320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA2k10

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    NBA2k10

    Keegi seda ka siis pelab?
    Iseenesest päris hea mäng. Kindel edasiminek eelmisest mängust.

    Ise praegu teen My player'it. See päris huvitav. Pead meeskonna nimel tööd tegema ja ei saa kogu aeg isetseda.

    #2
    mängin, meeldib, my playeris esimene hooaeg ja playoffid Magicuga.
    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    Kommentaar


      #3
      Mäng päris korralik, kuigi menüüd on väga sügavad ja nõmedad pc peal vähemalt. Kui kedagi huvitab kuidas my playeris skill pointse saada niipalju kui soovid siis: http://www.youtube.com/watch?v=Pg4kNJsh7OA

      Kommentaar


        #4
        My playeris teine hooaeg käsil. Athletic PG, üritasin saada Spursi, training camp'i üle ei elanud, peale 5-6-t mängu D-liigas võeti Lakersisse. Konverentsi finaalis saime Blazersilt 4-3 kaela (Roy on täiesti pidurdamatu mees). Muidugi tuleb kiita virtuaal-Mitch Kupchak'i, kes on suutnud lahti saada Bynumist ja Odomist ning kuhjata meeskonda 5 PG-d, 3 SG-d, 3 SF-i ning säästnud 2 PF-i ja 1 C. Korvialustest jõududest on ainult Gasol arvestaval tasemel tegija, seega r.söödud on sel hooajal kannatanud. 1. hooajal olid keskmised 15p, 7a, 2. hooajal 16 mänguga 19p, 4a (5 minutiliste veerandaegadega). Visketabavus on 60% ümber.

        Kommentaar


          #5
          Mul esimese hooaja lõpp. Pool hooaega olin D-Liigas, siis sain Indiana Pacerisse, aga Indinalal käsil väga kehv hooaega, natu üle kuu olne olnud NBA's ja suhe on 28-47, tegin täna üle pika aja 3 mängu ja kõik need läksid supper hästi. mõlemad võitsin. isegi liiga liidrit Miami Heat'i 9punktiga, viimane mäng oli Houstoniga mul eriti hea, punktirekordi tegin, 26. Keskmiselt siis olen visanud 17.1 punkti mängus, 3a, 6,9rb ja 1,6s visketabavus on ka 60% ringis.
          Seni pole millegi pärast mitte ühtegi, ka NBA-Dliigas, mitte ühtegi mängu alustanud algviisikust. Ei tea miks see nii on..

          Seda ka veel, et kui tegin enda meest, siis olid mul ameerika mõõtühikud ja kui sain need euroopa omadeks, siis avastasin, et minu mees on 213cm pikk ja 73kg kerge. Mängin põhiliselt SF kohta.
          Ja nüüd siis olen indianaga lausa viimased 7 mängu kõik võitnud, neist 3 ka liiga liidrite vastu ja avastasin, et hiljuti ka vallandati vana treener ja nüüd uuega on ka meeskonna liikmed lõpuks natukene rohkem mängima hakanud, ei kobatse enam nii palju, nagu enne.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            #6
            Tegelt mul on üks küsimus ka. Äkki keegi teab kas kuidagi on my player'is võimalik ka selline asi, et ma muudan oma kaamera vaate ära ja see ka jääb nii. Praegu olen kogu aeg mängu alguses 'Turbo' kaamera pealt ära muutnud.

            Kommentaar


              #7
              Kaotasime Cavsile teises ringis ning nüüd liitusingi nendega, tuleb huvitavam hooaeg kindlasti.
              Algselt postitas JT8055
              Olge aktiivsemad!

              Kommentaar


                #8
                Oskab öelda keegi mida offensive interference tähendab?
                Täiega närvi ajab. rünnakul või kaitsel, kui on vise mööda visatud, hüppan lauapallile järgi ja siis vahepeal tuleb siuke asi ja pall läheb vastasele..

                Edit: Nonii, sain hooaja lõpetatud, 11viimast mängu tuli kõik võidud!
                Kuna hooaeg oli suht persses ikka Indianal, tuli lääne konverentsis siis alles 12 koht ja kaotusi oli mingi 17 rohkem, kui võite. Uue hooaja alguses sain pakkumised eelmise hooaja meistrilt spursilt, clippersilt, bullsilt ja indianalt ja kuna viimased 11 mängu läksid mul tõesti supper hästi indianaga, otsustasin ka indianas jätkata.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas David Vaata postitust
                  Oskab öelda keegi mida offensive interference tähendab?
                  See on siis, kui rõnga kohalt (above the cylinder) palli maha võtad või sisse surud. Ehk liiga vara hüppad lauda.

                  NBA idiootsus, mujal ei kehti.

                  Kommentaar


                    #10
                    aga kui vajutan nba 2k10 ikoonile mõtleb mõtleb ja siis ei midagi
                    mis teha
                    keegi oskab aidata?

                    Kommentaar


                      #11
                      Jube masendav on see treener ikka küll, otsustavateks hetkedeks mängu viimastel minutitel laseb vahetusmehed ja saamatud kutid sisse, mängujuht ei suuda isegi palli üle tuua ja nii need punkt-punkti mängud perse lähevadki.

                      1. hooaeg, Atlanta Hawks, C, ovrl 57, peagi play-offid algamas.

                      Kommentaar


                        #12
                        Kui kaua on kellegil aega läinud, et NBA's mängu alustada algviisikus?

                        Ma olen suht oma meeskonna parim mängija, aga ikka alustan pingilt ja vahel siis lausa 5 sekundit peale mängu alustamist vahetatakse mind kohe sisse..
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          #13
                          Mul 2. hooaeg detsembri lõpus, olen Lakersi parim korvikütt (F.U Kobe!) ja alustan kuidas kunagi. Ei näe erilist põhjust siin "Iversoni" teha ja nutta, kui ma hiljemalt pool minutit peale mängu algust platsile saan ja lõpuks 14-15 minutit (veerandajad 5 min) kokku tuleb.

                          Kommentaar


                            #14
                            Keegi teab kas My Playeris saab veerandaegade pikkust ka muuta?

                            E:Ise mängin PG'd, Summer Leagues viskasin keskmiselt 28 punkti, enamus kolmestest Nüüd läksin Lakersi sinna treeniglaagrisse vms.

                            Kommentaar


                              #15
                              Kahjuks ei saa.
                              Seal võiks nii olla, et teised arvutite vahelised mängud toimuvad ka 4 x 5.
                              Statsides oleks siis vähe lootust ka kuskile kõrgele jõuda.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X