PDA

View Full Version : MEESKONNA REGISTREERIMINE

Sass (45)
15.02.02, 12:04
Siinkohal võiksid ilmuda inimeste soovitused kellel on olnud kokkupuudet või kogemust meeskonna registreerimisel ja viimisel (näit.) neljandasse liigasse:

1. Mis sammud on vaja astuda?
2. Palju mis maksab?
3. Kuidas leida sponsorit?
4. Palju on vaja raha üheks hooajaks meeskonnale?

Paluksin mitte teha registreerimise teenuse pakkumisi ja muid selle pealt rahalist kasumit saada soovivate inimeste kommentaare!

Aitäh

pastakanovic
15.02.02, 12:18
Umbes viieteist-kahekümne tonniga peaksite ikka arvestama.

Maarek
15.02.02, 15:41
Kuivõrd selle hooaja regamine lõppenud, siis võite vabalt teosammudel astuda.

2. Palju mis maksab?
Regamine umbes 5000, umbes 10 kodumängu ehk cirka 10000 sõltuvalt platsist, vormid ka umbes 5000-6000 meeskonna peale.

3. Kuidas leida sponsorit?
Eks ikka kataloog kätte ja hakkad pinnima. Kõige levinumaks vastuseks, et me ei tegele sponsoreerimisega või kui siis toetame mõnda andekat noorsportlast.

4. Palju on vaja raha üheks hooajaks meeskonnale?

See nagu teises punktis juba vastatud

pastakanovic
15.02.02, 20:17
Orginally posted by Maarek

Kuivõrd selle hooaja regamine lõppenud, siis võite vabalt teosammudel astuda.

Minu arust peaks veel saama registreerida, ainult et nüüd on maksud kõik topeltsuured.

Sass (45)
18.02.02, 10:10
jajah saab küll registreerida maksud on kolmekordsed

Maarek
18.02.02, 12:21
Orginally posted by Viking

jajah saab küll registreerida maksud on kolmekordsed

Väga tore siis ju

pastakanovic
18.02.02, 17:57
:( me eelmisel aastal näiteks jäime hiljaks...

Sass (45)
19.02.02, 16:16
KAs meeskond tuleb mingi mittetulundusühinguna registreerida?

pastakanovic
20.02.02, 14:49
siiamaani küll mitte

Andy
20.02.02, 15:18
Ega see MTÜ paha ei teeks- saab endale klubi pangaarve teha ja puha ning igasugu ürituste korraldamisel ning eriti SPONSORITE HANKIMISEL on MTÜ ülimalt abiks sest et leia sa mingit firmat kes sulle raha eraisiku arvele kandma hakkab. Tean seda üsna hästi omadest kogemustest.
Aga EJL-is vist MTÜ-d vaja ei lähe jah et registreerida.

Jaak
19.09.03, 09:57
Originally posted by Andy

Ega see MTÜ paha ei teeks- saab endale klubi pangaarve teha ja puha ning igasugu ürituste korraldamisel ning eriti SPONSORITE HANKIMISEL on MTÜ ülimalt abiks sest et leia sa mingit firmat kes sulle raha eraisiku arvele kandma hakkab. Tean seda üsna hästi omadest kogemustest.
Aga EJL-is vist MTÜ-d vaja ei lähe jah et registreerida.

Üles leidsin selle teema:-)
On üks väike plaan tuleval aastal kah mõne õlleliigaga liituda.
Oskab ehk mõni tedjam mees kirjeldada või lausa mõnd dokumenti jagada, kuidas see protseduur välja näeb, millised on nõuded ning palju on sel aastal ligikaudselt liigaga liitumise kulud?

willane
19.09.03, 10:44
kuulge mehed, vaadake enne EJL kodulehte.
seal on üleval kõik blanketid, mis vaja. avaldus, klubi ankeet, võistkonna ankeet.
klubi ei pea olema, võib olla ka ainult võistkond.

kuna on olemas 5 liigat, siis ei saa end lihtsalt niisama 4.liigasse registreerida, osavõtumaks on 3 miinimumpalka.

...
5.2 Võistkonna registreerimine.
5.2.1. Võistkondade registreerimiseks on vaja EJL võistluste osakonda esitada järgmised dokumendid:
- avaldus EJL poolt esitatud vormis;
- EJL poolt heaks kiidetud täidetud võistkonna ankeet, klubi olemasolu korral ka klubi ankeet ühes eksemplaris;
5.2.2. Meistri-, Esi- ja Teises liigas on võistkonna registreerimise viimane kuupäev 10. jaanuar või sellele eelnev tööpäev, alates Kolmandast liigast on meistrivõistlusteks võistkonna registreerimise viimane kuupäev 1. veebruar.
5.2.3. Võistluste osavõtumaks ja kõik eelmisel hooajal saadud trahvid (esitada maksekorralduse koopia või maksta kohapeal) peavad olema tasutud Meistri-, Esi- ja Teises liigas 10. jaanuariks või sellele eelnenud tööpäevaks, alates Kolmandast liigast 1. veebruariks.
5.2.4.Karikavõistlustel osalemiseks peavad võistkonnad registreeruma kirjalikult ning tasuma karikavõistluste osavõtumaksu hiljemalt 1. veebruariks EJL-is.
5.2.5.Hilinejaid registreeritakse juurde ainult EJL juhatuse otsuse alusel ja nende osavõtumaks on kahekordne.

