PDA

View Full Version : Vihatuim foorumlane

Leheküljed : [1] 2

Kosk
06.02.02, 21:47
Kui jyrka tegi selle lemmikuteema miski paly-off süsteemis, siis mul käib asi palju lihtsamalt. Kõik panevad kirja kolm persooni, keda nad kirjutajate seas kõige enam vihlkavad ja ongi asi klaar. Lihtne, mis? Siis kunagi hiljem võib statistikat teha ja neid persoone võib ka kunagi lisada, sest meie seas võib veel mõni avastamata talent olla.
Tänan tähelepanu eest.

Kosk
06.02.02, 21:55
Unustasin enda omad kirja panna eelmisesse postitusse ja selle vea ma parandan. Järjekord ei ole oluline.

1) ckytep- sellist jõmmi pole küll jalkahuvilisena tundnud. Mees võta ennast kokku ja mine mängi korvpalli.

2)chobram- "irwwwwwww" ütleb kõik.

3)lell- no kurat, sellest mehest ma aru ei saa, nii mitmepalgelist inimest kohata on harv nähtus. kohati on jutt täitsa ok ja siis vaatad, et eriline jobu. Loodame, et aeg parandab haavad, mis lapsepõlves tekkisid.

Alustuseks ongi kõik.

Jyrka
06.02.02, 21:56
Selle panen ma vist kinni :(

Jyrka
06.02.02, 21:59
a mul on m1ck ja chobram ja ja ja kolmandat tyypi ei ole hetkel

DelPiero
06.02.02, 22:09
1. eston. Teeb nalja, aga pole kuidagi naljakas.

2. Darren. Nimetab ennast maailmapeaks liiga palju

3. Ei tea, aga võib-olla Gaskoff,Muurek,d-fens

Pätu
06.02.02, 22:13
1. mingi glory poiss - allesandro del piero
2. hmmm....
3. veel 1 hmmm....

ma panin vaid esimese nime mis meelde tuli ja krt nagu rohkem pole keda vihata................... ma ei vihka inimesi

Ertai
06.02.02, 22:49
Orginally posted by Jyrka

Selle panen ma vist kinni :(

Ei usu, sa oled küll energiat ja närvesööv:D aga siiski in...kuigi out ka in...kui poindist aru saada...oled siin nagu....nn. juhm pesamuna, kelle kallal näägitakse(põhjusega!) kuid siiski on ta ikkagi kaitse all:)

Siim
06.02.02, 23:02
Siinsetest püsiliikmetest ei vihka ma kedagi.

Tõeliselt lollid on tavaliselt nn ühepäevaliblikad kes teevad paar-kolm posti labast posti ja siis kaovad (nt. seene si***ja)

Niisiis panekski näiteks seene si***ja

Jeeg
07.02.02, 00:03
Mina tahtsin öelda, et mina ei vihka kedagi, sest vihkan hoopis saatanat nende inimeste sees! :kaval: Ajah, seega tabel oleks järgmine:

1) Saatan
2) Serblased (no kui nad ei ole saatana deemonid, siis kes nad on?)
3) Saatan

Pätu
07.02.02, 00:05
aga kuhu saatan jäi?

Jeeg
07.02.02, 00:06
Orginally posted by eestieest

aga kuhu saatan jäi?Jagab 3ndat neljandat kohta saatanaga

Pätu
07.02.02, 00:18
:P

Jaan
07.02.02, 00:25
oi kui hea teema. Mulle kurjus meeldib! K6ige halvemad inimesed on:
1. Jyrka
2. alessandro del piero

ja kolmas... Rahvusvaheline imperialism ja neli aastaaega.

Repserto LuaLua
07.02.02, 00:32
1. lell
2. alessandro del piero
3. m1ck

erxx
07.02.02, 02:58
Eston
Alessandro del piero
Lell

+ veel 2 tyypi kes siit läbi on sattunud
pärnu levadia fänn
bbb - bad blue boys

dreyd
07.02.02, 09:25
jah vihata on kerge aga armastada raske...

ühinen nendega kellele just pinnuks on silmas need ühekordsed (lu)userid, nt seene*ikkuja, või mis ta oligi.

ignonreerida on kerge;)

mcnamara
07.02.02, 11:16
Miks peaksin kedagi siin vihkama? Naljakas küsimus :) Põhimõtteliselt kohe ei vihka!

Miq
07.02.02, 16:41
Panen ka siis enda poolt kolm nime, kuigi otseselt ma ei vihka neist kedagi.
1. Eston - kuidagi ilgelt ebasümpaatne tüüp, kes ajab suht lolli juttu ja kellel on minust kardinaalselt erinev maailmavaade. Aga samas on päris pull ju vaielda sellise inimesega ka, nii et siiski maailmale mingil määral vajalik mees.
2. Marka - oli vist selline nimi. Selle mehe klaviatuurist pole vist veel ühtgi normaalse sisuga posti näinud. Ei vihka teda, aga esmapilgul tundub suht loll tegelane.
3. Kolmanda koha peale on pretendente mitu -
Berg (pole absoluutselt mehe enda vastu midagi, lihtsalt kahju, et haigus nimega bergi sündroom poisi ära on rikkunud),
Vaikiv mees (pole ka midagi eriti geniaalset kirjutanud, aga kõige rohkem ajab närvi see, et mees on Manu logoga, aga ajab sellevastast juttu)
Lell (ei teagi täpselt, lihtsalt ebasümpaatne, peamiselt tänu Poola jutukas tehtud vägitegudele)

Oh, siin on tegelikult veel neid, kes ebasümpaatsed on, näiteks Jyrkale annaks vitsa ja veidi aega tagasi oleks eestieestki nimekirjas suht ees olnud, aga on ennast tõsiselt parandanud viimasel ajal. Tubli!

Ärge nüüd need solvuge, kes ennast siit leidsid, lihsalt, elu on selline! Piiss!;)

Hellik
07.02.02, 17:07
Mina vihkan foorumi liikmete seas kõige rohkem iseennast.
Tänan tähelepanu eest.

Kaida
07.02.02, 21:43
Lell, ütle oma arve nummer, ma kannan sulle 5 eeku üle ja sa saad endale uue elu osta. :kaval:

DelPiero
07.02.02, 22:33
Orginally posted by eestieest

1. mingi glory poiss - allesandro del piero
2. hmmm....
3. veel 1 hmmm....

ma panin vaid esimese nime mis meelde tuli ja krt nagu rohkem pole keda vihata................... ma ei vihka inimesi

Kas ma olen nii kuulus? Vaadates veel LuaLua,erxx,Jaani

maailmakunn
08.02.02, 01:02
Kallid soccernetlased :oih:,
Kirjutage lell väikse tähega, sest suure tähega algab ühe teise inimese nimi, kes ei ole selle väikse tähega algava lellega kuidagi seotud.
Pealegi, lell Sa võiks oma nime üldse ära upgrade-ida. :kaval:

Soccerneti rahvale ütleks lihtsalt, et tore sait teil. Andke minna. :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

lell
08.02.02, 12:16
Jajah, mis siin ikka pikalt seletada. Kahju küll, kui see nii on.
Samas ma ei saa aru, milline minu niigi vähestest postidest siis nii vastukäiv on, et kohe vihatuimaks foorumlaseks tituleeritakse:oih:

Ja Miq, mis juttu sina meil räägid ???

Lell (ei teagi täpselt, lihtsalt ebasümpaatne, peamiselt tänu Poola jutukas tehtud vägitegudele)

Poola jutukas ?? Kas ajad mind kellegiga segamini või milles asi ??
:eiei:

Mina ei vihka absoluutselt kedagi. Tegelt vihkan küll - oma naabrit ja ülemust. Aga kedagi keda sa ei tunne ja ei ole kunagi näinud, mingi foorumi põhjal vihata - hmmm....no ma ei tea. Olgu siis nii.:)

Aga keep them coming. Lahe on lugeda.

