320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tabivere cup 2010 vol1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tabivere cup 2010 vol1

    TABIVERE CUP 2010 vol1

    Kuupäev: 17 jaanuar, Tabivere Gümnaasiumi võimla, kell: 10:00

    Võistkonna suurus (kokku kuni 10 mängijat):
    korraga väljakul 1+4 mängijat.

    Mänguaeg:
    12 minutit. (2 x 6 min) Poolfinaalides viiki jäänud mängudele järgnevad kohe mänguaja lõppedes karistuslöögid (3), finaalis ja 3-4. koha kohtumises viiki jäänud mängule järgneb lisaaeg 3 minutit “kuldsele väravale”, millele järgnevad vajadusel penaltid (3).

    Turniiri süsteem:
    Võistkonnad jaotatakse 5 osavõtjaga alagruppidesse, kus mängitakse üks ring. Igast grupist jätkab 2 paremat play-off süsteemis. Paremus alagrupis määratakse järgmiselt, et enim punkte kogunud võistkond on esimene ja nii edasi.

    Punktide võrdsuse korral määrab paremuse:
    1. Omavaheline mäng;
    2. Omavaheliste mängude väravate vahe;
    3. Üldine väravate vahe;
    4. Löödud väravate arv;
    5. Distsiplinaarkaristused;
    6. Loos.

    Turniiri ˛ürii:
    Võimalikud erimeelsused ja protestid lahendab ˛ürii, kelle otsus ei kuulu edasikaebamisele. ˇüriisse kuuluvad võistluste peakorraldaja ja peakohtunik.

    Mängureeglid:
    1. Võistkond on kohustatud enne esimest mängu esitama turniiri korraldajale registreerimislehe ja tasuma osavõtumaksu (500,-);
    2. Võistkonna suurus on max 10 mängijat;
    3. Vahetused on vabad, edasi-tagasi;
    4. Võistkond peab olema võistluspaigas 10 min enne mängu algust;
    5. Kollase kaardi saanud mängija eemaldatakse mängust 2 minutiks ja tema asemele teist mängijat väljakule saata ei saa. Punase kaardi saanud mängija eemaldatakse kohe mängust ning täiendavalt jätab ta vahele järgmise mängu;
    6. Ühevärviliste võistlusvormide puhul loositakse, kes kannab vesti.
    Võistkonna juhtidele:
    1. Isik, kes on nimetatud võistkonna juhiks, vastutab nii mängude kui muul ajal võistkonna eest;
    2. Turniiri korraldajad ei vastuta vigastuste, haigestumiste ja varguste eest.

    Auhinnad:
    I, II, III koha saanud meeskondi autasustatakse karikatega ja auhindadega. Parimaid mängijaid autasustatakse karikate ja eriauhindadega.

    Lisainfot saab siit, figoi@hotmail.com või 58035639

    Registeerimine alaku!

    Registeerunud võistkonnas on:
    Tabivere1
    Tabivere2

    #2
    lisandus Oü rantipol

    Kommentaar


      #3
      pane löök ka kirja

      Kommentaar


        #4
        FC Otepää ka paluks kirja.. Tahtsin üle küsida, et sain ma õigesti aru, et osavõtumaks tuleb maksta kohapeal jah?
        FC Otepää II

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas cosmix100 Vaata postitust
          FC Otepää ka paluks kirja.. Tahtsin üle küsida, et sain ma õigesti aru, et osavõtumaks tuleb maksta kohapeal jah?
          Jah kohapeal,
          ja kusjuures ma just mõtlesingi otepää satsi peale kuna nägin neid valgas ja ei suutnud seal öelda neile

          Kommentaar


            #6
            registeerinud on:
            Fc tabivere1
            Fctabivere2
            Oü Rantipol
            Tartu zeniit
            Jk löök
            Fc otepää
            4 kohta vaba

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
              Jah kohapeal,
              ja kusjuures ma just mõtlesingi otepää satsi peale kuna nägin neid valgas ja ei suutnud seal öelda neile
              Eee.. Ära nüüd segamini aja. Valgas mängis tegelikult 2 erinevat Otepää satsi. Üks oli FC Otepää ning teine SC Otepää.

              1. FC Otepää = kollases/mustas vormis, mängisid Tabiverega samas alagrupis, III- liiga Lõuna meeskond.

              2. SC Otepää = mängisid valges / rohelises fc elva vormis, elva vana koolkond, Otepää asula kohalikud noored poisid, hetkel veel ei ole poistel otsest seost FC Otepääga. (lõuna III- liiga meeskonnaga)

              Viimase mängu mängisime Valgas oma vahel, selle võitsid noored.

              Cosmix rääkis praegu ilmselt Otepää noorte eest. (mitte FC Otepää)

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
                Eee.. Ära nüüd segamini aja. Valgas mängis tegelikult 2 erinevat Otepää satsi. Üks oli FC Otepää ning teine SC Otepää.

                1. FC Otepää = kollases/mustas vormis, mängisid Tabiverega samas alagrupis, III- liiga Lõuna meeskond.

                2. SC Otepää = mängisid valges / rohelises fc elva vormis, elva vana koolkond, Otepää asula kohalikud noored poisid, hetkel veel ei ole poistel otsest seost FC Otepääga. (lõuna III- liiga meeskonnaga)

                Viimase mängu mängisime Valgas oma vahel, selle võitsid noored.

                Cosmix rääkis praegu ilmselt Otepää noorte eest. (mitte FC Otepää)
                okei minu viga
                Aga kas fc otepää ei ole huvitatud?

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                  registeerinud on:
                  Fc tabivere1
                  Fctabivere2
                  Oü Rantipol
                  Tartu zeniit
                  Jk löök
                  Fc otepää
                  4 kohta vaba

                  Võite juba enne turniiri Tartu Zeniidile esikoha karika ära anda
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                    Võite juba enne turniiri Tartu Zeniidile esikoha karika ära anda
                    Abja ei ole huvitatud tulemisest?
                    Ja kahjuks ei annaKarikad on veel tegemiselEga zeniit ei saanud eelmisel cupil niikergelt midagi!

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                      okei minu viga
                      Aga kas fc otepää ei ole huvitatud?
                      Räägi FC Otepää esindajatega.

                      Klubi meil - fcotepaa@fcotepaa.ee
                      Martin T. - martin@fcotepaa.ee

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                        Abja ei ole huvitatud tulemisest?
                        Ja kahjuks ei annaKarikad on veel tegemiselEga zeniit ei saanud eelmisel cupil niikergelt midagi!

                        Hetkel ei oska öelda,eks homme õhtul oleme targemad,kui EJL Aastalõpukas seljataga.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                          Võite juba enne turniiri Tartu Zeniidile esikoha karika ära anda
                          Ma arvan, et juba teie edasipääs Valgas näitas, et saalijalkas on üllatused väga kerged tulema.. Ja mida see Zeniit kujutab endast? Mis klubi pallurid seal on ma mõtlen?
                          FC Otepää II

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas cosmix100 Vaata postitust
                            Ma arvan, et juba teie edasipääs Valgas näitas, et saalijalkas on üllatused väga kerged tulema.. Ja mida see Zeniit kujutab endast? Mis klubi pallurid seal on ma mõtlen?
                            Nu zeniit peaks koosnema HaServi mängijatest,või ma eksin,ja nuh mis meie edasipääsemist Valgas,oli see endalegi kerge üllatus,aga jah lõpp hea kõik hea Vaprusele sai kohamängus tagasi maksta alagrupi kaotuse eest sama tulemusega,aga kohamängus oli kerge posit vahetus
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                              Nu zeniit peaks koosnema HaServi mängijatest,või ma eksin,ja nuh mis meie edasipääsemist Valgas,oli see endalegi kerge üllatus,aga jah lõpp hea kõik hea Vaprusele sai kohamängus tagasi maksta alagrupi kaotuse eest sama tulemusega,aga kohamängus oli kerge posit vahetus
                              ja ei tea kas HaServ hakkabki selle nime alla mängima? .
                              i don t like u u don t like me

                              Kommentaar

                              Working...
                              X