Janek
19.09.03, 10:45
Palun väga:

Meeskonna registreerimine kuni 1. veebruarini 2004. Osavõtumaks III, IV, V liiga. Registreerimine 3 miinimupalka ehk 3 x 2160 kr, 6480 kr

Hooaja kulud: Kodumänge 8-9, a 600 kr/mäng (Dvigateli staadion) 5400 kr, vorm 425 kr + nimi/number 50 kr, ümmarguselt 500 kr/vorm. 18 mängijat 9000 kr. Treeningud 2X nädalas, aprill - september, 24 nädalat, 48 treeningukorda a 300 kr/kord (pool väljakut Dvigatelis) 14400. Kokku 28800 kr.

Kõik kokku 35,280 kr (NB! Ilma treeneri tasudeta)

Sponsori leidmine on ülimalt juhuslik ja sõltub miljonist asjast. Niisama kerjakotiga ringi käia ei ole mõtet. Proovige esimene aasta oma tengelpunga peal ära, vaadake palju peale hooaega rahvast üldse alles jääb. Kõrge motiveerituse huvides soovitaks oma taskust maksta. Naiivne oleks mõelda, et a la ole meheks ja tule mängima, ma maksan sulle 100 kr värav.

Loodan, et olin abiks

Jaak
19.09.03, 11:17
Originally posted by Janek

Palun väga:

Meeskonna registreerimine kuni 1. veebruarini 2004. Osavõtumaks III, IV, V liiga. Registreerimine 3 miinimupalka ehk 3 x 2160 kr, 6480 kr

Hooaja kulud: Kodumänge 8-9, a 600 kr/mäng (Dvigateli staadion) 5400 kr, vorm 425 kr + nimi/number 50 kr, ümmarguselt 500 kr/vorm. 18 mängijat 9000 kr. Treeningud 2X nädalas, aprill - september, 24 nädalat, 48 treeningukorda a 300 kr/kord (pool väljakut Dvigatelis) 14400. Kokku 28800 kr.

Kõik kokku 35,280 kr (NB! Ilma treeneri tasudeta)

Sponsori leidmine on ülimalt juhuslik ja sõltub miljonist asjast. Niisama kerjakotiga ringi käia ei ole mõtet. Proovige esimene aasta oma tengelpunga peal ära, vaadake palju peale hooaega rahvast üldse alles jääb. Kõrge motiveerituse huvides soovitaks oma taskust maksta. Naiivne oleks mõelda, et a la ole meheks ja tule mängima, ma maksan sulle 100 kr värav.

Loodan, et olin abiks

Tänud!

Refieus
19.09.03, 13:59
Mnjah, preagu miinimum 2160 kuid pidi 2450 peale vbolla tõusma, summas võin eksida, kuid arvatavasti tõstetakse seda ja seega ka meie liigamaks tõuseb.

Litmanen37
19.09.03, 14:55
FC Nimeta kulutas see hooaeg järgmiselt

Liigamaks 3x 2160=6480 EEKi
Vormid(ilma sokkideta) u 8000 EEKi
kodustaadion 7x 500= 3500 EEKi
sõprusmängud u 3500 EEKi
talvised treeningud 12 000 EEKi
mänguaja muutmine u 1100 EEKi
turniirid u 3000 EEKi

Kokku teeb see u 37 580 EEKi
lisaks ei ole ma siia sisse arvestanud suviseid treeninguid,mida viime läbi 3x nädalas

Sponsoreid paraku Eestis on väga raske leida,eriti Õlleliiga klubidel....seega kasutage ära kõik võimalikud tutvused

ilms
19.09.03, 15:45
Sponsori leidmine V liigas .. võimalik ainult juhul, kui kellegil on kusagil tutvused sees. Niisama kirjade saatmine ja uste kulutamine .. suht tulutu.

