PDA

View Full Version : Olümpia

Leheküljed : [1] 2 3 4

vibu
10.02.02, 20:34
Siin siis võiks rääkida emotsioonidest, eestlaste esinemistest ning millest iganes- seoses olümpiaga.
Endal tekkisid täna õhtul sellised tundmused...

1. Soomlased. Minu tunded "põtrade"vastu on alati olnud sellised, nagu nad on. Kuid seda, et nad kõvad spordivennad on- mitte mingit kahtlust. Peale seda dopingu jama hakkas neist lausa kahju. Parastamisel ma erilst mõtet ei näe. Seoses Kristiinaga tundsid küllap ka paljud eestlased seda, mida terve Soome rahvas üle elas. Meil muidugi selle vahega, et kõik toimus enne suurvõistluse starte, neil aga alles peale medalite kaelariputamist. Kellel raskem? Ei oska öelda. Küllap oli omamoodi ehmatav nii meil, kes me kartsime, et meie suurlootus jääb olümpialt eemale, kui ka sommidel, kes tundsid end mega petetult. ning nüüd, kui Soome murdmaasuusatamine on põhjas on nende põhilootused siiski vaid veel kahevõistlejatel ja suusahüppajatel. Ja Tallose tänane sõit oli mega positiivne elamus! Lajunenilt oli see isegi oodatav, kuid et teine "põder" nii vastu peab... Õnnesoovid minu poolt Soome rahvale!!! Kuid
2.EESTLASED olid siiski allapoole arvestust kahevõistluses. Ei tahaks isegi kommenteerida. Ühe mehe haigus, teise läbikõrbemine peale seda, kui juba proovikatsel tehakse nii hea hüpe aga hiljem... Levandi õnn selle üle, et mehed saavad trenni teha, võttes osa ka K120 hüpetes... Aru ma ei saa. Ei taha küünik olla, kuid maksta maksumaksjana raha selle eest, et kutid saaks olümpiale minna trenni tegema... Saan aru, et kui juba niikuinii seal oled, siis tuleb võtta maksimum. Ja seda nad teevad. Kuid miks nad üldse seal on, kui nad endast maksimumi ei anna?
3.Ilusaim hetk. Kuigi Valgevene-Ukraina mäng jäähokis oli väravatevaene, võis mõningast mänguilu näha. Pisut tooreks ju asi vahepeal läks, kuid see ainuke värav, millega Valgevene hakkama sai- see oli ju ilus?
4.Jalustmahavõttev hetk. Pole kunagi varem osanud näha iluuisutamises ILU. Ma olen seda ka varem vaadanud, kuid kunagi pole see ala pakkunud sellist moraalset rahuldust, mis ma kogesin vaadates vene paari esinemist. Muusika, liikumine.... Lihtsalt pole sõnu. Istusin ja nutsin. Jah, mõelge, et vibu on lolliks läinud, aga see värk läks mulle esimest korda nii hinge...
5. Kristiina... Andkem talle aega atra seada...
Uued sissekanded varsti...

Jaan
11.02.02, 05:44
L2tlaste v6it Austria yle hokis! Ja nende f2nnid on sigalahedad. Praegu m2ngivad tyybid slovakkidega. 3-6 kaotusseisust on saadud 6-6 viik.

Maarek
11.02.02, 11:28
Positiivsed emotsioonid:
1. Kiiruisutamine (M 5000m). Hollandile küll paljulubatud kolmikvõitu ei tulnud, aga selle eest löödi maailmarekordit 2 korda.
2. Naiste ühisstart. Päris terav sõit oli ja rõõmu tegi Belmondo teine kuld (10 aastat hakkas juba mööda saama).
3. Suusahüpped. Tekib ka uusi tegijaid vaikselt juurde. Aga Ahonen'st oli järjekordselt kahju.

Ei midagi erilist:

1. Meeste 30 km jälitus: Eestlased sisuliselt ei osalenud (Raudsepa sõitu ei saa kuidagi osalemiseks nimetada) ja peale selle põgenes veel Muehlegg ka veeel kohe eest ära, mis tegi sõidu kuidagi väga igavaks.
2. Kahevõistlus: Nalja tegi eilne päevaküsimus ETV-s: Kas Salumäe tuleb 15 parema hulka, kuigi koht pärast hüppeid 25-s. Ei tea, kas mõni lootusetu optimist ka tõusu ennustas?

Njah, rohkem nagu polegi näinud.

mcnamara
11.02.02, 12:05
Senine tipphetk kahtlemata Fritz Strobli võit kiirlaskumises. Olen mäesuustamises alati austerlastele pöialt hoidnud. Eestlaste senine esitus on olnud 0, v.a vahest Shmigunid, eriti Katrin.

dreyd
11.02.02, 12:10
Põhimõtteleliselt on iga päev pakkunud üllatusi, nt K-90 hüpped, meeste 30 vaba esikolmik, Saksa hoki(mingil määral), naiste rennisõit/halfpipe, eriti "Hollywoodilik" lõpp, USA neiu viimase sõidu võimas sõit.

Minule ei meeldi sugugi Kiku lalin, näiteks peale naiste 15-t, kui Kaljuveer teda küsitles, lausus Kiku ala, et tema on ikka nii muserdatud ja bla-bla ning et hea kui 20 sisse tuleb, no kamoon. Mingu koju puhaku närv välja ja Torino wellkamm!
Olen kiku poolt aga haletseda ei viitsi enam.

Rõõmu tegi ka Elofssoni prõmmdi, ei meeldi mulle võistlusalad, kus esikolmik on nö formaalselt kinnitamata.

Põnev on....

vaikiv mees
12.02.02, 14:54
Tore, et Ole Einar laskesuus-s ikka oma kulla kätte sai, mõtlesin juba, et küpsetab end mitme ala vahel valides päris läbi.
Lätlastel oleks nüüd vaja jäähokis Sks-le ära teha, siis on tee 8 hulka lahti!
Aga kui lisaks Kikule ka Mae ja Veerpalu peaks kõrbema, siis on küll täielik jama lahti.

mcnamara
12.02.02, 15:21
Täielik skandaal oli iluuisutamise paarissõidu lõpplahendus. Kanadalased Jamie Sale-David Pelletier tegid asjatundjate arvates täiusliku kava, mis pealegi oli nii ilus, et liigutas pisarateni. Ometi eelistasid kohtunikud jällekord vene paari, kelle ainus pluss kanadalastega võrreldes oli see, et neil on rohkem varasemaid saavutusi. Kanadalaste "Love Story" muusikale tehtud kava oli vapustav, midagi täiesti ootamatut paarissõidus. Aga venelased on võitnud aastast 1964 ja traditsioon pidi ilmselt jätkuma :viha:

Kosk
12.02.02, 15:37
Mul on näiteks olümpiast sügavalt pohhui.
Tore oleks kui Läti hokimeeskond kuhugi kaugemale jõuaks.

Jeeg
12.02.02, 23:22
Orginally posted by mcnamara

Täielik skandaal oli iluuisutamise paarissõidu lõpplahendus. Kanadalased Jamie Sale-David Pelletier tegid asjatundjate arvates täiusliku kava, mis pealegi oli nii ilus, et liigutas pisarateni. Ometi eelistasid kohtunikud jällekord vene paari, kelle ainus pluss kanadalastega võrreldes oli see, et neil on rohkem varasemaid saavutusi. Kanadalaste "Love Story" muusikale tehtud kava oli vapustav, midagi täiesti ootamatut paarissõidus. Aga venelased on võitnud aastast 1964 ja traditsioon pidi ilmselt jätkuma :viha:Et jah, olen ka ise sügavalt pettunud. Muidu suurt iluuisutamist ei vaata, aga et teadsin selle eduka paari (MM-tiitel) olemasolust ja ka seda et nad esindavad ühte mind kõige sümpatiseerivamat riiki Kanadat, siis viskasin silma videokordusele peale ja tõesti, kui venelaste (õigemini oli üks vist grusiin) kava oli küll igati hea ja vaid üks eksimus, siis minu meelest ei saanud seda võrreldagi kanadalaste ideaalse kavaga, kus kõik klappis nagu kellavärk ja kava järgis 99&liselt muusikat. Veel enam, et ma ei suutnud uskuda et ükski kohtunikest ei andnud 6.0i, ei suutnud ma uskuda kui rahulikuks jäid kanadalased ise peale markide kirja saamist. Võit pidi ju kindel olema...

vibu
13.02.02, 09:24
JA TULI ÄRA!!!!!!!! KULD!!!!!!!!!!!!!!!!!
No see juba oli midagi.... niisiis viimased emotsioonid ja tegemised viimastel päevadel...
Peale teist öist vahetust jõudsin siis esmaspäeval lõunaks kodulinna. Istusin pubisse maha, võtsin mõningad õlled ja keerasin teleka eurospordi peale. Hoki oli hea. Mäng oli poole peal... (Läti mäng) Olin juba kassiahastuses, kui lätlased hakkasid lajatama. Pubi kaikus mu rõõmuhõisetes, õllekogus keres suurenes ja tuju läks paremaks... Mäng läbi läksin kodu koikusse, et peale väsitavat tööd sõba silmale saada. Kell oli 1. Kella poole viie ajal helistas tuttav näitsik, kes kutsus pubisse. Ega ma ka siis kade poiss olnud. Sinna ma sammud sättisin. Õnnetundega avastasin, et ka neidis on spordifänn, seepärast ei olnud nagu hullu, et silmad telekas mul kinni olid. Laskesuusatamine tuli välja oli näitsiku lemmikala ja elasime siis järjest nii naistele, kui ka meestele kaasa. Enne meeste sõidu lõppu pidi neidis kodu minema, saatsin ta siis ilusti kodu ja kimasin keel vestil läbi terve linna pubisse tagasi. Eestlaste esinemine oli masendav. No ei oska lasta. Ise veel sõjaväelased. Kurvastusest taas õlled. Kodu magama...
Teisipäev. Kell 2 päeval pubisse. 1 õlle... Iluuisutamine.... Eelkõnelejatega täiesti nõus. kanadalaste kaotus oli minu jaoks päeva negatiivseim üllatus, isegi negatiivsem, kui Kiku õhtune sõit. Aru ma ei saa... 2 õlle... Kutsusin siis erinevaid variante samuti pubisse, kuid kellel oli mees kodus ja laps haige... selle peale 3s õlle. Kõrvallauas oli ühe laskesuusatajaga seotud naisterahvas (nimed jätan targu nimetamatta), kellele pubi rahvas häälekalt seletas, et kodumaa ütleb oma poegadest lahti. Näitsik proovis küll halva mängu juures head nägu teha, kuid ebamugav tal muidugi oli. Lausa kahju hakkas temast, kuna ta aga kritiseerijaid tundis (kes muide ei istunud temaga ühes lauas) siis ei hakanud ennast vahele ka segama. Vihast inimeste vastikuse üle-4s õlle... Kella viiest hakkasid sündmused liikuma. Kogunes juba arvestatav hulk inimesi, kes sättisid ennast suures ootuses Kristiina sõitu vaatama. Sõbralikkus oli õhus ning selle peale võeti õlled... Mina ka. kristiina sõit oli täpselt selline nagu ta oli. Mina küllap olin sellise sõidu peale üks arhulikkumaid, kuna ega nagu ise midagi erilist oodanudki. Pakkusin heal juhul kohta paarikümne hulgas, millele teised enne sõitu häälekalt vastu vaidlesid a´la vähemalt kümne hulka ikka tuleb jne. Hiljem parastama neid muidugi ei hakanud. Siiski- kurvastusest -õlle... Kodu ei hakanud minema, sättisin end vaid mugavamalt sisse meeste sõiduks. Rahvast kogunes. Ja mitte vähe. Sõit oli fantastiline! Rahvas oli täiesti sillas. Ühes lauas mingi joogine seltskond küll sõidu alguses kobises, et kui eestlased kolme hulka tulevad, siis nemad söövad oma sokid ära. Hiljem kui nägid, et medal tuleb julgesid avaldada arvamust, et tegelikult on eestlased ikkagi s***d. Palju ei puudunud, et rahvas oleks nad ära lintsinud. Sõit läbi hakkas asi ülekäte minema. Rahvas pidutses, mul ka paras sakk sees, kuna vahepeal oli nii mõnigi õlle kere vahele aetud, ning see asi hirmutas mind. Hommikul pidin ju tööle tulema. Keelitati küll, et sellise päeva puhul peaksin tervisepäeva võtma, kuid õnneks jäin endale kindlaks. Ja läksin kodu. Ah jaa. Tegin siis enne meeste sõitu selle, mida kunagi varem polegi nagu ette tulnud- üks tuttav näitsik helistas ja avaldas arvamust, et võiks minu pool nii üht koma teist teha. Ütlesin viisakalt ära- mina lauast ei tõuse. Ja ega ma kahetse, et ei tõsnud ja kodu ei läinud. Sest olümpiavõit on tähtsam kui mingi nähv...

