320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas boobek Vaata postitust
    Porto pusib isegi CL -is ja see hooaeg isegi päris edukalt, muidu aga ei tea nüüd...juuvist mitte.
    Portost rääkides, siis president, Pinto da Costa, on paras debiil
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Huvitav teemaarendus siin. Schalke oma venemaalt tulevate sponsorrahadega ehk peaks Pizarrot küll, aga vajadust seal selleks vast pole. HAmburgi mehed peaks kuskilt peesod leidma ja Pizza ja Klasnicu endale kampa võtma, muidu kukuvad nad Bundesliigast üldse välja.
      aga teemasse tulles - minu arust pole siin midagi teha. Asi on juba nii, et paar maniakki omavad raha mida kulutada ja teevad seda. Kurb aga tõsi. Bayern Bundesligas pole siiski migni Jumalus - Kehl omal ajal nt valis Borussia ja midagi ei olnud teha.

      Kommentaar


        Algselt postitas boobek Vaata postitust
        Niipalju kui mina arusaan on kogu BL teleõigused mingi kartelli käes kes siis aastas mingi summa kogu BL süsteemi annab. Aastal 2004 oli 750 milli eurodes ..kogu BL peale ja see raha siis jaotati klubide vahel..kes rohkem, kes vähem. Klubidel endil pole telepildi müümise õigust. Näiteks Madridi Real müüs oma teleõigused 7 -meks aastaks 1,4 MILJARDI euro eest. Võta nüüd Werderi 23 milli, korruta 7-mega ja vaata palju saab...
        Ma küsin muuseas ainult CL-i kohta. Olen oma jutus suhteliselt kindel, sest minu meelest oli see ühes UEFA CL Magazine saates. Minu mälu järgi oli näiteks üliebaõnnestunud hooajaga Dortmund top-is päris kõrgel. Võib-olla suudan ma selle kunagi ka välja guugeldada.

        (Lisainfona Serie A läheb ka arvatavasti kartelli alla. Vähemasti Prodi valitsemise ajal.
        Forbesi andmeil käib kõikides liigades v.a. Serie A teleõiguste läbirääkimised grupiviisiliselt. Sellest Reali dealist sain dannariga rääkides aru, kuid hetkel olen süsteemi ära unustanud. Vahet pole-lähebki liiga teemast kõrvale.)


        Algselt postitas boobek Vaata postitust
        Me ei ole koonrid. Meil lihtsalt ei ole raha! Joptvõi...
        Forbesi andmeil on Bayern:
        a) Maailma kolmanda särgisponsorluslepinguga klubi 16. mai seisuga aastal 2006;
        b) Maailma viies klubi väärtuse poolest 30. märtsi seisuga aastal 2006(praeguseks vist seitsmes);
        c) hooajast 92/93 CL-is enim teeninud(auhinnaraha arvestus vist) klubi.

        Kuidas pole raha?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust

          Forbesi andmeil on Bayern:
          a) Maailma kolmanda särgisponsorluslepinguga klubi 16. mai seisuga aastal 2006;
          b) Maailma viies klubi väärtuse poolest 30. märtsi seisuga aastal 2006(praeguseks vist seitsmes);
          c) hooajast 92/93 CL-is enim teeninud(auhinnaraha arvestus vist) klubi.

          Kuidas pole raha?
          Eelmise aasta puhaskasum, kui kõik kulud ja tulud kokku löödi...vist mingi 6-8 milli eurodes. Lisaks on meil mitme nulliga võlg staadioni eest. 92/93 CL? Aga aastal 1957? Kaugemale ei tahtnud minna. Lisaks veel maailma viletsaim mängijate ostmis/müümis suhe. Keegi kusagil arvutas, et 10 aastaga müües/ostes on Bayern teeninud ... - 91 miljonit euri. Arsenalil on see näiteks -51 milli. Ja nad on teisel kohal. Hämmastav. Samas tuleb tõele au anda, et Bayern on tänapäeval üks väheseid klubisid mis omadega enam-vähem plussis on. Aga 8 milliga ju head saaki ei saa, või kuidas?
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Algselt postitas boobek Vaata postitust
            Eelmise aasta puhaskasum, kui kõik kulud ja tulud kokku löödi...vist mingi 6-8 milli eurodes. Lisaks on meil mitme nulliga võlg staadioni eest.
            Miks staadionivõlg ei sisaldu kõikides kuludes?
            Algselt postitas boobek Vaata postitust
            92/93 CL? Aga aastal 1957? Kaugemale ei tahtnud minna..
            Varem ei olnud CL-i kui sellist. Huvitav on veel, et heade tulemuste arvelt raha kraapides Bayern liitus hoogsalt G-14 ning ei kostnud piuksugi. Või olen mina midagi märkamata jätnud?
            Algselt postitas boobek Vaata postitust
            Lisaks veel maailma viletsaim mängijate ostmis/müümis suhe. Keegi kusagil arvutas, et 10 aastaga müües/ostes on Bayern teeninud ... - 91 miljonit euri. Arsenalil on see näiteks -51 milli. Ja nad on teisel kohal. Hämmastav.
            Huvitav(poleks uskunud). Mis selle põhjus võib olla? On see mingi näiline statisika(tuum peitub mingis teises numbris)?
            Algselt postitas boobek Vaata postitust
            Samas tuleb tõele au anda, et Bayern on tänapäeval üks väheseid klubisid mis omadega enam-vähem plussis on. Aga 8 milliga ju head saaki ei saa, või kuidas?
            Egas puhaskasumiga ei opereerita ju. Küsimus on kuhu lähevad siis need rahad, mis sponsorluse ja marketingiga saadakse?
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Miks staadionivõlg ei sisaldu kõikides kuludes?
              Millistes kõikides kuludes? Kui ma sust õieti aru saan siis on Bayern umbes 400 miljoni euroga miinuses. Häppi?

              Huvitav on veel, et heade tulemuste arvelt raha kraapides Bayern liitus hoogsalt G-14 ning ei kostnud piuksugi. Või olen mina midagi märkamata jätnud?
              Kas meil jooksid 6 aastat tagasi piimajõed ja kõrgustesse kerkisid pudrumäed või?

              Egas puhaskasumiga ei opereerita ju. Küsimus on kuhu lähevad siis need rahad, mis sponsorluse ja marketingiga saadakse?
              Loe siit. Soovitavalt kogu teema ikka lõpuni.
              Hello! I´m mentaly ill.

              Kommentaar


                Algselt postitas boobek Vaata postitust
                Millistes kõikides kuludes? ?
                Nendes kõikides kuludes, mida sina mainisid tsiteeritud lauses!

                Algselt postitas boobek Vaata postitust
                Kui ma sust õieti aru saan siis on Bayern umbes 400 miljoni euroga miinuses. Häppi?
                Sa saad minust väga valesti aru. Ma siin uurin asja ja küsin rohkem, et olukorraga tutvuda. Kerge eelarvamus on küll, kuna eeldan/arvan, et selle teema smail on pandud põhjusega.

                Mulle tundub, et viga on rohkem Saksa maksusüsteemis(TV õiguste jagamine välja jätta)
                Mõned asjad on seal aegunud ka ning pole kõrvutatud tulemustega.


                (selle CL-i asja kavatsen üles otsida...millalgi...olen endas väga kindel)
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Boobek- sa ei saanud aru - mitte 92/93 enim teeninnud, vaid alates sellest ajast praeguseni. Huvitav, kas see tõesti peab paika - selge on see, et ükski klubi pole pidevalt tipus olnud ja see esikuuik on suht tihe kindlasti.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                    Boobek- sa ei saanud aru - mitte 92/93 enim teeninnud, vaid alates sellest ajast praeguseni. Huvitav, kas see tõesti peab paika - selge on see, et ükski klubi pole pidevalt tipus olnud ja see esikuuik on suht tihe kindlasti.
                    Jah sedapidi ma tõesti ei saanud aru ja sedapidi on see tõsi (natukene vananenud andmetel).
                    Hello! I´m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      Mnja - näe ongi. Vägev! Ja 2004/05 hooaja järel on neil korralik edumaa. Nii, et ju on endiselt esimene. Kolme hulgas kindlalt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas boobek Vaata postitust
                        Jah sedapidi ma tõesti ei saanud aru ja sedapidi on see tõsi (natukene vananenud andmetel).
                        Huvitav link. Omamoodi tõestab see minu kuuldut, kui kõrvutada Werderi ja Interi tulemusi ja raha. Trahvi said ju Interi poisid ainult 132 000 naela ja seda nõudsid ka fännidelt.

                        Minu andmeteks oli see link.(ülejäänud asjad on ka www.forbes.com kaudu leitud sisestades otsingusse "Bayern Munich")
                        Et te ei peaks Man U tegemiste kohta lugema siis:
                        Since the 1992-93 tournament and as the competition's revenue has swollen, the club has generated an estimated $222.6 million from the tournament. Only Germany's Bayern Munich has pulled in more, at $237.3 million.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Tegelikult on sellised vaidlused suhtkoht lihtsalt keele soojendamiseks. Midagi ei muutu ju niikuinii. Võib ju öelda, et Chelsea on mängijad maailmas liiga ahneks ajanud aga ei ole ju mõtet salata, et kui Bayerni oleks Roman ära ostnud, siis oleks me (ma ka Bayerni fänn) omadega vägagi rahul. Keegi ei ütleks ära sellistest rahavoogudest (ostan mida tahan, palka maksan millist tahan jne). Ehe näide sellest, kuidas õige jalgpalliklubi hingitseb on Barcelona. Alles käesoleval aastal löödi käed ajaloo esimese särgisponsoriga. Samuti ei ole mängijad seal mingid imepalgalised ega ulmeliste summade eest kokku aetud. Mäletame ju kõik, et Eto`o Realile ei kõlvanud ja samuti Ronaldinho (pidavat liiga inetu olema), nüüd aga kiristavad Madridi mehed kindlasti hambaid. Ja tegelikult ongi parem, et Bayern koguaeg omale uusi ja uusi mängijaid kokku ei kuhja, sest kui koguaeg on uus meeskond ei saa kunagi mingit tõelist tiimitunnet ja perfektset kokkumängu saavutada. Praegu küll Chelsea laristab kuis jaksab ja keerab niimõnegi karjääri tuksi (Shevchenko jne) küll see kunagi neile kätte maksab. Ja CL ei võida Chelsea niiehknaa, olgu Premieris oma staaridega - vähemalt mind nad ei sega...
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Ronaldinho
                            03 / 04 Paris St. Germain to FC Barcelona 32.250.000 oirot
                            Eto'o
                            04 / 05 RCD Mallorca to FC Barcelona 27.000.000 orot
                            Ja ma ei usu, et need tüübid seal puhtalt peenraha eest mängivad. Ja kui onu Abram oleks Bayerni ostnud ümiseksin ma seda laulukest.
                            Hello! I´m mentaly ill.

                            Kommentaar


                              Kui Schalke täna võitab, siis jääme liidrist maha juba 5 punktiga. Huvitav, kas tänavu peab unustama meistritiitli ja mõtlema sellele kuidas vähemalt kolmandaks tulla, et mitte Cl -ist välja jääda? Ja kolmapää on mäng Interiga. Mu süda aimab halba...palju halba korraga.
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                Bayern - Monchengladbach
                                1:0
                                1:1
                                Hello! I´m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X