PDA

View Full Version : tartu raffas venemaa mängul

aiFo
15.02.02, 13:28
niih! l2hen j2rgmise n2dala l6pus pealinna ning papa tundis huvi, et 2kki oleks v6imalik talle teada anda siis kui palju rafast tartust f2nnitribyynile tulemas oleks venemaa-m2nguks... yhes6naga, kui palju oleks seda rafast, kes siit eestimaanurgast tulemas oleks ja kannaksid papa arvele 6. m2rtsiks piletiraha 250 (225) jeeku... vibu juba avaldas soovi ja eks seda rafast ole veel, aga 2kki ei v6taks tykki kyljest 2ra endast m2rku anda tulijatel/maksjatel... kasv6i sellesama teema alla v6i siis minu meiliaadressile aif@ut.ee... ok, t2nud ja pRmt!

aiFo.

gaskoff
15.02.02, 13:35
Ma juba jõudsin Papale meili ära saata, kus sai 6 piletit tellitud. Neist 5 inimest on tulemas Nõost.
Igatahes loodame, et Tartu rahvast koguneb piisavalt. Saaks koos minna ja mingit möllu teha.

kojamees
15.02.02, 16:11
Aifo sa uuri bussitellimise värki,et kõik see mees ühe bussiga.Kambapeale tuleb odevam.:õlu:

Aff
15.02.02, 16:47
bussitellimine on hea idee.
Ma ise saaks alles kella 3st sõitma, aga mäng on kell 6. Läheb kiireks.

aiFo
15.02.02, 16:57
buss... hmmm... kui tartust sobiva hulga rafast kokku saaks siis... hmmm... äkitsi tuleks p6lvast miskit rafast...

ise kaalusin seda varianti, ert vene mängu puhul v6iks isegi rongis6idu ette v6tta, kui vähegi ilm lubab tallinnas möllata... ja kui vene fännidega suhted sisse saaks, siis toimuks enne mängu ju fännide mäng... njaa... rong j6uab tallinna vist kunagi enne kella 11 hommikul...

vibu
17.02.02, 21:18
aiFo.... Mina olen küll kindel tulija, kuid praegu ei tea vaid, kas Tartust. Võrus liiguvad mingid jutud, et kavatsetakse mingi bussiga minna (Päikesereisid vist olid ka huvitatud....), annan täpsemalt teada, kui selgub. Kui mingi bussivariant siin Võrus tõesti tekib ja huvilisi ka, siis võiks ju bussid koos sõitma panna... Aga nagu öeldud- praegu pole veel midagi kindlat...

greenday
21.02.02, 04:04
Paneks esialgselt 4 piletit kinni. 1 on kindel, ehk siis mina, loodan et mu 3 sõpra alt ära ei hüppa. Ja see oleks küll ilgelt lahe kui saaks mingi ükise reisi orgunnida. Kas nii ei sobi, et see Võru buss tuleb tartust läbi ja nopib tartu rahva peale kui äkki kaht bussi täis ei tule?

Juks
21.02.02, 09:53
Siit on üks haigustunnustega vend veel tulemas, ehk bronniks ka ühe pileti mängule ning samas ka koha bussis/rongis/.... Siit Mägi-Eestist tuleb igatahes kõva punt kokku klopsida, nädalavahetusel tshekkan Põlva rahvast.
Nii, et AiFo pane mulle pilet (fännide ehk haigete sektorisse palun) kinni, teatan hiljemalt järgmine reede tulekust. :baibai:

AnZ Antzon
21.02.02, 18:42
no mis seals ikka, olen ka ise tulemas ja kinni ei saa mind mitte miski hoida.
ehk õnnestub ka mõnel sõbral veel tagumikust kinni hakata ja ta mängule vedada

vahetusmängija

Martin
21.02.02, 19:03
Selle kohta öeldakse: puhta lihtsameelsus.

Kui just Vibu mingi salanipiga Võrus endal 40 inimest bussi ei topi ja erilist teekonda ette ei võta (nt. läbi Läti), siis iga buss, mis tuleb pooltühjana Võrust peab teoreetiliselt maakaarti uurides läbima ka Tartu ning ehk on loogiline, et siis saab sinna bussi ka Tartu rahva mahutada.

Või mis?

Matemaatikat ka: kaks pooltühja on arvatvasti kallim kui üks täis.