Mätas
13.02.02, 10:05
Uisutamise hindamine on nii subjektiivne asi, et mina sel teemal eriti kobiseda ei tahaks, aga kandalased ju kukkusid kohustuslike kava lõpus täitsa pikali. See vist otsustaski.
Täna tuleb siis veelgi rohkem juua kui eile...vana inime juba, tervisele hakkab...

margunn
13.02.02, 11:15
kui on keegi tark, võiks mulle ka seletada kuidas käib iluuisutamise hindamine.
endal meeles selline tore lugu lillehammerist, kus meeste üksiksõidus pärast seda kui viimane mees ära uisutas tekkis järgmine siruatsioon: enne viimase võistleja sõitu esikohal olnu jäi kolmandaks, viimasena sõitnu sai teise koha ja enne viimast sõitu teine olnu võitis.
kes näeb siin mingit loogikat, näidaku ka mulle.

kyps
13.02.02, 11:25
Hinnatakse sellise süsteemi järgi, et iga kohtunik teeb oma järjestuse ja kellele siis kõige vähem kohapunkte tuleb on võitja.

Oletame, et siis Lillehammeris olid kohad enne viimast võistlejat jagunenud järgmiselt:

Ants 1, 2, 1, 1, 2 = 7
Jüri 2, 1, 2, 2, 1 = 8

peale viimast esinejat aga

Ants 2, 3, 2, 2, 3 = 12
Jüri 3, 1, 3, 3, 1 = 11
Tiit 1, 2, 1, 1, 2 = 7

ja nii see võimalik ongi:)

vaikiv mees
13.02.02, 15:12
Orginally posted by margunn

kui on keegi tark, võiks mulle ka seletada kuidas käib iluuisutamise hindamine.
endal meeles selline tore lugu lillehammerist, kus meeste üksiksõidus pärast seda kui viimane mees ära uisutas tekkis järgmine siruatsioon: enne viimase võistleja sõitu esikohal olnu jäi kolmandaks, viimasena sõitnu sai teise koha ja enne viimast sõitu teine olnu võitis.
kes näeb siin mingit loogikat, näidaku ka mulle.

Ma ei viitsi ka oma ajusid arvutamisega pingutada, aga lühikava jms võetakse ka arvesse, vabakaval on kõige suuremad kohapunktid.[Võib tekkida absurd nagu vanasti tennises, kus võitu korranu kaitses lihtsalt oma punkte ja võis tabelis hoopis allapoole langeda] See selleks. Kõik (Eurosport jt)pidasid seda skandaaliks, ainult RTR pealt üle vaadates oli 3x OV Rodnina endaga rahul, et "kohtunikud ei lasknud end publikust mõjutada":viha:

Meeste sõidu kirjeldamiseks pole sõnu, Mae medalit poleks küll julgend pakkuda (aga ta oli ka vaimselt väga heas seisus -erinevalt näit. Kikust)
Jens Salumäe on küll imemees- 2-v täielikult aia taha, aga spetshüpetes 50 hulka!:lahe:

mihkel
13.02.02, 21:50
Meeste ja naiste lumelauada vaatasin. See Danny Kass oli ikka väga lahe kuju, kõrvaklapid peas tegi oma trikke. Kahju, et see irokeesi soenguga soomalne Heikki Sorsa medalile ei küündinud. Igatahes positiivsed emotsioonid;)

vibu
19.02.02, 01:32
Meeste teatesõit.... Masendav. Veerpalult ja Maelt tasemel sõit, Olle täitis oma koha, arvestades, et mees ülipikkade maratonide spets, viimane vahetus aga... masendav. pani vaid mõtlema, miks ei võetud olümpiale kaasa hoopis juunioride MMi kulda Rehemaad.... Ning kui Andrus jättis selle teatesõidu pärast veel mõne distantsi sõitmatta. Loomulikult olid eestlased pea tund telepildis ja eks see ka ole midagi....
Olga Põleva. Vot see naine paneb imestama. Sattusin naiste laskesuusatamist vaatama vene kanalilt. Sõidu lõppedes nägi välja nagu tavaline vene baba, hiljema aga stuudios.... KRT!!!! Kus on alles tibi!!! Ja vene kommentaator tegi tasemel intervjuu- võttis lausa silma märjaks. Mis omakorda pani mõtlema eesti kommentaatorite mögale. Mõtlen just telekommentaatoreid.... Põleva sõit esimese vahetusena teatesõidus samuti positiivne üllatus. Lausa kahju oli temast, kui hiljem vaid pronksiga pidi rahulduma. Tüdruk muide tegi kunagi trenni koos Tchepalovaga, siis viskas ka püssi selga ja nüüd ruulib täiega. Muide inervjuust jäi meelde, kuidas ta pisar silmas pühendas oma medali esimesele treenerile, kes oli mingis õnnetuses hukkunud, saksamaalt treeninglaagrist tulles.
Austraalia medal uisutamis distantsil.... Halekoomiline, samas postiivne üllatus. Vähemalt sportlik....
Soome võit hokis Venemaa üle.... +++++
Canada s****t vorm hokis.....+++++
Mina siiski Rootsi poolt. Venelased ka on midagi, kuid sommidele ikka rohkem põialt...
Huviga ootan homset meeste lasketeadet.... Kas tuleb pauk harjavarrest?????

eston maravilha
19.02.02, 01:52
mõtlesin et poetaks kah paar rida kuigi eriti ei viitsi vaadata.

praegu vaatan kanada-tsehhi mängu. 1-1 kuradi hea asi. pea-aegu ilma ühegi pausita. kanada surub aga see kuradi hasek seal väravas. tsehhi sai dühe õnnelga pooleks värava. siukest mängu poleks küll oodanud.

nojah mis sest teatesõidust ikke rääkida. tund aega tõsist tööd suutis mingi amatöör täiega perse keerata. aru ma ei saa miks nad kedagi noort kaasa ei võtnud.

ja ja siis olen näinud veel jevgeni plushenko vabakava(või mis iganes) meeste iluuiskumise vabakavas. no see oli tase. ega mina tea mis koha ta pärast sai aga see sõit oli viimase peal.

Fazz
19.02.02, 02:39
Jälgin ka Can-Cze mängu, õnneks langetati õige otsus ja loeti Lemieux' viigivärav 2. perioodi lõpus ära, sest tšehhid ise rammisid selle värava paigast. Ja sommide võit russide üle :õnnelik:

Muidu huvitav oleks teada küll, mitu medalit nüüd tänu Alaveri 'hiilgavatele' kombinatsioonidele Andrusel ja Jaagul saamata jäi :kratsti:

vibu
19.02.02, 03:58
Nii et Canada fännid.... siinkohal lähevad eelistused lahku. Mina olin siiski tsehhide poolt ja minu arvates oli hoopis Canada teine värav õnnega pooleks loetud. ning minu arvates loll olukord, kus juba veerandfinaalis lähevad kokku Tsehhi ja Venemaa. USA sõidab saksast üle- samuti Rootsi valgevenest.. Mulle kaks ebasümpaatsemat meeskonda OMil- canada ja USA. meeldivad aga (tähtsuse järjekorras) Tsehhi, Rootsi, Soome, Venemaa. Kahju et isegi teoreetiliselt kõik need 4 poolfinaalidesse ei saa...

dreyd
19.02.02, 08:36
jah hoki on sel õlumpial tõesti hiilanud. minu jaoks on ilmne favoriit USA, seda on ta juba sest saati peale, kui mälu mäletab, kahju et 80-ndal ajal ainult kolmene olin:)

kui erinevates kommikohtades on kellegi kehva mängu puhul a´la kanada lakki saamine svenssonitelt, justkui vabandatud ah et see ju alles alagrupi mäng, siis ega ikka päris nii ei ole, näed nüüd USA rapsis ja 1/4 peaks olema allatuult laskmine.
ei meeldi mulle kronori mehed ja muidugi ka venkud, põhjused on ilmselt kõigile teada.
ennustati et see OM säravad goalied, kes siis on best

ise pakun Mike ja Tommy on päris häästi pannud

eston maravilha
19.02.02, 13:10
kanada 3 tshehhi 3

täitsa lõpp mäng oli. kahju aint et vahtralehe poisid ei võitnud. lahmisid küll haseki(kuradi värdjas) väravale peale aga õnne ja vahel jäi ka oskustest puudu:) poleks nagu uskunud et lemieux veel midagi suudab teha aga võta näpust mees oli üle platsi vant. ja see esimene värava tõmbas hasekile ikk aeriti ülbelt koti pähe. vaatas ringi nagu otsiks söötu aga ei lahmis jalge vahelt hasekile ära.

ja tre kronor on ka kõva pande. need 2 - kanada ja rootsi - ongi minu isiklikud favoriidid.

jkes
19.02.02, 16:13
Õnneks on OM mulle siiamaani väga palju pos. elamusi pakkunud. Viimaste päevade suurimad on loomulikult O. E. Bjorndaleni kolmas kuldmedal ja Norra teatemeeskonna võit tänu Alsgaardi võimsale lõpuspurdile. Super oli ka Aamodti võit Eberharteri ees. Pettumusi pakkusid Aasmäe lörts sõit teate viimases vahetuses ja Norra kahevõistlejate ning suusahüppajate nõrk esitus.

