PDA

View Full Version : Flora fännide laimamise teema

Sir. Nuutu
02.01.10, 00:23
TereTere.
Vaatame kaua see teema siin püsib, ennem kui ära kustutatakse.

Siia edaspidi palun kõik sitt, mis Flora ja eriti Flora fännide kohta käib. Ehk siis OFFTOPIC, mis ei peaks kuuluma "flora" teema alla.

plekkpurk
02.01.10, 00:27
TereTere.
Vaatame kaua see teema siin püsib, ennem kui ära kustutatakse.

Siia edaspidi palun kõik sitt, mis Flora ja eriti Flora fännide kohta käib. Ehk siis OFFTOPIC, mis ei peaks kuuluma "flora" teema alla.

Provokatiivne algus aastale.
Ma ise soovitan näiteks vihik teha endale sama teemaga ja võta mängudele kaasa ja las teised fännid kirjutavad sinna. Mõttetu on hakata siin hagu alla loopida ja arvata, et kõik paluvad kõigi käest vabandust ja lõpp on õnnelik.
Igale lapsele pidemetäis padruneid.

odralauk
02.01.10, 00:27
miks teile meeldib natsism?

Sir. Nuutu
02.01.10, 00:30
Hea, et teema juba aktiivne on ja kogu kräpp tuleb siia, mitte "õigesse" flora teemasse.

Näib, et minu töö on tehtud.
Jõudu- jaksu.

Rein
02.01.10, 00:35
Flora fännid pole jobud. Selles pundis on väga normaalseid inimesi. Kahjuks on teie hulgas ka saasta, aga see on normaalne. Loodetavasti terve mõistus võidab ja sellest sitast suudavad noraalsed inimesed saia teha.

Mister
02.01.10, 00:45
Kui Flora fännipundist saaks sellised vennad välja, kes jalgpallist mitte midagi ei mõista ja käivad lihtsalt omasugustega pahandusi otsimas, oleks tegu jah normaalse fännklaabiga täitsa.

elionpros
02.01.10, 01:04
Flora fännid ei ole jobud on mõned sead .

synapse
02.01.10, 01:29
elate üle vb

ballack
02.01.10, 02:07
käivad lihtsalt omasugustega pahandusi otsimas.

No räägi siis sellest lihtsalt pahanduste otsimisest kui sa nii hästi sellest tead :)

PraS
02.01.10, 02:11
No räägi siis sellest lihtsalt pahanduste otsimisest kui sa nii hästi sellest tead :)
'
ma olin lõunas kui möll toimus

synapse
02.01.10, 02:47
mis möll toimus üldse ?

PraS
02.01.10, 03:11
mis möll toimus üldse ?

jou :D. i

Nahkpea
02.01.10, 15:53
Minuarust on see väga hea teema. Au ja kiitus teemaalgatajale. :D

odralauk
02.01.10, 19:21
miks teile meeldib natsism?

no mis värk teil selle natsi asjaga on?

elionpros
02.01.10, 19:49
jou :D. i

mul on ka arvuti .

ballack
03.01.10, 12:38
PraS on vist tsüklisse langenud :(

ericbana
04.01.10, 11:23
küsimus : kas Flora fännid on jobud?

vastus: kindel JAH

siin ei ole midagi pikalt mõelda, sest nad on seda korduvalt tõestanud

keenjus250
04.01.10, 12:42
küsimus : kas kõik eesti meistrilliga klubide fännid on jobud?

Thugie
04.01.10, 15:15
ja mismoodi sina neist siis erined ?
oled ac milani, inter milani, chelsea, arsenali, manu, reali ja barca tulihingeline fänn ja see teeb sind eesti meistriliiga huvilistest paremaks kuidagi ?

ballack
04.01.10, 16:08
küsimus : kas Flora fännid on jobud?

siin ei ole midagi pikalt mõelda, sest nad on seda korduvalt tõestanud

Samas stiilis jätkates siis:
Sa ropu suuga hasartmängusõltlane tuled midagi kommenteerima?
Siin ei ole midagi pikemalt mõelda, sest sa oled seda korduvalt tõestanud.
Ära vastu kirjuta...kui siiski tahad kirjutada vägisi siis loe minu eelmine lause uuesti läbi ja samamoodi tsiteeritud postituse viimane lause ;)

Halb ründaja
04.01.10, 18:06
no mis värk teil selle natsi asjaga on?

kordan veelkord

HaTe
04.01.10, 18:16
pigem küsimus,et mis värk Teil selle natsi värgiga on,et päevast,päeva mõeldakse ainult selle peale?:D

xrip55
04.01.10, 18:41
Flora fännid ON Jobud

ballack
04.01.10, 23:09
Flora fännid ON Jobud

Kuule alakas, mine sõima teemas "läbu". Siin eeldaks vähe arutlust. Kas kõik? Miks kõik? Kui mitte kõik, siis kes ja miks jne.
Nagu lihtsalt postituste arvu suurendamise või suure halli massiga kaasa minek, et aga kõik ju teevad nii miks siis mina ei peaks...mitte midagi muud.
Ponjal Fedja?

Shermann
04.01.10, 23:46
Flora seltskonnas on kindlasti normaalseid inimesi, aga minule on silma jäänud just need mitte eriti normaalsed tegelased. Näiteks Aastalõputurniiril. Tundus, et samal ajal kui teised keskendusid omade toetamisele, tegelesid osad Flora fännid vastase mõnitamisega. Esialgu meenub, et Trans - Sillamäe mängu ajal laulsid osad tegelased laulu metsavendadest, mis tol hetkel oli selge provotseerimine. Lisaks karjuti Kalju välismaalastest viisiku kohta hüüdeid, mis minu arusaamade kohaselt olid rassistlikud. Pluss veel viisijupid stiilis "Levadia hoorad, teil peale kuseme."

HaTe
04.01.10, 23:51
Flora seltskonnas on kindlasti normaalseid inimesi, aga minule on silma jäänud just need mitte eriti normaalsed tegelased. Näiteks Aastalõputurniiril. Tundus, et samal ajal kui teised keskendusid omade toetamisele, tegelesid osad Flora fännid vastase mõnitamisega. Esialgu meenub, et Trans - Sillamäe mängu ajal laulsid osad tegelased laulu metsavendadest, mis tol hetkel oli selge provotseerimine. Lisaks karjuti Kalju välismaalastest viisiku kohta hüüdeid, mis minu arusaamade kohaselt olid rassistlikud. Pluss veel viisijupid stiilis "Levadia hoorad, teil peale kuseme."

Ma arvan,et see keda toetatakse kellegi teise mängus ei ole just kõige provokatiivsem asi. Olenevalt sellest kuidas seda tehakse. Ning parandan sind Shermann. ´´ Levadia hoorad, Teie peale kuseme´´.

Shermann
04.01.10, 23:53
Ma arvan,et see keda toetatakse kellegi teise mängus ei ole just kõige provokatiivsem asi.
Keda te siis tolle metsavendade lauluga toetasite? Sillamäed või Narvat? Kõrvaltvaatajale jäi paraku mulje, nagu mõnitataks Kalevi või Transi mängijaid okupantideks.

HaTe
04.01.10, 23:55
Keda te siis tolle metsavendade lauluga toetasite? Sillamäed või Narvat? Kõrvaltvaatajale jäi paraku mulje, nagu mõnitataks Kalevi või Transi mängijaid okupantideks.

Oleks säärane asi juhtunud nt, Tallinna Kalevi - Paide Linnameeskonna vahel,ei nimetaks sa ju seda provotseerimiseks?:)

Shermann
05.01.10, 00:02
Oleks säärane asi juhtunud nt, Tallinna Kalevi - Paide Linnameeskonna vahel,ei nimetaks sa ju seda provotseerimiseks?:)
Arvatavasti ei nimetaks jah.

Oleksid oleksiteks, fakt on see, et too laul kõlas Sillamäe - Narva mängu ajal. Ja see polnud ju ainuke kahtlane laul kogu turniiri jooksul.

HaTe
05.01.10, 00:03
Arvatavasti i nimetaks jah.

Oleksid oleksiteks, fakt on see, et too laul kõlas Sillamäe - Narva mängu ajal. Ja see polnud ju ainuke kahtlane laul kogu turniiri jooksul.

Kas räägiksid siis mulle lähemalt veel mõndadest lauludest,mis just teie hinge kripeldama jäi,proovin seletada:)

Shermann
05.01.10, 00:04
Ma ju enne rääkisin.

HaTe
05.01.10, 00:09
Ma ju enne rääkisin.

Nii ju ei saa võtta. Fakt on ju see,et sa pead nigunii enda meeskonda toetama. Ning see ´´ Levadia hoorad, Teie peale kuseme`` on üks osa lihtsalt laulust. See kas see viib mõne mängija endast välja või mitte ei ole enam meie asi,tore on kui suudame kõigutada moraalselt vastast.Ning üksasi ka see,et tribüünidel toimub niivõinaa vastastiku mängijate maha tegemine,halvustamine.kasvõi iseenda olemise parandamiseks kui ollakse nt 3-0 taga ajajad. Ning tänaselt,öelda neeger pole rassistlik märkust. Eesti seaduse järgi on Neeger korrektne sõna.

rallikas
05.01.10, 00:10
Nii ju ei saa võtta. Fakt on ju see,et sa pead nigunii enda meeskonda toetama. Ning see ´´ Levadia hoorad, Teie peale kuseme`` on üks osa lihtsalt laulust. See kas see viib mõne mängija endast välja või mitte ei ole enam meie asi,tore on kui suudame kõigutada moraalselt vastast.Ning üksasi ka see,et tribüünidel toimub niivõinaa vastastiku mängijate maha tegemine,halvustamine.kasvõi iseenda olemise parandamiseks kui ollakse nt 3-0 taga ajajad. Ning tänaselt,öelda neeger pole rassistlik märkust. Eesti seaduse järgi on Neeger korrektne sõna.

Kui sa ütled "neeger", on suva. Kui sa ütled talle "ahv", see on juba rassism.

HaTe
05.01.10, 00:11
Kui sa ütled "neeger", on suva. Kui sa ütled talle "ahv", see on juba rassism.

Ütled valgele ahv mis asi see siis on? sõna `´ ahv ´´ kasutab pea igaüks mingis situatsioonis kui minnakse endast väljas. Valgele ei tohi öelda siis nt ´´ Lammas´´?

Shermann
05.01.10, 00:13
Ning tänaselt,öelda neeger pole rassistlik märkust. Eesti seaduse järgi on Neeger korrektne sõna.

Seaduse järgi jah ei ole. Aga reaalne elu on midagi muud kui seadused.

HaTe
05.01.10, 00:15
Seaduse järgi jah ei ole. Aga reaalne elu on midagi muud kui seadused.

kas seaduse piiril tegutsemine on siis vale?

Shermann
05.01.10, 00:18
kas seaduse piiril tegutsemine on siis vale?

