PDA

View Full Version : Tabivere cup 2010 vol1

in-the-stone
16.12.09, 13:06
TABIVERE CUP 2010 vol1

Kuupäev: 17 jaanuar, Tabivere Gümnaasiumi võimla, kell: 10:00

Võistkonna suurus (kokku kuni 10 mängijat):
korraga väljakul 1+4 mängijat.

Mänguaeg:
12 minutit. (2 x 6 min) Poolfinaalides viiki jäänud mängudele järgnevad kohe mänguaja lõppedes karistuslöögid (3), finaalis ja 3-4. koha kohtumises viiki jäänud mängule järgneb lisaaeg 3 minutit “kuldsele väravale”, millele järgnevad vajadusel penaltid (3).

Turniiri süsteem:
Võistkonnad jaotatakse 5 osavõtjaga alagruppidesse, kus mängitakse üks ring. Igast grupist jätkab 2 paremat play-off süsteemis. Paremus alagrupis määratakse järgmiselt, et enim punkte kogunud võistkond on esimene ja nii edasi.

Punktide võrdsuse korral määrab paremuse:
1. Omavaheline mäng;
2. Omavaheliste mängude väravate vahe;
3. Üldine väravate vahe;
4. Löödud väravate arv;
5. Distsiplinaarkaristused;
6. Loos.

Turniiri ˛ürii:
Võimalikud erimeelsused ja protestid lahendab ˛ürii, kelle otsus ei kuulu edasikaebamisele. ˇüriisse kuuluvad võistluste peakorraldaja ja peakohtunik.

Mängureeglid:
1. Võistkond on kohustatud enne esimest mängu esitama turniiri korraldajale registreerimislehe ja tasuma osavõtumaksu (500,-);
2. Võistkonna suurus on max 10 mängijat;
3. Vahetused on vabad, edasi-tagasi;
4. Võistkond peab olema võistluspaigas 10 min enne mängu algust;
5. Kollase kaardi saanud mängija eemaldatakse mängust 2 minutiks ja tema asemele teist mängijat väljakule saata ei saa. Punase kaardi saanud mängija eemaldatakse kohe mängust ning täiendavalt jätab ta vahele järgmise mängu;
6. Ühevärviliste võistlusvormide puhul loositakse, kes kannab vesti.
Võistkonna juhtidele:
1. Isik, kes on nimetatud võistkonna juhiks, vastutab nii mängude kui muul ajal võistkonna eest;
2. Turniiri korraldajad ei vastuta vigastuste, haigestumiste ja varguste eest.

Auhinnad:
I, II, III koha saanud meeskondi autasustatakse karikatega ja auhindadega. Parimaid mängijaid autasustatakse karikate ja eriauhindadega.

Lisainfot saab siit, figoi@hotmail.com või 58035639

Registeerimine alaku!

Registeerunud võistkonnas on:
Tabivere1
Tabivere2

in-the-stone
16.12.09, 16:16
lisandus Oü rantipol

indahell
16.12.09, 18:04
pane löök ka kirja :)

Martinho
16.12.09, 21:09
FC Otepää ka paluks kirja.. Tahtsin üle küsida, et sain ma õigesti aru, et osavõtumaks tuleb maksta kohapeal jah?

in-the-stone
16.12.09, 23:30
FC Otepää ka paluks kirja.. Tahtsin üle küsida, et sain ma õigesti aru, et osavõtumaks tuleb maksta kohapeal jah?

Jah kohapeal,
ja kusjuures ma just mõtlesingi otepää satsi peale kuna nägin neid valgas ja ei suutnud seal öelda neile:)

in-the-stone
16.12.09, 23:31
registeerinud on:
Fc tabivere1
Fctabivere2
Oü Rantipol
Tartu zeniit
Jk löök
Fc otepää
4 kohta vaba:)

sziczinche
17.12.09, 00:28
Jah kohapeal,
ja kusjuures ma just mõtlesingi otepää satsi peale kuna nägin neid valgas ja ei suutnud seal öelda neile:)

Eee.. Ära nüüd segamini aja. Valgas mängis tegelikult 2 erinevat Otepää satsi. Üks oli FC Otepää ning teine SC Otepää.

