320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Magath Magathiks, aga Ottmari naasemise üle on küll megahea meel!

    Kommentaar


      On küll. Oli sümpaatne treener ja oskas mehi motiveerida. Isegi kui poolajale mindi kaotusseisus, tuli teisele poolajale vastu hoopis nagu uus Bayern.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Mitte et väga üllatav otsus oleks olnud.
        Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

        http://lisaaeg.wordpress.com

        Kommentaar


          Loodaks, et viigimeistrite - Nürnbergi vastu, suudetakse nüüd mingisugune arvestatav tulemus kah saada.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Vot siis. Oled terve päeva ilma internettumita ja mis kõik maamunal juhtub. Ma küll eriti ei usu, et Otto selest loodripundist midagi välja võlub. Aga no eks reedel näeb kas midagi muutunud on.

            Edit: Muust niipalju, et Stefan Maierhofer müüdi mingi summa eest kuhugi ... igatahes on ta lännud.

            Edit2 : Otto vs Real Madrid 1:3
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              peab tunnistama et arvasin valesti et lahti ei lasta. aga jah hitzfeldi tuleku kohta on küll hea meel
              loodrikamp äkki oli sellepärast et magath ise oli väga rahulik kuju ja mõjus meestele? see küll minu arvamus kuid siiski mingi mõju ikka vist oli.

              Kommentaar


                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                loodrikamp äkki oli sellepärast et magath ise oli väga rahulik kuju ja mõjus meestele? see küll minu arvamus kuid siiski mingi mõju ikka vist oli.
                Felix on kõike muud kui rahulik.
                Meenub veel seik Stuttgarti päevilt, kui Stutti pallurid ei viitsinud eriti väljakul siblida ja mäng lõppes 1-1 ning järgmisel treeningul pani ta mängijad sümboolselt 1.5 tunniks lume sisse seisma.

                Pigem on Bayerni mure selles, et liiga kaua on sama seltskond koos püsinud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas boobek Vaata postitust
                  Edit2 : Otto vs Real Madrid 1:3
                  Oled kindel? Mul on meeles tsitaat a'la "Real Madrid maailma parim? Viimase kolme aasta jooksul oleme neid võitnud 5 korda kuuest mängust. Ma küll neid maailma parimaks ei nimetaks!" See oli muidugi enne viimast omavahelist clashi ja väljakukkumist ning sisaldas alagrupisiseseid võite. Sinu pakutu on play-offide edasisaamise saldo?

                  Edit: See on ka vist vägagi tähtis faktor, et siis oli Reali lootsiks Del Bosque
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Felix on kõike muud kui rahulik.
                    Meenub veel seik Stuttgarti päevilt, kui Stutti pallurid ei viitsinud eriti väljakul siblida ja mäng lõppes 1-1 ning järgmisel treeningul pani ta mängijad sümboolselt 1.5 tunniks lume sisse seisma.

                    Pigem on Bayerni mure selles, et liiga kaua on sama seltskond koos püsinud.
                    ma mõtlen siin mitte et mis ta karistuseks tegi vaid rääkimise stiil meeskonnaga. neid intervjuusid ja mõned klipid treeningutest mida näinud olen on olnud väga rahulik. see kui paneb seisma see ei näita veel et ta väga kärsitu või midagi sellist oleks. aga noh ega ma olen ainult 7-8 klippi näinud treeningutest pluss veel kommentaarid ja sellest jäänud selline mulje. ehk siis põhimõtteliselt on erinevus nendel kahel variandil: "seiske nüüd 1.5 tundi lumes" ja "NÜÜD SEISATE 1.5 TUNDI LUMES!" loodan et said aru mida mõtlen.
                    liiga kaua koos püsinud, noh see võib ka olla kuid järgmisest hooajast peaks päris muutunud olema meeskond tänu mitmetele lahkujatele nii et pole probleemi kui see põhjus oli

                    Kommentaar


                      Praeguse seisuga minejad hooaja lõpus Salihamidzic, Pizarro, Scholl, kes kindlad. Ega veel kindel pole, kas teised kõik jäävad. Suvel ostetakse endale arvatavasti paar tegijat poissi.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Ottmar Hitzfeld

                        Bayern Munich (1998-2004)
                        97/98--2nd in league, lost to Borussia Dortmund in Champions League quarterfinals
                        98/99--1st in league, lost in Manchester United in Champions League Final
                        99/00--1st in league, lost to Real Madrid in Champions League semifinals
                        00/01--1st in league, WON Champions League
                        01/02--3rd in league, lost to Real Madrid in Champions League quarterfinal
                        02/03--1st in league, knocked out of Champions League group stage
                        03/04--2nd in league, lost to Real Madrid in Champions League round of 16

                        Ainus kord kui Otto Realile pähe teigi oli aastal 2001.
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas boobek Vaata postitust
                          Ottmar Hitzfeld

                          Bayern Munich (1998-2004)
                          97/98--2nd in league, lost to Borussia Dortmund in Champions League quarterfinals
                          98/99--1st in league, lost in Manchester United in Champions League Final
                          99/00--1st in league, lost to Real Madrid in Champions League semifinals
                          00/01--1st in league, WON Champions League
                          01/02--3rd in league, lost to Real Madrid in Champions League quarterfinal
                          02/03--1st in league, knocked out of Champions League group stage
                          03/04--2nd in league, lost to Real Madrid in Champions League round of 16

                          Ainus kord kui Otto Realile pähe teigi oli aastal 2001.
                          Njah, nagu ma eeldasin oli sinu saldo play-offide edasipääsemise kohta, aga minu meenutatud lause sobiks aastasse 2002 enne Reali mängu.

                          Wikipedia põhjal:
                          • March 1, 2000
                            Real Madrid 2–4 Bayern
                          • March 7, 2000
                            Bayern 4–1 Real Madrid
                          • Semi-finals 1999/2000 (esimene voor)
                            Real Madrid FC 2-0 Bayern Munich
                          • Semi-finals 1999/2000 (teine voor)
                            Real Madrid FC 1-2 Bayern Munich
                          • Semi-finals 2000/2001 (esimene voor)
                            Real Madrid FC 0-1 Bayern Munich
                          • Semi-finals 2000/2001 (teine voor)
                            Real Madrid FC 1-2 Bayern Munich
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Mis te pabistate, teame ju kõik, et Realist Bayernile Ottmari käe all vastast pole.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              OK, täna näeb ära siis, mis mõjud treenerivahetus kaasa toonud on. Sopcastist saab ka mängu vaadata otse.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Poolajal 0-1 taga... keep it going
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X