Kui sa lähed ütled mustale inimesele näkku "neeger", siis see on rassism.

HaTe
05.01.10, 00:21
Ei ole. Eesti vabariigis see ei ole rassism.Kui ma suhtlen neegriga,ning esialgselt kutsun teda neegriks,siis see pole neeger.Sellel ei ole vahet,kas ma sositan enda sõbrale kõrva,et neeger või ütlen näkku. Kuna Eesti põhiseaduses on paika pandud,et neegrile öelda neeger,pole rassism.
Küsimus vastu. Kui neeger tuleb ütleb mulle Valge,kahvanägu vms,kas see pole rassism?

Shermann
05.01.10, 00:26
Ei ole.

Kas sa oled kuulnud midagi kirjutamata seadustest?

HaTe
05.01.10, 00:36
Kas sa oled kuulnud midagi kirjutamata seadustest?

Kirjutamata seadus on selles mõttes huvitav asi,et see kehtib iga inimese kohta kui isiksusena.Mõne jaoks tähendab sõna Neeger solvangut rassiliselt,mõne jaoks mitte. Teie kui konkreetse inimese kohta on see solvang rassilist,kellegi teisejaoks see seda ei ole ning on korrektne sõna.Fakt on,aga see,et üteldes neeger me ei ületa mingeid piire konkreetselt.Kui siis ainult teatud isiksuste jaoks,samamoodi teatud isiksuste jaoks ei tähenda see midagi.

meesmuiste
05.01.10, 01:11
Flora esidemagoogid ametis! Nii siin teemas kui teistes (tervitused ka hr. Tandrele). Tore!

Ma paarile Flora fännile ütlesin kohapeal, et veidikene imelik tundub laul "Sillamäe hoorad, teie peale kuseme", kui Flora särgis jookseb väljakul Jahhimovitš. Kusjuures nii mõnedki florakad esitasid retoorilist küsimust, et ok see esimene pool, jääb veel mõistuse piiresse, aga kas seda teist poolt üldse on vaja laulda?

Igatahes, eks Flora fännid loodetavasti ise teavad mida nad oma mainega üldsuses teevad ja mida saavutada tahavad. Ise mõtlen siin ikka aegajalt, et kuidas promoda enam üldsuses ja meedias fännklubisid ja tuua esile, et Meistriliigat ikka vaadatakse ja et on kujunenud (lõpuks!) üpris selged fännirühmitused oma identiteediga ja olemisega. Flora puhul muutub see mõnikord minul keeruliseks, kuna mõnede isikute tegemised/tõekspidamised ei ole laiemale publikule vastuvõetavad.

Eks siin on ikka see probleem, mis mujalgi maailmas, et suure hulga normaalsete ja väga toredate inimeste mainet toovad alla käputäis inimesi. Vaadakem kasvõi Inglismaad, kus sisuliselt pool rahvusest toetab siiralt ja kirglikult rahvuskoondist, ent 10000 huligaani situvad kümnete miljonite margi täis.

Minule teadaolevalt on Parema Tiiva (kusjuures ka seal on mõned väga norm tegelased) agressiivsusele olemas reaalne opositsioon. Näis millal see tugevamalt esile kerkib.

Igatahes on mul hea meel, et laias laastus Flora toetajaskond on kasvanud. Kuigi eelmisel hooajal oli mõõnaperioode, kus fännisektoris polnud 10-tki inimest, siis eelkõige alates karikafinaalist on olnud tuntav tõus.

elx
05.01.10, 01:26
Kuna Eesti põhiseaduses on paika pandud,et neegrile öelda neeger,pole rassism.
Põhiseaduses on midagi neegritest kirjutatud??? Soovin viidet:D

synapse
05.01.10, 01:29
eesti jalgpall sakib sellepärast, et keegi ei julge fännata, midagi valesti ütled saad molli. näiteks see flora-sillamäe möll, flora-kalju ...

elionpros
05.01.10, 01:29
:D:D:D:D Neegrile võib neeger öelda aga see pole viisakas , need on EETIKA reeglid mis teile antakse kaasa kodust .

lorenzo
05.01.10, 01:53
Loen siin seda teemat ja mõtlesin, et panen ka paar sõna.

Kõigepealt pean tõdema, et ma pole vist ühegil Flora mängul käinud staadionil vaatamas. Et ses suhtes ma ei saa ise sõna võtta asjast mida pole näinud-kuulnud.
Küll aga olen siin nüüd 4 viimase kuu jooksul kokku puutunud Eesti koondise välismängudel Flora fännidega ja need kokkupuuted on küll jätnud normaalse mulje. Ei kuulnud ma ei Meridas kedagi solvavat hispaanlasi ega ka Vila Real de Santo Antonios solvavat angoolalasi. Oli ainult korra kuulda sõimu kohtunike suunas a la et "Pedro, võta see sardiin suust välja!" (nagu ma aru sain tol hetkel et pahandati selle pärast et ei antud vilet õiglaselt). Ja muud midagi. Ja minu arust ongi õige et pigem toetatakse oma hüüetega siiski oma mängijaid, mitte ei tehta maha vastaseid ja vastaste fänne.

Aga noh eks rahvusteema on Eestis valus teema. Kuigi ausalt öeldes ma ei saa eriti aru ühest, et miks Levadia klubi tibladeks sõimatakse. On ju seal viimastel aastatel olnud palju eestlasi ja eesti koondislasi mängimas. Rahvuse teema võiks tegelikult kodusest jalgpallist kuidagi välja juurida.

Kusjuures mul tekkis lihtsalt uitküsimus Flora fännidele, nendele, kel on rahvuslus tähtis, et kui mingi hetk tekib teie seal mingi venelastest fännipunt, et mismoodi te neid siis kohtlete?

ballack
05.01.10, 02:04
veidikene imelik tundub laul

Tuleb nõustuda. See oli liiga palju.
Aga aitäh tervituste eest! Väga südant soojendav :) Tervitused sullegi ;) Eks mängudel näeb jälle :)

"Pedro, võta see sardiin suust välja!"

Ega see Rootsi kunn polnud? Väga tema stiili moodi :D

lorenzo
05.01.10, 02:09
Ega see Rootsi kunn polnud? Väga tema stiili moodi :D

kui ma nüüd ei valeta, siis oli tegu härra Kojamehega

Mister
05.01.10, 04:20
Need Florakad, kes koondise mängudel käivad on üldiselt see normaalsem seltskond.
Ongi jäänud justkui mulje, et Rootsi Kunn on see suur isa fännide keskel, kui teda pole on kohe noortel marukoertel lõuad lahti.

Kordan igaksjuhuks veel - Mul pole Flora fännide vastu midagi, aga mingi pisike killuke sellest pundist suudab alati harja punaseks ajada mingite lollustega.

Nahkpea
05.01.10, 06:50
Mul tekkis seda vaidlust lugedes filosoofiline küsimus: kas olla jobu, kellest koguaeg räägitakse või olla jobu, kellest keegi midagi eriti rääkida ei taha...?

Sir. Nuutu
05.01.10, 10:23
Fakt on see, et kõigile ei saa kõik meeldida ning ei peagi meeldima. Hea on aga näha, et teema on aktiivne ning ei leia aset Flora meistriliiga teemas, mis oli ka asja poänt.
Andke tuld poisid!

Noonik
05.01.10, 10:48
Põhiseaduses on midagi neegritest kirjutatud??? Soovin viidet:D

See on flora fänni poolt täielik lollus tegelikult. Põhiseaduses wtf??!?!

Unustage ära, et seaduses on kuskil kirjas, et Eestis on lubatud öelda neegrile "neeger". Sõna "neeger" vastab oma olemuselt keeleseadusele ning seetõttu on keeleteadlaste hinnangul see meie keeles aktsepteeritav sõna. Näiteks ei ole eestipärane sõna "negger" või "nigga" või "ngr". Lisaks sõnale "neeger" on keeleliselt aktsepteeritavad ka sõnad "munn" ja "pede".

Ainuüksi asjaolu, et sõna vastab seaduse nõuetele, ei tähenda, et seda võib öelda mustale inimesele näkku - neeger lihtsalt kütab kaussi solvamise eest ja arvata on, et tunnistajate juuresolekul jääb ta veel õigeks kah, kui solvaja peaks esitama süüdistuse. Võimalik, et solvaja saab karistusseadustiku alusel veel rahatrahvi või aresti vaenu õhutamise eest (§151) :)

Isiklikult soovitan enne seadustele viitamist veenduda, et fakt vastab tegelikkusele - vastasel juhul võib endale vee peale tõmmata.

elx
05.01.10, 11:01
Ainuüksi asjaolu, et sõna vastab seaduse nõuetele, ei tähenda, et seda võib öelda mustale inimesele näkku - neeger lihtsalt kütab kaussi solvamise eest ja arvata on, et tunnistajate juuresolekul jääb ta veel õigeks kah, kui solvaja peaks esitama süüdistuse. Võimalik, et solvaja saab karistusseadustiku alusel veel rahatrahvi või aresti vaenu õhutamise eest (§151) :)

Kusjuures mina nii kindel selles pole, et süüdi jääb see, kes solvas - veel kümme aastat tagasi kehtis reegel - ära esimesena löö;) Millegi pärast arvan, et ka praegu.

Noonik
05.01.10, 11:05
Kusjuures mina nii kindel selles pole, et süüdi jääb see, kes solvas - veel kümme aastat tagasi kehtis reegel - ära esimesena löö;) Millegi pärast arvan, et ka praegu.

Sõltub asjaoludest ja inimestest endist, kas tahavad kohtus jageleda ... ja siis esindajate võimekusest ja kohtunikust endast.

Vaata seda Pärnu peksjate ja Valga ärimehe asja. Peksjate osas ei ole ikka veel mingit otsust. Meie kohtusüsteemis on kõik võimalik.

Martin
05.01.10, 12:18
Flora fännid kindlasti osalevad. Pange siis kinni ja kuske kõigi peale!

http://www.youtube.com/v/JKb7XIZW5Ws

Vova
05.01.10, 12:38
Lorenzo püstitatud teema on vist tabu.
Keegi Florakatest ei ole nõus seda kommenteerima, huvitav miks?

Aílton
05.01.10, 13:38
Küll asi sellesse järku jõuab, et tuleb hakata teatud kontingendil mängu kodus telerist vaatama. See ongi jalgpalli areng, meeldigu või mitte!

818
05.01.10, 14:24
Kusjuures mul tekkis lihtsalt uitküsimus Flora fännidele, nendele, kel on rahvuslus tähtis, et kui mingi hetk tekib teie seal mingi venelastest fännipunt, et mismoodi te neid siis kohtlete?

Ma arvan, et, see oleks kindlasti väga huvitav! Lähima 5 aasta jooksul ei usu... Eks nende endi hoiakust selguks, mis tagajärjed sellele oleks... Meil pole rahvuslikult meelestatud valgete inimeste vastu midagi... Muideks kui sa ei tea, siis meil on pundis olemas/olnud ka vene rahvusest kambajõmme mõnikord...

Hea topic... Intriigid, intriigid, tore:D

Shermann
05.01.10, 14:29
valgete inimeste

Kui juhuslikult tahab must inimene fänniks tulla, siis kohe tõmmatakse ikka lõuga? Uskumatud tüübid...

ballack
05.01.10, 14:38
Lorenzo püstitatud teema on vist tabu.
Keegi Florakatest ei ole nõus seda kommenteerima, huvitav miks?

Kuna keegi ei viitsinud siiani kommenteerida seda ja sa nii kannatamatu oled siis kommenteerin ise.
Väga hea kui tuleb ka venelasi juurde.
Usu või mitte, kuid ka Levadia fänne austan (vähemalt need keda mina näinud olen kes pidevalt oma klubi toetavad)...nad ei ole tiblad, vaid normaalsed inimesed kes toetavad oma klubi. Vihavaenu nendega meil pole, mis võib Soccernetist näida. Aga see ei tähenda, et metallivarasteks ei kutsu neid...nagu meidki erinevate nimedega kutsutakse :D
See tiblaklubi on seal kahe mängija pärast mida nad korraldasid. Sellest aga ei kommenteeri kuna veel ei ole mõtet õli tulle valada...seda hetkel veel on tules niikuinii ;)
Kui küsite, et miks paari mängija pärast Levadiat tiblaklubiks kutsuvad mõned...siis küsin mina vastu miks Flora fänne jobudeks kutsute?

ballack
05.01.10, 14:42
siis kohe tõmmatakse ikka lõuga? Uskumatud tüübid...

Käisid ennustaja juures? Või üritad midagi kokku valetada, et niikui kusagil staadionil midagi nähakse kütetakse lõuga? Kirjutad nagu oleks see juba toimunud või kokkulepitud kellegipoolt ja toimumas.

Halb ründaja
05.01.10, 15:34
kas te olete algharidusega ?

ballack
05.01.10, 16:18
kas te olete algharidusega ?

Defineeri palun "te"...kas kõik Flora fännid või konkreetne/konkreetsed isik(ud) ;)
Liiga umbmäärane, et keegi midagigi vastata saaks :(

Aílton
05.01.10, 16:42
Ometi vastasid ju!?:)

ballack
05.01.10, 16:45
Ometi vastasid ju!?:)

Ma ei vastanud tema küsimusele. Ma ise küsisin temalt ;)

Huisnim
05.01.10, 17:06
Käisid ennustaja juures? Või üritad midagi kokku valetada, et niikui kusagil staadionil midagi nähakse kütetakse lõuga? Kirjutad nagu oleks see juba toimunud või kokkulepitud kellegipoolt ja toimumas.

Samas ei saa vastu vaielda et 818 poolt oli sõnastus ikka väga kehv.

ballack
05.01.10, 17:11
Samas ei saa vastu vaielda et 818 poolt oli sõnastus ikka väga kehv.

Kui võtta sõnastus, siis on piltlikult öeldes pooled Soccerneti kasutajad halva sõnastusega (k.a. ma ise).

818
05.01.10, 19:23
Kui juhuslikult tahab must inimene fänniks tulla, siis kohe tõmmatakse ikka lõuga? Uskumatud tüübid...

Voh... Sinusugused suvalised roosamannavahtuõgivadmultikultijunnid teate ikka ja alati kõige paremini, kuidas keegi teine, kellega sul kokkupuuteid pole olnud, mingis olukorras tegutseks.;)

Aga siiski, hr roosamannavahuõgijamultikultijunn.

Kui juhuslikult tahab "must inimene" meie sekka Florat fännama tulla, siis ei tõmba talle kohe keegi lõuga. Luban sulle, et Mina isiklikult lähen tema juurde ja selgitan talle ülihüpersuperviisakalt seda, et Me ei soovi teda enda hulka ning hoidku ta ennast meist vähemalt 15 meetri kaugusele (olenevalt tuule suunast võib vahemaa pikeneda), sest meile ei meeldi mustad inimesed...

Hügieen ikka ennekõike:D

Ja ma väga vabandan, et ma kirjaoskamatu neonats olen, ma tulevikus proovin ennast teiepoolse kiituse nimel muuta, hah.......

M13
05.01.10, 19:43
Voh... Sinusugused suvalised roosamannavahtuõgivadmultikultijunnid teate ikka ja alati kõige paremini, kuidas keegi teine, kellega sul kokkupuuteid pole olnud, mingis olukorras tegutseks.;)

Kui juhuslikult tahab "must inimene" meie sekka Florat fännama tulla, siis ei tõmba talle kohe keegi lõuga. Luban sulle, et Mina isiklikult lähen tema juurde ja selgitan talle ülihüpersuperviisakalt seda, et Me ei soovi teda enda hulka ning hoidku ta ennast meist vähemalt 15 meetri kaugusele (olenevalt tuule suunast võib vahemaa pikeneda), sest meile ei meeldi mustad inimesed...

Ja ma väga vabandan, et ma kirjaoskamatu neonats olen, ma tulevikus proovin ennast teiepoolse kiituse nimel muuta, hah.......

Miks sulle mustad inimesed ei meeldi?

Kurat
05.01.10, 19:52

Aga kui see mustanahaline isik on Eestis sündinud, sööb kama ja hernesuppi ning vihkab samuti multikultiroosamannavahuõgijatest junne?

*küsimus puht hüpoteetiline*

Shermann
05.01.10, 19:56
pigem küsimus,et mis värk Teil selle natsi värgiga on,et päevast,päeva mõeldakse ainult selle peale?:D

Miks?

No vot, 818 vastas ilusti teie küsimusele.

818
05.01.10, 20:06
M13----
Ma arvan, et normaalsele inimesele ei tohiks meeldida räpasus, mustus.

Kurat---
Ei, ma ei salli teda juba puhtalt tema genofondi pärast.. Tema geenides asetseva ühe teatud musta alleeli tõttu... Minu jaoks on see piisav põhjus... Ma armastan liiga palju "oma", et tõrjuda "võõrast"... Kui ma nüüd kellegi arust seetõttu jobu olen, siis jätab see Mind tegelikult suhteliselt külmaks ja ma loodan, et ma ei pea seda teemat enam arutama...

Ja Shermann... Tee endale selgeks MÕISTE , kui natsionaalsotsialism, lükka kõrvale ajaloo keerdkäikude ja teatava ajupesu tõttu tekkinud eelarvamused ning siis järsku sa hakkad aru saama, mis näiteks minul selle "natsivärgiga" on...
Aga ma arvan, et seda sa muidugi teha ei saa, oska, viitsi, taha..... Prove me wrong!

Tänan tähelepanu eest

olll
05.01.10, 20:45

küll mõni on ikka hella hingega
kogu ilma jalgpallis käib vastase verbaalne mõnitamine ja provotseerimine - kah nüüd asi , keegi ei vaevu midagi selgitama ega vabandama
või on see jälle enesesalgamine - mujal tavaline ja ok , aga meil oi kui paha ja inetu

mind paneks muretsema ja imestama kui meil selliseid poolehoidjaid siin üldse poleks - et mis eriline tuim inimmass küll siin elab ; või on siinsed elanikud tõesti oi kui paid ja viisakad , n-ö oivikud - meie igapäeva uudiseid kuuldes täielik jama muidugi

või mida üldse tahetakse - et õige fänn istub oma nummerdatud koha peal , käed kombekalt põlvede peal ; ja siis vahel moka otsast Braavo , ning kätega plaks-plaks

M13
05.01.10, 21:20
Noo nagu mina olen aru saanud, siis on Aafrika inimkonna häll. Seal elanud neegrid hakaksid siis rändama ja ajapikku tekkisid klimaatiliste tingimuste tõttu erinevad rassid. Niiet julgen väita, et ka sinu esivanemad olid mustad inimesed.

ballack
05.01.10, 21:48
Jalgpalli fänlus ongi see, et toetatakse oma meeskonda ja üritatakse vastasmeeskonnal moraali maha võtta (nüüd lugege lause teine pool uuesti läbi, et poleks vingumist teemal, et miks vastasmeeskonna kohta nii palju lauldakse vms.). Muidugi on piirid kuhu maani minna võiks ja muidugi kahetsusväärselt kipub alati roppusi rohkem olema kui vaja. Kuid kui sa mängus sees oled ja toetamisega täies hoos siis sa ei pane seda ise tähelegi kui palju sa midagi karjud. See ei ole mingi tennis, kus käid ülikond seljas ja istud vaikselt piiksugi tegemata ja mängu jooksul mõne plaksu tohid teha.
Väga hea näide on eelmisest hooajast kus me isegi ei ropendanud Transi väravavahi Ussoltsiku kohta, kuid suutsime ta nii närvi ajada ja tema tähelepanu eemale mängust juhtida, et lõpuks sai punase kaardi. Kuna vastastel oli 1 mängija vähem, siis kas oma meeskonnal pole kasu sees? Kuna kasu oli sees, siis järelikult toetasid ka oma meeskonda sellega.
Jalgpall ON väga emotsionaalne mäng ja inimesed elavad ennast seal välja.
Eestlase loomus on vaikne ja vaga. Kui midagi rõhub teda siis kannatab hambad ristis selle ära ja ei tee midagi selle vastu....ja kui lõpuks teeb siis korralikult. Kui mõni julgeb aga midagi teisiti teha siis on kohe kole paha ja kaebamine ja mahategemine hakkab pihta. Seetõttu ka saab aru neist vingumistest, et pole harjutud kaasaelamisega ja kõik mis teised aktiivsemalt teevad on kohe tabu või midagi muud taolist.
Meenub Tammeka teema mõned aastad tagasi, kus Tammeka fännid vingusid selle üle, et me liiga lärmakad oleme ja ei sobi mitte kuidagi kohe. Nüüd on aga seis hoopis vastupidine...teevad häält nii, et vähe pole ja kiitus neile selle eest.

Samas aga kui vingumisi ja muud sellist poleks siis oleks ka hulka igavam :D

fcfloraforever
05.01.10, 21:53
See, kes punase sai oli Stonys siiski aga mõte sama.

ballack
05.01.10, 22:05
Njah, mänge nii palju olnud, et kipuvad need nimed sassi juba minema.

shepard
06.01.10, 02:44

No kui siin juba on tehtud provokatiivne teema siis küsiks ka, et kas tumedanahalised inimsed võivad V sektori tribüünile ilmuda ilma et parem sektor kohe lõuksi sõidaks?
Aga lihtsalt veidi rohkem päevitunud fännid?
Või siis näiteks Jaapani päritolu jalgpallihuvilised?

Ootan huviga vastust.

:)

Tofoa
06.01.10, 03:21
Teema on hea, Flora fännid sümpaatsed, Shermann homo.

Vahekokkuvõte.

ballack
06.01.10, 04:11
ilma et parem sektor kohe lõuksi sõidaks?

Ootan huviga vastust.