1. FC Otepää = kollases/mustas vormis, mängisid Tabiverega samas alagrupis, III- liiga Lõuna meeskond.

2. SC Otepää = mängisid valges / rohelises fc elva vormis, elva vana koolkond, Otepää asula kohalikud noored poisid, hetkel veel ei ole poistel otsest seost FC Otepääga. (lõuna III- liiga meeskonnaga)

Viimase mängu mängisime Valgas oma vahel, selle võitsid noored.

Cosmix rääkis praegu ilmselt Otepää noorte eest. (mitte FC Otepää)

in-the-stone
17.12.09, 13:21
Eee.. Ära nüüd segamini aja. Valgas mängis tegelikult 2 erinevat Otepää satsi. Üks oli FC Otepää ning teine SC Otepää.

1. FC Otepää = kollases/mustas vormis, mängisid Tabiverega samas alagrupis, III- liiga Lõuna meeskond.

2. SC Otepää = mängisid valges / rohelises fc elva vormis, elva vana koolkond, Otepää asula kohalikud noored poisid, hetkel veel ei ole poistel otsest seost FC Otepääga. (lõuna III- liiga meeskonnaga)

Viimase mängu mängisime Valgas oma vahel, selle võitsid noored.

Cosmix rääkis praegu ilmselt Otepää noorte eest. (mitte FC Otepää)

okei minu viga:)
Aga kas fc otepää ei ole huvitatud?

kaitz
17.12.09, 13:54
registeerinud on:
Fc tabivere1
Fctabivere2
Oü Rantipol
Tartu zeniit
Jk löök
Fc otepää
4 kohta vaba:)

Võite juba enne turniiri Tartu Zeniidile esikoha karika ära anda:D

in-the-stone
17.12.09, 14:34

Abja ei ole huvitatud tulemisest?
Ja kahjuks ei anna:)Karikad on veel tegemisel:)Ega zeniit ei saanud eelmisel cupil niikergelt midagi!:)

sziczinche
17.12.09, 16:23
okei minu viga:)
Aga kas fc otepää ei ole huvitatud?

Räägi FC Otepää esindajatega.

Klubi meil - fcotepaa@fcotepaa.ee
Martin T. - martin@fcotepaa.ee

kaitz
17.12.09, 16:35
Abja ei ole huvitatud tulemisest?
Ja kahjuks ei anna:)Karikad on veel tegemisel:)Ega zeniit ei saanud eelmisel cupil niikergelt midagi!:)

Hetkel ei oska öelda,eks homme õhtul oleme targemad,kui EJL Aastalõpukas seljataga.

Martinho
17.12.09, 16:39

Ma arvan, et juba teie edasipääs Valgas näitas, et saalijalkas on üllatused väga kerged tulema.. Ja mida see Zeniit kujutab endast? Mis klubi pallurid seal on ma mõtlen?

kaitz
18.12.09, 01:09
Ma arvan, et juba teie edasipääs Valgas näitas, et saalijalkas on üllatused väga kerged tulema.. Ja mida see Zeniit kujutab endast? Mis klubi pallurid seal on ma mõtlen?

Nu zeniit peaks koosnema HaServi mängijatest,või ma eksin,ja nuh mis meie edasipääsemist Valgas,oli see endalegi kerge üllatus,aga jah lõpp hea kõik hea Vaprusele sai kohamängus tagasi maksta alagrupi kaotuse eest sama tulemusega,aga kohamängus oli kerge posit vahetus:D

Piaoviaopiuviao
18.12.09, 11:30
Nu zeniit peaks koosnema HaServi mängijatest,või ma eksin,ja nuh mis meie edasipääsemist Valgas,oli see endalegi kerge üllatus,aga jah lõpp hea kõik hea Vaprusele sai kohamängus tagasi maksta alagrupi kaotuse eest sama tulemusega,aga kohamängus oli kerge posit vahetus:D

ja ei tea kas HaServ hakkabki selle nime alla mängima? .

in-the-stone
19.12.09, 14:39
osalejaid on veel+?

raitpoiss
19.12.09, 19:44
Tervitus Tabivere! Kotkad oleksid ka huvitatud uuesti proovimisest... äkki läheb seekord paremini, kui viimati!

Kotkad ka siis kirja!

kaitz
19.12.09, 19:49
Tervitus Tabivere! Kotkad oleksid ka huvitatud uuesti proovimisest... äkki läheb seekord paremini, kui viimati!

Kotkad ka siis kirja!

