PDA

View Full Version : FC Flora,fännid,sümboolika??

ROOTSI KUNN
10.02.02, 18:19
Alustan uut teemat ,mis ilmselt huvitab paljusid FCF-i fänne
ja millest on ilmselt aastaid juba räägitud ja unistatyd ,kuid
tegudeni pole keegi jõudnud. Ja tõukeks andis põhjust just TVMK kodulehekülg ja nende tegevus. Uus vutihooaeg ei ole
enam mägede taga ning tundub ,et see tuleb kõigist eelmistest põnevam. FCF-i fännidel on sel hooajal põhjust
omadele kõvasti pöialt hoida ,sest klubi eesmärk on üks
kodune meistritiitel ja eurosarjas vähemalt teine ring.
Kuidas ja millega meie- mõtlen siin FCF-poolehoidjaid,saame
oma klubi aidata. Panen punktide kaupa kirja oma nägemuse
ja ootan teiste FCF-de arvamusi ja ettepanekuid.
1.kuna klubi ei ole suutnud või huvitatud fänniatribuutika
soetamisest,siis kas peaksime seda ise hakkama tootma ja mida konkreetselt oleks vaja.(loetlege ,mida iganes vajalikuks peate)
2.Traditsiooniliselt ,kodumängude puhul,kogunevad fännid enne
alati ühes kindlas kohas(pubi,park,klubiruum jne.). näit:
Põhjamaades. Kasoleme huvitatud kogunemisest ühte kindlasse pubisse(kuhu,mis tingimustel jne.
3. Kui palju oleks rahvast ,kes sooviksid FCF-iga ka võõrmängudel käia, mõtlen mänge väljaspool Tallinna.
4. Kas peaks sarnaselt kodumängule ,ka teistele Tallinnas
toimuvatele mängudele kogunema ja minema üheskoos.
5.Kas soovime ka staadionil istuda koos ja kus nimelt.(küsin
siiski igaks juhuks)
Seda loetelu võiks veelgi jätkata ,kuid ma ootaks nüüd kõikide Floralaste ideid ,arvamusi .
Eks siit on siis ka näha ,paliu meid on ja kas oleme fännklubina võimelised midagi korda saatma,eksisteerima.:)

kojamees
10.02.02, 20:58
Kas läksid lahku et nii suure töö ette võtad.Ega midagi ei idane ega mädane,vaid läheb vana viisi edasi.Ma kardan et sa rebid ennast pooleks.:õlu:

Mõm17
10.02.02, 23:29
Vaja läheks fännipasunaid ja just selliseid, mida kunagi Flora kontoris müüdi, mis mahuvad ilusti taskusse(mitte küll täielikult, aga siiski). hind ei tohiks ka just kirves olla.
Sall oleks ka päris hea idee, juhul kui see stiilne näib ning üle 200 krooni ei maksaks.:õnnelik:

Kosk
12.02.02, 22:30
Ma usun, et esimese sammuna tuleks ikkagi Flora sallid kujundada ja need ära tellida. Vaikselt võiks hakata kavandeid tegema ja hiljem koos parimatest parimima välja valida. Kavandeid võiks muidugi ka Flora inimestele näidata ja nende arvamust küsida.
Flora välismängudel käiks hea meelega. Selleks sõiduvahendiks annaks ehk Floralt mikrobussigi nuruda. Kui asja ilusti läbi mõtleme, siis ma ei usu, et Pohlak eriti pidurdama hakkab. Kui asja vastu suurem huvi on saab ehk suuremagi bussi või paar väiksemat, sest on ju ka Flora huvides see, et välismängudel kah Florale kaasaelajaid oleks. Liinibussidega seiklemine oleks paras ajude nuss.
Enne mänge kuskil kõrtsus kokku saada on hädavajalik. Sest siis saavad fännid omavahel muljetada ja plaane pidada. Samamoodi peale mängu koos võidurõõmu ja kaotsekibedust jagada. Kui nüüd päris aus olla, siis selline väiksem seltskond ju saabki alati enne mängu kokku, aga võiks rohkem inimesi koguneda. Muidugi see on loomulik, et kodune klubijalgpall pole meil siin eriti populaarne. Siiski me võiksime selle nimel vaeva nähe, et ta populaarsemaks muutuks, sest meil ju kah jama tribüünil miski paarikümnekesi passida.

Igatahes, Rootsi Kunn, hea et sa selle teema üles võtsid, sest asi ongi nii kaugel, et koondise fänluse organiseerimine on juba suhteliselt hästi käima läinud, kui saaks veel Flora fänluse kah organiseeritumaks muuta, siis oleks ju lausa lust ja rõõmupidu.

Aga mis siin pikalt ikka kirjutada, tuleb kõrtsus maha istuda ja siis rääkida. Pakuks välja näiteks järgmise Jalgpallihaigla koosoleku.

Jaan
13.02.02, 02:35
Flora sallide asja aeti juba v2ga mitu aastat tagasi. Nii 1998.a. paiku...

Pätu
13.02.02, 09:11
noh nüüd mina kui Flora season-ticketi omanik olen ka igal võimalikul A Le Coq'is toimuval mängul kohal nii , et oleks huvitatud ka sallidest ja muus sellisest

keep up the good work my lads

kojamees
15.02.02, 17:11
eks me püüja aidata ja abistada kuigi jäi selline küsimärk õhku et kas ikka väga vaja.Teeme omaltpoolt kõik et sallid tuleks.:õlu:

mihkel
19.02.02, 21:08
Flora välismängudele tulen kindlasti. Vaja oleks ainult lahendada transpordiprobleem. Ega hooaja alguseni polegi enam palju aega... Mängudel võiks FCF fännid istuda ikka sellel väravatagusel tribüünil, kui just turvaülem mingeid oma reegleid ei kehtesta:viha: Ja mis hooaja piletitesse puutub, siis Flora võiks hooajapilet või piletiraamatu taastada nagu see oli 1998a, 200eeku aasta.

jantz
19.02.02, 21:22
:kaval: ei tia kas on vaja:deemon:

jansa
20.02.02, 10:08
Orginally posted by jantz

:kaval: ei tia kas on vaja:deemon:
.................................................. ......................................
mis sul hakkas??:reiv:

ROOTSI KUNN
04.03.02, 13:27
No nii ,esimese FCF kodumänguni on siis jäänud ainult
18 päeva. See on ühtlasi ka hooaja avalöök.
Millegipärast näen vähest aktiivsust selles rubriigis. Kas siis
mõttelend veel talves kinni ,et suht vähe asjalikke pakkumisi näen.
Teen siis omaltpoolt mõned pakkumised ja vaatame kuidas
rahvas reageerib.
Pubi ,kus enne ja pärast mängu koos istuda ,esialgu veel
välja ei kuulutaks ,sest läbirääkimised alles käivad.
Sallide kohapealt ei ole midagi rõõmustavat öelda ,kõik
ei sõltu tahtmisest, kuid tegutseme selles suunas edasi.
Lipud -loosungid: siin on kõigil muidugi vaba voli ja soovitan üpris odavaid vahendeid. Näit: Tartu mnt. kanga
poest saab odavalt nii valget ,kui rohelist riiet 10.-eeki meeter. Sinna peale saab värvidega ja täheshabloonidega teha mida iganes.
Endal on juba üht-teist tegemisel. Loodan ,et eeskuju on nakkav.
Välismängudele sõidud: siin annab aeg arutust ja loodan ,et ka esimeste mängudega sõelutakse soovijad välja . Püüan ka ise siin uurimistööd teha ,et siis mingisugune huviliste arv kindlaks teha. Vastavalt saab ka transpordivahendeid paika
panna.
Ja kodusektoriks jääb siis ikka väravatagune,kust mängijad sisse tulevad, selles olid kõik ühel meelel.
Kuna FCF- ioriginaalsärk on ikkagi paljude jaoks veel liiga kallis osta siis soovitan neile kel seda veel pole lihtsalt midagi rohelist selga panna ,et oma tribüünil koloriitsemad välja näha. Mõtted liiguvad ka odavama fännisärgi tegemise suunas ,kuid võtab veel aega.
Ootan veel arvamusi enne kui kõigile FCF-i fännidele siin
foorumis head ja edukat hooaja algust hakkan soovima.
FLORA VÕIDAB NIIKUI NII, SELLES POLE KAHTLUSTKI !!

jimmy
04.03.02, 15:01
..loodame et see pubi mingi kirves pole

Litmanen37
05.03.02, 14:32
Mul selline jutt!Võimalusi teha näiteks floorale fännisärgid,sallid ja lipud on mul olemas.Ja pealegi.Kas on võimalik ja kust on võimalik saada Floora hooajapiletit???See oleks väga tore.Baaridest soosiksin Nimeta Baari,sest see on vaieldamatult kõige rohkem jalgpalliga seotud baar eestis

jansa
05.03.02, 16:05
Orginally posted by Litmanen37

Mul selline jutt!Võimalusi teha näiteks floorale fännisärgid,sallid ja lipud on mul olemas............................................ .................................

Anna tuld, vaata ainult et ei kõrbe, sest salliturg on hetkel täis kui sa just 100 salli ei tee......(võimalused on meilgi olemas, lisaks praktika) Võid saada ka konsultatsiooni Eesti sallide tegemise kogemuste suhtes.....
tervitades Jansa

.Ja pealegi.Kas on võimalik ja kust on võimalik saada Floora hooajapiletit???See oleks väga tore.Baaridest soosiksin Nimeta Baari,sest see on vaieldamatult kõige rohkem jalgpalliga seotud baar eestis

jansa
05.03.02, 16:11
Orginally posted by Litmanen37

Mul selline jutt!Võimalusi teha näiteks floorale fännisärgid,sallid ja lipud on mul olemas.......................... see võimalus on meilgi olemas ja ka lisaks koondise salli kogemus. Hetke turgu analüüsides aga pole ainult floora sallidele suurt ostjaskonda...100 oleks hea tulemus..aga see tuleb kallis tk. hind. Helista kui asja tõesti ettevõtta tahad...äkki saab eelnevatele kogemustele tugibnedes aidata...
Ja pealegi.Kas on võimalik ja kust on võimalik saada Floora hooajapiletit???See oleks väga tore.Baaridest soosiksin Nimeta Baari,sest see on vaieldamatult kõige rohkem jalgpalliga seotud baar eestis

ROOTSI KUNN
05.03.02, 17:35
Flora hooajapiletit tuleb klubi kontorist küsida, kui selline olemas on . Aga sallide ja särkide kohta oleks huvitav infot vahetada . Ehk on Litmasel mingi soodne variant.
Litmanen37- anna endast märku, teema oleks sallid ,särgid.

mihkel
15.03.02, 10:37
Järgmine reede juba Flora-Levadia. Et kus siis FCF fännid enne mängu kokku saavad ?

ROOTSI KUNN
15.03.02, 10:54
Esimeseks mänguks pakun kogunemiskohana välja Coffiku
kuigi see koht iseenesest mulle ei meeldi ,kuid JH-liikmetel on seal soodustus ning hea ligi ka transpordi peale minna .
Edaspidi tuleb mingi uus koht vaadata ,kus oleks hubasem olla. Näit: GEORGES BROWN VÕI ST.PATRICK, või mõni muu
mõnus pubi.
ootan vastukaja!!!!!!!

vandersell
15.03.02, 11:13
St. Patric on ilgelt kallis. Vähemalt minusugusele poolekohagatöötavaleüliõpilasele :õlu:

ROOTSI KUNN
15.03.02, 11:32
Orginally posted by van der Sell

St. Patric on ilgelt kallis. Vähemalt minusugusele poolekohagatöötavaleüliõpilasele :õlu:

Olen sinuga nõus! Paku midagi omalt poolt välja.

vandersell
15.03.02, 11:40
No mulle isiklikult meeldib Karja Kelder- mõnus ja hinnad pole üle mõistuse. ainuke miinus on see, et aeg-ajalt lööb suits silmad kipitama ja hinge kinni.
Väljaspool kesklinna on OK koht ka näiteks Buffalo Pub- kirjelduseks sobib sama mis ülal, ainult suitsu on vähem. :)
Muidugi oleks hinnad veelgi soodsamad kui JH liikmekaardiga alet saaks. aga hindadest niipalju, kes ei ole Buffalos käinud, siis Rock, ALeCoq, Orikas on 22 eeku 0,5 l ja liitrine kann on 40- :õlu: Ja kui ma õigesti mäletan, siis pühapäeviti oli KKeldris 1l Rocki 35- :õnnelik:
PS. Suitsetajad, ärge võtke isiklikult;)

Litmanen37
15.03.02, 15:52
davai,mis kell siis coffikus????Ja mis kell see mäng juba peale hakkab???Ja see on Kadriorus???

Peku
16.03.02, 21:06
Järgmine mäng: 22.03 19:30 Lilleküla st. FC Flora Tallinn - FC Levadia Maardu:lahe:
oleme siis tublid ja Flora poolt????:õlu:

ROOTSI
21.03.02, 10:09
Kuna Coffikus pole hetkel alkomüügiluba ja seal õlut ei saa
siis kokkusaamine toimub üle tee Emilio Hidalgo baaris
kell 18 reedel. Seal veel soodust ei saa ,kuid peale Vene
mängu peaks saama.:õnnelik:

Jyrka
21.03.02, 12:29
Siuke kysimus et miks FCF ise salle ei tee?

ROOTSI KUNN
21.03.02, 12:49
Orginally posted by Jyrka

Hea küsimus ,kuid valel aadressil esitatud. Esita see palum
FCF-i juhtkonnale.
Peale selle: Levadia fännid soovivad FCF-i omadega reedel
TAmmsaare juurs kell 17 kokku saada ja koos matshile minna .Kas on huvilisi?
Lisaks tahavad nad lähitulevikus meiega jalgpalli mängida.

Miq
21.03.02, 17:29
Orginally posted by ROOTSI KUNN

Orginally posted by Jyrka

Hea küsimus ,kuid valel aadressil esitatud. Esita see palum
FCF-i juhtkonnale.
Peale selle: Levadia fännid soovivad FCF-i omadega reedel
TAmmsaare juurs kell 17 kokku saada ja koos matshile minna .Kas on huvilisi?
Lisaks tahavad nad lähitulevikus meiega jalgpalli mängida.

ohoh, uus level Eesti klubide fännide omavahelises suhtlemises ka? Võiks võtta küll jah nendega mõne õlle ju. Sügist meenutades oli see vend küll normaalne tüüp, kes Flora fännid Levadia bari viis. A mis siis komisjon otsustab?

aiFo
21.03.02, 17:58
kas kell 17 pisut vara ei ole?

ROOTSI KUNN
22.03.02, 00:18
Ma ise arvan ka ,et liiga vara ja mis seal väljas külmaga ikka passida . Statal saame küll külmetada.
Aga praegast on siis see minu poolt pakutud kõrts Emilio
jäänud selle mängu kohtumispaigaks ,üritan natuke õllehinda alla kaubelda ,kuid ei luba midagi.

ROOTSI KUNN
01.04.02, 18:47
Täna siis uus võimalus omadele kaasa elada ja võit
kotti pista. Ilm ilus ja ehk saab ka FCF-särgi juba peale panna. Ise tulen otse statale ,sest tööd on nii palju ,et ei jõua kusagil ennem koguneda.
Muideks Narvat tuleb alati kartta, võitlevad viimse vereni.

ROOTSI KUNN
12.04.02, 14:17
FCF FÄNNID KOGUNEME COFFIKUS
KELL:17.00
Laupäevasel ilusal vutiõhtul võiksime enne mängu mõned õlled kesklinnas Coffikus teha või on paremaid pakkumisi ?
Sealt hea jalgsi Wismarisse kõmpida.

ugla
18.04.02, 21:31
Et siis see teema on maha maetud ? Huviliste puudumise tõttu ? FCF sall oleks küll ju tore .. :sega10:

ROOTSI KUNN
24.04.02, 14:48
REIS PÄRNUSSE
Eilsel jalgpalliühisvaatamisel sai esialgselt paikka pandud ,et Reedel kell 15.00 väljub Sakala keskuse eest fännide buss
Pärnusse, FLORA ja Pärnu Levadia mängule,mis algab 19.00
Enne seda toimub mõlema klubi fännidevaheline jalgpall.
Kõik ,kes soovivad sõita Pärnusse palun siin märku anda.
Kordan: info bussisõidu kohta on esialgne(kinnitamatta).

mihkel
24.04.02, 16:38
Olen kindlalt tulemas. Loodame, et huvilisi tuleb ikka piisavalt.

Wuppi
24.04.02, 17:48
Minagi olen kindel tulija.

ugla
24.04.02, 22:49
Tore asi. Ainult ,et huvitav miks Meistriliiga mängud
suuremalt jaolt tööpäevadel on ? Eriti veel Meistriliiga favoriidi mängud . Oleks asi laup-pühap oleks samuti kindel tulija , nüüd aga tuleb tööjuures vaba päev orgunnida ja
vaevalt see sellise põhjusega õnnestub... :kurb5: Ja ma kujutan ette , et ma pole ainus...

ROOTSI KUNN
25.04.02, 00:14
AMETLIK TEADE

Nüüd siis juba ametlikult kinnitatult teatab Jalgpallihaigla ,et
reedel kell 15.00 väljub Sakala keskuse eest buss Pärnusse.
Pool bussi hinnast maksab FC Flora ja pool meie. Meie osa on vaid 1100.-eeki Kui tuleb üle 20 inimese siis on juba üliodav. Sõit toimub igal juhul isegi kui tuleb 10 inimest.
Oodatud on kõik huvilised isegi kui nad ei ole just väga FCF-i fännid.
Jalgpallihaigla soovib kõigile häid vutielamusi täna õhtul ning reedel Pärnus.
Kohtumiseni reedel Sakala keskuse ees.

Raimo
25.04.02, 15:18
kui palju mehi on praeguse seisuga Pärnusse sõitmas?
Ja kui pikk on fännide sõprusmäng, kas ikka 11 meest korraga platsil jne?
Kui mehi on vähemalt 10, siis oleksin ehk isegi tulemas.

ROOTSI KUNN
25.04.02, 19:43
Dessant Pärnusse.

Buss on suur nii,et kindlasti mahuvad kõik soovijad peale.
Mängu aeg on 2x20 min. ja toimub suurel platsil täis meeskondadega.
JA kõik ,kel varustus kaasas saavad ka mängida. Florast saime ka kõigile ühesugused särgid 15 tk.
Nii,et kõik rahvas homme Sakalasse oodatud ,ka sina Raimo.

Insener
25.04.02, 21:48
Kohtumiseni siis reedel. Tuleb kõva jalgpallipidu.

Hellik
26.04.02, 11:46
Kift päev tuleb :õnnelik: ja afteka teeme ka, no näiteks Tuberkuloitedis :õlu:

Sen
26.04.02, 13:10
Originally posted by Mayhem

Kift päev tuleb :õnnelik: ja afteka teeme ka, no näiteks Tuberkuloitedis :õlu:

Tuberkuloitedis????? Mh, me ju hakkame peale mängu kohe tagasi sõitma. :(
Aga Tallinnas tuleb kindlasti aftekas (pätsul eile sünnipäev ja ta lubas kõigile välja teha... no mitte päris kõigile:) )

Ariol
01.06.02, 04:44
kas keegi teab, kas kuskilt on v6imalik FCF v6i koondise s'a'rki odavamalt osta. Praegused hinnad v'a'hemalt minu, kui 6pilase kohta, on kyll veidi kalli v6itu.:sega6:

Elvis
01.06.02, 05:28
minuarust võiks kasvõi tellida suures koguses mingeid rohlisi särke millel on peale kirjutatud FLORA(valges kirjas) ....või midagi sellist. Need ei tohiks ju eriti kallid olla ja mis muud kui jätad ühe päeva söömata/joomata ning ostad särgi. Ja krt,et need flora mängu piletid nii kallid on. Parem on odavad piletid ja palju rahvast kui kallid piletid ja vähe rahvast, summa tuleb ikka sama.

raido
01.06.02, 23:19
Originally posted by wolfman

minuarust võiks kasvõi tellida suures koguses mingeid rohlisi särke millel on peale kirjutatud FLORA(valges kirjas) ....või midagi sellist. Need ei tohiks ju eriti kallid olla ja mis muud kui jätad ühe päeva söömata/joomata ning ostad särgi. Ja krt,et need flora mängu piletid nii kallid on. Parem on odavad piletid ja palju rahvast kui kallid piletid ja vähe rahvast, summa tuleb ikka sama.
Jah, meil siin Pärnus maksab pilet vaid 10 krooni ning staadion on alati rahvast täis.

ROOTSI KUNN
14.07.02, 15:25
Kõik FCF-i fännid kogunevad siis vastavalt eile sõlmitud kokkuleppele kolmapäeval kell 20.00 Kristiine Keskuses all baaride juures ja sealt siis juba minek A Le Cog Arenale
Kaasa kõik abivahendid ,millega saab vastast segada!!:D :D

maailmakunn
23.07.02, 02:24
Terekest,
Muideks FCF-i selle hooaja särke on müügil Kristiine Cityspordis hinnaga 595.-
Müügil on must-valged särgid, millega FCF esineb Eesti ML-s ja rohe-valged, millega FCF Apoeliga võitles.
Nii et andke tuld

ugla
24.07.02, 00:14
Hmm , tore , peab asja uurima. See hind on vähe parem kui Sportlandis , seal oli üle tonni. Aga miks FCF Meisrtiliigas kogu aeg selles valges on ? See peaks ju
\"away\" värvid olema ? Ja kas ainult minule tundub selle topicu disain vähe imelik ?