Mõned soojad soovitused meeskonna moodustamisel.
* korja kokku nii palju rahvast kui vähegi võimalik. Ideaalne 30-40 inimest. Omad, tuttavad, võõrad täiesti ükskõik.
* Algatuseks kasseeri kõigi käest sisse mingi summa klubimaksuks 400-500 krooni.
(See näitab kohe ära, kes on asjast tõeliselt huvitatud ja kes on muidu mehed)
* Edaspidi võib igaks kuuks mingi kindla klubimaksu paika panna
* Vormid .. üks mõttetumaid asju mida annab teha on see, et alguses kõik ostavad oma vormi välja .. asi lõppeb sellega, et I hooaja lõpuks on enamik mehi klubist kadunud, sama palju uusi juurde siginenud ja II hooajaks tuleb jälle uued vormid muretseda. Rahad kokku ja selle eest osta meeskonna peale 17 mänguvormi (särgid) - rohkem pole vaja. Protokolli saad panna kuni 18 mängijat (üks võiks väravavaht olla ;)

Natuke seletuseks ka juurde. Elu on näidanud, et umbes pooled suure hurraa ja õhinaga alustanud jalgpalluritest langevad aasta jooksul välja. Seega kui meeskonnas algselt 40 nime siis hooaja lõpuks on 20 alles. 20 mehe korral 10 alles ... ja 10 mehega jalgpalli eriti ei õnnestu mängida. Kui veel arvestada seda ka, et igakord kõik ei saa tulla + vigastused ...

Alguses võivad trennid vähe rahvarohked olla, kuid see möödub kiirelt.

dreyd
19.09.03, 15:52
olen ka ise mõlgutanud mõtteid satsi loomiseks, siit ka küss, kas esineb mingeid piiranguid mängijate suhtes ?

rohelineKonn
19.09.03, 16:14
Originally posted by dreyd
kas esineb mingeid piiranguid mängijate suhtes ?

põhimõtteliselt mitte, aga nt onu ertsile ja onu Janekile ei meeldi purjus oponendid.

vt ka IV liiga põhjapiirkonna teemat

Janek
19.09.03, 16:23
ilmsi juttu toetan kahel käel välja arvatud vormide teemal. Las ta siis läheb peale klubist lahkumist selle vormiga kasvõi hollivuudi. Iga uus, kes tuleb, maksab jälle. Aga metoodikaid, kuidas klubis rahaasju ajada, on mitmeid.

Hea sõel on oma taskust maksmine, kaotused, talv, loomulikut ka oma oskuste võrdlus teiste mängijatega. Kuid voolavus on iseenest halb, mis avaldub otseselt mängutulemustes. Hiljemalt kolmandal tegutsemisaastal peaks vähemalt väljakutäis mehi olema pärit klubi loomisest saadik.

Vanuselised alampiirid meeste MV mängimiseks on seadnud EJL, ülempiiri minu teada seatud pole. Arstitõendit ei küsi keegi. Alates II liigast on mängijate kindlustamise kohustus.

Loomulikult on tegemist ühe maailma sitema amatöörliigaga aga sport ja kärakas ühes toas ei sobi (onu Janeki arvamus)

Raix
19.09.03, 17:49

Loomulikult on tegemist ühe maailma sitema amatöörliigaga..

ja jälle lendas üks pärl meile sigadele... ma loodan, et sa LOOMULIKULT tead millest räägid (siinkohal ootame võrdlusi teiste maade amatöörliigadega), ega niisama ju igast asju välja ei pritsita! :prill3:

Devil
19.09.03, 18:55
Originally posted by dreyd

olen ka ise mõlgutanud mõtteid satsi loomiseks, siit ka küss, kas esineb mingeid piiranguid mängijate suhtes ?

Nuh ma loodan et ma ei ole niipurjus ja ei märganud et keegio oleks sulle juba seda asja teavitanud... Liiga mängukõlbuliste inimeste suhtes on vaid massi piirang, ehk siis 30 inimest meeskonna tarvis ...rohkem ei saa :P nuh vähemalt see on ainuke reegel ...
:õlu:
aga õlu, purjus mina ja jalkaplats ... me oleme kokku loodud, aga jah sport ja alkohol kokku ei käi va õlleliiga ;)

Jaan
20.09.03, 10:51
Originally posted by Raix

Loomulikult on tegemist ühe maailma sitema amatöörliigaga..

ja jälle lendas üks pärl meile sigadele... ma loodan, et sa LOOMULIKULT tead millest räägid (siinkohal ootame võrdlusi teiste maade amatöörliigadega), ega niisama ju igast asju välja ei pritsita! :prill3:

Trust me! Kui just hullemaid pole, siis vähemalt samalaadseid küll...

-Antz-
20.09.03, 13:13
Originally posted by Devil

Nuh ma loodan et ma ei ole niipurjus ja ei märganud et keegio oleks sulle juba seda asja teavitanud...
Aga õlu, purjus mina ja jalkaplats ... me oleme kokku loodud

Teiega rääkis FC Soccerneti KAPTEN! :P Impressive!

-Loom-
01.10.03, 20:05
kas/kui palju maksab mittetulundusyhingux registreerimine?

-Loom-
01.10.03, 20:13
juba leidsin https://info.eer.ee/ari/ariweb_package.avaleht
vabandust yleliigsete postituste eest:doh: