PDA

View Full Version : Võistlus päev

Mehhanisaator
20.12.09, 10:14
Kuidas näevad välja teie vöistlus päevad? erinevatel spordialadel.
Mul selline: Hommikul 9-10ni kaalumine, peale seda koju väike söök siis uinak vms, ja kell 1 hakkavad vöistlused ise saan tavaliselt ringi kella 2 paiku, pool tundi ennme matsi algab soendus siis mats ja siis löögatsus!

Jasper
20.12.09, 10:42
Kuidas näevad välja teie vöistlus päevad? erinevatel spordialadel.
Mul selline: Hommikul 9-10ni kaalumine, peale seda koju väike söök siis uinak vms, ja kell 1 hakkavad vöistlused ise saan tavaliselt ringi kella 2 paiku, pool tundi ennme matsi algab soendus siis mats ja siis löögatsus!

ma ei oska midagi öelda. ma lihtsalt tsiteerin.

Kaspy
20.12.09, 10:42
võistpluspäev on ühe sõnaga

Tofoa
20.12.09, 23:27
Tegelt teema on hea, ma saaks kenasti egoboosti teha, aga Jasper tegi teema maha :(

WanK
21.12.09, 00:29
Mul selline: õhtul 9-10 ajal potentsiaalsete sparringupartnerite kaalumine, pärast seda väike jook vms, ise saan tavaliselt ringi kella 2 paiku, pool tundi enne kulminatsiooni algab soojendus, siis matš ja siis lõõgastus!

WeThePeople
21.12.09, 01:05
Mul selline: õhtul 9-10 ajal potentsiaalsete sparringupartnerite kaalumine, pärast seda väike jook vms, ise saan tavaliselt ringi kella 2 paiku, pool tundi enne kulminatsiooni algab soojendus, siis matš ja siis lõõgastus!

profilt pole alati võimalik küsida, seega kasutan võimalust. mis harjutusi teete soojenduseks?

Raivo19
21.12.09, 05:00
mitte paha pärast, aga kuidas sa löögatsud?