320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ausalt öeldes oleks bayernile hädasti vaja klinsmanni-sugust treenerit, kes paneks bayerni ründepotentsiaali ka tööle ning seega tõstaks oluliselt võiduvõimalusi. vaadake ise, mis saksamaa oli enne ja on nüüd: kui vanasti löödi 1 värav ja jäädi järgmist mängu ootama, siis nüüd lüüakse palju väravaid ja võidubilanss on päris muljetavaldav.

    Kommentaar


      Tegelikult Magath oma eelmiosel kahel hooajal näitas ka ikka suhteliselt ründavat stiili. Aga sel suvel ju ise teatasid Bayerni pealikud, et kuna Itaalia klubid on oma kaitsva jamaga edukad, siis hakkab ka Bayern seda kasutama. Hea see küll ei ole aga peaasi, et võidavad.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Purgis.

        10101010

        Kommentaar


          Algselt postitas robwuike Vaata postitust
          ausalt öeldes oleks bayernile hädasti vaja klinsmanni-sugust treenerit, kes paneks bayerni ründepotentsiaali ka tööle ning seega tõstaks oluliselt võiduvõimalusi. vaadake ise, mis saksamaa oli enne ja on nüüd: kui vanasti löödi 1 värav ja jäädi järgmist mängu ootama, siis nüüd lüüakse palju väravaid ja võidubilanss on päris muljetavaldav.
          Tegelikult Magath oma eelmiosel kahel hooajal näitas ka ikka suhteliselt ründavat stiili. Aga sel suvel ju ise teatasid Bayerni pealikud, et kuna Itaalia klubid on oma kaitsva jamaga edukad, siis hakkab ka Bayern seda kasutama. Hea see küll ei ole aga peaasi, et võidavad.
          MÖH?

          Purgis.
          Ma küll ei mõista mida selles jorsis nähakse, a no olgu.
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Algselt postitas boobek Vaata postitust
            MÖH?


            Ma küll ei mõista mida selles jorsis nähakse, a no olgu.
            Mis möh? Arvad, et ainult see, mida sina siin räägid on õige ja hea? Mulje jääb küll selline...
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
              Mis möh? Arvad, et ainult see, mida sina siin räägid on õige ja hea? Mulje jääb küll selline...
              Heakene küll. Sa siis selgita kustotsast Bayern kaitsvat taktikat harrastab? Kuna koondis enne Klinsmanni kaitsva taktikaga mängis? Miks on meie rünak "kehva"? Millised klubid harrastavad "ründavat" stiili? Itaalia klubid eurosarjades edukad kaitsva stiiliga? Palun alusta. Ahjaa. Palun linki sellele "et kuna Itaalia klubid on oma kaitsva jamaga edukad, siis hakkab ka Bayern seda kasutama" tekstile.
              Hello! I´m mentaly ill.

