320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet.ee fänniturniir 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Soccernet.ee fänniturniir 2009

    Niisiis, peagi jõuab kätte kauaoodatud esimene Soccernet.ee fänniturniir, et selgitada välja parimad fännid ka palliplatsil. Soccernet korraldab seda koos aktiivsete fännide Brandoni ja Elariga, abikäe on ulatanud ka Eesti Jalgpalli Liit.

    Esialgne info

    * Turniir toimub EJL-i aastalõputurniiri raames Kalevi spordihallis 19. või 20. detsembril, esialgseks ajaks on 19. detsember kell 18-22.
    * Turniiril mängivad 8 võistkonda, jagatult kahte alagruppi. Grupis mängivad kõik üksteisega läbi, seejärel peetakse poolfinaalid, pronksimäng ja finaal.
    * Võistkonnas peab olema 7-15 mängijat. Väljakul on korraga 5+1 mängijat. Soovi korral võivad osaleda ka tüdrukud.
    * Fänniturniiril osalevad mängijad ei tohi osaleda ühelgi teisel aastalõputurniiril toimuval turniiril. Fänniturniir on ikkagi fännidele, mitte jalgpalluritele.

    Mida pakume?

    * Mängupaik, kohtunikud jms on Eesti Jalgpalli Liidu poolt.
    * Soccernet.ee reklaamib ja kajastab turniiri suures mahus. Kohal on fotograafid ning kõigi osalevate fännigruppidega tehakse intervjuud, mis avaldatakse talve jooksul pikkade lugudena.
    * Turniiri kommenteerib kohapeal staarajakirjanik ja -kommentaator Ott Järvela.
    * Korraldame publikumänge, selgitame välja parimad "fännide fännid" ehk parimad turniirile kaasaelajad.
    * Auhindade info on selgumisel.

    Registreerimine

    * Osavõtutasu on NULL krooni.
    * Registreeruma on oodatud kõik Eesti fänniühendused, kuid ajapiirangu tõttu võib juhtuda, et kõik soovijad turniirile ei pääse. Lõpliku otsuse turniirile pääsevate võistkondade osas langetavad korraldajad.
    * Eelregistreerimiseks tuleb võistkonna esindajal saata e-mail minule (siim@soccernet.ee) ning kinnitada oma fännigrupi valmisolekut osalemiseks. Mängijate nimeline registreerimine toimub turniiri eel.
    * Eelregistreerida võivad kõigi klubide fännid sõltumata liigast. See ei taga küll veel kohta turniiril, kuid varajane huvi tuleb igal juhul kasuks.
    * Lisainfo siim@soccernet.ee ja 58 588 354 (mazz).
    Last edited by mazz; 26.11.09, 12:09.

    #2
    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    * Võistkonnas peab olema 7-15 mängijat. Väljakul on korraga 4+1 mängijat.
    Tavaliselt on aastalõpukal ikka 5+1 väljakul aga eks see ole korraldaja otsustada.

    Muide, kas ka sellel aastal pannakse see nn. mängumuru maha?
    Rise and rise again until lambs become lions!

    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

    Kommentaar


      #3
      Muru pidi vist maha minema jah, olen nagu kuulnud kuskilt.

      Kommentaar


        #4
        Vabandust, 5+1 loomulikult. Muru kohta ei oska veel midagi öelda.

        Kommentaar


          #5
          Kuidas siis on lood, et kas madalamate liigade vennad tohivad mängia, isegi siis kui nad nende teistel aastalõputurniiridel ei osale?

          Et kas 2 liiga vennad vs mitte kunagi liigat mänginud vennad üritus võib kujuneda?

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Kuidas siis on lood, et kas madalamate liigade vennad tohivad mängia, isegi siis kui nad nende teistel aastalõputurniiridel ei osale?

            Et kas 2 liiga vennad vs mitte kunagi liigat mänginud vennad üritus võib kujuneda?
            Teoorias on kõik võimalik, aga pole mõtet tekitada olukorda, kus osaleks ainult inimesed, kes pole kunagi varem kuskil mänginud.

            Reegel on selline, et inimene ei tohi mängida kahte turniiri ja kui ta on aktiivne pallur, siis mängib ta ju niikuinii enda võistkonna eest.

            Kommentaar


              #7
              Ma mängin 26.detsember Kell 15.00 – 22.00 II liiga Teine turniiril, aga kas ma saan mängida ka Fännide turniiril?

              Kommentaar


                #8
                Mis teile siiani on arusaamatuks jäänud?! Kui mängid klubi eest siis ei saa mängida fännide eest. Pealegi pole aus teha võistkonda lihtsalt selleks, et osaleda.. kuigi ise õiged fännid pole ja niiöelda "fännamas" ei käi.
                Parem georg otsas kui Paul keres.

                Kommentaar


                  #9
                  Heh,ei saa nüüd ma aru mis inimestel viga on,et nad ei mõista,et see on Fänniturniir,mitte jalgpallurite kokkutulek. Kindlasti on ka fännide seas väga häid mängumehi ning inimesi kes ennem/kunagi liigat mänginud on,aga mingitel põhjustel seda enam ei tee,ning selline asi,et ala `` ma ju käisin ka mängu ükskord vaatamas ´´ ja nüüd oled fänn.Siis olen vb mina Jalgpalli fänlusest väga valesti aru saanud.
                  sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                  Kommentaar


                    #10
                    No ma ei tea. Paide kodumängudel käisin pidevalt. Samuti Tartus kui nad Tammekaga mängisid...Aga noh ma ei tea, kui Paidekad pundi välja panevad, siis võiks mõelda. Samas minu küsimus oli just selle tagamõttega, et kui seal mängivad näiteks II-liiga vennad, kes oma meeskonna eest millegi pärast ei mängi sel turniiril, siis ma ei vaevuks osavõtust mõtlemagi.

                    Kommentaar


                      #11
                      kui selline asi peaks juhtuma,siis kaldun ka arvama,et fänniturniir kaotaks enda mõtte.
                      sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                      Kommentaar


                        #12
                        Eespool küsijatele vastuseks, et jah pannakse küll see kunstmuru ka see aasta Kalevi halli maha
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          #13
                          ma olen nõus, ning lisaks on see ka "reeglites" kirjas, et kui mängid oma meeskonnaga aastalõpukal, siis mängid oma meeskonna eest, mitte fännide eest. Igatahes tuleb lõbus see üritus! tänud organiseeriatele

                          Kommentaar


                            #14
                            Just. Hea, et on õigesti aru saadud nüüd.
                            Parem georg otsas kui Paul keres.

                            Kommentaar


                              #15
                              Ja millal selgub kindlalt, et milliste klubide fännid sinna turniirile saavad?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X