PDA

View Full Version : Aastalõputurniir 2009



7sorm
13.12.09, 17:51
Kolmapäev, 30. dets
MyFitnessi turniir naistele

A
FC Levadia
FC Kuressaare
FC Flora II
Sillamäe JK

B
FC Flora
Nõmme JK Kalju
Pärnu JK II
Lasnamäe FC Ajax

C
Pärnu JK
JK Tallinna Kalev
Pärnu JK Vaprus
Saku Sporting

D
Põlva FC Lootos
Tartu JK Tammeka
Kohtla-Järve FC Lootus
Valga FC Warrior

08:00 Tallinna FC Flora - Lasnamäe FC Ajax
08:15 Nõmme JK Kalju - Pärnu JK II
08:30 JK Tallinna Kalev - Saku Sporting
08:45 Pärnu JK Vaprus - Pärnu JK
09:00 Lasnamäe FC Ajax - Pärnu JK II
09:15 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju
09:30 Saku Sporting - Pärnu JK Vaprus
09:45 Pärnu JK - JK Tallinna Kalev
10:00 Nõmme JK Kalju - Lasnamäe FC Ajax
10:15 Pärnu JK II -Tallinna FC Flora
10:30 Pärnu JK - Saku Sporting
10:45 JK Tallinna Kalev - Pärnu JK Vaprus
11:00 Tallinna FC Levadia - Sillamäe JK
11:15 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora II
11:30 Põlva FC Lootos - Valga FC Warrior
11:45 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus
12:00 Sillamäe JK - Tallinna FC Flora II
12:15 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare
12:30 Valga FC Warrior - Kohtla-Järve FC Lootus
12:45 Põlva FC Lootos - Tartu JK Tammeka
13:00 FC Kuressaare - Sillamäe JK
13:15 Tallinna FC Flora II - Tallinna FC Levadia
13:30 Tartu JK Tammeka - Valga FC Warrior
13:45 Kohtla-Järve FC Lootus - Põlva FC Lootos
14:00 A1 - C1
14:15 B1 - D1
14:30 III koht - IV koht
14:45 FINAAL

7sorm
13.12.09, 17:52
Laupäev 19. detsember
Experti A-klassi tüdrukute turniir
Mänguaeg 1 x 10 min

A
Pärnu JK
Viru-Nigula SK
FC Levadia

B
FC Lootos
JK Tallinna Kalev
SK 10 Premium


Experti B-klassi tüdrukute turniir
Mänguaeg 1 x 10 min

A
Tallinna FC Flora
FC Lootos
TJK Legion

B
Põltsamaa Tervis
Lõuna-Läänemaa
JK Viljandi Tulevik


Experti C-klassi tüdrukute turniir
Mänguaeg 1 x 10 min

A
FC Ajax Lasnamäe
JK Tammeka
Tallinna FC Flora

B
Pärnu JK
SK 10 Premium
SC Bercy

Ajakava ei tea

PSK Alexela
13.12.09, 19:17
Turniir
08:00 FC Ajax Lasnamäe Tallinna FC Flora C
08:13 Tallinna FC Flora TJK Legion B
08:26 Pärnu JK FC Levadia A
08:39 Pärnu JK SC Bercy C
08:52 Põltsamaa Tervis Lõuna-Läänemaa B
09:05 JK Tallinna Kalev SK 10 Premium A
09:18 JK Tammeka FC Ajax Lasnamäe C
09:31 FC Lootos Tallinna FC Flora B
09:44 Viru-Nigula SK Pärnu JK A
09:57 SK 10 Premium Pärnu JK C
10:10 JK Viljandi Tulevik Põltsamaa Tervis B
10:23 FC Lootos JK Tallinna Kalev A
10:36 Tallinna FC Flora JK Tammeka C
10:49 TJK Legion FC Lootos B
10:52 FC Levadia Viru-Nigula SK A
11:05 SC Bercy SK 10 Premium C
11:18 Lõuna-Läänemaa JK Viljandi Tulevik B
11:31 SK 10 Premium FC Lootos A
11:44 A1 B2 C
11:57 A1 B2 B
12:10 A1 B2 A
12:23 B1 A2 C
12:36 B1 A2 B
12:49 B1 A2 A
13:02 III-IV koha mäng C
13:15 III-IV koha mäng B
13:28 III-IV koha mäng A
13:41 FINAAL C
13:54 FINAAL B
14:07 FINAAL A

Ajakava selline

INCE
06.01.10, 23:52
Väike meenutus lõppenud Aastalõputurniirilt
http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=9131