Kotkad ka ei väsi:D

marti88
20.12.09, 00:17
FC Reaalnevilla võtab ka osa ..saatsin muidu meili ka

in-the-stone
21.12.09, 12:38
registeerinud on:
Fc tabivere1
Fctabivere2
Oü Rantipol
Tartu zeniit
Jk löök
Fc otepää
Jk kotkad
Fc Reaalnevilla
2 viimast kohta on vabad!

in-the-stone
21.12.09, 12:43
FC Reaalnevilla võtab ka osa ..saatsin muidu meili ka

Kuhu te selle meili muidu saatsite?:O

marti88
21.12.09, 14:33
see meil mis juhendis oli.. nagu ma aru saan ei olnd see vst õige koht :D

in-the-stone
21.12.09, 14:52
see meil mis juhendis oli.. nagu ma aru saan ei olnd see vst õige koht :D

kui figoi@hotmail.com
siis sealt ma seda kätte ei saa
mokatubakas@hot.ee
see on õihge:)
aga te olete registeeritud tulge aidn kohale:)

in-the-stone
22.12.09, 22:40
2 kohta vaba!Osalejaid?

in-the-stone
23.12.09, 13:21
Fc tabivere1
Fctabivere2
Oü Rantipol
Tartu zeniit
Jk löök
Fc otepää
Jk kotkad
Fc Reaalnevilla
Valga warrior 1
Valga warrior 2
valga warrior 3

1 Koht vaba!

kaitz
23.12.09, 16:57
Mis kuupäev turniir toimub ja mis kuul?

Raoy
23.12.09, 17:02
Issand jumal, inimesed ikka nii mugavaks muutunud. Esimesel lehel ju kirjas, et 17 jaanuar.

in-the-stone
24.12.09, 11:44
Mis kuupäev turniir toimub ja mis kuul?

tõesti esimesel lehelon kõik vajalik informatsioon kirjas!
Aga see selleks
Turniir toimub 17 jaanuar kell 10:00 tabivere võimlas
Osavõtumaks kohapeal 500 krooni.
YTäpsem info 58035639

in-the-stone
26.12.09, 15:01
1 koht vaba veel!

sziczinche
26.12.09, 22:10
Fc tabivere1
Fctabivere2
Oü Rantipol
Tartu zeniit
Jk löök
Fc otepää
Jk kotkad
Fc Reaalnevilla
Valga warrior 1
Valga warrior 2
valga warrior 3

1 Koht vaba!

ohh issand. Mell tuleb jälle oma 94 aasta väljalaskega. Eelmine kord panid Valgas alagrupi kinni:eek:

Martinho
27.12.09, 03:00
Kaitz unustas küsida , a ma kostan tema eest siis, et mis aastal see turniirike aset leiab ka? :)

sziczinche
27.12.09, 12:27
Tule taevas appi, kuhu me välja jõudnud oleme...

TABIVERE CUP 2010 vol1 Kuupäev: 17 jaanuar, Tabivere Gümnaasiumi võimla, kell: 10:00

Tõesõna, ärge rohkem peale võtke..

in-the-stone
28.12.09, 13:07
kuuulge teeme nyyd nii ! kõik vajalik on esimesel lehel ja kirjutavad need kes tulevad turniirile ja hetkel aind need kes tuleb selle 1 koha asemel

masturr
29.12.09, 13:23
kuuulge teeme nyyd nii ! kõik vajalik on esimesel lehel ja kirjutavad need kes tulevad turniirile ja hetkel aind need kes tuleb selle 1 koha asemel
Pane jk kvadra kirja

Straight
30.12.09, 01:51
huvitav värk. ei taha midagi halba öelda, aga kui korraldaja e-mail on mokatubakas@.... , eelmisel turniiril polnud õigeid kohtunikke ja otsiti neid osalevate võistkondade seast, siis kas on see ikka spordi edendamine või on üle põlve orgunnimine, mille eesmärgiks on miski muu. kogu see meeskondade regamine on väga kaootiline ja umbmäärane. loodan siiralt, et olen ülekohtune, kuid eelmise korra muljed ja sedagi teemat vaadates jääb mulje, et sujuvalt sujumisest on asi kaugel. edu osalejatele

in-the-stone
30.12.09, 15:12
huvitav värk. ei taha midagi halba öelda, aga kui korraldaja e-mail on mokatubakas@.... , eelmisel turniiril polnud õigeid kohtunikke ja otsiti neid osalevate võistkondade seast, siis kas on see ikka spordi edendamine või on üle põlve orgunnimine, mille eesmärgiks on miski muu. kogu see meeskondade regamine on väga kaootiline ja umbmäärane. loodan siiralt, et olen ülekohtune, kuid eelmise korra muljed ja sedagi teemat vaadates jääb mulje, et sujuvalt sujumisest on asi kaugel. edu osalejatele

