320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    lisaks delfist ka selline jutt: http://www.delfi.ee/news/sport/_jalg...hp?id=15091614
    ei oskagi öelda kas oleks hea või mitte, keegi oskab äkki öelda kuidas tal läinud on üldse. vahepeal oli millalgi kas ungari või makedoonia koondise peatreener, rohkem ei teagi midagi sest.

    Kommentaar


      2001/2002 SK Rapid Wien Austria
      12/2002 - 12/2003 FK Partizan Belgrad Serbia & Montenegro
      01/2004 - 12/2005 Ungari koondis
      01/2006 - 03/2006 Atletico Paranaense Brasiilia
      Mai 2006 Red Bull Salzburg Austria

      Kas Eesti koondis mitte Ungarit ei kottinud kui Lothar seal peatreener oli?
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        276. 02.12.2004 Bangkok (Tha) - Ungari 0:5 KC (Eesti kaotus)
        Väravad: 12. Henrik Rosa, 14. Robert Waltner, 19. Zsombor Kerekes, 24. Peter Rajczi, 63. Zoltan Pollak

        Eesti koondis:
        Artur Kotenko
        Teet Allas
        Sander Post (65. Raio Piiroja)
        Alo Bärengrub
        Andrei Sidorenkov (78. Maksim Smirnov)
        Aleksandr Dmitrijev (54. Mati Lember)
        Aleksander Saharov
        Ott Reinumäe
        Jarmo Ahjupera (70. Dmitri Kruglov)
        Märt Kosemets (55. Vjatšeslav Zahovaiko)
        Ingemar Teever

        Ungari koondis:
        Geza Vlaszak (46. Zolt Posca)
        Balazs Nikolov
        Adam Komlosi
        Roland Juhasz (66. Peter Stark)
        Henrik Rosa (46. Otto Vincze)
        Zsombor Kerekes
        Robert Waltner
        Peter Rajczi
        Laszlo Eger
        Zoltan Pollak (70. Vilmos Vanczak)
        Bela Koplarovic (46. Balazs Toth)

        ühesõnaga ei võitnud Eesti ungarlasi kui Lothar peatreener oli.

        Kommentaar


          Kui see Rauli jutt tõsi on, siis ma lõpetan Bayerni fännamise küll jalamaid...
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Arusaamatu mõmin tüübilt kes nagunii suvel kohvrid pakib ja kuhugi Aruubale oma pensifond raiskama läheb.
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Nädalasees peeti Austrisa Bulls Cupi nimeline minikarika võistlus. Osalesid kolm meeskonda. Urawa Jaaapanist, Red Bull Austriast ja Bayern. Platsile said peamiselt pingipoisid ja mõned reservmeeskona jorsid aga hoolimata selles me isegi võitsime tänavu midagi ..wuhu! Väike ülevaade mõlemast mängust selle lingi taga.
              Hello! I´m mentaly ill.

              Kommentaar


                Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                Kui see Rauli jutt tõsi on, siis ma lõpetan Bayerni fännamise küll jalamaid...
                fännid on oma klubi juures nii headel kui ka halbadel aegadel nii et ära mõtlegi fännamist jätta miks ühe mängija pärast üldse jätta fännamine ei saa aru?

                Kommentaar


                  Nojah aga asi selles, et ma vihkan Rauli kogu hingest. Tropimat jalgpallurit ei ole minu silmis. aga ega jah, fännamist pole mõtet tõesti ära lõpetada. Kui juba 10 aastat seda tehtud :P
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    kurat alemannias jälle tuleb kaotus või? 37ndal minutil oleme 1:0 taga raisk. kurat hakake lõpuks loovalt mängima ja väravavõimalusi ära kasutama!

                    Kommentaar


                      Looda aga looda
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Midagi on ikka päris korrast ära, kui isegi Alemannia teile koti pähe tõmbab.

                        Kommentaar


                          No Allemunnja on seda juba kolm korda sellel hooajal teinud. Mõelgem õudusega teisipäevale.
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            Nüüd jääb tõesti loota, et Bayerni lennuk korrast ära on ja nad Madridi ei jõuagi!!!!!
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Mine persse Bayern! Nii sitt ei saa olla!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                                Nojah aga asi selles, et ma vihkan Rauli kogu hingest. Tropimat jalgpallurit ei ole minu silmis. aga ega jah, fännamist pole mõtet tõesti ära lõpetada. Kui juba 10 aastat seda tehtud :P
                                kahju et sa Raulist nonda arvad. ei hakka siin oigustama ega kaitsma, aga muide tegelt vaga huvitaks miks ta sellise pahameele ara on teeninud? Barca fannina voiks ka ju tegelt vihata koiki Reali mangijaid, aga ta on minu arust ikka uks intelligentsemaid pallureid siin maailmas, vahemalt mulle on selline mulje jaanud.
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X