Raix
19.02.02, 16:20
pajataks siis natu, mis silma on jäänud viimastel päevadel...
kui nyyd sellest paljuräägitust meeste teatesõidust rääkida... yhine kirumisobjekt on siin vist kõigil meelis "kaadteem" aasmäe... :kop: :) no jama kyll selle mehega alati, aga keda tema asemele panna? noor rehemaa? on teine ju rohkem klassikamees... ei ole ka enam mõtet ennustada, kas meil oleks temaga paremini läinud... ise olin kyll natu pettunud, et rehemaad kaasa ei võetud...:( oli ju teine hiilgavas vormis: pani eestikad kinni ja siis veel juunioride MM'i ka!! teisest vaatevinklist mõelda - super, et meie suusatajatel on backup tulemas!! :)
soome võit venemaa üle jäähokis oli päris magus!! eila aga said nad mõnusa laksu oma meelisalal - meeskonna suusahypetes 0.1 pointsiga saksale allajäämine - kõigi aegade napim võit!... mnjaa... see on vist juba "soome õnn"... tuleb siinkohal meelde nende kultussuuskaja juha mieto... vot sellel mehel oli ikka tõeline lucky coin!! :D
jäähokis hoian pöialt svenssonitele! jama oli tänane mäng - tsehhid ikka oleks pidanud kanadale ärategema!!! :)
parim kild siiamaani on kindlalt olnud austraalia tyybi võit meeste uiskamises, kus ülejäänud vennad tänu china-maani rabelemisele väljapanid!! :) :)
laskesuustamises oli eila hea sõit, kus naiste teates saksa edestas norrat ja siis tuli trobikond slaaavlalsi!! :) ;) poiree tegi hea sõidu ning noor henkel näitas, et tema äsja võidetud kuld polnud õnneasi - väga kindel laskmine + hea sõit!!
egas midagi... häid teleelamusi teile kõigile!!

vaikiv mees
19.02.02, 16:40
Meeste teatesõit oli vähemalt tipptasemel meelelahutus; Veerpalu sai oma vahetuses näidata, mis mees ta on. Tema koos maega on maailma tipptasemel (ilma nendeta oleks vist üldse viimaseks jäänud), teatesõit kui selline näitab aga riigi kui terviku taset& see on 4 mehe peale kokku just niisugune. Hea veel, et on mingigi nelik välja panna; naiste koondis suretati sootuks välja (Vahtra, Kurg)Shmigunid ise ka niikuinii ei jaksa.
Jäähokis on Rootsi lapsest peale rohkem meeldinud kui põhjanaabrid. Soomlased ei saavuta siis, kui kõik profid kohal on, niikuinii midagi, alati on kaitses mingi prohmakas. Eelmisel OM-l juba näidati P-Am le koht kätte, ka seekord on Kanada väga loiult alustanud.
Naiste laskesuusa tagaajamine tegi küll meele mõruks, Põljova kullal ja tänu viimasele tiirule sootuks medalita..
Amman võttis suusahüpetes mitte ainult mõlemad kullad, vaid ilmselt ka mitmelt staarilt lootuse kunagi OM kuld saada, 4a hiljem võib juba hilja olla. Hooaja algul kiideti küll, et noor tulevikumees, aga midagi taolist küll vist keegi ette ei näinud.

Rainman
21.02.02, 01:20
Svennsonid kaotasid siis Valgevenele, hehe :D Ühe minu netituttavast rootslase arvamus ütleb vist kõik:

Arrrrrrggggghhhhhhh!!!!!!

It's official, this is Swedens worst Olympics ever! Loosing against Belarus in the hockey wasn't even remotely on the plan. Man, I think I'm gonna get real drunk tonight and see if I can feel a bit happier tomorrow.

And the worst part, now I have to keep my thumb on USA for the rest of the tournament...

Nii et meie peame igati rahul olema oma saavutustega :õnnelik:

eston maravilha
21.02.02, 01:31
vandid eesotsas khabibuliniga tõmbasid tsekkidele ikka mõnusalt vee peale. yihaaaaaaa

Fazz
21.02.02, 04:29
Vaestele svenssonitele oli 20.02.2002 ikka tõeliselt must päev - nagu oleks vähe veel sest hokihäbist, siis kaotati ka viimane reaalne kullalootus, kui meeste körlinguturniiri poolfinaalis jäädi valitsevate ilmameistritena alla Kanadale 4:6 :doh:

vaikiv mees
22.02.02, 13:04
Venelased võeti küll teatesuusatamises maha (paras!), aga Saksa tegi ikka Norrale ära (jälle paras!)
Eberharter sai suursl-s lõpuks ikkagi oma kulla kätte
Naiste jäähoki näitas veelkord, et soomlased lihtsalt pole võitjatüübid

vibu
22.02.02, 13:30
Kuule vaikiv mees/ mis sul vene naiste vastu on? See on ikka paras kamm, mis sellele nelikule tehti. Kõige rohkem kahju mul muidugi Tchepalovast.... Aga venelased seda asja niimoodi ei jäta. Ennem muutub meri piirituseks.... lausa huviga ootan äktsionit....

Maarek
22.02.02, 13:49
Orginally posted by vibu

Ennem muutub meri piirituseks.... lausa huviga ootan äktsionit....

Njah, nagu seda äktsionit veel vähe oleks. Üks protest ajab teist taga.

Yazid
22.02.02, 13:53
Tõesti jah mida siin parastada-närvidele käib ,kui niimodi vett peale tõmmatakse.Olümpia peaks ikka sallivam olema.
Nüüd loodan ,et Vene USA'le hokis ära paneb (kui mäng ikka toimub).

vibu
22.02.02, 14:22
Maarek, olen nõus, et liialt palju proteste, kuid ega vait ei saa ka sellepärast olla, kui ikka omadele kanni pantakse põhjendusega -"Juba niigi palju lärmi igalpool, las siis seekord olla..." Liialt palju proteste on lambist võetud, ka venelaste poolt, kuid minu arvates praegu röögitakse õige asja nimel. Ja vaid see loeb. Vähemalt minu arvates...

Rainman
23.02.02, 23:30
Olen ka enda jaoks avastanud uue ala. Vaatasin täna iluuisutamise galaetendust ja jäin väga rahule! Kohati oli küll nii, et pisar tahtsi silma tulla, nii ilus oli :suurnutt: Meeste üksiksõidu, paarissõidu ja jäätantsu mõningaid kavasid sai ka vaadatud kui peale juhtusin. Eriti meeldisid mulle jäätantsu olümpiavõitjate Anissina & Peizerat' improvisatsioon ja samuti ka Lobatšova & Averbuhhi kava :hüppenöör

Andrus oli loomulikult täna väga tubli! Ilmselt oleks Andrus saanud kulla, kui distants olnud 60 km :) Mühlegg oli seekord siiski liiga hea ja Andrusel ei vedand ka suuskadega kõige paremini. Ivanov üllatas, oli ta ju nii 15 km-s kui ka teates suurtes vaevades.

Olen küll väga rahul selle olümpiaga, kuigi kahju, et Kristina jaoks olümpia ära rikuti ning tal teine olümpia järjest ebaõnnestus. Siiski on homme ka päev ja äkki suudab ta 30. km-s üllatada :lahe:

Fazz
25.02.02, 18:27
Põhiline ikka et Kanada oma hokikulla lõpuks kätte sai. Super-Mario pani küll vähe kala, ent õnneks Sakic jt õigel hetkel ei vääratanud. Nüüd jääb veel loota, et lisaks hoki sünnimaale paneb ka vuti sünnimaa selle aasta suurturniiri kinni. Siis ei oskaks küll vist enam midagi muud tahta. Ok, vbla seda, et kunagi ikka Eesti ka finaalturniirile jõuaks ;)

eston maravilha
25.02.02, 22:48
see oli küll tore jah kuidas kanaada poisid tähe-triibu meestele ära tegid. iginla ja sakic - super noxid. ja lõpuks peegeldas skoor mängupilti paremini sest ega usal eriti seal küll millegagi ärbelda polnud

vaikiv mees
26.02.02, 15:25
Orginally posted by vibu

/ mis sul vene naiste vastu on? See on ikka paras kamm, mis sellele nelikule tehti. .
Teateneliku mahavõtmine oli muidugi teat. suunitlusega (Teor-lt oleks pidanud laskma teha vahetuse; nagu ütlesin, lootis Norra siit vist nüüd jackpoti koju tuua) Aga nagu elu näitas (Vt dopingu teema), et kui Lazutina & Mühlegg lähevad maratonis nagu tankid, siis oli juba kahtlustustel hemoglobiini suhtes tõsi taga.

Maarek
28.02.02, 13:41
Teema pealkiri on igaljuhul hea mõtted?, tundmused?. Ausalt öeldes on praegu tunne, et mõne koha pealt oleks see olümpia küll võinud olemata olla. Üleeile vihastas mind artikkel "Slõhtulehes", kus Vene suusatajate "ülemal" jäi veel õigust üle, a'la kõik teised panid dopingut, aga meie oleme puhtad ja FBI ka veel kõigele lisaks kiusab taga. Venemaa my ass, kurat võtaks.:viha: :viha: :viha:

mcnamara
08.07.05, 10:22
Näed jah, ei viitsi uut teemat teha. Selle pealkiri sobib hästi ka praeguseid olümpiaasju arutama. Ehk siis: London 2012 polnud kaugeltki ROK-i ainus otsus Singapuris. Täna teatakse, et alates just 2012. aasta suveolümpiast pole enam kavas pesapalli ja softpalli. Selle otsuse vastu minul küll midagi pole. Nimetatud kaks ala ei jõudnud Ateenast isegi mitte
Rootsi TV ülekannetesse (erinevalt näiteks maahokist ja veepallist), ka pole neil aladel suuri olümpiasangareid ega ilusaid traditsioone. Suured traditsioonid päästsid veel moodsa viievõistluse olümpiastaatuse - erinevalt ennustustest.
Homme otsustatakse võimalikud uued olümpiaalad. 7 mängijaga rägbi, golf, rulluisutamine, squash või karate? Loodetavasti mitte viimane vähemalt - taekwondost võiks ometi piisata. London 2012 silmas pidades oleks inglastele kindlasti meele järgi nii rägbi kui golf. Mulle vist ka.

dreyd
08.07.05, 10:40
no pesapall on vähemalt kuumi krigi kütnud, tõsi minu jaoks eelkõige läbi olümpiaraamatute, kus tugev kommunismine Kuuba võitleb alati poolamatööridest koosneva tõusikutest jänkide kambaga.

