320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina olen lõunaosariiklane. Tallsinkisse satun kord dekaadi jooksul.
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      Profiil peab üldiselt paika, aga minuga on natsa kurvad lood, mis puudutavad lemmikmeeskondade mängu vaatamist. Kui on eriti oluline mäng, siis ma vaatan kodus üksi. Homseks suutsin siiski end sundida sõbra juurde minema , kelle telekas on eeskujulikult suur. Ja kelle suhtes ma olen kindel, et ta ka Reali poolt pole. Aga pubbi tulek oleks liiga suur samm.
      Et ma kannan aegajalt uhkusega nii Bayerni salli kui ka särki ..ah jaaa, viimasel ajal eriti käepaelu(sporti tehes), mille Berliini lennuväljalt ostsin kuu aega tagasi, aga point on selles, et ma pean keskenduma ja nägema-kuulma mängu sajaprotsendiliselt.
      Kogu see pikk jutt on mõeldud vabanduseks , miks ma ei saa tulla. Paha enne on ka see, et viimati kui ma Hiiul Bayernit vaatasin, siis nad said Werderi käest lakki.
      Last edited by Aramis; 19.02.07, 20:52. Põhjus: Sest ma olen udu

      Kommentaar


        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
        Paha enne on ka see, et viimati kui ma Hiiul Bayernit vaatasin, siis nad said Werderi käest lakki.
        ära ole ebausklik

        Kommentaar


          Kahn - Sagnol, Lucio, Van Buyten, Lahm - Salihamidzic, Demichelis, Van Bommel, Schweinsteiger - Podolski, Makaay

          Tänane eeldatav algkooseis. Loodetud Oweni tagasitulekut vist ei toimu ja suuri lootusi võidule eriti ei ole aga optimismo - optimismo härrased!
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Ned eeldatavad koosseisud on alati eeldatavad ja euromängude puhul võivad vabalt üllatada viimasel htkel. Igal juhul on tegemist väga kaitsvate mängijatega ja hea kolmikuga ees kiirrünnakuteks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Aramis Vaata postitust
              Ned eeldatavad koosseisud on alati eeldatavad ja euromängude puhul võivad vabalt üllatada viimasel htkel. Igal juhul on tegemist väga kaitsvate mängijatega ja hea kolmikuga ees kiirrünnakuteks.
              Muidu on Bayerni rivistuses kõik jõle ründavad vennad olnud?
              Minu arust täiesti tavaline 11. Isiklikult oleks eelistanud Podolski kõrvale Pizarrot.

              Kommentaar


                joujou, ega keegi tea, kas tänast mängu ka netist striimida saab?
                Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

                http://lisaaeg.wordpress.com

                Kommentaar


                  No jah...demichelise asemel owen poiss oleks tunduvalt rünadavam. Oleks Deisler alles läheks ta ründajate taha Schweini vasakule. Või oleks Ze Roberto alles - aga pole, pole enam loovaid, ründavaid mängumehi...

                  Kommentaar


                    Igatahes veel tänaseid variante:

                    -----------Poldi---------Makaay
                    Schweini--------------------------Sagnol
                    --------Hargreaves----Van Bommel
                    Lahm-----Van Buyten----Lucio----Brazzo
                    ------------------Kahn------------------

                    Ja siis Ottl olevat vist põhimeeskonast väljavisatud, kuna ta nii pasa olevat olnud. Sagnol jättis oma abikaasa ja kaks last maha ja leidis endale suuremate tissidega tibi. Ja siis seakasvataja olevat ka oma tibist ilma jäänud. Väidetavalt olevat kusagil nukataga mingi võõra isendiga nõka-nõka teinud. Ajakirjaniku asjakohase küsimuse peale oli ülbitsenud, et: "Miks te arvate et neid vaid üks oli?" Votsiis seuksed uudised kollase ajakirjanduse rubriigist.
                    Hello! I´m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 3rk1 Vaata postitust
                      joujou, ega keegi tea, kas tänast mängu ka netist striimida saab?
                      Loogish, et saab. Kiika siia. Ise soovitan kasutada StarSportsi, aga oleneb ka raalist, nii et ise vaata, mis töötab sul kõige paremini.

                      Kommentaar


                        Kapten on Oliver Kahn ja selleks jääb ta ilmselt kuni pensini.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          hakkaks nüüd lõpuks pihta....ei jõua ära oodata. poolteist tundi veel alguseni

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack Vaata postitust
                            hakkaks nüüd lõpuks pihta....ei jõua ära oodata. poolteist tundi veel alguseni
                            Ei jõua küll jah Peamine on, et oleks mida vaadata. Igav palliveeretamine oleks küll halvim varjant. Loodame siis Bayerni võitu
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Loll mina. Ottl on siiski varumeeste pingil. Pähh.
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                Just.... Brazzo asemel ongi Owen sees. Ma arvan, et see on OK...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X