320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

küsimus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    küsimus

    Kuna ma olen suur suusatamise fänn - olen ma mõelnud suusatamise maailmakarika ennustusmängu tegemise peale, hetkel aga tundub, et jalkafoorumis eriti suuatamisest huvituvaid inimesi pole? Ainult enda jaoks ei ole mõtet teha.
    Algne mõte oli teha midagi sarnast vormeli ennustusmänguga.
    Ennustada tuleb esikuuikut. Kui pakud õigesti esimese koha omaniku, saad 10 punkti, kui teise koha, siis 8 punkti jne(10-8-6-5-4-3)
    Kui sinu pakutud sõitja jõuab esikuuikusse, kuid mitte sinu pakutud positsioonile, saad 2 punkti ning kui esikaheksasse, siis 1 punkti.
    Samuti oleks huvi, teha korvpalli meistriliiga ennustus - sellest hooajast pole mõtet enam vist alustada.

    #2
    sa anna tulla kui tunned et viitsid vedada. kui keegi ei liitu, mis teha. siin ju ka ennustusi olnud kus ainult 4-5 osalejat. kui lobu pakub, anna aga minna!
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      #3
      Mis auhinnaks on võitjale?

      Ei tegelt, kui isegi auhinda ei saa, oleksin mina arvatavasti käpp selles ennustuses.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        #4
        Suusatamise MK teema on täiesti olemas ''muu spordi'' all. Teema pealkiri tuleks ära muuta ning teema ise viia ''ennustusvõistluste'' alafoorumisse & siis tuld!

        Ja küll ennustajad ka tulevad, keegi peab vaid asja käima lükkama.

        Kommentaar

        Working...
        X