PDA

View Full Version : Kes tuleb Inglismaa meistriks sel hooajal?

andres
08.02.02, 17:15
Üle poole hooaja on läbitud nüüd on enam vähem selge kus keegi triivib.üle mitme aasta on konkurents väga tihe ning müüt Manu võitmatusest on kah mitu korda see hooaeg ümber lükatud.

Manchester United-kuigi tundub et nad on oma kriisist väljumas olen ma üsna kindel et see aasta ei ole enam nad meistrid jäävad 2-3

Arsenal-praegusel hetkel kõige stabiilsem, kuid neil puudub võitja mentaliteet,mis võib hooaja lõpus kurjasti kätte maksta ning igavene teise tiitel on tulekul

Liverpool-peale viie karika võitmist väsisid ära aga kuna ka teistel pole suurt minekut on ikkaki konkurentsis ma arvan et hooaja lõpuks on 4

Leeds-vaatamata bravuurikale algusele kimbutab seda noort meeskonda vigastused ning jäävad 6.

Chelsea-kuigi nad paiknevad heal positsioonil kimbutab the Bluesi nende ammune sündroom-mängitakse hästi tippklubidega aga tagumise otsaga ei saada kuidagi hakkama.

Newcastle United-lõpuks minu lemmikklubi kindlasti selle hooaja suurimaid üllatajaid üle .Praegu 2. aga üks mäng vähem peetud kui Manul.
kuna Maqpies ei osale meistrite liigas ega uefa cupis saavad nad täielikult pühenduda liigale.ma loodan et nende ründav stiil toob lõpuks
tiitli.

DelPiero
08.02.02, 17:27
1.ManU
2.Arsenal
3.Chelsea
4.Newcastle
5.Liverpool
6.Leeds

Kaarel
09.02.02, 20:19
1. Newcastle
2. Liverpool
3. Manchester Utd
4. Arsenal

financier
09.02.02, 22:22
Selle vastu ei tohiks tõesti enam keegi eriti vaielda, et neli esimest kohta jagavad tähestiku järjekorras Arsenal, Liverpool, ManU ja Newcastle.

Kuigi käsi tõrgub seda kirjutamast, on suurimad võimalused liiga võita siiski Liverpoolil. Tugevamatest on neil mängida Chelsea ja Newcastle'ga kodus, lisaks kõigist mängimata mängudest kodus mängida seitse ja võõrsil vaid neli.

Teine ja kolmas koht jääks loogilise analüüsi tulemusena jagada Newcastle ning Arsenali vahel. Newcastlel tugevamatest mängida kodus Arsenaliga ja võõrsil Liverpooliga. Arsenalil omakorda võõrsil ManU-ga ja Newcastle'ga.

ManU-l on ees kõige tihedam graafik. Kodus vaid viis mängu, võõrsil aga seitse (sealhulgas ka Chelsea ja Leedsiga).

Kõik eeltoodu kehtib muidugi vaid juhul kui keegi keskmike vastu ei komista...

mcnamara
11.02.02, 12:06
Kuigi käsi tõrgub seda kirjutamast, on suurimad võimalused liiga võita siiski Liverpoolil. Tugevamatest on neil mängida Chelsea ja Newcastle'ga kodus, lisaks kõigist mängimata mängudest kodus mängida seitse ja võõrsil vaid neli.

Miks ta ometi tõrgub??? :) :) :)
Minu käsi küll ei tõrgu väitmaks, et neljal meeskonnal on peaaegu võrdsed võimalused. 'pooli võit laupäeavl oli ikka pagana vägev - aga ka arsenal, newcastle ning manu ei väsi võitmast. Asi läheb karmiks - eriti kuna 3 tiimil veel CL-mängud ees....ja arsenalil ning newcastle'il FA CUP.

marka25
12.02.02, 19:48
1.Arsenal
2.Newcastle
3.Liverpool
4.ManU
5.Chelsea
6.Leeds

Lihtsalt reaalsus on selline;)

moochie
12.02.02, 22:00
Orginally posted by marka25

1.Arsenal
2.Newcastle
3.Liverpool
4.ManU
5.Chelsea
6.Leeds

Lihtsalt reaalsus on selline;)

Krt see oleks niii lahe...:kaabu:

Pätu
13.02.02, 09:21
reaalsus on selline veel et ASTON VILLA on ka esikuuikus.... leedsi asemel, kes järgmine hooaeg sibab intertoto kaudu

Edson
13.02.02, 14:45
Kui peaks raha välja käima, siis oleks järjestus:
1. ManU
2. Arsenal
3. Liverpool

Loodan, et Arsenal võidab.

Eff
13.02.02, 14:54
:lahe: ManU on viimasel ajal küll päris hea, aga see aaasta võidab sellegi poolest Liverpool:reiv: :reiv:
Manu-le siis 2. koht ja kolmandaks võib-olla Newcastle...vähemalt loodan et Arsenal ei tule 3 hulka:trafck:

oku
13.02.02, 15:38
Üha rohkem ja rohkem hakkab mulle tunduma (mis muidugi Luale hirmsasti meeldiks :P ), et selle aasta meistriks kroonitakse Newcastle, teine on Liverpool ja kolmas ManU. Ja kui nii juhtub, siis ostab Lua mulle õlle :) :õlu:

makser
13.02.02, 21:16
Manchester United :viha:

smith
13.02.02, 21:21
Tegelt järjestus järgmine:
1. ARSENAL
2. LIVERPOOL
3. NEWCASTLE

Post-Latt-Post
21.02.02, 12:34
1.Chelsea
ManU
Leeds
Liverpool

Juks
21.02.02, 16:03
Ise ennustan ikka Liverpooli võitu, kuigi eilne mäng pisut kahtlust sisse tõi. Newcastle tuleb võtab teise koha ning Arsenal peab leppima kolmandaga. Manchester Unitedist on sügavalt poogen...:viha:

Flynn
21.02.02, 16:19
DERBY COUNTY!!!! Nalja tegin muidugi. Ma arvan, et meistriks tuleb
Newcastle United või ManU. Ise hoian kõige rohkem pöialt Leedsile,
kuid nad peavad hirmus kõvasti pingutama. Kuid kui Liverpool peaks meistriks
saama, siis ma poon end ülesse. Vutifänni ausõna.

Miq
21.02.02, 16:41
Orginally posted by Flynn

DERBY COUNTY!!!! Nalja tegin muidugi. Ma arvan, et meistriks tuleb
Newcastle United või ManU. Ise hoian kõige rohkem pöialt Leedsile,
kuid nad peavad hirmus kõvasti pingutama. Kuid kui Liverpool peaks meistriks
saama, siis ma poon end ülesse. Vutifänni ausõna.

Krt, peab vist arvutama hakkama, et teada saada, kelle võitu loota - kui ManU võidab, saan kasti õlut e 20*0,5*0,053=0,53 l puhast alkoholi; Pooli võidu korral saaks äkki Flynni matustel oletuslikult 0,5 l viina e 0,5*0,4=0,2 l puhast alkoholi. Mnjah. Nii et ikkagi peab ka matemaatiliste arvutuste kohaselt ManU meistriks tulema.:lahe: Tegelt on nii, et selliseid kergeid lubadusi on suhtkoht riskantne välja anda - mul siiamaani suusamüts ära söömata sellepärast, et Markvardt vist oli Albertville'i olümpial kuue hulka tuli:)

marka25
21.02.02, 18:59
Orginally posted by Edson

Kui peaks raha välja käima, siis oleks järjestus:
1. ManU
2. Arsenal
3. Liverpool

Loodan, et Arsenal võidab.
See on juba kaotatud raha sel juhul.:D

marka25
21.02.02, 19:03
Orginally posted by Eff

:lahe: ManU on viimasel ajal küll päris hea, aga see aaasta võidab sellegi poolest Liverpool:reiv: :reiv:
Manu-le siis 2. koht ja kolmandaks võib-olla Newcastle...vähemalt loodan et Arsenal ei tule 3 hulka:trafck: :)
:) kallis noormees mid varem sa pilvede pealt alla tuled ja omale tunnistad,et Liverpool sellel hooajal ei võida seda valutumalt see läheb.Loota ju võib aga Arsenal TULEB kolme hulka ja selle kolme etteotsa kui täpne olla. Kõike head soovides.

marka25
21.02.02, 19:05
Orginally posted by smith

Tegelt järjestus järgmine:
1. ARSENAL
2. LIVERPOOL
3. NEWCASTLE

;) Alati on rõõm kohata realiste

Jaan
21.02.02, 21:23
Kashpirovski jynger Marka sisendab meile v2ga veenvalt usku Arsenali v6itu. Argumente pole enam vajagi.

Wingback
22.02.02, 19:30
Manu peale raha ma ei paneks see aasta, aga Newcastle, Arsenali ja Liverpooli peale kyll, kuigi paistab et Newcastle on eriti näljane tiitlile see aasta.:deemon:

INCE
24.02.02, 11:56
Jah Newcastele on tõesti tiitli võitmiseks eriti näljane.Üks väga kirev kooslus on täielikult tähelepanu alt välja jäetud ja see on Chelsea.Liidrete omavaheliste mängude arvestuses asuvad "sinised" konkurentsitult esimesel kohal.Neile keeravad käru vaid nende enda ära antud mängud keskmikele ja nõrkadele.Arvan siiski , et Toon Army võtab ennast kokku ja viib hooaja edukalt lõpule, kõik eeldused selles on neil ju olemas ja ka pink on päris pikk.Teisele kohale jääb tõenäoliselt Arsenal ja kolmas on Liverpool.Vähe sellest , et ManU ei jõua kolmikusse , jäävad nad ka neljandast kohast ilma , sest selle hõivab Chelsea.Kuuendaks peaks ennast välja siblima LUFC.
:hacker: :lahe:

SleepWalking
25.02.02, 12:41
Orginally posted by INCE
Üks väga kirev kooslus on täielikult tähelepanu alt välja jäetud ja see on Chelsea.Liidrete omavaheliste mängude arvestuses asuvad "sinised" konkurentsitult esimesel kohal.Neile keeravad käru vaid nende enda ära antud mängud keskmikele ja nõrkadele.

Liiga võidetaksegi võites leicesteri ja derby-suguseid meeskondi, mitte tabeli esiviisikut. manU on seda edukalt viimastel aastatel tõestanud.

vaikiv mees
26.02.02, 17:07
1.Asnl 2.ManU 3.L'pool 4.Leeds 5.New 6.Che

KristjanN
27.02.02, 16:05
selline värk on et praegu on asi lahtine aga mina arvan et järjestus on selline 1. ManU 2. Arsenal 3. Liverpool 4. Aston villa 5.Chelsea

vandersell
27.02.02, 16:43
Mulle sobiks
1. Arsenal
2. Liverpool
3. Chelsea
17. Derby (aga kui välja kukub ja Poom paremasse klubisse saab, siis pooldaks Derby väljalangemist)

Jaan
27.02.02, 18:14
Orginally posted by KristjanN

selline värk on et praegu on asi lahtine aga mina arvan et järjestus on selline 1. ManU 2. Arsenal 3. Liverpool 4. Aston villa 5.Chelsea

No see peaks kyll v2ike ime olema kui Villa ennast j2rele j22nud m2ngude Champions' League kohale pressib.

eston maravilha
27.02.02, 18:26
aga tore ju oleks;)

Jaan
27.02.02, 18:39
Ma ei kahtle selles yldsegi eston, aga vaata kelle arvelt see koht Kristjani ennustuses tuleb, eksole...

eston maravilha
27.02.02, 18:43
no siis teeme nii

1 avfc 2 afc 3 nufc 4 lfc 5 cfc 6 mufc :)

Jaan
27.02.02, 19:58
Unen2gudes ja pildiraamatus, eston.

eston maravilha
27.02.02, 21:23
praegu võib tunduda küll aga oota aasta kaks kui kogu ülejäänud premieri kallale saadetakse villa noortemeeskondade ässad. siis akkab nalja saama. need kes manu mängu nägid, nägid ka thomas hitzlspergerit. brilliant. täielik ja siukseid on veel karjakaupa.

Martin
27.02.02, 21:48
Jaaa, ja kui Leedsist tulevad Paul Robinson ja Frazer Richardson ja Harpal Singh ja Jamie McMaster ja Paul Keegan jne... oi, oi, oi, oi

Ja kui Livrpoolist.... Ja kui ManUst....

Eston, ega sa ometi arva, et teised klubid niisama istuvad? ;)

Jaan
28.02.02, 00:17
Ja Newcastle'st... Michael Chopra, Richard Offiong, see kongolane, kelle nimi mul kogu aeg sassi l2heb Zolo Mokongo vms, vennad Caldwellid, lisaks veel praegu juba p6hiv6istkonnas olevad noored nagu Jenas, Dyer, Bellamy, O'Brien, Hughes, LuaLua, Ameobi...

[By Martin: ma lihtsalt lisan siia juurde, et mina tegin oma postituse nagu irooniaga, Jaani osas ei oska rääkida ;) ]

Uku
06.03.02, 13:49
Ma loodan,et Leeds

Phillips
06.03.02, 14:50
Võitja selgitatakse Manu ja Arsenali vahel.Loodame ,et võidab Arsenal. Newcastle,Leeds,Chelsea ja Liverpool on juba kahjuks tiitlikonkurentsist väljas(minu arvates)

daK
16.04.02, 15:46
mängida veel 4 vooru ja arsenalil yx mäng varus.
arsenal juhib poindiga. "asi on paljuski otsustatud". aga ootan siiski põnevusega 8.maid - titaanide võitlus
:viha: mufc vs. afc

INCE
16.04.02, 16:30
Premier League lõpplahendus tundub olevat järgmine:

Arsenal 82

Liverpool 81

Manchester Utd 74

Arsenal saab 82 punkti kui,

võidab Ipswich Town´i
võidab West Ham United`i
viigistab Evertoniga
Manchester Utd kaotab Arsenalile

Liverpool saab 81 punkti kui:

võidab Derby County
Tottenham Hotspur`iga mängib viiki
võidab Blackburn Rovers` ja Ipswich Town`i

Manchester Utd 74 punkti tulevad:

viigist Ipswich Town`iga
võidust Charlton Athleticù üle

Aga tegelt on veel võimalus , et meistriks tuleb Liverpool.Sellisel juhul peaks Arsenal kaotama ManU-le ja olekski asjad paigas.

Newcastle peab viimasest neljast mängust koguma kuus punkti, et saada neljas koht.See on täiesti reaalne kui võidetakse kodus Charlton ja West Ham .:lahe:

Esikolmikule kujuneb kaalukeeleks Ipswich, see on meeskond kes on nii nurka aetud , et peab imet tegema.Mõnikord see isegi õnnestub...

Igaljuhul on mängust väljas Leeds (kuna pole ei motivatsiooni, ega hetkevormi) ja ehk ka Chelsea (kui komistab kasvõi korra.)

SleepWalking
16.04.02, 17:13
Originally posted by INCE
Arsenal saab 82 punkti kui,

võidab Ipswich Town´i
võidab West Ham United`i
viigistab Evertoniga
Manchester Utd kaotab Arsenalile

Arsenalil on lisaks mainitutele ka mäng Boltoniga võõrsil. Hetkel küll ei mõista, miks peaks Highbury'l Evertoniga viiki mängima :oih: aga hea küll.

mcnamara
16.04.02, 17:17
INCE, mis loogika järgi peaks Arsenal Evertoniga viiki mängima? Everton on väljalangemisest enam-vähem pääsenud - seega on see nende jaoks tühi mäng. Kui kellelgi on motivatsiooni vastu panna, on see Ipswich. J what about Bolton? Neil võib ka veel Arsenali vastu motivatsiooni leiduda.
Kardan siiski, et Arsenal jääb liidriks lõpuni.:(

vandersell
16.04.02, 17:27
Mäng ManU-ga tuleb valus, kuid seda ma küll ei usu, et Arsenal kaotab. Ühesõnaga

1. Arsenal :õnnelik:
2. Liverpool ;)
3. ManU

PS. Ühe teise teema all oli selline link : http://www.liverpoolfc.tv/predictor

Martin
16.04.02, 17:29
Lisaks sellele ei saa mina aru, miks peaks Leedsi hetkevorm vilets olema, kuigi motivatsiooniga võib tõesti tänu nüüd juba 90% kindlale UEFA kohale tulla. Samas, viimastest mängudest võetakse küll maksimumpunktid. Vastased pole just erilised hiiglased...