PDA

View Full Version : Hollandi Eredivisie 2009-2010



Leheküljed : [1] 2

midfielder
14.09.09, 12:17
Nagu vanasõna ütleb, parem hilja kui mitte kunagi. Kuigi juba kuus vooru on liigas peetud, siis tagumine aeg on alustada ka ennustamisega.

Kuna viimati oldi ennustuse lainel ülemöödunud hooajal ja eelmine sootuks vahele jäi, siis võtan oma peale käesoleva hooaja ennustuse organiseerimise ja punktiarvestuse järgimise.

Nagu ka teistes liigade ennustustes annab iga õigesti ennustatud mäng ühe punkti. Viigi puhul kasutusel x, esimesena märgitud võistkonna võidu puhul 1 ja teisena märgitud satsi võitu ennustades 2.



Teen omalt poolt otsa lahti

7 voor

18.09 21.45 Willem II-FC Groningen X
19.09 19.45 Heracles-Sparta 1
19.09 20.45 Roda-NAC Breda X
19.09 20.45 Vitesse-RKC Waalwijk 1
19.09 21.45 AZ-NEC 1
20.09 13.30 ADO Den Haag- FC Utrecht 2
20.09 15.30 Feyenoord-PSV X
20.09 15.30 SC Heerenveen-FC Twente 1
20.09 15.30 VVV Venlo-Ajax 2

Ajad on märgitud Eesti järgi ning arvesse lähevad enne mängu algust sisestatud ennustused.

Kõik eredivisie huvilised on oodatud oma pakkumistega.

budu
14.09.09, 13:32
7 voor

18.09 21.45 Willem II-FC Groningen 1
19.09 19.45 Heracles-Sparta 1
19.09 20.45 Roda-NAC Breda 2
19.09 20.45 Vitesse-RKC Waalwijk 1
19.09 21.45 AZ-NEC 1
20.09 13.30 ADO Den Haag- FC Utrecht x
20.09 15.30 Feyenoord-PSV 2
20.09 15.30 SC Heerenveen-FC Twente 1
20.09 15.30 VVV Venlo-Ajax 2

thibramar
14.09.09, 14:30
7 voor

18.09 21.45 Willem II-FC Groningen x
19.09 19.45 Heracles-Sparta x
19.09 20.45 Roda-NAC Breda 2
19.09 20.45 Vitesse-RKC Waalwijk 1
19.09 21.45 AZ-NEC 1
20.09 13.30 ADO Den Haag- FC Utrecht 1
20.09 15.30 Feyenoord-PSV 2
20.09 15.30 SC Heerenveen-FC Twente 2
20.09 15.30 VVV Venlo-Ajax 2

Blue Rock
14.09.09, 16:03
7 voor

18.09 21.45 Willem II-FC Groningen 2
19.09 19.45 Heracles-Sparta x
19.09 20.45 Roda-NAC Breda x
19.09 20.45 Vitesse-RKC Waalwijk 1
19.09 21.45 AZ-NEC 1
20.09 13.30 ADO Den Haag- FC Utrecht 1
20.09 15.30 Feyenoord-PSV 1
20.09 15.30 SC Heerenveen-FC Twente x
20.09 15.30 VVV Venlo-Ajax 2

Lauw
14.09.09, 17:13
7 voor

18.09 21.45 Willem II-FC Groningen 2
19.09 19.45 Heracles-Sparta 1
19.09 20.45 Roda-NAC Breda 2
19.09 20.45 Vitesse-RKC Waalwijk 1
19.09 21.45 AZ-NEC 1
20.09 13.30 ADO Den Haag- FC Utrecht 1
20.09 15.30 Feyenoord-PSV 1
20.09 15.30 SC Heerenveen-FC Twente 2
20.09 15.30 VVV Venlo-Ajax 2

Shermann
14.09.09, 17:18
7 voor

18.09 21.45 Willem II-FC Groningen 1
19.09 19.45 Heracles-Sparta 1
19.09 20.45 Roda-NAC Breda 2
19.09 20.45 Vitesse-RKC Waalwijk x
19.09 21.45 AZ-NEC 1
20.09 13.30 ADO Den Haag- FC Utrecht 2
20.09 15.30 Feyenoord-PSV 2
20.09 15.30 SC Heerenveen-FC Twente 2
20.09 15.30 VVV Venlo-Ajax 2

17
14.09.09, 22:18
7 voor

18.09 21.45 Willem II-FC Groningen x
19.09 19.45 Heracles-Sparta 1
19.09 20.45 Roda-NAC Breda 2
19.09 20.45 Vitesse-RKC Waalwijk 1
19.09 21.45 AZ-NEC 1
20.09 13.30 ADO Den Haag- FC Utrecht 2
20.09 15.30 Feyenoord-PSV 2
20.09 15.30 SC Heerenveen-FC Twente x
20.09 15.30 VVV Venlo-Ajax 2

karl54
14.09.09, 22:36
7 voor

18.09 21.45 Willem II-FC Groningen 2
19.09 19.45 Heracles-Sparta 1
19.09 20.45 Roda-NAC Breda 1
19.09 20.45 Vitesse-RKC Waalwijk 1
19.09 21.45 AZ-NEC 1
20.09 13.30 ADO Den Haag- FC Utrecht x
20.09 15.30 Feyenoord-PSV x
20.09 15.30 SC Heerenveen-FC Twente x
20.09 15.30 VVV Venlo-Ajax 2

KeRRRt
14.09.09, 22:53
18.09 21.45 Willem II-FC Groningen X
19.09 19.45 Heracles-Sparta x
19.09 20.45 Roda-NAC Breda 2
19.09 20.45 Vitesse-RKC Waalwijk 1
19.09 21.45 AZ-NEC 1
20.09 13.30 ADO Den Haag- FC Utrecht 1
20.09 15.30 Feyenoord-PSV 1
20.09 15.30 SC Heerenveen-FC Twente 2
20.09 15.30 VVV Venlo-Ajax 2

Ev0luti0n
15.09.09, 15:45
18.09 21.45 Willem II-FC Groningen 2
19.09 19.45 Heracles-Sparta 2
19.09 20.45 Roda-NAC Breda 1
19.09 20.45 Vitesse-RKC Waalwijk 1
19.09 21.45 AZ-NEC 1
20.09 13.30 ADO Den Haag- FC Utrecht 1
20.09 15.30 Feyenoord-PSV 1
20.09 15.30 SC Heerenveen-FC Twente 2
20.09 15.30 VVV Venlo-Ajax 2

Revolucion
17.09.09, 13:50
7 voor

18.09 21.45 Willem II-FC Groningen 2
19.09 19.45 Heracles-Sparta x
19.09 20.45 Roda-NAC Breda 1
19.09 20.45 Vitesse-RKC Waalwijk x
19.09 21.45 AZ-NEC 1
20.09 13.30 ADO Den Haag- FC Utrecht 1
20.09 15.30 Feyenoord-PSV 1
20.09 15.30 SC Heerenveen-FC Twente 1
20.09 15.30 VVV Venlo-Ajax 2

wal
17.09.09, 16:14
7 voor

18.09 21.45 Willem II-FC Groningen X
19.09 19.45 Heracles-Sparta X
19.09 20.45 Roda-NAC Breda X
19.09 20.45 Vitesse-RKC Waalwijk 1
19.09 21.45 AZ-NEC 1
20.09 13.30 ADO Den Haag- FC Utrecht 2
20.09 15.30 Feyenoord-PSV 2
20.09 15.30 SC Heerenveen-FC Twente X
20.09 15.30 VVV Venlo-Ajax 2

Tofoa
17.09.09, 16:20
7 voor

18.09 21.45 Willem II-FC Groningen 1
19.09 19.45 Heracles-Sparta 1
19.09 20.45 Roda-NAC Breda X
19.09 20.45 Vitesse-RKC Waalwijk 1
19.09 21.45 AZ-NEC 1
20.09 13.30 ADO Den Haag- FC Utrecht 2
20.09 15.30 Feyenoord-PSV 2
20.09 15.30 SC Heerenveen-FC Twente 1
20.09 15.30 VVV Venlo-Ajax 2

Eeri
18.09.09, 10:34
7 voor

18.09 21.45 Willem II-FC Groningen 2
19.09 19.45 Heracles-Sparta 1
19.09 20.45 Roda-NAC Breda 1
19.09 20.45 Vitesse-RKC Waalwijk 1
19.09 21.45 AZ-NEC 1
20.09 13.30 ADO Den Haag- FC Utrecht 1
20.09 15.30 Feyenoord-PSV 2
20.09 15.30 SC Heerenveen-FC Twente 2
20.09 15.30 VVV Venlo-Ajax 2

cocoon
18.09.09, 15:19
7. voor

18.09 21.45 Willem II-FC Groningen 2
19.09 19.45 Heracles-Sparta x
19.09 20.45 Roda-NAC Breda 2
19.09 20.45 Vitesse-RKC Waalwijk 1
19.09 21.45 AZ-NEC 1
20.09 13.30 ADO Den Haag- FC Utrecht 2
20.09 15.30 Feyenoord-PSV x
20.09 15.30 SC Heerenveen-FC Twente 2
20.09 15.30 VVV Venlo-Ajax 2

Karla
18.09.09, 21:11
7. voor

18.09 21.45 Willem II-FC Groningen 2
19.09 19.45 Heracles-Sparta 1
19.09 20.45 Roda-NAC Breda x
19.09 20.45 Vitesse-RKC Waalwijk 1
19.09 21.45 AZ-NEC 1
20.09 13.30 ADO Den Haag- FC Utrecht 2
20.09 15.30 Feyenoord-PSV 2
20.09 15.30 SC Heerenveen-FC Twente 2
20.09 15.30 VVV Venlo-Ajax 2

midfielder
20.09.09, 21:04
Teeme siis esimesest ennustusvoorust kokkuvõtteid.

Kokkuvõttes saatis oma panused 16 foorumlast, mis on igati tubli tulemus. Kuna 7 voorus sündis nii mõnigi ootamatu tulemus silmas pidades eelnevat vormi, siis paljud läksid ka sellega alt.

Parima tulemuse 5 punkti saavutas koguni 7 ennustajat, samas vahe kõige kehvemate tulemuste vahel- 3 punkti (kokku 5 ennustajat) on seega marginaalne.

Kui on uusi liituda soovijaid, siis lisage oma ennustus 8 vooru kohta.

Tabel

1-7 koht---- thibramar, Shermann, wal, Tofoa, Eeri, cocoon, Karla- 5 punkti

8-11 koht----budulojus, 17, KeRRt, Ev0luti0n- 4 punkti

12-16 koht---- midfielder, Blue Rock, Lauw, karl54, Revolucion- 3 punkti


Panen ülesse uue vooru mängud ja lisan kohe ka oma panused. Kellaajad nagu ikka antud Eesti aja järgi ning arvese lähevad need ennustused, mis sisestatud enne esimese mängu algust.

8 voor

26.09 19.45 FC Utrecht-AZ 1
26.09 20.45 PSV-Willem II 1
26.09 20.45 RKC Waalwijk-Roda JC 2
26.09 21.45 FC Twente- VVV Venlo 1
27.09 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
27.09 15.30 FC Groningen- Vitesse 1
27.09 15.30 NAC Breda-Feyenoord 2
27.09 15.30 Sparta-Heerenveen 2
27.09 17.30 NEC-Heracles Almelo 1

Blue Rock
20.09.09, 21:29
8. voor

26.09 19.45 FC Utrecht-AZ x
26.09 20.45 PSV-Willem II 1
26.09 20.45 RKC Waalwijk-Roda JC 2
26.09 21.45 FC Twente- VVV Venlo 1
27.09 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
27.09 15.30 FC Groningen- Vitesse x
27.09 15.30 NAC Breda-Feyenoord x
27.09 15.30 Sparta-Heerenveen 1
27.09 17.30 NEC-Heracles Almelo 1

17
20.09.09, 21:38
8 voor

26.09 19.45 FC Utrecht-AZ x
26.09 20.45 PSV-Willem II 1
26.09 20.45 RKC Waalwijk-Roda JC 1
26.09 21.45 FC Twente- VVV Venlo 1
27.09 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
27.09 15.30 FC Groningen- Vitesse x
27.09 15.30 NAC Breda-Feyenoord 2
27.09 15.30 Sparta-Heerenveen 2
27.09 17.30 NEC-Heracles Almelo 1

KeRRRt
21.09.09, 01:26
8 voor

26.09 19.45 FC Utrecht-AZ 2
26.09 20.45 PSV-Willem II 1
26.09 20.45 RKC Waalwijk-Roda JC 2
26.09 21.45 FC Twente- VVV Venlo 1
27.09 13.30 Ajax-ADO Den Haag x
27.09 15.30 FC Groningen- Vitesse 2
27.09 15.30 NAC Breda-Feyenoord 2
27.09 15.30 Sparta-Heerenveen 2
27.09 17.30 NEC-Heracles Almelo 1

Lauw
21.09.09, 21:50
8 voor

26.09 19.45 FC Utrecht-AZ 2
26.09 20.45 PSV-Willem II 1
26.09 20.45 RKC Waalwijk-Roda JC 2
26.09 21.45 FC Twente- VVV Venlo 1
27.09 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
27.09 15.30 FC Groningen- Vitesse 2
27.09 15.30 NAC Breda-Feyenoord 2
27.09 15.30 Sparta-Heerenveen 1
27.09 17.30 NEC-Heracles Almelo 1

Ev0luti0n
21.09.09, 22:49
8. voor

26.09 19.45 FC Utrecht-AZ 2
26.09 20.45 PSV-Willem II 1
26.09 20.45 RKC Waalwijk-Roda JC 2
26.09 21.45 FC Twente- VVV Venlo 1
27.09 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
27.09 15.30 FC Groningen- Vitesse 1
27.09 15.30 NAC Breda-Feyenoord 2
27.09 15.30 Sparta-Heerenveen 1
27.09 17.30 NEC-Heracles Almelo 1

cocoon
22.09.09, 10:58
8. voor

26.09 19.45 FC Utrecht-AZ x
26.09 20.45 PSV-Willem II 1
26.09 20.45 RKC Waalwijk-Roda JC 2
26.09 21.45 FC Twente- VVV Venlo 1
27.09 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
27.09 15.30 FC Groningen- Vitesse x
27.09 15.30 NAC Breda-Feyenoord 2
27.09 15.30 Sparta-Heerenveen 1
27.09 17.30 NEC-Heracles Almelo 1

Shermann
22.09.09, 16:40
8 voor

26.09 19.45 FC Utrecht-AZ 2
26.09 20.45 PSV-Willem II 1
26.09 20.45 RKC Waalwijk-Roda JC x
26.09 21.45 FC Twente- VVV Venlo 1
27.09 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
27.09 15.30 FC Groningen- Vitesse 2
27.09 15.30 NAC Breda-Feyenoord 2
27.09 15.30 Sparta-Heerenveen 2
27.09 17.30 NEC-Heracles Almelo 2

thibramar
23.09.09, 08:26
8. voor

26.09 19.45 FC Utrecht-AZ 2
26.09 20.45 PSV-Willem II 1
26.09 20.45 RKC Waalwijk-Roda JC 2
26.09 21.45 FC Twente- VVV Venlo 1
27.09 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
27.09 15.30 FC Groningen- Vitesse 1
27.09 15.30 NAC Breda-Feyenoord 2
27.09 15.30 Sparta-Heerenveen 2
27.09 17.30 NEC-Heracles Almelo x

budu
24.09.09, 08:31
8 voor

26.09 19.45 FC Utrecht-AZ 2
26.09 20.45 PSV-Willem II 1
26.09 20.45 RKC Waalwijk-Roda JC x
26.09 21.45 FC Twente- VVV Venlo 1
27.09 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
27.09 15.30 FC Groningen- Vitesse 1
27.09 15.30 NAC Breda-Feyenoord 2
27.09 15.30 Sparta-Heerenveen 2
27.09 17.30 NEC-Heracles Almelo x

wal
24.09.09, 17:08
8. voor

26.09 19.45 FC Utrecht-AZ 1
26.09 20.45 PSV-Willem II 1
26.09 20.45 RKC Waalwijk-Roda JC 2
26.09 21.45 FC Twente- VVV Venlo 1
27.09 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
27.09 15.30 FC Groningen- Vitesse X
27.09 15.30 NAC Breda-Feyenoord 2
27.09 15.30 Sparta-Heerenveen 1
27.09 17.30 NEC-Heracles Almelo 1

karl54
25.09.09, 18:33
8 voor

26.09 19.45 FC Utrecht-AZ 2
26.09 20.45 PSV-Willem II 1
26.09 20.45 RKC Waalwijk-Roda JC 2
26.09 21.45 FC Twente- VVV Venlo 1
27.09 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
27.09 15.30 FC Groningen- Vitesse x
27.09 15.30 NAC Breda-Feyenoord 2
27.09 15.30 Sparta-Heerenveen 2
27.09 17.30 NEC-Heracles Almelo 1

Revolucion
25.09.09, 21:14
8. voor

26.09 19.45 FC Utrecht-AZ 2
26.09 20.45 PSV-Willem II 1
26.09 20.45 RKC Waalwijk-Roda JC 2
26.09 21.45 FC Twente- VVV Venlo 1
27.09 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
27.09 15.30 FC Groningen- Vitesse 1
27.09 15.30 NAC Breda-Feyenoord x
27.09 15.30 Sparta-Heerenveen 1
27.09 17.30 NEC-Heracles Almelo 1

Eeri
26.09.09, 10:51
8 voor

26.09 19.45 FC Utrecht-AZ 1
26.09 20.45 PSV-Willem II 1
26.09 20.45 RKC Waalwijk-Roda JC 2
26.09 21.45 FC Twente- VVV Venlo 1
27.09 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
27.09 15.30 FC Groningen- Vitesse 1
27.09 15.30 NAC Breda-Feyenoord 2
27.09 15.30 Sparta-Heerenveen 2
27.09 17.30 NEC-Heracles Almelo 1

Tofoa
26.09.09, 11:36
8 voor

26.09 19.45 FC Utrecht-AZ 1
26.09 20.45 PSV-Willem II 1
26.09 20.45 RKC Waalwijk-Roda JC x
26.09 21.45 FC Twente- VVV Venlo 1
27.09 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
27.09 15.30 FC Groningen- Vitesse 1
27.09 15.30 NAC Breda-Feyenoord x
27.09 15.30 Sparta-Heerenveen 2
27.09 17.30 NEC-Heracles Almelo 1

Karla
26.09.09, 16:20
8 voor

26.09 19.45 FC Utrecht-AZ 2
26.09 20.45 PSV-Willem II 1
26.09 20.45 RKC Waalwijk-Roda JC 2
26.09 21.45 FC Twente- VVV Venlo 1
27.09 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
27.09 15.30 FC Groningen- Vitesse x
27.09 15.30 NAC Breda-Feyenoord 2
27.09 15.30 Sparta-Heerenveen 2
27.09 17.30 NEC-Heracles Almelo 1

midfielder
27.09.09, 20:36
Aeg on teha teisest ennustusvoorust kokkuvõtteid.

Edukamateks osutusid neist kaks Eeri ja allakirjutanu 7 punktiga. 6 silma said koguni viis ennustajat (budulojus, thibramar, Shermann, 17 ja Tofoa). Viis punkti said karl54, Ev0luti0n ja wal. Neli silma Lauw, KeRRRt, Revolucion ja cocoon ning väiksema punktisumma kogus sel korral Blue Rock- 3.

Üldtabelis on esikoha haaranud üks selle vooru võitjatest Eeri 12 punktiga.

Tabel

1. Eeri ---- 12 punkti.

2-4. koht Tofoa, Shermann ja thibramar --- 11 punkti

5-9. koht midfielder, 17, Karla, wal ja budulojus--- 10 punkti

10-11. koht Ev0luti0n ja cocoon---- 9 punkti

12-13. koht karl54 ja KeRRRt---- 8 punkti

14-15. koht Revolucion ja Lauw---- 7 punkti

16. koht Blue Rock--- 6 punkti


Kuna uuel nädalal peetakse ka üks neljandast voorust vahelejäänud mäng NEC-Utrecht, mis võib tabeli tipus üsnagi märkimisväärset korrektuuri teha, siis lisan ka selle ennustusse lisaks 9 vooru tavapärasele vooru graafikule.

Seega palun võimalusel saata ennustus hilisemalt enne 30 septembrit kella 21 meie aja järgi, mil NEC-Utrecht mängus pall mängu pannakse.

Ühtlasi lisan kohe ka enda panused

4 voor

kolmapäev 30.09 21.00 NEC-FC Utrecht 2

9 voor

reede 02.10 21.45 Vitesse- Sparta 1
laupäev 03.10 19.45 ADO- Groningen 2
laupäev 03.10 20.45 Willem II- NEC 1
laupäev 03.10 20.45 AZ-NAC Breda 1
laupäev 03.10 21.45 Feyenoord- RKC Waalwijk 1
pühapäev 04.10 13.30 Roda-Ajax 2
pühapäev 04.10 15.30 Hercles-Twente 2
pühapäev 04.10 15.30 SC Heerenveen-VVV Venlo 1
pühapäev 04.10 15.30 FC Utrecht-PSV 2

midfielder
27.09.09, 20:40
Aeg on teha teisest ennustusvoorust kokkuvõtteid.

Edukamateks osutusid neist kaks Eeri ja allakirjutanu 7 punktiga. 6 silma said koguni viis ennustajat (budulojus, thibramar, Shermann, 17 ja Tofoa). Viis punkti said karl54, Ev0luti0n ja wal. Neli silma Lauw, KeRRRt, Revolucion ja cocoon ning väiksema punktisumma kogus sel korral Blue Rock- 3.

Üldtabelis on esikoha haaranud üks selle vooru võitjatest Eeri 12 punktiga.

Tabel

1. Eeri ---- 12 punkti.

2-4. koht Tofoa, Shermann ja thibramar --- 11 punkti

5-9. koht midfielder, 17, Karla, wal ja budulojus--- 10 punkti

10-11. koht Ev0luti0n ja cocoon---- 9 punkti

12-13. koht karl54 ja KeRRRt---- 8 punkti

14-15. koht Revolucion ja Lauw---- 7 punkti

16. koht Blue Rock--- 6 punkti


Kuna uuel nädalal peetakse ka üks neljandast voorust vahelejäänud mäng NEC-Utrecht, mis võib tabeli tipus üsnagi märkimisväärset korrektuuri teha, siis lisan ka selle ennustusse lisaks 9 vooru tavapärasele vooru graafikule.

Seega palun võimalusel saata ennustus hilisemalt enne 30 septembrit kella 21 meie aja järgi, mil NEC-Utrecht mängus pall mängu pannakse.

Ühtlasi lisan kohe ka enda panused

4 voor

kolmapäev 30.09 21.00 NEC-FC Utrecht 2

9 voor

reede 02.10 21.45 Vitesse- Sparta 1
laupäev 03.10 19.45 ADO- Groningen 2
laupäev 03.10 20.45 Willem II- NEC 1
laupäev 03.10 20.45 AZ-NAC Breda 1
laupäev 03.10 21.45 Feyenoord- RKC Waalwijk 1
pühapäev 04.10 13.30 Roda-Ajax 2
pühapäev 04.10 15.30 Hercles-Twente 2
pühapäev 04.10 15.30 SC Heerenveen-VVV Venlo 1
pühapäev 04.10 15.30 FC Utrecht-PSV 2

Lisan veel ühe teabe, mis eksikombel välja jäi. 5 silma sai teises ennustusvoorus ka Karla, kes küll üldtabelis on õigete punktidega olemas- 10 silma.

17
27.09.09, 20:50
4 voor

kolmapäev 30.09 21.00 NEC-FC Utrecht 2

9 voor

reede 02.10 21.45 Vitesse- Sparta 1
laupäev 03.10 19.45 ADO- Groningen 2
laupäev 03.10 20.45 Willem II- NEC 1
laupäev 03.10 20.45 AZ-NAC Breda x
laupäev 03.10 21.45 Feyenoord- RKC Waalwijk 1
pühapäev 04.10 13.30 Roda-Ajax 2
pühapäev 04.10 15.30 Hercles-Twente 2
pühapäev 04.10 15.30 SC Heerenveen-VVV Venlo 1
pühapäev 04.10 15.30 FC Utrecht-PSV 2

Blue Rock
27.09.09, 20:51
4 voor

kolmapäev 30.09 21.00 NEC-FC Utrecht 2

9 voor

reede 02.10 21.45 Vitesse- Sparta 1
laupäev 03.10 19.45 ADO- Groningen x
laupäev 03.10 20.45 Willem II- NEC 2
laupäev 03.10 20.45 AZ-NAC Breda 1
laupäev 03.10 21.45 Feyenoord- RKC Waalwijk 1
pühapäev 04.10 13.30 Roda-Ajax 2
pühapäev 04.10 15.30 Heracles-Twente 2
pühapäev 04.10 15.30 SC Heerenveen-VVV Venlo 1
pühapäev 04.10 15.30 FC Utrecht-PSV x

Ev0luti0n
27.09.09, 21:51
4 voor

kolmapäev 30.09 21.00 NEC-FC Utrecht 2

9 voor

reede 02.10 21.45 Vitesse- Sparta 1
laupäev 03.10 19.45 ADO- Groningen 2
laupäev 03.10 20.45 Willem II- NEC x
laupäev 03.10 20.45 AZ-NAC Breda 1
laupäev 03.10 21.45 Feyenoord- RKC Waalwijk 1
pühapäev 04.10 13.30 Roda-Ajax 2
pühapäev 04.10 15.30 Heracles-Twente x
pühapäev 04.10 15.30 SC Heerenveen-VVV Venlo 1
pühapäev 04.10 15.30 FC Utrecht-PSV 2

Eeri
29.09.09, 13:24
4 voor

kolmapäev 30.09 21.00 NEC-FC Utrecht 1

Lauw
29.09.09, 17:56
4 voor

kolmapäev 30.09 21.00 NEC-FC Utrecht 2

9 voor

reede 02.10 21.45 Vitesse- Sparta 1
laupäev 03.10 19.45 ADO- Groningen x
laupäev 03.10 20.45 Willem II- NEC 2
laupäev 03.10 20.45 AZ-NAC Breda 1
laupäev 03.10 21.45 Feyenoord- RKC Waalwijk 1
pühapäev 04.10 13.30 Roda-Ajax 2
pühapäev 04.10 15.30 Hercles-Twente 2
pühapäev 04.10 15.30 SC Heerenveen-VVV Venlo 1
pühapäev 04.10 15.30 FC Utrecht-PSV 2

Revolucion
29.09.09, 21:07
4 voor

kolmapäev 30.09 21.00 NEC-FC Utrecht 2

9 voor

reede 02.10 21.45 Vitesse- Sparta 1
laupäev 03.10 19.45 ADO- Groningen 1
laupäev 03.10 20.45 Willem II- NEC 2
laupäev 03.10 20.45 AZ-NAC Breda 1
laupäev 03.10 21.45 Feyenoord- RKC Waalwijk 1
pühapäev 04.10 13.30 Roda-Ajax 2
pühapäev 04.10 15.30 Heracles-Twente 2
pühapäev 04.10 15.30 SC Heerenveen-VVV Venlo 1
pühapäev 04.10 15.30 FC Utrecht-PSV 2

Tofoa
29.09.09, 23:20
4 voor

kolmapäev 30.09 21.00 NEC-FC Utrecht 1

9 voor

reede 02.10 21.45 Vitesse- Sparta x
laupäev 03.10 19.45 ADO- Groningen x
laupäev 03.10 20.45 Willem II- NEC 1
laupäev 03.10 20.45 AZ-NAC Breda 1
laupäev 03.10 21.45 Feyenoord- RKC Waalwijk 1
pühapäev 04.10 13.30 Roda-Ajax 2
pühapäev 04.10 15.30 Hercles-Twente 2
pühapäev 04.10 15.30 SC Heerenveen-VVV Venlo 1
pühapäev 04.10 15.30 FC Utrecht-PSV 2

karl54
30.09.09, 15:47
4 voor

kolmapäev 30.09 21.00 NEC-FC Utrecht x

9 voor

reede 02.10 21.45 Vitesse- Sparta 1
laupäev 03.10 19.45 ADO- Groningen 1
laupäev 03.10 20.45 Willem II- NEC 2
laupäev 03.10 20.45 AZ-NAC Breda 1
laupäev 03.10 21.45 Feyenoord- RKC Waalwijk 1
pühapäev 04.10 13.30 Roda-Ajax 2
pühapäev 04.10 15.30 Hercles-Twente 2
pühapäev 04.10 15.30 SC Heerenveen-VVV Venlo 1
pühapäev 04.10 15.30 FC Utrecht-PSV 2

thibramar
01.10.09, 00:45
4 voor

kolmapäev 30.09 21.00 NEC-FC Utrecht 2

9 voor

reede 02.10 21.45 Vitesse- Sparta 1
laupäev 03.10 19.45 ADO- Groningen x
laupäev 03.10 20.45 Willem II- NEC 2
laupäev 03.10 20.45 AZ-NAC Breda 1
laupäev 03.10 21.45 Feyenoord- RKC Waalwijk 1
pühapäev 04.10 13.30 Roda-Ajax 2
pühapäev 04.10 15.30 Hercles-Twente 2
pühapäev 04.10 15.30 SC Heerenveen-VVV Venlo 2
pühapäev 04.10 15.30 FC Utrecht-PSV 2

thibramar
01.10.09, 00:45
esimesega jäin hiljaks :(

wal
01.10.09, 15:07
9 voor

reede 02.10 21.45 Vitesse- Sparta 1
laupäev 03.10 19.45 ADO- Groningen 1
laupäev 03.10 20.45 Willem II- NEC X
laupäev 03.10 20.45 AZ-NAC Breda 1
laupäev 03.10 21.45 Feyenoord- RKC Waalwijk 1
pühapäev 04.10 13.30 Roda-Ajax 2
pühapäev 04.10 15.30 Hercles-Twente 2
pühapäev 04.10 15.30 SC Heerenveen-VVV Venlo 1
pühapäev 04.10 15.30 FC Utrecht-PSV 2

KeRRRt
01.10.09, 22:36
9 voor

reede 02.10 21.45 Vitesse- Sparta 1
laupäev 03.10 19.45 ADO- Groningen 2
laupäev 03.10 20.45 Willem II- NEC x
laupäev 03.10 20.45 AZ-NAC Breda 1
laupäev 03.10 21.45 Feyenoord- RKC Waalwijk 1
pühapäev 04.10 13.30 Roda-Ajax 2
pühapäev 04.10 15.30 Hercles-Twente 2
pühapäev 04.10 15.30 SC Heerenveen-VVV Venlo 1
pühapäev 04.10 15.30 FC Utrecht-PSV 2

Horatio
02.10.09, 06:29
9. voor

reede 02.10 21.45 Vitesse- Sparta 1
laupäev 03.10 19.45 ADO- Groningen 2
laupäev 03.10 20.45 Willem II- NEC 1
laupäev 03.10 20.45 AZ-NAC Breda 1
laupäev 03.10 21.45 Feyenoord- RKC Waalwijk 1
pühapäev 04.10 13.30 Roda-Ajax 2
pühapäev 04.10 15.30 Hercles-Twente 2
pühapäev 04.10 15.30 SC Heerenveen-VVV Venlo 1
pühapäev 04.10 15.30 FC Utrecht-PSV 2

Eeri
02.10.09, 09:34
9 voor

reede 02.10 21.45 Vitesse- Sparta 1
laupäev 03.10 19.45 ADO- Groningen 2
laupäev 03.10 20.45 Willem II- NEC 1
laupäev 03.10 20.45 AZ-NAC Breda 1
laupäev 03.10 21.45 Feyenoord- RKC Waalwijk 1
pühapäev 04.10 13.30 Roda-Ajax 2
pühapäev 04.10 15.30 Hercles-Twente x
pühapäev 04.10 15.30 SC Heerenveen-VVV Venlo 1
pühapäev 04.10 15.30 FC Utrecht-PSV 2

cocoon
02.10.09, 14:32
9 voor

reede 02.10 21.45 Vitesse- Sparta x
laupäev 03.10 19.45 ADO- Groningen 1
laupäev 03.10 20.45 Willem II- NEC 2
laupäev 03.10 20.45 AZ-NAC Breda 1
laupäev 03.10 21.45 Feyenoord- RKC Waalwijk 1
pühapäev 04.10 13.30 Roda-Ajax 2
pühapäev 04.10 15.30 Hercles-Twente 2
pühapäev 04.10 15.30 SC Heerenveen-VVV Venlo 1
pühapäev 04.10 15.30 FC Utrecht-PSV 2

Shermann
02.10.09, 15:59
9 voor

reede 02.10 21.45 Vitesse- Sparta 1
laupäev 03.10 19.45 ADO- Groningen x
laupäev 03.10 20.45 Willem II- NEC 1
laupäev 03.10 20.45 AZ-NAC Breda 1
laupäev 03.10 21.45 Feyenoord- RKC Waalwijk 1
pühapäev 04.10 13.30 Roda-Ajax 2
pühapäev 04.10 15.30 Hercles-Twente x
pühapäev 04.10 15.30 SC Heerenveen-VVV Venlo 1
pühapäev 04.10 15.30 FC Utrecht-PSV 1

Karla
03.10.09, 12:50
9 voor

reede 02.10 21.45 Vitesse- Sparta -
laupäev 03.10 19.45 ADO- Groningen 1
laupäev 03.10 20.45 Willem II- NEC x
laupäev 03.10 20.45 AZ-NAC Breda 1
laupäev 03.10 21.45 Feyenoord- RKC Waalwijk 1
pühapäev 04.10 13.30 Roda-Ajax 2
pühapäev 04.10 15.30 Hercles-Twente 2
pühapäev 04.10 15.30 SC Heerenveen-VVV Venlo 1
pühapäev 04.10 15.30 FC Utrecht-PSV 2

midfielder
04.10.09, 20:51
9 vooru ja 4 vooru vahelejäänud mängu ennustamisel tekkis väike segadus, kuna mitmed ennustajad ei saatnud kolmapäeva õhtuks, mil NEC-Utrecht mäng toimus, oma ennustust ära. Seega neile sellest mängust ka punkte ei laekunud.

Oma ennustuse selle nädala kohta jättis saatmata budulojus ja uus liituja oli Vapor IV.

Nädala võitja oli Blue Rock 6 silmaga. Viis punkti lisasid oma kontosse Lauw, thibramar, karl54, KeRRRt ja wal. Ülejäänud said vähem.

Üldtabel näeb välja selline. Ainuliidriks tõusis thibramar ja talle järgnevad tihedalt Eeri, Tofoa, wal ja Shermann.

1. koht thibramar (+5) ---- 16 punkti

2-5. koht Eeri (+3), Tofoa (+4), wal (+5) ja Shermann (+4) ----
15 punkti

6-7. koht midfielder (+4) ja Karla (+4) ---- 14 punkti

8-11. koht 17 (+3), karl54 (+5), KeRRRt (+5), Ev0luti0n (+4)---- 13 punkti

12-14. koht Blue Rock (+6), Lauw (+5), cocoon (+3)---- 12 punkti

15. koht Revolucion (+4)--- 11 punkti

16. koht budulojus (0)---- 10 punkti

17. koht Vapor IV (+4)----- 4 punkti

midfielder
04.10.09, 20:57
10 voor toimub seoses koondisemängudega kahe nädala pärast ja lisan kohe ka oma panused. Kõik ajad Eesti aja järgi.

10 voor

17 oktoober 19.45 Ajax- Willem II 1
17 oktoober 20.45 Twente-AZ 1
17 oktoober 20.45 NAC-Vitesse x
17 oktoober 21.45 PSV-Heerenveen 1
18 oktoober 13.30 VVV-Roda 1
18 oktoober 15.30 RKC Waalwijk- Heracles 1
18.oktoober 15.30 Groningen-Utrecht 1
18.oktoober 15.30 NEC-ADO x
18.oktoober 17.30 Sparta-Feyenoord 2

Shermann
07.10.09, 18:55
10 voor

17 oktoober 19.45 Ajax- Willem II 1
17 oktoober 20.45 Twente-AZ x
17 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 2
17 oktoober 21.45 PSV-Heerenveen 1
18 oktoober 13.30 VVV-Roda 2
18 oktoober 15.30 RKC Waalwijk- Heracles 1
18.oktoober 15.30 Groningen-Utrecht 1
18.oktoober 15.30 NEC-ADO 1
18.oktoober 17.30 Sparta-Feyenoord 2

17
08.10.09, 21:02
10 voor

17 oktoober 19.45 Ajax- Willem II 1
17 oktoober 20.45 Twente-AZ x
17 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 2
17 oktoober 21.45 PSV-Heerenveen 1
18 oktoober 13.30 VVV-Roda x
18 oktoober 15.30 RKC Waalwijk- Heracles 1
18.oktoober 15.30 Groningen-Utrecht 2
18.oktoober 15.30 NEC-ADO 1
18.oktoober 17.30 Sparta-Feyenoord 2

SainAru
09.10.09, 18:18
10 voor

17 oktoober 19.45 Ajax- Willem II 1
17 oktoober 20.45 Twente-AZ 2
17 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 1
17 oktoober 21.45 PSV-Heerenveen 1
18 oktoober 13.30 VVV-Roda x
18 oktoober 15.30 RKC Waalwijk- Heracles x
18.oktoober 15.30 Groningen-Utrecht 2
18.oktoober 15.30 NEC-ADO 1
18.oktoober 17.30 Sparta-Feyenoord 2

karl54
10.10.09, 00:03
10 voor

17 oktoober 19.45 Ajax- Willem II 1
17 oktoober 20.45 Twente-AZ x
17 oktoober 20.45 NAC-Vitesse x
17 oktoober 21.45 PSV-Heerenveen 1
18 oktoober 13.30 VVV-Roda x
18 oktoober 15.30 RKC Waalwijk- Heracles 1
18.oktoober 15.30 Groningen-Utrecht 1
18.oktoober 15.30 NEC-ADO x
18.oktoober 17.30 Sparta-Feyenoord 2

KeRRRt
11.10.09, 12:06
17 oktoober 19.45 Ajax- Willem II 1
17 oktoober 20.45 Twente-AZ 2
17 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 1
17 oktoober 21.45 PSV-Heerenveen 1
18 oktoober 13.30 VVV-Roda 2
18 oktoober 15.30 RKC Waalwijk- Heracles 1
18.oktoober 15.30 Groningen-Utrecht 1
18.oktoober 15.30 NEC-ADO x
18.oktoober 17.30 Sparta-Feyenoord 2

Ev0luti0n
13.10.09, 21:51
10 voor

17 oktoober 19.45 Ajax- Willem II 1
17 oktoober 20.45 Twente-AZ 2
17 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 1
17 oktoober 21.45 PSV-Heerenveen 1
18 oktoober 13.30 VVV-Roda 2
18 oktoober 15.30 RKC Waalwijk- Heracles 2
18.oktoober 15.30 Groningen-Utrecht 2
18.oktoober 15.30 NEC-ADO 1
18.oktoober 17.30 Sparta-Feyenoord 2

Lauw
14.10.09, 20:49
10 voor

17 oktoober 19.45 Ajax- Willem II 1
17 oktoober 20.45 Twente-AZ 2
17 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 1
17 oktoober 21.45 PSV-Heerenveen 1
18 oktoober 13.30 VVV-Roda x
18 oktoober 15.30 RKC Waalwijk- Heracles 1
18.oktoober 15.30 Groningen-Utrecht 1
18.oktoober 15.30 NEC-ADO 2
18.oktoober 17.30 Sparta-Feyenoord 2

Blue Rock
15.10.09, 15:42
10. voor

17 oktoober 19.45 Ajax- Willem II 1
17 oktoober 20.45 Twente-AZ x
17 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 2
17 oktoober 21.45 PSV-Heerenveen 1
18 oktoober 13.30 VVV-Roda 1
18 oktoober 15.30 RKC Waalwijk- Heracles 2
18.oktoober 15.30 Groningen-Utrecht 2
18.oktoober 15.30 NEC-ADO 1
18.oktoober 17.30 Sparta-Feyenoord 2

Revolucion
15.10.09, 22:24
10. voor

17 oktoober 19.45 Ajax- Willem II 1
17 oktoober 20.45 Twente-AZ 1
17 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 2
17 oktoober 21.45 PSV-Heerenveen 1
18 oktoober 13.30 VVV-Roda x
18 oktoober 15.30 RKC Waalwijk- Heracles x
18.oktoober 15.30 Groningen-Utrecht 1
18.oktoober 15.30 NEC-ADO 1
18.oktoober 17.30 Sparta-Feyenoord 2

wal
16.10.09, 13:42
10 voor

17 oktoober 19.45 Ajax- Willem II 1
17 oktoober 20.45 Twente-AZ 1
17 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 1
17 oktoober 21.45 PSV-Heerenveen 1
18 oktoober 13.30 VVV-Roda X
18 oktoober 15.30 RKC Waalwijk- Heracles X
18.oktoober 15.30 Groningen-Utrecht 2
18.oktoober 15.30 NEC-ADO 1
18.oktoober 17.30 Sparta-Feyenoord 2

thibramar
16.10.09, 14:24
10 voor

17 oktoober 19.45 Ajax- Willem II 1
17 oktoober 20.45 Twente-AZ 2
17 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 1
17 oktoober 21.45 PSV-Heerenveen 1
18 oktoober 13.30 VVV-Roda 2
18 oktoober 15.30 RKC Waalwijk- Heracles 1
18.oktoober 15.30 Groningen-Utrecht x
18.oktoober 15.30 NEC-ADO 1
18.oktoober 17.30 Sparta-Feyenoord 2

Horatio
16.10.09, 20:34
10. voor

17 oktoober 19.45 Ajax- Willem II 1
17 oktoober 20.45 Twente-AZ 2
17 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 1
17 oktoober 21.45 PSV-Heerenveen 1
18 oktoober 13.30 VVV-Roda 2
18 oktoober 15.30 RKC Waalwijk- Heracles 1
18.oktoober 15.30 Groningen-Utrecht 2
18.oktoober 15.30 NEC-ADO 1
18.oktoober 17.30 Sparta-Feyenoord 2

cocoon
17.10.09, 11:23
10. voor

17 oktoober 19.45 Ajax- Willem II 1
17 oktoober 20.45 Twente-AZ 1
17 oktoober 20.45 NAC-Vitesse x
17 oktoober 21.45 PSV-Heerenveen 1
18 oktoober 13.30 VVV-Roda 1
18 oktoober 15.30 RKC Waalwijk- Heracles 2
18.oktoober 15.30 Groningen-Utrecht 2
18.oktoober 15.30 NEC-ADO 1
18.oktoober 17.30 Sparta-Feyenoord 2

Eeri
17.10.09, 11:39
10 voor

17 oktoober 19.45 Ajax- Willem II 1
17 oktoober 20.45 Twente-AZ x
17 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 1
17 oktoober 21.45 PSV-Heerenveen 1
18 oktoober 13.30 VVV-Roda 1
18 oktoober 15.30 RKC Waalwijk- Heracles 1
18.oktoober 15.30 Groningen-Utrecht 1
18.oktoober 15.30 NEC-ADO 1
18.oktoober 17.30 Sparta-Feyenoord 2

Karla
17.10.09, 12:31
10 voor

17 oktoober 19.45 Ajax- Willem II 1
17 oktoober 20.45 Twente-AZ 1
17 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 1
17 oktoober 21.45 PSV-Heerenveen 1
18 oktoober 13.30 VVV-Roda 2
18 oktoober 15.30 RKC Waalwijk- Heracles 2
18.oktoober 15.30 Groningen-Utrecht x
18.oktoober 15.30 NEC-ADO 1
18.oktoober 17.30 Sparta-Feyenoord 2

Tofoa
17.10.09, 14:55
10 voor

17 oktoober 19.45 Ajax- Willem II 1
17 oktoober 20.45 Twente-AZ x
17 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 1
17 oktoober 21.45 PSV-Heerenveen 1
18 oktoober 13.30 VVV-Roda x
18 oktoober 15.30 RKC Waalwijk- Heracles x
18.oktoober 15.30 Groningen-Utrecht 1
18.oktoober 15.30 NEC-ADO x
18.oktoober 17.30 Sparta-Feyenoord 2

midfielder
18.10.09, 20:14
Selle vooru võitjaks osutus Karla 6 õige panusega, teist-kolmandat kohta jagasid wal ja Tofoa 5 õige ennustusega. Ülejäänud said vähem.

Üldtabel näeb välja selline. Budulojus ei ennustanud taaskord ning lisandus uus foorumlane SainAru.

1-4 koht. thibramar (+4), Tofoa (+5), wal (+5) ja Karla (+6) - 20 punkti

5-6 koht. Eeri (+3), midfielder (+4) - 18 punkti

7-10 koht. Shermann (+2), Ev0luci0n (+4), KeRRRt (+4) ja karl54 (+4) - 17 punkti

11-13 koht. Lauw (+4), cocoon (+4) ja 17 (+3) - 16 punkti

14-15 koht Blue Rock (+3) ja Revolucion (+4) - 15 punkti

16 koht. budulojus (0)- 10 punkti

17 koht. Vapor IV (+3)- 7 punkti

18 koht. SainAru (+4) - 4 punkti

midfielder
18.10.09, 20:47
Panen ka 11 vooru üles

23.oktoober 21.45 FC Utrecht- JC Roda 1
24 oktoober 19.45 ADO Den Haag- Sparta 1
24 oktoober 20.45 Vitesse-Heracles X
24.oktoober 20.45 Feyenoord-VVV Venlo 1
24 oktoober 21.45 NAC Breda- RKC Waalwijk 1
25 oktoober 15.30 Willem II- Heerenveen X
25 oktoober 15.30 AZ-Ajax X
25 oktoober 15.30 Twente-Groningen 1
25 oktoober 17.30 NEC Nijmegen-PSV 2

SainAru
20.10.09, 16:46
23.oktoober 21.45 FC Utrecht- JC Roda 1
24 oktoober 19.45 ADO Den Haag- Sparta x
24 oktoober 20.45 Vitesse-Heracles X
24.oktoober 20.45 Feyenoord-VVV Venlo 1
24 oktoober 21.45 NAC Breda- RKC Waalwijk 1
25 oktoober 15.30 Willem II- Heerenveen 2
25 oktoober 15.30 AZ-Ajax 2
25 oktoober 15.30 Twente-Groningen 1
25 oktoober 17.30 NEC Nijmegen-PSV 2

Ev0luti0n
20.10.09, 22:54
23.oktoober 21.45 FC Utrecht- JC Roda x
24 oktoober 19.45 ADO Den Haag- Sparta 1
24 oktoober 20.45 Vitesse-Heracles 1
24.oktoober 20.45 Feyenoord-VVV Venlo 1
24 oktoober 21.45 NAC Breda- RKC Waalwijk x
25 oktoober 15.30 Willem II- Heerenveen 1
25 oktoober 15.30 AZ-Ajax 2
25 oktoober 15.30 Twente-Groningen 1
25 oktoober 17.30 NEC Nijmegen-PSV 2

Shermann
21.10.09, 18:28
11. voor

23.oktoober 21.45 FC Utrecht- JC Roda 1
24 oktoober 19.45 ADO Den Haag- Sparta 1
24 oktoober 20.45 Vitesse-Heracles 2
24.oktoober 20.45 Feyenoord-VVV Venlo 1
24 oktoober 21.45 NAC Breda- RKC Waalwijk 2
25 oktoober 15.30 Willem II- Heerenveen 1
25 oktoober 15.30 AZ-Ajax 2
25 oktoober 15.30 Twente-Groningen 1
25 oktoober 17.30 NEC Nijmegen-PSV 2

Tofoa
22.10.09, 19:31
11. voor

23.oktoober 21.45 FC Utrecht- JC Roda 1
24 oktoober 19.45 ADO Den Haag- Sparta 1
24 oktoober 20.45 Vitesse-Heracles x
24.oktoober 20.45 Feyenoord-VVV Venlo 1
24 oktoober 21.45 NAC Breda- RKC Waalwijk 1
25 oktoober 15.30 Willem II- Heerenveen 2
25 oktoober 15.30 AZ-Ajax 2
25 oktoober 15.30 Twente-Groningen 1
25 oktoober 17.30 NEC Nijmegen-PSV 2

karl54
22.10.09, 22:13
23.oktoober 21.45 FC Utrecht- JC Roda x
24 oktoober 19.45 ADO Den Haag- Sparta x
24 oktoober 20.45 Vitesse-Heracles 1
24.oktoober 20.45 Feyenoord-VVV Venlo 1
24 oktoober 21.45 NAC Breda- RKC Waalwijk 1
25 oktoober 15.30 Willem II- Heerenveen 2
25 oktoober 15.30 AZ-Ajax 2
25 oktoober 15.30 Twente-Groningen 1
25 oktoober 17.30 NEC Nijmegen-PSV 2

Revolucion
23.10.09, 10:17
11. voor

23.oktoober 21.45 FC Utrecht- JC Roda 1
24 oktoober 19.45 ADO Den Haag- Sparta x
24 oktoober 20.45 Vitesse-Heracles 1
24.oktoober 20.45 Feyenoord-VVV Venlo 1
24 oktoober 21.45 NAC Breda- RKC Waalwijk 1
25 oktoober 15.30 Willem II- Heerenveen 2
25 oktoober 15.30 AZ-Ajax 2
25 oktoober 15.30 Twente-Groningen 1
25 oktoober 17.30 NEC Nijmegen-PSV 2

cocoon
23.10.09, 12:08
11. voor

23.oktoober 21.45 FC Utrecht- JC Roda 1
24 oktoober 19.45 ADO Den Haag- Sparta x
24 oktoober 20.45 Vitesse-Heracles 2
24.oktoober 20.45 Feyenoord-VVV Venlo 1
24 oktoober 21.45 NAC Breda- RKC Waalwijk 1
25 oktoober 15.30 Willem II- Heerenveen 2
25 oktoober 15.30 AZ-Ajax 2
25 oktoober 15.30 Twente-Groningen 1
25 oktoober 17.30 NEC Nijmegen-PSV 2

Blue Rock
23.10.09, 15:40
11. voor

23.oktoober 21.45 FC Utrecht- JC Roda 1
24 oktoober 19.45 ADO Den Haag- Sparta 2
24 oktoober 20.45 Vitesse-Heracles 1
24.oktoober 20.45 Feyenoord-VVV Venlo 1
24 oktoober 21.45 NAC Breda- RKC Waalwijk 1
25 oktoober 15.30 Willem II- Heerenveen x
25 oktoober 15.30 AZ-Ajax 2
25 oktoober 15.30 Twente-Groningen 1
25 oktoober 17.30 NEC Nijmegen-PSV 2

Lauw
23.10.09, 18:56
11. voor

23.oktoober 21.45 FC Utrecht- JC Roda 1
24 oktoober 19.45 ADO Den Haag- Sparta 1
24 oktoober 20.45 Vitesse-Heracles x
24.oktoober 20.45 Feyenoord-VVV Venlo 1
24 oktoober 21.45 NAC Breda- RKC Waalwijk x
25 oktoober 15.30 Willem II- Heerenveen 1
25 oktoober 15.30 AZ-Ajax 2
25 oktoober 15.30 Twente-Groningen 1
25 oktoober 17.30 NEC Nijmegen-PSV 2

thibramar
23.10.09, 19:04
Panen ka 11 vooru üles

23.oktoober 21.45 FC Utrecht- JC Roda 1
24 oktoober 19.45 ADO Den Haag- Sparta 1
24 oktoober 20.45 Vitesse-Heracles 2
24.oktoober 20.45 Feyenoord-VVV Venlo 1
24 oktoober 21.45 NAC Breda- RKC Waalwijk 1
25 oktoober 15.30 Willem II- Heerenveen 2
25 oktoober 15.30 AZ-Ajax 2
25 oktoober 15.30 Twente-Groningen 1
25 oktoober 17.30 NEC Nijmegen-PSV 2

Eeri
23.10.09, 20:23
11.voor

23.oktoober 21.45 FC Utrecht- JC Roda 1
24 oktoober 19.45 ADO Den Haag- Sparta 1
24 oktoober 20.45 Vitesse-Heracles x
24.oktoober 20.45 Feyenoord-VVV Venlo 1
24 oktoober 21.45 NAC Breda- RKC Waalwijk 1
25 oktoober 15.30 Willem II- Heerenveen 1
25 oktoober 15.30 AZ-Ajax x
25 oktoober 15.30 Twente-Groningen 1
25 oktoober 17.30 NEC Nijmegen-PSV 2

Karla
24.10.09, 11:51
11.voor

23.oktoober 21.45 FC Utrecht- JC Roda -
24 oktoober 19.45 ADO Den Haag- Sparta x
24 oktoober 20.45 Vitesse-Heracles 1
24.oktoober 20.45 Feyenoord-VVV Venlo 1
24 oktoober 21.45 NAC Breda- RKC Waalwijk 1
25 oktoober 15.30 Willem II- Heerenveen 2
25 oktoober 15.30 AZ-Ajax 2
25 oktoober 15.30 Twente-Groningen 1
25 oktoober 17.30 NEC Nijmegen-PSV 2

midfielder
25.10.09, 20:13
11 vooru parimateks ennustajateks osutusid koguni 4 foorumlast- thibramar, Blue Rock, Shermann ja cocoon 7 õige panusega. Ennustamata jätsid seekord budulojus, 17, KeRRRt, wal ja Vapor IV.

Üldtabelis tõusis ainuliidriks thibramar 27 punktiga. Teist platsi hoiab Tofoa 26 silmaga ja kolmandat 25-ga Karla.


Tabel

1. koht thibramar (+7)- 27 punkti

2. koht Tofoa (+6)- 26 punkti

3. koht Karla (+5)- 25 punkti

4-5. koht Eeri (+6) ja Shermann (+7)- 24 punkti

6-7. koht midfielder (+5) ja cocoon (+7)- 23 punkti

8-11. koht Blue Rock (+7), Lauw (+6), karl54 (+5), Ev0lution (+5)- 22 punkti

12. koht Revolucion (+6)- 21 punkti

13. koht wal (0)- 20 punkti

14. koht KeRRRt (0)- 17 punkti

15. koht 17 (0)- 16 punkti

16-17. koht budulojus (0), SainAru (+6)- 10 punkti

18. koht Vapor IV (0)- 7 punkti


Lisan ka uue vooru üles koos omapoolsete panustega


12 voor

31. oktoober 19.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
31. oktoober 20.45 Roda-Twente 2
31. oktoober 20.45 PSV-Vitesse 1
31. oktoober 21.45 VVV Venlo-NAC Breda 2
31. oktoober 21.45 Groningen-AZ X
1. november 13.30 Ajax-Feyenoord 1
1. november 15.30 RKC Waalwijk- Willem II 2
1. november 15.30 Heracles-Utrecht X
1. november 15.30 Sparta-NEC 1

SainAru
25.10.09, 21:32
12 voor

31. oktoober 19.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
31. oktoober 20.45 Roda-Twente 2
31. oktoober 20.45 PSV-Vitesse 1
31. oktoober 21.45 VVV Venlo-NAC Breda 2
31. oktoober 21.45 Groningen-AZ 1
1. november 13.30 Ajax-Feyenoord 1
1. november 15.30 RKC Waalwijk- Willem II 2
1. november 15.30 Heracles-Utrecht 2
1. november 15.30 Sparta-NEC 2

karl54
25.10.09, 22:22
12 voor

31. oktoober 19.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
31. oktoober 20.45 Roda-Twente 2
31. oktoober 20.45 PSV-Vitesse 1
31. oktoober 21.45 VVV Venlo-NAC Breda x
31. oktoober 21.45 Groningen-AZ 2
1. november 13.30 Ajax-Feyenoord 1
1. november 15.30 RKC Waalwijk- Willem II x
1. november 15.30 Heracles-Utrecht 2
1. november 15.30 Sparta-NEC 2

Lauw
28.10.09, 17:35
12 voor

31. oktoober 19.45 Heerenveen-ADO Den Haag 2
31. oktoober 20.45 Roda-Twente 2
31. oktoober 20.45 PSV-Vitesse 1
31. oktoober 21.45 VVV Venlo-NAC Breda 2
31. oktoober 21.45 Groningen-AZ 1
1. november 13.30 Ajax-Feyenoord 1
1. november 15.30 RKC Waalwijk- Willem II 2
1. november 15.30 Heracles-Utrecht 2
1. november 15.30 Sparta-NEC 1

Ev0luti0n
28.10.09, 19:02
12 voor

31. oktoober 19.45 Heerenveen-ADO Den Haag x
31. oktoober 20.45 Roda-Twente 1
31. oktoober 20.45 PSV-Vitesse 1
31. oktoober 21.45 VVV Venlo-NAC Breda x
31. oktoober 21.45 Groningen-AZ 2
1. november 13.30 Ajax-Feyenoord 1
1. november 15.30 RKC Waalwijk- Willem II 2
1. november 15.30 Heracles-Utrecht 1
1. november 15.30 Sparta-NEC 1

17
28.10.09, 22:50
12 voor

31. oktoober 19.45 Heerenveen-ADO Den Haag x
31. oktoober 20.45 Roda-Twente 1
31. oktoober 20.45 PSV-Vitesse 1
31. oktoober 21.45 VVV Venlo-NAC Breda 2
31. oktoober 21.45 Groningen-AZ x
1. november 13.30 Ajax-Feyenoord 1
1. november 15.30 RKC Waalwijk- Willem II 2
1. november 15.30 Heracles-Utrecht 2
1. november 15.30 Sparta-NEC x

wal
29.10.09, 08:50
12 voor

31. oktoober 19.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
31. oktoober 20.45 Roda-Twente 2
31. oktoober 20.45 PSV-Vitesse 1
31. oktoober 21.45 VVV Venlo-NAC Breda X
31. oktoober 21.45 Groningen-AZ 2
1. november 13.30 Ajax-Feyenoord 1
1. november 15.30 RKC Waalwijk- Willem II 1
1. november 15.30 Heracles-Utrecht 2
1. november 15.30 Sparta-NEC X

thibramar
30.10.09, 00:21
12 voor

31. oktoober 19.45 Heerenveen-ADO Den Haag 2
31. oktoober 20.45 Roda-Twente 2
31. oktoober 20.45 PSV-Vitesse 1
31. oktoober 21.45 VVV Venlo-NAC Breda 2
31. oktoober 21.45 Groningen-AZ 2
1. november 13.30 Ajax-Feyenoord x
1. november 15.30 RKC Waalwijk- Willem II 2
1. november 15.30 Heracles-Utrecht 1
1. november 15.30 Sparta-NEC 1

Horatio
30.10.09, 00:26
12. voor

31. oktoober 19.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
31. oktoober 20.45 Roda-Twente 1
31. oktoober 20.45 PSV-Vitesse 1
31. oktoober 21.45 VVV Venlo-NAC Breda 2
31. oktoober 21.45 Groningen-AZ 2
1. november 13.30 Ajax-Feyenoord 1
1. november 15.30 RKC Waalwijk- Willem II 2
1. november 15.30 Heracles-Utrecht 2
1. november 15.30 Sparta-NEC x

Revolucion
30.10.09, 08:40
12 voor

31. oktoober 19.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
31. oktoober 20.45 Roda-Twente 2
31. oktoober 20.45 PSV-Vitesse 1
31. oktoober 21.45 VVV Venlo-NAC Breda 2
31. oktoober 21.45 Groningen-AZ 2
1. november 13.30 Ajax-Feyenoord 1
1. november 15.30 RKC Waalwijk- Willem II 2
1. november 15.30 Heracles-Utrecht x
1. november 15.30 Sparta-NEC x

Shermann
30.10.09, 11:46
12 voor

31. oktoober 19.45 Heerenveen-ADO Den Haag x
31. oktoober 20.45 Roda-Twente 2
31. oktoober 20.45 PSV-Vitesse 1
31. oktoober 21.45 VVV Venlo-NAC Breda 2
31. oktoober 21.45 Groningen-AZ 2
1. november 13.30 Ajax-Feyenoord 1
1. november 15.30 RKC Waalwijk- Willem II 2
1. november 15.30 Heracles-Utrecht 2
1. november 15.30 Sparta-NEC x

Blue Rock
30.10.09, 13:26
12. voor

31. oktoober 19.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
31. oktoober 20.45 Roda-Twente x
31. oktoober 20.45 PSV-Vitesse 1
31. oktoober 21.45 VVV Venlo-NAC Breda 1
31. oktoober 21.45 Groningen-AZ x
1. november 13.30 Ajax-Feyenoord 1
1. november 15.30 RKC Waalwijk- Willem II x
1. november 15.30 Heracles-Utrecht x
1. november 15.30 Sparta-NEC 1

KeRRRt
30.10.09, 14:36
12. voor

31. oktoober 19.45 Heerenveen-ADO Den Haag 2
31. oktoober 20.45 Roda-Twente 2
31. oktoober 20.45 PSV-Vitesse 1
31. oktoober 21.45 VVV Venlo-NAC Breda 2
31. oktoober 21.45 Groningen-AZ 2
1. november 13.30 Ajax-Feyenoord x
1. november 15.30 RKC Waalwijk- Willem II 1
1. november 15.30 Heracles-Utrecht 1
1. november 15.30 Sparta-NEC 2

cocoon
30.10.09, 15:25
12. voor

31. oktoober 19.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
31. oktoober 20.45 Roda-Twente 2
31. oktoober 20.45 PSV-Vitesse 1
31. oktoober 21.45 VVV Venlo-NAC Breda x
31. oktoober 21.45 Groningen-AZ 2
1. november 13.30 Ajax-Feyenoord 1
1. november 15.30 RKC Waalwijk- Willem II 2
1. november 15.30 Heracles-Utrecht x
1. november 15.30 Sparta-NEC 1

Eeri
30.10.09, 20:45
12 voor

31. oktoober 19.45 Heerenveen-ADO Den Haag 2
31. oktoober 20.45 Roda-Twente 2
31. oktoober 20.45 PSV-Vitesse 1
31. oktoober 21.45 VVV Venlo-NAC Breda 1
31. oktoober 21.45 Groningen-AZ 2
1. november 13.30 Ajax-Feyenoord 1
1. november 15.30 RKC Waalwijk- Willem II 1
1. november 15.30 Heracles-Utrecht 2
1. november 15.30 Sparta-NEC 1

Karla
30.10.09, 21:40
12 voor

31. oktoober 19.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
31. oktoober 20.45 Roda-Twente 2
31. oktoober 20.45 PSV-Vitesse 1
31. oktoober 21.45 VVV Venlo-NAC Breda 2
31. oktoober 21.45 Groningen-AZ 2
1. november 13.30 Ajax-Feyenoord 1
1. november 15.30 RKC Waalwijk- Willem II x
1. november 15.30 Heracles-Utrecht 2
1. november 15.30 Sparta-NEC 2

Tofoa
31.10.09, 14:03
12 voor

31. oktoober 19.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
31. oktoober 20.45 Roda-Twente x
31. oktoober 20.45 PSV-Vitesse 1
31. oktoober 21.45 VVV Venlo-NAC Breda 2
31. oktoober 21.45 Groningen-AZ 1
1. november 13.30 Ajax-Feyenoord 1
1. november 15.30 RKC Waalwijk- Willem II x
1. november 15.30 Heracles-Utrecht 1
1. november 15.30 Sparta-NEC 1

midfielder
01.11.09, 19:33
Kokkuvõttes 12 vooru kohta tuleb kõigepealt mainida senise hooaja ennustuse ühekordse vooru rekordtulemust. Kui senini oli vooru 9 mängust saadud parimana 7 punkti ja seda korduvalt, siis cocoon pani seekord täppi koguni 8 mängu tulemust. Palju õnne!

Üldtabelis säilitas oma koha thibramar, teist-kolmandat kohta jagavad senine teine Tofoa ja vooru võitja cocoon.

Tabel

1. koht thibramar( +6) ---- 33 punkti

2-3. koht Tofoa (+5) ja cocoon (+8)---- 31 punkti

4. koht Karla (+5)---- 30 punkti

5-8. koht midfielder (+6), Eeri (+5), Shermann (+5), Ev0lution (+7)--- 29 punkti

9. koht karl54 (+6)--- 28 punkti

10-11. koht Lauw (+5), Revolucion (+6)--- 27 punkti

12-13. koht wal (+6), Blue Rock (+4) --- 26 punkti

14. koht KeRRRt (+4)--- 21 punkti

15. koht 17 (+3)---- 19 punkti

16. koht SainAru (+5)--- 15 punkti

17. koht VaporIV (+5)---- 12 punkti

18. koht budulojus (0)---- 10 punkti

Uus 13 voor

6. november 21.45 Groningen-Heracles 1
7. november 19.45 Vitesse-VVV Venlo 1
7.november 20.45 Sparta-Roda 1
7. november 21.45 NEC-RKC Waalwijk 1
8.november 13.30 NAC Breda-Willem II 1
8.november 15.30 ADO Den Haag- PSV 2
8.november 15.30 AZ-Feyenoord 1
8.november 15.30 Utrecht- Heerenveen 1
8.november 17.30 Twente-Ajax X

SainAru
02.11.09, 16:03
13 voor

6. november 21.45 Groningen-Heracles 1
7. november 19.45 Vitesse-VVV Venlo 1
7.november 20.45 Sparta-Roda x
7. november 21.45 NEC-RKC Waalwijk 1
8.november 13.30 NAC Breda-Willem II 1
8.november 15.30 ADO Den Haag- PSV 2
8.november 15.30 AZ-Feyenoord 2
8.november 15.30 Utrecht- Heerenveen x
8.november 17.30 Twente-Ajax 2

17
02.11.09, 22:58
Uus 13 voor

6. november 21.45 Groningen-Heracles 1
7. november 19.45 Vitesse-VVV Venlo 1
7.november 20.45 Sparta-Roda 2
7. november 21.45 NEC-RKC Waalwijk x
8.november 13.30 NAC Breda-Willem II 1
8.november 15.30 ADO Den Haag- PSV 2
8.november 15.30 AZ-Feyenoord x
8.november 15.30 Utrecht- Heerenveen 1
8.november 17.30 Twente-Ajax 2

Shermann
03.11.09, 18:13
13 voor

6. november 21.45 Groningen-Heracles 1
7. november 19.45 Vitesse-VVV Venlo 1
7.november 20.45 Sparta-Roda 2
7. november 21.45 NEC-RKC Waalwijk 1
8.november 13.30 NAC Breda-Willem II x
8.november 15.30 ADO Den Haag- PSV 2
8.november 15.30 AZ-Feyenoord 1
8.november 15.30 Utrecht- Heerenveen 2
8.november 17.30 Twente-Ajax 1

Ev0luti0n
04.11.09, 21:47
13 voor

6. november 21.45 Groningen-Heracles 1
7. november 19.45 Vitesse-VVV Venlo x
7.november 20.45 Sparta-Roda 1
7. november 21.45 NEC-RKC Waalwijk 1
8.november 13.30 NAC Breda-Willem II 1
8.november 15.30 ADO Den Haag- PSV 2
8.november 15.30 AZ-Feyenoord 1
8.november 15.30 Utrecht- Heerenveen 2
8.november 17.30 Twente-Ajax 2

Blue Rock
05.11.09, 15:45
13. voor

6. november 21.45 Groningen-Heracles 2
7. november 19.45 Vitesse-VVV Venlo 1
7.november 20.45 Sparta-Roda 1
7. november 21.45 NEC-RKC Waalwijk 1
8.november 13.30 NAC Breda-Willem II 1
8.november 15.30 ADO Den Haag- PSV 2
8.november 15.30 AZ-Feyenoord x
8.november 15.30 Utrecht- Heerenveen x
8.november 17.30 Twente-Ajax x

karl54
05.11.09, 19:33
13 voor

6. november 21.45 Groningen-Heracles x
7. november 19.45 Vitesse-VVV Venlo x
7.november 20.45 Sparta-Roda x
7. november 21.45 NEC-RKC Waalwijk 1
8.november 13.30 NAC Breda-Willem II 1
8.november 15.30 ADO Den Haag- PSV 2
8.november 15.30 AZ-Feyenoord x
8.november 15.30 Utrecht- Heerenveen 2
8.november 17.30 Twente-Ajax 2

Revolucion
06.11.09, 12:17
13. voor

6. november 21.45 Groningen-Heracles 1
7. november 19.45 Vitesse-VVV Venlo 1
7.november 20.45 Sparta-Roda x
7. november 21.45 NEC-RKC Waalwijk 1
8.november 13.30 NAC Breda-Willem II 1
8.november 15.30 ADO Den Haag- PSV 2
8.november 15.30 AZ-Feyenoord 2
8.november 15.30 Utrecht- Heerenveen x
8.november 17.30 Twente-Ajax 2

cocoon
06.11.09, 12:44
13. voor

6. november 21.45 Groningen-Heracles 2
7. november 19.45 Vitesse-VVV Venlo 1
7.november 20.45 Sparta-Roda 1
7. november 21.45 NEC-RKC Waalwijk 1
8.november 13.30 NAC Breda-Willem II x
8.november 15.30 ADO Den Haag- PSV 2
8.november 15.30 AZ-Feyenoord 1
8.november 15.30 Utrecht- Heerenveen 1
8.november 17.30 Twente-Ajax 2

KeRRRt
06.11.09, 13:19
13. voor

6. november 21.45 Groningen-Heracles 2
7. november 19.45 Vitesse-VVV Venlo x
7.november 20.45 Sparta-Roda 2
7. november 21.45 NEC-RKC Waalwijk 1
8.november 13.30 NAC Breda-Willem II 1
8.november 15.30 ADO Den Haag- PSV 2
8.november 15.30 AZ-Feyenoord x
8.november 15.30 Utrecht- Heerenveen 2
8.november 17.30 Twente-Ajax 2

Lauw
06.11.09, 16:39
13 voor

6. november 21.45 Groningen-Heracles 1
7. november 19.45 Vitesse-VVV Venlo x
7.november 20.45 Sparta-Roda 1
7. november 21.45 NEC-RKC Waalwijk 1
8.november 13.30 NAC Breda-Willem II 2
8.november 15.30 ADO Den Haag- PSV 2
8.november 15.30 AZ-Feyenoord 2
8.november 15.30 Utrecht- Heerenveen 1
8.november 17.30 Twente-Ajax 2

Eeri
06.11.09, 18:22
13 voor

6. november 21.45 Groningen-Heracles 1
7. november 19.45 Vitesse-VVV Venlo 1
7.november 20.45 Sparta-Roda X
7. november 21.45 NEC-RKC Waalwijk 1
8.november 13.30 NAC Breda-Willem II 1
8.november 15.30 ADO Den Haag- PSV 2
8.november 15.30 AZ-Feyenoord X
8.november 15.30 Utrecht- Heerenveen 1
8.november 17.30 Twente-Ajax 2

thibramar
06.11.09, 18:27
6. november 21.45 Groningen-Heracles 2
7. november 19.45 Vitesse-VVV Venlo 1
7.november 20.45 Sparta-Roda 1
7. november 21.45 NEC-RKC Waalwijk 1
8.november 13.30 NAC Breda-Willem II x
8.november 15.30 ADO Den Haag- PSV 2
8.november 15.30 AZ-Feyenoord 1
8.november 15.30 Utrecht- Heerenveen 1
8.november 17.30 Twente-Ajax 1

Tofoa
06.11.09, 19:56
13 voor

6. november 21.45 Groningen-Heracles 1
7. november 19.45 Vitesse-VVV Venlo 1
7. november 20.45 Sparta-Roda 1
7. november 21.45 NEC-RKC Waalwijk 1
8.november 13.30 NAC Breda-Willem II 1
8.november 15.30 ADO Den Haag- PSV 2
8.november 15.30 AZ-Feyenoord x
8.november 15.30 Utrecht- Heerenveen x
8.november 17.30 Twente-Ajax 1

Horatio
06.11.09, 21:29
13. voor

6. november 21.45 Groningen-Heracles 1
7. november 19.45 Vitesse-VVV Venlo 1
7.november 20.45 Sparta-Roda 2
7. november 21.45 NEC-RKC Waalwijk 1
8.november 13.30 NAC Breda-Willem II 1
8.november 15.30 ADO Den Haag- PSV 2
8.november 15.30 AZ-Feyenoord 2
8.november 15.30 Utrecht- Heerenveen 1
8.november 17.30 Twente-Ajax 2

Karla
06.11.09, 21:32
13. voor

6. november 21.45 Groningen-Heracles 1
7. november 19.45 Vitesse-VVV Venlo 1
7.november 20.45 Sparta-Roda x
7. november 21.45 NEC-RKC Waalwijk 1
8.november 13.30 NAC Breda-Willem II 1
8.november 15.30 ADO Den Haag- PSV 2
8.november 15.30 AZ-Feyenoord 1
8.november 15.30 Utrecht- Heerenveen 1
8.november 17.30 Twente-Ajax 2

midfielder
08.11.09, 22:11
13 vooru kokkuvõteks olid edukamad kolm ennustajat kuue õige panusega- Tofoa, kes tõusis ka uueks liidriks, 17 ja Shermann. Ennustused jätsid saatmata wal ja budulojus.

Üldtabel

1. koht Tofoa (+6) --- 37 punkti
2. koht thibramar (+3)--- 36 punkti
3. koht Shermann (+6)---- 35 punkti
4-5. koht Eeri (+5) ja Karla (+4)--- 34 punkti
6-8. koht midfielder (+4), Ev0luti0n (+4) ja cocoon (+2)--- 33 punkti
9. koht karl54 (+4)--- 32 punkti
10. koht Revolucion (+4)--- 31 punkti
11. koht Blue Rock (+4)--- 30 punkti
12. koht Lauw (+2)--- 29 punkti
13-14 koht. KeRRRt (+5) ja wal (0)--- 26 punkti
15. koht 17 (+6)--- 25 punkti
16. koht SainAru (+4)--- 19 punkti
17. koht VaporIV (+5)--- 17 punkti
18. koht budulojus (0)--- 10 punkti

Uus 14 voor koos enda panustega. Kellaajad nagu ikka meie aja järgi. Seoses koondise mängudega tuleb sisse kahenädalane paus.

21. november 19.45 Roda-AZ 2
21. november 20.45 RKC Waalwijk-Groningen 2
21. november 20.45 NAC Breda- NEC Nijmegen 1
21. november 21.45 Twente-Vitesse 1
22. november 13.30 Feyenoord-Utrecht 1
22. november 15.30 VVV Venlo- Sparta X
22. november 15.30 Ajax- Heerenveen 1
22. november 15.30 Willem II- ADO Den Haag 1
22. november 17.30 PSV- Heracles 1

SainAru
09.11.09, 15:54
21. november 19.45 Roda-AZ 2
21. november 20.45 RKC Waalwijk-Groningen 2
21. november 20.45 NAC Breda- NEC Nijmegen 1
21. november 21.45 Twente-Vitesse 1
22. november 13.30 Feyenoord-Utrecht 2
22. november 15.30 VVV Venlo- Sparta 1
22. november 15.30 Ajax- Heerenveen 1
22. november 15.30 Willem II- ADO Den Haag 1
22. november 17.30 PSV- Heracles 1

Shermann
09.11.09, 18:36
14. voor

21. november 19.45 Roda-AZ 2
21. november 20.45 RKC Waalwijk-Groningen 2
21. november 20.45 NAC Breda- NEC Nijmegen x
21. november 21.45 Twente-Vitesse 1
22. november 13.30 Feyenoord-Utrecht x
22. november 15.30 VVV Venlo- Sparta 2
22. november 15.30 Ajax- Heerenveen 1
22. november 15.30 Willem II- ADO Den Haag 1
22. november 17.30 PSV- Heracles 1

Blue Rock
16.11.09, 18:36
14. voor


21. november 19.45 Roda-AZ 2
21. november 20.45 RKC Waalwijk-Groningen 2
21. november 20.45 NAC Breda- NEC Nijmegen 2
21. november 21.45 Twente-Vitesse 1
22. november 13.30 Feyenoord-Utrecht x
22. november 15.30 VVV Venlo- Sparta x
22. november 15.30 Ajax- Heerenveen 1
22. november 15.30 Willem II- ADO Den Haag 1
22. november 17.30 PSV- Heracles 1

Eeri
19.11.09, 11:43
21. november 19.45 Roda-AZ 2
21. november 20.45 RKC Waalwijk-Groningen x
21. november 20.45 NAC Breda- NEC Nijmegen 1
21. november 21.45 Twente-Vitesse 1
22. november 13.30 Feyenoord-Utrecht x
22. november 15.30 VVV Venlo- Sparta 1
22. november 15.30 Ajax- Heerenveen 1
22. november 15.30 Willem II- ADO Den Haag x
22. november 17.30 PSV- Heracles 1

Ev0luti0n
19.11.09, 11:47
21. november 19.45 Roda-AZ 2
21. november 20.45 RKC Waalwijk-Groningen 2
21. november 20.45 NAC Breda- NEC Nijmegen 1
21. november 21.45 Twente-Vitesse 1
22. november 13.30 Feyenoord-Utrecht 1
22. november 15.30 VVV Venlo- Sparta 2
22. november 15.30 Ajax- Heerenveen 1
22. november 15.30 Willem II- ADO Den Haag 1
22. november 17.30 PSV- Heracles 1

wal
19.11.09, 16:11
21. november 19.45 Roda-AZ X
21. november 20.45 RKC Waalwijk-Groningen 2
21. november 20.45 NAC Breda- NEC Nijmegen 1
21. november 21.45 Twente-Vitesse 1
22. november 13.30 Feyenoord-Utrecht 1
22. november 15.30 VVV Venlo- Sparta 1
22. november 15.30 Ajax- Heerenveen 1
22. november 15.30 Willem II- ADO Den Haag X
22. november 17.30 PSV- Heracles 1

Revolucion
20.11.09, 11:10
21. november 19.45 Roda-AZ 2
21. november 20.45 RKC Waalwijk-Groningen 2
21. november 20.45 NAC Breda- NEC Nijmegen x
21. november 21.45 Twente-Vitesse 1
22. november 13.30 Feyenoord-Utrecht 1
22. november 15.30 VVV Venlo- Sparta x
22. november 15.30 Ajax- Heerenveen 1
22. november 15.30 Willem II- ADO Den Haag 1
22. november 17.30 PSV- Heracles 1

Horatio
20.11.09, 11:15
21. november 19.45 Roda-AZ 2
21. november 20.45 RKC Waalwijk-Groningen 2
21. november 20.45 NAC Breda- NEC Nijmegen 1
21. november 21.45 Twente-Vitesse 1
22. november 13.30 Feyenoord-Utrecht 1
22. november 15.30 VVV Venlo- Sparta 2
22. november 15.30 Ajax- Heerenveen 1
22. november 15.30 Willem II- ADO Den Haag 1
22. november 17.30 PSV- Heracles 1

17
20.11.09, 17:41
14. voor

21. november 19.45 Roda-AZ 2
21. november 20.45 RKC Waalwijk-Groningen 2
21. november 20.45 NAC Breda- NEC Nijmegen 2
21. november 21.45 Twente-Vitesse 1
22. november 13.30 Feyenoord-Utrecht 1
22. november 15.30 VVV Venlo- Sparta x
22. november 15.30 Ajax- Heerenveen 1
22. november 15.30 Willem II- ADO Den Haag 2
22. november 17.30 PSV- Heracles 1

thibramar
20.11.09, 19:13
14. voor

21. november 19.45 Roda-AZ 2
21. november 20.45 RKC Waalwijk-Groningen 2
21. november 20.45 NAC Breda- NEC Nijmegen x
21. november 21.45 Twente-Vitesse 1
22. november 13.30 Feyenoord-Utrecht 1
22. november 15.30 VVV Venlo- Sparta x
22. november 15.30 Ajax- Heerenveen 1
22. november 15.30 Willem II- ADO Den Haag x
22. november 17.30 PSV- Heracles 1

Tofoa
21.11.09, 07:16
14. voor

21. november 19.45 Roda-AZ x
21. november 20.45 RKC Waalwijk-Groningen x
21. november 20.45 NAC Breda- NEC Nijmegen x
21. november 21.45 Twente-Vitesse 1
22. november 13.30 Feyenoord-Utrecht 1
22. november 15.30 VVV Venlo- Sparta x
22. november 15.30 Ajax- Heerenveen 1
22. november 15.30 Willem II- ADO Den Haag x
22. november 17.30 PSV- Heracles 1

cocoon
21.11.09, 12:46
14. voor

21. november 19.45 Roda-AZ 2
21. november 20.45 RKC Waalwijk-Groningen 2
21. november 20.45 NAC Breda- NEC Nijmegen 1
21. november 21.45 Twente-Vitesse 1
22. november 13.30 Feyenoord-Utrecht 1
22. november 15.30 VVV Venlo- Sparta x
22. november 15.30 Ajax- Heerenveen 1
22. november 15.30 Willem II- ADO Den Haag x
22. november 17.30 PSV- Heracles 1

Karla
21.11.09, 14:09
14. voor

21. november 19.45 Roda-AZ 2
21. november 20.45 RKC Waalwijk-Groningen 2
21. november 20.45 NAC Breda- NEC Nijmegen 1
21. november 21.45 Twente-Vitesse 1
22. november 13.30 Feyenoord-Utrecht 1
22. november 15.30 VVV Venlo- Sparta 2
22. november 15.30 Ajax- Heerenveen 1
22. november 15.30 Willem II- ADO Den Haag 1
22. november 17.30 PSV- Heracles 1

midfielder
22.11.09, 20:36
14 vooru edukaimaks ennustajaks osutus Eeri 7 õige panusega. Oma ennustused jätsid saatmata budulojus, KeRRt, Lauw ja karl54.

Üldtabelis taastus kaksikvõim, sest thibramar jõudis tofoa kõrvale, kummalgi 42 puntki. Kolmas-neljas on 41 silmaga vooru võitnud Eeri ja Shermann.

Tabel

1-2. koht thibramar (+6) ja Tofoa (+5)--- 42 punkti

3-4. koht Eeri (+7) ja Shermann (+6)---- 41 punkti

5-6. koht Karla (+4) ja cocoon (+5)---- 38 punkti

7-8. koht Ev0lution (+4) ja midfielder (+4)---- 37 punkti

9. koht Revolucion (+5) ---- 36 punkti

10. koht Blue Rock (+5)---- 35 punkti

11. koht karl54 (0)---- 32 punkti

12. koht wal (+5)---- 31 punkti

13-14. koht Lauw (0) ja 17 (+4)--- 29 punkti

15. koht KeRRt (0)--- 26 punkti

16. koht SainAru (+5)--- 24 punkti

17. koht VaporIV (+5)--- 21 punkti

18. koht budulojus (0)---- 10 punkti


15 voor ka ülesse koos enda panustega

27.november 21.45 Sparta-PSV 2
28.november 19.45 AZ-VVV Venlo 1
28.november 20.45 Heracles- Roda X
28. november 20.45 Heerenveen- RKC Waalwijk 1
28.november 21.45 Willem II- Twente 2
29. november 13.30 Vitesse-Ajax 2
29. november 13.30 ADO Den Haag- Feyenoord 2
29.november 15.30 Utrecht-NAC Breda 1
29.november 15.30 Groningen- NEC Nijmegen 1

SainAru
23.11.09, 16:23
27.november 21.45 Sparta-PSV 2
28.november 19.45 AZ-VVV Venlo 1
28.november 20.45 Heracles- Roda 2
28. november 20.45 Heerenveen- RKC Waalwijk 1
28.november 21.45 Willem II- Twente 2
29. november 13.30 Vitesse-Ajax 2
29. november 13.30 ADO Den Haag- Feyenoord 2
29.november 15.30 Utrecht-NAC Breda X
29.november 15.30 Groningen- NEC Nijmegen 2

Shermann
23.11.09, 19:32
15 voor

27.november 21.45 Sparta-PSV 2
28.november 19.45 AZ-VVV Venlo 1
28.november 20.45 Heracles- Roda 2
28. november 20.45 Heerenveen- RKC Waalwijk x
28.november 21.45 Willem II- Twente 2
29. november 13.30 Vitesse-Ajax 2
29. november 13.30 ADO Den Haag- Feyenoord 2
29.november 15.30 Utrecht-NAC Breda 2
29.november 15.30 Groningen- NEC Nijmegen 2

karl54
25.11.09, 14:16
15 voor

27.november 21.45 Sparta-PSV 2
28.november 19.45 AZ-VVV Venlo 1
28.november 20.45 Heracles- Roda x
28. november 20.45 Heerenveen- RKC Waalwijk 1
28.november 21.45 Willem II- Twente 2
29. november 13.30 Vitesse-Ajax 2
29. november 13.30 ADO Den Haag- Feyenoord 2
29.november 15.30 Utrecht-NAC Breda x
29.november 15.30 Groningen- NEC Nijmegen x

Ev0luti0n
26.11.09, 12:37
15 voor

27.november 21.45 Sparta-PSV 2
28.november 19.45 AZ-VVV Venlo 1
28.november 20.45 Heracles- Roda 2
28. november 20.45 Heerenveen- RKC Waalwijk 1
28.november 21.45 Willem II- Twente 1
29. november 13.30 Vitesse-Ajax x
29. november 13.30 ADO Den Haag- Feyenoord 2
29.november 15.30 Utrecht-NAC Breda 1
29.november 15.30 Groningen- NEC Nijmegen 1

Blue Rock
26.11.09, 16:38
15. voor

27.november 21.45 Sparta-PSV 2
28.november 19.45 AZ-VVV Venlo 1
28.november 20.45 Heracles- Roda 1
28. november 20.45 Heerenveen- RKC Waalwijk 1
28.november 21.45 Willem II- Twente 1
29. november 13.30 Vitesse-Ajax 1
29. november 13.30 ADO Den Haag- Feyenoord 2
29.november 15.30 Utrecht-NAC Breda x
29.november 15.30 Groningen- NEC Nijmegen 1

Blue Rock
26.11.09, 16:39
edit: 29. november 13.30 Vitesse-Ajax 2*

Revolucion
27.11.09, 13:11
15. voor

27.november 21.45 Sparta-PSV 2
28.november 19.45 AZ-VVV Venlo 1
28.november 20.45 Heracles- Roda 1
28. november 20.45 Heerenveen- RKC Waalwijk 1
28.november 21.45 Willem II- Twente 2
29. november 13.30 Vitesse-Ajax 2
29. november 13.30 ADO Den Haag- Feyenoord 2
29.november 15.30 Utrecht-NAC Breda x
29.november 15.30 Groningen- NEC Nijmegen 1

wal
27.11.09, 13:36
15. voor

27.november 21.45 Sparta-PSV 2
28.november 19.45 AZ-VVV Venlo 1
28.november 20.45 Heracles- Roda X
28. november 20.45 Heerenveen- RKC Waalwijk 1
28.november 21.45 Willem II- Twente 2
29. november 13.30 Vitesse-Ajax X
29. november 13.30 ADO Den Haag- Feyenoord 2
29.november 15.30 Utrecht-NAC Breda 1
29.november 15.30 Groningen- NEC Nijmegen 1

cocoon
27.11.09, 16:18
15. voor

27.november 21.45 Sparta-PSV 2
28.november 19.45 AZ-VVV Venlo 1
28.november 20.45 Heracles- Roda 1
28. november 20.45 Heerenveen- RKC Waalwijk 1
28.november 21.45 Willem II- Twente 2
29. november 13.30 Vitesse-Ajax 2
29. november 13.30 ADO Den Haag- Feyenoord 2
29.november 15.30 Utrecht-NAC Breda x
29.november 15.30 Groningen- NEC Nijmegen 1

Horatio
27.11.09, 18:21
15 voor

27.november 21.45 Sparta-PSV 2
28.november 19.45 AZ-VVV Venlo 1
28.november 20.45 Heracles- Roda 2
28. november 20.45 Heerenveen- RKC Waalwijk 1
28.november 21.45 Willem II- Twente 2
29. november 13.30 Vitesse-Ajax 2
29. november 13.30 ADO Den Haag- Feyenoord 2
29.november 15.30 Utrecht-NAC Breda 2
29.november 15.30 Groningen- NEC Nijmegen 2

Eeri
27.11.09, 19:47
15.voor

27.november 21.45 Sparta-PSV 2
28.november 19.45 AZ-VVV Venlo 1
28.november 20.45 Heracles- Roda 1
28. november 20.45 Heerenveen- RKC Waalwijk 1
28.november 21.45 Willem II- Twente 2
29. november 13.30 Vitesse-Ajax 2
29. november 13.30 ADO Den Haag- Feyenoord 2
29.november 15.30 Utrecht-NAC Breda 1
29.november 15.30 Groningen- NEC Nijmegen 1

Lauw
27.11.09, 20:10
15. voor

27.november 21.45 Sparta-PSV 2
28.november 19.45 AZ-VVV Venlo 1
28.november 20.45 Heracles- Roda 1
28. november 20.45 Heerenveen- RKC Waalwijk 2
28.november 21.45 Willem II- Twente 2
29. november 13.30 Vitesse-Ajax 2
29. november 13.30 ADO Den Haag- Feyenoord 2
29.november 15.30 Utrecht-NAC Breda x
29.november 15.30 Groningen- NEC Nijmegen 1

Karla
28.11.09, 11:26
15. voor

27.november 21.45 Sparta-PSV -
28.november 19.45 AZ-VVV Venlo 1
28.november 20.45 Heracles- Roda x
28. november 20.45 Heerenveen- RKC Waalwijk 1
28.november 21.45 Willem II- Twente 2
29. november 13.30 Vitesse-Ajax 2
29. november 13.30 ADO Den Haag- Feyenoord 2
29.november 15.30 Utrecht-NAC Breda 2
29.november 15.30 Groningen- NEC Nijmegen 1

17
28.11.09, 15:00
15. voor

28.november 19.45 AZ-VVV Venlo 1
28.november 20.45 Heracles- Roda 2
28. november 20.45 Heerenveen- RKC Waalwijk x
28.november 21.45 Willem II- Twente 2
29. november 13.30 Vitesse-Ajax 2
29. november 13.30 ADO Den Haag- Feyenoord 2
29.november 15.30 Utrecht-NAC Breda 2
29.november 15.30 Groningen- NEC Nijmegen x

Tofoa
28.11.09, 16:35
15. voor

28.november 19.45 AZ-VVV Venlo 1
28.november 20.45 Heracles- Roda 1
28. november 20.45 Heerenveen- RKC Waalwijk x
28.november 21.45 Willem II- Twente 2
29. november 13.30 Vitesse-Ajax 2
29. november 13.30 ADO Den Haag- Feyenoord 2
29.november 15.30 Utrecht-NAC Breda 2
29.november 15.30 Groningen- NEC Nijmegen x

midfielder
29.11.09, 18:36
15 vooru võitjaks osutus Eeri koguni 8 tabamusega. See on siis teine kord üldse selle hooaja ennustustes, kus keegi kaheksal korral tulemuse täppi paneb. Eeri võitis vooru juba teist korda järjest ja kuna üks liidritest thibramar jättis seekord ennustuse saatmata, tõusis vooru võitja ka üldliidriks. Palju õnne!


Tabel

1. Eeri (+8)---- 49 punkti

2. Tofoa (+6)---- 48 punkti

3. Shermann (+5)---- 46 punkti

4. cocoon (+7)---- 45 punkti

5. midfielder (+7)---- 44 punkti

6-7. Revolucion (+7) ja Karla (+5)---- 43 punkti

8-9. Ev0luti0n (+5) ja thibramar (0)---- 42 punkti

10. Blue Rock (+6)---- 41 punkti

11. karl54 (+7)---- 39 punkti

12. wal (+6)---- 37 punkti

13. Lauw (+6)---- 35 punkti

14. 17 (+5)---- 34 punkti

15. SainAru (+6)---- 30 punkti

16. VaporIV (+6)---- 27 punkti

17. KeRRRt (0)---- 26 punkti

18. budulojus (0)---- 10 punkti


Uus 16 voor enda panustega

4 detsember 21.45 VVV Venlo- Willem II 1
4.detsember 21.45 Roda-ADO Den Haag 1
4.detsember 21.45 AZ-Vitesse 1
4.detsember 21.45 NAC- Sparta 1
6.detsember 13.30 Utrecht-Ajax X
6.detsember 15.30 Feyenoord-Groningen 1
6.detsember 15.30 RKC Waalwijk- PSV 2
6.detsember 17.30 NEC-Twente 2
6.detsember 17.30 Heracles-Heerenveen 1

SainAru
30.11.09, 00:44
4 detsember 21.45 VVV Venlo- Willem II 2
4.detsember 21.45 Roda-ADO Den Haag X
4.detsember 21.45 AZ-Vitesse 1
4.detsember 21.45 NAC- Sparta 1
6.detsember 13.30 Utrecht-Ajax 2
6.detsember 15.30 Feyenoord-Groningen 1
6.detsember 15.30 RKC Waalwijk- PSV 2
6.detsember 17.30 NEC-Twente 2
6.detsember 17.30 Heracles-Heerenveen X

17
30.11.09, 18:04
16. voor


4 detsember 21.45 VVV Venlo- Willem II 1
4.detsember 21.45 Roda-ADO Den Haag 2
4.detsember 21.45 AZ-Vitesse 1
4.detsember 21.45 NAC- Sparta x
6.detsember 13.30 Utrecht-Ajax 2
6.detsember 15.30 Feyenoord-Groningen 1
6.detsember 15.30 RKC Waalwijk- PSV 2
6.detsember 17.30 NEC-Twente 2
6.detsember 17.30 Heracles-Heerenveen 1

karl54
30.11.09, 23:02
16. voor


4 detsember 21.45 VVV Venlo- Willem II 2
4.detsember 21.45 Roda-ADO Den Haag 1
4.detsember 21.45 AZ-Vitesse 1
4.detsember 21.45 NAC- Sparta 1
6.detsember 13.30 Utrecht-Ajax 2
6.detsember 15.30 Feyenoord-Groningen 1
6.detsember 15.30 RKC Waalwijk- PSV 2
6.detsember 17.30 NEC-Twente 2
6.detsember 17.30 Heracles-Heerenveen x

Blue Rock
01.12.09, 22:45
16. voor

4 detsember 21.45 VVV Venlo- Willem II 1
4.detsember 21.45 Roda-ADO Den Haag 1
4.detsember 21.45 AZ-Vitesse 1
4.detsember 21.45 NAC- Sparta x
6.detsember 13.30 Utrecht-Ajax 2
6.detsember 15.30 Feyenoord-Groningen x
6.detsember 15.30 RKC Waalwijk- PSV 2
6.detsember 17.30 NEC-Twente 2
6.detsember 17.30 Heracles-Heerenveen 2

Ev0luti0n
01.12.09, 23:28
16. voor

4 detsember 21.45 VVV Venlo- Willem II 2
4.detsember 21.45 Roda-ADO Den Haag 1
4.detsember 21.45 AZ-Vitesse 1
4.detsember 21.45 NAC- Sparta 1
6.detsember 13.30 Utrecht-Ajax 2
6.detsember 15.30 Feyenoord-Groningen 1
6.detsember 15.30 RKC Waalwijk- PSV x
6.detsember 17.30 NEC-Twente 1
6.detsember 17.30 Heracles-Heerenveen 2

Shermann
03.12.09, 17:25
16. voor

4 detsember 21.45 VVV Venlo- Willem II 2
4.detsember 21.45 Roda-ADO Den Haag 1
4.detsember 21.45 AZ-Vitesse 1
4.detsember 21.45 NAC- Sparta 2
6.detsember 13.30 Utrecht-Ajax 2
6.detsember 15.30 Feyenoord-Groningen 1
6.detsember 15.30 RKC Waalwijk- PSV 2
6.detsember 17.30 NEC-Twente 2
6.detsember 17.30 Heracles-Heerenveen 2

Eeri
04.12.09, 12:13
16 voor

4 detsember 21.45 VVV Venlo- Willem II 1
4.detsember 21.45 Roda-ADO Den Haag 1
4.detsember 21.45 AZ-Vitesse 1
4.detsember 21.45 NAC- Sparta 1
6.detsember 13.30 Utrecht-Ajax 2
6.detsember 15.30 Feyenoord-Groningen 1
6.detsember 15.30 RKC Waalwijk- PSV 2
6.detsember 17.30 NEC-Twente 2
6.detsember 17.30 Heracles-Heerenveen 1

wal
04.12.09, 13:53
16. voor

4 detsember 21.45 VVV Venlo- Willem II X
4.detsember 21.45 Roda-ADO Den Haag 1
4.detsember 21.45 AZ-Vitesse 1
4.detsember 21.45 NAC- Sparta X
6.detsember 13.30 Utrecht-Ajax 2
6.detsember 15.30 Feyenoord-Groningen 1
6.detsember 15.30 RKC Waalwijk- PSV 2
6.detsember 17.30 NEC-Twente 2
6.detsember 17.30 Heracles-Heerenveen X

cocoon
04.12.09, 16:34
16. voor

4 detsember 21.45 VVV Venlo- Willem II 1
4.detsember 21.45 Roda-ADO Den Haag x
4.detsember 21.45 AZ-Vitesse 1
4.detsember 21.45 NAC- Sparta 1
6.detsember 13.30 Utrecht-Ajax 2
6.detsember 15.30 Feyenoord-Groningen 1
6.detsember 15.30 RKC Waalwijk- PSV 2
6.detsember 17.30 NEC-Twente 2
6.detsember 17.30 Heracles-Heerenveen x

Revolucion
04.12.09, 17:00
16 voor

4 detsember 21.45 VVV Venlo- Willem II 1
4.detsember 21.45 Roda-ADO Den Haag 1
4.detsember 21.45 AZ-Vitesse 1
4.detsember 21.45 NAC- Sparta 1
6.detsember 13.30 Utrecht-Ajax 2
6.detsember 15.30 Feyenoord-Groningen 1
6.detsember 15.30 RKC Waalwijk- PSV 2
6.detsember 17.30 NEC-Twente 2
6.detsember 17.30 Heracles-Heerenveen 2

Karla
04.12.09, 18:19
16 voor

4 detsember 21.45 VVV Venlo- Willem II 2
4.detsember 21.45 Roda-ADO Den Haag 1
4.detsember 21.45 AZ-Vitesse 1
4.detsember 21.45 NAC- Sparta 1
6.detsember 13.30 Utrecht-Ajax 2
6.detsember 15.30 Feyenoord-Groningen 1
6.detsember 15.30 RKC Waalwijk- PSV 2
6.detsember 17.30 NEC-Twente 2
6.detsember 17.30 Heracles-Heerenveen x

Tofoa
04.12.09, 20:34
16 voor

4 detsember 21.45 VVV Venlo- Willem II 1
4.detsember 21.45 Roda-ADO Den Haag 1
4.detsember 21.45 AZ-Vitesse 1
4.detsember 21.45 NAC- Sparta 1
6.detsember 13.30 Utrecht-Ajax 2
6.detsember 15.30 Feyenoord-Groningen 1
6.detsember 15.30 RKC Waalwijk- PSV 2
6.detsember 17.30 NEC-Twente 2
6.detsember 17.30 Heracles-Heerenveen 1

Horatio
04.12.09, 22:16
16 voor

6.detsember 13.30 Utrecht-Ajax 2
6.detsember 15.30 Feyenoord-Groningen 1
6.detsember 15.30 RKC Waalwijk- PSV 2
6.detsember 17.30 NEC-Twente 2
6.detsember 17.30 Heracles-Heerenveen 1

midfielder
06.12.09, 20:13
16 vooru edukaimaks ennustajaks osutus 17 kuue õige panusega. Üldtabelis säilitas esikoha Eeri.

