320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Doll peaks tõesti kinga saama. Esimesel poolajal mängis Bayern kehvalt, kuid HSV neile eriti alla ei jäänud. Penalt see minu silmis ei olnud, kuid tõsi küll, ehk on asi replay jupitamises. Tõusite igatahes kolmandaks, ent Stuttgartil on veel mängimata.

    Kommentaar


      14 -nda vooru väravad. Bayerni ja HSV omad on videolõigu lõpus.
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        Deisler Is Baaaaacckkkk!!!!

        Kommentaar


          Erinevalt mõnest teisest suurklubist võime meie õndsa näoga väita, et meeskonas ei ole enam vigaseid mängijaid. On ainult hunnik alavormis jorsse kes nüüdsest usinalt kangi rebivad, et meeskonda tagasi saaks.
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.


            Krt ütlen ma
            Kas need Münheni poisid on lambad või mis. Ise ostavad juba aasta aastalt tühjekas oma otseseid konkurente BL-s. Ismael, Buyten, Elber, Frings, Ballack ja Deisler.

            Miks vinguda, kui ise samamoodi käitutakse. Vähemalt on need Londoni poisid nii tublid, et nad ei kõrvalda oma otseseid konkurente ostmise teel. Häbi Häbi Bayern.

            Kommentaar


              Ise oled oinas. Erinevalt Tselskist ei tegele meie turu solkimisega vaid üritame maksta niipalju kui keegi väärt on. Ja seda sellepärast, et sinu St-t-tud-tut-tu-dgard saaks selle raha eest endale ka korralikud uued mängijad osta. Kui aga jätkub Tselsilik lähenemine, et "10 milli..fa-fa taskuraha," ei saa sinu Studgardikene endale lõpuks isegi Viikmäed lubada kuna raha pole. Ja mis mõttes Tselsi ei nõrgenda oma otseseid konkurente? Sheva? Cole? Ballack? Drogba? Jätkan?
              Hello! I´m mentaly ill.

              Kommentaar


                Jätkan ise.

                Mikel, Robben, Chec, Makelele, Essien. Tselski on karjääri rikkumise tiim. Ehe näide on Sheva, keda jaanuaris tahetakse juba maha müüa ja David Villat asemele osta. Ma loodan, et Abramovich lahutusega oma 50% varandusest kaotab ja Tselski oma pumba juurest udu tõmmab.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas boobek Vaata postitust
                  Ise oled oinas. Erinevalt Tselskist ei tegele meie turu solkimisega vaid üritame maksta niipalju kui keegi väärt on. Ja seda sellepärast, et sinu St-t-tud-tut-tu-dgard saaks selle raha eest endale ka korralikud uued mängijad osta. Kui aga jätkub Tselsilik lähenemine, et "10 milli..fa-fa taskuraha," ei saa sinu Studgardikene endale lõpuks isegi Viikmäed lubada kuna raha pole. Ja mis mõttes Tselsi ei nõrgenda oma otseseid konkurente? Sheva? Cole? Ballack? Drogba? Jätkan?
                  Boobek sina oled oinas
                  Chelsea otsesed konkurendid on AC Milan, O. Mariselle, Bayern?
                  Eile küll veel Chelsea BL-s ei mänginud. Kas Drogba, Andrei ja näiteks P. Ferreira ostusummad oli kommirahad, et nad ei aidanud eelnevaid meeskondi majanduslikult?

                  Teie klubil on ju kombeks nn. suruda mängija poolt ja siis klubi on lihtsalt sunnitud mängija ära laskma suhteliselt odavalt.

                  Lame on kuulata sellist halinat, et issand noormehed Venemaalt ostavad meie eest mängijad ära.

                  Viimaseks ma ei oma klubi nimega VfB Stuttgart, kuid teie aga ostke ikka saksamaalt tublisi poisse ning esindage väärikalt BL meeskondi CL-s

                  Kommentaar


                    Boobek sina oled oinas
                    Heaküll, aga sellisel juhul oled sina lammas

                    Chelsea otsesed konkurendid on AC Milan, O. Mariselle, Bayern?
                    Ei ole või? Meeskonda kes CL -is ei mängi, pole enamiku maailma jaoks olemas. Ja CL -ist saadav tulu on on kordades suurem kui mingi näkane Premier või BL.
                    Kas Drogba, Andrei ja näiteks P. Ferreira ostusummad oli kommirahad, et nad ei aidanud eelnevaid meeskondi majanduslikult?
                    Neid klubisid küll mitte eriti, kust nad osteti.
                    Lame on kuulata sellist halinat, et issand noormehed Venemaalt ostavad meie eest mängijad ära.
                    Me ei halise, et meilt kedagi eest ära ostetakse, vaid haliseme, et nende tüüpide eest makstakse ülemõistuse palju. Nad lihtsalt ei ole seda raha väärt. Lisaks sellele saavad nad tohutut palka mis kõigil ülejäänud mängijatel pea sassi ajavad. Ehedaks näiteks on Bayernis Pitza kes tahab 2 milli kuus (võin tiba eksida). Aga ta ei ole sellist palganumbrit väärt ja pealegi ei ole Bayernil onu Abrammi kes seukse raha kuskilt sokist välja sikutaks. Või siis võta kas või Sheva. Või Tevez. Kas nad on seda raha väärt mida nende eest küsitakse või maksti?
                    Viimaseks ma ei oma klubi nimega VfB Stuttgart, kuid teie aga ostke ikka saksamaalt tublisi poisse ning esindage väärikalt BL meeskondi CL-s
                    Näed kui Onu Abram ei solgiks turgu saaks ka St-t-tu-d-gard endale odavalt uusi pallivõlureid osta ja BL esikohapärast kakelda. Ning ei vinguks Bayerni kui BL rikkaima kuid siiski tiba ihne meeskona tegevuse pärast. Ja üleüldse ei ole minuarust siin kõige suurem süüdlane onu Abram vaid vihaselt tuleks vaadata teatud trendipedesid Madriidist. A see selleks.
                    Hello! I´m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas boobek Vaata postitust
                      Ehedaks näiteks on Bayernis Pitza kes tahab 2 milli kuus (võin tiba eksida). Aga ta ei ole sellist palganumbrit väärt ja pealegi ei ole Bayernil onu Abrammi kes seukse raha kuskilt sokist välja sikutaks.
                      mis valuutas sa seda motled? eekides? eurodes nuud oleks ikka see palk aastas
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        mis valuutas sa seda motled? eekides? eurodes nuud oleks ikka see palk aastas
                        Nii vaatasin järgi ja Pizarro tahab 4 milli eurides ja aastas. Muidu ta läheb jaanuaris minema...vähemalt nii ta lubas. Vabandan ebatäpsuste pärast.
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Ei viitsi tsiteerida. Stuttgart ei vaja suuri ega ka väikeseid oste, et liigatabelis kõrgel olla. Saame omade poistega meeldivalt hakkama.

                          Las maksavad suuri üleminekuid seda parem väikestele klubidele. Otseloomulikult on nn. teised eliitklubid kadedad, et neil endal sellist kommionu varnast võtta pole. Samas pole ma peale Bayerni onude hala kellegilt teiselt nii lolli juttu kuulnud. Ohiti ju kevadel ka, et võetakse vaene Michael neil käest ära ja värki.

                          Soovitus ka: kui tahab see peruu poiss ilusat palka saada siis andkem mängumees Rudile, küll tema juba hoolitseb et patsiga poiss Schalkes mänguaega saaks.

                          Kas tõesti Drogba ja Ferreira 20 milli ja mõni peale ei aidanud nende eelmist tööandjat?

                          Kindlasti on Andrei ja Carlos seda raha väärt. Probleem on selles, et antud klubisse nood poisid eriti ei sobi. Kas Makaay oli pea 20 milli väärt mõni aasta tagasi?

                          Kommentaar


                            Ei viitsi tsiteerida. Stuttgart ei vaja suuri ega ka väikeseid oste, et liigatabelis kõrgel olla. Saame omade poistega meeldivalt hakkama.
                            Ma ei mõista. St--t-du-dud-gard on tänavu raisanud 14 milli oirodes ja tassinud sisse 14 mängijat küll tasuta ja tasu eest. Paljud on ka lahkunud aga mis omadest poistest sa siin räägid?

                            Las maksavad suuri üleminekuid seda parem väikestele klubidele. Otseloomulikult on nn. teised eliitklubid kadedad, et neil endal sellist kommionu varnast võtta pole. Samas pole ma peale Bayerni onude hala kellegilt teiselt nii lolli juttu kuulnud. Ohiti ju kevadel ka, et võetakse vaene Michael neil käest ära ja värki.
                            Sa ei saa endiselt mittemilestki aru. Me ei ole pahased selle peale, et Tselski selle niiöelda koore ära riisub, vaid sellepeale, et see mis järgi jääb arvab endast liiga hästi ja ka neid on lõpuks võimatu normaalse raha eest osta. Ja see Bayerni onude hala. No irvita aga. Mõne aastapärast nutad ja kirud, kui UEFA cupi alagrupiturniir jääb hooaja suurimaks saavutuseks. Mis Ballackisse puutub siis oleks ta isegi siis läinud kui me talle 20 milli aastas oleks pakkunud. Pealegi maksis Tselski vist isegi meile mingit nätsuraha tema eest. Ja minuarust on Bayern ilma Ballackita huvitavam.

                            Soovitus ka: kui tahab see peruu poiss ilusat palka saada siis andkem mängumees Rudile, küll tema juba hoolitseb et patsiga poiss Schalkes mänguaega saaks.
                            No ma arvan, et isegi nemad ei taha talle sellist raha maksta. Ja mänguaega saab ta Bayernis piisavalt ja seda kõrgemal tasemel kui Schalke talle pakkuda suudaks.
                            Kas tõesti Drogba ja Ferreira 20 milli ja mõni peale ei aidanud nende eelmist tööandjat?
                            Marseille on Prantsusmaal tugev keskmik. Porto pusib isegi CL -is ja see hooaeg isegi päris edukalt, muidu aga ei tea nüüd...juuvist mitte.
                            Kindlasti on Andrei ja Carlos seda raha väärt. Probleem on selles, et antud klubisse nood poisid eriti ei sobi. Kas Makaay oli pea 20 milli väärt mõni aasta tagasi?
                            Korralik ründaja saab igas klubis hakkama. Ja seega nad seda raha väärt ei ole. Ja Makaay oli kindlasti seda raha väärt kuna kahel esimesel hooajal Bayernis lõi ta kokku 63 väravat. Eelmine hooaeg lõi 19 ja tänavu on kirjas 8 väravat aga hooaeg pole veel poolepealgi. Noh hakkab tiba vanaks ka jääma a mis sellest?
                            Hello! I´m mentaly ill.

                            Kommentaar


                              Mul tekkis küsimus lugedes seda PraSi postitatud artiklit. Miks see Werder nii vähe pappi saab teleõiguste eest? Nii palju, kui mina kuulnud olen, siis Saksa klubid pidid just kõige rohkem raha kokku kraapima CL-is mängides. (Kuskil mälusopis on selline fakt, et Saksa klubidele anti mingil põhjusel rohkem raha) Oskate selle kohta midagi öelda?

                              Bayern on minu teada olnud alati kooner suurel turul ja praegu mängivad mingeid maailmapäästjaid. Eks nad siis astugu G-14 välja loogu liit väikeklubide kaitseks. Jälgin huviga.

                              Muuseas kuidas Saksamaal nende maksudega on? Galliani arvas, et Itaalia ei saa näiteks sellepärast varsti Inglismaa ja Hispaania klubidega konkureerida, et peab palgast rohkem makse maksma.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Mul tekkis küsimus lugedes seda PraSi postitatud artiklit. Miks see Werder nii vähe pappi saab teleõiguste eest? Nii palju, kui mina kuulnud olen, siis Saksa klubid pidid just kõige rohkem raha kokku kraapima CL-is mängides. (Kuskil mälusopis on selline fakt, et Saksa klubidele anti mingil põhjusel rohkem raha) Oskate selle kohta midagi öelda?
                                Niipalju kui mina arusaan on kogu BL teleõigused mingi kartelli käes kes siis aastas mingi summa kogu BL süsteemi annab. Aastal 2004 oli 750 milli eurodes ..kogu BL peale ja see raha siis jaotati klubide vahel..kes rohkem, kes vähem. Klubidel endil pole telepildi müümise õigust. Näiteks Madridi Real müüs oma teleõigused 7 -meks aastaks 1,4 MILJARDI euro eest. Võta nüüd Werderi 23 milli, korruta 7-mega ja vaata palju saab...

                                Bayern on minu teada olnud alati kooner suurel turul ja praegu mängivad mingeid maailmapäästjaid. Eks nad siis astugu G-14 välja loogu liit väikeklubide kaitseks. Jälgin huviga.
                                Me ei ole koonrid. Meil lihtsalt ei ole raha! Joptvõi...

                                Muuseas kuidas Saksamaal nende maksudega on? Galliani arvas, et Itaalia ei saa näiteks sellepärast varsti Inglismaa ja Hispaania klubidega konkureerida, et peab palgast rohkem makse maksma.
                                Saksamaal on maksudega veel hullem. Näiteks seetõttu me Owenit maha ei müügi, kuna isegi kui Manchester 40 milli pakuks ei jääks meile peale maksude maksmist suurt midagi järgi sellest rahast.
                                Hello! I´m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X