Lisaksin aga et aegamööda on tekkinud omad lemmikud. Kuumad eesti poisid nagu ander, coco, cornwall ja veel mõni näiteks.

Vastupidise näitena tooks välja wiineri ja Arturi - alati abivalmis adminnid kui foorumiga seoses mõni probleem on. Tänud.:)

Kosk
08.02.02, 12:24
lell, millal oma kontonumbri annad?

vaikiv mees
08.02.02, 13:44
Orginally posted by Miq
Vaikiv mees (pole ka midagi eriti geniaalset kirjutanud, aga kõige rohkem ajab närvi see, et mees on Manu logoga, aga ajab sellevastast juttu)

Ärge nüüd need solvuge, kes ennast siit leidsid, lihsalt, elu on selline! Piiss!;)

Kavatsen ka edaspidi kritiseerida ManU, Eesti, Flora jt meeskondade (kes vähegi korda lähevad) rumalaid otsuseid. (Seevastu So'ton näit. jätab suht külmaks):deemon:

wall
09.02.02, 06:57
njaa, nüüd kus mina ka siia segatud olen... njah.
Vihkama pole ma kedagi hakanud, aga väga idiootse mulje on jätnud endast lell ;)

Pole mitte midagi öelnud ega teinud, kui järsku hakkab lelleke tooma võrdlusi mingi kuradi jyrkaga... einoh! OK, jätab veel külmaks see pagana saatan lell seal jututoas. Aga siis tuleb foorumi ja kirjutab minu nime ning kukub ärplema... no kurat mida ma sulle teinud olen, lollpeakene?

Kuidas sa küll siia sattusid?! :oih:

Kaarel
09.02.02, 22:00
Teema ise on väga provokatiivse iseloomuga. Ise ma ei vihka kedagi, ebasümpaatseid muidugi on.

Miq - seleta, kuda ma sulle nii närvidel käin ning mis on Bergi sündroom?

Miq
13.02.02, 14:27
Vastused:
1. Lell - minu andmete põhjal olid sa poola jutukas mingit idiootset juttu ajanud. Kui nii ei olnud, siis suured vabandused.
2. Berg - sa oled muidu täiesti normaalne mees, SENI kuni puuduvad teemad Newcastle ja Shearer. Bergi sündroomi ma olen sulle juba seletanud (arvatasti kaasnevad sellega ka siis mälulüngad:D ), aga üritan siis uuesti definitsiooni anda - bergi sündroom on haigus, mille peamisteks nähtudeks on Newcastle'i ja Sheareri praisimine ka ilma mõjuva põhjuseta sealjuures üritades kõiki teisi meeskondi ja mängijaid lolli juttu kasutades maha materdada. Haigus on ravile üldiselt allumatu, nendel, kes viibivad haigega ühes ruumis, nakatumisohtu täheldatud pole ja enda närvide säästmiseks on soovitav kasutada ohtras koguses alkohoolseid jooke.

Jaan
14.02.02, 05:24
Orginally posted by Miq

2. Berg - sa oled muidu täiesti normaalne mees, SENI kuni puuduvad teemad Newcastle ja Shearer. Bergi sündroomi ma olen sulle juba seletanud (arvatasti kaasnevad sellega ka siis mälulüngad:D ), aga üritan siis uuesti definitsiooni anda - bergi sündroom on haigus, mille peamisteks nähtudeks on Newcastle'i ja Sheareri praisimine ka ilma mõjuva põhjuseta sealjuures üritades kõiki teisi meeskondi ja mängijaid lolli juttu kasutades maha materdada. Haigus on ravile üldiselt allumatu, nendel, kes viibivad haigega ühes ruumis, nakatumisohtu täheldatud pole ja enda närvide säästmiseks on soovitav kasutada ohtras koguses alkohoolseid jooke.

Sounds like a personal problem...

oku
14.02.02, 12:46
Ma ei vihka kedagi :)
Foorumis aga ajab Jyrka konkurentsitumalt kõige rumalamat juttu :D

Miq
15.02.02, 15:44
Orginally posted by Jaan

Orginally posted by Miq

Sounds like a personal problem...

Sounds like a global problem, except for NUFC fans.;)

eston maravilha
15.02.02, 18:17
sass tell peeru - elab kuigi ma eriti aru ei saa tema vajalikkusest ühiskonnale

DelPiero
15.02.02, 19:15
Orginally posted by eston

sass tell peeru - elab kuigi ma eriti aru ei saa tema vajalikkusest ühiskonnale

eston - elab kuigi fännab villat ja eriti ei saa aru tema vajalikusest ühiskonnale.

Jaan
15.02.02, 21:19
Vaatan, et siin on tekkinud inimesi, keda teistel meeldib tsiteerida-parafraseerida. Eston, J...

Revolucion
10.11.02, 23:58
Esimesel kahel päeval hakkas kohe pinda viskama Eston#21. Ajab tõepoolest mõttetut juttu ja norib ka liiga palju. Tegelt on ta ka suht ropu suuga - mis ta juba bani pole saand?
Lisaks veel paar tüüpi - nimed ei tule meelde. Ja loomulikult greenday.:õnnelik:
Ning need tüübid kellele meeldib vanusega norida.

greenday
11.11.02, 00:19
Originally posted by KoRneR

Esimesel kahel päeval hakkas kohe pinda viskama Eston#21. Ajab tõepoolest mõttetut juttu ja norib ka liiga palju. Tegelt on ta ka suht ropu suuga - mis ta juba bani pole saand?
Lisaks veel paar tüüpi - nimed ei tule meelde. Ja loomulikult greenday.:õnnelik:
Ning need tüübid kellele meeldib vanusega norida.Millega mina, kui kõige sõbralikum ja tolerantsem inimene maailmas kellegi viha ära olen teeninud?:doh: :oih:

Undi
11.11.02, 00:22
kõige rumalamad on need tegelased, kes \'kahe esimese päevaga\' on suutnud nii palju negatiivset kuulsust omandada, et siia teemasse peavad halama tulema.

moochie
11.11.02, 01:19
Kui see teema juba üles kaevatud on siis tahaksin viidata täiesti mõtetult, provotseerivalt ja inimesivihastavalt Jaani ammuse(ehk eelmise) postituse kellajale... :kaval: :oih: :) :lahe:

Ma lihtsalt pidin seda ütlema...:doh:

PS. Moochie ei vihka kedagi...:)

eston maravilha
11.11.02, 01:27

sinusuguste mõttetute tüüpidega tulebki mõttetut juttu ajada...

malagar
11.11.02, 02:47
Ei vihka kedagi - mõttetu ju kambavaimu rikkuda .
Kuid tobekate top 1 paneks tegelase nimega Kosk - preemia sellise halvustava teema loomise eest :õnnelik:

Revolucion
11.11.02, 19:38
Originally posted by eston#21

sinusuguste mõttetute tüüpidega tulebki mõttetut juttu ajada...

Sel juhul on enamik foorumi kasutajaid mõttetud (v.a. sina)

resorte
12.11.02, 17:00
Mina vihkan kõige rohkem eston#21\'te :viha:, sest ta muliseb igal pool ropult nagu mingi väike laps kes on kuulnud mõnd roppust ja siis selle omaks võtnud.
Teiseks vihkan ma Greenday\'d, sest tema on täielik juhmard.:P :P ;)

Lapeteus
12.11.02, 17:43
Eh! Varsti oleks aeg hakata tiitleid jagama?
\" Võitja \" võiks saada omale näiteks mingiks ajaks kasutada uue hüüdnime, mis võiks olla näiteks vihatuim, halb inimene, peltsebul, edgarjugent vms kole nimi.
Vabandan juba ette, kui mõni välja pakutud nimi on mõne foorumlase poolt juba kasutuses.:D

Devil
12.11.02, 18:27
nii ei nu pole probleemi ... foorumi kõige vihatuim olen loomulikult mina:D... lolli juttu suudan kindlasti kord päevas rääkida, kord nädalas vähemalt suudan kellegiga teravat tõmmata ... aga hea meelega võtaks selle tiitli endale siis ma vähemalt olen ka keegi ;) ... okei see selleks ...

hmmz eston ... las ta seletab siin mis tahab ei pane ta midagi nii väga siin mööda, mina saan enamustest tema postitamise pointidest aru .... ma arvan pigem et väga lahe ja huvitav isiksus :) ... saan aru miks inimesed tema peale viha kannavad ja solvuvad :)... aga see on sygav nende inimeste probleem
hmmz jyrka ... ausalt öeldes ei ytle midagi ... aga suht naljakas kuju
hmmz greenday ... tema siia teemasse sattumisest ma yldse aru ei saa ... nii tore isiksus ju :)

aga jah enamasti ajavad kõige rohkem vihale need mõne postituse tegijad ... nagu undi mainis ... aga see läeb kiirelt yle

viimati vist sain tsipa vihaseks kahe (märt ja kräka vist) toruloru peale ... kes rääkisid \'vajatakse mängijaid\' teema all väga huvitavat juttu ... yli teemakohast ...>>> tsau mis teed kus sa mängid ah ah kuda teil läks ... hästi läks ... eile saime pähe ... seal osaleme ... järgmine hooaeg paremini ... kle kuda seal läks ... ah läks kah ... mul vanaema tegi kooki moosiga ...<<< ala siuke tekst ...

aga vihkamisest on asi kaugel minu puhul ... hetkeviha võib olla kuid pigem on enamasti pettumus mõnedest lollidest

yldiselt ärge seda postitust sydamesse võtke kuna see on off topic ja mul lihtsalt igav :)

greenday
12.11.02, 18:40
Originally posted by Totti

Teiseks vihkan ma Greenday\'d, sest tema on täielik juhmard.:P :P ;) Mida inimesed kõik alaväärsuskompleksi leevendamiseks ära ei tee! :D

-Loom-
12.11.02, 22:15
Ma ei arva, et ma siin foorumis kedagi nii hästi tunnex, et teda vihata.
Minu poolt siis nulliring:)

-Loom-
12.11.02, 22:29
Ma arvan, et ma ei tunne sellest foorumist kedagi nii palju/hästi, et võiksin teda vihata.
Mina siis nagu ei vihkagi siit kedagi (aga muidu vihkan ma ilma üle 25 kraadi, kui lähim õlu pole lähemal 2km-st;) )

Jaan
13.11.02, 07:49
Originally posted by moochie

Kui see teema juba üles kaevatud on siis tahaksin viidata täiesti mõtetult, provotseerivalt ja inimesivihastavalt Jaani ammuse(ehk eelmise) postituse kellajale... :kaval: :oih: :) :lahe:

Ma lihtsalt pidin seda ütlema...:doh:

PS. Moochie ei vihka kedagi...:)

Jah, .19:19, milline juveliiri t2psus, v6i mis?

resorte
13.11.02, 22:38
Originally posted by greenday

Teiseks vihkan ma Greenday\'d, sest tema on täielik juhmard.:P :P ;) Mida inimesed kõik alaväärsuskompleksi leevendamiseks ära ei tee! :D

Noo mida sa mölised pane juba oma suu kinni krt:viha: :viha:

Artur
13.11.02, 22:53
Eino-leino, Greenday\'d küll mõtet vihata pole. Esiteks on Green Day väga hea bänd, mida soovitaksin kõigil kuulata. Lisaks, nagu ta juba ise mainis, on tegu väga sõbraliku ja tolerantse inimesega, kuigi siinkohal kehtib tema puhul see ennast kiitmast ma ei väsi teooria.

eston maravilha
14.11.02, 01:41

Mina vihkan kõige rohkem eston#21\'te :viha:, sest ta muliseb igal pool ropult nagu mingi väike laps kes on kuulnud mõnd roppust ja siis selle omaks võtnud.
Teiseks vihkan ma Greenday\'d, sest tema on täielik juhmard.:P :P ;)

olen seda korduvalt maininud siin foorumis et sõnad nagu sitt, pask, kusi, türa jne. jne on ausad eesti sõnad. see et mingid vanainimesed (sünd. 1910-1930) neid sõnu roppustena käsitlevad kuna tol ajal üritasid kõik väga euroopalikud olla ja vabaneda talupoja leksikast ei tähenda et need roppused on.

no kui mul on ikka kibe sita häda siis ma lähen ikka sitale mitte kakile

greenday
14.11.02, 04:14

Originally posted by greenday

Noo mida sa mölised pane juba oma suu kinni krt:viha: :viha:
Meenub olukord, kus hiired arutavad omavahel puuris ja itsitavad pihku, kuidas nad on valgetes kitlites mehed treeninud iga 10 minuti tagant söögipalasid poetama.

wiiner
16.11.02, 13:50
hmm.. tõesti, vihkamine on väga tugev tunne.. ja seda ma kindlasti siinsete liikmete vastu ei tunne... aga kui rääkida lihtsalt ebasümpaatsetest või pinda käivatest inimestest, siis kõige enam võiks esile tuua kodaniku hüüdnimega EricCantona!
küllap olete ka ise märganud tema postituste sisukust ja asjalikkust... :doh:

Artur
16.11.02, 17:54
Üldiselt ei vihka ma siin kedagi. Ja ma ei mõista, kuidas saab kedagi üldse mingi foorumijutu põhjal vihata. Tekivad ebasümpaatused jne - sellest saan ma aru. Asi võib vabalt olla ka selles, et paljud inimesed ei ole harjunud oma arvamusi Internetis avaldama, seepärast osade isikute postitused võivadki näida teistele jutumärkides sisukad ja asjalikud.

Pealegi tuleb arvestada, et foorumikülastjad on siiski väga erineva vanusega: 89. aastal sündinud inimeselt ei saa oodata sama korralikke postitusi kui temalt 15-20 aastat vanemalt. EricCantona ja ka paljude teiste noorte näol on tegu jalgpallifännidega, aga nende teadmised jalgpallist pole võib-olla veel eriliselt kõrgel tasemel, seepärast võivadki nad näida tobedad. Küll kasvab ka temast ja paljudest teistest noortest välja jalgpallifännid nagu teie, kes te siin kritiseerite neid \"mõttetuid\" tegelasi. Sama kehtib ka Soccerneti jutuka puhul. Muud ei olegi nagu öelda.
Hirmutate veel minema oma sõimamisega ja millega veel. Pärast läheb poiss ujumise, male või võrkpalli peale üle - kellel seda jama vaja on? Soccernet peaks koondama ja võimaluse korral isegi suurendama jalgpallifännide hulka Eestis. Muud ei olegi nagu öelda.

Head aega :)

wiiner
16.11.02, 18:16
hmm... ka 12-aastane ei ole nii loll, et kui talle öeldakse: \"ÄRA TEE kahesõnalisi postitusi, sest muidu tuleb käiku lasta teatud meetmed\", et ta siis jätkab nende tegemist või äärmisel juhul läheb üle kolmesõnalistele...

Asi võib vabalt olla ka selles, et paljud inimesed ei ole harjunud oma arvamusi Internetis avaldama, seepärast osade isikute postitused võivadki näida teistele jutumärkides sisukad ja asjalikud.

kui sa mõnegi foorumis tehtud postituse läbi loed, siis peaksid juba piisavalt aru saama, kuidas siinkandis asjad käivad... see, et sa internetis \"kodus\" ei ole, pole küll teap mis vabandus...