Mõnuagent 007
08.07.05, 13:10
oot. aga mis saaks Londoni olümpial nn. korraldajamaa jalgpallikoondiseks?? Kas Inglismaa koondis või lisatakse paremad Sotimaa, Põhja Iiri ning Wales\'i mängijad ka?

mcnamara
08.07.05, 13:20
Algselt postitas dannar

oot. aga mis saaks Londoni olümpial nn. korraldajamaa jalgpallikoondiseks?? Kas Inglismaa koondis või lisatakse paremad Sotimaa, Põhja Iiri ning Wales\'i mängijad ka?

Suur vaidlus käib selle ümber juba. Suurbritannia nime all esinemine on shotlastele väga vastukarva - ehkki FIFA on kinnitanud, et see ei võta neilt õigust teistel turniiridel eraldi osaleda. Inglismaa, Wales ja Põhja-Iiri oleksid ühise koondisega põhimõtteliselt nõus.

mcnamara
08.07.05, 15:21
ROK otsustas, et ükski uus ala pole olümpiastaatust väärt. Karate ja squash läksid hääletusele, kuid kukkusid läbi. Seega 2012 on olümpiakavas 26 ala. Pekingis veel 28.

rolandbu
08.07.05, 15:22
Ise oleks kahe käega poolt rägbi kaasamisega olümpiaperre:D Karmide meest mäng:lahe: Olen ainult näinud 15-mängijaga rägbi mänge, ehk keegi targem valgustaks mind ning tutvustaks selle mängu erinevaid versioone

Teise alana näeks karated;). Aspirantaladest peaks meile olema meeltmööda karate kaasamine.

17
08.07.05, 21:26
Algselt postitas mcnamara

ROK otsustas, et ükski uus ala pole olümpiastaatust väärt. Karate ja squash läksid hääletusele, kuid kukkusid läbi. Seega 2012 on olümpiakavas 26 ala. Pekingis veel 28.

ETV spordiuudised just ütlesid, et need alad, mis välja jäid olid pesapall ja softpall...:oih:

zaz
08.07.05, 21:37
17, kui sa loeksid mcnamara postitust väheke hoolikamalt siis leiaksid sealt ka järgnevad read:

Täna teatakse, et alates just 2012. aasta suveolümpiast pole enam kavas pesapalli ja softpalli. Selle otsuse vastu minul küll midagi pole.

;)

17
09.07.05, 13:35
Algselt postitas zaz

17, kui sa loeksid mcnamara postitust väheke hoolikamalt siis leiaksid sealt ka järgnevad read:

Täna teatakse, et alates just 2012. aasta suveolümpiast pole enam kavas pesapalli ja softpalli. Selle otsuse vastu minul küll midagi pole.

;)

Ei kena, ma ei ole lihtsalt tema eelmisi postitusi selles teemas lugenud;) Lugesin vaid seda, mida ma omas postituses tsiteerinud olin;)

Jasper
16.02.06, 16:44
Ega kellelgi pole pakkuda eelmise taliolümpia videomaterjali kuidas see Aussie lühiraja uisutamise kinni pani?

Even
16.02.06, 16:50
Kas keegi ütleks mis kriteeriumite alusel valitakse jalgpalli võistkonnad olümpiale?

Raivo19
16.02.06, 20:35
Algselt postitas Evu

Kas keegi ütleks mis kriteeriumite alusel valitakse jalgpalli võistkonnad olümpiale?Tean,et seal osalevad U-21 meeskonnad ja kas neil on mingi oma pingerida või valikturniir?

budu
16.02.06, 20:59
kas mitte u 23 osalevad om

mcnamara
16.02.06, 21:07
Algselt postitas Evu

Kas keegi ütleks mis kriteeriumite alusel valitakse jalgpalli võistkonnad olümpiale?

Kui ma nüüd väga ei eksi, siis vähemalt Euroopast saavad olümpiale U21 finaalturniiri parimad. Ateenasse pääses vist Euroopast koos Kreekaga ainult neli koondist. Minu teada ka teistel kontinentidel enam-vähem samalaadne süsteem.

budu
04.06.07, 19:07
London 2012 logo siis avalikustati http://etvsport.ee/index.php?0554875

Jeti88
04.06.07, 19:10
suht hale minu arust...

Aílton
04.06.07, 19:13

ahju paras

lenc
04.06.07, 21:52
http://sport.etv.ee/failid/8102.jpg

"Lisa Simpson performing oral sex"

mcnamara
18.02.09, 16:37
2014. ja 2016. aasta mängude Euroopa kõik ülekandeõigused on müüdud mingile erakontorile, EBU pidupäevad on läbi. Kas ERR-il on üldse raha, et sellele kontorile maksta?

vincent
18.02.09, 16:55
2014. ja 2016. aasta mängude Euroopa kõik ülekandeõigused on müüdud mingile erakontorile, EBU pidupäevad on läbi. Kas ERR-il on üldse raha, et sellele kontorile maksta?

Eelmise aasta vuti EMi eest jõudsid küll. Nii hull vast ka ei ole.

lenc
18.02.09, 20:08
Eelmise aasta vuti EMi eest jõudsid küll. Nii hull vast ka ei ole.

Jah, aga kallimaks lähevad need ülekanded kindlasti. Ja kuna igal paarisaastal on olümpia+jalka tiitlivõistlus, siis peab meie kallis rahvusringhääling ühes eelarves mõlema jaoks raha leidma. Mis omakorda tähendab, et reklaami tuleb veelgi rohkem sisse parseldama hakata.

mcnamara
13.08.09, 21:21
Naiste poks on niisiis lõpuks olümpiaalaks saanud, aga meessoo esindajana pean nüüd kurtma, et võrdsust pole ikka veel. Naised saavad nüüd küll kõigil olümpiaaladel võistelda, aga kus on meeste kujundujumine ja meeste iluvõimlemine?

SleepWalking
13.08.09, 21:25
ja golf! ülejärgmistel.
ülekaalulised amatöörid kõik lööki lihvima.

Peeter I
01.09.09, 12:18
Juba kuu aja pärast valitakse 2016 aasta olümpialinn. Minu jaoks on favoriidid Tokyo ja Chicago. Chicago sellepärast, et need mängud võidakse lihtsalt ära osta.

Peeter I
07.09.09, 19:23
ROK on ikka väga rahamaiaks ära läinud.

karl54
01.10.09, 17:09
Homme valitakse siis 2016 aasta suveolümpiamängude korraldaja. Konkurentsis on veel 4 linna: Tokio, Madrid, Chicago ja Rio De Janeiro - ise tahaks, et võitjaks osutuks Rio või Chicago.

Peeter I
01.10.09, 17:36
Homme valitakse siis 2016 aasta suveolümpiamängude korraldaja. Konkurentsis on veel 4 linna: Tokio, Madrid, Chicago ja Rio De Janeiro - ise tahaks, et võitjaks osutuks Rio või Chicago.

Arvan, et Obama toob chicagole võidu.

lorenzo
02.10.09, 19:23
pakun et Rio oleks õiglane variant. Hispaanias ja USAs juba toimusid viimase 20 aasta sees mängud. kahjuks lendas välja Tokyo

lenc
02.10.09, 19:32
pakun et Rio oleks õiglane variant. Hispaanias ja USAs juba toimusid viimase 20 aasta sees mängud. kahjuks lendas välja Tokyo

Kogu see "anname neile, sest seal kandis pole ammu olnud" ja "neile ei anna, sest sellel poolkeral alles toimusid" on täielik BS. Olümpiamängude korraldamine tuleks anda nendele, kes sellega kõige paremini hakkama saavad. Mitte nii, et sümboolse žesti korras antakse suvalistele korraldada ja pärast loetakse laipu kokku....

Kaspy
02.10.09, 19:50
Usun et sõelale on jäänud siiski õiglased kandidaadid. Rio kasuks räägib kohaliku rahva huvi, Madrid oleks meile ajaliselt hea variant, USA mistahes linna puhul tuleb siiski arvestada et islamimaad neid ei salli.
Ise pooldan Riot, usun et neil on maailmale midagi pakkuda

Peeter I
02.10.09, 19:51
Rio võitiski.

vincent
02.10.09, 19:58
Arvan, et Obama toob chicagole võidu.
Obama, Oprah, Onu Tom midaiganes, tühjad pihud ikkagi.

http://msnbcmedia1.msn.com/j/MSNBC/Components/Photo/_new/g-cvr-091002-chicago-fail-9a.grid-6x3.jpg

lorenzo
02.10.09, 20:09
Kogu see "anname neile, sest seal kandis pole ammu olnud" ja "neile ei anna, sest sellel poolkeral alles toimusid" on täielik BS. Olümpiamängude korraldamine tuleks anda nendele, kes sellega kõige paremini hakkama saavad. Mitte nii, et sümboolse žesti korras antakse suvalistele korraldada ja pärast loetakse laipu kokku....

samas nagu et iga kord toimuks asi näiteks USAs oleks ka nagu vale

lenc
02.10.09, 21:28
samas nagu et iga kord toimuks asi näiteks USAs oleks ka nagu vale

Normaalseid kohti on maailmas veel küllaga.

Epic
02.10.09, 22:37
Mis see ajavahe Euroopa/Eestiga on? Ülekanded hakkavad mingil x-ajal olema?

lorenzo
02.10.09, 22:41
6 tundi vist peaks olema. hea ju. põhiasjad õhtusel- varaöisel ajal

Pepe_Šmõud
04.10.09, 19:11
Eks kohendatakse ka neid aegu niimoodi, et kõigil oleks hea vaadata. Leitakse mingi kuldne kesktee. Ei usu, et põhialasid näidatakse eurooplastele kell 4 öösel.

lenc
04.10.09, 19:15
Eks kohendatakse ka neid aegu niimoodi, et kõigil oleks hea vaadata. Leitakse mingi kuldne kesktee. Ei usu, et põhialasid näidatakse eurooplastele kell 4 öösel.

Kell 4 öösel kesk-euroopa aja järgi on 12 öösel Rio aja järgi. Ma ka ei usu, et põhialad sellisel kellaajal toimuvad....

Pepe_Šmõud
04.10.09, 19:18
No kella 12-02 vahel sis.. said aru küll mõttest

vincent
04.10.09, 19:28
Pekingit ja ujumise finaalide nalja vaadates, siis Euroopa ei koti mingi võimaliku aegade ümbertõstmise juures küll mitte kedagi. dollar maksab.

Peeter I
09.10.09, 15:35
Nüüd siis asi lõplikult selge: Golf ja ragbi olümpial. See kuidas golf olümpial välja paistab oleks küll väga huvitav.

mcnamara
09.10.09, 15:38
Nüüd siis asi lõplikult selge: Golf ja ragbi olümpial. See kuidas golf olümpial välja paistab oleks küll väga huvitav.

Golfis üritatakse üldiselt pisikest palli auku ajada. Ega see olümpial ka teistmoodi välja paistma saa.

olll
13.10.09, 23:20
kahju et rägbilt valiti mingi 7-liikmeliste satside variant - see nüüd mingi õige mäng küll pole
ehk toovad tulevikus klassikalise 15-liikmelise variandi ikkagi

kas 15.okt. ei ole mitte tali OM 2018 korraldajaks kandideerijate ülesandmise tähtaeg ?

ChelseaFC
06.06.11, 16:16
Londonini veidi üle aasta jäänud! Keegi veel siit piletite eest võitlusesse läks?

olll
06.07.11, 18:55
kolmandal katsel sai Korea talimängud siis kätte , Pyeongchang 2018
aga veel mõned aastad tagasi väitis miski meie ajaleht ( ilmselt Õhtuleht ) tõsimeeli - et mänge soovib korraldada ...
Põhja-Korea pealinn Pyongyang !!! eesti keeli oli see vist kunagi Phönjang , või miskit sarnast

rallikas
06.07.11, 18:59
Pyeongchang või Pyongyang.. üks Korea kõik

olll
06.07.11, 20:05
et sinu jaoks pole vahet , kas maa on Põhja-Korea või Lõuna-Korea ??
no ma ei tea siis ...

karl54
06.07.11, 21:01
Üks on paha ja teine on hea.

JanK
07.07.11, 00:54
:D seee pilt on päris hea ja

aga ei - nnormmm teema, viva la ajavahe bljät

mcnamara
06.10.11, 13:51
Nn Merritti asi sai siis oodatud lahenduse: ROK ei saa dopingupatuseid ja enam kui kuuekuulise bänni saanuid olümpialt eemal hoida.
Vastik otsus. Reeglid olgu kõigile ja kõikjal võrdsed, aga mina ei suuda olümpiat igasugu MM-ide ja rahavõistlustega võrdsele pulgale seada. Kuigi ainus vahe on tänapäeval selles, et olümpiamedalite eest maksavad sportlasele riigid ja sponsorid, mitte otseselt võistluse korraldajad.

mcnamara
12.01.12, 16:54
Kui keegi arvab, et võimlemine on verinoorte (või lausa laste) ala, siis arvaku uuesti.
Bulgaria's Yordan Yovchev will be heading to the London Games in July after becoming the first gymnast to compete at six Olympics. The 38-year-old qualified at a test event in London this week, despite having a muscle injury. "It is terrific for me as a Bulgarian to take part in six Olympic games," he told the Presa newspaper on Thursday. "How many countries can list a similar achievement?"

mcnamara
03.05.12, 10:24
London on lähemal kui arvata oskad. Leidsin toreda koha (http://kokeile.yle.fi/urheilu/kisojen_koko_ohjelma/5098697), kus juba praegu päevade ja kellaaegade kaupa kirjas, mis toimub ja millal. Soome keelt peab veidi mõistma, aga mitte palju.
Loodetavasti luuakse olümpia aegu taas selline (http://www.eurovisionsports.tv/eurovisionsports/site/index.html) sait, kus saad ise valida, mis spordiala vaatad. Vancouveri aegu oli see kõik vaba ja tasuta, Londoni kohta esialgu info puudub.

dwideng
19.07.12, 15:34
OM'i ülekanded ETV's http://om.err.ee/742b902f-93f6-4df2-ab6c-bfd129aabbe1

mcnamara
20.07.12, 15:52
OM'i ülekanded ETV's http://om.err.ee/742b902f-93f6-4df2-ab6c-bfd129aabbe1

Siit (http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html) peaks siis nägema mõndagi sellist, mida ETV, ETV 2, YLE 2 ja Eurospordi kanalid ei näita. Kui hullusti ta OM-i ajal kokku jookseb, raske öelda.

karl54
24.07.12, 14:15
Homme hakkab siis naiste jalkaga asi pihta. Kahju, et üks tugevamaid Saksamaa osalema ei pääsenud, samuti on puudu Hiina, Norra ja Taani ja samuti viimasel mm. ilusat mängu näidanud Austraalia.
Seekord Brasiilia võtab võidu ära, USA ja valitsev maailmameister Jaapan ehk suudavad konkurentsi pakkuda, turniiri must hobune on Rootsi, kes hea õnnestumise korral võib mõelda finaalikohastki, teiste kullavõimalustesse ei usu.

dontastik
27.07.12, 23:10
Paar minutit tagasi hakkas Londoni Olümpiamängude avatseremoonia. Loodame, et need kolm tundi on meeldejäävad.

karl54
28.07.12, 20:00
Siit (http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html) peaks siis nägema mõndagi sellist, mida ETV, ETV 2, YLE 2 ja Eurospordi kanalid ei näita. Kui hullusti ta OM-i ajal kokku jookseb, raske öelda.

vibulaskmine ja laskmine esimest korda nähtud, vibulaskmine kusjuures päris huvitav, see olümpia kanal ikka meeldiv.

ROOTSI KUNN
28.07.12, 22:25
Ei imesta ,kui varsti selgub ,et hiina ujujad on veerpaluga samast kausikesest söönud.

arx20
28.07.12, 22:29
see oli küll paras üllatus, et Phelps alles neljandaks jäi

ROOTSI KUNN
28.07.12, 22:42
Hea on ujumises kuulata Riho Aljandi proffe kommentaare .

karl54
28.07.12, 22:42
Must lammutab praegu. tundub,et tuleb midagi positiivset.

Meintz
28.07.12, 22:45
Vastane on nõrgem ka. Mitu edasi saab ja kas järgmisena tulevad veerandfinaalid v poolfinaalid? Kui headeks hindate Musta šanse saada edasi alagrupist?

Kommentaator on päris normaalne

karl54
28.07.12, 22:47
kaks vist edasi, aga pole kindel ja ilmselt Aasia vendadele ta jah vastu ei saa.

ROOTSI KUNN
28.07.12, 22:48
Leedulane Titenis näitas ilusat minekut . Võib juba ette öelda ,et ükski Eesti ujuja seda taset välja ei uju ehk siis finaal ja ilmselt ka poolfinaal jääb unistuseks .

ericbana
28.07.12, 22:49
Vastane on nõrgem ka. Mitu edasi saab ja kas järgmisena tulevad veerandfinaalid v poolfinaalid? Kui headeks hindate Musta šanse saada edasi alagrupist?

njaa. aga Musta intervjuud kuulates tundus küll nagu Austria kutt oleks mingi suvaline edetabelis 100 kohta tagapool mängija ja tema peaks ära võitma ka ilma olulise pingutuseta. Enne mängu siis aga selgus, et tegelt vastane hoopis 11 kohta eespool ja mängitud ühe korra, mis oli väga tasavägine. Siiski tundub, et Musta enesekindlus hetkel on õigustatud.

piimamees
28.07.12, 23:11
Ajee, Reena on äge :r66m16:

Maarek
28.07.12, 23:27
. Enne mängu siis aga selgus, et tegelt vastane hoopis 11 kohta eespool ja mängitud ühe korra, mis oli väga tasavägine. Siiski tundub, et Musta enesekindlus hetkel on õigustatud.

Mängu oli ilus vaadata.
Teises geimis läks seisul 16-7 juba liiga enesekindlaks ja paar eksimust ja mõned napikad tegid mängu üsna pingeliseks. Õnneks vormistas ära :) Kui Indoneesia kutt homme natuke mütsiga lööma tuleb, siis võib isegi midagi luua.

marcello
29.07.12, 11:10

Nõrgem? Pohh kus turniiridel ta oma edetabeli punktid kogus, fakt on see, et ta on Raulist 11 kohta eespool!
Edasi saab kolmesest alagrupist ainult võitja ja kui indoneeslane vähegi kodutööd eile tegi siis on neile Rauli hetke nõrkus ka selge.

lenc
29.07.12, 11:29
Nõrgem? Pohh kus turniiridel ta oma edetabeli punktid kogus, fakt on see, et ta on Raulist 11 kohta eespool!
Edasi saab kolmesest alagrupist ainult võitja ja kui indoneeslane vähegi kodutööd eile tegi siis on neile Rauli hetke nõrkus ka selge.
Pohh et ta on Raulist 11 kohta eespool. Kes eilset mängu nägi sai selgelt aru, kes on tugevam ja kes on nõrgem.

mihkel555
29.07.12, 12:56
isegi kui raul alagrupi võidab, tuleb ilmselt järgmises ringis vastu turniiri 1. seed

marcello
29.07.12, 16:04
Pohh et ta on Raulist 11 kohta eespool. Kes eilset mängu nägi sai selgelt aru, kes on tugevam ja kes on nõrgem.
Tõsine sherlock!

vaikiv mees
29.07.12, 19:31
Algselt postitas Cav (http://www.bbc.co.uk/sport/0/olympics/19032756):

"We rode the race we wanted to ride but we couldn't pull them back on [the key climb] Box Hill."

see on ainult osa tõest, nagu R. Mandri intervjuus seletas ,
muidu töötati korralikult, aga just tõusu peal tõmmati veidi hinge ja vahe ei vähenenud,
arvati veidi arrogantselt, et küll liidergrupp kätte saadakse

Jass Kirsipuu arvas teles juba mitukümmend km-t enne finišit, et jooksikud võivad ka lõpuni ette jääda, sest liiga palju liiga häid mehi lasti grupist minema

Vino sõitis jällegi väga targalt, kuni lõpusirgeni välja, kui Uranile koti pähe tõmbas

Other teams were content that if they didn't win, we wouldn't win
kahtlemata, ega ainult 4 mehega seda tööd ei tee,
kui Sks ja Austr. ratturid näitasid piltlikult, kui efektiivne on enesetaputerrorism, et meie ei võida, aga teie ka mitte

481.RedBaron (http://www.bbc.co.uk/sport/0/olympics/18986313) It's almost as if Team GB looked at the course more in the context of a multi-stage race with a typical bunch sprint finish, assuming everyone else would do the same.

eika
29.07.12, 20:58
Kui ma saaks iga kord apelsini, kui Eesti olümpiasportalne vastab küsimusele...
"Mis on su eesmärk olümpial?"
"Kohalist eesmärki pole, proovin anda endast parima."
...siis mul oleks juba korvitäis apelsine.

