320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisisaatjad Tallinnas.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Reisisaatjad Tallinnas.

    Mida arvate neist?

    #2
    Olen küll viimasel ajal ühtelugu trolli või bussiga mööda linna ringi sõelunud, kuid seni pole suutnud neid märgata. Kuuldavasti aga on neid liikvel, kuulake kas või viimast Rahva Oma Kaitset, kus sellele nähtusele täitsa ports aega pühendatakse.

    Kommentaar


      #3
      Arvasin minagi, et eks see ole lihtsalt linnapoolne toetus tublimatele tööotsijatele... Kuida täna trolliga sõites avanes täitsa meeldiv vaatepilt, nimelt soovis trolli tulla ka üks lapsekäruga naisterahvas ja siis toosama reisisaatja läks ja abistas kenasti seda noort ema. Väga kena, kas pole. Seni kuni eesti inimesed on nii tuimad ja vaid iga kümnes otsustab aidata emadel lapsevankreid kõrgetest treppidest üles-alla liigutada on nood reisisaatjad minu hinnangul täitsa mõistlikud.
      Ja loomulikult keskerakond saab ka ehk mõned hääled seepärast rohkem ja linnavalitsuse respekt kasvab jne....vafffa!
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        #4
        Enamasti hoiavad lihtsalt istekohti kinni, üks päev tuli bussi ühes peatuses 2 lapsevankriga ema, reisisaatja aga vaatas lihtsalt pealt ja laiutas oma kohal edasi. Kui sai eelnevalt küsitud kas ta laseks istuda vastati mulle et "Sul noored jalad jaksad seista küll."

        Kommentaar


          #5
          Iv seen better days
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            #6
            Need reisisaatjaid on ikka lausmõttetud. Üks noorem näitsik ei saanud veerand tundi oma pilku Kroonikast eemale, teine noormees kuulas rahumeeli träna eespingil, mõned sügavad end niisama kuskil nurgas jne.

            Kommentaar

            Working...
            X