Glazza
22.02.02, 00:06
See suur, et kui Võrokestega kahe peale bussi saaks oleks muidugist hea. Aga kui asja veidi promoks, saaks ka Tartust vist bussijagu rahvast kokku. Mõte hea, kui keegi leiab jätku ideedele andku julgelt teada!

kojamees
22.02.02, 12:32
Aga palun koolimajadesse võib ju ülesse riputada igasuguseid kuulutusi,eeldusega et kellegil on juba väljaarvutatud ühe inimese maksumus.Koolipapad ei peaks spordi suhtes negatiivselt häälestatud olema.:õlu:

Artur
25.02.02, 22:12
Ma oleks kah nagu tulemas + veel 2 sõpra(k.a foorumlane Ertai ja veel üks vend). Piletid peaksid nagu kohe-kohe tellitud saama.

Ertai
25.02.02, 22:48
Orginally posted by Artur

Ma oleks kah nagu tulemas + veel 2 sõpra(k.a foorumlane Ertai ja veel üks vend). Piletid peaksid nagu kohe-kohe tellitud saama.

homme:)
P.S. ehk on ka lisa oodata:õlu:

Aff
27.02.02, 17:34
Tartu fännid - ühinegem!

Nüüd on tekkinud ka selline variant, et miks mitte koos minna renditud bussiga. Sõitu alustaks kunagi enne lõunat ja tagasi tulek jääks kuhugi öösse. Sel asjal oleks mitu väga suurt plussi liinibusside ees:
1. Sõit koos teiste fännidega on ju lõbusam, ps saame ka üksteisega tuttavaks! :Уlu:
2. Bussisõidu ajal vabalt nii õlle- kui ka metsapeatused.
3. Bussiga staadionile ja staadionilt ära - ei pea Tallinnas seiklema hakkama
4. Tagasitulek ja möllamine!
5. Kõigil võimalus saada pilet fännisektorisse!
jne.
Hinnavahet ei tohiks tulla.
Hetkel pole ma veel täpselt otsustanud, millisest firmast bussi tellida, aga see pole veel ju ka probleem. Firmasid on palju ja nagu ma veendusin, erilist hinnavahet ka pole, erinevus seisneb mugavustes(mida suurt pole minu arust vaja) ja suuruses.
Viimase tõttu olekski hea kui huvitatud hakkaks minuga juba ühendust võtma ja soovi avaldama, loomulikult võiks seda asja reklaamida ka sõprade, tuttavate ja lihtsalt mängust huvitatute seas.
Üsna pea lisan ka täpse kuupäeva, millal on viimane aeg registreeuda, ja ka täpsema rahasumma.

Eesti surub Venemaa vastu muru!
:Уlu:

Margus
lookene@ut.ee
056615730

Ertai
27.02.02, 17:41
Orginally posted by Aff

Tartu fännid - ühinegem!

Nüüd on tekkinud ka selline variant, et miks mitte koos minna renditud bussiga. Sõitu alustaks kunagi enne lõunat ja tagasi tulek jääks kuhugi öösse. Sel asjal oleks mitu väga suurt plussi liinibusside ees:
1. Sõit koos teiste fännidega on ju lõbusam, ps saame ka üksteisega tuttavaks! :Уlu:
2. Bussisõidu ajal vabalt nii õlle- kui ka metsapeatused.
3. Bussiga staadionile ja staadionilt ära - ei pea Tallinnas seiklema hakkama
4. Tagasitulek ja möllamine!
5. Kõigil võimalus saada pilet fännisektorisse!
jne.
Hinnavahet ei tohiks tulla.
Hetkel pole ma veel täpselt otsustanud, millisest firmast bussi tellida, aga see pole veel ju ka probleem. Firmasid on palju ja nagu ma veendusin, erilist hinnavahet ka pole, erinevus seisneb mugavustes(mida suurt pole minu arust vaja) ja suuruses.
Viimase tõttu olekski hea kui huvitatud hakkaks minuga juba ühendust võtma ja soovi avaldama, loomulikult võiks seda asja reklaamida ka sõprade, tuttavate ja lihtsalt mängust huvitatute seas.
Üsna pea lisan ka täpse kuupäeva, millal on viimane aeg registreeuda, ja ka täpsema rahasumma.

Eesti surub Venemaa vastu muru!

Margus
lookene@ut.ee
056615730

Eriti norm oleks kui keegi foorumlane oleks bussijuht:)aga asi läheks k2est 2ra ja kraavis me olekski:D
Teine v2rk kui tellida siis uurida ka veits kuidas bussijuht vutti suhtub ja et närvid bussi peal vastu peaks, mitte mingi memmekas kes möllata ei luba..;)

Aff
27.02.02, 17:50
Loomulikult, kõike, mis teekonna võimalikult lahedaks teeks, võtan tellimisel arvesse!

Martin
27.02.02, 17:54
Aff, ma siin natuke arvutasin omaette. Asi selles, et kui tellida buss, siis buss võtab raha ka seistes, ehk kui Tallinna jõuame ja ära pargime, siis eha taksomeeter ei lõpeta seepeale tiksusmist.

Kui ma ei eksi (viimati, kui ise tellisin millegi jaoks), siis oli bussidel tunni + kilomeetri hinnad.

Küsimus on nüüd selles, et mida kauem Tallinnas pärast mängu oleme, seda kallim on buss kokku, pluss lisakssellele tuleb kogu graafik tvaliselt ikkagi ka firmaga kooskõlastada, et mingit jama poleks.

Kuid eks sa ise tea vast paremini, sest oled vist nendega juba rääkinud, kuid üldiselt võiksid mingid eeldushinnad siia korra välja panna, et siis saaks täpsemaid kalulatsioone teha.

Just my two cents....

ROOTSI KUNN
27.02.02, 18:36
Tere Tartu raffas!
Ma ei taha küll kedagi õpetama hakata aga tuli üks mõte ,et kas ei saaks kusagil Postimehes või Tartu raadios korra seda sõidu värki välja hüüda siis oleks teil byss kuhjaga täis ja vaat ,et kakski. Postimehes on Visnapuu,suht
vutisõbralik vend. Teeb äkki tasuta teene ,kusagil nurgakeses,paar rida.Raadios oleks muidygi parem.

kojamees
27.02.02, 18:53
Aff ära unusta seda A4 mida ma rääkisin?See toimib.:õlu:

Hellik
27.02.02, 19:03
Tekkis mõte sarnane buss ka Pärnust orgunnida. Äkki oleks mõttekas need üritused JH nime alla panna ja samas ühiselt välja reklaamida (ntx. delfi vms. portaali või ka mõne lehe uudises)

Andy
27.02.02, 19:05
Hüva mõte Aff, count me in kui hind vähegi normaalne on.
Nägudeni siis Ristiisas täna õhtul.

AnZ Antzon
27.02.02, 19:39
Rootsi Kunnil on väga väärt mõte ja selle peaks vist teostama ka ilma järele mõtlemata. ja kui isegi meil ei õnnestu see kuulutus tasuta lehte panna siis...nooh ka tartus(loe lõuna-eestis) leidub jalkafänne kes sellele oma õla alla paneks. mina teeksin seda heameelega, mis sest et raha napib :)
kui keski juba teadja mees(naine) saab ehk mingid kontaktandmed anda siis võiks seda asja ka ajama hakata vaikselt

vahetusmängija

Ertai
27.02.02, 19:43
Enda ja arvatavasti Artur +1inimene veel kirja, peaasi et hind VÄGA kirveks lähe:)

aiFo
27.02.02, 20:16
noniih... koja poolt affi p2he taotud m6te hakkab miskitpidi ilmet v6tma... mainiks kah m6ned m2rks6nad...

reklaam -- kuulutused, oolrait, tuleks ruttu valmis teha, samas tuleks konsulteerida papaga piletite asjus... saab ehk ajapikendust m6ndadele hilinejatele maksmiseks... samas, kui praegused huvilised maksma ei hakka kohe, siis v6ib vist yritusele kohe kriipsu peale t6mmata:( yhes6naga -- reklaam ylesse j2rgmise n2dala alguseks tartusse

internetiportaalid -- balti turniiril asi enam-v2hem t88tas, miks mitte ka seekord...

visnapuu -- hmm... balti turniiri puhul saatsin p2evalehtedesse (sh. visnapuule postimehesse) kirjad, et ehk oleksid nad n6us kuskil 2ra mainima meie reisi... ainus kes vaevus reageerima oli sl6htuleht, kes v6ttis mayhemiga yhendust... reisi toimumisele kyll see enam kaasa ei aidanud, sest registreerimine oli selleks ajaks juba l6ppenud, aga omaette positiivne zhest oli seegi:lahe:

bussi seisutund -- asi, mis ilmselt hakkab m22rama... kuiv6rd on ideed, et kohale j6utaks v6imalikult vara ja lahkutaks kunagi hilja, et osa saada before&afterparty'st, siis... njah... siuke siia-sinna visiit oleks j2llegi 22rmiselt n6me, sest eeldatavasti tuleb yritusest igati vinge jalgpallipidu, alates teisip2eva 6htust kuni neljap2eva varahommikuni...

ok. pall on hakanud veerema :õnnelik: ja praegu saab seda veel ka ilusti peatada, nii et esialgu ei ole tarvis muud kui kiiresti tegutseda :lahe:

sest isegi kui f2nnibussiga plokk ja k2sipidur peale tuleb, tasub alati teada, et 27. m2rtsi hommikul vara s6idab tartust tallinnasse yks hiiglamavaffa rong ning hulgaliselt busse, mis meid k6iki ilusti kohale viivad... loodetavasti saab t2na ristiisas konstruktiivselt k6neleda... t2nan t2helepanu eest!

aif.

ROOTSI KUNN
28.02.02, 20:25
Tere Mayhem ja Aifo !
Hea ,et ideest kinni haarasite. Mayhem sa võiksid Pärnus
kindlasti proovida ühist bussisõitu.Vaadake! alati on suur
grupp inimesi ,kel pole autot või,kes ei taha autoga tulla(ei saa
napsu võtta),ja bussiga lõbusam sõita ka. Tean seda omast käest ,kui shitt on kaine autojuht olla. Nüüd seda tulebki
ära kasutada. Pärnusse samuti kuulutused koolidesse ja
Pärnu Postipoissi ,eelnevalt uuri bussi hinnad ja lepi põhimõtteliselt kokku. Praegu on paras aeg alustada.
Tartus tehke sama moodi ja kuna praegu on aega piisavalt saab ka Postimehe ja raadiotega läbi rääkida. Tunnen ka Visnapuud isiklikult ning võin temaga rääkida. Õhtulehe võtaksime ka oma peale ,kuid just kohalikud lehed on samuti tähtsad. Ärge unustage ka ALMA MATERIT.

ROOTSI KUNN
28.02.02, 20:28
Ja loomulikult toimige Jalgpallihaigla egiidi all !!

vibu
01.03.02, 13:45
uurisin Võrus seda Päikesereiside varianti. Neil on plaanis teha vist nagu mingi paketi taoline asi- et bussisõit+mängupilet. Praegu ei tea veel, palju rahvast kokku aetakse sellise paketi värgiga, kuid eelkõnelused said nagu niipalju kõneldud, et oleks küllap ka selline variant võimalik, et kui buss pooltühi, siis tartu rahvas saab kaasa ikka. Tuleb siis vaid bussisõit kinni plekkida. Arvestades, et enamikel on vist piletid juba olemas. uurin veel täpsemalt...

Aff
01.03.02, 22:27
Niiih!
Käisin siis täna üsna paljudes bussifirmades hindade kohta pärimas, pakkumisi oli palju ja kõik enam-vähem ühte hinnaauku. Parimaks pidasin isiklikult AS TAISTO BUSSID. Kahjuks ei olnud hetkel tähtsamaid onusid kohal, aga see lahe sekretäritibi, kellega ma rääkisin arvas, et juhid on oleks nõus meile sellise ürituse puhul ka pisut hinda langetama.
Kindel on aga see, et asi tuleb liinibussist tunduvalt odavam!!
Täpsema pakkumise katsun teha esmaspäevaks!
:õlu: :õlu: :õlu:

Aff
04.03.02, 17:48
ok siin ta on!

Tartust lahkumine esialgu 13.00
Bussis tagasihoidlik õllevõtt, laul ja muu kaasnev.
Tallinna peaks väikes(t)e vahepeatus(t)ega jõudma kella 4 ajal, seejärel väike möll ja rongkäik(?), mille järel päeva tippsündmus. Peale mängu väike möll Tallinnas.
Kella 10 ajal prooviks ehk alustada tagasiteed. Enne 1 peaksime kodulinnas olema ja siis..... after party Tartus! :õlu:

Need on mu esilagsed plaanid, arvatavasti tuleb ka pisikesi muutusi.

Hind - 75.- nägu. (esialgne, hiljem ehk langeb pisut). Selle sees bussisõit ja loodetavasti ka :õlu:

Lisainfot ning registreerida saab minu kaudu.
Registreerimistähtaeg 15. Märts. (siinkohal tuletan meelde, et kes kindlasti fännitribüünile kohta soovib, peaks seda varem tegema)

Homseks püüan ka kuulutused Tartu peale üles panna, aga igal juhul oleks tore kui igaüks seda ka sõprade-tuttavate seas reklaamiks. Kes ikka mängule liinibussiga sõita viitsib, veelgi vähem autoga (juua ju ei saa), pealegi on hind väga soodne.

Peatse kohtumiseni siis!

:õlu: :õlu:

Margus
lookene@ut.ee
056615730

Andy
04.03.02, 18:23
Olen 100 % tulija ja toon sulle millalgi trenni raha ära. Tubli töö!

greenday
05.03.02, 02:44
Orginally posted by greenday

Paneks esialgselt 4 piletit kinni. 1 on kindel, ehk siis mina, loodan et mu 3 sõpra alt ära ei hüppa. Ja see oleks küll ilgelt lahe kui saaks mingi ükise reisi orgunnida. Kas nii ei sobi, et see Võru buss tuleb tartust läbi ja nopib tartu rahva peale kui äkki kaht bussi täis ei tule?Kahjuks pean suure kurvastusega tõdama, et ostan aint 2 piletit, kuna sõpsid ei tule siiski. Homme maksan ära.

greenday
05.03.02, 02:57
Ja see, et kuidas pileti kätte saab, kas mängul? Mul esimene kord nii osta.

ROOTSI KUNN
05.03.02, 10:15
Tubli töö, AFF !

Tarbatu raffas kasautage nüüd seda sõiduvõimalust agaralt.
Muide, kui saab pange ka bussijaamas kuulutus ülesse.

jimmy
05.03.02, 12:25
delfis seab keegi eest vene vuttikohtumise kahtluse alla????
kas on midagi karta...:viha:
ja samas räägib yks mees 14märtsil toimuvast sõprusmängust saudiaraabiaga:õlu:
..et siis informeerige kes on targem..

Aff
05.03.02, 15:16
Tänasest ilmuvad ka ilusad kuulutused Tartu vingemate kohtade teadetetabloodele!
see näeb välja umbes selline:

Üheskoos
EESTI - VENEMAA
Maavõistlusele jalgpallis!
Kolmapäeval, 27. märtsil 2002.

Fännibuss väljub Vanemuise alumisest parklast kell 13.00. Bussisõidul Tartust Tallinna saab toimuma üleüldine jalgpallipeo lainele häälestumine käsikäes meeldiva seltskonna, laulu ja maitsva kesvamärjukesega... Pealinnas liitume Eesti Futi Fännide sõbraliku armeega ning juba üheskoos leiab aset mängueelne rongkäik Lillekülla, mis kulmineerub kell 18.00 algava õhtu tippsündmuse – Eesti ja Venemaa rahvuskoondiste vahelise jalgpalli sõprusmatshiga A. Le Coq Arenal. Pärast mängu... tants ja trall!!!:) Tagasi Tartusse jõuame orienteeruvalt kell 01.00 öösel.

Tartu-Tallinn-Tartu sõidu maksumus: 75.-
Soovi korral võimalus osta pilet fännisektorisse. (maksmisega kiire!)

Registreerimine ja info:
Margus Lõokene
lookene@ut.ee
056 615 730
Hansapank a/a 221010057220
selgitus: eesti-vene, nimi & kontaktandmed
Registreerumise tähtaeg 15. märts.
Lisainfot leiab ka www.soccernet.ee portaalist ja foorumist.
:õlu: :õlu: :õlu:

aiFo
06.03.02, 13:55
nonihh!!! eile oli siis see tore päev, kui jooksime affi ja andyga läbi k6ik tartu edumeelsemad bussi- ja 6llefirmad, yritasime lepinguid s6lmida ja 11 vist ka 6nnestus :) :õlu: ahjaa, tänu affi ja andy suurepärastele arvutitele saime hakkama ka hiilgava disainitööga, mis tipnes kuulutustevorpimisega yhes tartu edumeelses koopiakeskuses... :) seejäral jooksis k6ik see rafas läbi enamuse ty 6ppehoonetest ja yhiselamutest ja oli 6htu l6ppedes väsind-mis-väsind... oehhh....

niih... hoiatuseks inimestele, kes kunagi millegi sarnasega yritavad hakkama saada, siis v6tku teadmiseks, et 24 tundi tegelemist reklaaminduse, mänedzhmendi ja plakatimajandusega lähheb maksma ei rohkem ega vähem kui...

6 pdl alekoki j6uluporterit (nb! s6brahind 5 eeku tk. !:õlu:)
1 pdl saku pilsnerit
4 pdl alekoki blackbeeri
1 pakk makarone
1 pakk hapukoort
40 poognat paberit ja paljundustöö
3 liitrit happy houri 6lut
1 pakk sivkasid

vaat nii... lisaks kulub kogu selle krempli jaoks julgaliselt aega ja närvikulu... a l6pptulemus on ysna armas...:) nyyd jääb aint oodata, kui väga jalgpallis6bralik koht on tartu --- kas leidub 48 raffast, kelleta tallinna s6ita mitte ei saa...

maverick
06.03.02, 14:22
väga hea töö
mina olen igatahes 100% tulija
a ma nats kahtlen kas 48 inimest saab kokku, et äkki oleks kaval ka mingi varu plaan nats väiksema bussi suhtes kokku leppida, a ma muidugi ei tea palju see maksma läheks ja palju selleks orgunnima peab:doh:
a loodame et tartus ikka 48 jalka fänni on....

Ertai
06.03.02, 15:02
Kui ma varem juba öelnud ei ole siis nüüüd ütlen, minuga tuleb veel 3inimest ja ehk +1veel(70%täna saan teada)

aiFo
06.03.02, 15:25
tRv!

varuplaan hetkel puudub, oleme parandamatud optimistid:)

yks väike soovitus: hakake affi arvele raha kandma... kyll see 48 siis ka tasahilju täis tiksub... eile k6rtsus rafast kokku arvates saime esialgu teadaolevatest miskised 20 nime... eks näis... asjade selgumiseni on aega 10 päeva...

cheers!

aif.

gaskoff
06.03.02, 15:26
Praeguse seisuga tuleb Nõos 6 inimest.
Mis ajaks raha vaja on?

3 hurraad kolmele "A"-le !!!

Aff
06.03.02, 15:41
Gaskoff!

Tore, et said Nõost rohkesti fänne!
Raha maksmisega on nii, et mida varem, seda parem.
Tähtaeg on 15. märts.

ROOTSI KUNN
06.03.02, 16:15
Hästi tehtud! Poisid !
Saate bussi täis uskuge mind. Muidugi tuleb enamus alati viimasel hetkel.

Andy
07.03.02, 04:37
Ei, lõbus oli küll, midagi pole öelda. Kui nüüd A. le Coq ka õla alla kindlalt paneks siis oleks veel parem aga ma ei näe samas väga põhjust miks ta ei peaks seda tegema.

Ning kui ei siis võtame tõesti Sakust kleepekad ning kleebime A. Le Coqi logod plakatitel üle :)

Igal juhul ürituse promomine on igal juhul igal pool väga teretulnud ning ise ausalt öeldes olen üsna kindel et saame vähemalt bussitäie ikka kokku!

greenday
07.03.02, 08:28
Enesestmõistetavalt olen mina tulija. Toon Affile raha täna trenni kui sobib.

ROOTSI KUNN
12.03.02, 13:15
Tere AFF!

Huvi pärast küsin, et kuidas bussi komplekteerimine ka edeneb? Kas juba täis või on veel vabu kohti palju?

Aff
12.03.02, 20:02
Vabu kohti veel ikka on, kuid nagu sa oled maininud, hakkavad kõik viimasel hetkel maksma ja huvi tundma. Pean rõõmuga tõdema, et olen väga mitmelt päris võõralt inimeselt meili/kõne saanud, mis teeb väga head meelt - oleme oma kampaaniaga huvi tekitanud. :õnnelik:
Olen kindel, et varsti on bussitäis rahvast koos.
Paraku pean nentima, et nii mõnegi hääl on muutunud üsna nukraks kui on minu käest kuulda saanud mängupiletihinna - 250eeki. See on vast pisut huvilisi langetand. Loodame, et nüüdsest hakkavad piletid vähem maksma. Kuigi tõsiseid fänne piletihind ikka ei heiduta küll. Aga siiski, oleks hea.

Loodan selleks nädalavahetuseks rahva kokku saada.
:õlu:

Artur
12.03.02, 20:36
Ma oleks samuti tulija. Aff, kas see sobiks, kui ma raha näiteks neljapäeval trenni tooksin? Sularahaga nagu kergem arveldada. Loodan, et selleks ajaks on ikka mõned kohad alles.

greenday
12.03.02, 21:24

Ma oleks samuti tulija. Aff, kas see sobiks, kui ma raha näiteks neljapäeval trenni tooksin? Sularahaga nagu kergem arveldada. Loodan, et selleks ajaks on ikka mõned kohad alles.Ei saa. Pole võimalik. Jäid hiljaks. Pealegi sularahas ei saa. Nii et jääb ära. Kahjuks. Jäid ilma. Teinekord ürita paremini. ;)

Artur
12.03.02, 22:04

Ma oleks samuti tulija. Aff, kas see sobiks, kui ma raha näiteks neljapäeval trenni tooksin? Sularahaga nagu kergem arveldada. Loodan, et selleks ajaks on ikka mõned kohad alles.Ei saa. Pole võimalik. Jäid hiljaks. Pealegi sularahas ei saa. Nii et jääb ära. Kahjuks. Jäid ilma. Teinekord ürita paremini. ;)

Vabu kohti pidi ju olema.

greenday
12.03.02, 22:27

Vabu kohti pidi ju olema.see oli nali, Artur. Mida tõendas ka vastav smaili.;)

Artur
12.03.02, 22:30

Paha nali, Sander. Aga kas sularahas saab maksta?

greenday
12.03.02, 22:37

Paha nali, Sander. Aga kas sularahas saab maksta?Mina küll eile sain.:)

Artur
12.03.02, 22:43

Paha nali, Sander. Aga kas sularahas saab maksta?
Mina küll eile sain.:)

Ma mõtlen, et peaks raha võimalikult kiiresti ära maksma, muidu ei saa pärast veel kohta. Neljapäev oleks vist nagu lähim võimalus.

Aff
18.03.02, 16:59
Asi nüüd järgmine.
Aeg on juba niikaugel, et ma sooviksin saada kogupilti, kes Tartust tulevad. Seega sooviks ma, et kõik, kes on lubanud meiega tulla, raha kiirelt ära maksta või siis vähemalt mingi kindla lubaduse mulle anda, et ta seda teeb. Asi on selles, et ma pean nüüd bussifirmale ja õlletehasele teatama fännibussiga liitunute arvu. (viimane võimalus ka hinda alla kaubelda jms)
Levitage seda teadet ohtralt, vabu kohti veel jätkub!

ps! mida enam inimesi, seda rohkem :õlu:

maverick
19.03.02, 10:12
a niisama huvi pärast aff, palju praegu maksnuid on?

aiFo
19.03.02, 10:33
maksnuid praeguse seisuga vististi 27... eks aff 6hhtupoole täpsustab, a noh umbes nii nukker see number on... esialgsete kalkulatsioonide p6hjal tuleb ettev6tmine nulli siis, kui 45 inimest on maksnud... :doh: buss ise on 48-kohaline, seega v6ibolla sai pisut t6esti tartu potentsiaali yle hinnatud, aga see selleks -- ära s6it ei jää, nii me affiga eile otsustasime ja nyyd siis tegeleme pisitasa pyksirihma pingutamisega... siit-sealt ehk pisut annab...:kaval:

nujah, tänud maksjatele ja lootus tulevikus maksjatele... pRmt!

aif.

ROOTSI KUNN
21.03.02, 23:57
Täna oli intrvjuu Veiko Visnapuuga POSTIMEHEST
kes lubas homses ja ülehomses lehes Tartu bussi paketi
ära trükkida.:lahe:

Aff
25.03.02, 20:19
Hetkeseisuga on veel 5 vaba kohta bussile. Kes veel tahab, tehku kähku!
Telefon on sees!

Võitle Eesti, võida!
:õlu: :õlu: