320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ballack vs Mehhhhhhanisaator

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ballack vs Mehhhhhhanisaator

    Kes voidaks MMA reeglitega voitluse?

    Ballack on meil diplomiga judokas kuid samas on Mehhakas meisterpoksija.

    Kelle peale paneksite raha?

    #2
    Ballack sest ta on tugevam noh.. ma arvan
    Iv seen better days

    Kommentaar


      #3
      gtfo, tännu puhub ballacki ju pikali.

      Kommentaar


        #4
        Kõik oleneb kui osav Ballack judos on... sest ainult poksimisega MMA-s hakkama ei saa...
        Kui Ballackul ikka mõned judo aastad selja taga siis ennustan kiiret takedowni ja alistusvõtet.. seega minu raha Ballacku peale

        Kommentaar


          #5
          Ballack on nagu universaalsõdur..seega kõik mu säästud tema peale
          b-day

          Kommentaar


            #6
            Hehe, mina panustan Mehhaka peale Kuna ma arvan et ta on libe sell ja pääseb ballacku surmahaardest

            Kommentaar


              #7
              Oleneb kumb kiilakas on.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                #8
                No kui juba mult Mehh tala sai siis mis veel jõujuurikas Ballack temaga teeks.

                Kommentaar


                  #9
                  Ma teen mõlemile ära,jooksen nad oma massiga pikali raisk.
                  Tegelikult peaks poksija ikka kõvem olema,aga ega mehhanisaator pole poksija ju.
                  Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                  Kommentaar


                    #10
                    Kõigepealt teeme Nohiku palli kujuliseks (vaatame kumb Nohiku ümaramaks suudab voolida kas mina või mehhakas) ja hakkame jalgpalli mängima...noh võrdleme kellel kiirem löök on ja peale seda läheme linnapääle õllet libistama

                    Kes teab see teab

                    Kommentaar


                      #11
                      Soccerneti foorumi Alien vs Predator.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Pepe_Šmõud Vaata postitust
                        Kõik oleneb kui osav Ballack judos on... sest ainult poksimisega MMA-s hakkama ei saa...
                        Kui Ballackul ikka mõned judo aastad selja taga siis ennustan kiiret takedowni ja alistusvõtet.. seega minu raha Ballacku peale
                        Ma poleks nii kindel kuigi jah see on tosi, et maadlejad on paremad tihti siis tuleb siiski arvestada kui suur kapp on Mehhhhhhhanisaator. Enamus judovotteid ei tohiks tema peal toimida juba sellepärast, et see mass mida tuleb liigutada on liiga suur.

                        Kommentaar


                          #13
                          kuulsin, et mehhakas lõi võistlustel ühe 2m venna ära
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                            Ma poleks nii kindel kuigi jah see on tosi, et maadlejad on paremad tihti siis tuleb siiski arvestada kui suur kapp on Mehhhhhhhanisaator. Enamus judovotteid ei tohiks tema peal toimida juba sellepärast, et see mass mida tuleb liigutada on liiga suur.
                            pole sel mehhakal massi ollagi......vist mingi kärbeskaal vms.
                            Igatahes suhteliselt kõhna poiss on.
                            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas ballack Vaata postitust
                              Kõigepealt teeme Nohiku palli kujuliseks (vaatame kumb Nohiku ümaramaks suudab voolida kas mina või mehhakas) ja hakkame jalgpalli mängima...noh võrdleme kellel kiirem löök on ja peale seda läheme linnapääle õllet libistama

                              Kes teab see teab
                              Aga ära unusta e me peame ennast kaitsema samal ajal hüppersupper PraSi eest ja siis veel juurikad ja masuurikad, kes on jube kõvad kutid

                              Kommentaar

                              Working...
                              X