320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora,fännid,sümboolika??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FC Flora,fännid,sümboolika??

    Alustan uut teemat ,mis ilmselt huvitab paljusid FCF-i fänne
    ja millest on ilmselt aastaid juba räägitud ja unistatyd ,kuid
    tegudeni pole keegi jõudnud. Ja tõukeks andis põhjust just TVMK kodulehekülg ja nende tegevus. Uus vutihooaeg ei ole
    enam mägede taga ning tundub ,et see tuleb kõigist eelmistest põnevam. FCF-i fännidel on sel hooajal põhjust
    omadele kõvasti pöialt hoida ,sest klubi eesmärk on üks
    kodune meistritiitel ja eurosarjas vähemalt teine ring.
    Kuidas ja millega meie- mõtlen siin FCF-poolehoidjaid,saame
    oma klubi aidata. Panen punktide kaupa kirja oma nägemuse
    ja ootan teiste FCF-de arvamusi ja ettepanekuid.
    1.kuna klubi ei ole suutnud või huvitatud fänniatribuutika
    soetamisest,siis kas peaksime seda ise hakkama tootma ja mida konkreetselt oleks vaja.(loetlege ,mida iganes vajalikuks peate)
    2.Traditsiooniliselt ,kodumängude puhul,kogunevad fännid enne
    alati ühes kindlas kohas(pubi,park,klubiruum jne.). näit:
    Põhjamaades. Kasoleme huvitatud kogunemisest ühte kindlasse pubisse(kuhu,mis tingimustel jne.
    3. Kui palju oleks rahvast ,kes sooviksid FCF-iga ka võõrmängudel käia, mõtlen mänge väljaspool Tallinna.
    4. Kas peaks sarnaselt kodumängule ,ka teistele Tallinnas
    toimuvatele mängudele kogunema ja minema üheskoos.
    5.Kas soovime ka staadionil istuda koos ja kus nimelt.(küsin
    siiski igaks juhuks)
    Seda loetelu võiks veelgi jätkata ,kuid ma ootaks nüüd kõikide Floralaste ideid ,arvamusi .
    Eks siit on siis ka näha ,paliu meid on ja kas oleme fännklubina võimelised midagi korda saatma,eksisteerima.
    FCF Forever

    #2
    Kas läksid lahku et nii suure töö ette võtad.Ega midagi ei idane ega mädane,vaid läheb vana viisi edasi.Ma kardan et sa rebid ennast pooleks.
    Jalgpallihaigla liige.

    Kommentaar


      #3
      Vaja läheks fännipasunaid ja just selliseid, mida kunagi Flora kontoris müüdi, mis mahuvad ilusti taskusse(mitte küll täielikult, aga siiski). hind ei tohiks ka just kirves olla.
      Sall oleks ka päris hea idee, juhul kui see stiilne näib ning üle 200 krooni ei maksaks.
      JK Tallinna Kalev Meistriliigasse!!

      Kommentaar


        #4
        Ma usun, et esimese sammuna tuleks ikkagi Flora sallid kujundada ja need ära tellida. Vaikselt võiks hakata kavandeid tegema ja hiljem koos parimatest parimima välja valida. Kavandeid võiks muidugi ka Flora inimestele näidata ja nende arvamust küsida.
        Flora välismängudel käiks hea meelega. Selleks sõiduvahendiks annaks ehk Floralt mikrobussigi nuruda. Kui asja ilusti läbi mõtleme, siis ma ei usu, et Pohlak eriti pidurdama hakkab. Kui asja vastu suurem huvi on saab ehk suuremagi bussi või paar väiksemat, sest on ju ka Flora huvides see, et välismängudel kah Florale kaasaelajaid oleks. Liinibussidega seiklemine oleks paras ajude nuss.
        Enne mänge kuskil kõrtsus kokku saada on hädavajalik. Sest siis saavad fännid omavahel muljetada ja plaane pidada. Samamoodi peale mängu koos võidurõõmu ja kaotsekibedust jagada. Kui nüüd päris aus olla, siis selline väiksem seltskond ju saabki alati enne mängu kokku, aga võiks rohkem inimesi koguneda. Muidugi see on loomulik, et kodune klubijalgpall pole meil siin eriti populaarne. Siiski me võiksime selle nimel vaeva nähe, et ta populaarsemaks muutuks, sest meil ju kah jama tribüünil miski paarikümnekesi passida.

        Igatahes, Rootsi Kunn, hea et sa selle teema üles võtsid, sest asi ongi nii kaugel, et koondise fänluse organiseerimine on juba suhteliselt hästi käima läinud, kui saaks veel Flora fänluse kah organiseeritumaks muuta, siis oleks ju lausa lust ja rõõmupidu.

        Aga mis siin pikalt ikka kirjutada, tuleb kõrtsus maha istuda ja siis rääkida. Pakuks välja näiteks järgmise Jalgpallihaigla koosoleku.
        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

        Kommentaar


          #5
          Flora sallide asja aeti juba v2ga mitu aastat tagasi. Nii 1998.a. paiku...
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            #6
            noh nüüd mina kui Flora season-ticketi omanik olen ka igal võimalikul A Le Coq'is toimuval mängul kohal nii , et oleks huvitatud ka sallidest ja muus sellisest


            keep up the good work my lads
            Pärtel Tomberg

            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
            http://www.isepankur.ee
            info@isepankur.ee

            Kommentaar


              #7
              eks me püüja aidata ja abistada kuigi jäi selline küsimärk õhku et kas ikka väga vaja.Teeme omaltpoolt kõik et sallid tuleks.
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                #8
                Flora välismängudele tulen kindlasti. Vaja oleks ainult lahendada transpordiprobleem. Ega hooaja alguseni polegi enam palju aega... Mängudel võiks FCF fännid istuda ikka sellel väravatagusel tribüünil, kui just turvaülem mingeid oma reegleid ei kehtesta Ja mis hooaja piletitesse puutub, siis Flora võiks hooajapilet või piletiraamatu taastada nagu see oli 1998a, 200eeku aasta.

