PDA

View Full Version : Hea uudis JH liikmetele!!!!!

jansa
14.02.02, 17:08
..... Eesti vs. Venemaa pileti hind JH liikmetele -10%.... seega 225.- EEKi, nii et mõelge härrased/prouased.....

Aff
14.02.02, 19:04
Kas piletid on broneertiud JH-le ja millal tuleb soovist teatada ning raha maksta?
:õlu:

ROOTSI KUNN
14.02.02, 19:24
Kuulsin PAPA käest ,et piletid on bronnitud ligi 350 tk.
ja välja tuleb osta 6.märtsiks(kui mälu ei peta). Kuid eks ta postitab ise täpsemalt.

vibu
15.02.02, 07:21
Rootsi Kunn- võtaks ise ka esialgselt vähemalt ühe pileti. Kui muidugi nõus oled. Pileti kättesaamisega aega on, kuid võiksid mulle vähemalt ühe kinni panna. Kui sa mulle oma mingid arvenumbrid ka saadaksid, siis teeksin ülekande juba lähiajal ära....

kyps
15.02.02, 08:24
See on hea uudis. Halb uudis on aga see, et kui enne maksid sõpruskohtumisel 100 eeku pilet, siis nüüd 250 nagu valikmängudel:(

Mitte et ei raatsi sellise asja eest pappi letti laduda, aga õlle jaoks jääb krõbisevat selle võrra vähem.

ROOTSI KUNN
15.02.02, 08:48
Mina ei anna mingit arve nr. sest piletitega tegeleb PAPA
ja info selle kohta kuidasvälja osta ilmub täna soccernetis.
Jälgige infot.Niipalju tean ,et Jalgpallihaigla liikmed saavad
hinnasoodustust -10%.
OSTKE AGA HOOLEGA.

kojamees
15.02.02, 11:02
Seniks võtke mehed ikka kokku ja teatage enda piletisoovist mitmekaupa + teie kontaktandmed.Arvenumber tuleb hiljem:Seniks neile kes Soccerit ei kasuta ,võtku ühendust minu ja papa e-mailiga.Kindlasti teie enda kontaktandmed ka.Minu mail on kojamees1@hot.ee
Papa oma veits hiljem.õlu:

Rainman
15.02.02, 11:04
Orginally posted by kyps

See on hea uudis. Halb uudis on aga see, et kui enne maksid sõpruskohtumisel 100 eeku pilet, siis nüüd 250 nagu valikmängudel:(

Mitte et ei raatsi sellise asja eest pappi letti laduda, aga õlle jaoks jääb krõbisevat selle võrra vähem. Selles osas olen suga nõus, et jõhker on niimoodi hind üles kruvida, kuna on teada, et väga paljud tahavad vastasseisu Venemaa koondisega vaatama minna. Aga kahjuks pole sellist mehhanismi, mis niisugust olukorda reguleeriks...

PAPA
15.02.02, 12:11
annan ka oma andmed
frankpapa@hot.ee
050 51 754

sooviks ,et piletitahtjad koguneksid mingitesse grupidesse,kuna 1 kaupa pärast pileteid jaotada on üsna nüri

Kosk
15.02.02, 12:39
Orginally posted by PAPA

annan ka oma andmed
frankpapa@hot.ee
050 51 754

sooviks ,et piletitahtjad koguneksid mingitesse grupidesse,kuna 1 kaupa pärast pileteid jaotada on üsna nüri

Kui Piraaja kamp nõus on, siis võtaksin nemad enda peale:õlu:

kojamees
15.02.02, 15:09
Kosk minu teada on üks Piraaja vennike ka Jalgpallihaigla liige,las võtab ta ühendust ise.Ära kuluta enda energiat sest seda läheb VÄGA vaja.:õlu:

jots
15.02.02, 15:46
Rääkides piletihindadest on hind kahtlemata liiga kõrge, samas me elame turumajanduses - igal inimesel vaba valik, tahad osta, tahad ei osta. Kujutame ette olukorda, kus mul oleks välja pakkuda pilet MM finaalmängule, teate ma võin selle müüa 100 krooniga ära, kuid ma arvan, et võin selle müüa ka 2000 krooniga. Ühel juhul olen ma idioot ja teisel juhul majanduslikult mõtlev inimene.

EJL võiks loomulikult kasutada kossumeeste võtet. Paisata huvitavatele mängudele müüki üliodavalt (50 EEKi) pileteid ja pärast ajakirjanduses rääkida: TOHUTU huvi, piletid olid läbimüüdud jne.

Miks on EJL mõtet müüa pileteid 100 krooniga läbi, kui ka 250 kroonised piletid ostetakse kõik ära. Muidugi võib vaielda selle üle, et vaesemad huvilised ei saa mängule jne. kuid kahjuks on elu selline. Mina krõbistasin samuti pärast Hollandi, Iirimaa kodumängu 2 nädalat kodus kuivikuid.

EJL ülesandeks on iga mängu jaoks leida selline hind, millega müüakse staadion välja ja mis ei takistaks vutisõbral staadionile tulemast (vutisõbral mitte vutifännil, vutifänn tõmbaks rihma pingule ja ostaks ka 500 kroonise pileti, vutisõber aga päris lolliks ei lähe) - 250 krooni on täpselt selline paras hind.

PS. Ja kooliõpilastele võiks müüa odavamaid pileteid (100-150 EEKu)

aiFo
15.02.02, 16:55
Orginally posted by jots

Ja kooliõpilastele võiks müüa odavamaid pileteid (100-150 EEKu)

jup. väga 6ige tähelepanek. kunagi tulevikus peaks selle teema yles v6tma dialoogis ejl'ga. kooli6pilased peaksid saama odavamaid pileteid. selline ettepanek ei tohiks ka ilmselt erilist vastuseisu leida, arvan ma...

Jyrka
15.02.02, 16:57
Kas Papa teeb siis eraldi arvestust et JH liiga ja mitte liiga või müüb ainult JH liikmetele??

kojamees
15.02.02, 17:37
kõigil on võimalus proneerida pilet fännitribüünile,lihtsalt osad saavad odavamalt

ROOTSI KUNN
15.02.02, 17:58
Kui väga täpselt öelda siis kõik kes soovivad fännitribüünile
pileteid saada siis pöörduge Papa poole . Nii!!! ning Jalgpallihaigla liikmed saavad hinnasoodust. Kas peab puust
ka ette tegema ja punaseks värvima?

kojamees
15.02.02, 18:10
ja kellele ei meeldi tormiline kaasaelamine las ostavd pileti meist kaugemale.

Jyrka
15.02.02, 18:14
Ostangi

kojamees
17.02.02, 18:17
Väga oluline postitus või pidime sellest mingid omad järeldused tegema.:õlu:

kojamees
17.02.02, 19:17
Jalgpallihaigla juhatus otsustas laupäevasel koosolekul ,et sooduspileti saab osta endale Jalgpallihaigla liige + 1 pilet soodusega ka sõbrale.Piletitele soodustust saab ainult läbi Jalgpallihaigla broneeritud piletitele ja seda ainult "Fänni tribüünile".:õlu:

ROOTSI KUNN
17.02.02, 21:28
Nagu Kojamees juba eelnevalt märkis saab iga JH-liige
osta kaks piletit -10%.
Laupäeval toimus JH- laiendatud koosolek,kus olid arutlusel
järgmised teemad.
1. Suure eesti lipu 6#12 m valmistamine Vene mänguks.
2. Eesti ja vene fännide sõpruskohtumine 27.märtsil Tallinnas
A LeCoq areena kunstkattega harjutusväljakul.
3.Fännide organiseeritud liikumine ja tegevus enne Vene mängu Tallinnas ning selleks lubade hankimine linnavalitsusest.
4. Kokkuleppe sõlmimine 3-me kesklinna pubiga juhul ,kui
27.märtsil enne Vene mängu on äärmiselt halb ilm ning
Tammsaare pargis on võimatu koguneda.
5. JH-la oma sümboolika ja eraldusmärkide valmistamine.
6. JH- la tegevuse tutvustamine jalgpalliavalikkusele enne
Vene mängu.
7. JH-la poolt korraldavatest ühissõitudest Eesti koondise
mängudele.

Jälgi infot ning saad enne Eeesti -Vene mängu teada,kuidas
kõik toimub.

vibu
17.02.02, 23:02
Kunn, aga kuidas selle minu mõttega on, et võiks koos Vene fännidega päeval mõnes pubis teha ühise mängude vaatamise- nende parim mäng ja meie parim mäng.... Muidugi õlleklaasi taga...

jansa
18.02.02, 09:48
Orginally posted by ROOTSI KUNN

Nagu Kojamees juba eelnevalt märkis saab iga JH-liige
osta kaks piletit -10%.
Laupäeval toimus JH- laiendatud koosolek,kus olid arutlusel
järgmised teemad.
1. Suure eesti lipu 6#12 m valmistamine Vene mänguks.
2. Eesti ja vene fännide sõpruskohtumine 27.märtsil Tallinnas
A LeCoq areena kunstkattega harjutusväljakul.
3.Fännide organiseeritud liikumine ja tegevus enne Vene mängu Tallinnas ning selleks lubade hankimine linnavalitsusest.
4. Kokkuleppe sõlmimine 3-me kesklinna pubiga juhul ,kui
27.märtsil enne Vene mängu on äärmiselt halb ilm ning
Tammsaare pargis on võimatu koguneda.
5. JH-la oma sümboolika ja eraldusmärkide valmistamine.
6. JH- la tegevuse tutvustamine jalgpalliavalikkusele enne
Vene mängu.
7. JH-la poolt korraldavatest ühissõitudest Eesti koondise
mängudele.

Jälgi infot ning saad enne Eeesti -Vene mängu teada,kuidas
kõik toimub.
.................................................. ....................................
NB! lisaks fotoplakatite "100+(M.Reim, M.Kristal)" 2tk. valmistamine ja rahastamine Eesti vs Vene mänguks.

kojamees
18.02.02, 09:52
kahjuks tuleb päevaplaan nii tihe,et sinna kaks mängu pubis ei mahu kuidagi.Jääme ajalisse nappusesse.:õlu:

kojamees
14.03.02, 15:09
Taas hea uudis
Alates 15.03.2002 a. kehtib Jalgpallihaigla liikmetele "Coffik" us allahindlus -15% ,seda neile kellel on esitada "Jalgpallihaigla" liikmekaart.Allahindlus kehtib ainult üleval ehk siis "Coffik"us mitte all "Puffet"is.
"Coffik" asub Tallinnas Suur-Karja 18.

Tembu
16.03.02, 08:49
Kas juba saab "JH" liikmekaarte?Kust siis?Pole sellest midagi kuulnud kahjuks...

kojamees
17.03.02, 15:12
Pakun välja et Herr Koski käes on sinu oma.:õlu: