320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Räägitakse, et Karimi suundub talvel Red Bulli pulli tegema, küsimus on ainult rahasummas. Ja siis Luka Modrić enyone?

    Laupäevased väravad.
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      Kuidas mäng lõppes Lisabonis?
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        BAYERN võitis!!!!! Suurepärane kaitsetöö ja suudeti hoida teine poolaeg kuival. Vanameister Kahni hääletasin UEFA-s MoM-iks!! Teretulemast 1\16 finaal!
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Sporting 0 - 1 Bayern. Mängu end ei nännud. Aga peategelane oli Schweinsteiger kes algul lõi 40 meetrilt ilge puraka ja siis korjas endale kaks kollast mistõttu pidime terve teise poolaja vähemuses mängima. A noh, lõpp hea kõik hea.
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Nojah, meil oli gramm õnne ka. Korra leidis Sportingu mängija posti ka üles. Muidu ok mäng ja kaitseliin tundub Bayernil ikka ülikõva olevat. Samas ründetöö jätab natuke soovida. Schweinsteiger on jah mingi kauglöökide spets viimasel ajal olnud. Tahaks seda väravat näha. Youtubes veel ei olnud, kui keegi leiab, palun pange siia link ka.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Schweinsteigeri koll
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar


                  aitäh värava video eest.

                  Kommentaar


                    Tänud minugi poolt. Huvitav kelle Magath siis Schweinsteigeri asemele vasakule poolikusse paneb? Ehk saab mängu dos Santos. Ma pole teda kordagi mängimas näinud, ei tea kas ta saabki vasakul hakkama. Eks üks võimalus ole ka Salihamidzic aga tema on rohkem paremal mänginud. Tulemas on magus Bundesliga mäng Werder - Bayern. Tuleb hea andmine.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      bundesligas saab Schweini mängida küll werderi vastu ju...ainult CL's peab mängu vahele jätma. ma arvan et pannakse salihamidzic Schweini asemele CL's.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack Vaata postitust
                        bundesligas saab Schweini mängida küll werderi vastu ju...ainult CL's peab mängu vahele jätma. ma arvan et pannakse salihamidzic Schweini asemele CL's.
                        Tean jah, et liigas saab mängida. Ma mõtlengi, kes CL-is teda asendab. Ise käis ka Brazzo mõte peast läbi, kuid eks Felix tea ise kõige paremini :P
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Oh Lucio, oh Lucio..kaks korda ühe mängu jooksul oma koivad valesse kohta toppida..no-ma-ei-tea.

                          edit: Ja nüüd läks ta katki ka. Shaise?
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            Lucimar on alla käind. 3-1 võõrsil põske saada pointless
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Mis siin ikka nii erilist on. Järjekordselt polnud mängus mittemingit loovust või mõtet. Üritati mingeid kombinatsioone ja natuke ka pusiti individuaalselt. Kõik täiesti kasutu. Kaitseliinilt lapsikud eksimused, teatud koiviku valed liigutused ja oligi kaotusekompott koos. Magath vist ei suuda ka õiget kooseisu leida, kuna see mis eile töötas on täna katkine. Karimi pandi vahetusest ründajaks..no tule eila meile. Mängu viletsaimad olid Schweinsteiger-Podolski "paarike." Täiesti kasutud tüübid. Schweinsteiger võib küll vahest värava lüüa, aga terve see hooaeg pole ta mittemillegagi silma paistnud. Puhas saast. Ja kodanik Podolskit nägin mängus siis kui ta natuke enne poolajavilet suluseisu sattus. Aga pole midagi. Rong sõidab edasi ja kõik pole veel lõplikult piixus.
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas boobek Vaata postitust
                                Mis siin ikka nii erilist on. Järjekordselt polnud mängus mittemingit loovust või mõtet. Üritati mingeid kombinatsioone ja natuke ka pusiti individuaalselt. Kõik täiesti kasutu. Kaitseliinilt lapsikud eksimused, teatud koiviku valed liigutused ja oligi kaotusekompott koos. Magath vist ei suuda ka õiget kooseisu leida, kuna see mis eile töötas on täna katkine. Karimi pandi vahetusest ründajaks..no tule eila meile. Mängu viletsaimad olid Schweinsteiger-Podolski "paarike." Täiesti kasutud tüübid. Schweinsteiger võib küll vahest värava lüüa, aga terve see hooaeg pole ta mittemillegagi silma paistnud. Puhas saast. Ja kodanik Podolskit nägin mängus siis kui ta natuke enne poolajavilet suluseisu sattus. Aga pole midagi. Rong sõidab edasi ja kõik pole veel lõplikult piixus.
                                Mina arvan sedasi, et jäädagu liigas või tiitlita, CL tuleb hästi mängida ja see ära võita. Mul pole midagi selle vastu, kui liigas meeskond ei tööta aga CL-is töötab.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X