Eelmine krod jäi kohtunik haigeks!See kord on kohtunik olemas!

in-the-stone
30.12.09, 15:13
Fc tabivere1
Fctabivere2
Oü Rantipol
Tartu zeniit
Jk löök
Fc otepää
Jk kotkad
Fc Reaalnevilla
Valga warrior 1
Valga warrior 2
valga warrior 3
jk kvadra
Kohad täis:)

indahell
30.12.09, 15:56
vaata,et nüüd ka mängu kava normaalne tuleb :D ei tahaks jälle oodata pääris kaua enda esimest mängu :D

Martinho
30.12.09, 16:03
Hmm, tekkis küsimus, et millal pannakse alagrupid ja ajakava paika? Hommikul kui kõik on maksnud oma osavõtutasud ära?

in-the-stone
30.12.09, 16:26
ajakavaga hakkan täna tegelema kuna eemline kord tekkis jama sellega et oli ˇ11 võistkonda sllepärast oli jama!Seekord ootavad kõik ühekaua!
Alagruppid tõmbab kapten enne turniiri algust!igavõistkonnast tuleb kapten ja tõmbab!:)
Kohtumiseni!

roque jr
30.12.09, 21:01
ajakavaga hakkan täna tegelema kuna eemline kord tekkis jama sellega et oli ˇ11 võistkonda sllepärast oli jama!Seekord ootavad kõik ühekaua!
Alagruppid tõmbab kapten enne turniiri algust!igavõistkonnast tuleb kapten ja tõmbab!:)
Kohtumiseni!

Minupoolne soovitus....uuteks kordadeks eelregamine,kandega makse,ja ajakava varakult paika...miks on vaja tulla kaugema kandi rahval kohale varakult,et lõuna ajal mängima saada!?

sibierski
31.12.09, 02:01

Teadmiseks, et FC Tabivere jalgpalliklubi ei võta vastutust enda kanda 27.novembril toimunud ja 17.jaanuaril toimuvast Tabivere CUP 09/10 saalijalgpalli võistluste korraldusliku poole pealt. Klubi ja vastav üritus pole
omavahel kuidagi seotud. FC Tabivere

kaitz
31.12.09, 02:59
Teadmiseks, et FC Tabivere jalgpalliklubi ei võta vastutust enda kanda 27.novembril toimunud ja 17.jaanuaril toimuvast Tabivere CUP 09/10 saalijalgpalli võistluste korraldusliku poole pealt. Klubi ja vastav üritus pole
omavahel kuidagi seotud. FC Tabivere

Ulme jutt,kuidas siis võistkondi kutsute vms,kui FC Tabivere seotud pole:D

sibierski
31.12.09, 12:37
Asi on lihtne. FC Tabivere ei kutsu kedagi. Seda teeb üks kodanik, kellele meeldib korraldada turniiri ja juhtumisi siinkandis. Korraldusliku poole pealt pole klubi seotud.
Ma nagu üritasin selgitada hoopis võimalikku tekkivat mainet klubile, et kuna ürituse nimi on Tabivere CUP, siis justkui FC Tabivere kutid imeksid vägisi mingeid nö põleveotsas tehtavaid turniire välja. Seda ma tahtsin selgitada. Üldiselt olid/on ju turniiril pakutavad auhinnad toredad!

roque jr
31.12.09, 13:15
Ja kui Tallinnas keegi Cup`i korraldab, siis saaks Tallinna Kalevi maine kahjustada ja Tallinna Kotkaste maine kahjustada jne?Pigem soovitus sel juhul, mitte valida meeskonna nimeks kohaliku küla nime..jääb maine rikkumata, või siis...sellisele toredale üritusele anda oma panus,ja Tabivere maine kõrgemale tõsta!
On hundid söönud,ja kitsed ka terved:D

Õhtujuht
31.12.09, 15:52
Lambad siiski

roque jr
31.12.09, 16:31
Lambad siiski

Et kui ise ei korralda, on teised lambad?
Proovi ise üks korraldada, siis saad aru, mis tähendab korraldada midagi....

sibierski
31.12.09, 16:38
FC Tabiverel on plaanis veebruari kuus abistada ühte huvitavat saalijalgpalliturniiri nõu kui jõuga. kohtumiseni veebruaris;)

Õhtujuht
31.12.09, 16:39
Ükskord korraldasin naabripoistele silmadkinni sülitamise võistluse. Mina võitsin. Hundid söönud, lambad terved.

roque jr
31.12.09, 19:44
Ükskord korraldasin naabripoistele silmadkinni sülitamise võistluse. Mina võitsin. Hundid söönud, lambad terved.

Tubli tüdruk...nüüd võid minna,ja endale jätti osta:D

in-the-stone
01.01.10, 15:44
jututuppa ei taha minna?
Fc tabivere pole seotud selle turniiriga aind nii palju et fc tabivere on ka kutsutud mängima!

in-the-stone
01.01.10, 15:45
Minupoolne soovitus....uuteks kordadeks eelregamine,kandega makse,ja ajakava varakult paika...miks on vaja tulla kaugema kandi rahval kohale varakult,et lõuna ajal mängima saada!?

Saadan ajakava ära laiali varsti sellega tegeletakse ja ei pea keegi tulema nii vara akohale!kuna tõesti totter on olla seal ja vahtida lihtsaltt!
Kõik saavad hiljemalt esmaspäevaks ajakava

in-the-stone
02.01.10, 14:30
Kes ajakava tahab saatku mulle privaat message koos oma meiliga, kun am aei oska seda siia panna!:S

sziczinche
02.01.10, 18:07
Kes ajakava tahab saatku mulle privaat message koos oma meiliga, kun am aei oska seda siia panna!:S

1. Tee printscreeniga pilt, imageshack ja siia.
2. Ctrl + C ajakavast, ctrl + V siia.

easy

roque jr
02.01.10, 18:18
Ja kui nii lihtsat asja ei oska,siis trüki lihtsalt ajakava siia:D
Tähemägikohtadest peaks jaguma:D

mari929
02.01.10, 18:29
Kuna Päko ise ei oska, siis palun:

A-ALAGRUPP
1. FC Tabivere I
2. OÜ Rantipol
3. JK Löök
4. JK Kotkad
5. Valga Warrior I
6. Valga Warrior III

B-ALAGRUPP
1. FC Tabivere II
2. Tartu Zeniit
3. FC Otepää
4. FC Reaalnevilla
5. Valga Warrior II
6. JK Kvadral

1. 10.00 A FC Tabivere I - Valga Warrior III
2. 10.15 B FC Tabivere II - JK Kvadral
3. 10.30 A OÜ Rantipol - Valga Warrior I
4. 10.45 B Tartu Zeniit - Valga Warrior II
5. 11.00 A JK Löök - JK Kotkad
6. 11.15 B FC Otepää - FC Reaalnevilla
7. 11.30 A FC Tabivere I - Valga Warrior I
8. 11.45 B FC Tabivere II - Valga Warrior II
9. 12.00 A OÜ Rantipol - JK Kotkad
10. 12.15 B Tartu Zeniit - FC Reaalnevilla
11. 12.30 A JK Löök - Valga Warrior III
12. 12.45 B FC Otepää - JK Kvadral
13. 13.00 A JK Kotkad - Valga Warrior I
14. 13.15 B FC Reaalnevilla - Valga Warrior II
15. 13.30 A FC Tabivere I - JK Löök
16. 13.45 B FC Tabivere II - FC Otepää
17. 14.00 A OÜ Rantipol - Valga Warrior III
18. 14.15 B Tartu Zeniit - JK Kvadral
19. 14.30 A FC Tabivere I - JK Kotkad
20. 14.45 B FC Tabivere II - FC Reaalnevilla
21. 15.00 A JK Löök - Valga Warrior I
22. 15.15 B FC Otepää - Valga Warrior II
23. 15.30 A FC Tabivere I - OÜ Rantipol
24. 15.45 B FC Tabivere II - Tartu Zeniit
25. 16.00 A Valga Warrior I - Valga Warrior III
26. 16.15 B Valga Warrior II - JK Kvadral
27. 16.30 A OÜ Rantipol - JK Löök
28. 16.45 B Tartu Zeniit - FC Otepää
29. 17.00 A JK Kotkad - Valga Warrior III
30. 17.15 B FC Reaalnevilla - JK Kvadral
31. 17.30 Poolfinaal A1 – B2
32. 17.45 Poolfinaal B1 – A2
33. 18.00 3.-4. koht 31k – 32k
34. Finaal 31 - 32v

in-the-stone
03.01.10, 21:46
arvuti ei ole tõesti mu tugevaim külg:)
Aga tänan mari:)

masturr
11.01.10, 19:14
jk kvadra loobub.

