320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Juu ta kaks mängu saa.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Kohtunike kohta mul veel seda õelda, et kui Raul on suluseisus ja Torresele söödetakse pall, siis tavaliselt küll suluseisu ei vilistata.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        kasper mine arene.....või noh osta prillid tähendab tahtsin öelda.

        Kommentaar


          sed ka et sa nagu savisaar juba kes ei oska kaotada ehk siis räägib et tegelt oleks pidanud nemad võitma ja toob igast süüdistusi ja vabandusi.......tsiteerides sind: "HALE!"

          Kommentaar


            No praktiliselt tühja väravasse oskab meist igaüks lüüa ja kornerite tagajärjel lüüakse terves maailmas ikka väga palju väravaid. - mine paku ennast Reaile Ruudi asemel, kes EI oska lüüa.

            Rahune maha, kaotus on kaotus. Bayern oli üle.

            Kommentaar


              Kohtunike kohta mul veel seda õelda, et kui Raul on suluseisus ja Torresele söödetakse pall, siis tavaliselt küll suluseisu ei vilistata.
              Sa unustad selle, et seda söötu, õrnalt kuid siiski, puuts vist Ruud ja seda juba siis kui Torres oli suluseisu jõudnud. Kui see Reali mängija, kes iganes ta ka oli, poleks palli puutunud oleks tõesti kohtuniku viga olnud. Nüüd aga selge suluseis.
              Hello! I´m mentaly ill.

              Kommentaar


                Eilased hailaidid. Iker tegi ikka väga hea mängu, samas Bayerni jorsside lõpetamis oskus jätab ka soovida.
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar


                  Ma oskan kaotada küll ja ma olen ka maha rahunend nii, et rahunege ise maha ja Rob ei DAIVINUD.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Äääh, jää vait noh.....igatahes teemast ka. Van Pomm saab siiski ühe mängu pikkuse keelu ja kui ta peaks siis jälle kollase saama, siis tuleb veel üks mäng vahele jätta . Ja otseloomulikult on veel see rahvusvaheline käemärk mis soolas on.
                    Hello! I´m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                      ma olen maha rahunend ja Rob ei DAIVINUD.
                      eriline maharahunemine ma vaatan

                      Kommentaar


                        R. Carlos:"The ball bobbled off the surface and bounced just in front of me," the Brazilian told Marca. "The pitch wasn't in good condition and it was a real shame."
                        (...10...)
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          Kuule mees vaatasid sa mängu ka või?
                          Sul pole mõtet end siin õigustada. lolliks jääd niiehknaa sina
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar




                            No kui vaadata kummagi meeskonna tehtud vigade arvu, siis kasperi jutt on nagu koerasitt, ehk siis mitte midagi väärt. Enne kui siia kriiskama tuled uuri statistikat. Sinu loogika kohaselt oleks Reali kahjuks vile vaikima pidanud, Bayerni vendadele oleks pidanud 5 punast ära andma, lolllll.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                              No kui vaadata kummagi meeskonna tehtud vigade arvu, siis kasperi jutt on nagu koerasitt, ehk siis mitte midagi väärt.
                              Kle ära niimoodi ka ütle. Koerasitt on tunduvalt väärtuslikum...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lenc Vaata postitust
                                Kle ära niimoodi ka ütle. Koerasitt on tunduvalt väärtuslikum...
                                oijahh unustasin, sorry
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X