320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ulatage oma abikäsi...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ulatage oma abikäsi...



    Nimelt siis kui teil on vähegi südant ja kainet mõistust siis võiksite anda oma allkirja koerte päästmisele, et nad ei satuks järjekordse pilusilma toidulauale.Koer on inimese üks truumaid sõpru ja nad ehk vajaksid ka vähe humaansemat kohtlemist.Kui juba Reporteris ja teleris on läbijooksnud mitmeid koertega seotuid juhtumeid, siis järelikult läheb see inimkonnale korda!
    Andke oma allkiri, kuna massides on jõud
    See pole muidugi kohustuslik-käituge vastavalt oma sisetundele.
    sigpic

    #2
    ma ei saa küll aru, miks peaks koer eelistatum olevus olema kui lehm, kui neid selleks kasvatatakse ja inimestele maitseb siis miks meie trügime kedagi õpetama ja ütelema et teie kultuur on vale ja meie oma õige! ei ole nii ju! nagu ei ole õigust teistel öelda et meie traditsiooniline hülgepüük on vale, või et konnade söömine pole õige, ei ole ka meil õigust teiste kultuuri sisse sõita!

    Kommentaar


      #3
      Little things worry little minds.

      Carlo Ancelotti, 2009

      Kommentaar


        #4
        kõik läks hästi nii kaua kuni sait hakkas mu gmaili passi küsima

        Kommentaar


          #5
          Peaks sigadele ka sama teema tegema. Nad ka nii armsad ju. Söök on söök.

          Lisaks veel see, et koera liha ei ole üldsegi halb...kui sööksite seda nii, et teile ei öelda seda, siis te ei ütleks kuidagi, et koeralihaga tegu võiks olla

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas ballack Vaata postitust
            Peaks sigadele ka sama teema tegema. Nad ka nii armsad ju. Söök on söök.

            Lisaks veel see, et koera liha ei ole üldsegi halb...kui sööksite seda nii, et teile ei öelda seda, siis te ei ütleks kuidagi, et koeralihaga tegu võiks olla
            Oled mekkinud?
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              #7
              Olukord nõuab meie oma Hiina korrespondenti Alvarez'i, kes kindlasti kohalikku biiti peaks jagama. Kus sa oled, kui me sind vajame?!

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                ma ei saa küll aru, miks peaks koer eelistatum olevus olema kui lehm, kui neid selleks kasvatatakse ja inimestele maitseb siis miks meie trügime kedagi õpetama ja ütelema et teie kultuur on vale ja meie oma õige! ei ole nii ju! nagu ei ole õigust teistel öelda et meie traditsiooniline hülgepüük on vale, või et konnade söömine pole õige, ei ole ka meil õigust teiste kultuuri sisse sõita!
                lihtsalt ütlen, et toetan seda mõtet.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Oled mekkinud?
                  Eks siin maailmas tuleb võimalikult paljud toidud järgi proovida...mõnikord leiab väga hea asja mida Eestiski süüa kuid siiani pole kusagil peale eritoidukohtade

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                    ma ei saa küll aru, miks peaks koer eelistatum olevus olema kui lehm, kui neid selleks kasvatatakse ja inimestele maitseb siis miks meie trügime kedagi õpetama ja ütelema et teie kultuur on vale ja meie oma õige! ei ole nii ju! nagu ei ole õigust teistel öelda et meie traditsiooniline hülgepüük on vale, või et konnade söömine pole õige, ei ole ka meil õigust teiste kultuuri sisse sõita!
                    Minagi toetan seda mõtet. Ühelgi kultuuril ei ole asja teistele midagi ette heita, kui endil samavõrd või veel enam robustsemad meetmed kasutusel. Robustsust mõõta on keeruline, aga küsimus on põhimõttes.
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      #11
                      Üldiselt ei piirdu siin asi ainult koertega kahjuks. Kuigi tendets neist veidratest looma õgimistest on vähenemas, siis mina endale koera kui lemmiklooma siin võtta ei julge(olen suur koerasõber ja eelistan kui kutsa saaks vabalt joosta, siis pistetaks ta nurgataga tõenäoliselt lihtsalt kotti :P).

                      Kui keegi on käinud turul, kus müüakse igast ELUSAID loomi alates vakladest ja lõpetades mäkradest....siis saate aru, kui vale see on. Aga need interneti allkirjade kogumised on mõttetud! On need üldse kunagi töötanud?

                      Kommentaar


                        #12
                        No eks seda ole mõne aja pärast näha
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar

                        Working...
                        X