:)

Kui sa eelnevad postitused läbi loeksid siis sa näeksid, et sellele on juba vastatud ;)
Aga ma võin ise ka siis öelda seda sama asja: ei sõideta lõuga.
Mis asi see parem sektor on? Meil siiski sellised asjad nagu Parem Tiib ja Viies Sektor.

Rein
06.01.10, 11:21
818, mitut mustanahalist sa nuusutanud oled, et nii täpselt tead kuidas nad sita järgi haisevad?
Jaapanlase kohta esitatud küsimus huvitab ka mind. Tuleval aastal lubas mu Jaapani tuttav Eestit väisata ja ei tea kas julgengi teda Flora mängu vaatama viia. Äkki tuleb Parem Tiib ja annab lõuga.

Martin
06.01.10, 11:43
Mul oli alguses tunne, et 818 tegi päris head musta inimese nalja ja lisas sinna veel päris vahva muigega genoka jutu, kuid kas kõik teised tõlgendavad seda tõesti absoluutsa tõene ja ma sain nii valesti aru? Kui see on tõesti see teine varianti, siis anna muidugi abi - nii mulle kui talle.

Ääremärkusena: palun-palun, kes iganes esimest korda mängule läheb või lihtsalt oma peaga mõelda ei suuda. Ärge Ballacku jaburaid definitsioone (eriti fänluse oma) tõsiselt võtke. Tema talendikus peitub vähe mujal, näiteks luurele võib vist isegi minna.

elx
06.01.10, 11:55
Mul oli alguses tunne, et 818 tegi päris head musta inimese nalja ja lisas sinna veel päris vahva muigega genoka jutu, kuid kas kõik teised tõlgendavad seda tõesti absoluutsa tõene ja ma sain nii valesti aru? Kui see on tõesti see teine varianti, siis anna muidugi abi - nii mulle kui talle.

Ääremärkusena: palun-palun, kes iganes esimest korda mängule läheb või lihtsalt oma peaga mõelda ei suuda. Ärge Ballacku jaburaid definitsioone (eriti fänluse oma) tõsiselt võtke. Tema talendikus peitub vähe mujal, näiteks luurele võib vist isegi minna.

Ma sain ka aru, et ta "mõtles" musta all "räpast", kuid kui selle posti kohta oli juba kriitikanooli tulnud, siis oma järgmises postis pani ta mind selle "räpasuse" osas kahtlema.

ballack
06.01.10, 13:35
Ärge Ballacku jaburaid definitsioone (eriti fänluse oma) tõsiselt võtke.

Kõik inimesed on erinevad. Igal ühel on oma arvamus. Äkki avaldad siis ka oma arvamuse fänlusest? Kas sinu jaoks on see omal kohal istumine ja plaks-plaks tegemine? Kui olen valesti aru saanud siis paranda mind ;) Kui olen õieti aru saanud siis oled ilmselgelt väga vale ala valinud või on sinu koht vaid teleka ees jalgpalli vaatamine, kuna telekastist näeb palju paremini mängu ja lisaks on seal kordused ;)

EDIT: täpsustan siis küsimust, et mis ma valesti kirjutasin? Kas peab risti vastupidi tegema? Järeldan siis, et ropendama, kaklema, meeskonda mitte toetama jne? Kui ei ole üks siis on lihtsalt teine loogiliselt võttes.

rallikas
06.01.10, 14:37
Kas peab risti vastupidi tegema? Järeldan siis, et ropendama, kaklema, meeskonda mitte toetama jne?

Neid välja toodud asju te ju teetegi.

Martin
06.01.10, 14:44
joru

Üks loll jõuab rohkem küsida kui sada tarka vastata.

kesa
06.01.10, 14:50
Tegelikult oleks huvitav, kas suhtumine Flora fännidesse oleks sama negatiivne
kui Parema Tiiva asemel võtaks sektoris kohad sisse vikerkaarevärviline Vasak Tiib, puna-mustade plagude, sirpvasarviisnurgaga punalippude, massimõrvar Che Guevara särkide ja CCCP sümboolikaga.
Ühesõnaga tõeliselt multikultuurne seltskond, kus poliitkorrektsuse ja vähemuste kaitse ülla eesmärgi nimel taotaks silmad kinni kõigil, kes isegi julgeb pomiseda sõnu juut, homo, neeger, venelane, (paadam), karusnahast kraega tehtaks lõket, naisfännile istet pakkuda oleks surmapatt, kus rahvuslane oleks sõimusõna ja kõik poliitkorrektsuse raamidesse mittemahtuvad vastasfännid fašistid.

Kahtlen. :)

billy t
06.01.10, 14:56
Tegelikult oleks huvitav, kas suhtumine Flora fännidesse oleks sama negatiivne
kui Parema Tiiva asemel võtaks sektoris kohad sisse vikerkaarevärviline Vasak Tiib, puna-mustade plagude, sirpvasarviisnurgaga punalippude, massimõrvar Che Guevara särkide ja CCCP sümboolikaga.
Ühesõnaga tõeliselt multikultuurne seltskond, kus poliitkorrektsuse ja vähemuste kaitse ülla eesmärgi nimel taotaks silmad kinni kõigil, kes isegi julgeb pomiseda sõnu juut, homo, neeger, venelane, (paadam), karusnahast kraega tehtaks lõket, kus rahvuslane oleks sõimusõna ja kõik poliitkorrektsuse raamidesse mittemahtuvad vastasfännid fašistid.

aga jätta oma igasugused äärmuslikud isiklikud poliitilised vaated mängu ajaks koju ei tuleks teie puhul kõne allagi, jah?

818
06.01.10, 14:57
FC Saint Pauli moodi :D

Shermann
06.01.10, 14:59
sirpvasarviisnurgaga punalippude, massimõrvar Che Guevara särkide ja CCCP sümboolikaga.

Kui sa ei ole nats, siis sa oled kommu. Must-valge, valge-must.

Kurrista
06.01.10, 15:11
Jaapanlase kohta esitatud küsimus huvitab ka mind. Tuleval aastal lubas mu Jaapani tuttav Eestit väisata ja ei tea kas julgengi teda Flora mängu vaatama viia. Äkki tuleb Parem Tiib ja annab lõuga.

Kui sa oleksid käinud Flora kodumängudel, kus ka Parem Tiib on olnud, teaks võibolla, et on pealtvaatajate seas olnud ka teiste rasside esindajaid ilma, et oleks tekkinud konflikti. Senikaua kui meid torkima ei tulda ja otseselt ninaalla hõõruma, et näe siin on neeger või aasialane, ei juhtu midagi.

818
06.01.10, 15:12
aga jätta oma igasugused äärmuslikud isiklikud poliitilised vaated mängu ajaks koju ei tuleks teie puhul kõne allagi, jah?

Kuule, usu või ära usu, aga neid isiklikke poliitilisi vaateid hoitaksegi juba pikemat aega tribüünidelt võimalikult palju eemale.
Ja näiteks kui enamus foorumikülastajaid veel ei tea, siis on uute Tartu fännide seas samuti palju (teie loogika järgi) nö "neonatse"...Ohhohhooooo, nüüd peaksid Tammeka fännid samuti jobud olema ju, nad teevad ka kõvasti poliitikat ilmselgelt... Kuidas????.... Nad on ju uhked oma rahvuse ja kodumaa üle ja paljudel on siilisoengud, käivad mängudel ka ja hõiskavad Tammekale kaasa ning teiste meeskondade vastu... Tähendab, teevad poliitikat... :D

Mulle hakkab tõsiselt närvidele käima see, et kuna osad meist on "normaalse" inimese loogika järgi mingid hullud neonatsid, siis on nende "normaalsete" tegelinskite arvates meie fänlus automaatselt jube poliitiline ja halb.
Keegi pole otseselt mingit poliitikat tribüünidel propageerinud, unustage ära, või tõestage!?!?!

Tegelikult ma saan aru, et suur osa kraaklejatest on lihtsalt kadedad, et meil on asi veidikene võimsam ja tugevam, kui rivaalklubidel... Kas keegi saab konkreetselt vastu vaielda?

A kui tahate, siis haukuge edasi, karavan liigub nagunii edasi!

Ja lisaks veel seda, et must tähendabki minu arvates räpast...

Jasper
06.01.10, 15:22
Ma ka ei saa aru miks HAH-iga sellistel teemadel räägitakse. Mehe signatuurist on ju näha, et internatsionaalne inimene.

Nahkpea
06.01.10, 16:47
Kui sa ei ole nats, siis sa oled kommu. Must-valge, valge-must.

Minuarust oled sina siin ainus, kelle jaoks on kõik must-valge. Kui neeger tribüünil, siis kohe antakse lõuga...kui pole parempoolne, oled vasakpoolne...

Keegi teine pole siin midagi sellist väitnud, küll aga sina. Milleks püüda kõiges midagi provokatiivset leida?

olll
06.01.10, 16:55
Ballackil ju õigus - poleks vingujaid oleks teistel ka igavam
võib oletada isegi vastupidist - poleks Flora fänne siis nutetaks et miks meil mängudel nii igav on , kus on meie toetajad oma vastast provotseerivate lauludega nagu igalpool mujal , küll me oleme tuim rahvas jne.

mnjah - millal see inimene rahul on ...

Darren
06.01.10, 19:16
http://media.ebaumsworld.com/picture/lawlawlawl/EmoHitler.png

HaTe
06.01.10, 19:44
Tähendab,teie küsite meil ja meie vastame teile.Laske nüüd mul teilt küsida. Mis kuradi pärast,te arvate ,et tegemist on üldse natsidega?

ballack
06.01.10, 20:18
Neid välja toodud asju te ju teetegi.

Kui nüüd vaadata teid, siis teete täpselt sama asja (teie puhul lausa olete ise kallale läinud) ;)
Meie ei kakle. Meile tuldi kallale...kas peab lihtsalt olema ja passima, et las taovad meid täiesti ära? Või siiski võime kasutada seadusest tulenevat õigust enesekaitsele? Ma arvan, et see viimane on õige.

Ropendamise kohapealt kui sa loeksid mõtteka läbi lause, siis oleksid aru saanud, et ideaalis ei ropenda ja üritab tagasi hoida ennast, kuid reaalsuses ei tule see kuidagi välja emotsioonide tõttu. See näide mis ma seltsimees Martinile ütlesin, oli sellest vaatenurgast, et spetsiaalselt üritab ropendada nii, kuidas vähegi inimese hallollus välja suudab mõelda ja sel juhul muud peale ropendamise polekski.

ballack
06.01.10, 20:31
Üks loll jõuab rohkem küsida kui sada tarka vastata.

Sa pole mulle üldse vastanudki. Kui sa ei taha arutleda, siis hoia oma suu üldse kinni. Ma küsisin väga konkreetselt, et mida tähendab jalgpallifänlus sinu jaoks? Mis on fännide eesmärk? Rõhutan siis, et FÄNNIDE, mitte jalgpallihuviliste. Küsin, kuna sa kritiseerid seda väga teravalt, aga ise pole mitte mingitki varianti välja pakkunud...nagu tavaline Delfi kommentaator ühesõnaga.

Targemad inimesed ongi siin maailmas, et vähem tarku õpetada. Kuna sa seda pole üldse teha tahtnud, siis järeldan, et sa oled see vähem targem. Vähemalt ürita ennast siis targana näidata, mitte ainult (pastakast asjade välja) imejana.

Kas kardad oma arvamust avaldada? Miks? Kas seepärast, et teistele sinu arvamus ei meeldi või et see on sama mis minu arvamus? Kui vastad küsimusele mis on jalgpallifänluse eesmärk ja mis see üldse on, siis näed....voilaaaaaa...ei pea enam vastama küsimustele, et miks kardad (näed jäi küsimusi hoopis vähemaks sel juhul kui vastad mitte ei tekkinud juurde).

Jasper
06.01.10, 21:53
Tähendab,teie küsite meil ja meie vastame teile.Laske nüüd mul teilt küsida. Mis kuradi pärast,te arvate ,et tegemist on üldse natsidega?

See on jumala lambist.

Tofoa
06.01.10, 22:20
massimõrvar Che Guevara särkide

See küll on nüüd teemast välja, aga harige mind. Kas on väga paha, kui ma sellise särgiga ringi käin? Che oli äge vend, ta oli mees, kes mõjutas maailma + oli isegi karsklane. Täiega cool ju. Või mis te arvate: Jasper, vince, anyone?

Shermann, mine munni juba.

Jasper
06.01.10, 22:27
Minu meelest Che ei saanud Argentiina koondisesse. Panna mingi mängija nimi särgile, kui ta pole koondisekohta teeninud on kindlasti väga loll.

-e- ja no Flora särgile panna selline nimi olekski surmapatt nagu kesa irooniast aru võite saada.

Teemasse ka:
DRKA DRB!

kesa
06.01.10, 23:19
[QUOTE=Tofoa;1129752]See küll on nüüd teemast välja, aga harige mind. Kas on väga paha, kui ma sellise särgiga ringi käin? Che oli äge vend, ta oli mees, kes mõjutas maailma + oli isegi karsklane. Täiega cool ju. Või mis te arvate: Jasper, vince, anyone?

http://www.diplomaatia.ee/index.php?id=292
Che Guevara ja kasulikud idioodid

Pane oma särk põlema!

elx
07.01.10, 00:00
See küll on nüüd teemast välja, aga harige mind. Kas on väga paha, kui ma sellise särgiga ringi käin? Che oli äge vend, ta oli mees, kes mõjutas maailma + oli isegi karsklane. Täiega cool ju. Või mis te arvate: Jasper, vince, anyone?

Kui sa oled valmis ka Fidel Castro nägu oma särgil kandma, siis lase aga edasi, iseasi mis mulje sa endast jätad. Samas kui sul on teiste arvamusest sama pohlad kui HH-meestel, siis on kõik ok.

Keegi flora omadest küsisi siin mis juhtuks, kui ilmuks "vasak tiib".. no mis ma oskan kosta - igasugune äärmus liig ja looduslik valik seda ei salli.

Martin
07.01.10, 11:14
Ma küsisin väga konkreetselt, et mida tähendab jalgpallifänlus sinu jaoks? Mis on fännide eesmärk? Kas kardad oma arvamust avaldada? Miks? Kas seepärast, et teistele sinu arvamus ei meeldi või et see on sama mis minu arvamus?

Üks loll jõuab endiselt rohkem küsida kui sada tarka vastata.

Kui sa ei taha arutleda, siis hoia oma suu üldse kinni.

Targem annab järele. Sau, oli meeldiv! Sa oled tõesti kõige parem futivänn üldse.

ballack
07.01.10, 15:08
Üks loll jõuab endiselt rohkem küsida kui sada tarka vastata.

Targem annab järele. Sau, oli meeldiv! Sa oled tõesti kõige parem futivänn üldse.

Savisaar vol. 2....Kirjutab...aga mitte mingit infot...vain sata prosentia puhasta paskaa.
Sinult eeldaks arutlust MIKS või KUIDAS? Aga kahjuks sa ei suuda arutleda/põhjendada nagu näha. Ainult sõimata ja solvata. Häbistad Tartu jalgpallifänne lihtsalt. Mis teeb sind paremaks ükskõik kellest kui sa solvad ja sõimad ja ei põhjenda? Vaid mölakaks teeb keda peab elu õpetama.

PS Sellest küsimusest sa ei pääse mitte kuidagi. Kusagilt ja millalgi see sulle ka uuesti ette kargab.

Martin
07.01.10, 15:55
Savisaar vol. 2....Kirjutab...aga mitte mingit infot...vain sata prosentia puhasta paskaa.
Sinult eeldaks arutlust MIKS või KUIDAS? Aga kahjuks sa ei suuda arutleda/põhjendada nagu näha. Ainult sõimata ja solvata. Häbistad Tartu jalgpallifänne lihtsalt. Mis teeb sind paremaks ükskõik kellest kui sa solvad ja sõimad ja ei põhjenda? Vaid mölakaks teeb keda peab elu õpetama.

PS Sellest küsimusest sa ei pääse mitte kuidagi. Kusagilt ja millalgi see sulle ka uuesti ette kargab.

Oi, oi, oi, kuldseid kodumaised vanasõnu pasaks nimetada. Tallud rukkililli ka porri ja lased suitsupääsukesi jahipüssiga? Hail A Hitler (818), ViHa ja Kalevipoeg poleks sinuga rahul.

Ballack, see plaks-plaks tegev või üldse vaikuses istuv inimene võib sinust kümme korda fännim olla, mis siis, et sina kisendad ja panid endale kleepsutätuu õlale. Nii lihtne see ongi. Aga kardetavasti ei saa sa sellest aru, mistõttu oleks arutelu (kui see üldse tekib, mis on väga kaheldav) mõttetu.

ballack
07.01.10, 16:26
Oi, oi, oi, kuldseid kodumaised vanasõnu pasaks nimetada. Tallud rukkililli ka porri ja lased suitsupääsukesi jahipüssiga? Hail A Hitler (818), ViHa ja Kalevipoeg poleks sinuga rahul.

Ballack, see plaks-plaks tegev või üldse vaikuses istuv inimene võib sinust kümme korda fännim olla, mis siis, et sina kisendad ja panid endale kleepsutätuu õlale. Nii lihtne see ongi. Aga kardetavasti ei saa sa sellest aru, mistõttu oleks arutelu (kui see üldse tekib, mis on väga kaheldav) mõttetu.

1) Need vanasõnad ei olegi pask. Sinu postituse sisu...see mõte on pask kuna sa vastasid ilma, et küsimusele vastust saaks. Igast pülgafoorumites käijana peaksid ju aru saama minu postituse mõttest...selle sisust.

2) Mul ei ole mõtet seda küsimust rohkem küsida sinult siin foorumis. Ennem õpib haug kümnepiires korrutustabeli selgeks kui sa midagi normaalset vastata suudad mulle, mitte ei sõima valimatult (mind isiklikult).

INCE
07.01.10, 16:45

Oi Martin, Martin. Fännide Suur Juht ja Õpetaja ei tohiks küll nii õrna hingega olla ...
vasta ikka teadmistehimulisele noormehele ;)

Martin
07.01.10, 17:03
vasta ikka teadmistehimulisele noormehele ;)

Vastatud, kuid ma võin ka parafraseerida: vaikuses istuv inime võib olla maailma suurim fänn, kelle eeskuju tasub järgida.

INCE
07.01.10, 17:25
Vastatud, kuid ma võin ka parafraseerida: vaikuses istuv inime võib olla maailma suurim fänn, kelle eeskuju tasub järgida.

Tuleb vist nõustuda, et igakord ei pruugi ennast üliväga fännina väljapakkuv olla seda teps mitte ...

yheksa
07.01.10, 18:40
Martin, ma tunnustan sind su meelekindluse eest. Mul jäi vahepeal foorumikülastusel vist kuu ajane paus sisse, taaskülastusel on rööm tödeda, et möni asi pole maailma ikka muutunud - vaidlus vänn, fänn ja poolehoidja (loe: tennisepublik) on aegumatu.

Vanemad tegijad ehk mäletavad, et kunagi - äkki ca 10-8 aastat tagasi (jah, väga ammu) oli jalgpallisõprade newsgrupp vöi siis meililist, kus oli seesama fänniks olemise teema arutlusel. Ühe juhtiva vutifänni (see eelmise aasta jobufänn) arvamus oli, et fänn, kes vaatab mängu vaikides ei ole fänn, sest öige fänn peab karjuma-plaksutama-vastaseid mönitama. Köige paremini andis ta oma mötet edasi seda vaikivale jalgpallisöbrale roppuste saatel näkku karjudes. See teadmine antakse paraku ühes vutihospidali nimelises kollektiivis edasi pölvest-pölve ja nii ongi - vaidlemine on ainult iseenda närvide rikkumine.

yheksa - see vaikiv fänn (möne jaoks tennisepublik)

Ahjaa: vabandust OT pärast, sellesse teemasse vastavalt pole mul midagi lisada

olll
07.01.10, 22:09

Shermann, mine munni juba.

teemast küll välja aga lõbus arutada ikkagi

3. Reichi liidrid olid ka väga toredad inimesed mitme koha pealt
Hitler oli taimetoitlane , ma usun et praktiliselt ka vist karske ;
Himmler ei sallinud jahipidamist - barbaarne tapmine , kaitsetud loomad ( äkki oli ka karusnahkade vastane ? ehkki vaevalt - tol ajal säärase pseudojamaga ei tegeletud )

meestest on tehtud palju toredaid särke - ei tohiks ju olla midagi taunimisväärset nende kandmises

askeetlikud , kasinad ja karsked olid ja on kindlasti paljud teisedki - Bin Laden , W. Bush , Iraani ja puna-Hiina liidrid , ilmselt Marx-Engels-Lenin
ja Gorbatshov - mees suisa alustas joomarluse-vastast võitlust ...

hõissa t-särgid !!!

JT8055
09.01.10, 12:33
Kuulsin, et Flora fännid käitusid enda väga halvasti kui nad sõitsid Sillamäele. Nad olid purjus ja karjusid mingeid ebanormaalseid asju teistele fännidele, midagi teiste fännide suhtes. Kedgagi sai peksa ka. :)

Mister
09.01.10, 12:40
Kuulsin, et Flora fännid käitusid enda väga halvasti kui nad sõitsid Sillamäele. Nad olid purjus ja karjusid mingeid ebanormaalseid asju teistele fännidele, midagi teiste fännide suhtes. Kedgagi sai peksa ka. :)
http://billdunlap.files.wordpress.com/2008/11/facepalm.jpg

Eleri
09.01.10, 13:54
lollus on ikka piiritu :D

Rein
09.01.10, 14:00
On jah piiritu, mõni kohe ei saa muidu kui peab oma väärastunud maailmavaadet igal võimalusel eksponeerima.

jepjep
09.01.10, 14:34

Vähemalt oskame hästi eesti keelt...

HaTe
09.01.10, 14:44
On jah piiritu, mõni kohe ei saa muidu kui peab oma väärastunud maailmavaadet igal võimalusel eksponeerima.

Ning mis ajast sinu maailmavaade ainuõige on?

JT8055
09.01.10, 14:59
Vähemalt oskame hästi eesti keelt...

Kas tõesti? Noh peate ju oskama... Räägi oma juttu, ma ise ei näinud mitte midagi, vaid mulle öeldi nii. Loomulikult oleks suurepäraselt kuulata kelleltki kes oli seal ise, on siin kedagi? :)

RantZ
09.01.10, 15:29
Tule eile meile, ausalt!

HaTe
09.01.10, 15:41
Kas tõesti? Noh peate ju oskama... Räägi oma juttu, ma ise ei näinud mitte midagi, vaid mulle öeldi nii. Loomulikult oleks suurepäraselt kuulata kelleltki kes oli seal ise, on siin kedagi? :)

Foorum on seda Crappi täis. Uuri ning loe,eks ole su enda teha,kas lähed kommertsi küüsi ning šlangid kaasa ka sellega või on piisavalt aru peas,et ilma eelarvamusteta lugeda.

JT8055
09.01.10, 16:07
Foorum on seda Crappi täis. Uuri ning loe,eks ole su enda teha,kas lähed kommertsi küüsi ning šlangid kaasa ka sellega või on piisavalt aru peas,et ilma eelarvamusteta lugeda.

Noh jah, aga erinevad pooled rääkivad erinevaid asju. Olgu, arvan, et kõikidel kohtadel võiks leida niisuguseid juhtumeid. :)

Eleri
09.01.10, 16:26
sa oled elust ikka väga korralikult maha jäänud. ma usun, et keegi ei kavatse sulle sellest teemast midagi rääkida ka. :) ikka veel on lollus piiritu.

Raoy
09.01.10, 19:08
Head uut aastat Eleri! Lollus on tõesti piiritu

Eleri
09.01.10, 21:40
Head uut aastat Eleri! Lollus on tõesti piiritu

kas ma peaks seda võtma irooniana?

Gallacher
10.01.10, 12:47

Olgu muuga kuidas on, aga see jutt on küll haige. Metsavendade laul on ka juba kahtlane? Võib-olla Eesti hümn ka tundub mõnele idioodile provokatiivsena, mis siis teha?

olll
10.01.10, 16:49
Olgu muuga kuidas on, aga see jutt on küll haige. Metsavendade laul on ka juba kahtlane? Võib-olla Eesti hümn ka tundub mõnele idioodile provokatiivsena, mis siis teha?

suuremate enesesalgajate arvates hümnimängimine muidugi lõpetada , nagu ka lipuheiskamine
samuti ära kaotada 24. veebruar riigipühana - ka see võib mõjuda paljudele provokatiivsena ; selle asemel muulastele meelejärgi olemiseks uueks riigipühaks näiteks 6.jaanuar e. õigeusklike jõulud
edasi usinamate kintsukraapijate meelest vene keel teiseks riigikeeleks
ning siis tulekski idapoolt "ahvatlev" pakkumine - milleks teile see vabariik Euroopa Liidu koosseisus , nende föderatsioonis on ka palju tublisisd vabariigi-nimelisi üksusi - Tatarstan , Bashkiiria , Udmurtia , Burjaatia , Hansi-Mansi ja palju teisi ; transiit ja rahavood hakkavad jälle voolama ning majandus õitsema

mõnda meie ärimeest lugedes olekski see ainuõige perspektiiv - praktiline kasu ning nende sissetulekud ikka ennekõike
õnneks enamik inimesi arvab siiamaani ikka teismoodi - tahaks väga loota vähemalt

Nahkpea
10.01.10, 18:03

Mis teha, mis teha. Narva ja Sillamäe mängu ajal peab kõlama Katjusha ja publik kalinkat tantsima, siis on ehk kõik poliitkorrektne.

Nohik
17.01.10, 23:56
http://i50.tinypic.com/hti7pz.jpg

HaTe
18.01.10, 00:02

Maailmaparandaja ning niisama muidukõike teadja!
Vinge vana oled(Y)

jepjep
18.01.10, 01:06

Sa oled ikka nüüd ju oma soccerneti sõprade arust jube kõva vend. Aga mida sa selle pildiga saavutada üritad?

M.Eller
18.01.10, 20:09
Kui nüüd selle metsavendade laulu juurde tagasi tulla, siis Sillamäe ja Narva mängu ajal selle laulu laulmine võib tõesti natuke provokatiivne tunduda.
Endal ei ole laulu vastu midagi, aga kui väljakul on kaks põhiliselt venelastest koosnevat satsi väljakul ja lauldakse , et kõnnin mööda metsa radu ja tapan vene sigasi, siis mõnele see ei meeldigi .

Bombenhund
18.01.10, 23:10
FC Flora is very likeable!
I will note Tallinn on my Ground Hopping list :)

kesa
18.01.10, 23:19
Kui nüüd selle metsavendade laulu juurde tagasi tulla, siis Sillamäe ja Narva mängu ajal selle laulu laulmine võib tõesti natuke provokatiivne tunduda.
Endal ei ole laulu vastu midagi, aga kui väljakul on kaks põhiliselt venelastest koosnevat satsi väljakul ja lauldakse , et kõnnin mööda metsa radu ja tapan vene sigasi, siis mõnele see ei meeldigi .

Täpsustaks, et
--
Mu ema, isa lasti maha
Ja kallim viidi Siberi.
Nüüd hulgun mööda soid ja radu
Ja tapan vene tiblasid

Kindel, et sillamäekad ja narvakad mõistavad, miks selline laul omal ajal tekkis ja ei tunne end provotseeritutena.
Kui mitte, siis...

M.Eller
19.01.10, 20:02
no laul ei olnud mul jah päris täpselt meeles :D, aga las nüüd igaüks otsustab omaette ise kas see oli provokatiivne või ei olnud, pole mõtet lõputult arutada nüüd siis seda .

erxu
19.01.10, 20:10
Nüüd ma mõistan kahte asja :

1) Miks kõik teid vihkavad.
2) Miks te Sillamäel peksa saite.

Sir. Nuutu
19.01.10, 20:38
Hea, et vähemalt sina kõvamees oled

jepjep
19.01.10, 21:42
Nüüd ma mõistan kahte asja :

1) Miks kõik teid vihkavad.
2) Miks te Sillamäel peksa saite.

Ma tahaks ka teada miks meid vihatakse? Valgusta palun mind mu suur juht ja isand.

Gallacher
19.01.10, 23:13
Tekkis sama küsimus.

erxu
20.01.10, 16:33
Sellist laulu minna kuhugi mängule laulma on küll häbiväärne, mis jalgpalli puutub see Eesti ajalugu? Kui te nii kõvad mehed olge, siis minge laulge Eesti koondise mängude ajal ka neid laule ja Narvas võite tänaval neid laule laulda.

Martin
20.01.10, 17:06
...siis minge laulge Eesti koondise mängude ajal ka neid laule...

Palun ära anna neile selliseid ideid.

HaTe
20.01.10, 17:30
Sellist laulu minna kuhugi mängule laulma on küll häbiväärne, mis jalgpalli puutub see Eesti ajalugu? Kui te nii kõvad mehed olge, siis minge laulge Eesti koondise mängude ajal ka neid laule ja Narvas võite tänaval neid laule laulda.

Narvas lauldud metsavendade laulu pärast paraadi.Ning oli isegi uhke tunne seda teha. Kuid kui nii võtta siis Eesti koondise laul,Mõisad põlevad, saksad surevad - filmist "Viimne reliikvia" on ju publikule rohkemgi provotseerivam kui laul metsavendadest!

818
20.01.10, 17:30

Kuule, ole parem koolis tubli ja leia endale mingi vahva tutt, järsku saab sinust ka siis inimene:D

kuusepets
20.01.10, 17:53
minu arust võiks selle teema lukku panna, olete end kõik piisavalt tõestanud.

kesa
20.01.10, 21:22

http://www.youtube.com/watch?v=luwkeWGI8RM
http://www.youtube.com/watch?v=cRPpVB9DCso
http://www.youtube.com/watch?v=0X91_9c-tiE
http://www.youtube.com/watch?v=MIVrTXe4kKk
http://www.youtube.com/watch?v=xdd3LwbAr0w

Edukat integreerumist, noormees.:)

meesmuiste
20.01.10, 21:43
kusjuures ma juba ka vahel mõtsin siin erxu sõnavõttude järel, et tea kas ma nüüd, kui aegajalt kuulan Untsakate laule albumilt "Metsa läksid sa" ja vahel Urmas Sisaski oratooriumit "Pro Patria" jne., siis kas ma ei tohiks enam jalkat vaatama tulla.

Ma küll ei jaga tihti paremäärmuslikke härraste seisukohti ja eneseõigustusi, millega nad ikka kohati vägagi liiale läinud ja sestap üpris rumalad välja näinud, aga väga üle ei tasu sõbrad ka kõike mõelda.

EDIT: aga eks küsimus ongi ajastuses ja hetkes. kui koondise fännid seda laulaksid, siis ma ise probleemi väga ei näekski. ent kui laulavad kolmanda klubi mehed 2 teise klubi kohtumisel, siis tekib küsimärke.

elx
20.01.10, 22:23
Kusjuures aastal 98 või kusagile sinnakanti jäi jalgpallihuviliste meililist ja seal arutati mis laule laulda ning seesama metsavendade laul sai küll palju toetust, kuid lõpuks otsustati siiski, e tegemist on liiga provotseeriva lauluga.

erxu
20.01.10, 23:42
no minujaoks on ka see liiga provotseeriv laul :( :( olen paha nüüd vä

Gallacher
21.01.10, 00:08
no minujaoks on ka see liiga provotseeriv laul :( :( olen paha nüüd vä

Mitte paha aga rumalukene.
Aga üldiselt meesmetsast võttis asja kenasti kokku.

Gallacher
21.01.10, 00:09
Vabandust, meesmuiste ikka.

meesmuiste
21.01.10, 00:14
Vabandust, meesmuiste ikka.

Võin ka olla meesmetsast :) ikkagi eestlane ja mets kuulub eestlase hingemaastiku ;) minge metsa, päriselt ka, hetkel seal nii, et keerad pilgu ühele poole - maagiline vaade, keerad pilgu teisele poole - maagiline vaade ja kui veel päike ka paistab, siis on superluks :)

Jasper
21.01.10, 00:17
kõik kohad langenud oksi täis ... loomad peidus jahti ei saa pidada ... muidu sumpad poolemeetrises lumes. Nae my kind of fun.

Gallacher
21.01.10, 03:03
Võin ka olla meesmetsast :) ikkagi eestlane ja mets kuulub eestlase hingemaastiku ;) minge metsa, päriselt ka, hetkel seal nii, et keerad pilgu ühele poole - maagiline vaade, keerad pilgu teisele poole - maagiline vaade ja kui veel päike ka paistab, siis on superluks :)

Õige jutt. Sain täna üle paarikümne aasta isegi suusad alla ja oli võimas küll. Esialgu nagu ei püsinud jalul aga lõpuks juba sai lennatud nagu vana mees.
Laupäeval jälle!

Nahkpea
21.01.10, 22:55
Mets on praegu täiesti muinasjutuline. Oleks see vaid iga talv nii.

Ja et teemas püsida, siis jah, ma olen jobu. :D

ballack
03.02.10, 20:16
uudis: Saurustemõrtsuka sugulased huligaanitsevad asteroidivöös

txt: "Arvutused näitavad, et P/2010 A2 orbiit on seotud asteroidide rühmaga, mida tuntakse Flora perekonnana ja kust pärines ka toonane asteroid."

Kas meie tapsimegi väiksed armsad dinod? :(

keenjus250
03.02.10, 20:23
Kas meie tapsimegi väiksed armsad dinod? :(

kes siis veel?

رجل بلا اسم
10.02.10, 01:59
Tantsupidusid võib vabalt korraldada ka mujal väiksemates kohtades ,kõik ei pea korraga karjas leekima nagu Põhja -Korea võimlemispeol.
Ai kuram, nüüd sain küll korralikult naerda! :D

Üldiselt olen muidugi sinuga nõus, ei osanud ainult nii teravmeelselt sellele läheneda. :DKas säärane huumorisoon (muudest vaimsetest karakteristikutest rääkimata) on Flora fänniks olemise eeldus või tagajärg?

ballack
10.02.10, 02:19
Kas säärane huumorisoon (muudest vaimsetest karakteristikutest rääkimata) on Flora fänniks olemise eeldus või tagajärg?

Kõik inimesed on erinevad. Ühtedele meeldivad teravad naljad, teistele pehmed naljad, kolmandatele muud sorti naljad jne. Kui sulle ei meeldi siis on muidugi sinust kahju kuna seda vähem lõbusat sa siin maailmas leiad ja seda kergemini tulevad peale stress ja muud lojused. Vaata maailma rohkem erinevate nurkade alt ja maailm on palju lillelisem ja lõbusam ;)

Nagu on kõik inimesed erinevad nii on ka Flora fännid erinevad ja seega ka nende naljad. EDIT: et valesti ei mõistetaks siis kirjutan täpsemalt, et erinevatel Flora fännidel on erinevad naljad. Varem öeldut võib mõni muidu tõlgendada, et Flora fännidel on ühesugused naljad (lausestuse pärast siis).

رجل بلا اسم
10.02.10, 02:22
Vaata maailma rohkem erinevate nurkade altSelles osas on teilt õppida küll, jah.

Nahkpea
10.02.10, 12:04
Ohohh, keegi D-7 on pidanud vajalikuks mu postitust siin demonstreerida.

Tundub selline "isa-figuur" olema, kes käib ja targutab ning viibutab näpuga.

Edit: Avatarist ja nimede muutmisteemast saab mõista vähemalt, milline "huumorisoon" antud kodanikul on. Mille põhjus või tagajärg see küll on?

Slaava
10.02.10, 14:05

lol, narvas tänaval võin vabalt laulda seda kõike, keda ma kartma peaks?
ja kui Eesti peaks venemaaga mängima, siis laulan täiest kõrist seda kõike :love:

رجل بلا اسم
11.02.10, 00:45
Tundub selline "isa-figuur" olema, kes käib ja targutab ning viibutab näpuga.http://www.concernedhumanity.net/main_hitler.jpg

Eleri
11.02.10, 02:47
mulle küll hakkab tunduma, et need, kes siin postitavad, on kõvasti rohkem jobud, kui Flora fännid.

Nahkpea
11.02.10, 03:35
mulle küll hakkab tunduma, et need, kes siin postitavad, on kõvasti rohkem jobud, kui Flora fännid.

Kõik armastavad millegipärast asju piltidega illustreerida. No nagu väikesed lapsed, kes kirjutada ei oska ja püüavad selle asemel värviliste piltide abil oma juttu selgitada.

Rein
11.02.10, 11:11
Kõik armastavad millegipärast asju piltidega illustreerida. No nagu väikesed lapsed, kes kirjutada ei oska ja püüavad selle asemel värviliste piltide abil oma juttu selgitada.

Üks pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna :p
Sorry Eleri, olen tõesti jobu :kurb1:

elx
11.02.10, 12:54

olen siin vist ainult lugenud, kuid mulle on jäänud mulje, et siia kirjutavad rohkem Flora enda toetajad.

Mis pilte puutub, siis võib alati olla ka variant, et mõni mees ei saa kirjutamisest aru;)

vpiigo
11.02.10, 13:01
No olles külastanud viimase 2 aasta jooksul väga paljusid meistriliiga mänge nii sees kui väljas siis ausalt on kaks fänni ryhmitust kes on jobud....Esimesed ja kõige suuremad on florakad koos oma parema tiivaga-aastalõpu turniiril ei suutnud need kiilakad end tagasi hoida ja mingi hetk käis kalju fännide löömine...Oskab keegi äkki põhjust öelda....muidugi tyypiliselt oldi yhe kallal kolme või isegi neljakesi.....ja siis minnes PAPA-le tere ytlema kes istus see hetk flora sektoris oli mingitel kutsikatel kohe kysimus, et mis ma seal tahan-Ausalt poisikesed pole teie asi....Vo oli asi selles et kaelas oli hetkel mul hollandi sall kus ju ainult räpased mängivad......Veel selle ryhmituse jobususe tõestuseks selline lugu et kui oli siin kahe fänni ryhmituse KALJU-FLORA fännide mäng kusil 2008 a. lõpus siis see "parem" tiib loopis kalju fänne kes se hetk pelasid nii pudelite kui toolide ja muu kätte saadavaga....mul oli see hetk jalg kipsis ja liikusin karkudega-ja möödudes nendest siis kommentaare tuli ikka selliseid et hoia ja keela. Neid näited on isiklikke ja vähem isiklikke veel ja veeel...ma ei väida et kõik flora fännid on jobud aga julgen öelda et enamus sellest tiivast on kyll kergelt mingi kompleksiga.
Ahjaa teine punt kes on jobud on KALJU-aga see käib kuhugi muu teema alla.

Jasper
11.02.10, 13:49

olen siin vist ainult lugenud, kuid mulle on jäänud mulje, et siia kirjutavad rohkem Flora enda toetajad.

Tõusid just kuuendale kohale.

ballack 20
HaTe 14
Shermann 10
Martin 7
Nahkpea 7
elx 6
818 6

ballack
11.02.10, 16:56
Tõusid just kuuendale kohale.

ballack 21
HaTe 14
Shermann 10
Martin 7
Nahkpea 7
elx 6
818 6

Kuna "Auhinnad 2009" ma ei saanud auhinda :( siis vähemalt siin sain lohutusauhinna :) (parandasin tsiteeritud postituses enda kohta käiva numbri ka ära).

meesmuiste
11.02.10, 21:23
hahahaa, kes teema nime muutis? :D

رجل بلا اسم
11.02.10, 21:26
hahahaa, kes teema nime muutis? :Dhttp://i49.tinypic.com/418og.jpg

Arteta
12.02.10, 13:52
Mina arvan ka, et Flora fännid on parimad !

Nohik
12.02.10, 16:55
Mina arvan ka, et Flora fännid on parimad !

Ema on sul parim.

rallikas
12.02.10, 17:09
Kurat. Hea teema nüüd perse keeratud.

Arteta
12.02.10, 18:58
Oi, tore näha et tervelt 9 lehetäit inimesi arvavad, et Flora fännid on parimad !! Mina seal hulgas :)

Heinri
16.02.10, 01:18
Mis siin pikalt arutleda , igalühel oma arvamus , Florafännid on ja jäävad parimateks .
Igaüks ise teab mis talle meeldib.
Kas Florafännid on jobud ?
EI OLE! Paljud lihtsalt ei tunne meid ja vaatavad eemalt ja siis ütlevad et me oleme jobud.

kala2
16.02.10, 12:42
Mis siin pikalt arutleda , igalühel oma arvamus , Florafännid on ja jäävad parimateks .
EI OLE! Paljud lihtsalt ei tunne meid ja vaatavad eemalt ja siis ütlevad et me oleme jobud.

Aga kui lähedalt vaadates ikka paistab et sa jobu oled, kas siis on lukus?

HaTe
16.02.10, 13:21
Aga kui lähedalt vaadates ikka paistab et sa jobu oled, kas siis on lukus?

Oma peegel on sulle paras,või las ta ripub ?

Įelik Destan
18.02.10, 22:16

Parimad te küll ei ole.
Ainuke asi mida te oskate on kakelda :S

keenjus250
18.02.10, 22:17
Pealkirju oskavad nad ka vahetada

ballack
19.02.10, 04:38
Parimad te küll ei ole.
Ainuke asi mida te oskate on kakelda :S

Me jah...ma ei tea kas õnneks või kahjuks...ei oska striptiisi teha staadionil :(
Aga puudust ka ei tunne ;) Ärge siis palju pahandage sellepärast.

Rein
19.02.10, 12:20
Me jah...ma ei tea kas õnneks või kahjuks...ei oska striptiisi teha staadionil :(
Aga puudust ka ei tunne ;) Ärge siis palju pahandage sellepärast.

Mis sa nüüd ajad?
Adolfi poisid ikka aeg ajalt näitavad oma torsot:p

Devil
19.02.10, 16:11
Heh, see teema tekitab tunde, et eesti jalkafännid on suht sarnases seisus eesti poliitikutega.

Flora nagu kesk(tean, et enamus florakaid keski vist ei toeta siiski) on enamuses ja teised üritavad neile vastu saada neid materdades :). Florakad ei jäta jonni kiidava ennast taevani või kaitsevad pea kõiki seisukohti.

Aga samas mida mina ka tean, ma fännan vaid iseennast :).

ballack
19.02.10, 18:31
Mis sa nüüd ajad?
Adolfi poisid ikka aeg ajalt näitavad oma torsot:p

Ai kurat midagi meenub jah. Aga no palavus teeb oma töö...aga 5 kraadi sooja ei aja küll kohe mitte strippama...või äkki on pantrid midagi tarbinud et nad seda teevad? :D

urmar
19.02.10, 19:05
Heh, see teema tekitab tunde, et eesti jalkafännid on suht sarnases seisus eesti poliitikutega.

Flora nagu kesk(tean, et enamus florakaid keski vist ei toeta siiski) on enamuses ja teised üritavad neile vastu saada neid materdades :). Florakad ei jäta jonni kiidava ennast taevani või kaitsevad pea kõiki seisukohti.

