320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fänniturniir

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fänniturniir

    Nonii,nagu teada saime toimub siis aastalõputurniiril ka Fänniturniir,mis tõotab tulla päris huvitav.
    Mis klubide poolehoidjad siis kohal ka on?
    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

    #2
    Kas seal mängimiseks peab ise huvi üles näitama või tuleb klubile mingi kutse? Tundub muidugi huvitav ettevõtmine
    Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
      Kas seal mängimiseks peab ise huvi üles näitama või tuleb klubile mingi kutse? Tundub muidugi huvitav ettevõtmine
      Kutse peaks ikka tulema,aga eks lähipäevil saab siia rohkem informatsiooni juurde panna kuidas ja mismoodi asi olema hakkab
      sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

      Kommentaar


        #4
        Noh, ärge esiliiga karusid ära unustage siis

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas gamer Vaata postitust
          Noh, ärge esiliiga karusid ära unustage siis
          Kindlasti ei unusta
          FC Flora

          Kommentaar


            #6
            Turniiril ka üks reegel veel juures,et mängijad ei tohi Kuskil liigas mängida.
            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas HaTe Vaata postitust
              Turniiril ka üks reegel veel juures,et mängijad ei tohi Kuskil liigas mängida.
              See on ikka eriti räige reegel - neljandas liigas müttamiseks ei pea just eriline kunn olema. Samas saan aru, Kalju tahetakse kõrvale lükata, seal need vist küik ilusti kokkumänginud poisid koos
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas elx Vaata postitust
                See on ikka eriti räige reegel - neljandas liigas müttamiseks ei pea just eriline kunn olema. Samas saan aru, Kalju tahetakse kõrvale lükata, seal need vist küik ilusti kokkumänginud poisid koos
                Minu andmetel mängivad Pantrite eest kutid, kes kuskil liigat ei mängi, ega pole kunagi mänginud. Seega troon on lahtine
                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Aadu&co
                  Kas siis on mariot pantrite eest võitlemas näha?
                  Kui mind tiimi vajatakse, siis ei ole mul mängimise vastu miskit. Iseasi on muidugi see, kas soovitakse.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    See on ikka eriti räige reegel - neljandas liigas müttamiseks ei pea just eriline kunn olema. Samas saan aru, Kalju tahetakse kõrvale lükata, seal need vist küik ilusti kokkumänginud poisid koos
                    Noh kas just seda. Pigem need kes mängivad liigat saavad samamoodi aastalõputurniiril osaleda enda meeskonnaga.Ning fännid saaksid eraldi mängitud
                    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                    Kommentaar


                      #11
                      kas segameeskonnad on ka lubatud?
                      Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                      Kommentaar


                        #12
                        Mida sa mõtled selle all?
                        sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                          Mida sa mõtled selle all?
                          onud ja tädid ühes võistkonnas

                          Kommentaar


                            #14
                            Fännid on fännid... kui teil mõni äge koer fänn on, siis vb tekitab küsimusi, kas tohib või nii. Muidu fänne lahterdada, et kas tohivad naised ka vms oleks veits jõhker.
                            Parem georg otsas kui Paul keres.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                              Minu andmetel mängivad Pantrite eest kutid, kes kuskil liigat ei mängi, ega pole kunagi mänginud. Seega troon on lahtine
                              Kahtlen tõsiselt
                              To Toonetikas: Kohe, kohe tuleb rohkem infot

                              Kommentaar

                              Working...
                              X