Pealegi tuleb arvestada, et foorumikülastjad on siiski väga erineva vanusega: 89. aastal sündinud inimeselt ei saa oodata sama korralikke postitusi kui temalt 15-20 aastat vanemalt.

ei ootagi sama korralikke, vaid paremaid, kui praegu.. mingid kahesõnalised vastused või lihtsalt pelgalt emotsioonide väljendamine (a\'la JESSSSSSSSS, TORE!!!!!) on lihtsalt lame.. muud ei midagi.. olgu ta laps või mitte, aga kui ma olen talle korra juba sõnumi saatnud koos teatud selgitustega, et mida ta valesti teeb ning kuidas asju paremini teha, siis sellest võiks õppida.. :kulm:

M6iss
28.11.02, 23:09
umbes nagu PHILIPZ...

Pätu
28.11.02, 23:17
ja mina :)

Martin
28.11.02, 23:21
Originally posted by M6iss

umbes nagu PHILIPZ...

M6iss, oled kuulnud väljendit: \"Mõni näeb pindu teise silmas, kuid ise käib palgiga ringi.\"

Mõtle sellele natuke. Ja kui Newcastle seda teemat loeb, siis võiks ka tema hetkeks mõtiskleda.

mg
02.12.02, 18:05
ma ei salli siukseid ahve, kes oma mõttetu postituse lõppu panevad mingi hiiglasuure julla.
ja veel tüüpe nagu davids

Tembu
02.12.02, 18:12
Kui asjad toimiks siin nagu Robinsonides,siis oleks mul hetkel kuri tahtmine keegi mats nimega Newcastle väljahääletada..\"Ta ei sobi siia\" tooks põhjenduseks.Ja teate isegi miks

mjkk
02.12.02, 20:18
JUHHUU! Juhin ühte teemat...teheke hääletus, ma võidaks!

Pätu
02.12.02, 22:25
midagi sa raibe ei juhi ! :P

kui tahad midagi juhtida, siis juhi auto vastu seina

Davids
28.07.04, 21:21
Saatja: Robinho
Kuupäev: 20:13 28-07-04
Teema: urrod
Türa, kui ma su sita kätte saan, siis hoia alt!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

kas meie kallil Robinhol lõid n2rvid yles we:D:D:D:D
Ime igist:D:D:D

Karla
28.07.04, 21:48
davids,sa oled juuksuri poolt tagaotsitav.:P

Davids
28.07.04, 21:51
Originally posted by saar

davids,sa oled juuksuri poolt tagaotsitav.:P

IRW ei ole:D

Saar sina oled minupoolt tagaotsitav;):deemon:

V2rdjas PUUE oled!!!!!!!!!!

17
28.07.04, 22:06
Vihatuim foorumlane-DAVIDS!!!!!!!!!!!!!

Davids
28.07.04, 22:10
Originally posted by 17

Oled teretulnud mu HATELISTI:D

lollakas:D

SleepWalking
28.07.04, 22:14
Originally posted by Davids

Originally posted by 17

kallid moded, tehke see klikk ära. on aeg ...

Karla
28.07.04, 22:27
kuule pede davids sa oled mega puue ikka kuradi munn.

mikc
28.07.04, 22:31
ma tahax ka seal Davidsi hatelistis olla sest see on pop ja lahe ja k6ik coolid vennad on seal

Davids
28.07.04, 22:33

kuule pede davids sa oled mega puue ikka kuradi munn.

:D
saar minuni j6udis uudis et sa pidavat olema abordij22nus???
lykkad selle ymber we?;):D

Davids
28.07.04, 22:34
Originally posted by peremees

ma tahax ka seal Davidsi hatelistis olla sest see on pop ja lahe ja k6ik coolid vennad on seal

Sellex pead palju vaeva n2gema:D

17
28.07.04, 22:34

Originally posted by 17

Issand kui tore.Ma olen hetkel jumala õnnelik.Aga misasi see belmeen on?A ja muide soovitan kõigile davidsi heitlist on väga lahe koht;)soovitan kõigil soovi avaldada, et sinna saada:)

Davids
28.07.04, 22:36
Originally posted by SleepWalking

Originally posted by 17

kallid moded, tehke see klikk ära. on aeg ...

Jõuludex teen selle kingi sulle:):arm3: :D:D

Davids
28.07.04, 22:42

Sa ei oel ikak piisavalt \"lahe\" et sinan kuuluda;)

Davids
28.07.04, 22:43

türa pede jää ükskordki vait,puue selline.

Kas see oli nyyd vastus JAH v6i siis EI minu kysimusele selle abordij22nuse kohta:doh:

Davids
28.07.04, 22:50

käi perse oma abordi jäänuse jutuga.:viha:

AI kuidas sa r22gid???
Ära kasuta kehaosi oma postitustes!!!!!:D
See pole viisakas!!!!!!
Aga raffas n6uab vastust!?????

Hunt
28.07.04, 22:51
Vähemalt lastel on tore! Hea kui vaheajal ple midagi huvitavat teha;)

Udupasun
28.07.04, 23:08
Njah...Äkki oleks aeg see läbu siin ükskord lõpetada? Ammusel aal saadi siit juba märksa väiksemate pattude eest sulg sappa ilma mingi peo ja pillerkaarita. Off-topicus pandi palju mõistlikumad teemad märksa väiksemate pattude eest kinni jne. Järjekindlust, härrased moderaatorid!

Silver
28.07.04, 23:16
Originally posted by Udupasun

Njah...Äkki oleks aeg see läbu siin ükskord lõpetada? Ammusel aal saadi siit juba märksa väiksemate pattude eest sulg sappa ilma mingi peo ja pillerkaarita. Off-topicus pandi palju mõistlikumad teemad märksa väiksemate pattude eest kinni jne. Järjekindlust, härrased moderaatorid! Davids on bännitud. Lugupeetud saar, ehk rahuneksite. ;)

Chuck Norris
28.07.04, 23:19
Õige jutt, Pasunudu.
Kuradi tati kari lõugab siin mingise väikse asja pärast.
Targemad ja vanemad foorumlased(SleepWalking ja co.), pole mingit mõtet ennast mingisugusesse mõtetusse väitlusesse kaasata. Las see davids räägib siin endamisi, tema ajuvaba möla ei tohiks kedagi närvi ajada, sest temasse tuleb suhtuda kui alaaremenud jõmpsikasse, kelle nilbe onu käis vahetevahel teda väiksena hoidmas.
ja kui ta siin endamisi teisi ebatsensuursetesse kohtadesse saadab, siis võetakse kunagi ikka midagi ette, usun, et see on kõigest aja küsimus.

Ja davits, kui sa veel bännimata oled, siis ära palun vasta sellele kirjale, sest sinuni niikuinii selle postituse mõte ei jõudnud.

zaz
28.07.04, 23:29
rahunege! Kuningas on surnud, elagu kuningas! ehk siis Davids ongi saanud bänni:P
kaua tehtud kaunikene...:D

Igatahes võttis Davids minuga MSNi teel ühendust ja palus edastada oma viimased sõnumid*:

t2na k6iki ja soovi neile head suve ja mu
viha listis olijatele soovi VERIST suve:D
saarele soovi et HEAD ABORDI KOLMAP\"EVA
ÕHTUT:S:D

*mina, zaz, ei vastuta Davidsi sõnade eest ja kuna ma seda enam teha ei kavatse siis palun mind selle tõttu ka mite karistada:ingel:

Martin
28.07.04, 23:45
Mingi pänn on küll totaalselt mõttetu. Teeb uue nime ja ongi kõik. Eriasi siis. IPd ei saa ka päris kinni panna, sest selle taga võib keegi teine ka olla. Erivärk siis. Ignoreerida tuleks lihtsalt.

Silver
28.07.04, 23:53
Originally posted by Martin

Mingi pänn on küll totaalselt mõttetu. Teeb uue nime ja ongi kõik. Eriasi siis. IPd ei saa ka päris kinni panna, sest selle taga võib keegi teine ka olla. Erivärk siis. Ignoreerida tuleks lihtsalt. Ignoreerimisest ei aitaks, ta võib iseendaga samuti dialoogi pidada..;)

ethan
29.07.04, 01:00
Originally posted by treze

Originally posted by Martin

Mingi pänn on küll totaalselt mõttetu. Teeb uue nime ja ongi kõik. Eriasi siis. IPd ei saa ka päris kinni panna, sest selle taga võib keegi teine ka olla. Erivärk siis. Ignoreerida tuleks lihtsalt. Ignoreerimisest ei aitaks, ta võib iseendaga samuti dialoogi pidada..;)

No las peab siis, häirib või?

Silver
29.07.04, 01:16
jah.

mjkk
29.07.04, 02:46
minu arust võiks lihtsalt siit ilmast tolle mehe minema saata. kui keegi saab politseiga kaubale, et ma jään karistamata, võin selle otsa ära teha. :ingel:

shepard
29.07.04, 02:48
Originally posted by treze

Davids on bännitud.

tänx :õnnelik:

Muidu läeb niipalju aega igasugu pointless sh** lugemiseks :viha:

Devil
29.07.04, 03:39

Sellex pead palju vaeva n2gema:D kahten :P

Ah nahhui te sitale kätt kylge panna tahate, määrite veel ära ennast. ISeenesest nunnu poiss ju lokid ja puha. Kirjutab, et ta väljavalitu on talle kõige kallim ja tal on veel kallid õekesed vms ... nii nunnu poiss ju.
Kahju aint, et talle ei antut võimet inimesi parandada nende puuetest. Aga meie pole selles süüdi. :)

Enivei, mind Davids ise ei häiri, kyll aga see tähelepanu, mida ta saab.

edit: ma kujutan ette, et silmast silma rääkides oleks poiss väga tagasihoidlik :)

mg
29.07.04, 14:22
igasuguste foorumite ja jutukate võlu peitubki selles, et saab igasuguste inimestega kontrollimatult möliseda...
(vähemalt mulle on selline mulje jäänud)

Devil
29.07.04, 16:02
Originally posted by mg

igasuguste foorumite ja jutukate võlu peitubki selles, et saab igasuguste inimestega kontrollimatult möliseda...
(vähemalt mulle on selline mulje jäänud) Mulle meeldib igasuguste inimestega kontrollimatult möliseda õlleklaasi taga, foorumis ajan infot taga enamasti.

Revancha
04.08.04, 04:41
Originally posted by Devil

Ah nahhui te sitale kätt kylge panna tahate, määrite veel ära ennast. ISeenesest nunnu poiss ju lokid ja puha. Kirjutab, et ta väljavalitu on talle kõige kallim ja tal on veel kallid õekesed vms ... nii nunnu poiss ju.
Kahju aint, et talle ei antut võimet inimesi parandada nende puuetest. Aga meie pole selles süüdi. :)

edit: ma kujutan ette, et silmast silma rääkides oleks poiss väga tagasihoidlik :)

Äääääää mis sa kardad et sian ei saa siis enam nii palju t2helepanu we??:D
Kade oled we?
Jaaa Devilpojuke Davidsiga silmast silma kohtudes olex ta \"kindlasti\" v2ga tagasihoidlik:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

mikc
04.08.04, 10:37
Originally posted by Revancha

Kade oled we?
Jaaa Devilpojuke Davidsiga silmast silma kohtudes olex ta \"kindlasti\" v2ga tagasihoidlik:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Jouu Davids....nii et oledki taas siin?

Revancha
04.08.04, 13:16

Kade oled we?

Jouu Davids....nii et oledki taas siin?

Ei
Olen Davidsi esindaja maapeal!:deemon: :deemon:

fitti
04.08.04, 13:52
rate tyytas ära jah?

tartu omad võiksid sel jopskil käed sõlme keerata, las toksib siis ninaga oma \'i hate you all and don\'t give a fuck\' juttu..

Revancha
04.08.04, 15:11
Originally posted by fittibaldi

rate tyytas ära jah?

tartu omad võiksid sel jopskil käed sõlme keerata, las toksib siis ninaga oma \'i hate you all and don\'t give a fuck\' juttu..

Õuu fag 2ra vingu sa v6isid Davidsiga vinguda aga minuga 2ra palun paugu!!!!:viha:

Devil
04.08.04, 15:47

Kade oled we?
Jep Hullult kardan kallis Davids, ahjaa vabandust maa pealne esindaja.
Mina saan niikuinii piisavalt tähelepanu, Davids (sa) minu osa ei ole suuteline röövima.
Kade ei ole, kuna mulle ei meeldi seda tyypi tähelepanu, mida tema/sina saab(d).

Ei oleksgi tagasihoidlik, tuleks taoks kohe mättasse? nää ,see variant on võimatu.
Võibolla jah ei oleks tagasihoidlik, ajaksin ta oma lolli jutuga ju nii närvi, et ta peaks ennast välja hakkama elama, ntx prügikasti või mõne lillepoti peal.

Jyrka
04.08.04, 16:16

Õuu fag

Kes teisele ütleb, see ise on. :õnnelik:

davids2
10.08.04, 02:45
Davids on parim ikkagi yeeeeeeee huijjavanostoss!!!!:D
DEVIL MA ARMASTAN SIND KAA:D:D:D:D:D:D:D
REALDMADRIDFAN MA TEAN ET OLED PEDE JAH:D:D:D
JA TEISED LÕUALÕKSUTAJAD PANGE OMA PASAAUGUD KINNI JA IMEGI LUTTI:D:D:D:D

davids2
10.08.04, 03:04
Originally posted by fittibaldi

rate tyytas ära jah?

tõll:lahe:

Jaan
13.08.04, 09:44
This guy is clearly a winner!

Hughes
13.08.04, 18:50
Originally posted by Jaan

This guy is clearly a winner!
jah, ta on lärri koha üle võtnud...

Daniel
04.12.05, 23:16
.

K6IV
11.12.05, 13:56
Siin foorumis ma ei saa kedagi vihata...aga mujal küll näiteks need juurikad kellel on mingid vilkuvad pildid avatariks....ei meeldi noh:D

terroriBanaan
12.12.05, 00:24
Algselt postitas K6IV

Siin foorumis ma ei saa kedagi vihata...aga mujal küll näiteks need juurikad kellel on mingid vilkuvad pildid avatariks....ei meeldi noh:D

kus on modede silmad. K6IVule foorumlastevahelise vaenu õhutamise eest bänn! tramaivõi :kaabu:

Daniel
12.12.05, 01:50
Algselt postitas terroriBanaan

Algselt postitas K6IV

kus on modede silmad. K6IVule foorumlastevahelise vaenu õhutamise eest bänn! tramaivõi :kaabu:

1 kuuks!

Aílton
29.06.08, 21:57
varsti olen selleks mina, kui kõik teemad millesse midagi postitada kannatab üles olen otsinud:) ärge pahandage, nostalgia tõmbab.

Jürvi-Hool
29.06.08, 22:38
mikk4 kindlalt

Põnn
30.06.08, 00:55
Tofoa ja JanK, sorri ...

JanK
30.06.08, 02:00
Jess, Jess, JESS!

Even
30.06.08, 02:09
ok, mikk4. pole teha midagi.

Cule
30.06.08, 02:11
Tuleriidale?

Aílton
30.06.08, 02:13
ok, mikk4. pole teha midagi.

Tänks, nüüd on mu enesehinnang väga madal, hakkan emoks ja lasen veenist vähe verd et minu saavutused tähelepanu tooksid.

-Silver-
30.06.08, 18:43
JanK

Lubage duubeldada.

Devil
30.06.08, 18:51
billi_t ja kõik teised naisfoorumlased.

Rein
30.06.08, 18:53
billi_t ja kõik teised naisfoorumlased.

No mis ma rääkisin- sa oled pede:rolleyes:

Devil
30.06.08, 18:55
dushiruumis siis ei saanud aru? :)

Rein
30.06.08, 18:57
Ma käin kodus dushi all, sest mul on juba varasemast väiksed kahtlused sinu seksuaalsest eelistustest. :D

Devil
30.06.08, 18:59
ähh, loll, tegelt ma lihtalt armukade :P

Rein
30.06.08, 19:02
ähh, loll, tegelt ma lihtalt armukade :P

Seda ma arvasingi!!!
Aga kelle või mille peale?

Devil
30.06.08, 19:04
su avatari, mille muu.

kuuraa
30.06.08, 20:25
mulle kasutaja nimega Mask eriti ei sümpatiseeri, võtab liigselt sõna ja üritab tarka panna ja spammib oma mõttetu jutuga.

Tofoa
30.06.08, 22:09
mulle kasutaja nimega Mask eriti ei sümpatiseeri, võtab liigselt sõna ja üritab tarka panna ja spammib oma mõttetu jutuga.

duubeldan.

taku*
30.06.08, 22:22
rein ja eston on peded nagu minu traktor.

tubli poiss!!!!!

Mask
30.06.08, 22:47

Puhas kadedus.
Mulle ei meeldi Manku avatariga kasutajad.

cannuman
01.07.08, 00:41
Mask on Eesti versioon Raymond Domenechist

eston maravilha
01.07.08, 13:33
tubli poiss!!!!!

homme tulen sind kündma

Mask
01.07.08, 14:19
Mask on Eesti versioon Raymond Domenechist

Jep mul poogen mis te arvate, ma mõtlen vaid naise võtmisele.

Piaoviaopiuviao
07.07.08, 20:00
Rein ei meeldi üldse,halb inimene on.

Rein
07.07.08, 20:05
Rein ei meeldi üldse,halb inimene on.

Ma armastan sind ka.
Üldiselt ma armastangi selliseid noori poisse.

JanK
07.07.08, 23:38
Jah, paljudele, kes siin pole sõna võtnud, vihkab Reinu.

Piaoviaopiuviao
08.07.08, 00:09
Jah, paljudele, kes siin pole sõna võtnud, vihkab Reinu.

Onu Rein on pede:)

Rein
08.07.08, 00:59
Mulle on paljud rääkinud, et nad vihkavad JanK i. Mina teda küll ei vihka. Nii tore poiss mu arust. Selliseid võiks rohkem olla.

Põnn
08.07.08, 01:04
Tahad ma võin ka tema suguseks digimuutuda ...

Rein
08.07.08, 01:05
Tahad ma võin ka tema suguseks digimuutuda ...

Ikka tahan. Ära ainult kedagi vihkama hakka.

Põnn
08.07.08, 01:08
Ma mõtlesin , mida siia kirjutada , et olla nagu JanK, aga midagi ei tule pähe, vist oligi viga selles, et ma mõtlesin enne postitamist.

Rein
08.07.08, 01:16
Ma mõtlesin , mida siia kirjutada , et olla nagu JanK, aga midagi ei tule pähe, vist oligi viga selles, et ma mõtlesin enne postitamist.

Alusta näiteks avatarist. Vaheta Reali oma Man U oma vastu.

JanK
08.07.08, 01:25

Jah, paksuke.

Põnn
08.07.08, 12:07
Nuuks, nüüd mind vist omati tõesti ära, mina ei suuda nii lahe olla kui JanK, Nuuks

Mõnuagent 007
08.07.08, 12:15
Tra küll. Nagu tsiviliseeritult ei oska öelda, et kes teie arvates jobu on? Peab ikka hakkama krdi teravaks ajama asju...

zaz
08.07.08, 22:39
pohh:D JanK ju löömamees, äkki saab siis äktšionit näha :D :D :D

Põnn
08.07.08, 23:16
Oi bljää, mul junn täitsa jahe nüüd, JanK, ma tegelt armstan sind ja ära pikka viha jumala eest pea .

zaz
08.07.08, 23:20
Oi bljää, mul junn täitsa jahe nüüd, JanK, ma tegelt armstan sind ja ära pikka viha jumala eest pea .

ja mida Sina värised?! ise pidid ju bõkk olema:)

JanK
08.07.08, 23:41
Tahaks seda näha.

Põnn
09.07.08, 00:17
Ma ei taha sjukse sitaga oma käsi määrida.

buub
09.07.08, 00:27
Ma ei taha sjukse sitaga oma käsi määrida.

Oled Sa lähiajal mõne normaalse postituse ka teinud?

Põnn
09.07.08, 00:29
Okei, ma võtan ennast nüüd kokku , mõne vist isegi olen , suva see Jank-i teema, kuigi tema postitused on ka väga head ;)

JanK
09.07.08, 00:38
Peale seda, kui ta sai endale selle uue nime, on ta persse end keeranud.

Aílton
09.07.08, 08:32
on ta persse end keeranud.

huvitav oskus

JanK
09.07.08, 11:52
Jah, seda annet jätkub vaid vähestel.

EDIT: Nüüd ka teemasse: Vihatuimad foorumlased on:
eston maravilha
Põhjus: paneb liiga palju haiget teksti ja ei oska asjast rääkida. Samuti mulle ei meeldi ka õigekirjavead. Aga ta iroonia ja huumor on väga head. :)
Hampton
Põhjus: Balti Turniiri teemas ajas paljudel oma idiootse mõtlemisviisiga harja punaseks.
Uuu, uuuu
Põhjus: Kõvad spämmerid ja mõttetu loba ajajad.

Lisanduvad ka ekul, EM2008

Ei meeldi ka Rein, Põnn ja isehakanud Levadia fännid.

Ahjaa, lemmikfoorumlased on Epic, vaikiv mees, kuurraa, mcnamara, Mikk4, Kasper, fitti, dimaggio, cannuman (ainult sellepärast, et ta maksis raha ära)

billy t
09.07.08, 20:07
Ei meeldi ka isehakanud Levadia fännid.
Ja huvitav kuidas, kallis JanK, teil seal Floras siis fänniks saadakse - keegi ülevaltpoolt määrab või keegi teine sinu eest hakkab või mismoodi see fänniks mitte isehakkamine välja peaks nägema?

Aílton
09.07.08, 20:44
Ja huvitav kuidas, kallis JanK, teil seal Floras siis fänniks saadakse - keegi ülevaltpoolt määrab või keegi teine sinu eest hakkab või mismoodi see fänniks mitte isehakkamine välja peaks nägema?

Pohlaku karvane käsi määrab kahtlemata

nimetu
09.07.08, 22:45
JanK pluss kümme tähemärki

JanK
09.07.08, 23:55
Selgitust, paluks.

cannuman
03.10.08, 00:20
Ahjaa, lemmikfoorumlased on Epic, vaikiv mees, kuurraa, mcnamara, Mikk4, Kasper, fitti, dimaggio, cannuman (ainult sellepärast, et ta maksis raha ära)

MS Word-iga ka aitasin sind ;)

Jürvi-Hool
03.10.08, 11:37
Selgitust, paluks.

Hei JanK, siin on sulle selgitus: sest sa oled munn.

Mõnuagent 007
03.10.08, 17:06
Davids on mingi ilge jobu

Devil
03.10.08, 17:08
Dannar on kaaaa!

kõik D tähega algavad on :P.

Mõnuagent 007
03.10.08, 17:12
MIs sellest Davidsist sai üldse? Digimuutus UUUU-ks?

Devil
03.10.08, 17:20
see pole nii hull/hüperaktivist, aga maybe.

Mõnuagent 007
03.10.08, 17:30
see pole nii hull/hüperaktivist, aga maybe.

Davids=Ballack? teatud sarnasus neil on

Mõnuagent 007
04.10.08, 12:06
panen käe südamele ja tunnistan üles, et minul siin rohkem kui üks konto ei ole.

nojah, panen ka käe südamele, et sarnasus on ainult mõningane:)

Jasper
04.10.08, 13:33
kus teemas see davids on? ta ei postita teemadesse mida mina loen.

members list > search > insert 'davids'

Sealt peks leidma mõne posti ja teema ning varikonto ka.

dimaggio
04.10.08, 14:12
MIs sellest Davidsist sai üldse? Digimuutus UUUU-ks?

Kui ma ei eksi, siis kas tegu on sama inimesega, kes vahepeal oli wannabe Slipknoti ning raskemuusika fänn ning järgmine kord kuulas juba trääntsi ja taolist õntsa-õntsat.

Ta figureeris veel Nathani nime all samuti.

Devil
04.10.08, 14:14
Kui ma ei eksi, siis kas tegu on sama inimesega, kes vahepeal oli wannabe Slipknoti ning raskemuusika fänn ning järgmine kord kuulas juba trääntsi ja taolist õntsa-õntsat.

Ta figureeris veel Nathani nime all samuti.
tubli :)...

resorte
04.10.08, 22:01
Davids ei ole kohe kindlasti uuuuuuuuu. Mis tast sai? Kasvas suureks ja mõistus tuli koju, mis muud tast ikka oleks saand.

Sir. Nuutu
04.10.08, 22:48
Tere. Minule ei meeldi Rein ja Jürvi-Hool.

eston maravilha
05.10.08, 01:28
rohelineKonn :viha:

SleepWalking
05.10.08, 02:01
rohelineKonn :viha:

tuubeldan!

taku*
05.10.08, 02:03
konn on ilge piider....

norsk
05.10.08, 13:58
Davids oli jumala muhe sell, alati rõõmsameelne ja originaalne :p
Näiteks ei saatnud ta kedagi lihtsalt perse, vaid ütles midagi ilusat nagu: "situ verd aff!!!!!:D:D:D ".

Ahjaa, mina ei vihka foorumlasi.

IndrekL
05.10.08, 17:02
Davids oli jumala muhe sell, alati rõõmsameelne ja originaalne :p
Näiteks ei saatnud ta kedagi lihtsalt perse, vaid ütles midagi ilusat nagu: "situ verd aff!!!!!:D:D:D ".

Ahjaa, mina ei vihka foorumlasi.
Oh jah, the good old days.

Mmmerka
08.10.08, 15:44
se celtcikutsikk ajab ikka väga lolli juttu suust välja

Glasgow Celtic FC
08.10.08, 15:44
se celtcikutsikk ajab ikka väga lolli juttu suust välja

ega sinagi parem pole.

Mmmerka
08.10.08, 15:46
ega sinagi parem pole.

palun tapa mind nüüd ära

Glasgow Celtic FC
08.10.08, 15:48
palun tapa mind nüüd ära

Saa üle juba.

Mmmerka
ütle veel neli korda järjest seda, mulle veel ei jõudnud kohale:(

Mõnuagent 007
Catfight!!!

Glasgow Celtic FC
08.10.08, 15:49
Catfight!!!

Sa tahad ka peksa saada v?

Tssss, ei ole siin mingit catfighti, mõnel on lihtsalt pubekatsemise tuju.

Mmmerka
08.10.08, 15:49
peale makstaks siis ka ei puutuks teda;)

celtcikut i mean.

Mmmerka
08.10.08, 15:50
Sa tahad ka peksa saada v?

Tssss, ei ole siin mingit catfighti, mõnel on lihtsalt pubekatsemise tuju.

ja seda räägib seitsmenda klassi haridusega tütarlaps

Glasgow Celtic FC
08.10.08, 15:52
ja seda räägib seitsmenda klassi haridusega tütarlaps

Ma rääkisin endast äkki:D ja vanus ja haridustase ei ole oluline...vaimne areng on:D

Mmmerka
08.10.08, 15:52
Ma rääkisin endast äkki:D ja vanus ja haridustase ei ole oluline...vaimne areng on:D

eks sa siin aruta omaette oma tujusid ;)

Glasgow Celtic FC
08.10.08, 15:53
eks sa siin aruta omaette oma tujusid ;)

või siis ka mitte:D eestis on ju sõnavabadus, vms?

Mmmerka
08.10.08, 15:54
või siis ka mitte:D eestis on ju sõnavabadus, vms?

ega ma pole keelanudki sul midagi öelda .

Glasgow Celtic FC
08.10.08, 15:55
käige ptsi...mingi lambist tra niimoodi ikka paukuma ei hakkaks nooh:(

Mask
08.10.08, 15:56
Tule taevas appi!

Mmmerka
08.10.08, 15:57
käige ptsi...mingi lambist tra niimoodi ikka paukuma ei hakkaks nooh:(

sina roni ka sügavale :) ,

Glasgow Celtic FC
08.10.08, 15:59
sina roni ka sügavale :) ,

Taskulambi ja kaardi saaks ka?:D

Shermann
08.10.08, 16:12
Devili pärast käib võitlus või?

Glasgow Celtic FC
08.10.08, 16:13
Devili pärast käib võitlus või?

Ämmmm, mina ei tea mille/kelle pärast:D tema alustas.

Shermann
08.10.08, 16:15
Eided tahavad üksteisele ära panna. Tehke mudamaadlust!

Glasgow Celtic FC
08.10.08, 16:16

Temaga? Eluseeski mitte. Kellegi teisega vb.

Shermann
08.10.08, 16:17
Miks sa temaga mudamaadlust teha ei taha? Kui võidaksid, siis saaksid cannumani endale ;)

Glasgow Celtic FC
08.10.08, 16:18
Miks sa temaga mudamaadlust teha ei taha? Kui võidaksid, siis saaksid cannumani endale ;)

Ämmm, miks peaks? Ja phäääh, no need to...srri cannu:D

Ch1ller666
08.10.08, 16:18
Mudaga? Ma ükskord kaklesin kipsiskäega kooliseinaga, sein napilt võitis. Aga seinale oli kirjutatud Life Sucks, minu kipsile samas "saa ruttu terveks"

cannuman
08.10.08, 16:19

täpsustuseks niipalju, et kui Merkaga peaks midagi juhtuma, siis saab Celtsikk 1/2 minust praeguse 1/3 asemel

Glasgow Celtic FC
08.10.08, 16:20
täpsustuseks niipalju, et kui Merkaga peaks midagi juhtuma, siis saab Celtsikk 1/2 minust praeguse 1/3 asemel

pigem võtaks siis 2/3......või siis ka mitte:D

Glasgow Celtic FC
08.10.08, 16:22
aga igatahes, piffid...ma lähen trenni nüüd...ärge kurvastage...kuskil 7ks äkki olen tagasi...tsau musiiid:D

Shermann
08.10.08, 16:23
Tehke video ka siis ja pange youtube ülesse.

Shermann
08.10.08, 16:23
aga igatahes, piffid...ma lähen trenni nüüd...ärge kurvastage...kuskil 7ks äkki olen tagasi...tsau musiiid:D

Kuhu sa lähed? Sa pidid ju merkaga kaklema.

Glasgow Celtic FC
08.10.08, 16:24
Kuhu sa lähed? Sa pidid ju merkaga kaklema.

Näksi piffi, pigem mängin jalkat.

