320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tartu raffas venemaa mängul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tartu raffas venemaa mängul


    niih! l2hen j2rgmise n2dala l6pus pealinna ning papa tundis huvi, et 2kki oleks v6imalik talle teada anda siis kui palju rafast tartust f2nnitribyynile tulemas oleks venemaa-m2nguks... yhes6naga, kui palju oleks seda rafast, kes siit eestimaanurgast tulemas oleks ja kannaksid papa arvele 6. m2rtsiks piletiraha 250 (225) jeeku... vibu juba avaldas soovi ja eks seda rafast ole veel, aga 2kki ei v6taks tykki kyljest 2ra endast m2rku anda tulijatel/maksjatel... kasv6i sellesama teema alla v6i siis minu meiliaadressile aif@ut.ee... ok, t2nud ja pRmt!

    aiFo.
    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    #2
    Ma juba jõudsin Papale meili ära saata, kus sai 6 piletit tellitud. Neist 5 inimest on tulemas Nõost.
    Igatahes loodame, et Tartu rahvast koguneb piisavalt. Saaks koos minna ja mingit möllu teha.

    Kommentaar


      #3
      Aifo sa uuri bussitellimise värki,et kõik see mees ühe bussiga.Kambapeale tuleb odevam.
      Jalgpallihaigla liige.

      Kommentaar


        #4
        bussitellimine on hea idee.
        Ma ise saaks alles kella 3st sõitma, aga mäng on kell 6. Läheb kiireks.
        Jalgpallihaigla liige

        Kommentaar


          #5
          buss... hmmm... kui tartust sobiva hulga rafast kokku saaks siis... hmmm... äkitsi tuleks p6lvast miskit rafast...

          ise kaalusin seda varianti, ert vene mängu puhul v6iks isegi rongis6idu ette v6tta, kui vähegi ilm lubab tallinnas möllata... ja kui vene fännidega suhted sisse saaks, siis toimuks enne mängu ju fännide mäng... njaa... rong j6uab tallinna vist kunagi enne kella 11 hommikul...
          Jalgpallihaigla liige
          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

          Kommentaar


            #6
            aiFo.... Mina olen küll kindel tulija, kuid praegu ei tea vaid, kas Tartust. Võrus liiguvad mingid jutud, et kavatsetakse mingi bussiga minna (Päikesereisid vist olid ka huvitatud....), annan täpsemalt teada, kui selgub. Kui mingi bussivariant siin Võrus tõesti tekib ja huvilisi ka, siis võiks ju bussid koos sõitma panna... Aga nagu öeldud- praegu pole veel midagi kindlat...
            keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

            Kommentaar


              #7
              Paneks esialgselt 4 piletit kinni. 1 on kindel, ehk siis mina, loodan et mu 3 sõpra alt ära ei hüppa. Ja see oleks küll ilgelt lahe kui saaks mingi ükise reisi orgunnida. Kas nii ei sobi, et see Võru buss tuleb tartust läbi ja nopib tartu rahva peale kui äkki kaht bussi täis ei tule?
              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

              Kommentaar


                #8
                Tõenäoliselt pundis

                Siit on üks haigustunnustega vend veel tulemas, ehk bronniks ka ühe pileti mängule ning samas ka koha bussis/rongis/.... Siit Mägi-Eestist tuleb igatahes kõva punt kokku klopsida, nädalavahetusel tshekkan Põlva rahvast.
                Nii, et AiFo pane mulle pilet (fännide ehk haigete sektorisse palun) kinni, teatan hiljemalt järgmine reede tulekust.

                Kommentaar


                  #9
                  no mis seals ikka, olen ka ise tulemas ja kinni ei saa mind mitte miski hoida.
                  ehk õnnestub ka mõnel sõbral veel tagumikust kinni hakata ja ta mängule vedada

                  vahetusmängija
                  Jalgpallihaigla liige

                  Kommentaar


                    #10
                    Selle kohta öeldakse: puhta lihtsameelsus.

                    Kui just Vibu mingi salanipiga Võrus endal 40 inimest bussi ei topi ja erilist teekonda ette ei võta (nt. läbi Läti), siis iga buss, mis tuleb pooltühjana Võrust peab teoreetiliselt maakaarti uurides läbima ka Tartu ning ehk on loogiline, et siis saab sinna bussi ka Tartu rahva mahutada.

                    Või mis?

                    Matemaatikat ka: kaks pooltühja on arvatvasti kallim kui üks täis.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #11
                      Buss on hüva mõte


                      See suur, et kui Võrokestega kahe peale bussi saaks oleks muidugist hea. Aga kui asja veidi promoks, saaks ka Tartust vist bussijagu rahvast kokku. Mõte hea, kui keegi leiab jätku ideedele andku julgelt teada!

                      Kommentaar


                        #12
                        Aga palun koolimajadesse võib ju ülesse riputada igasuguseid kuulutusi,eeldusega et kellegil on juba väljaarvutatud ühe inimese maksumus.Koolipapad ei peaks spordi suhtes negatiivselt häälestatud olema.
                        Jalgpallihaigla liige.

                        Kommentaar


                          #13
                          Ma oleks kah nagu tulemas + veel 2 sõpra(k.a foorumlane Ertai ja veel üks vend). Piletid peaksid nagu kohe-kohe tellitud saama.

                          Kommentaar


                            #14
                            Orginally posted by Artur

                            Ma oleks kah nagu tulemas + veel 2 sõpra(k.a foorumlane Ertai ja veel üks vend). Piletid peaksid nagu kohe-kohe tellitud saama.
                            homme
                            P.S. ehk on ka lisa oodata

                            Kommentaar


                              #15
                              Tartu fännid - ühinegem!

                              Nüüd on tekkinud ka selline variant, et miks mitte koos minna renditud bussiga. Sõitu alustaks kunagi enne lõunat ja tagasi tulek jääks kuhugi öösse. Sel asjal oleks mitu väga suurt plussi liinibusside ees:
                              1. Sõit koos teiste fännidega on ju lõbusam, ps saame ka üksteisega tuttavaks! :Уlu:
                              2. Bussisõidu ajal vabalt nii õlle- kui ka metsapeatused.
                              3. Bussiga staadionile ja staadionilt ära - ei pea Tallinnas seiklema hakkama
                              4. Tagasitulek ja möllamine!
                              5. Kõigil võimalus saada pilet fännisektorisse!
                              jne.
                              Hinnavahet ei tohiks tulla.
                              Hetkel pole ma veel täpselt otsustanud, millisest firmast bussi tellida, aga see pole veel ju ka probleem. Firmasid on palju ja nagu ma veendusin, erilist hinnavahet ka pole, erinevus seisneb mugavustes(mida suurt pole minu arust vaja) ja suuruses.
                              Viimase tõttu olekski hea kui huvitatud hakkaks minuga juba ühendust võtma ja soovi avaldama, loomulikult võiks seda asja reklaamida ka sõprade, tuttavate ja lihtsalt mängust huvitatute seas.
                              Üsna pea lisan ka täpse kuupäeva, millal on viimane aeg registreeuda, ja ka täpsema rahasumma.

                              Eesti surub Venemaa vastu muru!
                              :Уlu:

                              Margus
                              lookene@ut.ee
                              056615730
                              Jalgpallihaigla liige

                              Kommentaar

                              Working...
                              X