Ei tea, kas see on neil mingi ülevaltpoolt soovitatud vastus või on tõesti nii raske öelda midagi stiilis a la "eesmärk on tulla 20 parema sekka."

ROOTSI KUNN
29.07.12, 22:08
Leedult siis täna teine ja ülivõimas, parima ajaga finaalikoht ujumises. Siit saab leedu ilmselt oma esimese kulla sel olümpial .

idikas
29.07.12, 22:33
Leedult siis täna teine ja ülivõimas, parima ajaga finaalikoht ujumises. Siit saab leedu ilmselt oma esimese kulla sel olümpial .
Sa oleks võind noore preili vanuse ka ära märkida :)

rauulo
29.07.12, 22:39
Sa oleks võind noore preili vanuse ka ära märkida :)

Ujumist ennast laivis ei näinud, aga vaatasin selle jutu peale järele, kellest juttu on. Ütleme nii, et suu on siiamaani lahti.

orbitaaljaam
30.07.12, 10:48
Mingit striimi, mis näitaks pidevalt ka igast kräppi, a la hetkel käiv maahoki mäng uus-meremaa vs lõuna korea?
Ma ei ole midagi töötavat leidnud.

Daz Booob
30.07.12, 10:51
EBU (http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html) ehk?

eika
30.07.12, 11:29
Ujumist ennast laivis ei näinud, aga vaatasin selle jutu peale järele, kellest juttu on. Ütleme nii, et suu on siiamaani lahti.
samas on sellel viieteistaastastel ujujal viimane aeg rekordeid teha, sest varsti kasvavad talle tissid ja siis voolujoonelisus kaob ära.

lenc
30.07.12, 11:36
http://www.nuclear.pri.ee/image/rsarowing.png

-RoMaRiO-
30.07.12, 13:27
EBU (http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html) ehk?

Kas kuidagi on võimalik enne klikkimist näha kah, milliseid spordialasid antud kanalid näitavad?

tauri3000
30.07.12, 13:34
Kas kuidagi on võimalik enne klikkimist näha kah, milliseid spordialasid antud kanalid näitavad?

Jep, pildi all saab klikkida lingil "Programme guide", mis viib selle leheni: http://www.eurovisionsports.tv/london2012/epg/index.html
Võib selle lihtsalt ka ära bookmarkida muidugi

ROOTSI KUNN
30.07.12, 22:39
Tehtud :) selle asemele ,et aastaid õhumulle puhuda nagu meie suured lootused ,kes nagu ikka saavad kolmekümnedaid ja nii edasi kohti siis leedu plika tuli-nägi-võitis .

orbitaaljaam
31.07.12, 12:33
lõuna-aafrika naistele vastus usast

https://lh4.googleusercontent.com/-wQZJqkglFrQ/UBaFtMsB7WI/AAAAAAAAAUU/qL5l-tsAy4k/w478-h314-k/Screen%2BShot%2B2012-07-30%2Bat%2B4.05.56%2BPM.png
Ehk esindab Hiinat taaskord ka mõni Hui

orbitaaljaam
31.07.12, 13:13
“South Koreans are mentally handicapped retards!” Michel Morganella (Swiss) has a Twitter meltdown after losing at the Olympics
http://www.101greatgoals.com/blog/switzerlands-michel-morganella-has-a-meltdown-on-twitter-after-losing-to-south-korea-at-the-olympics/

fitti
31.07.12, 15:43
Neist ilusatest atleet-nimedest saaks eraldi teema kokku ilmselt.

http://i.imgur.com/47iob.jpg

dontastik
31.07.12, 15:57
https://lh4.googleusercontent.com/-wQZJqkglFrQ/UBaFtMsB7WI/AAAAAAAAAUU/qL5l-tsAy4k/w478-h314-k/Screen%2BShot%2B2012-07-30%2Bat%2B4.05.56%2BPM.png
Ehk esindab Hiinat taaskord ka mõni Hui

Eile märkasin Lõuna-Korea - Taani naiste käsipalli mängus Lõuna-Korealaste väravasuul seismas Ju Hui'id. Nii et, kui mõnel tekib suur tahtmine ka mõnda Hui pilti siia teemasse saada, siis vaadake Lõuna-Korealaste järgmist käsipallimatši.

karl54
31.07.12, 16:26
Muide huid jne Karpak juhib oma sõitu, võiks küll ühe võidu võtta, saaks esikümnesse ka nii ilmselt.

Meintz
31.07.12, 17:49
Medalilootus on Karpakil läinud?

Rein
31.07.12, 18:20
Sama küsimus, et kui Karpak tuleb 10 sõiduga 10 hulka, siis kas medalisõit hakkab nullist?

idikas
31.07.12, 18:29
Ei, seal arvatakse halvim sõit maha ja antakse lihtsalt topeltpunktid.

dontastik
31.07.12, 20:52
Just lõppes Tsonga - Raonicu vaheline tennisematš, mis kestis pea 4 tundi ja millest võitjana väljus Tsonga 6-3 3-6 25-23. Kolmas sett kestis tervelt 3 tundi, millest endal õnnestus näha pool sellest! Milline uskumatult põnev maratonlahing oli.

Mask
31.07.12, 21:44
Nasser Al-Attiyah on nüüd Dakari ralli võidu kõrvale panna ka olümpia pronksmedal jahilaskmises. :)
Multitalent!

Maarek
31.07.12, 22:27
Päeva pilt :p

http://g3.nh.ee/images/pix/285x185/b9fd5026/file64756830_bec1dc1f.jpg

idikas
31.07.12, 23:49
Siiski viis see noormees alustatu lõpuni ja on läbi aegade parim sportlane.

dontastik
31.07.12, 23:49
Phelps sai oma kulla kätte meeste 4x200 meetri vabaltujumises, millega kerkis kõigi aegade edukaimaks olümpiasportlaseks 19 olümpiamedaliga.

karl54
01.08.12, 12:04
wauu Korea käsipallinaised on päris võimsad, teise gruppis lammutab Brasiilia ja kas tõesti euroopa valitsemisaeg murtakse see olümpia?

dontastik
01.08.12, 13:32
Nikolai Novosjolov saadeti pakkima...

ericbana
01.08.12, 13:33
put*i

cbulls13
01.08.12, 13:59
oioi kui kahju sellest vehklemisest. Ameerika koll sai soojaks ja passis võidu ära. Kahjuks pole Novosjolovi kannatusterada veel lõppenud, ees ootavad Kaljuveer ja Säärits.

allars
01.08.12, 14:03
Kahju jah, tundub, et mees küpses lihtsalt läbi.

Rein
02.08.12, 08:47
Mis kell täna neljapaadi finaal on?

Maarek
02.08.12, 09:29

Neljapaadi finaal on homme kell 13:30.

Täna saad vaid purjetajatele kaasa elada.

jazzjansa
02.08.12, 09:30

Finaal on homme. Küll aga on tänu sõudjate finaalijõudmisele TÄNA kõik vabaajariided ja jalatsi brändid Extreme Spordis miinus 60 prossa. Peab minema!

edit: Ahjaa.. Tervitaks siinkohal meie tublisid purjetajaid. Üks nummim kui teine.

eika
02.08.12, 14:34
misvärk vehklemisega on? naised lihtsalt istuvad võitlusareenil poolteisttundi ja protestivad ja nutavad, mehed torkavad üksteist mõõkadega tagumikku jne. ei tundi väga terve spordiala.
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m81ig1cPHD1qj3nnqo1_500.gif
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m81ig1cPHD1qj3nnqo2_500.gif

Martin
03.08.12, 10:10
Statistikat reedesesse päeva. Eilne korvpall: "Ten of the other 11 teams that played today scored 82 points or less. The US just WON BY 83."

budu
03.08.12, 12:24
Padari 3 minutit sai siis täis!

5'9
03.08.12, 13:40
Ja ongi Kanter ainsaks medalilootuseks alles jäänud.

Maarek
03.08.12, 13:41
Sõudjad olid tublid, aga medal jäi veel tulemata :(

cbulls13
03.08.12, 14:04
Sõudjate neljas koht on küll tubli, aga ikka pettumus.

Miskipärast ei suuda eestlased sel OMil üldse mingeid tulemusi näidata. Favoriidid langevad eelringides, ujujad jäävad enda tasemest kaugele, kergejõustiklased pole ka parimas vormis - Rasmus lubas isiklikku aga jäi rohkem kui sekiga alla. Grit alustas nõrgalt (aga hoian põialt). Raigo Toompuu on kehv, aga seda me teadsime. Ühtegi üllatajat koondises pole (Heiki Nabi, tule appi). Ratturid ja õhupüss/vibu/Must tegid oma ära ja ega keegi neilt midagi ei lootnud.

Parimad pojad ja tütred jäid üldse olümpialt vigastuste tõttu eemale jäänud - Pahapill, Balta, Leibak, üks noor ja ilus kolmikhüppaja veel ning see odaviske neiu. Head paranemist neile.

Kusagil on ilmselgelt treeningutes viga tehtud. Kas treeningmetoodika on aegunud (sovjetid) või koormused liiga suured, kurat seda teab.

Nii ongi jäänud vaid Kanteri õlule see koorem kanda. Edu talle.

Eks Rios proovime uuesti. Šotsi võib üldse vahele jätta - mitte otseselt (tore on ikka kaasa elada) vaid medalite ootuste poolest.

idikas
03.08.12, 14:57
Rasmus lubas isiklikku aga jäi rohkem kui sekiga alla. Grit alustas nõrgalt (aga hoian põialt).
Mida vittu? Rasmus Mägi isiklik on 49.54, ta on oma esimesel olümpial, eelmise hooaja järel oli ta isiklik 50.14, ta elus ainult ühe või kaks korda ongi alla 50 sekundi jooksnud. Šadeiko jooksis rekordivõistluses 13.68, täna 13.50, aga see on ikkagi suhteliselt nõrk. Olen nõus. Aitäh spetsialistile

krissucool
03.08.12, 15:13
Mida vittu? Rasmus Mägi isiklik on 49.54, ta on oma esimesel olümpial, eelmise hooaja järel oli ta isiklik 50.14, ta elus ainult ühe või kaks korda ongi alla 50 sekundi jooksnud. Šadeiko jooksis rekordivõistluses 13.68, täna 13.50, aga see on ikkagi suhteliselt nõrk. Olen nõus. Aitäh spetsialistile

Rasmus Mägi oli ise pettunud ja lootis tundualt paremat tulemust, nii et miks ei peaks meie olema.Griti algus oli täitsa okei tõesti.

idikas
03.08.12, 15:19
Rasmus Mägi oli ise pettunud ja lootis tundualt paremat tulemust, nii et miks ei peaks meie olema.Griti algus oli täitsa okei tõesti.
"Jäi rohkem kui sekiga alla" oli ikkagi puhas lahmimine, loomulikult oli ta ise pettunud esimese emotsiooni pealt, aga kui kainelt mõelda siis esimene olümpia, ilm polnud just suurepärane, sadas vist vihma isegi, välimine rada jne. Pole lihtne teha uut rekordit, eriti kui vana nii võimas oli.

krissucool
03.08.12, 15:41
"Jäi rohkem kui sekiga alla" oli ikkagi puhas lahmimine, loomulikult oli ta ise pettunud esimese emotsiooni pealt, aga kui kainelt mõelda siis esimene olümpia, ilm polnud just suurepärane, sadas vist vihma isegi, välimine rada jne. Pole lihtne teha uut rekordit, eriti kui vana nii võimas oli.

Rekord rekordiks, ootasime me ju kõik, eesotsas Rasmuse endaga siiski paremat tulemust kui tuli.Mitte, et Rasmus läbi kukknud oleks, aga point on lihtsalt selles, et järjepanu ei suuda meie sportlased ootusi täita.Võibolla on tõesti ootused lihtsalt liiga kõrged.

cbulls13
03.08.12, 16:36
okei, poole sekiga (minu viga...). pilt pettis, ega see pahandavalt polnud. Rasmus lootis parandada Eesti rekordit - joosta 49 esimesse poolde. Sellest jäi kaugele. Sellest kas selline kommentaar. Grit jooksis Helsingis oluliselt kiiremeni, isikliku rekordi graafikuga võrreldes okei aeg, aga Helsingiga võrreldes jälle kehvake. Võrdlesin siin just Helsingi tulemustega, mitte aasta taguse isikliku rekordi püstitamise graafikuga. See ei ole jällegi halvustades kuidagi Griti kohta õeldud, tean ju isegi, et seljataga on põlvevigastus. Nagu ma mainisin, võrdlesin 'antud lubadusi' ja Helsingi tulemusi - vaid numbreid.

Ega ma siin kedagi idiootide kombel turistiks ei sõima, lihtsalt sportlased ise annavad palju kõrgemaid lubadusi ning ega see eesti kollane spordimeedia ka ei aita. Kui ootused kruvitakse kõrgeks, siis on kergem ka 'valesi' järeldusi teha.

Tofoa
04.08.12, 00:13
Fun fact:

Põhja-Koreal on rohkem kuldmedaleid kui Venemaal.

Maarek
04.08.12, 10:45
Kusagil on ilmselgelt treeningutes viga tehtud. Kas treeningmetoodika on aegunud (sovjetid) või koormused liiga suured, kurat seda teab.

Pigem on psüühika on see, mis alt veab.

tsitaat Delfi artiklist:
Novosjolov: "Ta tegi oma asju lihtsalt väga hästi. Minul oma head asjad ei tulnud välja."

Muidu tuleb välja, et teenida liidrikoht maailma edetabelis, aga hooaja tippvõistlusel ei pea närvid vastu ja tehnika laguneb.

Padari kohta kommenteeris ka Põhjala, et kaotus oli Martini peas kinni. Mitte, et ta nüüd eriline kandidaat oleks olnud medalile, aga ei läinud ta lõppude lõpuks sinna ju ka ühte matši tegema.

ericbana
04.08.12, 20:28
Niidu intervjuu ETV lehel on ikka puhas kuld. Kutt oleks nagu laksu all küsimustele vastanud. :D

2mSööt3mMööda
04.08.12, 20:52
Mul mingil põhjusel need ETV kodukal olevad videod mängima ei hakka. Jääb see flowplayer laadima ning mingit edasiminekut ei ole. Teistel toimivad need ilma probleemideta?

idikas
04.08.12, 20:55
Minul isiklikult probleemi ei ole ja minu tuttavatel kelle kohta öelda oskan ka ei ole probleeme.

cbulls13
04.08.12, 20:56
proovi Chrome'iga, mul Firefoxiga vahest streigib aga kroomiga probleeme pole.

eston maravilha
04.08.12, 22:35
Niidu intervjuu ETV lehel on ikka puhas kuld. Kutt oleks nagu laksu all küsimustele vastanud. :D

ta ongi ju selline vend. em'il andis ka sarnaseid 'laksu all' intervjuusid.

Meintz
04.08.12, 22:53
Huvitav, mis tujus Lewis ja Powell hetkel kaugushüpet vaatavad.

3.koha hind on 8.07...:S

Meintz
04.08.12, 23:23
jalgpallihaigla lippu oli näha

Epic
04.08.12, 23:48
Millal viimati whiteboi 10 000 m medali sai?

cbulls13
04.08.12, 23:55
kiire reis wikipediasse annab vastuseks 1988 Seoulis - itaallane Salvatore Antibo hõbe.

Daz Booob
05.08.12, 00:04
jalgpallihaigla lippu oli näha

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/07/28/article-0-1443DAB8000005DC-107_634x421.jpg

Soldat
05.08.12, 00:38
Kuna Eesti pressist pole see veel vist läbi käinud, siis tasuks mainida, et esmalt seitsmevõistluses disklafi saanud sakslanna, sai siiski hõbeda.

petteri
05.08.12, 11:45
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/07/28/article-0-1443DAB8000005DC-107_634x421.jpg

Ilus käepael. Murray näitab sellega täpselt ära kui palju ta inglane on.

idikas
05.08.12, 17:24
Murray mängib fantastilist tennist, kui peas kõik korras hoiab siis võtab esimese tiitl ära.

Mask
05.08.12, 18:20
Kahju. See oli tõenäoliselt Federeri viimane võimalus olümpialt individuaalkuld võtta.

Aga õnnitlused brittidele ja Murryle. Järjekordne kuld kotis ja võibolle loetud tundide pärast sama mehe osalusel veel üks tulemas.

petteri
05.08.12, 18:29
wuhuu, üks kuld olemas, teine nüüd ka vaja õhtul ära napsata Robsoni abiga!

vaikiv mees
05.08.12, 20:32
uskumatu ärakukkumine hiinlannadelt korvpallis,
1. veerandaeg oli veel täiesti võrdne mäng, järgmise 2x10 min saadi aga juurde vaid paarkümmend punkti

Meintz
05.08.12, 21:49
Gatlin tegi kehva stardi, jõudis enne finišit kõrvale vaadata ja jooksis aja 9.82:)

Päris hea

dontastik
05.08.12, 22:16
Poolfinaaljooksude põhjal võib eeldada, et finaali võidab Bolt, Blake ja Gatlini ees.

dontastik
05.08.12, 23:58
Poolfinaaljooksude põhjal võib eeldada, et finaali võidab Bolt, Blake ja Gatlini ees.
Ja nii läkski.

vaikiv mees
06.08.12, 00:14
USA 28st kullast 16 (http://www.bbc.co.uk/sport/olympics/2012/medals/countries/united-states#medals) on tulnud ujumisest,
medalitabelit juhtiva Hiina trumpalad jagunevad palju ühtlasemalt

Katk
06.08.12, 10:03
Neid ujumise alasid on liiga palju. Seda näitab ilmselgelt ka Phelpsi medalite kollektsioon. Palju tal neid juba kõikide olümpiate peale kokku on? 20?

Tofoa
06.08.12, 10:49
20?

22 - aga rohkem ei tule ka.

cbulls13
06.08.12, 12:53
Neid ujumise alasid on liiga palju. Seda näitab ilmselgelt ka Phelpsi medalite kollektsioon. Palju tal neid juba kõikide olümpiate peale kokku on? 20?

Nõus, seetõttu ma ei saa teda ka parimaks olümpialaseks nimetada, pohhui ta medalite hulk. Carl Lewis ja Paavo Nurmi > . Kuidagi ebaaus teiste olümpialaste suhtes on teda parimaks ainult medalite poolest nimetada arvestades, kui palju ujumisalasid (sarnaseid) on.

Dopingukütid on ka parajad värdjad sel korral - Asafa Powelli ja Austra Skuyte case. Minu arust on üldse see süsteem väga värdjalik, et sportlased peavad mingit idiootset päevakava täitma ja koguaeg enda asukohta kuhugile andmebaasi sisestama. Ebanormaalsetel kellaaegadel külastamised jne. Minu arust täiesti piisaks, kui tehtaks paar päeva ennem võistlust päevasel ajal ning peale võistlust.

Daz Booob
06.08.12, 13:26
kas dopingukütid mitte ei jaga sportlasi teatud gruppidesse - a la suur, keskmine ja madal kahtlus - mille järgi siis neid ka koinitakse?

ericbana
06.08.12, 13:41
klassikaline Kanter ütleks selle kohta.

petteri
06.08.12, 14:07
klassikaline Kanter ütleks selle kohta.

ja ongi Kanteril vaid 1 katse alles :( come on!!

ericbana
06.08.12, 14:08
ja ongi Kanteril vaid 1 katse alles :( come on!!

1 katsest oleneb, kas olümpia on eestlaste jaoks täiesti put*is või on veel võimalus millelegi loota. oijah.

Mask
06.08.12, 14:19
Uhh! ära tuli!

dontastik
06.08.12, 14:20
Gerd päästab meie olümpia :)

taimomees
Ossa raks mis vise

petteri
66.39, fakk jee!

Shaq
06.08.12, 14:33
Ossa raks mis vise
heide*

Raivo19
06.08.12, 14:46
1 katsest oleneb, kas olümpia on eestlaste jaoks täiesti put*is või on veel võimalus millelegi loota. oijah.Loodame, et lisaks Kanterile lasevad Mätas ja Nabi oma looma ka välja. ;)

idikas
06.08.12, 15:07
Ma lugesin, et Nabil on sama seis mis Novosjolovil, et 2 vastase alistamisega saab poolfinaali ning tal pidid täiesti võidetavad vastased ka olema, aga erinevalt Novosjolovi vastasest alustab Nabi oponent ka teisest ringist.

idikas
06.08.12, 16:24
Noo super! :)

ericbana
06.08.12, 16:25
millal järgmine matš?

keenjus250
06.08.12, 16:29
Umbes kell 17:06, vastaseks poolakas.
Link (http://www.london2012.com/wrestling/schedule-and-results/day=6-august/all-day.html)

Maarek
06.08.12, 16:33
Noo super! :)

Täitsa lõpp, kui piiri peal see lõpp oli.
Magus võit :)

Daz Booob
06.08.12, 16:47
Täitsa lõpp, kui piiri peal see lõpp oli.
Magus võit :)

Nibin-Nabi(n) :)

dontastik
06.08.12, 17:05
Nabi poolfinaalis!

ericbana
06.08.12, 17:06
Nabi pakub olümpia parimaid emotsiooni hetkel. Väga kõvv!

idikas
06.08.12, 17:07
Noo super!!! :):):)

krissucool
06.08.12, 17:11
Suurepärane!Pole kunagi maadlusele niimoodi kaasa elanud!
Nüüd lõpuni välja!

idikas
06.08.12, 17:13
Ma saan nii aru, et Nabi on vist kuue hulgas, sest maadluses antakse 2 pronksi ja siis lohutusringi võitjatega vms maadleb pronksile KAOTUSE KORRAL! Aga vaevalt kaotus tuleb :)

Meintz
06.08.12, 17:18
Millal järgmine matš on?

idikas
06.08.12, 17:21
Kohe peakski hakkama.

petteri
06.08.12, 17:28
17:33 algab

dontastik
06.08.12, 17:40
Nabi finaalis! USKUMATUUUUUUUUUUU!!!!

