PDA

View Full Version : F.C. Viking otsib väravavahti

gabral
12.02.02, 16:19
Otsime väravavahti. Pakume häid mänge läbi hooaja...
Kes on huvitatud- vastata siin või saata oma andmed meilikal:

fcViking@email.ee.

Täname

[by Artur: Üldiselt on niimoodi, et FC Soccerneti alajaotuse alla me kirjutame ikka FC Soccernetist, "Madalamad Liigad" oleks nagu sobiv paik :)]

Devil
12.02.02, 17:29
sa sobid ise ju väravasse ilusti :) ...tegelt jah oleks vaja pysivat väravavahti kyll

sicmic
12.02.02, 17:32
Tegelikult võiks sa selle postituse teha kuhugi mujale, meie oma väravavahte küll ära ei soovi anda.:trafck: :kulm:

Devil
12.02.02, 17:42
selles on õigus gabral ää siia kyll teemasi eroti tee mis pole soccernetiga seotud

Devil
12.02.02, 17:44
siuke kataloog alam kataloog nagu yldine jalgpall sinna oleks sobilikum

Undi
12.02.02, 18:06
Orginally posted by m1ck

Tegelikult võiks sa selle postituse teha kuhugi mujale, meie oma väravavahte küll ära ei soovi anda.:trafck: :kulm:

hee...mis väravaVAHTE? mina nagu praegu olen ainuke shotstopper, kedagi teist vist sinna eriti ei tõmba?
Tuletaks meelde, et juulikuu alguses lähen ma aega teenima...ja mis siis teist saab? Seega peaksime ka hakkama mingit teist (või esimest, pole ka kaitsjakoha vastu midagi) vv-d otsima hakkama...või mis?

sicmic
12.02.02, 18:44
No väravavahti siis, üldiselt vahet pole, laiata meil värkudega pole( sa Undertaker oled ainus) ja see postitus oleks võind mujale postitatud saada.

gabral
13.02.02, 00:44
ärge ässake nii palju-ma tegin sõbraliku üleskutse (keegi ei taha kelleltki väravavahti ära võtta)...

Jaan
13.02.02, 03:32
Aga mina panin t2hele, et uue klubi nimi on FC Viking. Meenutab omaaegset Tartu lahedaimat punti (kuni Fauna ilmaletulekuni) nagu Tartu Viikingid.

Pätu
13.02.02, 09:13
siia teema alla on ennegi üleskutseid tehtud nii , et tehke edasi.......... see teema pole mingit kassi n*ssi pidi soccernetiga niikuinii seotud ning fc soccerneti väravavahist rääkimine oli siin juhul mõttetu m1ck

Devil
15.02.02, 17:07
Orginally posted by Jaan

Aga mina panin t2hele, et uue klubi nimi on FC Viking. Meenutab omaaegset Tartu lahedaimat punti (kuni Fauna ilmaletulekuni) nagu Tartu Viikingid.
Heh. Me oleme Eesti või vähemalt siis tallinna lahedaim punt :P

sicmic
15.02.02, 17:50
Orginally posted by eestieest

siia teema alla on ennegi üleskutseid tehtud nii , et tehke edasi.......... see teema pole mingit kassi n*ssi pidi soccernetiga niikuinii seotud ning fc soccerneti väravavahist rääkimine oli siin juhul mõttetu m1ck

Asi on nii, et algul oli see topic FC soccerneti all, nii esimesed 7 postitust, a siis tõsteti siia ümber, nii et on ikka mingit kassi n*ssi pidi soccernetiga seotud.:D

Devil
15.02.02, 23:05
m1ckul on täitsa õigus... see asi oli jah veizz vales kohas :)....

gabral
16.02.02, 12:35
m1ck sul on mingi munavalu või?
Vingud nagu naine...
hale...

ek
16.02.02, 15:25
Orginally posted by gabral

m1ck sul on mingi munavalu või?
Vingud nagu naine...
hale...

Gabral sul on ikka vist hullem pohmakas et kohe hommikul nii kurjalt alustad :D

Devil
16.02.02, 16:25
ohjah pohmakad on karmid eriti laupäeva ommikused... rahu gabral ainult rahu :lahe: