PDA

View Full Version : Soccernet.ee fänniturniir 2009

Leheküljed : [1] 2

mazz
24.11.09, 22:34
Niisiis, peagi jõuab kätte kauaoodatud esimene Soccernet.ee fänniturniir, et selgitada välja parimad fännid ka palliplatsil. Soccernet korraldab seda koos aktiivsete fännide Brandoni ja Elariga, abikäe on ulatanud ka Eesti Jalgpalli Liit.

Esialgne info

* Turniir toimub EJL-i aastalõputurniiri raames Kalevi spordihallis 19. või 20. detsembril, esialgseks ajaks on 19. detsember kell 18-22.
* Turniiril mängivad 8 võistkonda, jagatult kahte alagruppi. Grupis mängivad kõik üksteisega läbi, seejärel peetakse poolfinaalid, pronksimäng ja finaal.
* Võistkonnas peab olema 7-15 mängijat. Väljakul on korraga 5+1 mängijat. Soovi korral võivad osaleda ka tüdrukud.
* Fänniturniiril osalevad mängijad ei tohi osaleda ühelgi teisel aastalõputurniiril toimuval turniiril. Fänniturniir on ikkagi fännidele, mitte jalgpalluritele.

Mida pakume?

* Mängupaik, kohtunikud jms on Eesti Jalgpalli Liidu poolt.
* Soccernet.ee reklaamib ja kajastab turniiri suures mahus. Kohal on fotograafid ning kõigi osalevate fännigruppidega tehakse intervjuud, mis avaldatakse talve jooksul pikkade lugudena.
* Turniiri kommenteerib kohapeal staarajakirjanik ja -kommentaator Ott Järvela.
* Korraldame publikumänge, selgitame välja parimad "fännide fännid" ehk parimad turniirile kaasaelajad.
* Auhindade info on selgumisel.

Registreerimine

* Osavõtutasu on NULL krooni.
* Registreeruma on oodatud kõik Eesti fänniühendused, kuid ajapiirangu tõttu võib juhtuda, et kõik soovijad turniirile ei pääse. Lõpliku otsuse turniirile pääsevate võistkondade osas langetavad korraldajad.
* Eelregistreerimiseks tuleb võistkonna esindajal saata e-mail minule (siim@soccernet.ee) ning kinnitada oma fännigrupi valmisolekut osalemiseks. Mängijate nimeline registreerimine toimub turniiri eel.
* Eelregistreerida võivad kõigi klubide fännid sõltumata liigast. See ei taga küll veel kohta turniiril, kuid varajane huvi tuleb igal juhul kasuks.
* Lisainfo siim@soccernet.ee ja 58 588 354 (mazz).

Hellik
25.11.09, 10:55
* Võistkonnas peab olema 7-15 mängijat. Väljakul on korraga 4+1 mängijat.

Tavaliselt on aastalõpukal ikka 5+1 väljakul aga eks see ole korraldaja otsustada.

Muide, kas ka sellel aastal pannakse see nn. mängumuru maha?

gamer
25.11.09, 10:57
Muru pidi vist maha minema jah, olen nagu kuulnud kuskilt.

mazz
25.11.09, 12:00
Vabandust, 5+1 loomulikult. Muru kohta ei oska veel midagi öelda.

cannuman
25.11.09, 12:25
Kuidas siis on lood, et kas madalamate liigade vennad tohivad mängia, isegi siis kui nad nende teistel aastalõputurniiridel ei osale?

Et kas 2 liiga vennad vs mitte kunagi liigat mänginud vennad üritus võib kujuneda?

mazz
25.11.09, 13:14
Kuidas siis on lood, et kas madalamate liigade vennad tohivad mängia, isegi siis kui nad nende teistel aastalõputurniiridel ei osale?

Et kas 2 liiga vennad vs mitte kunagi liigat mänginud vennad üritus võib kujuneda?

Teoorias on kõik võimalik, aga pole mõtet tekitada olukorda, kus osaleks ainult inimesed, kes pole kunagi varem kuskil mänginud.

Reegel on selline, et inimene ei tohi mängida kahte turniiri ja kui ta on aktiivne pallur, siis mängib ta ju niikuinii enda võistkonna eest.

FC TVMK III
25.11.09, 14:35
Ma mängin 26.detsember Kell 15.00 – 22.00 II liiga Teine turniiril, aga kas ma saan mängida ka Fännide turniiril?

Sir. Nuutu
25.11.09, 14:54
Mis teile siiani on arusaamatuks jäänud?! Kui mängid klubi eest siis ei saa mängida fännide eest. Pealegi pole aus teha võistkonda lihtsalt selleks, et osaleda.. kuigi ise õiged fännid pole ja niiöelda "fännamas" ei käi.

HaTe
25.11.09, 16:13
Heh,ei saa nüüd ma aru mis inimestel viga on,et nad ei mõista,et see on Fänniturniir,mitte jalgpallurite kokkutulek. Kindlasti on ka fännide seas väga häid mängumehi ning inimesi kes ennem/kunagi liigat mänginud on,aga mingitel põhjustel seda enam ei tee,ning selline asi,et ala `` ma ju käisin ka mängu ükskord vaatamas ´´ ja nüüd oled fänn.Siis olen vb mina Jalgpalli fänlusest väga valesti aru saanud.

cannuman
25.11.09, 16:35
No ma ei tea. Paide kodumängudel käisin pidevalt. Samuti Tartus kui nad Tammekaga mängisid...Aga noh ma ei tea, kui Paidekad pundi välja panevad, siis võiks mõelda. Samas minu küsimus oli just selle tagamõttega, et kui seal mängivad näiteks II-liiga vennad, kes oma meeskonna eest millegi pärast ei mängi sel turniiril, siis ma ei vaevuks osavõtust mõtlemagi.

HaTe
25.11.09, 16:39
kui selline asi peaks juhtuma,siis kaldun ka arvama,et fänniturniir kaotaks enda mõtte.

fcfloraforever
25.11.09, 17:38
Eespool küsijatele vastuseks, et jah pannakse küll see kunstmuru ka see aasta Kalevi halli maha:)

emergencyexit
25.11.09, 17:41
ma olen nõus, ning lisaks on see ka "reeglites" kirjas, et kui mängid oma meeskonnaga aastalõpukal, siis mängid oma meeskonna eest, mitte fännide eest. Igatahes tuleb lõbus see üritus! tänud organiseeriatele

Sir. Nuutu
25.11.09, 18:05
Just. Hea, et on õigesti aru saadud nüüd.

kindral
25.11.09, 19:17
Ja millal selgub kindlalt, et milliste klubide fännid sinna turniirile saavad?

fcfloraforever
25.11.09, 19:35
Ja millal selgub kindlalt, et milliste klubide fännid sinna turniirile saavad?.
Hetkel saavad kõik registreeruda ning detsembri alguseks tahaks enam vähem selgeks saada, millised võistkonnad osalevad. Kui on soov osaleda pange julgelt kirja:)

kindral
25.11.09, 21:44
Tulevik on kirjas!:)

gooner
25.11.09, 23:16
Tammeka poisid-tüdrukud ka veel - kui just Ida-Virumaalt keegi tulema ei hakka - ja olekski koosseis olemas, või mis?
võitja ennustamine on alati tänamatu töö, aga sisetunde pealt panen, et Tulevik võtab vist ära.
respect korraldajatele!

HaTe
25.11.09, 23:18
Ma panustan võitu Florale või kaljule:)

mazz
26.11.09, 13:11
Osalemise soovist on teada andnud juba 8 võistkonda:

Tallinna Levadia, Sillamäe Kalev, Tallinna Flora, Nõmme Kalju, Viljandi Tulevik, FC Kuressaare, Pärnu Vaprus ja Jalgpallihaigla.

Eelregistreerimiseks on aega veel novembri lõpuni ja siis peame langetama raske otsuse, kes pääsevad turniirile ja kes peab võib-olla seekord ukse taha jääma.

HaTe
26.11.09, 13:23
Sillamäe kalev võiks uksetaha jääda;)

Sen
26.11.09, 15:12
Sillamäe kalev võiks uksetaha jääda;)

siljamäe kitty peksab teil puuri palle täis
Jalgpallihaigla? Kas JK Jalgpallihaigla fännid?

mazz
26.11.09, 16:00
Jalgpallihaigla osaleb kui Eesti koondise fänniühendus.

-RoMaRiO-
26.11.09, 17:41
Kas selline asi poleks võimalik, et suurendada näiteks osavõtjate arv 10 peale, või jääb ajast puudu?

Katzuu
26.11.09, 18:10
oletame ,et soovijaid on rohkem kui 8 siis mille alusel valitakse need 8 fännigruppi ? :)

Arteta
26.11.09, 18:17
Kui palju värki sellest TV14 näitab ?

HaTe
26.11.09, 18:19
Mina sain aru,et ikkagi ML fännide turniir,ning idee vist oli rohkem selles,et kui puudu jääb ML huvitatud fännidest,siis võetakse ka esiliigast juurde.Niiet kui 8 ML fänni kohta täis siis ongi asi lahendatud:)

Mister
26.11.09, 18:19
Kui palju värki sellest TV14 näitab ?

Ainult Meistriliiga meeskondade vahelisi mänge minu teada.

HaTe
26.11.09, 18:20
Ainult Meistriliiga meeskondade vahelisi mänge minu teada.

Kahju eksole hübriid? saaksid äkki isegi telekasse ning kodukandi naistemeheks:D

ROOTSI KUNN
26.11.09, 18:53
siljamäe kitty peksab teil puuri palle täis
Jalgpallihaigla? Kas JK Jalgpallihaigla fännid?

Mul tekkis sama mõte ,et kui on Meistriliiga klubide fännide turniir siis selleks ta jäägu ja parimal juhul võib esiliiga klubide fänne kaasa haarata aga JH ei kuulu kummasegi kategooriasse. Seega tuleb esmalt läbi rääkida Narva, Sillamäe jt. fännidega ja kui siis tõesti 8 kohta kokku ei saa ja siis vaatab edasi .
Turniiri põhimõte peaks minu meelest olema see ,et terve hooaja ennastsalgavalt oma lemmiklubi toetanud fännigrupid saaksid aastalõpus toreda meelelahutuse ja natuke ka avalikkuse tähelepanu.

Yorman
26.11.09, 19:22
HaTe Sillamäe kalev võiks uksetaha jääda

Muidugi, kui te kutsute jalgpallimeistrid ;) V6i te juba ise Meistrid;) ;) . Me ei ole meistrit ja ei m2ngi clubis, aga soovime m2ngida sellel turniiril ja proovime v6ida.

K6ike head. N2gemist =))

mazz
26.11.09, 21:13
JPH on nimekirjas sellepärast, et tegu on Eesti fännide turniiri, mitte ainult liigafännide turniiriga. Ma ei näe põhjust, miks piirduda vaid klubide fännidega.

Samal ajal pean tunnistama, et kriteeriumeid lõpliku valiku tegemiseks üheselt veel paika pandud ei ole. Põhjus lihtne: nii elav huvi tuli meile meeldiva üllatusena.

Praegu saavad kõik soovijad end eelregistreerida. Detsembri alguses paneme korraldajatega pead kokku ning otsustame, kuidas täpselt turniiri koosseis välja nägema hakkab. Põhimõtteliselt pole välistatud ka osalevate tiimide hulga suurendamine, aga aega turniiri läbiviimiseks on praeguse seisuga väga napilt.

Seega palun praegu kannatust ning kõik, kes sooviksid turniiril osaleda, andke sellest teada novembri jooksul.

almar
26.11.09, 21:47
ML-s on 10 võistkonda, seega peaks ka turniiril osalema kümme fännidest koosnevat võistkonda. mina enda pead kyll vaevama ja pärast maha ei tahaks lasta lyya, et valida need kaks, kes peavad nn varumängijad olema, ehk keegi magab sisse. kui 10t fänniryhmitust ei tule palli taga ajama, siis lisanduks sinna JH.

kindral
26.11.09, 23:39
Loosimine kellegi erapooletu juuresolekul oleks kõige ausam viis 8. õnneliku võistkonna valimiseks.

HaTe
26.11.09, 23:59
Ei olge nüüd mõistlikud. Viljandi,Levadia,Flora,Kalju,Kuressaare,Pärnu,Sill amäe kindlasti juba sees turniiril.Nüüd lihtsalt küsimus kas see 8 heksas on JH või mitte.

Kasepats-Pidur
27.11.09, 00:23
Pärnu ju pole ML sats?

Raivo19
27.11.09, 05:03
JPH on nimekirjas sellepärast, et tegu on Eesti fännide turniiri, mitte ainult liigafännide turniiriga. Ma ei näe põhjust, miks piirduda vaid klubide fännidega.

Jalgpallihaigla mängib Eesti meistrivõistlustel, nii väljas kui sees. Nemad on pisut rohkem, kui lihtsalt fännid. Neil on treener ja käib ikka tõsine sportimine. ;)

Kindlasti on nad fännid ka, aga samuti on fännid(olgu koondise või mis iganes klubi) paljud madalamate liigade mängijad. Soovitus oleks regulaarselt koosmängivaid poolsportlasi ehedate fännidega mitte segamini ajada.

Ma küll ei tea, kus see piir peaks olema.., et kas liigas ei tohi mängida, või 3 suitsu(3 õlut) peab suutma enne mängu ära teha, vms.:)

gamer
27.11.09, 10:11
No kui JPH osalema pääseb, siis peavad osalema inimestega, kes nende eest õigel aastalõpukal ei mängi. Ja ma usun, et võistkonna põhijõud jäetakse ikkagi õigele turniirile.

Ja muretsejatele, siis kui vaadata Eesti IV liigat peaks nende vastu edukalt pusida suutma kõik fännimeeskonnad, kelle liikmed vähegi tervislikku elulaadi harrastavad.

kojamees
27.11.09, 10:45
gamer on asja õieti mõistnud. JK Jalgpallihaigla on kulbi , mille meeskonnaliikmetest osad on ga MTÜ Jalgpallihaigla liikmed.
Fänniturniil osalevad MTÜ Jalgpallihaigla liikmed elik Rahvuskoondise fännid.
Küsimus - kas Flora Fänn on ainult "Viies sektor" ja "Parem Tiib" siis Flora Fänn II ja need fännid, kes ei ole reganud ennast ei ühte ega teise on Flora Fänn III ja need, kes kunagi mängisid meeskonnas FC FC Flora Fänn on siis Flora Fänn IV.
Ma ilmselt kvlifitseerun viimasesse kahte.

ROOTSI KUNN
27.11.09, 13:08
Mis siin ikka pikalt heietada ,kui on öeldud ,et fänniturniiril osalejad ei tohi mängida aastalõputurniiril mitte üheski muus liigas ega võistkonnas siis on asi selge. Ja kui selgub ,et seda eiratakse siis oleneb juba korraldajatest , kas võetakse meeeskond maha või antakse võit vastastele.

Kris
28.11.09, 14:26
Tere!

Mõte on hea, aga siiski tahaks teada, et miks sellised kriteeriumid ja kes ning kuidas otsustab need võistkonnad, kes saavad seal mängida? (ehk siis kui tahetakse teha eelkõige meistriliiga meeskondade fännidele turniir, siis siiski ei ole aus, et Jalgpallihaigla ja Pärnu Vapruse fännid mängiksid, et reeglid peaksid kõikidele olema ühesugused ja võrdsed.) Teiseks saan aru, et ei tohi mängida need kes juba aastalõputurniiril mängivad, aga põhimõtteliselt on ju võimalik, et FC Flora paneb põhimeeskonna välja ja siis teise meeskonna fänniturniiril(kui juba fännid, siis ainult fännid), et kas ei oleks targem teha fänniturniir, ikka kindlasti fännide vahel(ehk ei tohiks üldse mängida mängijad, kes see hooaeg olid kuskil võistkonnas nimekirjas - nii ML, I-IV liiga, naisteliigad, noorte liigad ja noorte eliitliigad ehk kõik nn. Eesti jalgpalli profid.) Selline meelelahutuslik pool ei tohiks kaduda selliselt turniirilt, vähemalt minu arust ja kindlasti ei oleks probleemi ka vastavate tiimide(fännide) leidmisega... ehk osalejaid oleks kindlasti.

Tänan tähelepanu eest!

S. Korn

17
28.11.09, 14:41
Olen samuti selle osaga päri, et lisaks sellele, et aastalõpukal ei tohi mängida mõne teise tiimi eest, ei tohiks osaleda litsentseeritud mängijad.

HaTe
28.11.09, 14:44
Ka mitte litsentseeritud mängijad on tasemel kes võiksid väga julgelt kuskil mängida,aga lihtsalt töö või kool ei ole seda lubanud:)

HABE
28.11.09, 15:50
Nooremad jalgpalli fännid enamasti mängivad ise ikka kuskil jalgpalli. Seega kui keelata neil kõigil mängida, siis ei pruugi fännitiimid enam isegi kokku saada meeskonda turniiril osalemiseks. Kui panna mingi piirang peale siis ainult see, et ei tohi mängida II liigas või kõrgemal. III ja IV liigas saaks pea kõik mehed mängida, kes vähegi mingit trenni teinud.

gamer
28.11.09, 16:03
Fännide turniir peab olema meelelahutuslik ja seda ta kindlasti ka saab olema (kõik kes juba nõmmekate turniiridel on osalenud suudavad seda kindlasti kinnitada). Samas turniir, kus osalejad poleks kunagi jalgpalli mänginud mõjuks minu meelest liiga halenaljakana.

Korraldajate reegel, vaid ühel aastalõputurniiril osalemise kohta peaks olema ju piisav. Oleks kooskõlas ka Aastalõputurniiri üldreegliga, et mängida võib ühes võistkonnas.

Nõmmekate turniiril pole osalemise koha pealt minu meelest olnud kunagi suuri ja karme reegleid. Fännid osalevad enamjaolt selles koosseisus, millega ka mängudel käiakse omasid toetamas. Samas on üritused vägagi mõnusad sportlike inimeste kokkusaamised, kuhu mahub nii sporti, meelelahutust jms. Praegu jääb kõigi kaeblemisest mulje, et fännigrupeeringud oleks mingisugused kerglaste kommetega erakonnad, kes edu nimel meelega endale supersportlasi kokku tassiksid.

Üks näide: Mõistlike reeglitega pole kuidagi võimalik ära hoida võimalust, et ühed "fännid" panevad välja näiteks kergejõustiklastest võistkonna, mis võrduks juba enamvähem tegevjalgpallurite osalemisega. Siis keelaks juba kõigil inimestel, kes mingi spordiga tegelevad osalemise ära ja fänniturniiril müdistaksid õllekõhuga vanakesed või niisama poolvigased.

Meelelahutus meelelahutuseks, aga mingi sportlik moment ja mingisugunegi mänguilu peaks samuti turniirile jääma.

Naljakas väljavõte eelnevast:

Teiseks saan aru, et ei tohi mängida need kes juba aastalõputurniiril mängivad, aga põhimõtteliselt on ju võimalik, et FC Flora paneb põhimeeskonna välja ja siis teise meeskonna fänniturniiril(
Flora II esinduse välja panemine fänniturniiril on ikka absoluutselt absurdne argument. Niipalju enesekontrolli peaks fännigrupeeringutel ikka olema, et mängima kutsutakse inimesed, eks reaalselt vastavat võistkonda on läbi hooaja toetanud. Osalemine peaks olema ju "kingitus" või "autasu" inimestele, kes hooaja vältel on nädalavahetustel ja nädala keskel leidnud piisavalt vaba aega ja entusiasmi, et oma lemmikuid käia vihmas ja päikeses staadionite ääres toetamas.

Kolmandaks, foorumis ja kommentaarides on kaubeldud argumendi üle, et ML fännide turniir. Samas ma ametlikust teatest siin foorumis ei lugenud kuskilt välja, et tegu ML fännide turniiriga. Minu arusaama kohaselt oli see korraldajate üks idee fännide võistkondade koosluse väljavalimiseks ( vastavuses tegelike võistkondade tugevusega). Samamoodi võib valida võistkondi välja hooaja lõikes fänluse aktiivsuse/taseme järgi, pimesi 8 võistkonda valides või 100-l erineval muul moel. Lõplik otsus jääb siiski korraldajate teha ja nad teatavad selle dets. alguses.

Miks kakelda täiesti tühiste asjade pärast (nagu enamus sellest teemast on)? Kollektiivselt võiks anda hoopis korraldajatele konstruktiivseid mõtteid, mida selle 4h sees võiks veel rahvale pakkuda. Vaja oleks ju et õhtul oleks ka lihtinimestel seda asja huvitav vaadata, mitte et turniiri publikuks poleks ainult 4 võistkonda (+ 2 mängivad ja 2 soojendavad).

Jutt sai pikk ja ilmselt seosetu, aga mingeid mõttekaid mõtteid saab siit kindlasti välja noppida.

Hellik
28.11.09, 16:06
Jube dramaatiline värk tõesti, vist mingi MM finaalturniir tulekul :)
Ma arvan, et asja tasuks võtta veidi vabamalt.

Kes on öelnud, et see peaks olema eelkõige meistriliiga klubide fännidele?
Esialgse seisuga ei saa sealt ju kaheksat satsi kokkugi.

Muudest piirangutest. Näiteks Flora fännide üheks staariks peaks olema III liiga klubi mängija (kunagi kuulus ka noortekoondisesse), samas on ta ikka ka reaalselt Flora fänn ja minul poleks küll midagi selle vastu, kui ta mängiks
fänniturniiril.

Vaevalt, et keegi hakkab ML-i ja esiliiga mängijatega välja tulema. Lisaks on Eesti jalgpallifännide ringkond on ikka piisavalt väike ja saab üsna kiirelt aru, kes on käitunud eetiliselt ja tulnud mängima reaalsete fännidega.

gamer
28.11.09, 16:30
Kes mängulisusest ebavõrdsusest rääkisid, siis tuletage meelde 2008a Balti turniiri fännimäng. Arvestades, et mis "konditsioonis" oli suurem osa eestlasi ja millise ettevalmistunud võistkonna panid vastu lätlased, siis 0-1 kaotus küll ei näidanud, et fännid veteranidest jalgpallurite teerulli alla jäid. Minu mälu järgi oli hoopis eestlastel rohkem võimalusi lätakate värava all.

HABE
28.11.09, 16:42
Pärnu Vapruse fännid on väga suur kamp ja kindlasti võiks nad turniiril osaleda. Mina olen küll selle poolt. Mis on Eesti jalgpall ilma Pärnakateta (Pärnu Vapruseta)?

kitty72
28.11.09, 16:54
Kui yks reegel on paika pandud,siis peaksime seda k6ik j2rgima.Turniir on f2nnidele ja pole m6tet koosseisu proffe panna.Yrituse m6te kaoks sel juhul 2ra.Osaleda v6iksid k6ik f2nniryhmitused,mitte ainult ML.Iseasi,kuidas korraldajad selle 2ra organiseerivad ajaliselt jne.

mazz
28.11.09, 18:30
Osalemise soovist on teada andnud 9 tiimi:

Tallinna Levadia, Sillamäe Kalev, Tallinna Flora, Nõmme Kalju, Viljandi Tulevik, Tartu Tammeka, FC Kuressaare, Pärnu Vaprus ja Jalgpallihaigla.

Eelregistreerimiseks on aega veel paar päeva kuni novembri lõpuni.

toonetikas
28.11.09, 19:59
Mis mänguaeg muidu ka on? Et jõuaks kella 18-22 vahel ikka kõik ära pidada :)
Ja kas 19.12 on kindel kuupäev selle ürituse jaoks? Ma muutsin ühe jõuluürituse ära selle pärast ja küsin, et ei peaks uuesti muutma...

gamer
28.11.09, 20:02
Varemalt on räägitud kuluaarides 12min per mäng mänguajast.

mazz
28.11.09, 20:03
Ürituse täpne aeg, mis sõltub EJL-ist, pidi selguma detsembri alguseks. Esialgne aeg on 19. detsember kell 18-22. Mänguaja pikkuse saame otsustada siis, kui turniiri aeg ning formaat lõplikult selgeks saavad.

Nii et kannatust, kõik peaks selguma tuleva nädala keskel.

Mister
28.11.09, 21:32
Kui yks reegel on paika pandud,siis peaksime seda k6ik j2rgima.Turniir on f2nnidele ja pole m6tet koosseisu proffe panna.Yrituse m6te kaoks sel juhul 2ra.

gamer seletas ju kõik ära. Paljude fännigruppide liikmed ongi sellised kes mängivad mingit madalamat liigat või noorte eliitliigat. Enamasti on alati kõik fännigrupid omavahel suhkoht võrdselt mänginud ja see kui paar madalama liiga mänijat mängib, see ei sega midagi. Peaasi, et need vennad ei mängiks mõne teise võistkonna eest aastalõpu turniiri raames. - järgiks eelkõige seda reeglit ikka. Vsjo.

kitty72
28.11.09, 21:43
R22gime yhest ja samast reeglist :D meilgi neid madalama liiga omasid f2nnklubis.

PETSINHO
28.11.09, 22:39
R22gime yhest ja samast reeglist :D meilgi neid madalama liiga omasid f2nnklubis.

Sillamäe Kalevi duubelmeeskonnas, kes võitsid sel aastal IV liiga ida-tsooni, oli tõesti päris korralikke poisse. Asjaolude kokkulangevusel õnnestus mul hooaja vältel lausa 4 korda nende mänge vaadata ja kindlasti võib Sillamäe fännivõistkonda üheks turniiri võitjasoosikuks pidada.

Muideks mul olemas lausa DVD Sillamäe Kalev II mänguga :D

HaTe
28.11.09, 23:04
Sillamäe Kalevi duubelmeeskonnas, kes võitsid sel aastal IV liiga ida-tsooni, oli tõesti päris korralikke poisse. Asjaolude kokkulangevusel õnnestus mul hooaja vältel lausa 4 korda nende mänge vaadata ja kindlasti võib Sillamäe fännivõistkonda üheks turniiri võitjasoosikuks pidada.

Muideks mul olemas lausa DVD Sillamäe Kalev II mänguga :D

Sa võtad isegi fänniturniiril seda treeneri asja päris tõsiselt tundub:)

mazz
30.11.09, 00:46
Osalemise soovist on nüüdseks teada andnud 10 tiimi:

Tallinna Levadia, Sillamäe Kalev, Tallinna Flora, Nõmme Kalju, Viljandi Tulevik, Tartu Tammeka, FC Kuressaare, Paide linnameeskond, Pärnu Vaprus ja Jalgpallihaigla.

Kordan veel, et eelregistreerimiseks on aega umbes 24 tundi (kuni novembri lõpuni) ning turniiri lõplik osalejate arv ja formaat saavad selgeks detsembri alguses.

shepard
03.12.09, 23:34
Mazz, on midagi juba selgunud?

fcfloraforever
03.12.09, 23:37
Mazz, on midagi juba selgunud?

Kannatage veel natuke, anname teada kui midagi selgub:)

Katzuu
05.12.09, 18:22
on mingit infffi ka ?

fcfloraforever
05.12.09, 18:24
on mingit infffi ka ?
Tuleb veel natuke kannatada.

mazz
05.12.09, 18:26
Ootame veel lõplikku mänguaja kinnitust ning pärast seda panen kogu info korraga üles. See peaks selguma hiljemalt uue nädala alguseks.

Niipalju võin öelda, et kui meile jääb neli tundi, nagu on kirjas esialgses ajakavas, siis pääsevad turniirile kõik 10 eelregistreerunud võistkonda.

sziczinche
06.12.09, 01:58
Kui vajate meeskonnale arsti / füsoterapeuti / meditsiinitöötajat, võite privas ühendust võtta. Õpin TLU-s loodusteadusi.

Elari#3
06.12.09, 17:13
Natuke kannatust, varsti peaks kõik selge olema :)

gamer
06.12.09, 17:23
Kes kannatab, see kaua elab;)

setfree
07.12.09, 19:41
Ma ka kannatan siis natuke veel :D

mazz
08.12.09, 04:41
Niisiis.

Jalgpalliliit oli niivõrd helge, et jättis meile koguni viis tundi - esimene Soccernet.ee fänniturniir leiab Kalevi spordihallis aset laupäeval, 19. detsembril kell 17:00-22:00!

See tähendab, et kõik kümme eelregistreerunud võistkonda - Tallinna Levadia, Sillamäe Kalevi, Tallinna Flora, Nõmme Kalju, Viljandi Tuleviku, Tartu Tammeka, FC Kuressaare, Paide linnameeskonna, Pärnu Vapruse ja Jalgpallihaigla fännid - pääsevad turniirile.

Kümme võistkonda loositakse 16. detsembril (pärast mängijate nimelist registreerimist) kahte alagruppi, kus kõik mängivad omavahel korra läbi. Kummagi alagrupi kaks parimat pääsevad poolfinaalidesse, millele järgnevad pronksimäng ja finaal. Kõigi kohtumiste pikkuseks on 10 minutit.

Ühte võistkonda on lubatud registreerida kuni 15 mängijat. Väljakul on viis mängijat pluss väravavaht. Mängud toimuvad kunstmurukattel, mis tähendab, et mängijad peavad kandma sisejalatseid.

Turniiri kohtunikud on EJL-i poolt ning õhtujuhi rollis on Ott Järvela. Lisaks kavas palju üllatusi.

Tule kohale! Olgu siis mängima, oma lemmikutele kaasa elama või lihtsalt vaatemängu nautima.

Mängijate registreerimise info saadan tänase päeva jooksul kõigi võistkondade esindajatele e-maili teel. Lisainfo siim@soccernet.ee.

elx
08.12.09, 11:03
"Ühte võistkonda on lubatud registreerida kuni 15 mängijat. Väljakul on viis mängijat pluss väravavaht. Mängud toimuvad kunstmurukattel, mis tähendab, et mängijad peavad kandma sisejalatseid."

???

Lugesin ma ikka õigesti? Mitte kunstmurujalatseid?

Blake
08.12.09, 13:32
Ilmselt pidas mazz silmas seda, et tuleb kanda kunstmuru jaoks sobivaid jalanõusid. Ehk siis kõige kavalam oleks kanda kas kunstmuru- või saalijalatseid. Suurte punnide või korkidega ei ole Kalevi hallis midagi peale hakata.

mazz
08.12.09, 15:56
Vabandust jah, minu sõnastuse viga. Kanda võib nii kunstmuru- kui ka saalijalatseid.

toonetikas
08.12.09, 16:26
kas korraldajad ise ka mängivad või ei tohi te osaleda?

nurmalna
08.12.09, 19:18
Korraldajad mängivadki ainult ühe kohtumise, enne turniiri toimub sõpruskohtumine praeguste ja endiste portaali liikmete vahel.

North
08.12.09, 19:50
http://www.prodirectsoccer.com/prod_images/product/PDS002009386.jpg
Nendes siis ei tohi mängida nägu ma aru sain? ;(

Çelik Destan
08.12.09, 22:11
http://www.prodirectsoccer.com/prod_images/product/PDS002009386.jpg
Nendes siis ei tohi mängida nägu ma aru sain? ;(

jah, said korrektselt aru:)

17
08.12.09, 22:32
Nii jubedate putsadega mitte jah.

North
08.12.09, 22:38
Nii jubedate putsadega mitte jah.

Mis sul nendes ei meeldi?

Elari#3
08.12.09, 23:52
Ärge hakake pihta, 17 ei meeldi miski, mis särab :D

17
08.12.09, 23:58
Mis sul nendes ei meeldi?

Need on ju pehmelt öeldes inetud, kas sa ei leia?

elx
09.12.09, 00:11
just, inetud ja North, ära parem maini mis soeng sul on:P

Even
09.12.09, 20:36
hui on tra, need ühed ilusamad kossid üldse, esimene valik oleks muidu mustad sellist kollasega. 17 võid mängida oma korralikku jalgpalli inimest, kohtunikku ja ma ei tea mida veel ning osta endale kes teab mis looma (ees)nahast tehtud adidase kossid.

gamer
09.12.09, 21:52
No pange siis kuldkingakesed jalga või mida iganes.

Jasper
09.12.09, 21:59
hui on tra, need ühed ilusamad kossid üldse, esimene valik oleks muidu mustad sellist kollasega. 17 võid mängida oma korralikku jalgpalli inimest, kohtunikku ja ma ei tea mida veel ning osta endale kes teab mis looma (ees)nahast tehtud adidase kossid.
http://unrealitymag.com/wp-content/uploads/2008/12/predator.jpg

Ütleb, et need on koledad. Neoonpleeps.

gamer
11.12.09, 14:32
Ma juba tean mis vastus sellele küsimusele tuleb, aga et ka kõik teised fännid saaksid saaksid vastuse:

Kas fänniturniiril on säärekaitsmed kui sellised kohustuslikud, kuna senistes reeglites selels teemas pole nende kohta juttu olnud?

mazz
11.12.09, 14:55
Kuna tegemist on ikkagi jalgpalliga, on säärekaitsmed loomulikult kohustuslikud või siis vähemalt rangelt soovituslikud.

emergencyexit
11.12.09, 15:48
kui kindlat reeglit pole, siis vastutad ise oma jalgade eest. Soovitatav muidugi oleks, sest kui ikka kossi saad jalaga, siis ei ole hea enam

North
11.12.09, 16:25
just, inetud ja North, ära parem maini mis soeng sul on:P
Arvad, et mul on mingi Cristiano soeng? Ei, Nike mercurialid on ikka head, mulle need meeldivad, mitte välimus, aga kuidas nendega mängida ja kvaliteet ka, sest oli 2 paari Adidase, mis läksid kiiresti rikki...
Ja ma pole CR9 austaja, Fuck him..

Sorry for Offtop.

elx
11.12.09, 16:29
Arvad, et mul on mingi Cristiano soeng? Ei, Nike mercurialid on ikka head, mulle need meeldivad, mitte välimus, aga kuidas nendega mängida ja kvaliteet ka, sest oli 2 paari Adidase, mis läksid kiiresti rikki...
Ja ma pole CR9 austaja, Fuck him..

Sorry for Offtop.

Pigem pidasin seda legendaarset ütlemist silmas, et mitte saapad ei mängi, vaid hoopis soeng;)

cannuman
11.12.09, 18:06
Kuna tegemist on ikkagi jalgpalliga, on säärekaitsmed loomulikult kohustuslikud või siis vähemalt rangelt soovituslikud.

tavalsielt on kedrad kohustuslikud minu teada. Kas kaitsemd seal all on, peaks olema vaba valik.

Art1
11.12.09, 18:38
Säärekaismed?Mis te nalja teete või?Tegemist on fänniturniiriga.Üldiselt fännid ikka jalgpallivarustust ei oma.

Mister
11.12.09, 18:39
Säärekaismed?Mis te nalja teete või?Tegemist on fänniturniiriga.Üldiselt fännid ikka jalgpallivarustust ei oma.

Miks mitte? mõned fännid, kes omavahel tihedamini mängivad, ikka omavad ju.

17
11.12.09, 18:43
Oma tervise pärast võiks natukene ikka muret tunda..

meesmuiste
11.12.09, 19:28
Kuuldavasti pidi Kure eest väljakule tulema üks 16-aastane Rakvere Flora poolkaitsja (ründaja)...

elx
11.12.09, 19:41
ärge siin üle ka nüüd mõtlema hakake eksole:D

Elari#3
11.12.09, 21:41
Kuuldavasti pidi Kure eest väljakule tulema üks 16-aastane Rakvere Flora poolkaitsja (ründaja)...
Infoleke väää :D

Juveman
11.12.09, 22:02

Ma loodan, et see üritus oma mõtet ei kaota. Et reaalselt mängiksid ka erinevate klubide poolehoidjad. Mitte et Peeter helistab Toomasele ja kutsub teda mängima mingile turniirile. Peeter omakorda tunneb Riho ja Aivarit, kes jube hästi mängivad vutti, aga mingit klubi nad otseselt ei toeta. Kui just telekast juhuslikult ühte mängu hooaja jooksul ei näe. Jne Jne. Ja peagi on koos sats, kes aastalõputurniiril Kalevi spordihalli jõudes üksteiselt küsivad, et mis klubi fännide nime all nad mängivad.

WeThePeople
11.12.09, 22:13
tore on lugeda, et poisist tehakse eesti parimat jalgpallurit :D

PraS
11.12.09, 22:21
No loogiline ju,et kõige kehvema klubi fännid üritavad end kehtestada taolistel turnadel.

Elari#3
11.12.09, 22:28
No loogiline ju,et kõige kehvema klubi fännid üritavad end kehtestada taolistel turnadel.
Kle, ole kuss ja poiss, kellest juttu siin on, on Kure fänn, nii, et ärge muretsege ;)

Elari#3
11.12.09, 22:34
Ma loodan, et see üritus oma mõtet ei kaota. Et reaalselt mängiksid ka erinevate klubide poolehoidjad. Mitte et Peeter helistab Toomasele ja kutsub teda mängima mingile turniirile. Peeter omakorda tunneb Riho ja Aivarit, kes jube hästi mängivad vutti, aga mingit klubi nad otseselt ei toeta. Kui just telekast juhuslikult ühte mängu hooaja jooksul ei näe. Jne Jne. Ja peagi on koos sats, kes aastalõputurniiril Kalevi spordihalli jõudes üksteiselt küsivad, et mis klubi fännide nime all nad mängivad.
See kõik kontrollitakse enne turniiri algust järgi, ära muretse ;)

PraS
11.12.09, 22:51
Loomulikult on Valmas kure fänn :D
Käib häälekalt toetamas ja värki. Mis siis et on Kure pelaja ja Sõrve oma ka. Pohh ju.

Reaalsus.

Mängin ühes klubis, kui fännan teist hoopis. Lahe.

WeThePeople
11.12.09, 22:53
no eks ikka mõeldi selle tüübi all Valmast, :D

PETSINHO
12.12.09, 11:26

Soovitan omale säärekaitsmed siiski muretseda, kohtunikud ei lase ilma nendeta sind peale.

elx
12.12.09, 18:02
Loodame siis, et kohtunikud ühte värvi kedrasid ei nõua.

Hellik
12.12.09, 19:26
Pärast regamise lõppu (vist teisipäeval?) võiks nimekirjad ka siia üles riputada.

gamer
12.12.09, 19:42
Loodame siis, et kohtunikud ühte värvi kedrasid ei nõua.

Fänniturniir ju, sellised mööndused seal vast ikka tehakse.

Katzuu
12.12.09, 22:23
Ma saan sellest aru ,et kaitseb ohutuse mõttes ,aga siiski lähtudes sellest ,et tegu on fänniturniiriga siis,kus peaks inimene,kes käib aktiivselt oma lemmik klubi toetamas/fännamas.Rõhutan FÄNN (kes ei tegele ise jalgpalliga),kust peaks,selline isik endale kaitsmed võluma?Siiski on ju see fänniturniir,mitte isikute kes käivad vb hooaja jooksul paari ükikut mängu vaatamas,kuna trennini on aega või lõppes trenn vähekene varem.Kindlasti on ka selliseid fänne kes tegelevad ka ise jalgpalliga ,aga enamus ma arvan ei tegele,kaitsed peaks olema ikka igaühe enda asi ,kindlasti mitte kohustuslikud !

gamer
12.12.09, 22:26
Kirjavahemärgid ja suured algustähed oleksid ka vahvad;)

toonetikas
12.12.09, 22:27
nõus! või peaks näiteks kohapeal võimaldama nende laenutust.

Katzuu
12.12.09, 22:28
Kirjavahemärgid ja suured algustähed oleksid ka vahvad;)

tegu pole õigekirja võistlusega .

-RoMaRiO-
12.12.09, 22:30
No pmst vast ongi igaühe oma voli, kas soovid, et sul jalaluud puruks sõidetakse või mitte.

Katzuu
12.12.09, 22:31
No pmst vast ongi igaühe oma voli, kas soovid, et sul jalaluud puruks sõidetakse või mitte.

Mul on ka läbi kaitsmete hüppekas sodiks sõidetud .

HaTe
12.12.09, 22:51

Peaks mainima jah,et kui sa lähed ikkagi lõhkuma siis vahet ei ole kas on kaitsmed või mitte,lõhutud saad sa korralikult.

17
12.12.09, 23:01
Kui sa oled JALGPALLIfänn, siis on ilmselge, et sinu tutvusringkonnas on mõnigi JALGPALLUR, kellelt sa saad vajadusel kaitsmeid laenata.

Art1
12.12.09, 23:24
Nimed ja numbrid selja peal peaks kindlasti kohustuslikud olema.

HABE
12.12.09, 23:54
Mul on ka läbi kaitsmete hüppekas sodiks sõidetud .

Säärekaitsmed ei kaitse hüppeliigest. Isegi mitte need, millel on all hüppeliigese osa juures. Hüppeliigese ja põlve vigastused on jalgpallurite kõige suuremad probleemid. Väga mitu maailma tipp jalgpallurit on pidanud lõpetama suht noorelt oma karjääri põlve vigastuse tõttu.
Kalevi hallis on isegi ohtlikum mängida kui tavalisel väljakul, sest 1m kõrgused seinad on lisa ohu allikas. Kui kaitsmed pole kohustuslikud, siis soovituslikud vähemalt. Kaitsmeid on kergem muretseda kui puutsasi. Tank saabastega võiks ju ka muidu mängida aga kui meeldiv see konkurentidele on?

kindral
13.12.09, 13:19

Kas mõned võistkonnad lähevad sinna teisi lõhkuma?? Meie tuleme sinna kohtuma teiste fännidega, mitte iga hinna eest võitma!! Peksame teised segi, et saaks võita?? Nii käib siis pealinnas see värk?
Fännidevaheline turniir paistab olevat juba ennem algust läbi kukkunud kui selliseid avaldusi siin tehakse.
Kas ongi siis nii, et kui kaitsmeid pole, siis platsile ei saa?

Mister
13.12.09, 13:39
Ma ei saa aru mida need Viljandi fännid siin pidevalt vinguvad. Tulge kohale, mängime ja siis hakake alles järeldama kas kukkus see üritus läbi või ei..

HaTe
13.12.09, 13:54
Ma ei saa aru mida need Viljandi fännid siin pidevalt vinguvad. Tulge kohale, mängime ja siis hakake alles järeldama kas kukkus see üritus läbi või ei..

Kui enne turniiri juba jutud kuidas jalaluud puruks sõidetakse ning kuna ise ka alles paranen hüppeliigese vigastusest siis paneb mõtlema,kas on tahtmist seal turniiril mängida kui sääraselt lubatakse ära lõhkuda.

HABE
13.12.09, 13:54
Kas mõned võistkonnad lähevad sinna teisi lõhkuma?? Meie tuleme sinna kohtuma teiste fännidega, mitte iga hinna eest võitma!! Peksame teised segi, et saaks võita?? Nii käib siis pealinnas see värk?
Fännidevaheline turniir paistab olevat juba ennem algust läbi kukkunud kui selliseid avaldusi siin tehakse.
Kas ongi siis nii, et kui kaitsmeid pole, siis platsile ei saa?

Kui soovitakse, et vastased ikka terveks jääksid ning soovitatakse kaitsmetega mängida ei tähenda see seda et Nõmme Kalju fännid tuleksid lõhkuma teisi. Pigem et kõigil pärast hea tuju ja tervetena lahkuksid, mitte ei lonkaks Kalevi hallist kodupoole.

17
13.12.09, 14:13
Kui enne turniiri juba jutud kuidas jalaluud puruks sõidetakse ning kuna ise ka alles paranen hüppeliigese vigastusest siis paneb mõtlema,kas on tahtmist seal turniiril mängida kui sääraselt lubatakse ära lõhkuda.

Keegi pole ju lubanud lõhkuda, point on lihtsalt sinu enda tervises. Eriti veel, kui ütled, et alles paraned.

-RoMaRiO-
13.12.09, 14:32
Eriti udud olete siin. Aga noh, teie rahustuseks võin öelda, et mina kui suurim ähvardaja, kes teil jalaluud puruks sõidab, ei mängi.

Vahkito
13.12.09, 16:23
Kirjas oli, et ainukesed nõutavad asjad on saalijalatsid ja see on juba igayhe enda asi, et kas mängib mingites suvalistes tennistes või korvitossudes. See, et peavad kaitsmed olema,polnud kusagil kirjas. Tuleviku fännidel on seekord õigus pahane olla. Krt paljud fännid ei mängigi jalkat ja ainult sellex yritusex pole mõtet endale kogu varustust soetada. Äkki peavad kõigil fännidel ka särgi peal numbrid ja nimed olema?

Mister
13.12.09, 16:53
Rahune nüüd maha.. pole hullu, kõik on hästi! :D Lihtsalt mainiti, et KUI ON, SIIS VÕIB KANDA kaitsmeid. Soovutuslikud, mitte kohustuslikud. Keegi ei hakka seal sõitma kellegile jalgadesse ma usun.

Äkki peavad kõigil fännidel ka särgi peal numbrid ja nimed olema?
Seda mitte, aga ühte värvi särgid võiksid ikka olla :D

Saarlane
13.12.09, 17:01
Mida te paanitsete siin? Kes tahab kaitsmeid kanda, teeb seda, kes ei teha, ei tee seda. Jalgpalli mängimine toimub ikkagi omal riisikol.

kindral
13.12.09, 18:03
Tuleviku fännid pole paanitsenud ega ka mitte vingunud. Lihtsalt on pisike arusaamatus tekkinud, et kas on vaja või ei ole vaja neid kaitsmeid. Mul neid pole ning ostma ma neid kah ei kavatse hakata. Sõbralikult mängides pole neid asju ka vaja.

urmar
13.12.09, 18:10
No mai ei ole küll päris kindel, mis seltskonnad sinna kohale jõuavad, aga mingi number peaks ikka olema? Muidu ei saa väravalööjatest sotti. Iga lööja tahab ilmselt ikka värava oma nimele saada? Parem muidugi, kui teiste omasid ka endale saaks. :D

gamer
13.12.09, 18:16
No vast piisab kui fännid kohtunikule perekonnanime ütlevad värava puhul.

Elari#3
13.12.09, 19:12
No vast piisab kui fännid kohtunikule perekonnanime ütlevad värava puhul.
Õigus, selline asi töötab igal pool ;). Ja selle kaitsmet teema koha pealt, tõesti, tegemist on fänniturniiriga ja asi peab olema lõbus, mitte viimse veretilgani võitlus ;)

gamer
13.12.09, 19:32
tegemist on fänniturniiriga ja asi peab olema lõbus, mitte viimse veretilgani võitlus ;)

Mina pooldaks ikkagi, et soccernet tooks areenile ka lõvid, kes siis kaotaja võistkonna nahka pistaksid;) Mati Kaal kindlasti laenab ülla eesmärgi nimel mõne.

Ja kui EJL või soccernet kardavad, et ilma kaitsmeteta tekkivate vigastuste pärast võib neile (kui korraldajatele) kaela karata, siis lasku mängijatel anda allkiri vastutuse kandja kohta. Ja ongi asi korras. Kes tahab see kannab, kes ei taha see ei kanna. Ja ametlikult vastutaks oma tervise eest igaüks ise.

setfree
14.12.09, 13:05
Miks üldse sellist mõttetut teemat arutada? Milline loll peaks meelega kedagi sinna lõhkuma minema? Ja kas kaitsmetega või mitte mängida, kas see ei peaks igaühe enda otsustada olema?? Äkki teeks kiivri kandmise ka kohustuslikuks, kunagi ei tea ju kui keegi kannaga pähe lööb? Umbes selline jutt

gamer
14.12.09, 13:08
No nagu ma ütlesin. Härra M.Kaalult laenata lõvid, kes siis peale kaotajate nahka pistmise ka kõik ära lõhutud vigased nahka panevad. Pole lõhutud fänni pole probleemi;)

toonetikas
14.12.09, 14:08
Mis mõttes, et mida me vingume? Tekkis küsimus lihtsalt kaitsmete kohustuslikkuse kohta, kuna ei saa eeldada, et fännidel on jalkavarustus olemas. Ja ühe turniiri pärast kõike omale ostma ei saa ka kohustada ju kedagi. Mina laenan need ühe koondislase käest, kuna ei taha ka jõule karkudel veeta vms, kuid vastutus nende tervena tagastamise eest jääb ikkagi mulle. Selle tõttu üks meie seast loobus osalemast ning selle pärast me protestimegi, et kas olgu kõigil või mitte kellelgi, või pakkuda võimalust kohapeal neid laenutada.

gamer
14.12.09, 14:43
Selle tõttu üks meie seast loobus osalemast ning selle pärast me protestimegi, et kas olgu kõigil või mitte kellelgi, või pakkuda võimalust kohapeal neid laenutada.

Miks siis nii radikaalselt. Pigem nii nagu kuskil eelpool öeldud, et on rangelt soovituslikud.

toonetikas
15.12.09, 16:11
Homme on siis alagruppide loosimine, kui mälu ei peta? Ei teagi keda karta või oodata, kõiki peab võitma :D

Sir. Nuutu
15.12.09, 16:14
Head loosi õnne. Tea keda favoriitideks pidada?

Çelik Destan
15.12.09, 16:21
Head loosi õnne. Tea keda favoriitideks pidada?

Kalju fänne!;)

paidekas
15.12.09, 17:23
pigem ikka paide linnameeskonda

taku*
15.12.09, 22:39
miko pupart võidab ära.

gamer
15.12.09, 22:58
ainuisikuliselt :)

Saarlane
16.12.09, 01:05
Alagrupid on selged! (http://www.soccernet.ee/public/gallery/1259240313.JPG)

PETSINHO
16.12.09, 01:19
Tundub, et surmagrupp A :D

Çelik Destan
16.12.09, 01:40
Tundub, et surmagrupp A :D

Pets, kelle jäoks surmagrupp, kelle jaoks mitte:D

Mister
16.12.09, 01:43
A grupp on selline surmagrupp et vähe ei ole :D Bljää

Alarikh
16.12.09, 01:58
Iiiiiiiiiiiiiiii........... päris lõbus algus meile!!! :D

Raoy
16.12.09, 10:34
Kas Karli Krigulson tuli poole hooaja pealt Tammeka II-st ära ja hakkas fänniks? Ühtlasi pean favoriidiks Tammekat.

Vahkito
16.12.09, 10:47
Kas Karli Krigulson tuli poole hooaja pealt Tammeka II-st ära ja hakkas fänniks? Ühtlasi pean favoriidiks Tammekat.

Karla on terve selle hooaja fänn olnud. Pool hooaega oli duubli nimekirjas a platsile sai vaid mõne korra ja suvest ei kuulu ta yhegi klubi nimekirja. Ainult meie fännklubisse :-)
Ise pean favoriidix Kaljut ja kindlasti on ka jalgpallihaigla kõva. Yritame siiski edasipääsu eest võidelda ja kerget ei anna teile midagi!

Martin
16.12.09, 10:58
Kas Flora üheksateistkümnedat sektorit ei lubatudki mängima ja Ballack on Lõuna-Eestis?

Parim mängija on selget Viljandist: Katre Kokk (28.01.1992) "Megabeib-Überpipar".

Katzuu
16.12.09, 11:09
Kas Flora üheksateistkümnedat sektorit ei lubatudki mängima ja Ballack on Lõuna-Eestis?

Parim mängija on selget Viljandist: Katre Kokk (28.01.1992) "Megabeib-Überpipar".

väga vaimukas :)

toonetikas
16.12.09, 12:15
Tulevik on siis ainuke, kellel ka naissoost fännid mängimas :D ärge siis väga haiget tehke meile.

PETSINHO
16.12.09, 15:50

Turniiri üldist taset tõstavad ka Sillamäe Kalevi duubelmeeskonna mängijad Mihhail Kulik ja Anton Orlov.
Pantrid peaksid oma parimad pojad ka vist muudest liigadest tagasi kutsuma :D

Sir. Nuutu
16.12.09, 15:52
Väga haige, et mängijad ei ole tribüünidel käivad ja kaasaelavad fännid.. vaid tuttavate tuttavad ja kunagised selle linna või linnaosa elanikud :s

kitty72
16.12.09, 15:56
Turniiri üldist taset tõstavad ka Sillamäe Kalevi duubelmeeskonna mängijad Mihhail Kulik ja Anton Orlov.
Pantrid peaksid oma parimad pojad ka vist muudest liigadest tagasi kutsuma :D

tribüünidel käivad ja kaasaelavad fännid on nemad 100 % küll !
Meie fännklubi liikmed.
http://www.fcsillamae.ee/?a=photo_view&id=16

kojamees
16.12.09, 16:07
Meie tuleme õlut jooma ja mängu ilu nautima. Mida rohkem saalis naisi , seda meeldivam meile. MEil on juba eos koht esikümnes olemas ja me oleme oma tulemusega päri. Väikesed vihjed vastastele - ärga hakake hümni koha peal töötlema ja meil kodaraid murdma - me võime võtta seda isikliku solvanguna:)))))

1. Martin Saulep
2. Mihkel Marvig
3. Tarmo Kruusimäe – „Kojamees“
4. Kalmer Holmar – „Stinger“
5. Valdis Toomast – „Valts“
6. Urmas Pai
7. Kuldar Pajula
8. Tiit Kangro
9. Frank Kolde – „Papa“
10. Hans Moks – „Moks“
11. Erki Liiv – „Erx“
12. Marek Piliste – „Gram“

präänik
16.12.09, 18:27
Ohh, ma arvan, et ma tulen ilusti Florapoistele kaasa elama ja sõltuvalt reedest võib-olla ehk kostitan ka piparkookidega :)))

Elari#3
16.12.09, 18:57
Ausalt öeldes mina ei mõista, kust kohast tulid järsku välja 15 Sillamäe fänni ja 12 Paide fänni näiteks :D. Keegi võiks mulle selle selgeks teha :P. Käisin kõigil neljal välismängul klubiga kaasas ning ei märganud üldse nii palju tegelasi :D

kitty72
16.12.09, 19:07
Ausalt öeldes mina ei mõista, kust kohast tulid järsku välja 15 Sillamäe fänni ja 12 Paide fänni näiteks :D. Keegi võiks mulle selle selgeks teha :P. Käisin kõigil neljal välismängul klubiga kaasas ning ei märganud üldse nii palju tegelasi :D

Soovitan silmad avad :) näiteks enamus käis suvel Kuressaares meeskonnaga kaasas ;)

Unustasin lisada, et Rakveres toimunud mängul oli ka.

seega juba valetad , et neljal oled käinud ja pole näinud !!! Juhtub !!!

Çelik Destan
16.12.09, 19:07

no sa pole Sillamäe Kalevi mängudel käinud vist:).
Seal sa oleks näinud kust tuli 15 fänni välja

WeThePeople
16.12.09, 21:17
Soovitan silmad avad :) näiteks enamus käis suvel Kuressaares meeskonnaga kaasas ;)

Unustasin lisada, et Rakveres toimunud mängul oli ka.

seega juba valetad , et neljal oled käinud ja pole näinud !!! Juhtub !!!

rakveres toimunud mängul? need kaks purjus tüüpi trummiga olidki Mihhail Kulik ja Anton Orlov? samas, vb olite teistega tribüüni all, ma ei vaadanud.

elx
16.12.09, 21:21
vaadake neid pilte sillamäe-flora vahel, seal peaks 12 sillamäe fänni kokku tulema küll.

HaTe
16.12.09, 21:56
No kui sellest nüüd jutt siis,jah.Sillamäel oli paarsada tulihingelist jalgpalli Huligaani ning vene marurahvuslast,niiet ei imesta,et siit lausa 15 inimest kohe lagedale toodi.

North
16.12.09, 22:22
Hei guys, kas Kalju pani enda noore võistkonna, miks mitte oma foorumi kasutajinimed sinna panna, siis mul poleks küsimusi :)

Edu kõikidele, näeme laupäeval :D

Mister
16.12.09, 22:46
Hei guys, kas Kalju pani enda noore võistkonna, miks mitte oma foorumi kasutajinimed sinna panna, siis mul poleks küsimusi :)

Kalju tembutab, meil mahhinatsioonide toel on tulemas uskumatuid vangerdusi, et võita ülioluline fännikarikas :)

HABE
16.12.09, 22:51

Suht koht noor võistkond ja Pantritel. Kasutajanimesi ei ole kõigil meil. Uskumatu aga tõsi.

Sir. Nuutu
16.12.09, 23:24
Poisid-poisid (ja tüdrukud), see ei ole ju olümpia! :) Tundke ikka üritusest lõbu, mängige südamega ja nautige sündmust. Milleks sellest MM-i teha?

Odras
16.12.09, 23:26
Pantritel on noo nooremaid, kui ka keskeakriisile liginevaid inimesi( no hard feelings P.)
Kuid, ega vanus ei ole palliplatsil see kes tegusi teeb, noortel veel kopsud alles, jalad kiired ja õige fännigrupeering peab olema igasuguses vanustes inimestest koosnev, mis kajastub meil laupäeval palliplatsil.
Masuajal hoitakse kokku hoolimata rassist, vanusest, emakeelest jne. :-)

Juveman
16.12.09, 23:42
Lähebki siis nii nagu oli karta. Seal ei selgu parim fännipunt palliplatsil, vaid parim jalgpallisats järjekordsel jalgpalliturniiril. Eks see tundus juba siis kahtlane kui 10 tiimi end registreeris.

LauraM
16.12.09, 23:46
On seal vahet? Just have fun, people.

kitty72
16.12.09, 23:46
rakveres toimunud mängul? need kaks purjus tüüpi trummiga olidki Mihhail Kulik ja Anton Orlov? samas, vb olite teistega tribüüni all, ma ei vaadanud.
Need 2 purjus tyypi olid mina ja mu s6branna hahahaha :D l6ime trummi ,j6ime irww t6esti 2rge mulli suureks ajage.2kki peab turniiril osalemiseks aruande tegema,kus m2ngudel keegi k2is :D me ei pinguta ajusid teiste koosseisude yle ja peame reeglitest kinni.Laup2eval v2ljakul n2eme )

elBiD
16.12.09, 23:56

Paidekaid käib juba välismängudel rohkem, kui 12 ma olen üsna kindel. Miks muidu igale mängule viib fänne eraldi fännibuss.

Aga ei, tegelt ka, lööte juba enne turniiri ennast nii käima, et esialgsest fun turniirist on vaikselt tekkimas juba eelarvamused. Tore oleks ju seal hoopis tuttavaks saada, selle asemel, et üksteisele ühel või teisel moel sisse sõita. Take it easy jalkafännid. :)

gamer
17.12.09, 01:12
Ei noh, eelnevadi kommentaare lugedes tuleb kah teemas püsida: verd, verd, verd! :D

WeThePeople
17.12.09, 01:47
Need 2 purjus tyypi olid mina ja mu s6branna hahahaha :D l6ime trummi ,j6ime irww t6esti 2rge mulli suureks ajage.2kki peab turniiril osalemiseks aruande tegema,kus m2ngudel keegi k2is :D me ei pinguta ajusid teiste koosseisude yle ja peame reeglitest kinni.Laup2eval v2ljakul n2eme )

ei no irw või icc, vahet pole, minu poolt on kõik fine ja lihtsalt räägin nagu rakvere mängul asjad olid. reeglite rikkumist ka ei kahtlusta ja laupäeval näeme tõesti!

Rein
17.12.09, 04:31
Fänniturniir peaks olema tõesti FUN mitte tulemuse taga ajamine. Kahjuks idablokk ei ole sellest aru saanud. Las nad siis võidavad selle turniiri ja ärgu pärast keegi kobisegu kui mõne muu meeskonna fännist "taburett" kogemata teie duublimängijat vigastab.

HABE
17.12.09, 08:04
Sillamäe duubel mängis ju 4. liigat minu teada? Seega mis vahet siin on kes neil võistkonnas on??? Pea kõikides ülejäänutes fännitiimides vist on ka mõni madalama liiga mees, kes oma tiimi eest aastalõpu turniiril ei mängi.

Rein
17.12.09, 09:42
Sa HABE oled nii rumal inimene, et ma ei viitsi sulle midagi vastata. Aga ma vastan siiski.
Olen täheldanud, et Sillamäe suhtes on sul kuidagi positiivne hoiak. Loodad Kittylt keppi saada :D?

cannuman
17.12.09, 10:16
Loodad Kittylt keppi saada :D?

Turniiri võit vs kepp Kittyga...mmm. Ee, vaja pilti et objektiivne hinnang anda.

Rein
17.12.09, 11:09
Turniiri võit vs kepp Kittyga...mmm. Ee, vaja pilti et objektiivne hinnang anda.

Sa oled vist Marsi elanik!
Suvel kunagi jooksis see pilt Meistriliiga teema alt läbi. Blond, miniseelik ja Viktooria Bekhämi prillid. Rohkem polnud HABEle vaja.

cannuman
17.12.09, 12:00
Kriitika on õigustatud Hr Rein. Kahjuks ei ole väga suur Meistriliiga teema lugeja. Seega alandlikult palun, et keegi viskaks siia lingil sellele postile kus pilt on.

Et teemast mitte väga kõrvale kalduda, siis Froza Nõmme Kalju! või Sillamäe FTW!

billy t
17.12.09, 12:13
Seega alandlikult palun, et keegi viskaks siia lingil sellele postile kus pilt on.

krõp-krõp-krõp eelmisele lehele ja vihjeks on roosad kingad. võta heaks!

cannuman
17.12.09, 12:19
Aitüma billy

Katzuu
17.12.09, 12:24
olge nüüd ikka vähe viisakamad :)

cannuman
17.12.09, 12:40
olge nüüd ikka vähe viisakamad :)

Ma ei saa aru kas kriitika on suunatud mulle? Kui jah siis pane oma pilt ka siia võite selle teise totsiga viiki leppida :)

peters
17.12.09, 14:41
Suhte jämeda reied, näha, et teeb maatööd.

Alarikh
17.12.09, 15:03
Ma ei saa aru miks nii palju vingumist. No mängib keegi fännimeeskonnast jalgpalli kuskil - mis siis? Või turniiril osalevad ja mitteosalevad igavesed kontoritöötajad või joodikud vms kadestavad inimesi kes fännivad oma klubi ning aktiivselt tegelevad spordiga? Meie ridades ei ole ühtegi "proffi", aga kui oleks keegi kes mängib jalgpalli heal tasemel, ei osale Aastalõpu teistel turniididel ja samas käib Levadia tribüünidel - miks mitte.

On tunne nagu keegi juba tunneb et saab platsil kõvasti peksa ja juba otsib vabandusi.

Take it easy :D See on vaid mäng ja lõbus turniir. Kahju vaid et paljud kõvade häältega ja lubadustega tegijad ei julgenud osaleda... või nende kaasfännid ei lubanud. Kes teab see teab ;)

Aga osalejad! Laupäeval nautigem oma mängu, muu ei loe.

Çelik Destan
17.12.09, 15:10
Ma ei saa aru miks nii palju vingumist. No mängib keegi fännimeeskonnast jalgpalli kuskil - mis siis? Või turniiril osalevad ja mitteosalevad igavesed kontoritöötajad või joodikud vms kadestavad inimesi kes fännivad oma klubi ning aktiivselt tegelevad spordiga? Meie ridades ei ole ühtegi "proffi", aga kui oleks keegi kes mängib jalgpalli heal tasemel, ei osale Aastalõpu teistel turniididel ja samas käib Levadia tribüünidel - miks mitte.

On tunne nagu keegi juba tunneb et saab platsil kõvasti peksa ja juba otsib vabandusi.

Take it easy :D See on vaid mäng ja lõbus turniir. Kahju vaid et paljud kõvade häältega ja lubadustega tegijad ei julgenud osaleda... või nende kaasfännid ei lubanud. Kes teab see teab ;)

Aga osalejad! Laupäeval nautigem oma mängu, muu ei loe.

vähemalt ühe inimesega ma olen sellel teemal nõus:)

cannuman
17.12.09, 15:13
Ma ei saa aru miks nii palju vingumist. No mängib keegi fännimeeskonnast jalgpalli kuskil - mis siis? Või turniiril osalevad ja mitteosalevad igavesed kontoritöötajad või joodikud vms kadestavad inimesi kes fännivad oma klubi ning aktiivselt tegelevad spordiga?

ma kuulun kõiki kolme rühma, andke peaauhind siia

Sir. Nuutu
17.12.09, 15:39
tribüünidel käivad ja kaasaelavad fännid on nemad 100 % küll !
Meie fännklubi liikmed.
http://www.fcsillamae.ee/?a=photo_view&id=16

Hmm.. kust te selle luukere peaga lipu saite tahaks teada? Meil on kahtlaselt kaduma läinud samasugune..

kitty72
17.12.09, 15:46
Hmm.. kust te selle luukere peaga lipu saite tahaks teada? Meil on kahtlaselt kaduma läinud samasugune..

meil varastati ka see lipp ää.Päris tõsiseslt ! peale ühte mängu Tln`s !!! lipuvargad liiguvad Teil sääl !!!

kuum kaup.

Alarikh
17.12.09, 15:54

Hmmm.... ja ühel pildil neil on viis inimest vihmakeebidega. Väga kahtlane värk, sest kui ma käisin lasteaias üks kord mul läksid kaks vihmakeepi kaduma, siis veel kaks kadusid koolis ja üks eile.

kitty72
17.12.09, 15:55
Hmmm.... ja ühel pildil neil on viis inimest vihmakeebidega. Väga kahtlane värk, sest kui ma käisin lasteaias üks kord mul läksid kaks vihmakeepi kaduma, siis veel kaks kadusid koolis ja üks eile.

Päris hea :D (Y) (Y) (Y)

Sir. Nuutu
17.12.09, 16:02
............. see oli totaalne ärapanemine praegu! Oo üllas Levadiaks, Huumori kunn on sündinud!

meesmuiste
17.12.09, 16:23

Ma nägin sillamäekatel seda lipu ühes suvises Sillamäe Flora mängus. See oli see mäng mille Flora kindlalt võitis. Seal oli see Mošnikovi supervärav ja Dubõkin skooris Flora vastu.

Et hakake nüüd kuupäevi kokku viima :)

Katzuu
18.12.09, 21:23
Ja juba homme see kaua uudatud fännideturniir toimubki... :P

Elari#3
18.12.09, 22:21
Ja juba homme see kaua uudatud fännideturniir toimubki... :P
Oujee :) . Ilusat turnat kõigile igatahes, ootusärevus on tekkimas :D

gamer
18.12.09, 23:20
Oujee, neljaks on pärnakad kohal loodetavasti.

Katzuu
18.12.09, 23:21
Oujee, neljaks on pärnakad kohal loodetavasti.
heheee Tulevik ka 4 kohal ;)

gamer
18.12.09, 23:25
Noh siis saab kiiresti ju auhinnad ära jagada:D

Katzuu
18.12.09, 23:38
üks sulle teine mulle ... :D muhahaa

fcfloraforever
19.12.09, 00:04
Ma olen kõige varem kohal nii, et auhinnad mulle.
Aga edukat turniiri kõigile võistkondadele ja teeme ühe lõbusa talveõhtu jalgpalli seltsis!

HaTe
19.12.09, 00:08
St,füürer on 7.00 valvel ukse ees:D

Kasepats-Pidur
19.12.09, 21:17
No Brändon, mis seisud põlvega on? Päris loll viga Tuleviku ründaja poolt.

Slaava
19.12.09, 22:03
mis tal juhtus?

Kasepats-Pidur
19.12.09, 22:26
mis tal juhtus?

Oli väravavaht, noppis hüppelt õhust pika palli, aga Tuleviku jorss jooksis lootusetult hiljaks jäänuna talle ikkagi kehasse sisse ja vapper Flora fänn maandus kuidagi imelikult põlve peale. Mõnda aega lamas ning siis lonkas/hüples minema. Amatöörvuti juhtumised. Ma peale teist mängu pidin ära tulema, seega ei tea mis edasi sai.

HaTe
20.12.09, 00:47
flora 3-mas koht. Juhhhuuuu(Y)

Alarikh
20.12.09, 00:59
Suured tänud korraldajatele. Oli väga lõbus ja kuigi meie üldiseks tulemuseks oli null... Levadia fännid mängisid ausalt, ei mingeid salaproffe/legionääre ja ... eks jah, olime platsil kehvad aga tulevikus üritame ise muuta oma mängu paremaks. :)

Tublid korraldajad!
Cheers ka Tammekale, Sillale, Pärnule!

Hellik
20.12.09, 03:15
Cheers ka Pärnule!

Muchos gracias :) Ma arvan, et veel näeme sel aastalõpukal.
Ja tervitaks seda pisikest JH mängumeest tubli töö eest.
Järgmisel aastal loodetavasti jälle.

Elari#3
20.12.09, 03:38
Mina ütleks KÕIGILE SUUR ÄITÄH, super õhtu oli ja usun, et kõigil oli lõbus! (kui Brandon välja arvata)
Endale jääb kindlasti kõige rohkem meelde 3 sek enne lõppu Sebastiani poolt löödud koll Tuleviku fännidele ja kindlasti võit Sillamäe üle(ikkagi ainsad, kes suutsid nad võita :rolleyes: ).
Tervitusi Pärnule, jällegi sai üks turna kõrvuti istutud ja igavust just tundma ei pidanud ( ma ütlen viimast korda, istu maha ja ei ole siin midagi, et ei suuda :D), EJHle, kes mind raskel hetkel õllega turgutas :D, ning meie kahele fännile !
Florale tänud meite oma süldi eest . Loodan, et me Viljandiga ka ikka sõbraks jäime ;)
Turna kõige sümpaatsema mulje jätsid mulle kindlasti EJH vennad, kes tulid lõputsema ja lõpetasid 4nda kohaga. Öelda oleks palju, aga olge kõik tublid ja väljakul kohtume järgmine aasta ning tribüünil juba see aasta!
Ja kõige lõpuks tänan meie oma Kure tiimi, kes näitasid sisu ja ainult väravatevahega alagrupist edasi ei pääsenud. Tublid olite, VIIKINGID!

Mikusiku
20.12.09, 11:42
Turna kõige sümpaatsema mulje jätsid mulle kindlasti EJH vennad, kes tulid lõputsema ja lõpetasid 4nda kohaga.
No see nende number 2 küll lõbutsema ei tulnud. Papa on tal vist nimeks, suht närvihaige tüüp igal juhul.
Aga muidu oli igati tore turniir, Paide väärinuks minu silmis esikohta.

-RoMaRiO-
20.12.09, 12:02
Paide liigutas tõepoolest väga kaunilt söötu ning Sillamäega koos oldi mänguliselt teistest üle. Aga noh "fännimeistrid" Kalju fännid olid vaat et turniiri ühed kõige kehvemad, lahja esitus satsilt, kes läks tulemusele mängima.

Kelle fännid lõpuks õlut said? :D

paidekas
20.12.09, 12:04
Jaaah, peab siin ühinema eelnevate kommentaaridega, et turniir oli super! Väga väga hea ja kiiduväärt mõte korraldada midagi sellist ja loodan, et sellest saab traditsioon! :)
Ja turniir ise ka, vägev värk. Hea korraldus jne. Kahju, ainult et niiii hilja peale läks, aga no kõike ei saa ka minuti pealt planeerida. Suur tänu korraldajatele ja sponsoritele!
Head ja lõbusad meeskonnad. Loodan, et levadia inimesed saavad ka ükskord üle oma süüdistustest ja lepivad asjaoluga, et on fänne, kes oskavad jalgpalli mängida rohkem ja neid kes vähem.
Oli meeldiv viis veeta laupäev ;)

Näeb.

Sir. Nuutu
20.12.09, 12:07
Oli tore.

Aga vabandused Kure fännide ees, et Sillamäega mängus duublit kasutasime. Miko loodetavasti ei ole nii pettunud, kui eile.

WeThePeople
20.12.09, 12:52
mina küll olen pettunud. teie nr3 lõi mul hambast tüki välja

toonetikas
20.12.09, 12:53
[QUOTE=Elari#3;1123222]Loodan, et me Viljandiga ka ikka sõbraks jäime ;)QUOTE]

Miks ei peaks enam olema? Mina olen ka yritusega 50-60 rahul, minu eesm2rk t2itus t2iesti- me olime kohal ja m2ngisime, ja l6ime v2rava. Muud ma ei tahtnudki! Ja meeskonnast olid ka m6ned kohal, et meie m2ngu vaadata :)
Minu t2nud Tammeka f2nnile Jyrile ja Kojamehele kaitmete laenutamise eest!
J2rgmisel aastal on vast korraldus ja tulemus paremad...

PETSINHO
20.12.09, 12:54
lahja esitus satsilt, kes läks tulemusele mängima.

Minu arusaamist mööda oli see just esimene kord, kui ei mindud tulemusele mängima. Enamus kärbsed on järgnevatel päevadel aktsioonis.

Tahaksin samuti kiita korraldajaid toreda turniiri eest. Au ja kiitus kõigile fännigruppidele, kes platsil käisid. Õnnitlused võitjatele.

Katzuu
20.12.09, 13:03
Üli lahe üritus oli !! kõik oli tipptopp välja arvatud see,kuidas kohtunik mind väljakul jooksutas:D samas oli see ka veits koomiline !!

setfree
20.12.09, 13:06
Oluline on muidugi osavõtt, aga oleme ausad, kõik ikka tahtsid ju kangesti võita, vastasel juhul ei oleks mingit pinget ja see teeks turniiri igavaks.
Suured tänud korraldajatele, igati kordaläinud üritus oli ja pole veel ühtegi negatiivset kommentaari kuulnud, kõigile väga meeldis! Super. Aitäh kõigile kes ka osa võtsid!

setfree
20.12.09, 13:07
Ps! Kas rohkem pilte turniirist ja meeskondadest ka üles pannakse??

alvarez
20.12.09, 13:16
Kas flora f2nnid m2ngisid/m2ngivad SS-i vormides?

toonetikas
20.12.09, 13:22
Oluline on muidugi osavõtt, aga oleme ausad, kõik ikka tahtsid ju kangesti võita, vastasel juhul ei oleks mingit pinget ja see teeks turniiri igavaks.
Suured tänud korraldajatele, igati kordaläinud üritus oli ja pole veel ühtegi negatiivset kommentaari kuulnud, kõigile väga meeldis! Super. Aitäh kõigile kes ka osa võtsid!

Meie kyll sinna v6itma ei l2inud. T2htis pole v6it vaid osav6tumaks, nagu 8eldakse ju! Kahju, et teistel meeskondadel tydrukuid m2ngimas ei olnud ja ehk j2rgmisel hooajal on juba rohkem. Sellega seoses oli ka v2ike mure, kuna tydrukud pidid ise omale riietusruumi ja pesemisruumi otsima, kuna eraldi poldud selle peale m6eldud. Aga kokkuv6ttes oli v2ga positiivne 6htu!

Maku59
20.12.09, 13:26
Turniiri korraldus oli minumeelst väga hea ning oli tore kõiki mängimas vaadata. Soovida jäi ainult EJH mängust arusaam, jube vale on ikka mängida kui mehed jooksevad lihtsalt kehass mitte ei mängi palli.(Ei ole eriti meeldiv peaga postis ära käi) Aga sellegipoolest edu kõigile edaspidigi ja loodame, et järgminegi aasta tuleb fännitruniir ning see võiksi jääda traditsiooniks ;)

IndrekL
20.12.09, 13:27
Kas flora f2nnid m2ngisid/m2ngivad SS-i vormides?

Provokatsiooni feil, palun mine ära.

Turniir oli aga väga mõnus. Ma küll ei mänginud, ent ka pealtvaatajatele jagus palju ;). Tänud osalejatele ning muidugi korraldajatele.

Katzuu
20.12.09, 13:32
Mina ütleks KÕIGILE SUUR ÄITÄH, super õhtu oli ja usun, et kõigil oli lõbus! (kui Brandon välja arvata)
Endale jääb kindlasti kõige rohkem meelde 3 sek enne lõppu Sebastiani poolt löödud koll Tuleviku fännidele ja kindlasti võit Sillamäe üle(ikkagi ainsad, kes suutsid nad võita :rolleyes: ).
Tervitusi Pärnule, jällegi sai üks turna kõrvuti istutud ja igavust just tundma ei pidanud ( ma ütlen viimast korda, istu maha ja ei ole siin midagi, et ei suuda :D), EJHle, kes mind raskel hetkel õllega turgutas :D, ning meie kahele fännile !
Florale tänud meite oma süldi eest . Loodan, et me Viljandiga ka ikka sõbraks jäime ;)
Turna kõige sümpaatsema mulje jätsid mulle kindlasti EJH vennad, kes tulid lõputsema ja lõpetasid 4nda kohaga. Öelda oleks palju, aga olge kõik tublid ja väljakul kohtume järgmine aasta ning tribüünil juba see aasta!
Ja kõige lõpuks tänan meie oma Kure tiimi, kes näitasid sisu ja ainult väravatevahega alagrupist edasi ei pääsenud. Tublid olite, VIIKINGID!

Ma olin koguaeg Kuressaare poolt !! väga sümpaatsed tüübid :P !

paidekas
20.12.09, 13:34
jaamh, ühinen sellega, et kas keegi tegi pilte rohkem kui soccerneti inimesed? oleks hea kui jagaksite neid teistega ka.. okk.

Katzuu
20.12.09, 13:36
jaamh, ühinen sellega, et kas keegi tegi pilte rohkem kui soccerneti inimesed? oleks hea kui jagaksite neid teistega ka.. okk.

Ma tegin,kuigi enamus on Tuleviku omadest aga veitsake on ka teist rahvast,niii ruttu kui võimalik panen lingi siia ;)

fcfloraforever
20.12.09, 13:36
Väga super turniir ja kolmanda kohaga ka rahul! Veidi jääb see Paide vastu 18 sekki enne lõppu käest antud viik aga see selleks. Ja minugi vabandused Kure ees:) Endal siis jah, kahte esimest mängu lõpetada ei õnnestunud. Kõigepealt oli jah Viljandi vastu see olukord mida üleval pool kirjeltati. Teises mängus Kure vastu õnnestus pommlöök näoga ära tõrjuda ja tulemuseks verine nina ja rullis silm aga pole hullu:)
Tänud kõigile osalejatele ja väga mõnus õhtu oli!

toonetikas
20.12.09, 13:39
t2nud Florakatele mulgi pudru eest, loodan et see oli ikka s6bralikult m6eldud :)

fcfloraforever
20.12.09, 13:40
t2nud Florakatele mulgi pudru eest, loodan et see oli ikka s6bralikult m6eldud :)

Muidugi sõbralikult:)

Katzuu
20.12.09, 13:42
Muidugi sõbralikult:)

See oli väga lahe teist ;) !!

elBiD
20.12.09, 14:22
Mina tänaks korraldajaid, osalejaid, viisakamaid ja häälekamaid pealtvaatajaid. Üritus oli meeldiv ja kops oli koos. Viljandi fännidele ja neidudele suur kummardus ka minu poolt. Jalgpallihaigla nr.20 tulevikulootusele samuti. Väga võimas oli sisselöödud pennal.
Kohtume kõigiga juba järgmisel nädalavahetusel, kui mitte varem.
Aitäh!

Katzuu
20.12.09, 14:27
Jalgpallihaigla nr.20 oli tõesti väga tubli,väike tuleviku lootus :) aga jah ei saa mainimata jätta kuidas Sillamäe fänn/mängija ta sõna otseses mõttes üleõla viskas.

Elari#3
20.12.09, 14:51
Ma olin koguaeg Kuressaare poolt !! väga sümpaatsed tüübid :P !
Oi, me täname, Katzuu :D.

paidekas
20.12.09, 15:52
Ma tegin,kuigi enamus on Tuleviku omadest aga veitsake on ka teist rahvast,niii ruttu kui võimalik panen lingi siia ;)

jaaa tee seda! ootan pilte pilte pilte! soccernet lubas ju suure suuga et on koha fotograafid ja tuleb palju pilte. siiamaani on üleval mingi 24 tükki ja need enam vähem ainult nende mängust. pöh

Vahkito
20.12.09, 16:32
Ka Tammeka fännide poolt kiidusõnad korraldajate suunas ja jääb yle loota,et see turniir saab traditsioonix. Eraldi äitäh nendele Tuleviku fänniddele,kes meid mängus Paidega kõvasti ergutasid. Meeldis see, et enamus ajast valitses kõikide fänniryhmituste vahel ikka sõbralik õhkkond. Kuigi me alagrupist edasi ei saanud jäime kõigega väga rahule. Eesmärgix ju oligi, et peaasi,et lõbus on.

kindral
20.12.09, 17:10
Loodan, et me Viljandiga ka ikka sõbraks jäime ;)

Üldiselt olen rahul turniiriga ja korraldusega, aga enda poolt tahaks öelda seda, et loodetavasti Kure mängija, kahjuks nime ei tea, suudab mu vabanduse vastu võtta. Oli kahetsusväärne, et ma sind mängu ajal tõukasin peale mõlemapoolset pisikest togimist ja põrandale kukkumist. Kure meeskond ja fännid on muidu sümpaatsed mulle alati olnud ning läbisaamine teiega on olnud alati hea.
Korralduse koha pealt jah seda, et tüdrukute peale võiks rohkem mõelda. Toonetikase poolt toodud riietusruumi näide on üks, mida oleks saanud varasemalt paremini ära korraldada.
Jäime küll viimaseks, aga üldkokkuvõttes oli tore õhtu.

kindral
20.12.09, 17:15
jaaa tee seda! ootan pilte pilte pilte! soccernet lubas ju suure suuga et on koha fotograafid ja tuleb palju pilte. siiamaani on üleval mingi 24 tükki ja need enam vähem ainult nende mängust. pöh

Pildid mida Katzuu tegi on minu kaameras. Panen pildid hiljemalt täna või homme netti. Loodetavasti täna. :D Ja siis panen siia lingi.

Küsimus Soccernetile veel selline, et millal intervjuud fännidega üles pannakse?

WeThePeople
20.12.09, 17:17
Üldiselt olen rahul turniiriga ja korraldusega, aga enda poolt tahaks öelda seda, et loodetavasti Kure mängija, kahjuks nime ei tea, suudab mu vabanduse vastu võtta. Oli kahetsusväärne, et ma sind mängu ajal tõukasin peale mõlemapoolset pisikest togimist ja põrandale kukkumist. Kure meeskond ja fännid on muidu sümpaatsed mulle alati olnud ning läbisaamine teiega on olnud alati hea.
Korralduse koha pealt jah seda, et tüdrukute peale võiks rohkem mõelda. Toonetikase poolt toodud riietusruumi näide on üks, mida oleks saanud varasemalt paremini ära korraldada.
Jäime küll viimaseks, aga üldkokkuvõttes oli tore õhtu.

unustatud ammu

toonetikas
20.12.09, 17:21
Peilisin v2lja, et intervjuud avaldatakse jaanuari-veebruari jooksul, yks per n2dal, ja kuna oli 10 tiimi ja intekat, siis ei v6i teada, millal mis grupi oma ilmub. K6iki on kindlasti tore lugeda

Katzuu
20.12.09, 17:26
Kui keegi leidis/leiab pruuni,karvase läkiläki hallist siis on see minu :D

zaz
20.12.09, 17:33
Miko ongi Tarmo Neemelo! :D

Kutt
20.12.09, 18:29
Pilditegijaid ikka oli, aga pilte kuidagi vähe üleval...

toonetikas
20.12.09, 18:39
Eks k6ikide piltid l2bivaatamine ja sorteerimine ning yleslaadimine v6tab ka aega ja ehk on m6ned neist iga p2ev seal turniiril kohal ja selle t6ttu samuti viibib see.

kindral
20.12.09, 18:46
Ja aega võtab ka paadireis Soome lahe põhjakaldale, et koju jõuda ja arvutimanu pääseda. :)

kindral
20.12.09, 18:48
unustatud ammu

väga tore.

kitty72
20.12.09, 18:55
Suured t2nud ka meie poolt.H2sti korraldatud yritus.Tervitused Tammeka f2nnidele,kellega 10ndat sektorit s6bralikult jagasime :) karikas j6udis Sillamaele :D 6nnitlused aina saabuvad :D ja kes oli see tore noormees,kes astus minu juurde enne turniiri algust?surus k2tt ja soovis edu :) j2ime yritusega v2ga rahule ja s6bralikke inimesi leidub ikka palju )

HaTe
20.12.09, 18:58
Igastahes vabandused selle eest,et kui sai riietusruumi mindud all,siis üks inimene muga koos avas ukse valel hetkel,kus just viljandi tüdrukud riideid vist vahetasid:D

setfree
20.12.09, 19:23
Vaadake penalteid ka, kehv kvaliteet küll ja 2 esimest penatit puudu, a vähemalt midagi http://www.youtube.com/watch?v=eVN5tCyY4H8

cannuman
20.12.09, 19:41
kust meeskondade (naiskondade/võistkondade) koosseisud leiab?

Elari#3
20.12.09, 20:21
kust meeskondade (naiskondade/võistkondade) koosseisud leiab?
http://www.soccernet.ee/loositi-soccernet-ee-fanniturniiri-alagrupid
Aga palun ;)

PraS
20.12.09, 21:18
Tänud kiituste eest!

Turniir oli lahe. Oli konflikte väljakul, kuid kus sportmängus neid siis pole?

Sillamäe ja Paide olid tõesti teistest natuke üle, kuid mõlemas oli küllaltki palju spordipoisse. Paidel olevat olnud jooksjaid ning korvpallureid ja Sillamäel oli vist ka fänne kes jalgpalliga vähe aktiivsemalt tegelevad. Sillamäe poisid rääkisid meeldivalt ka küllaltki palju eesti keelt.

Minu jaoks oli kõrghetkeks alati naljakad ja huvitavad Pärnu fännid, kes viisid Paul Alliku Mustamäe valsi Sillamäe võtmesse. Krt see oli fun!

Intekad hakkavad ilmuma uuest aastast.

Pildimaterjal on meie portaalis üleval homme õhtuks.

Näeme vb sarnasel turniiril ka suvel! Aeg näitab mis saab.

gamer
20.12.09, 21:24
Näeme vb sarnasel turniiril ka suvel! Aeg näitab mis saab.

Kahekäeline toetus sellele;)