Tabel

1. Eeri (+5) ---- 54 punkti
2. tofoa (+5)---- 53 punkti
3. cocoon (+5)---- 50 punkti
4-5. midfielder (+5) ja Shermann (+3)---- 49 punkti
6. Revolucion (+4)---- 47 punkti
7. Karla (+3)---- 46 punkti
8. Blue Rock (+4)---- 45 punkti
9. Ev0luti0n (+1)---- 43 punkti
10-11. karl54 (+3) ja thibramar (0)---- 42 punkti
12. wal (+4)---- 41 punkti
13. 17 (+6)---- 40 punkti
14. Lauw (0)---- 35 punkti
15. SainAru (+4)---- 34 punkti
16. VaporIV (+4)---- 31 punkti
17. KeRRRt (0)---- 26 punkti
18. budulojus (0)---- 10 punkti

17 voor ka üles oma panustega

11.detsember 21.45 Ajax-NEC 1
12.detsember 19.45 VVV Venlo-RKC Waalwijk 1
12.detsember 20.45 Twente-NAC 1
12.detsember 20.45 Heerenveen- Feyenoord 1
12.detsember 21.45 PSV-AZ 1
13.detsember 15.30 Vitesse-Utrecht X
13.detsember 15.30 ADO Den Haag-Heracles 2
13.detsember 15.30 Willem II- Roda X
13.detsember 17.30 Sparta-Groningen 1

Horatio
07.12.09, 13:07
17 voor

11.detsember 21.45 Ajax-NEC 1
12.detsember 19.45 VVV Venlo-RKC Waalwijk 1
12.detsember 20.45 Twente-NAC 1
12.detsember 20.45 Heerenveen- Feyenoord 1
12.detsember 21.45 PSV-AZ 1
13.detsember 15.30 Vitesse-Utrecht 2
13.detsember 15.30 ADO Den Haag-Heracles 2
13.detsember 15.30 Willem II- Roda 1
13.detsember 17.30 Sparta-Groningen 1

karl54
07.12.09, 15:52
17 voor

11.detsember 21.45 Ajax-NEC 1
12.detsember 19.45 VVV Venlo-RKC Waalwijk x
12.detsember 20.45 Twente-NAC 1
12.detsember 20.45 Heerenveen- Feyenoord x
12.detsember 21.45 PSV-AZ 1
13.detsember 15.30 Vitesse-Utrecht x
13.detsember 15.30 ADO Den Haag-Heracles x
13.detsember 15.30 Willem II- Roda x
13.detsember 17.30 Sparta-Groningen 2

Shermann
07.12.09, 21:16
17. voor

11.detsember 21.45 Ajax-NEC 1
12.detsember 19.45 VVV Venlo-RKC Waalwijk 1
12.detsember 20.45 Twente-NAC 1
12.detsember 20.45 Heerenveen- Feyenoord 2
12.detsember 21.45 PSV-AZ 2
13.detsember 15.30 Vitesse-Utrecht 2
13.detsember 15.30 ADO Den Haag-Heracles 2
13.detsember 15.30 Willem II- Roda 1
13.detsember 17.30 Sparta-Groningen x

Blue Rock
09.12.09, 16:17
17. voor

11.detsember 21.45 Ajax-NEC 1
12.detsember 19.45 VVV Venlo-RKC Waalwijk 1
12.detsember 20.45 Twente-NAC 1
12.detsember 20.45 Heerenveen- Feyenoord x
12.detsember 21.45 PSV-AZ 1
13.detsember 15.30 Vitesse-Utrecht x
13.detsember 15.30 ADO Den Haag-Heracles 2
13.detsember 15.30 Willem II- Roda x
13.detsember 17.30 Sparta-Groningen 1

Ev0luti0n
10.12.09, 00:31
17. voor

11.detsember 21.45 Ajax-NEC 1
12.detsember 19.45 VVV Venlo-RKC Waalwijk 1
12.detsember 20.45 Twente-NAC 1
12.detsember 20.45 Heerenveen- Feyenoord 2
12.detsember 21.45 PSV-AZ 1
13.detsember 15.30 Vitesse-Utrecht 1
13.detsember 15.30 ADO Den Haag-Heracles 1
13.detsember 15.30 Willem II- Roda 2
13.detsember 17.30 Sparta-Groningen 1

wal
11.12.09, 13:37
17 voor

11.detsember 21.45 Ajax-NEC 1
12.detsember 19.45 VVV Venlo-RKC Waalwijk 1
12.detsember 20.45 Twente-NAC 1
12.detsember 20.45 Heerenveen- Feyenoord 2
12.detsember 21.45 PSV-AZ 1
13.detsember 15.30 Vitesse-Utrecht 1
13.detsember 15.30 ADO Den Haag-Heracles X
13.detsember 15.30 Willem II- Roda 1
13.detsember 17.30 Sparta-Groningen X

cocoon
11.12.09, 15:40
17. voor

11.detsember 21.45 Ajax-NEC 1
12.detsember 19.45 VVV Venlo-RKC Waalwijk 1
12.detsember 20.45 Twente-NAC 1
12.detsember 20.45 Heerenveen- Feyenoord 2
12.detsember 21.45 PSV-AZ 1
13.detsember 15.30 Vitesse-Utrecht 2
13.detsember 15.30 ADO Den Haag-Heracles 2
13.detsember 15.30 Willem II- Roda x
13.detsember 17.30 Sparta-Groningen x

Karla
11.12.09, 16:44
17. voor

11.detsember 21.45 Ajax-NEC 1
12.detsember 19.45 VVV Venlo-RKC Waalwijk 1
12.detsember 20.45 Twente-NAC 1
12.detsember 20.45 Heerenveen- Feyenoord 2
12.detsember 21.45 PSV-AZ 1
13.detsember 15.30 Vitesse-Utrecht x
13.detsember 15.30 ADO Den Haag-Heracles 2
13.detsember 15.30 Willem II- Roda 2
13.detsember 17.30 Sparta-Groningen 2

Revolucion
11.12.09, 18:27
17. voor

11.detsember 21.45 Ajax-NEC 1
12.detsember 19.45 VVV Venlo-RKC Waalwijk x
12.detsember 20.45 Twente-NAC 1
12.detsember 20.45 Heerenveen- Feyenoord 2
12.detsember 21.45 PSV-AZ 1
13.detsember 15.30 Vitesse-Utrecht 2
13.detsember 15.30 ADO Den Haag-Heracles 2
13.detsember 15.30 Willem II- Roda x
13.detsember 17.30 Sparta-Groningen 2

Tofoa
11.12.09, 19:13
17 voor ka üles oma panustega

11.detsember 21.45 Ajax-NEC 1
12.detsember 19.45 VVV Venlo-RKC Waalwijk 1
12.detsember 20.45 Twente-NAC 1
12.detsember 20.45 Heerenveen- Feyenoord 2
12.detsember 21.45 PSV-AZ 1
13.detsember 15.30 Vitesse-Utrecht X
13.detsember 15.30 ADO Den Haag-Heracles 2
13.detsember 15.30 Willem II- Roda 1
13.detsember 17.30 Sparta-Groningen 1

Eeri
11.12.09, 20:46
17.voor

11.detsember 21.45 Ajax-NEC 1
12.detsember 19.45 VVV Venlo-RKC Waalwijk 1
12.detsember 20.45 Twente-NAC 1
12.detsember 20.45 Heerenveen- Feyenoord x
12.detsember 21.45 PSV-AZ 1
13.detsember 15.30 Vitesse-Utrecht X
13.detsember 15.30 ADO Den Haag-Heracles 2
13.detsember 15.30 Willem II- Roda 1
13.detsember 17.30 Sparta-Groningen 1

midfielder
13.12.09, 20:34
17 voor tõi senise Eredivisie hooaja parima ennustustulemuse ühe kasutaja poolt. Nimelt Karla sai hakkama jackpotiga ja pani kõik sügisringi viimase vooru 9 mängu täppi. Palju õnne! Üsna harva esinev tulemus.

Üldkokkuvõttes tõusis senise liidri Eeri kõrvale Tofoa ja nüüd on taas kaksikjuhtimine.


Tabel

1-2. Eeri (+6) ja Tofoa (+7)---- 60 punkti
3. cocoon (+6)---- 56 punkti
4-5. Karla (+9) ja midfielder (+6)---- 55 punkti
6. Shermann (+5)---- 54 punkti
7. Revolucion (+6)---- 53 punkti
8. Blue Rock (+6)---- 51 punkti
9. Ev0luci0n (+6)---- 49 punkti
10. karl54 (+5)---- 47 punkti
11. wal (+5)---- 46 punkti
12. thibramar (0)---- 42 punkti
13. 17 (0)---- 40 punkti
14. VaporIV (+5)---- 36 punkti
15. Lauw (0)---- 35 punkti
16. SainAru (0)---- 34 punkti
17. KeRRRt (0)---- 26 punkti
18. budulojus (0)---- 10 punkti

18 voor ka ülesse enda panustega, mis on ühtlasi ka viimane enne viienädalast talvepausi.

18.detsember 21.45 Heracles- VVV Venlo 1
19. detsember 19.45 AZ- ADO Den Haag 1
19.detsember 20.45 Feyenoord- Willem II 1
19.detsember 21.45 RKC Waalwijk- Sparta 1
20.detsember 13.30 NEC-Vitesse 1
20.detsember 15.30 Groningen-Heerenveen 1
20.detsember 15.30 NAC- Ajax 2
20.detsember 15.30 Utrecht-Twente 1
20.detsember 17.30 Roda-PSV 2

Shermann
14.12.09, 07:20
18. voor

18.detsember 21.45 Heracles- VVV Venlo 1
19. detsember 19.45 AZ- ADO Den Haag 1
19.detsember 20.45 Feyenoord- Willem II x
19.detsember 21.45 RKC Waalwijk- Sparta 2
20.detsember 13.30 NEC-Vitesse 1
20.detsember 15.30 Groningen-Heerenveen 2
20.detsember 15.30 NAC- Ajax 2
20.detsember 15.30 Utrecht-Twente 2
20.detsember 17.30 Roda-PSV 2

karl54
14.12.09, 16:58
18. voor

18.detsember 21.45 Heracles- VVV Venlo 1
19. detsember 19.45 AZ- ADO Den Haag 1
19.detsember 20.45 Feyenoord- Willem II 1
19.detsember 21.45 RKC Waalwijk- Sparta 2
20.detsember 13.30 NEC-Vitesse 1
20.detsember 15.30 Groningen-Heerenveen x
20.detsember 15.30 NAC- Ajax 2
20.detsember 15.30 Utrecht-Twente 2
20.detsember 17.30 Roda-PSV 2

Blue Rock
15.12.09, 17:02
18. voor

18.detsember 21.45 Heracles- VVV Venlo 1
19. detsember 19.45 AZ- ADO Den Haag 1
19.detsember 20.45 Feyenoord- Willem II 1
19.detsember 21.45 RKC Waalwijk- Sparta 2
20.detsember 13.30 NEC-Vitesse 2
20.detsember 15.30 Groningen-Heerenveen 2
20.detsember 15.30 NAC- Ajax 2
20.detsember 15.30 Utrecht-Twente 1
20.detsember 17.30 Roda-PSV 2

Horatio
16.12.09, 06:31
18. voor

18.detsember 21.45 Heracles- VVV Venlo 1
19. detsember 19.45 AZ- ADO Den Haag 1
19.detsember 20.45 Feyenoord- Willem II 1
19.detsember 21.45 RKC Waalwijk- Sparta 2
20.detsember 13.30 NEC-Vitesse 2
20.detsember 15.30 Groningen-Heerenveen 2
20.detsember 15.30 NAC- Ajax 2
20.detsember 15.30 Utrecht-Twente 2
20.detsember 17.30 Roda-PSV 2

Eeri
18.12.09, 15:05
18 voor

18.detsember 21.45 Heracles- VVV Venlo 1
19. detsember 19.45 AZ- ADO Den Haag 1
19.detsember 20.45 Feyenoord- Willem II 1
19.detsember 21.45 RKC Waalwijk- Sparta 1
20.detsember 13.30 NEC-Vitesse 1
20.detsember 15.30 Groningen-Heerenveen 1
20.detsember 15.30 NAC- Ajax 2
20.detsember 15.30 Utrecht-Twente x
20.detsember 17.30 Roda-PSV 2

cocoon
18.12.09, 15:10
18. voor

18.detsember 21.45 Heracles- VVV Venlo 1
19. detsember 19.45 AZ- ADO Den Haag 1
19.detsember 20.45 Feyenoord- Willem II 1
19.detsember 21.45 RKC Waalwijk- Sparta 2
20.detsember 13.30 NEC-Vitesse x
20.detsember 15.30 Groningen-Heerenveen 1
20.detsember 15.30 NAC- Ajax 2
20.detsember 15.30 Utrecht-Twente 1
20.detsember 17.30 Roda-PSV 2

Revolucion
18.12.09, 15:15
18 voor

18.detsember 21.45 Heracles- VVV Venlo 1
19. detsember 19.45 AZ- ADO Den Haag 1
19.detsember 20.45 Feyenoord- Willem II 1
19.detsember 21.45 RKC Waalwijk- Sparta 1
20.detsember 13.30 NEC-Vitesse 1
20.detsember 15.30 Groningen-Heerenveen 1
20.detsember 15.30 NAC- Ajax 2
20.detsember 15.30 Utrecht-Twente 1
20.detsember 17.30 Roda-PSV 2

Tofoa
18.12.09, 18:46
18.detsember 21.45 Heracles- VVV Venlo 1
19. detsember 19.45 AZ- ADO Den Haag 1
19.detsember 20.45 Feyenoord- Willem II 1
19.detsember 21.45 RKC Waalwijk- Sparta 1
20.detsember 13.30 NEC-Vitesse 1
20.detsember 15.30 Groningen-Heerenveen x
20.detsember 15.30 NAC- Ajax 2
20.detsember 15.30 Utrecht-Twente 2
20.detsember 17.30 Roda-PSV 2

Karla
19.12.09, 11:25
18. voor

18.detsember 21.45 Heracles- VVV Venlo -
19. detsember 19.45 AZ- ADO Den Haag 1
19.detsember 20.45 Feyenoord- Willem II 1
19.detsember 21.45 RKC Waalwijk- Sparta 2
20.detsember 13.30 NEC-Vitesse x
20.detsember 15.30 Groningen-Heerenveen 1
20.detsember 15.30 NAC- Ajax 2
20.detsember 15.30 Utrecht-Twente 2
20.detsember 17.30 Roda-PSV 2

midfielder
20.12.09, 17:07
Kuna ilmataat otsustas Hollandis tavapärasest rohkem lund puistata kui seal maal tavaks, siis jäeti 5 18 vooru mängu pidamata. Uued tähtajad on veel teadmata.
Kuna panused on selleks osalejatel tehtud, siis teen voorust kokkuvõtte kui kõik mängud peetud saavad.

JT8055
16.01.10, 14:45
18.detsember 21.45 Heracles- VVV Venlo 1
19. detsember 19.45 AZ- ADO Den Haag 1
19.detsember 20.45 Feyenoord- Willem II 1
19.detsember 21.45 RKC Waalwijk- Sparta X
20.detsember 13.30 NEC-Vitesse 2
20.detsember 15.30 Groningen-Heerenveen 2
20.detsember 15.30 NAC- Ajax 2
20.detsember 15.30 Utrecht-Twente 2
20.detsember 17.30 Roda-PSV 2

:lahe:

midfielder
16.01.10, 17:36
Panen üles ka 19 vooru koos oma panustega, kuna edasilükatud 18 vooru mängudest viimane toimub 20 jaanuari hilisõhtul ja seega jääks ennustuste edastamiseks vaid kaks päeva.

19 voor

22. jaanuar 19.45 PSV-NEC 1
23. jaanuar 19.45 Heracles- Vitesse 1
23.jaanuar 20.45 Roda-Utrecht X
23.jaanuar 20.45 Heerenveen- Willem II 1
23. jaanuar 21.45 RKC Waalwijk- NAC 2
24. jaanuar 13.30 Ajax-AZ 1
24.jaanuar 15.30 VVV Venlo-Feyenoord 2
24. jaanuar 15.30 Groningen- Twente X
24.jaanuar 15.30 Sparta- ADO Den Haag 2

karl54
17.01.10, 15:56
19 voor

22. jaanuar 19.45 PSV-NEC 1
23. jaanuar 19.45 Heracles- Vitesse 1
23.jaanuar 20.45 Roda-Utrecht 1
23.jaanuar 20.45 Heerenveen- Willem II 1
23. jaanuar 21.45 RKC Waalwijk- NAC x
24. jaanuar 13.30 Ajax-AZ 1
24.jaanuar 15.30 VVV Venlo-Feyenoord 2
24. jaanuar 15.30 Groningen- Twente 2
24.jaanuar 15.30 Sparta- ADO Den Haag x

thibramar
17.01.10, 17:12
19 voor

22. jaanuar 19.45 PSV-NEC 1
23. jaanuar 19.45 Heracles- Vitesse 1
23.jaanuar 20.45 Roda-Utrecht 2
23.jaanuar 20.45 Heerenveen- Willem II 1
23. jaanuar 21.45 RKC Waalwijk- NAC x
24. jaanuar 13.30 Ajax-AZ 1
24.jaanuar 15.30 VVV Venlo-Feyenoord 2
24. jaanuar 15.30 Groningen- Twente 2
24.jaanuar 15.30 Sparta- ADO Den Haag 2

Blue Rock
17.01.10, 21:22
19. voor

22. jaanuar 19.45 PSV-NEC 1
23. jaanuar 19.45 Heracles- Vitesse x
23.jaanuar 20.45 Roda-Utrecht x
23.jaanuar 20.45 Heerenveen- Willem II 1
23. jaanuar 21.45 RKC Waalwijk- NAC 2
24. jaanuar 13.30 Ajax-AZ x
24.jaanuar 15.30 VVV Venlo-Feyenoord 2
24. jaanuar 15.30 Groningen- Twente x
24.jaanuar 15.30 Sparta- ADO Den Haag 1

midfielder
20.01.10, 23:27
Äsja jõudis lõpule 18 voorust edasi lükatud viimane mäng ning seega saab lõpuks täpselt kuu aega ettenähtust hiljem teha sellest voorust ka kokkuvõtte.

Vooru võitjaks tuli Eeri 8 õige tabamusega.

Üldtabelis tõusis Eeri ka ainuliidriks Tofoa ja allakirjutanu ees.

Tabel

1. Eeri (+8)---- 68 punkti
2. Tofoa (+6)---- 66 punkti
3. midfielder (+7)---- 62 punkti
4. cocoon (+5)---- 61 punkti
5. Revolucion (+7)---- 60 punkti
6. Karla (+4)---- 59 punkti
7. Shermann (+4)---- 58 punkti
8. Blue Rock (+4)---- 55 punkti
9. karl54 (+5)---- 52 punkti
10. Ev0luti0n (0)---- 49 punkti
11. wal (0)---- 46 punkti
12. thibramar (0)---- 42 punkti
13-14. VaporIV (+4) ja 17 (0)---- 40 punkti
15. Lauw (0)---- 35 punkti
16. SainAru (0)---- 34 punkti
17. KeRRRt (0)---- 26 punkti
18. budulojus (0)---- 10 punkti
19. JT8055 (+1)---- 1 punkt

wal
22.01.10, 13:20
19 voor

22. jaanuar 19.45 PSV-NEC 1
23. jaanuar 19.45 Heracles- Vitesse X
23.jaanuar 20.45 Roda-Utrecht 2
23.jaanuar 20.45 Heerenveen- Willem II 1
23. jaanuar 21.45 RKC Waalwijk- NAC 2
24. jaanuar 13.30 Ajax-AZ 1
24.jaanuar 15.30 VVV Venlo-Feyenoord 2
24. jaanuar 15.30 Groningen- Twente X
24.jaanuar 15.30 Sparta- ADO Den Haag 1

cocoon
22.01.10, 13:46
19 voor

22. jaanuar 19.45 PSV-NEC 1
23. jaanuar 19.45 Heracles- Vitesse 1
23.jaanuar 20.45 Roda-Utrecht x
23.jaanuar 20.45 Heerenveen- Willem II 1
23. jaanuar 21.45 RKC Waalwijk- NAC 2
24. jaanuar 13.30 Ajax-AZ 1
24.jaanuar 15.30 VVV Venlo-Feyenoord 2
24. jaanuar 15.30 Groningen- Twente 2
24.jaanuar 15.30 Sparta- ADO Den Haag 1

Revolucion
22.01.10, 17:02
19. voor

22. jaanuar 19.45 PSV-NEC 1
23. jaanuar 19.45 Heracles- Vitesse 1
23.jaanuar 20.45 Roda-Utrecht 2
23.jaanuar 20.45 Heerenveen- Willem II 1
23. jaanuar 21.45 RKC Waalwijk- NAC 2
24. jaanuar 13.30 Ajax-AZ 1
24.jaanuar 15.30 VVV Venlo-Feyenoord 2
24. jaanuar 15.30 Groningen- Twente 1
24.jaanuar 15.30 Sparta- ADO Den Haag 1

Eeri
22.01.10, 19:42
19 voor

22. jaanuar 19.45 PSV-NEC 1
23. jaanuar 19.45 Heracles- Vitesse 1
23.jaanuar 20.45 Roda-Utrecht 2
23.jaanuar 20.45 Heerenveen- Willem II 1
23. jaanuar 21.45 RKC Waalwijk- NAC 1
24. jaanuar 13.30 Ajax-AZ 1
24.jaanuar 15.30 VVV Venlo-Feyenoord 2
24. jaanuar 15.30 Groningen- Twente 2
24.jaanuar 15.30 Sparta- ADO Den Haag 1

Tofoa
22.01.10, 21:15
19 voor

22. jaanuar 19.45 PSV-NEC 1
23. jaanuar 19.45 Heracles- Vitesse 1
23.jaanuar 20.45 Roda-Utrecht 1
23.jaanuar 20.45 Heerenveen- Willem II 1
23. jaanuar 21.45 RKC Waalwijk- NAC 2
24. jaanuar 13.30 Ajax-AZ 1
24.jaanuar 15.30 VVV Venlo-Feyenoord 2
24. jaanuar 15.30 Groningen- Twente X
24.jaanuar 15.30 Sparta- ADO Den Haag X

Shermann
23.01.10, 00:53
19 voor

23. jaanuar 19.45 Heracles- Vitesse 2
23.jaanuar 20.45 Roda-Utrecht 2
23.jaanuar 20.45 Heerenveen- Willem II 1
23. jaanuar 21.45 RKC Waalwijk- NAC x
24. jaanuar 13.30 Ajax-AZ 1
24.jaanuar 15.30 VVV Venlo-Feyenoord 2
24. jaanuar 15.30 Groningen- Twente 2
24.jaanuar 15.30 Sparta- ADO Den Haag 2

JT8055
24.01.10, 12:13
24. jaanuar 13.30 Ajax-AZ 1
24.jaanuar 15.30 VVV Venlo-Feyenoord 2
24. jaanuar 15.30 Groningen- Twente 2
24.jaanuar 15.30 Sparta- ADO Den Haag X

midfielder
24.01.10, 18:12
19 vooru parim ennustaja oli Tofoa 7 õige panusega, mis ühtlasi tõstis ta tabeli üldliidriks senise esikoha omaniku Eeri ette.

Tabel

1. Tofoa (+7)---- 73 punkti
2. Eeri (+3)---- 71 punkti
3. midfielder (+5)---- 67 punkti
4. cocoon (+4)---- 65 punkti
5. Revolucion (+4)---- 64 punkti
6. Shermann (+3)---- 61 punkti
7-8. Blue Rock (+4) ja Karla (0)---- 59 punkti
9. karl54 (+5)---- 57 punkti
10. wal (+5)---- 51 punkti
11. Ev0luti0n (0)---- 49 punkti
12. thibramar (+3)---- 45 punkti
13-14. 17 (0) ja VaporIV (0)---- 40 punkti
15. Lauw (0)---- 35 punkti
16. SainAru (0)---- 34 punkti
17. KeRRRt (0)---- 26 punkti
18. budulojus (0)---- 10 punkti
19. JT8055 (+2)---- 3 punkti


uus 20 voor ülesse koos enda panustega

29. jaanuar 21.45 NAC-VVV Venlo 1
29. jaanuar 21.45 Willem II- RKC Waalwijk 1
30. jaanuar 19.45 NEC-Sparta 1
30. jaanuar 20.45 AZ-Groningen 1
30. jaanuar 21.45 ADO Den Haag- Heerenveen x
31. jaanuar 13.30 Feyenoord- Ajax X
31. jaanuar 15.30 Utrecht-Herecles 1
31. jaanuar 15.30 Twente-Roda 1
31. jaanuar 15.30 Vitesse-PSV 2

karl54
25.01.10, 13:46
20 voor

29. jaanuar 21.45 NAC-VVV Venlo 1
29. jaanuar 21.45 Willem II- RKC Waalwijk 1
30. jaanuar 19.45 NEC-Sparta 1
30. jaanuar 20.45 AZ-Groningen 1
30. jaanuar 21.45 ADO Den Haag- Heerenveen 2
31. jaanuar 13.30 Feyenoord- Ajax 2
31. jaanuar 15.30 Utrecht-Herecles x
31. jaanuar 15.30 Twente-Roda 1
31. jaanuar 15.30 Vitesse-PSV 2

Blue Rock
25.01.10, 16:30
20. voor

29. jaanuar 21.45 NAC-VVV Venlo 1
29. jaanuar 21.45 Willem II- RKC Waalwijk 1
30. jaanuar 19.45 NEC-Sparta x
30. jaanuar 20.45 AZ-Groningen x
30. jaanuar 21.45 ADO Den Haag- Heerenveen 2
31. jaanuar 13.30 Feyenoord- Ajax 2
31. jaanuar 15.30 Utrecht-Heracles 1
31. jaanuar 15.30 Twente-Roda 1
31. jaanuar 15.30 Vitesse-PSV 2

JT8055
26.01.10, 13:46
20. voor

29. jaanuar 21.45 NAC-VVV Venlo 1
29. jaanuar 21.45 Willem II- RKC Waalwijk 1
30. jaanuar 19.45 NEC-Sparta 2
30. jaanuar 20.45 AZ-Groningen 1
30. jaanuar 21.45 ADO Den Haag- Heerenveen 2
31. jaanuar 13.30 Feyenoord- Ajax 2
31. jaanuar 15.30 Utrecht-Heracles 1
31. jaanuar 15.30 Twente-Roda 1
31. jaanuar 15.30 Vitesse-PSV 2

Shermann
27.01.10, 07:23
20. voor

29. jaanuar 21.45 NAC-VVV Venlo
29. jaanuar 21.45 Willem II- RKC Waalwijk 1
30. jaanuar 19.45 NEC-Sparta 1
30. jaanuar 20.45 AZ-Groningen 1
30. jaanuar 21.45 ADO Den Haag- Heerenveen 2
31. jaanuar 13.30 Feyenoord- Ajax 2
31. jaanuar 15.30 Utrecht-Herecles x
31. jaanuar 15.30 Twente-Roda 1
31. jaanuar 15.30 Vitesse-PSV 2

wal
28.01.10, 15:41
20. voor

29. jaanuar 21.45 NAC-VVV Venlo 1
29. jaanuar 21.45 Willem II- RKC Waalwijk 1
30. jaanuar 19.45 NEC-Sparta 1
30. jaanuar 20.45 AZ-Groningen 1
30. jaanuar 21.45 ADO Den Haag- Heerenveen 1
31. jaanuar 13.30 Feyenoord- Ajax 2
31. jaanuar 15.30 Utrecht-Herecles 1
31. jaanuar 15.30 Twente-Roda 1
31. jaanuar 15.30 Vitesse-PSV 2

cocoon
29.01.10, 15:03
20. voor

29. jaanuar 21.45 NAC-VVV Venlo x
29. jaanuar 21.45 Willem II- RKC Waalwijk 1
30. jaanuar 19.45 NEC-Sparta 1
30. jaanuar 20.45 AZ-Groningen 1
30. jaanuar 21.45 ADO Den Haag- Heerenveen 2
31. jaanuar 13.30 Feyenoord- Ajax 2
31. jaanuar 15.30 Utrecht-Herecles 1
31. jaanuar 15.30 Twente-Roda 1
31. jaanuar 15.30 Vitesse-PSV 2

Revolucion
29.01.10, 17:15
20. voor

29. jaanuar 21.45 NAC-VVV Venlo 1
29. jaanuar 21.45 Willem II- RKC Waalwijk 1
30. jaanuar 19.45 NEC-Sparta x
30. jaanuar 20.45 AZ-Groningen 1
30. jaanuar 21.45 ADO Den Haag- Heerenveen 2
31. jaanuar 13.30 Feyenoord- Ajax 2
31. jaanuar 15.30 Utrecht-Heracles 1
31. jaanuar 15.30 Twente-Roda 1
31. jaanuar 15.30 Vitesse-PSV 2

Karla
29.01.10, 20:18
20. voor

29. jaanuar 21.45 NAC-VVV Venlo 1
29. jaanuar 21.45 Willem II- RKC Waalwijk 1
30. jaanuar 19.45 NEC-Sparta 1
30. jaanuar 20.45 AZ-Groningen 1
30. jaanuar 21.45 ADO Den Haag- Heerenveen 1
31. jaanuar 13.30 Feyenoord- Ajax 2
31. jaanuar 15.30 Utrecht-Heracles x
31. jaanuar 15.30 Twente-Roda 1
31. jaanuar 15.30 Vitesse-PSV 2

Eeri
29.01.10, 21:32
29. jaanuar 21.45 NAC-VVV Venlo 1
29. jaanuar 21.45 Willem II- RKC Waalwijk 1
30. jaanuar 19.45 NEC-Sparta 1
30. jaanuar 20.45 AZ-Groningen 1
30. jaanuar 21.45 ADO Den Haag- Heerenveen 2
31. jaanuar 13.30 Feyenoord- Ajax x
31. jaanuar 15.30 Utrecht-Herecles 1
31. jaanuar 15.30 Twente-Roda 1
31. jaanuar 15.30 Vitesse-PSV 2

Tofoa
30.01.10, 17:46
29. jaanuar 21.45 NAC-VVV Venlo 1
29. jaanuar 21.45 Willem II- RKC Waalwijk 1
30. jaanuar 19.45 NEC-Sparta 1
30. jaanuar 20.45 AZ-Groningen 1
30. jaanuar 21.45 ADO Den Haag- Heerenveen 1
31. jaanuar 13.30 Feyenoord- Ajax 2
31. jaanuar 15.30 Utrecht-Herecles 1
31. jaanuar 15.30 Twente-Roda 1
31. jaanuar 15.30 Vitesse-PSV 2

midfielder
31.01.10, 18:10
20 vooru võitis Karla 6 tabamusega. Üldliidrid jäid samaks. Tofoa Eeri ees. Kuna Tofoa saatis ennustuse hiljem kui esimene vooru mäng peeti, siis reedene õigesti ennustatud tulemus arvesse ei läinud.

Tabel

1. Tofoa (+4)---- 77 punkti
2. Eeri (+5)---- 76 punkti
3. midfielder (+5)---- 72 punkti
4. cocoon (+3)---- 68 punkti
5. Revolucion (+3)---- 67 punkti
6-7. Shermann (+4) ja Karla (+6)---- 65 punkti
8-9. Blue Rock (+3) ja karl54 (+5)---- 62 punkti
10. wal (+5)---- 56 punkti
11. Ev0luti0n (0)---- 49 punkti
12. thibramar (0)---- 45 punkti
13-14. Vapor IV (0) ja 17 (0)---- 40 punkti
15. Lauw (0)---- 35 punkti
16. SainAru (0)---- 34 punkti
17. KeRRRt (0)---- 26 punkti
18. budulojus (0)---- 10 punkti
19. JT8055 (+3)---- 6 punkti

Kuna uuel nädalal peetakse kaks vooru ja need on jagunenud kumbki kolmele päevale, siis mängitakse liigas kõigil nädalapäevadel va esmaspäev. Seega panen nii 21 kui ka 22 vooru koos oma panustega ülesse.

21 voor

2. veebruar 21.00 NAC-AZ X
2. veebruar 21.00 Groningen- ADO Den Haag 1
2. veebruar 21.00 VVV- Heerenveen X
2. veebruar 21.00 NEC-Willem II 1
3. veebruar 21.00 Twente-Heracles 1
3. veebruar 21.00 PSV-Utrecht 1
3. veebruar 21.15 Ajax- Roda 1
3. veebruar 21.45 Sparta- Vitesse 1
4. veebruar 21.00 RKC WaAlwijk- Feyenoord 2


22 voor

5. veebruar 21.45 Willem II- NAC 2
6. veebruar 19.45 PSV- ADO 1
6. veebruar 20.45 Heerenveen- Utrecht 1
6. veebruar 20.45 Roda-Sparta 1
6. veebruar 21.45 Heracles- Groningen 2
7. veebruar 15.30 RKC- NEC 2
7. veebruar 15.30 VVV- Vitesse 1
7. veebruar 15.30 Feyenoord- AZ 1
7. veebruar 17.30 Ajax- Twente 1

karl54
31.01.10, 22:33
21 voor

2. veebruar 21.00 NAC-AZ 2
2. veebruar 21.00 Groningen- ADO Den Haag 1
2. veebruar 21.00 VVV- Heerenveen 2
2. veebruar 21.00 NEC-Willem II 1
3. veebruar 21.00 Twente-Heracles 1
3. veebruar 21.00 PSV-Utrecht 1
3. veebruar 21.15 Ajax- Roda 1
3. veebruar 21.45 Sparta- Vitesse x
4. veebruar 21.00 RKC WaAlwijk- Feyenoord 2


22 voor

5. veebruar 21.45 Willem II- NAC x
6. veebruar 19.45 PSV- ADO 1
6. veebruar 20.45 Heerenveen- Utrecht x
6. veebruar 20.45 Roda-Sparta 1
6. veebruar 21.45 Heracles- Groningen x
7. veebruar 15.30 RKC- NEC 2
7. veebruar 15.30 VVV- Vitesse x
7. veebruar 15.30 Feyenoord- AZ x
7. veebruar 17.30 Ajax- Twente 1

Tofoa
02.02.10, 01:08
21 voor

2. veebruar 21.00 NAC-AZ 1
2. veebruar 21.00 Groningen- ADO Den Haag x
2. veebruar 21.00 VVV- Heerenveen x
2. veebruar 21.00 NEC-Willem II 1
3. veebruar 21.00 Twente-Heracles 1
3. veebruar 21.00 PSV-Utrecht 1
3. veebruar 21.15 Ajax- Roda 1
3. veebruar 21.45 Sparta- Vitesse 1
4. veebruar 21.00 RKC WaAlwijk- Feyenoord 2

Blue Rock
02.02.10, 01:46
21. voor

2. veebruar 21.00 NAC-AZ x
2. veebruar 21.00 Groningen- ADO Den Haag 2
2. veebruar 21.00 VVV- Heerenveen 2
2. veebruar 21.00 NEC-Willem II 1
3. veebruar 21.00 Twente-Heracles 1
3. veebruar 21.00 PSV-Utrecht 1
3. veebruar 21.15 Ajax- Roda 1
3. veebruar 21.45 Sparta- Vitesse 1
4. veebruar 21.00 RKC Waalwijk- Feyenoord 2


22. voor

5. veebruar 21.45 Willem II- NAC 1
6. veebruar 19.45 PSV- ADO 1
6. veebruar 20.45 Heerenveen- Utrecht x
6. veebruar 20.45 Roda-Sparta x
6. veebruar 21.45 Heracles- Groningen 1
7. veebruar 15.30 RKC- NEC 1
7. veebruar 15.30 VVV- Vitesse 2
7. veebruar 15.30 Feyenoord- AZ 1
7. veebruar 17.30 Ajax- Twente 1

Eeri
02.02.10, 10:37
21 voor

2. veebruar 21.00 NAC-AZ 1
2. veebruar 21.00 Groningen- ADO Den Haag 1
2. veebruar 21.00 VVV- Heerenveen 1
2. veebruar 21.00 NEC-Willem II 1
3. veebruar 21.00 Twente-Heracles 1
3. veebruar 21.00 PSV-Utrecht 1
3. veebruar 21.15 Ajax- Roda 1
3. veebruar 21.45 Sparta- Vitesse x
4. veebruar 21.00 RKC WaAlwijk- Feyenoord 2

cocoon
02.02.10, 16:35
21. voor

2. veebruar 21.00 NAC-AZ x
2. veebruar 21.00 Groningen- ADO Den Haag 1
2. veebruar 21.00 VVV- Heerenveen 2
2. veebruar 21.00 NEC-Willem II 1
3. veebruar 21.00 Twente-Heracles 1
3. veebruar 21.00 PSV-Utrecht 1
3. veebruar 21.15 Ajax- Roda 1
3. veebruar 21.45 Sparta- Vitesse x
4. veebruar 21.00 RKC Waalwijk- Feyenoord 2

Karla
02.02.10, 23:38
21. voor


3. veebruar 21.00 Twente-Heracles 1
3. veebruar 21.00 PSV-Utrecht 1
3. veebruar 21.15 Ajax- Roda 1
3. veebruar 21.45 Sparta- Vitesse 2
4. veebruar 21.00 RKC Waalwijk- Feyenoord 2

Revolucion
04.02.10, 14:08
21. voor

4. veebruar 21.00 RKC Waalwijk- Feyenoord 2


22. voor

5. veebruar 21.45 Willem II- NAC 1
6. veebruar 19.45 PSV- ADO 1
6. veebruar 20.45 Heerenveen- Utrecht 1
6. veebruar 20.45 Roda-Sparta x
6. veebruar 21.45 Heracles- Groningen 2
7. veebruar 15.30 RKC- NEC 1
7. veebruar 15.30 VVV- Vitesse 2
7. veebruar 15.30 Feyenoord- AZ 1
7. veebruar 17.30 Ajax- Twente 1

midfielder
04.02.10, 20:59
21 vooru kokkuvõtte saab teha 17 veebruaril, sest just sellele päevale lükati edasi NEC-Willem II mäng, mis paduvihmast tingitud halva väljaku kvaliteedi tõttu teisipäeval pidamata jäi.

wal
05.02.10, 15:31
21. voor

NEC-Willem II 1

22. voor

5. veebruar 21.45 Willem II- NAC X
6. veebruar 19.45 PSV- ADO 1
6. veebruar 20.45 Heerenveen- Utrecht 1
6. veebruar 20.45 Roda-Sparta 1
6. veebruar 21.45 Heracles- Groningen X
7. veebruar 15.30 RKC- NEC 2
7. veebruar 15.30 VVV- Vitesse 2
7. veebruar 15.30 Feyenoord- AZ X
7. veebruar 17.30 Ajax- Twente 1

JT8055
05.02.10, 18:27
22. voor

5. veebruar 21.45 Willem II- NAC 2
6. veebruar 19.45 PSV- ADO 1
6. veebruar 20.45 Heerenveen- Utrecht 2
6. veebruar 20.45 Roda-Sparta 1
6. veebruar 21.45 Heracles- Groningen 1
7. veebruar 15.30 RKC- NEC 2
7. veebruar 15.30 VVV- Vitesse 2
7. veebruar 15.30 Feyenoord- AZ 1
7. veebruar 17.30 Ajax- Twente 1

cocoon
05.02.10, 19:04
22. voor

5. veebruar 21.45 Willem II- NAC 2
6. veebruar 19.45 PSV- ADO 1
6. veebruar 20.45 Heerenveen- Utrecht x
6. veebruar 20.45 Roda-Sparta 1
6. veebruar 21.45 Heracles- Groningen 1
7. veebruar 15.30 RKC- NEC x
7. veebruar 15.30 VVV- Vitesse 1
7. veebruar 15.30 Feyenoord- AZ 1
7. veebruar 17.30 Ajax- Twente 1

Karla
05.02.10, 19:05
22. voor

5. veebruar 21.45 Willem II- NAC 2
6. veebruar 19.45 PSV- ADO 1
6. veebruar 20.45 Heerenveen- Utrecht 2
6. veebruar 20.45 Roda-Sparta
6. veebruar 21.45 Heracles- Groningen 1
7. veebruar 15.30 RKC- NEC x
7. veebruar 15.30 VVV- Vitesse 2
7. veebruar 15.30 Feyenoord- AZ x
7. veebruar 17.30 Ajax- Twente 1

Tofoa
05.02.10, 19:11
22. voor

5. veebruar 21.45 Willem II- NAC 1
6. veebruar 19.45 PSV- ADO 1
6. veebruar 20.45 Heerenveen- Utrecht x
6. veebruar 20.45 Roda-Sparta 1
6. veebruar 21.45 Heracles- Groningen 1
7. veebruar 15.30 RKC- NEC x
7. veebruar 15.30 VVV- Vitesse x
7. veebruar 15.30 Feyenoord- AZ 1
7. veebruar 17.30 Ajax- Twente 2

Eeri
05.02.10, 21:10
22 voor

5. veebruar 21.45 Willem II- NAC 1
6. veebruar 19.45 PSV- ADO 1
6. veebruar 20.45 Heerenveen- Utrecht 2
6. veebruar 20.45 Roda-Sparta 1
6. veebruar 21.45 Heracles- Groningen x
7. veebruar 15.30 RKC- NEC 2
7. veebruar 15.30 VVV- Vitesse 1
7. veebruar 15.30 Feyenoord- AZ 1
7. veebruar 17.30 Ajax- Twente 1

Shermann
05.02.10, 21:30
22 voor

5. veebruar 21.45 Willem II- NAC 2
6. veebruar 19.45 PSV- ADO 1
6. veebruar 20.45 Heerenveen- Utrecht 1
6. veebruar 20.45 Roda-Sparta x
6. veebruar 21.45 Heracles- Groningen 1
7. veebruar 15.30 RKC- NEC 2
7. veebruar 15.30 VVV- Vitesse 2
7. veebruar 15.30 Feyenoord- AZ 2
7. veebruar 17.30 Ajax- Twente 2

midfielder
07.02.10, 23:16
22 voorust kokkuvõtet tehes tuleb mainida, et edukaimaks osutus 7 tabamusega allakirjutanu.

Üldtabelis tõusis liidriks Eeri Tofoa ees.

Tabel

1. Eeri (+5)---- 81 punkti
2. Tofoa (+3)---- 80 punkti
3. midfielder (+7)---- 79 punkti
4. cocoon (+6)---- 74 punkti
5. Shermann (+6)---- 71 punkti
6. Revolucion (+3)---- 70 punkti
7. Karla (+4)---- 69 punkti
8. karl54 (+4)---- 66 punkti
9. Blue Rock (+3)---- 65 punkti
10. wal (+5)---- 61 punkti
11. Ev0luci0n (0)---- 49 punkti
12. thibramar (0)---- 45 punkti
13-14. 17 (0) ja VaporIV (0)---- 40 punkti
15. Lauw (0)---- 35 punkti
16. SainAru (0)---- 34 punkti
17.KeRRRt (0)---- 26 punkti
18. JT8055 (+6)---- 12 punkti
19. budulojus (0)----10 punkti

21 voorust teen siis kokkuvõtte peale 17 veebruaril toimuvat varasemast edasilükatud NEC-Willem II mängu.

Panen aga ülesse juba uue 23 vooru koos oma pakkumistega.

12. veebruar 21.45 NEC-NAC 2
13. veebruar 19.45 Vitesse- Twente X
13. veebruar 20.45 Heerenveen- Ajax 2
13. veebruar 20.45 ADO- Willem II 1
13. veebruar 21.45 AZ-Roda 1
14. veebruar 13.30 Utrecht- Feyenoord 1
14. veebruar 15.30 Sparta- VVV Venlo 1
14. veebruar 15.30 Groningen- RKC Waalwijk 1
14. veebruar 15.30 Heracles- PSV 2

karl54
08.02.10, 01:45
12. veebruar 21.45 NEC-NAC x
13. veebruar 19.45 Vitesse- Twente 2
13. veebruar 20.45 Heerenveen- Ajax x
13. veebruar 20.45 ADO- Willem II x
13. veebruar 21.45 AZ-Roda 1
14. veebruar 13.30 Utrecht- Feyenoord x
14. veebruar 15.30 Sparta- VVV Venlo x
14. veebruar 15.30 Groningen- RKC Waalwijk 1
14. veebruar 15.30 Heracles- PSV 2

Shermann
09.02.10, 07:21
23. voor

12. veebruar 21.45 NEC-NAC 1
13. veebruar 19.45 Vitesse- Twente 2
13. veebruar 20.45 Heerenveen- Ajax 2
13. veebruar 20.45 ADO- Willem II x
13. veebruar 21.45 AZ-Roda 1
14. veebruar 13.30 Utrecht- Feyenoord 1
14. veebruar 15.30 Sparta- VVV Venlo 2
14. veebruar 15.30 Groningen- RKC Waalwijk 1
14. veebruar 15.30 Heracles- PSV 2

Blue Rock
09.02.10, 16:50
23. voor

12. veebruar 21.45 NEC-NAC 1
13. veebruar 19.45 Vitesse- Twente x
13. veebruar 20.45 Heerenveen- Ajax 2
13. veebruar 20.45 ADO- Willem II 1
13. veebruar 21.45 AZ-Roda x
14. veebruar 13.30 Utrecht- Feyenoord x
14. veebruar 15.30 Sparta- VVV Venlo 1
14. veebruar 15.30 Groningen- RKC Waalwijk 1
14. veebruar 15.30 Heracles- PSV 2

wal
11.02.10, 12:31
23. voor

12. veebruar 21.45 NEC-NAC X
13. veebruar 19.45 Vitesse- Twente X
13. veebruar 20.45 Heerenveen- Ajax 2
13. veebruar 20.45 ADO- Willem II 1
13. veebruar 21.45 AZ-Roda 1
14. veebruar 13.30 Utrecht- Feyenoord X
14. veebruar 15.30 Sparta- VVV Venlo 1
14. veebruar 15.30 Groningen- RKC Waalwijk 1
14. veebruar 15.30 Heracles- PSV 2

Tofoa
12.02.10, 13:41
23. voor

12. veebruar 21.45 NEC-NAC x
13. veebruar 19.45 Vitesse- Twente 2
13. veebruar 20.45 Heerenveen- Ajax 2
13. veebruar 20.45 ADO- Willem II 1
13. veebruar 21.45 AZ-Roda 1
14. veebruar 13.30 Utrecht- Feyenoord x
14. veebruar 15.30 Sparta- VVV Venlo 1
14. veebruar 15.30 Groningen- RKC Waalwijk 1
14. veebruar 15.30 Heracles- PSV 2

cocoon
12.02.10, 15:38
23. voor

12. veebruar 21.45 NEC-NAC 1
13. veebruar 19.45 Vitesse- Twente 2
13. veebruar 20.45 Heerenveen- Ajax 2
13. veebruar 20.45 ADO- Willem II 1
13. veebruar 21.45 AZ-Roda 1
14. veebruar 13.30 Utrecht- Feyenoord x
14. veebruar 15.30 Sparta- VVV Venlo x
14. veebruar 15.30 Groningen- RKC Waalwijk 1
14. veebruar 15.30 Heracles- PSV 2

Karla
12.02.10, 18:08
23. voor

12. veebruar 21.45 NEC-NAC 1
13. veebruar 19.45 Vitesse- Twente 2
13. veebruar 20.45 Heerenveen- Ajax 2
13. veebruar 20.45 ADO- Willem II 2
13. veebruar 21.45 AZ-Roda 1
14. veebruar 13.30 Utrecht- Feyenoord 2
14. veebruar 15.30 Sparta- VVV Venlo 1
14. veebruar 15.30 Groningen- RKC Waalwijk 1
14. veebruar 15.30 Heracles- PSV 2

Revolucion
12.02.10, 19:00
23. voor

12. veebruar 21.45 NEC-NAC x
13. veebruar 19.45 Vitesse- Twente 2
13. veebruar 20.45 Heerenveen- Ajax 2
13. veebruar 20.45 ADO- Willem II 1
13. veebruar 21.45 AZ-Roda 1
14. veebruar 13.30 Utrecht- Feyenoord 2
14. veebruar 15.30 Sparta- VVV Venlo 1
14. veebruar 15.30 Groningen- RKC Waalwijk 1
14. veebruar 15.30 Heracles- PSV 2

Eeri
12.02.10, 21:30
23.voor

12. veebruar 21.45 NEC-NAC 2
13. veebruar 19.45 Vitesse- Twente X
13. veebruar 20.45 Heerenveen- Ajax 2
13. veebruar 20.45 ADO- Willem II 1
13. veebruar 21.45 AZ-Roda 1
14. veebruar 13.30 Utrecht- Feyenoord 1
14. veebruar 15.30 Sparta- VVV Venlo x
14. veebruar 15.30 Groningen- RKC Waalwijk 1
14. veebruar 15.30 Heracles- PSV 2

JT8055
13.02.10, 12:37
23.voor

12. veebruar 21.45 NEC-NAC 2
13. veebruar 19.45 Vitesse- Twente 2
13. veebruar 20.45 Heerenveen- Ajax 2
13. veebruar 20.45 ADO- Willem II 2
13. veebruar 21.45 AZ-Roda 1
14. veebruar 13.30 Utrecht- Feyenoord 2
14. veebruar 15.30 Sparta- VVV Venlo x
14. veebruar 15.30 Groningen- RKC Waalwijk 1
14. veebruar 15.30 Heracles- PSV 2

midfielder
14.02.10, 18:10
23 voorust kokkuvõtteid tehes tuleb märkida, et see oli üsnagi kõrge punktisaagiga. 10 st ennustuse saatnud kasutajast kaks said 8 punkti, neli 7 silma , üks kasutaja 6 punkti ja kolm foorumlast 5 silma.

Võijaid oli siis kaks- Tofoa ja cocoon 8 õige panusega, neist esimene tõusis ka tabeli üldliidriks möödudes Eerist.


Tabel

1. Tofoa (+8)----88 punkti
2. Eeri (+6)----86 punkti
3. midfielder (+5)----85 punkti
4. cocoon (+8)---- 82 punkti
5-6. Shermann (+6) ja Revolucion (+7)----77 punkti
7. Karla (+7)----76 punkti
8. Blue Rock (+7)----72 punkti
9. karl54 (+5)----71 punkti
10. wal (+7)----68 punkti
11. Ev0luti0n (0)----49 punkti
12. thibramar (0)----45 punkti
13-14. 17 (0) ja VaporIV (0)----40 punkti
15. Lauw (0)----35 punkti
16. SainAru (0)----34 punkti
17. KeRRRt (0)----26 punkti
18. JT8055 (+6)----17 punkti
19. budulojus (0)----10 punkti

Uus 24 voor ka ülesse koos oma panustega

19. veebruar 21.45 Roda-Heracles 1
20. veebruar 19.45 NAC-Utrecht 1
20. veebruar 20.45 RKC-Heerenveen 2
20. veebruar 20.45 VVV-AZ 2
20. veebruar 21.45 NEC-Groningen X
21. veebruar 13.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
21. veebruar 15.30 PSV-Sparta 1
21. veebruar 15.30 Ajax-Vitesse 1
21. veebruar 15.30 Twente-Willem II 1

Shermann
15.02.10, 21:22
24. voor

19. veebruar 21.45 Roda-Heracles 2
20. veebruar 19.45 NAC-Utrecht x
20. veebruar 20.45 RKC-Heerenveen 1
20. veebruar 20.45 VVV-AZ 2
20. veebruar 21.45 NEC-Groningen 2
21. veebruar 13.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
21. veebruar 15.30 PSV-Sparta 1
21. veebruar 15.30 Ajax-Vitesse 1
21. veebruar 15.30 Twente-Willem II 1

karl54
16.02.10, 10:14
24. voor

19. veebruar 21.45 Roda-Heracles 1
20. veebruar 19.45 NAC-Utrecht 1
20. veebruar 20.45 RKC-Heerenveen 2
20. veebruar 20.45 VVV-AZ 2
20. veebruar 21.45 NEC-Groningen x
21. veebruar 13.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
21. veebruar 15.30 PSV-Sparta 1
21. veebruar 15.30 Ajax-Vitesse 1
21. veebruar 15.30 Twente-Willem II 1

Blue Rock
16.02.10, 11:32
24. voor

19. veebruar 21.45 Roda-Heracles x
20. veebruar 19.45 NAC-Utrecht x
20. veebruar 20.45 RKC-Heerenveen 2
20. veebruar 20.45 VVV-AZ x
20. veebruar 21.45 NEC-Groningen 2
21. veebruar 13.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
21. veebruar 15.30 PSV-Sparta 1
21. veebruar 15.30 Ajax-Vitesse 1
21. veebruar 15.30 Twente-Willem II 1

midfielder
17.02.10, 23:26
Poole tunni eest lõppes siis 21 voorust edasilükatud mäng NEC-Willem II ja seega saab sellele voorule ka lõpliku joone alla tõmmata.

Edukaimateks osutusid 8 õige panusega cocoon ja Eeri ning viimati nimetatu tõusis ka üldtabelis uueks liidriks möödudes Tofoast.

Tabel

1. Eeri (+8)----94 punkti
2. Tofoa (+5)----93 punkti
3. midfielder (+7)----92 punkti
4. cocoon (+8)----90 punkti
5. Karla (+4)----80 punkti
6-8. Blue Rock (+6), karl54 (+7) ja Revolucion (+1)----78 punkti
9. Shermann (0)----77 punkti
10. wal (+1)----69 punkti
11. Ev0luti0n (0)----49 punkti
12. thibramar (0)----45 punkti
13-14. 17 (0) ja VaporIV (0)----40 punkti
15. Lauw (0)----35 punkti
16. SainAru (0)----34 punkti
17. KeRRRt (0)----26 punkti
18. JT8055 (0)----17 punkti
19. budulojus (0)----10 punkti
8.

wal
18.02.10, 16:41
24. voor

19. veebruar 21.45 Roda-Heracles X
20. veebruar 19.45 NAC-Utrecht 1
20. veebruar 20.45 RKC-Heerenveen 1
20. veebruar 20.45 VVV-AZ 2
20. veebruar 21.45 NEC-Groningen X
21. veebruar 13.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
21. veebruar 15.30 PSV-Sparta 1
21. veebruar 15.30 Ajax-Vitesse 1
21. veebruar 15.30 Twente-Willem II 1

JT8055
18.02.10, 22:29
24. voor

19. veebruar 21.45 Roda-Heracles 1
20. veebruar 19.45 NAC-Utrecht 1
20. veebruar 20.45 RKC-Heerenveen 2
20. veebruar 20.45 VVV-AZ 2
20. veebruar 21.45 NEC-Groningen 1
21. veebruar 13.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
21. veebruar 15.30 PSV-Sparta 1
21. veebruar 15.30 Ajax-Vitesse 2
21. veebruar 15.30 Twente-Willem II 1
__________________

Tofoa
19.02.10, 11:57
24. voor

19. veebruar 21.45 Roda-Heracles 1
20. veebruar 19.45 NAC-Utrecht x
20. veebruar 20.45 RKC-Heerenveen x
20. veebruar 20.45 VVV-AZ 2
20. veebruar 21.45 NEC-Groningen 1
21. veebruar 13.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
21. veebruar 15.30 PSV-Sparta 1
21. veebruar 15.30 Ajax-Vitesse 1
21. veebruar 15.30 Twente-Willem II 1

Revolucion
19.02.10, 18:14
24. voor

19. veebruar 21.45 Roda-Heracles 1
20. veebruar 19.45 NAC-Utrecht x
20. veebruar 20.45 RKC-Heerenveen 2
20. veebruar 20.45 VVV-AZ 2
20. veebruar 21.45 NEC-Groningen 1
21. veebruar 13.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
21. veebruar 15.30 PSV-Sparta 1
21. veebruar 15.30 Ajax-Vitesse 1
21. veebruar 15.30 Twente-Willem II 1

cocoon
19.02.10, 20:21
24. voor

19. veebruar 21.45 Roda-Heracles x
20. veebruar 19.45 NAC-Utrecht 1
20. veebruar 20.45 RKC-Heerenveen 2
20. veebruar 20.45 VVV-AZ 2
20. veebruar 21.45 NEC-Groningen 1
21. veebruar 13.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
21. veebruar 15.30 PSV-Sparta 1
21. veebruar 15.30 Ajax-Vitesse 1
21. veebruar 15.30 Twente-Willem II 1

Karla
19.02.10, 21:27
24. voor

19. veebruar 21.45 Roda-Heracles 1
20. veebruar 19.45 NAC-Utrecht 1
20. veebruar 20.45 RKC-Heerenveen 2
20. veebruar 20.45 VVV-AZ 2
20. veebruar 21.45 NEC-Groningen x
21. veebruar 13.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
21. veebruar 15.30 PSV-Sparta 1
21. veebruar 15.30 Ajax-Vitesse 1
21. veebruar 15.30 Twente-Willem II 1

Eeri
20.02.10, 12:22
24. voor

19. veebruar 21.45 Roda-Heracles
20. veebruar 19.45 NAC-Utrecht 1
20. veebruar 20.45 RKC-Heerenveen x
20. veebruar 20.45 VVV-AZ x
20. veebruar 21.45 NEC-Groningen 1
21. veebruar 13.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
21. veebruar 15.30 PSV-Sparta 1
21. veebruar 15.30 Ajax-Vitesse 1
21. veebruar 15.30 Twente-Willem II 1

midfielder
21.02.10, 18:15
24 voorus oli mitmeid üllatavaid tulemusi ja seetõttu olid ka õiged panused üsna kasised tulema. Vooru võitis Blue Rock viie punktiga.

Üldtabelis säilitas liidripositsiooni Eeri, kuid nii Tofoa kui allakirjutanu on vaid ühe silma kaugusel.

Tabel

1. Eeri (+3)----97 punkti
2-3. Tofoa (+3) ja midfielder (+4)----96 punkti
4. cocoon (+3)----93 punkti
5. Karla (+4)----84 punkti
6. Blue Rock (+5)----83 punkti
7-8. karl54 (+4) ja Revolucion (+4)----82 punkti
9. Shermann (+3)----80 punkti
10. wal (+2)----71 punkti
11. Ev0luti0n (0)----49 punkti
12. thibramar (0)----45 punkti
13-14. 17 (0) ja VaporIV (0)----40 punkti
15. Lauw (0)----35 punkti
16. SainAru (0)----34 punkti
17. KeRRRt (0)----26 punkti
18. JT8055 (+3)----20 punkti
19. budulojus (0)----10 punkti

Uus 25 voor ülesse koos enda panustega

26.veebruar 21.45 ADO Den Haag-Roda 1
27.veebruar 19.45 Heerenveen-Heracles 1
27.veebruar 20.45 Vitesse-AZ X
27.veebruar 21.45 Willem II-VVV Venlo X
28.veebruar 13.30 Ajax-Utrecht 1
28.veebruar 15.30 PSV-RKC Waalwijk 1
28.veebruar 15.30 Groningen-Feyenoord 1
28.veebruar 15.30 Sparta-NAC X
28.veebruar 15.30 Twente-NEC 1

Blue Rock
23.02.10, 18:42
25. voor

26.veebruar 21.45 ADO Den Haag-Roda 1
27.veebruar 19.45 Heerenveen-Heracles 1
27.veebruar 20.45 Vitesse-AZ X
27.veebruar 21.45 Willem II-VVV Venlo 1
28.veebruar 13.30 Ajax-Utrecht 1
28.veebruar 15.30 PSV-RKC Waalwijk 1
28.veebruar 15.30 Groningen-Feyenoord x
28.veebruar 15.30 Sparta-NAC 1
28.veebruar 15.30 Twente-NEC 1

cocoon
26.02.10, 13:06
25. voor

26.veebruar 21.45 ADO Den Haag-Roda 2
27.veebruar 19.45 Heerenveen-Heracles 1
27.veebruar 20.45 Vitesse-AZ 2
27.veebruar 21.45 Willem II-VVV Venlo 2
28.veebruar 13.30 Ajax-Utrecht 1
28.veebruar 15.30 PSV-RKC Waalwijk 1
28.veebruar 15.30 Groningen-Feyenoord 2
28.veebruar 15.30 Sparta-NAC x
28.veebruar 15.30 Twente-NEC 1

JT8055
26.02.10, 15:59
25. voor

26.veebruar 21.45 ADO Den Haag-Roda 2
27.veebruar 19.45 Heerenveen-Heracles 2
27.veebruar 20.45 Vitesse-AZ 1
27.veebruar 21.45 Willem II-VVV Venlo 2
28.veebruar 13.30 Ajax-Utrecht 1
28.veebruar 15.30 PSV-RKC Waalwijk 1
28.veebruar 15.30 Groningen-Feyenoord 2
28.veebruar 15.30 Sparta-NAC 1
28.veebruar 15.30 Twente-NEC 1