320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mida arvata Fevernovast?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mida arvata Fevernovast?

    Peale vastukajasid prantsusmaal tegin polli.
    1
    Jummala kõva pall, ma than seda
    0,00%
    0
    Einoh hea pall
    0,00%
    0
    Norrrmaalne
    0,00%
    0
    Ei meeldi
    0,00%
    0
    Absoluutselt ei meeldi
    100,00%
    1
    Ma olen lihtsalt kõva mees
    0,00%
    0

    #2
    ma arvan et õige mulje kujuneb peale proovimist, kuid seda ei juhtu vist niipea.
    Tavaline, et ühed kiidavad, teised laidavad.
    Eks ta ole muidugi kvaliteetne ja uudne pall, kindlasti ei ütleks ära sellega mängimisest.
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      #3
      kust perse tagant pean mina teadma kui hea pall see on kui ma pole teda kordagi löönud. mõtle enne tell peeru kui mingi polli postitad, sest selline küs on ju täiesti mõtetu. sama hästi võiks sult küsida kuidas on elada täielikult funktsioneeruiva ajuga.

      pall näeb väga lahe välja, midgai muud nagu öelda ei oska

      Kommentaar


        #4
        Tähendab eestieest, las võtavad osa siis need kes asjast midagi teavad, kui sa ei taha hääletada, miks sa siis kohe teravas toonis kritiseerima pead eksole Nii et rahulikult võtkem asja...

        Ise tean pallist niipalju kui nägin Prantsusmaa-Rumeenia väravaid. Arvestades seda pommlööki, mis Petit tegi ja kui täpselt veel ja arevstades seda kui ilusa ülepealöögi tegi rumeen, siis ei tohiks pallil midagi väga viga ollagi, arvan et jalgapllurid pole lihstalt harjunud uudse palliga, mis tegelikult võib olla palju parem, kui eelmise aasta staar 'Finaal'
        See kiri siin on all

        Kommentaar


          #5
          Tähendab yeg, see oli eston mitte eestieest. Eestieest ei oskaks kritiseerida...

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by Jyrka

            Tähendab yeg, see oli eston mitte eestieest. Eestieest ei oskaks kritiseerida...
            tõestus et nad TÕESTI on vennad
            See kiri siin on all

            Kommentaar


              #7
              kle yeg sa tead täpselt sama palju sest pallist kui mina või keegi teine siin foorumis ehk mitte midagi. muidugi eeldusel et kodanikud beckham, zidane või keegi teine siinsesetest aruteludest osa ei võta.

              ja ega see kui palliga käärlöök sooritatkse ei tähenda veel et see eriti hea pall on. ma võin võtta kapi tagant mingi juustu ja sellega ka käärlööke virutama hakkata aga ega see vana näss siis veel mm-i ametlikuks palliks saa.

              pallist tegelt niipalju et asi läheb kurjemaks ainult väravahtidele sest pall on kiirem ja võtab paremini vinti sisse. seda lugesin ma adi leheküljelt

              Kommentaar


                #8
                Nii et sisi pall valmistab peavalu just väravavahtidele ja kaitsjatele, igatahes kehva palliga sellist lööki nagu Petit tegi, teha ei anna ja punkt.
                See kiri siin on all

                Kommentaar


                  #9
                  See Fevernova toob mulle meelde Fenerbache...sorry :P
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar

                  Working...
                  X