Mask
06.08.12, 17:40
Medal käes!

petteri
06.08.12, 17:41
Olemas!!!!!!!1

BlueBlackWhite-
06.08.12, 17:41
Finaalis, võimas, sital päeval ka tuju heaks :) !

ericbana
06.08.12, 17:42
finaal vist päris õhtul, eks?

karl54
06.08.12, 17:43
Pole varem maadlust vaadanud, aga üks pingelisemaid võistluse vaatamisi kunagi, lõpus oli ikka väga ull närv sees, võimas võiams võimas, väga haigelt positiivne üllatus.

idikas
06.08.12, 17:43
kella 8 paiku vist, 19.45 hakkab ülekanne igatahes ja ennem peaks mingi muu kaalu finaal olema.

cbulls13
06.08.12, 17:44
Eino Super!!! Väga hea. Tuju pole ammu nii hea olnud!

Usun, et Heiki sai seda suht pingevabalt teha, pole ju temalt keegi medalit nõudnud.

tauri3000
06.08.12, 17:44
London2012 kodulehe järgi on finaal kohaliku aja järgi 19.56 ehk Eesti aja järgi 4 minutit enne kümmet...

krissucool
06.08.12, 17:50
Kas te suudate seda uskuda!?
Täielik pauk luuavarrest, lihtsalt super!

Meintz
06.08.12, 17:53
Kas te suudate seda uskuda!?
Täielik pauk luuavarrest, lihtsalt super!
Mina ei suuda uskuda, et olin enne Olümpiat vist ainuke Eestis, kes uskus tema medali võimalustesse

Seda et finaali sai on lihtne uskuda

eika
06.08.12, 17:57
Mina ei suuda uskuda, et olin enne Olümpiat vist ainuke Eestis, kes uskus tema medali võimalustesse

täpselt-täpselt, ka su olümpiaennustus nõretas entusiasmist

17. Kumb saab parema koha – Arusaar või Nabi? Oeh... no Nabit ma vähemalt tean niiet tema siis

freestyle01
06.08.12, 18:26

Meintz-Meintz küll..... :fpalm:

_AI_
06.08.12, 19:12

aasta post/tähelepanek.

rauulo
06.08.12, 19:25
Kõik vigisejad stiilis "Eesti-ei-saa-kunagi-olümpialt-üllatusmedalit" võivad nüüd Nabilt rahulikult parterisse saada.

Mask
06.08.12, 19:42
Võttis Kanterilt pinged pealt. :p

idikas
06.08.12, 21:52
Ott Järvela säutsus, et finaal peaks kõvasti hilinema, tema arvab et 22.30, aga mitte enne 22.15 kindlasti.

Meintz
06.08.12, 22:06
ee normaalne, elekter läks ära:)

cannuman
06.08.12, 22:20
mul kadus nett korraks just + telepilt. Hea enne vist.

vaikiv mees
06.08.12, 22:52
suur ülepinge, kõik on telerite-arvutite taga ;)
aga tegelikult lõi äike mustamäel nüüd soome ja eurospordi pimedaks, ETV on olemas

budu
06.08.12, 22:56
Võiks ju vähemalt üritada aga jääme hõbedaga ka rahule

cannuman
06.08.12, 22:57
pole viga, meestest esimene ja üldarvestuses teine.

allars
06.08.12, 22:58

Üritada, WTF???

Gallacher
06.08.12, 22:59
No igatahes medali saime, mis täna hommikul peale Kanteri kahte esimest katset tundus juba täiesti lootusetuna.

lenc
06.08.12, 23:01
Üritada, WTF???
Budu on udu, mis teha!

karl54
06.08.12, 23:01

Kõva spordispetsialist.

budu
06.08.12, 23:04
Kõva spordispetsialist.

mis sulle ei meeldi? Mina igatahes lootsin sellest finaalist rohkemat aga Nabi ei saa kunagi öelda,et ta võitis hõbemedali :D

allars
06.08.12, 23:06
mis sulle ei meeldi? Mina igatahes lootsin sellest finaalist rohkemat aga Nabi ei saa kunagi öelda,et ta võitis hõbemedali :D

http://media.tumblr.com/tumblr_m3q9jpRRs81qew1kc.gif

Marek_T
06.08.12, 23:19

Fuck you.

Kaaseestlastele - õnnitlused. Heiki - tubli!

ericbana
06.08.12, 23:28

"Tubli olin. Väga hästi tehtud. See on võidetud hõbe. Tegin, mida teha oli. Ikkagi esimene medal pärast kuueaastast pausi," ütles Nabi ning ruttas autasustamisele.

hahahha. Nabi saab seda öelda ja ütles ka. Tänasel päeval maksimum.

cannuman
06.08.12, 23:45
Kuidagi härivalt valge on seltskond kes hetkel kossu mängib...

rassist

Epic
06.08.12, 23:47
Häirivalt kergelt mängis Hispaania võidu maha.

hofnar
06.08.12, 23:47

mine onaneeri delfis idikas.

Daz Booob
06.08.12, 23:50
Häirivalt kergelt mängis Hispaania võidu maha.

suurem Gasol oli ka väga häiritud.

cannuman
06.08.12, 23:51
Hispaaniat pole vaja süüdistada. Sitt süsteem on lihtsalt.

dontastik
06.08.12, 23:52
Kuubalane oli seekord Nabile liiga suur pähkel pureda. Tegemist ju ikkagi nüüd kahekordse olümpiavõitjaga ja neljakordse maailmameistriga. Müts maha Heiki ees! Minu jaoks lisab hõbemedalile suurt väärtust see, et enne olümpiamänge ei kirjutatud meedias Heikist, kui potensiaalsest medalilootusest eriti midagi ja spordisõpru, kes ennustasid talle medalit enne olümpiamänge, neid oli ka kindlasti väga vähe. Peamine rõhk oli ikka Kanteril, Novosjolovil ja sõudjate neljapaadil. Eks näis homme, kas Nabi võidetud hõbemedal jääb Eestile ainukeseks medaliks või suudab Kanter ka ühe korraliku medaliväärilise tulemuse heita.

Daz Booob
06.08.12, 23:53
Hispaaniat pole vaja süüdistada. Sitt süsteem on lihtsalt.

ameeriklasi ei tohi om-ile lasta?

cannuman
06.08.12, 23:57
hispaanlasi ei tohi

cbulls13
06.08.12, 23:59
Õnnitlused naabersaare vägilasele!

idikas
07.08.12, 00:09
Kuubalane oli seekord Nabile liiga suur pähkel pureda. Tegemist ju ikkagi nüüd kahekordse olümpiavõitjaga ja neljakordse maailmameistriga. Müts maha Heiki ees! Minu jaoks lisab hõbemedalile suurt väärtust see, et enne olümpiamänge ei kirjutatud meedias Heikist, kui potensiaalsest medalilootusest eriti midagi ja spordisõpru, kes ennustasid talle medalit enne olümpiamänge, neid oli ka kindlasti väga vähe. Peamine rõhk oli ikka Kanteril, Novosjolovil ja sõudjate neljapaadil. Eks näis homme, kas Nabi võidetud hõbemedal jääb Eestile ainukeseks medaliks või suudab Kanter ka ühe korraliku medaliväärilise tulemuse heita.
Ma ei välistaks,et homme võib 2 medalit tulla :)

Epic
07.08.12, 00:16
Huvitav, et on olnud skandaal sulgpallurite ja ühe jooksjaga, kes pole endast kõike andnud ning seega jätised, kuid hispaanlaste jamast arvatavasti ei tehtagi juttu.

cannuman
07.08.12, 00:27
mismõttes ei tehta juttu? juba on tehtud ju. Tehti juba enne kui nad platsile läksid viimases mängus.

Epic
07.08.12, 00:33
No sarnast skandaali pole veel üles kergitatud ja kahtlen, et see üldse juhtub.

EgoTrip
07.08.12, 00:38
mis selle kossuga sai?

cannuman
07.08.12, 00:47
brasiilia võitis mängu ja hispaania saab teoorias lihtsama tee finaali.

budu
07.08.12, 01:10
mine onaneeri delfis idikas.

soccernetis on ikka hea vendi pöördesse ajada :D
Loomulikult olen ma väga rahul selle hõbedaga aga just meelega tegin sellise postituse ja enamus kohe hakkab tõmblema.
Aga Teile siis küsimus: Kas jääte rahule kui Kanter saab pronksmedali?

karl54
07.08.12, 02:29
soccernetis on ikka hea vendi pöördesse ajada :D
Loomulikult olen ma väga rahul selle hõbedaga aga just meelega tegin sellise postituse ja enamus kohe hakkab tõmblema.
Aga Teile siis küsimus: Kas jääte rahule kui Kanter saab pronksmedali?

Jah jääb rahule, sest Hartingul on üks käik rohkem ja viimase aja tulemused on kettaheite legendil Aleknal ka paremad, heal päeval on kõik võimalik, aga kaine loogika ütleb, et pronksiga võiks rahule jääda. Hadadi ja Poolakas loodavad ka kindlasti medalit, aga seekord nad seda ilmselt ei saa.

Malfoy
07.08.12, 08:29
Ilmselt vaatasin eile rohkem maadlust kui eelmisel 30 eluaastal kokku olen vaadanud...

marcello
07.08.12, 09:26

Algselt postitas Meintz
17. Kumb saab parema koha – Arusaar või Nabi? Oeh... no Nabit ma vähemalt tean niiet tema siis

Kas ma olin ainuke kes meintzi aastaauhindades jobu tiitliga pärjas?
eikale plusspunktid!

Aga hea töö,Heiki! Hõbe on võidetud mis siis, et mõni mees siin vastupidist väitis ja hiljem siluda üritas.
Ardo võiks ka looma välja päästa täna!