Shermann
08.10.08, 16:25
ei tahagi cannumani endale või?

Glasgow Celtic FC
08.10.08, 16:27
ei tahagi cannumani endale või?

veel mitte:D mõni teine homme äkki:D

Shermann
08.10.08, 16:27
homme on juba hilja. Kohe või mitte kunagi!

Glasgow Celtic FC
08.10.08, 16:28
homme on juba hilja. Kohe või mitte kunagi!

shit happens. ma nüüd jooksen:D

Shermann
08.10.08, 16:29
Celticutšikk vs. Mmmerka dueli võitja on.....................................Mmmerka!

Mmmerka
08.10.08, 16:36

Me pigem rõõmustame:)

Mmmerka
08.10.08, 16:40

teda oleks liiga raske mudast eristada :(

Shermann
08.10.08, 16:42
omatud....

Devil
08.10.08, 19:07
julmurid...

Glasgow Celtic FC
08.10.08, 22:06
julmurid...

on ekss......

Shermann
09.10.08, 07:58
niisiis. Lugu siukene, et organiseerisin teile Eesti - Hispaania mängu vaheajaks terve staadionimuru, kus saaksite kakelda ning Bwinis on võimalik bettida ka. Ja ETV peaks fighti otse näitama. Niiet olge siis ikka kohal.

Glasgow Celtic FC
09.10.08, 14:40
niisiis. Lugu siukene, et organiseerisin teile Eesti - Hispaania mängu vaheajaks terve staadionimuru, kus saaksite kakelda ning Bwinis on võimalik bettida ka. Ja ETV peaks fighti otse näitama. Niiet olge siis ikka kohal.

Suck it. Hui tulengi, mul targematki teha:)

flameas
09.10.08, 20:41
teemasse ka veidi... igast uuu, uuuu karakterid mulle ei meeldi

Mmmerka
09.10.08, 21:16
ma vinguks selle üle ,et mu kõlarid undavad nagu lennukimootor

Ch1ller666
09.10.08, 21:23
Huvitav mul tuleb mõnusat mahedat muusikat Pantera esituses.

OOOOO
10.10.08, 01:02
teemasse ka veidi... igast uuu, uuuu karakterid mulle ei meeldi

Ega mina ometi selle alla ei käi

Devil
10.10.08, 01:10
u ei= o ... samas ma pole kindel kas ka flamease jaoks

hofnar
10.10.08, 03:18
JanK, Cannuman, need uued naised, Shermann.

JanK
11.10.08, 13:43
Ai ämm the wööööörst. :)

-RoMaRiO-
11.10.08, 15:22
Ai ämm the wööööörst. :)

Kallike, ma panustan kah Sulle.

taku*
11.10.08, 15:42
12 aastaseid ei saa vihata;) seega jank... sul joppas

mis ei tähenda, et sa tropp ei oleks...

venelastelt molli ei saanud juba?

cannuman
11.10.08, 15:51
JänkS on Kopli hirm :D

JanK
11.10.08, 16:08
12 aastaseid ei saa vihata;) seega jank... sul joppas

mis ei tähenda, et sa tropp ei oleks...

venelastelt molli ei saanud juba?

Ma olen peaaegu 12.

ian.
13.10.08, 21:37
see celticu tüdruk ja mingi tammeka naine merka vms, need ei istu.

Devil
13.10.08, 21:43
ehk siis tunnistad avalikult, et oled pede? :).

Mmmerka
13.10.08, 23:40
see celticu tüdruk ja mingi tammeka naine merka vms, need ei istu.

ma ei ole üritanudki istuda:(

Tofoa
14.10.08, 00:13
ma ei ole üritanudki istuda:(

lamad siis vä ?

Ch1ller666
14.10.08, 00:16
lamad siis vä ?

Tal on oma seisukoht olemas lihtsalt ma arvan, aga võin eksida.

Mmmerka
14.10.08, 00:19
lamad siis vä ?

seisan , siiski

Tofoa
23.11.08, 22:12
Abja-Kuningas Kaona Huikatiz on päris ebasümpaatne.

kaitz
24.11.08, 01:42
Abja-Kuningas Kaona Huikatiz on päris ebasümpaatne.

Hmm,miks?:D,aga noh mis makaronist söödikust ikka rohkemat tahta.

kaitz
24.11.08, 01:46
Mina näiteks ei vihka kedagi,foorum ongi selleks,et oma mõtted välja öelda ja erinevalt puperteedi heas Tofoast.......

Tofoa
24.11.08, 01:49
Hmm,miks?:D,aga noh mis makaronist söödikust ikka rohkemat tahta.

Kindlasti on üks tobe põhjus see, et su väljaütlemised ei ühti praktiliselt kunagi minu arvamustega ja lähevad sellega täiesti vastu ollu
Ja teiseks, mis on täiesti põhjendatud ja õigustatud argument, on vast see, et Sa ei ütle mitte kunagi - mitte midagi tarka ja su 3000 posti on puhas spam ja vaenuõhutamine. Sa lihtsalt üritad iga oma postiga kedagi "paika" panna, aga suht sitasti kukub välja see. Ja mis Sinu lemmiksöök muidu on ja kui vana Sa oled (st. mis eas Sina meil oled)? Pizzapoiss?

kaitz
24.11.08, 01:53
Kindlasti on üks tobe põhjus see, et su väljaütlemised ei ühti praktiliselt kunagi minu arvamustega ja lähevad sellega täiesti vastu ollu
Ja teiseks, mis on täiesti põhjendatud ja õigustatud argument, on vast see, et Sa ei ütle mitte kunagi - mitte midagi tarka ja su 3000 posti on puhas spam ja vaenuõhutamine. Sa lihtsalt üritad iga oma postiga kedagi "paika" panna, aga suht sitasti kukub välja see. Ja mis Sinu lemmiksöök muidu on ja kui vana Sa oled (st. mis eas Sina meil oled)? Pizzapoiss?

Normaalne:D Makaroni pidasin silmas "Juventust":p,hea valik

Tofoa
24.11.08, 01:55
Normaalne:D Makaroni pidasin silmas "Juventust":p,hea valik

Ei, aga sa vihjasid, et ma olen puberteedi (h)eas, aga mis eas Sina siis oled? Päris ausalt.

kaitz
24.11.08, 02:04
Ei, aga sa vihjasid, et ma olen puberteedi (h)eas, aga mis eas Sina siis oled? Päris ausalt.

Jätkame sellel teemal järgmine kord:p

smörgåsbord
24.11.08, 05:10
Jätkame sellel teemal järgmine kord:psiis, kui sa enam pole puberteedieas?

Even
24.11.08, 08:09
tra, te üldse teate ka kes kaitz on või milline ta välja näeb? :D:D

Calva
24.11.08, 09:13
ma tean olen näinud kui fc abjaga mäng olii

Tofoa
24.11.08, 09:48
tra, te üldse teate ka kes kaitz on või milline ta välja näeb? :D:D

räme puujalgne tolgus?

Jansu
24.11.08, 12:03

välimuse järgi vast 30 ringis äkki :D

Tofoa
24.11.08, 23:29
välimuse järgi vast 30 ringis äkki :D

üüberleim :''D

lest68
25.11.08, 00:03
allantt - liiga pöördes oma spursiga, risustab teisi teemasid ka oma hullu jutuga.

cannuman
25.11.08, 00:05
davai lugege keegi hääled kokku

taku*
25.11.08, 00:52
kes mind vihkab, saab soovi korral raudlatiga pikki kukalt. vabalt!

Tofoa
25.11.08, 00:53
Taku, Sa oled nii munn, keegi ei vihka Sind :D

taku*
25.11.08, 01:00
siis hakkan teile tasapisi mustikasse toppima.

taku*
25.11.08, 01:01
mida, seda ei ütle