                Kommentaar


                  #9
                  ma ei tia

                  ei tia kas on vaja
                  iidolix mul linna iff, enda arust olen seff!

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by jantz

                    ei tia kas on vaja
                    .................................................. ......................................
                    mis sul hakkas??
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      #11
                      No nii ,esimese FCF kodumänguni on siis jäänud ainult
                      18 päeva. See on ühtlasi ka hooaja avalöök.
                      Millegipärast näen vähest aktiivsust selles rubriigis. Kas siis
                      mõttelend veel talves kinni ,et suht vähe asjalikke pakkumisi näen.
                      Teen siis omaltpoolt mõned pakkumised ja vaatame kuidas
                      rahvas reageerib.
                      Pubi ,kus enne ja pärast mängu koos istuda ,esialgu veel
                      välja ei kuulutaks ,sest läbirääkimised alles käivad.
                      Sallide kohapealt ei ole midagi rõõmustavat öelda ,kõik
                      ei sõltu tahtmisest, kuid tegutseme selles suunas edasi.
                      Lipud -loosungid: siin on kõigil muidugi vaba voli ja soovitan üpris odavaid vahendeid. Näit: Tartu mnt. kanga
                      poest saab odavalt nii valget ,kui rohelist riiet 10.-eeki meeter. Sinna peale saab värvidega ja täheshabloonidega teha mida iganes.
                      Endal on juba üht-teist tegemisel. Loodan ,et eeskuju on nakkav.
                      Välismängudele sõidud: siin annab aeg arutust ja loodan ,et ka esimeste mängudega sõelutakse soovijad välja . Püüan ka ise siin uurimistööd teha ,et siis mingisugune huviliste arv kindlaks teha. Vastavalt saab ka transpordivahendeid paika
                      panna.
                      Ja kodusektoriks jääb siis ikka väravatagune,kust mängijad sisse tulevad, selles olid kõik ühel meelel.
                      Kuna FCF- ioriginaalsärk on ikkagi paljude jaoks veel liiga kallis osta siis soovitan neile kel seda veel pole lihtsalt midagi rohelist selga panna ,et oma tribüünil koloriitsemad välja näha. Mõtted liiguvad ka odavama fännisärgi tegemise suunas ,kuid võtab veel aega.
                      Ootan veel arvamusi enne kui kõigile FCF-i fännidele siin
                      foorumis head ja edukat hooaja algust hakkan soovima.
                      FLORA VÕIDAB NIIKUI NII, SELLES POLE KAHTLUSTKI !!
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        #12
                        ..loodame et see pubi mingi kirves pole
                        jimmy.james

                        Kommentaar


                          #13
                          paar sõna minultki

                          Mul selline jutt!Võimalusi teha näiteks floorale fännisärgid,sallid ja lipud on mul olemas.Ja pealegi.Kas on võimalik ja kust on võimalik saada Floora hooajapiletit???See oleks väga tore.Baaridest soosiksin Nimeta Baari,sest see on vaieldamatult kõige rohkem jalgpalliga seotud baar eestis
                          2002 FC EBS Team
                          2003 FC Nimeta
                          2004 FC Nimeta
                          2005 FC Nimeta
                          2006 Tallinn United FC
                          2007 Tallinn United FC

                          Kommentaar


                            #14
                            Orginally posted by Litmanen37

                            Mul selline jutt!Võimalusi teha näiteks floorale fännisärgid,sallid ja lipud on mul olemas............................................ .................................

                            Anna tuld, vaata ainult et ei kõrbe, sest salliturg on hetkel täis kui sa just 100 salli ei tee......(võimalused on meilgi olemas, lisaks praktika) Võid saada ka konsultatsiooni Eesti sallide tegemise kogemuste suhtes.....
                            tervitades Jansa


                            .Ja pealegi.Kas on võimalik ja kust on võimalik saada Floora hooajapiletit???See oleks väga tore.Baaridest soosiksin Nimeta Baari,sest see on vaieldamatult kõige rohkem jalgpalliga seotud baar eestis
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              #15
                              Orginally posted by Litmanen37

                              Mul selline jutt!Võimalusi teha näiteks floorale fännisärgid,sallid ja lipud on mul olemas.......................... see võimalus on meilgi olemas ja ka lisaks koondise salli kogemus. Hetke turgu analüüsides aga pole ainult floora sallidele suurt ostjaskonda...100 oleks hea tulemus..aga see tuleb kallis tk. hind. Helista kui asja tõesti ettevõtta tahad...äkki saab eelnevatele kogemustele tugibnedes aidata...
                              Ja pealegi.Kas on võimalik ja kust on võimalik saada Floora hooajapiletit???See oleks väga tore.Baaridest soosiksin Nimeta Baari,sest see on vaieldamatult kõige rohkem jalgpalliga seotud baar eestis
                              RummaBastards!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X