in-the-stone
12.01.10, 13:34
yx koht seega vaba siis;)

marti88
16.01.10, 21:43
Oii issand.. jälle peab vabandama kohale mitte ilmumise pärast.. Sest meeskonna transpordiga tekkis probleeme ja seega jääme tulemata :( tõsiselt kahju.. kuni viimase hetkeni üritasime kohale tulla..

Vabandused !! ja edu turniiril

Martinho
17.01.10, 17:58
Peaks soovitama korraldajatele järgmine kord ettemaksuga teha turniir.. Muidu on nagu täna et algsed alagrupid ja ajakava on sassis.. Jõudsime kohale ja kohe oli mäng, tegelt pidi pool tundi veel aega olema... Ja veel, et peaksite kutsuma kohtuniku(d) kuskilt mujalt , mitte et oleks halb kohtunik olnud, aga lihtsalt, enamus mänge vilistas üks mees ja lõpuks ka väsis, pani ühe otsusega puusse, mille tagajärjel läks päris löömaks lahti.. üldiselt võib öelda et päris hea trenni eest oli see turniir, kuigi tulemused olid häbiväärsed meie puhul, a mis sa ilma väravavahita ja ühe varumehega loodad muud :P

in-the-stone
17.01.10, 21:04
Peaks soovitama korraldajatele järgmine kord ettemaksuga teha turniir.. Muidu on nagu täna et algsed alagrupid ja ajakava on sassis.. Jõudsime kohale ja kohe oli mäng, tegelt pidi pool tundi veel aega olema... Ja veel, et peaksite kutsuma kohtuniku(d) kuskilt mujalt , mitte et oleks halb kohtunik olnud, aga lihtsalt, enamus mänge vilistas üks mees ja lõpuks ka väsis, pani ühe otsusega puusse, mille tagajärjel läks päris löömaks lahti.. üldiselt võib öelda et päris hea trenni eest oli see turniir, kuigi tulemused olid häbiväärsed meie puhul, a mis sa ilma väravavahita ja ühe varumehega loodad muud :P

Ettemaksuga turniir ei toimi ära kuna eelmine turniir oli näha et maksti ära siiis loobuti ja kanna koguage kõigile tagasi! alagrupd alagruppideks, Kas korraldaja on süüdi et reaalnevilla ja jk kvadral loobusid ja kõik turniiri süsteemi persse keerasid! Ja ei pannud puuse, kuna tal oli pall käes ja tõmbas oma kätega palli väravasse! ja löömaks läks sellepärast et tahtsid punase kaarti tagasi teha aga tegid nii õnnetult et kotkaste väravavaht hyppas sihilikult jalgadega vastu tabivere väravavahi jalgu ja murdis sellega jalaluu tal!Ja pärast veel riideruumis rääkisid et (Kui keegi midagi ütlema tuleb, siis panen kohe molli!), Kas need on need jalgpallurid keda ma etahame siia!.Tõesti mina kui tänane kohtunik eksisin palju ja tõesti väsisin ära!, aga nii palju mäda ma ikka ei pannud kui osad seal paugutasid! Aga ainuke mitte möliseja võistkond oligi fc otepää! kes oli väga sümpaatne sats!

1 koht: Oü Rantipol
2 koht: Jk Löök
3 koht: Tartu Zeniit
Parim mängija: Läägi number 66 maksim!:D
Parim väravavaht: Rantipoli väravahat kristo lind..... midagi taolist!

Aga üldiselt oli ju enamvähem adekvaatne turniir! va see insident Kotka väravavahi ja tabivere vä'ravavahiga.
Kohtumiseni järgmistel turniiridel!

