320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hea uudis JH liikmetele!!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hea uudis JH liikmetele!!!!!

    ..... Eesti vs. Venemaa pileti hind JH liikmetele -10%.... seega 225.- EEKi, nii et mõelge härrased/prouased.....
    RummaBastards!

    #2
    Kas piletid on broneertiud JH-le ja millal tuleb soovist teatada ning raha maksta?
    Jalgpallihaigla liige

    Kommentaar


      #3
      Kuulsin PAPA käest ,et piletid on bronnitud ligi 350 tk.
      ja välja tuleb osta 6.märtsiks(kui mälu ei peta). Kuid eks ta postitab ise täpsemalt.
      FCF Forever

      Kommentaar


        #4
        Rootsi Kunn- võtaks ise ka esialgselt vähemalt ühe pileti. Kui muidugi nõus oled. Pileti kättesaamisega aega on, kuid võiksid mulle vähemalt ühe kinni panna. Kui sa mulle oma mingid arvenumbrid ka saadaksid, siis teeksin ülekande juba lähiajal ära....
        keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

        Kommentaar


          #5
          See on hea uudis. Halb uudis on aga see, et kui enne maksid sõpruskohtumisel 100 eeku pilet, siis nüüd 250 nagu valikmängudel

          Mitte et ei raatsi sellise asja eest pappi letti laduda, aga õlle jaoks jääb krõbisevat selle võrra vähem.

          Kommentaar


            #6
            Mina ei anna mingit arve nr. sest piletitega tegeleb PAPA
            ja info selle kohta kuidasvälja osta ilmub täna soccernetis.
            Jälgige infot.Niipalju tean ,et Jalgpallihaigla liikmed saavad
            hinnasoodustust -10%.
            OSTKE AGA HOOLEGA.
            FCF Forever

            Kommentaar


              #7
              Seniks võtke mehed ikka kokku ja teatage enda piletisoovist mitmekaupa + teie kontaktandmed.Arvenumber tuleb hiljem:Seniks neile kes Soccerit ei kasuta ,võtku ühendust minu ja papa e-mailiga.Kindlasti teie enda kontaktandmed ka.Minu mail on kojamees1@hot.ee
              Papa oma veits hiljem.õlu:
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by kyps

                See on hea uudis. Halb uudis on aga see, et kui enne maksid sõpruskohtumisel 100 eeku pilet, siis nüüd 250 nagu valikmängudel

                Mitte et ei raatsi sellise asja eest pappi letti laduda, aga õlle jaoks jääb krõbisevat selle võrra vähem.
                Selles osas olen suga nõus, et jõhker on niimoodi hind üles kruvida, kuna on teada, et väga paljud tahavad vastasseisu Venemaa koondisega vaatama minna. Aga kahjuks pole sellist mehhanismi, mis niisugust olukorda reguleeriks...
                Jalgpallihaigla patsient #172
                Diagnoos: raskekujuline futboliit

                Kommentaar


                  #9
                  annan ka oma andmed
                  frankpapa@hot.ee
                  050 51 754

                  sooviks ,et piletitahtjad koguneksid mingitesse grupidesse,kuna 1 kaupa pärast pileteid jaotada on üsna nüri

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by PAPA

                    annan ka oma andmed
                    frankpapa@hot.ee
                    050 51 754

                    sooviks ,et piletitahtjad koguneksid mingitesse grupidesse,kuna 1 kaupa pärast pileteid jaotada on üsna nüri
                    Kui Piraaja kamp nõus on, siis võtaksin nemad enda peale
                    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                    Kommentaar


                      #11
                      Kosk minu teada on üks Piraaja vennike ka Jalgpallihaigla liige,las võtab ta ühendust ise.Ära kuluta enda energiat sest seda läheb VÄGA vaja.
                      Jalgpallihaigla liige.

                      Kommentaar


                        #12
                        Rääkides piletihindadest on hind kahtlemata liiga kõrge, samas me elame turumajanduses - igal inimesel vaba valik, tahad osta, tahad ei osta. Kujutame ette olukorda, kus mul oleks välja pakkuda pilet MM finaalmängule, teate ma võin selle müüa 100 krooniga ära, kuid ma arvan, et võin selle müüa ka 2000 krooniga. Ühel juhul olen ma idioot ja teisel juhul majanduslikult mõtlev inimene.

                        EJL võiks loomulikult kasutada kossumeeste võtet. Paisata huvitavatele mängudele müüki üliodavalt (50 EEKi) pileteid ja pärast ajakirjanduses rääkida: TOHUTU huvi, piletid olid läbimüüdud jne.

                        Miks on EJL mõtet müüa pileteid 100 krooniga läbi, kui ka 250 kroonised piletid ostetakse kõik ära. Muidugi võib vaielda selle üle, et vaesemad huvilised ei saa mängule jne. kuid kahjuks on elu selline. Mina krõbistasin samuti pärast Hollandi, Iirimaa kodumängu 2 nädalat kodus kuivikuid.

                        EJL ülesandeks on iga mängu jaoks leida selline hind, millega müüakse staadion välja ja mis ei takistaks vutisõbral staadionile tulemast (vutisõbral mitte vutifännil, vutifänn tõmbaks rihma pingule ja ostaks ka 500 kroonise pileti, vutisõber aga päris lolliks ei lähe) - 250 krooni on täpselt selline paras hind.

                        PS. Ja kooliõpilastele võiks müüa odavamaid pileteid (100-150 EEKu)
                        Jalgpallihaigla Liige

                        Kommentaar


                          #13
                          Orginally posted by jots

                          Ja kooliõpilastele võiks müüa odavamaid pileteid (100-150 EEKu)
                          jup. väga 6ige tähelepanek. kunagi tulevikus peaks selle teema yles v6tma dialoogis ejl'ga. kooli6pilased peaksid saama odavamaid pileteid. selline ettepanek ei tohiks ka ilmselt erilist vastuseisu leida, arvan ma...
                          Jalgpallihaigla liige
                          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                          Kommentaar


                            #14
                            Kas Papa teeb siis eraldi arvestust et JH liiga ja mitte liiga või müüb ainult JH liikmetele??

                            Kommentaar


                              #15
                              kõigil on võimalus proneerida pilet fännitribüünile,lihtsalt osad saavad odavamalt
                              Jalgpallihaigla liige.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X