320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rannajalgpall Rannahallis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rannajalgpall Rannahallis

    Rannahall pakub talvisel ajal võimalust kõigil rannajalgpallisõpradel tegeleda oma lemmikspordialaga. Mängida saab ühel suurel väljakul (14x45m) või väiksel väljakul (14x22m). Olemas on väravad mõõtudega 2x5m. Rannahallis on treeninglaagreid korraldanud ka Eesti rannajalgpalli koondis!
    Lähiajal on plaanis alustada ka talvise rannajalgpalli liigaga.

    Kogu info leiate Rannahalli kodukalt www.rannahall.ee
    Rannahall ootab Teid!
    RANNAHALL - Mõnus koht rannaspordi harrastamiseks, sünnipäevade ja spordipäevade korraldamiseks! Vaata www.rannahall.ee

    #2
    Miks ta tartus asub teeme pärnusse ja tallinnasse ka ühed
    www.ehrakennus.ee
    Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

    Kommentaar


      #3
      Rannahall asub Tartust umbes 15km kaugusel Nõos.
      RANNAHALL - Mõnus koht rannaspordi harrastamiseks, sünnipäevade ja spordipäevade korraldamiseks! Vaata www.rannahall.ee

      Kommentaar


        #4
        Aga, rannahalli toimetajad, äkki algatuseks lähiaegadel esimene heal tasemel korraldusega rannajalgpalli siseturniir?
        trey says:

        ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

        Kommentaar


          #5
          Enne kui asjaga alustada, sooviks teada kui suur üldse huvi sellise turniiri vastu oleks?
          RANNAHALL - Mõnus koht rannaspordi harrastamiseks, sünnipäevade ja spordipäevade korraldamiseks! Vaata www.rannahall.ee

          Kommentaar


            #6
            Huvi kindlasti olemas....arvan, et neid meeskondi on,kes suvisele liivale tagasi igatsevad
            trey says:

            ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

            Kommentaar


              #7
              Siiamaani pole keegi peale FC Elva mängimas käinud. Usun, et paljud ei teagi sellisest kohast nagu Rannahall. Loodetavasti see teema siin foorumis kasvatab huvi!
              RANNAHALL - Mõnus koht rannaspordi harrastamiseks, sünnipäevade ja spordipäevade korraldamiseks! Vaata www.rannahall.ee

              Kommentaar


                #8
                Küll juba rannajalgpalli meeskonnad teavad seda kohta...tegemist siiski eesti koondise ühe treeningbaasiga...ja teles kajastatud...
                Aga kahjuks paljud meeskonnad pigem Harjumaa, Raplamaa vms. kandist, seega, puhtalt treeninguid Nõos käia tegemas...see vajaks natuke enamat, kui lihtsalt kohale tulekut....aga...turniiri näol oleks kindlasti rohkem huvilisi...kellele ei meeldiks siis võistlusmomendid
                trey says:

                ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                Kommentaar


                  #9
                  Ma sain täna teada Varleton oleks kindlasti tulija kui saab võlts rannas võidelda

                  treeningu pärast sinna pärnust liiga pikk maa, võibolla enne hooaega paari päevane laager!
                  Pärnus on palju rannajalgpalli meeskondi ja tugevaid mängijaid, kindlasti ka võrkpallureid, laiendage pärnusse oma talveranna äri
                  www.ehrakennus.ee
                  Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                  Kommentaar


                    #10
                    Vaatasin Eesti futsali liigade ajakavasid ja tundub, et on väga raske leida aega, mis futsali mängudega ei kattuks. Arvatavasti oleks just futsali võistkonnad potentsiaalsed osalejad? Vaevalt, et enamus rannajalgpallureid soojemaid ilmasid ootavad. Või saan ma valesti asjast aru?
                    RANNAHALL - Mõnus koht rannaspordi harrastamiseks, sünnipäevade ja spordipäevade korraldamiseks! Vaata www.rannahall.ee

                    Kommentaar


                      #11
                      Ei saa...kuigi on ka erandeid..aga..eks erandid mängivad korvpalli,kui rannajalkat pelada ei saa..lihtsalt...mõtle kuupäev välja, pane kiri foorumisse teele,eks siis selgub,paljud meeskonnad osaleksid!sedasi saab edasi teemat juurutada...
                      trey says:

                      ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                      Kommentaar


                        #12
                        10detsembrist- kuni 10 jaanuraini on futsalis paus...

                        väike jõuluturniir kuluks ju ära!
                        Sparta on kohal...

                        mis kell hallakb...

                        ja palju maksab...

                        Kommentaar


                          #13
                          Varleton trügiks ka sinna detsembrisse või jaanuarisse
                          www.ehrakennus.ee
                          Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                          Kommentaar


                            #14
                            Reform oleks ka kohal, ma usun...
                            mis kell hakkab...
                            kui palju maksab....
                            trey says:

                            ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                            Kommentaar


                              #15
                              rannajalka turniir rannahallis

                              kui ma praegu futsali mängude kava vaatan, siis tundub jah, et enamus meeskondadel on paus 13. dets. kuni 10. jaan.
                              selles vahemikus on 3 nädalavahetust 19-20 dets. 26-27 dets. ja 2-3 jaan.
                              ma ise pakuks, et nendest kõige reaalsem tundubki just see esimene, 19-20 dets.

                              korraldajad, kuidas sobib?

                              meeskonnad, paljudele need kuupäevad sobiks?


                              kellelgi järsku mõni parem/sobivam/huvitavam ettepanek?
                              Nõmme BSC OlyBet
                              www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
                              www.youtube.com/c/NõmmeBSC

                              MIND Media Live Streaming services
                              www.mind.ee

                              Kommentaar

                              Working...
                              X