320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

KesKusMisKuidas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    KesKusMisKuidas

    Mul on käidud 9 koondise kodumängul, mitte ühelgi välismängul veel, kas keegi saaks konkreetselt õelda, mida ja kui palju mul veel vaja on et Haiglaga liituda? Pole ju mõtet nalja pärast ankeeti saata.

    Ja see ka, kas ehk leidub äkki mõni lahke soovitaja juba? (Olen Sander Tartust, if that helps)
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    #2
    Siin on ju niipalju r''gitud sellest, et tegelikult ei oma m'ngudel oldud kordade arv mingit t'htsust/ t'htsust omab see, mis mees ise oled. Ja arvan, et sul erilisi raskusi ei teki soovitajate leidmisega...
    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

    Kommentaar


      #3
      Põruta vastus teele,sinuga niigi selge.Küll neid soovitajaid juba leiab sinupuhul.Rootsi Kunn juba on rääkinud et ...
      Jalgpallihaigla liige.

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by greenday

        Mul on käidud 9 koondise kodumängul, mitte ühelgi välismängul veel, kas keegi saaks konkreetselt õelda, mida ja kui palju mul veel vaja on et Haiglaga liituda? Pole ju mõtet nalja pärast ankeeti saata.

        Ja see ka, kas ehk leidub äkki mõni lahke soovitaja juba? (Olen Sander Tartust, if that helps)
        Ma arvan, et saad juba Tartust mitu soovitajat, mina näiteks ja arvatavasti ka aiFo ja keegi veel. Anna ankeet siis kasvõi minu kätte, ma lähen arvatavasti varsti kunagi Tallinna poole ja võin ära viia. Loomulikult võid ka saata postiga, ise tead, aga täida ära, sind juba teatakse piisavalt, arvan ma. :хlu:
        Jalgpallihaigla liige

        Kommentaar


          #5
          Zanks tüübid! Pizar tuleb kohe zilma!
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar

          Working...
          X