Kristo Päkko

Martinho
17.01.10, 21:23
Siis panna reglementi selline punkt, kus on kirjas, et osavõtumaksude tagasimaksmist ei toimu.. Ehk loob see olukorra kus registreerivad vaid kindlad tulijad, kuna teavad et muidu on niisama maksnud või kui tõesti tulla ei saa siis otsivad enda asemele mingi teise võimaluse.. A mida ma ka tean, pole ma ühtegi turniiri korraldanud ja ega see nii lihtne olegi kui kõrval tundub. :D
Selle jalaluu kohapealt jamh, kole tegu, aga ma imestan, et see nii rahuliku lõpplahenduse sai. Edu paranemisel ka mehele ;)

indahell
17.01.10, 21:35
viimased mängud olid ikka pingelised :D
üks poolfinaal lõppes pennudega ja finaal ka :D

krizto
17.01.10, 22:00

Kristo Lindsalu

plekkpurk
17.01.10, 22:26
Ettemaksuga turniir ei toimi ära kuna eelmine turniir oli näha et maksti ära siiis loobuti ja kanna koguage kõigile tagasi! alagrupd alagruppideks, Kas korraldaja on süüdi et reaalnevilla ja jk kvadral loobusid ja kõik turniiri süsteemi persse keerasid! Ja ei pannud puuse, kuna tal oli pall käes ja tõmbas oma kätega palli väravasse! ja löömaks läks sellepärast et tahtsid punase kaarti tagasi teha aga tegid nii õnnetult et kotkaste väravavaht hyppas sihilikult jalgadega vastu tabivere väravavahi jalgu ja murdis sellega jalaluu tal!Ja pärast veel riideruumis rääkisid et (Kui keegi midagi ütlema tuleb, siis panen kohe molli!), Kas need on need jalgpallurid keda ma etahame siia!.Tõesti mina kui tänane kohtunik eksisin palju ja tõesti väsisin ära!, aga nii palju mäda ma ikka ei pannud kui osad seal paugutasid! Aga ainuke mitte möliseja võistkond oligi fc otepää! kes oli väga sümpaatne sats!

1 koht: Oü Rantipol
2 koht: Jk Löök
3 koht: Tartu Zeniit

Aga üldiselt oli ju enamvähem adekvaatne turniir! va see insident Kotka väravavahi ja tabivere vä'ravavahiga.
Kohtumiseni järgmistel turniiridel!

Kristo Päkko

Selle riietusruumi jutu kohta nii palju, et see põhineb mõttel : naised saunas rääkisid. Kohtuniku töö on kohtuniku töö. Selles mõttes, et okei, kõik eksivad jne. Aga ei maksa siin tulla rääkima oma õigetest ja valedest otsustest. Hakkame vaidlema, et ma olin poole lähemal ja nägin valesti? Ma kardan ka seda, et mina võin neid asju näha objektiivsemalt kui sina. Spekulatsioon.
Kotka väravavaht ei teinud seda meelega ja mingid lõugaandmist ei olnud kellelgi mõtteski. Tehti natukene lolli nalja lihtsalt sellega, et äkki Tabivere poisid kambaga õues ootavad.
Ma ei viitsi siin alustada mingit vaidlust sellel teemal , kas kohtunikud eksivad ja kas mängijad näevad asja valesti jne, sest sellel ei ole enam lihtsalt mõtet. Paukpadrunitega ei tee midagi muud, kui pauku.

Aga seda ma ütlen küll sulle, kui kohtunikule ja ka vist korraldajale - see jalaluu murdmine oli õnnetus ja mitte keegi ei läinud kellegile tahtlikku vigastust tekitama. Ja see ei ole ainult minu arvamus, vaid seda ütlesid ka teised, kes nägid asja ja nägin väga täpselt, kuidas see juhtus.

Ja seda kõike ütlen ma ainult selleks, et kui sa siin niimoodi sõna võtad ja tahad, et sind võetakse kui adekvaatse ja objektiivse korraldajana, siis mõtle mida ja keda sa siin süüdistad.

Turniir oli muidu tore ja sellised õnnetused kahjuks käivad jalgpalli juurde.

Edu ka edaspidi.

vapor4
17.01.10, 22:26
aga pilte?:D

indahell
17.01.10, 22:46
jeshh kus pildid on :D klõpsutati küllaga:D

FCTnr11
18.01.10, 12:24
See väravavaht lendas ikka väga toorelt peale lööki mehele sisse ja imelik inimene on to tüüp, teab, et murdis just jalaluu tüübil ja ei saa isegi tulla korraks ütlema sorry. Tabivere vennad on hullud küll, aga lampi molli ei hakka ka laduma, nii argpüks ei pea ka olema, et 15 sekundiga saba jalgevahel jooksu pista, ainult 2 Kotkaste kutti jäid vist mehe kõrvale ja seletasid, et se polnud meelega.

plekkpurk
18.01.10, 13:20
See väravavaht lendas ikka väga toorelt peale lööki mehele sisse ja imelik inimene on to tüüp, teab, et murdis just jalaluu tüübil ja ei saa isegi tulla korraks ütlema sorry. Tabivere vennad on hullud küll, aga lampi molli ei hakka ka laduma, nii argpüks ei pea ka olema, et 15 sekundiga saba jalgevahel jooksu pista, ainult 2 Kotkaste kutti jäid vist mehe kõrvale ja seletasid, et se polnud meelega.

Okei, las see teema jääb. See ei vii enam nagunii kusagile edasi.
Õnnetus juhtus ja oleks ilus küll muidugi vabandust paluda.
Mina olin see, kes sinna jäi ja ega seal ausaltöeldes midagi hetkel vabandust polnud paluda kannataja käest, sest ta oli ikkagi shokis ja valudes. Mis muidugi ei tähenda, et muret ei või tunda jne.
Loodan, et paraneb kiiresti ja saab varsti jälle jalgpalli mängida.

Fellin
18.01.10, 13:40
See on sport!
Mitte midagi ei tehtud meelega!
Vabandust paluti ! Muret tunti !
Nii , et lõpetage see hädaldamine ja katsuge üle saada!
Kohtunikul olid ju silmad igalpool ja tema ei näinud seal midagi ning kohtuniku vastu ple mõtet vaielda lõpetame punastega :)
Edu paranemise puhul!

sibierski
18.01.10, 20:17
niipalju peaks mehehakatist ikka jalgpallisärgis olema, et minna ja vabandada kannatanud mängija käest vabandust! eriti imelik on lugeda mingi sellist umbidiootset lauset, et "ega seal ausaltöeldes midagi hetkel vabandust polnud paluda kannataja käest, sest ta oli ikkagi shokis ja valudes"! Asi on põhimõttes, jalkamehed! kui tegid liiga ja murdsid jala, isegi kui kogemata, siis mine ka palu vabandust, isiklikult! see on elementaarne viisakusreegel ja mõjub kannatajale! lihtsalt: teed, vabanda. kõik. mõjub!

Siilitydruk
18.01.10, 20:48
Piltidega saan ma kahjuks tegeleda alles 29.01. Panen aadressi siia kirja hiljemalt 30.01, kuhu need üles panen. Autasustamisest ja meeskondadest pilte ei saanud teha, kuna finaali pennust saadud löögi tagajärjel ei ole fotokas enam töökorras!!
Kes soovib saada enda meilile aadressit, andku märku mulle: liisfeiman@hotmail.com

Päikest teile!

kristo05
20.01.10, 08:41
ah ärge lälisege.sport on sport.ja ütlen veel,ütlesin ka seal ühele kohalikule tabivere elanikule.et tulgu thaiboxi ja seal juhtub ainuüksi trennis selliseid koledaid asju,nii et sry tõesti aga midagi pole teha.ja see kuradi kohtunik ehehehe ahh las jääb:)

"thaiboxi" ära küll tule jalgpalliga võrdlema!

Fellin
20.01.10, 13:22
ah ärge lälisege.sport on sport.ja ütlen veel,ütlesin ka seal ühele kohalikule tabivere elanikule.et tulgu thaiboxi ja seal juhtub ainuüksi trennis selliseid koledaid asju,nii et sry tõesti aga midagi pole teha.ja see kuradi kohtunik ehehehe ahh las jääb:)

Lahe soeng, tont

vapor4
21.01.10, 14:03
Kas teegi jk löögi võistkonnast on siin ja oskab öelda selle pildistaja nime kes tegi võitskonna fotosid? ma oleks väga tänulik kui saaks selle fotod.

indahell
21.01.10, 14:04
stasi digikaga tehtid ma küsin pildid ja viskan üles kuhugi siis saadan pmi sulle.

Fellin
23.01.10, 14:13
Lahe soeng, tont

Fellin
23.01.10, 14:14
pane mind kirja järgmisele turniirile FC KOER

alari89
24.01.10, 12:16
kas eelmisest turniirist (29. november 2009) ka kuskil pilte üleval on?

Siilitydruk
30.01.10, 20:03
17.01 turniiri pildid:

http://fotoalbum.ee/photos/FCTabivere/sets/927513

in-the-stone
29.08.10, 17:49
See aasta teeme turniiri?