              Kommentaar


                Linki on mul muidugi ju kindlasti sulle võtta. Seda lugesin augusti lõpupoole Bayerni kodukalt. "Ründavat" stiili harrastab Barca, harrastas Bayern eelmine-üleeelmine hooaeg ja neid ma kõiki sulle ei jõua küll ükshaaval ette lugeda. Kas see pole siis sinu arust kaitsev taktika kui hoitakse palli kesjoonel ja veeretatakse kaitsjate vahel. Vahepeal üritatakse äärelt midagi ja kui ei õnnestu pall defile ja uuesti hoidma?? Ainult nõrkade vastu nagu Aachen oli rünnati ja kuna ründajad on nii saamatud, siis kaotati. Kui ei meeldi, siis arva edasi, et sinust targemat siin ilmas ei ole.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Linki on mul muidugi ju kindlasti sulle võtta. Seda lugesin augusti lõpupoole Bayerni kodukalt.
                  Edu otsimisel, mina ei leidnud. Ja kui sellist stiili ongi üritatud juurutada siis äärmiselt ebaõnnestunult.
                  "Ründavat" stiili harrastab Barca, harrastas Bayern eelmine-üleeelmine hooaeg ja neid ma kõiki sulle ei jõua küll ükshaaval ette lugeda. Kas see pole siis sinu arust kaitsev taktika kui hoitakse palli kesjoonel ja veeretatakse kaitsjate vahel. Vahepeal üritatakse äärelt midagi ja kui ei õnnestu pall defile ja uuesti hoidma?? Ainult nõrkade vastu nagu Aachen oli rünnati ja kuna ründajad on nii saamatud, siis kaotati.
                  Me mängime täpselt sama ründavat jalgpalli kui Barca. Lihtsalt hetkel on mõningates nüansides suuri puudujääke. Kaitsev jalgpall on Eesti koondis mis istub kümnekesi omas kastis ja kui juhuslikult pall oma puutub, lajatatakse see perifeeriasse kus peaks kusagil Oper olema. Vahest joppab ka. Bayerni rünnak seisneb palli valdamises ning lootusel, et keskväli suudab loovalt mängida. Palli kaitsjatele tagasisöötmine kuulub taktika hulka. Kahjuks on mõned puudused. Lühike pink, vilets vorm jorsidel kes olid MM -il, hunnik vigastusi ja Ballacki minek mis tekitas keskväljale küllaltki suure augu. Süüdistada Magathit selles, et meeskond ei mängi ründavat jalgpalli, ning öelda, et Itaalia klubid ka ainult kaitses istuvad on sama rumal kui hääletada valimistel Keskerakona poolt. Võrreldes näiteks Septembriga on mängupilt kõvasti paranenud ja Lõdvik ning Pitza taovad regulaarselt väravaid. Kaotus mingile väikepundile - kõigil juhtub. Ja kui Saksa koondis mängis varem kaitsvat jalgpalli siis kuidas juhtus, et nad kolmekordsed maailmameistrid on?

                  Kui ei meeldi, siis arva edasi, et sinust targemat siin ilmas ei ole.
                  Hello! I´m mentaly ill.

                  Kommentaar


                    Kas ma olen sõnagi koondisest rääkinud lol??
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Kas ma olen sõnagi koondisest rääkinud lol??
                      Pagan küll. Miks ma üldse üritan.
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        noh ma arvan et antud teemal on saksamaal targemad inimesed kui meie (schlaudraff - mis temas nähakse). seal siiski scoudid käinud teda vaatamas vähe rohkem, niisama ju ei ostetaks meest ära eks näeb mis tast tuleb siis.

                        Kommentaar


                          Tee see meie kuldpeale ka selgeks xD
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Poisid ma tahaks verd näha
                            Tõesti Jan on sel hooajal lahja olnd. Arvan et tema tugevus lööb esile järgmisel hooajal CL-s kuna ei suuda Bayern nii domineerivalt mängida ja kui jätta Jan-le natuke ruumi siis ta lihtsalt spuridb sust mööda ja skoorib nagu ta seda sel hooajal mitmel korral etendanud on. Hetkel tuelvad meelde ilusad sooritused Werderi ja Bayerni vastu.

                            Kommentaar


                              Kuna praegu tahab real Cassanost ja Ronaldost lahti saada, siis võix bayern nad ära osta, vaataks mis saaks

                              Kommentaar


                                Algselt postitas FBM Vaata postitust
                                Kuna praegu tahab real Cassanost ja Ronaldost lahti saada, siis võix bayern nad ära osta, vaataks mis saaks
                                ronaldot küll mitte. laisku mängijaid meil ei ole vaja ja arvestades veel magathi treeningmeetodeid siis ronaldo oleks pool surnud kui selle ära teeks (kipub teine ülekaaluline olema pahatihti). cassano ise ei taha saksamaale minna (ei ole 100% kindel kuid oli midagi nihukest olnud vist, kui keegi teab täpsemalt siis võiks kirjutada).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X