Tundub, et oled täpselt naela pihta tabanud. :p

Rein
20.02.10, 00:41

Et tahava olla igas pulmas peig ja matusel kadunuke :p ?

Devil
20.02.10, 01:05
siin teemas tundub nii küll.

vpiigo
20.02.10, 03:07
Eks "HEAL" lapsel ikka mitu nime-kes kutsub skinnideks kes adolfi poisteks kes kiilakateks kes natsideks kes hitleri kutsikateks-ega ma arvan et eriti ei olegi Adolfiga see asi eriti seotus lihtsalt jube hea on liigitada ja lahterdada inimesi ju:)

Rein
20.02.10, 03:08
Mis teema selle adolfiga siiski on?

Kus kurat mina seda pean teadma?
Eks sa küsi ise nende käest.

818
20.02.10, 10:32
Kui sa ise ka ei tea, mida sa kirjutad või miks sa seda kirjutad, siis jäta mõned asjad trükkimata onju.

Rein
20.02.10, 12:00
Kui sa ise ka ei tea, mida sa kirjutad või miks sa seda kirjutad, siis jäta mõned asjad trükkimata onju.

No sa võid ju alati meid valgustada kui sa ise rohkem tead.
Näiteks mida tähendab su nime tähistav numbrikombinatsioon 818. Ei taha hästi uskuda, et see mingi suvaline kombinatsioon on.

818
20.02.10, 13:09
Ei muidugi pole...
Ma representin siin oma hoodi, Big Bad 818, http://www.youtube.com/watch?v=GjjHRcQdqIA aaaaight ese.

Ehk siis, pole vaja siia mingeid pointless küsimusi ja provokatiivseid kirjutisi sul seal aborigeenidemaal iga natukese aja tagant jälle välja treida. Pole vaja iga nurga pealt ja iga lause seest tonte otsida.
Mis see Sulle annab, kui paned lambist

Mis sa nüüd ajad?
Adolfi poisid ikka aeg ajalt näitavad oma torsot
Ning siis, ohhoo, ehhee, ahhaa, kui ilmselgelt küsib Aadu just personaalselt Sinult, et: "mis värk on, kus ja mis ja kes need aadolfipoisid on ning mis suhe sul nende müütiliste tegelastega on, et sa mingi teemat üles tõmbad?", siis läeb su iba, mille vajalikkus võrdub nulliga, edasi.

Kus kurat mina seda pean teadma?
Eks sa küsi ise nende käest.

Bullshit.......

Ole nüüd hea emigrant, kängurumaa immigrant edasi ning mine korja arbuuse.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Niisama http://www.youtube.com/watch?v=tn96TWg1vOQ

Rein
20.02.10, 13:24
Ei muidugi pole...
Ma representin siin oma hoodi, Big Bad 818, http://www.youtube.com/watch?v=GjjHRcQdqIA aaaaight ese.

Ehk siis, pole vaja siia mingeid pointless küsimusi ja provokatiivseid kirjutisi sul seal aborigeenidemaal iga natukese aja tagant jälle välja treida. Pole vaja iga nurga pealt ja iga lause seest tonte otsida.
Mis see Sulle annab, kui paned lambist

HAH, HAH, HAH...
Mis ma ikka oskan kosta selle peale. Tore, et mind lõpuks valgustasid. Väga vabandan oma postituste pärast. Nüüd tean vähemalt, et olen alati eksinud ja seostanud teid selle Saksa värdjaga. Õnneks pole mul õigus olnud ja selle üle on mul ainult hea meel!
Lõpetuseks tahan öelda- elagu rahvuste ja rasside vaheline sõprus ning armastus :love: ! Saagu meid palju!
Teema ammendunud minu jaoks.

818
20.02.10, 13:52
Noh, normaalne värk:silm4:

http://www.uq.edu.au/weallcount/images/designcomp/dcarroll.jpg

Ja ma pakun välja sellise mõtte, et keegi võiks selle topicu nime muuta ümber "Flora fännidega leppimise teemaks"
Mis me ikka oleme vihased ja pritsime kakki üksteiste pihta, parem rahuneme maha ja proovime kõik ilusti omavahel ära leppida ning näitame üles tolerantsi, sallivust, seltsimehelikkust ning aktiivset eeskuju ka teistele.
Kui meie sellega hakkama peaks saama, siis mõtelge, kui palju head see võib endaga kaasa tuua, ka globaalselt, sest me annaksime eeskuju ka paljudele teistele ning nemadki peavad olema võimelised selleks, et lõpetada omavahelised tülid ja saada sõpradeks. Tegelikult oleks ju kõigile inimestele siin maailmas parem, kui omavahel saaksid vennalikult ja hästi läbi näiteks: juudid-moslemid, Põhja- ja Lõuna-Korea, Katoliiklased-protestandid, Vene Föderatsioon-Eesti Vabariik, koerad-kassid, paksud-peenikesed, jalgratturid-autojuhid jnejnejnejnejnejne... World Peace!

Keegi kalli tahab?

Rein
20.02.10, 14:37
Pets, ma võtaks sult küll ühe kallistuse!
Oleme sõbrad edasi!

Nahkpea
20.02.10, 17:00
Poisid, poisid, teema kisub liiga gayks kätte ära... :D

M.Eller
21.02.10, 16:50
Poisid, poisid, teema kisub liiga gayks kätte ära... :D

ongi noh, laseks ikka vanas vaimus edasi :D

Jasper
21.02.10, 17:32
Niisama http://www.youtube.com/watch?v=tn96TWg1vOQ

Kumma poolt olid? :D

818
21.02.10, 19:12
M.Eller....Provokaator oled:eiei:
ja
Jasperile nii palju, et ma lootsin ikka, et nad ära lepivad lõpuks:D

Rein
23.02.10, 13:31
Laimata seekord ei taha :D
Lugesid just soccernet.ee st lugu Kunni ja kes-iganes-paremast-tiivast-vennaga.
Tubli Kunn, julged vähemalt välja öelda mis mõtled ja arvad. Pean just silmas seda kus mainid Pohlaku ja Rüütli vahelist hõõrumist. Kahjuks ei taha sinuga nõustuda selles osas, et Rüütli varsti kinga saab.
Samuti tundus Parema Tiiva sell asjaliku jutuga. Ma küll ei tea mis nime ta foorumis kasutab, aga küllap on tegu Nahkpeaga. Minu jaoks on ta sellest pundist kõige arukam.

Nahkpea
23.02.10, 13:35
Samuti tundus Parema Tiiva sell asjaliku jutuga. Ma küll ei tea mis nime ta foorumis kasutab, aga küllap on tegu Nahkpeaga. Minu jaoks on ta sellest pundist kõige arukam.

Ei ole mina.

Rein
23.02.10, 13:38
Ei ole mina.

No tohhoo till ae!!!
Teie hulgas on siis veel arukaid inimesi :p !
Maailmalõpp pole siis küll enam kaugel :eek: :D !

Nahkpea
23.02.10, 13:40
No tohhoo till ae!!!
Teie hulgas on siis veel arukaid inimesi :p !
Maailmalõpp pole siis küll enam kaugel :eek: :D !

Kurb on jah teie müüti "madalalaubalistest-põhikooliharidusega natsidest" murda. :D

Rein
23.02.10, 13:44
Nüüd ma poen natuke teie ees :D
Min isiklikult pole küll teid madalaubaliseks pidanud. Lihtsalt teie maailmavaated on liiga radikaalselt parempoolsed. Poleks teie nii radikaalsed, siis ehk isegi meeldiksite mulle.

Nahkpea
23.02.10, 13:47
Nüüd ma poen natuke teie ees :D
Min isiklikult pole küll teid madalaubaliseks pidanud. Lihtsalt teie maailmavaated on liiga radikaalselt parempoolsed. Poleks teie nii radikaalsed, siis ehk isegi meeldiksite mulle.

No vaata, siin olen ma nagu iga teine jalgpallifänn. See, millised on mu tõekspidamised ja ideoloogiline maailmavaade on siinkohal täiesti sekundaarsed. Ma olen täiesti tavaline jalgpallifänn. :)

-RoMaRiO-
23.02.10, 14:02
Laimata seekord ei taha :D
Lugesid just soccernet.ee st lugu Kunni ja kes-iganes-paremast-tiivast-vennaga.
Tubli Kunn, julged vähemalt välja öelda mis mõtled ja arvad. Pean just silmas seda kus mainid Pohlaku ja Rüütli vahelist hõõrumist. Kahjuks ei taha sinuga nõustuda selles osas, et Rüütli varsti kinga saab.

Ma võin küll eksida, aga minu teada peaks tegemist olema foorumi HaTega, aga tuleb tunnistada tõesti, et väga viisakas ning arukas intervjuu!

HaTe
23.02.10, 14:24
Tegemist on minuga.

Rein
23.02.10, 14:31
Tegemist on minuga.

Kiidan, sa polegi nii lootusetu :p

Ono
01.07.10, 20:29
Mis sel Hitleril Eesti rahvuslusega muidu pistmist on, parem tiib?

818
01.07.10, 21:57
Näe, etskae, kas taas järjekordne vastsündinu pani enda lapsearuga + ja - otsad kokku, sai särakat ja hakkab nüüd oma kärssanud küünealustega lödinäpukeste abil vanas ja ära leierdatud teemas tolmu üles keerutama...!? Parem mitte.
Kui sa piisavalt vana ja arukas inimene pole, et sellest iseseisvalt aru saada, siis soovitan sulle, et parem eemaldu rahulikult klaviatuuri tagant, hinga erutuse piiramiseks sügavalt sisse ja välja ja las emme teeb sulle suhkruvett või midagi...
Ja ära üldse hakka parem targutama, mismoodi, kurat võtaks, Hitler kuskile teemasse siin sinu arust puutub? Kui sul igav on, siis mine otsi oma natsitonte kuskilt mujalt.

Päikest ja jõudu.

meesmuiste
01.07.10, 22:43
hmmm keegi vist tundis end puudutatuna :D

alvarez
02.07.10, 11:17
minu arust kah p2ris aus kysimus...piinlik on selliste f2nnide p2rast

Vähetuntud vutivaatleja
02.07.10, 13:36
Mis sel Hitleril Eesti rahvuslusega muidu pistmist on, parem tiib?

Eks see on tõsine ja aus küsimus, millele ei olegi võimalik vastata. Pigem on Hitleri näol tegemist maskotiga. Ainult erinevalt Lenini topisest ei ole Hitlerit võimalik muud moodi külastada kui ainult mõtetes ning kodustades tema rahvuslikke ideid. Samamoodi kasutatakse ka Che kujutist ilma tema ideid või põhimõtteid tundmata. See on paratamatus, et inimesed näevad eelkõige enda nina ette ja kaugemal toimuvat tõlgendatakse ikka enda kopitanud toanurgas toimuva järgi.

elx
02.07.10, 17:13
Nüüd tekkis minul küsimus. Kas keegi on kuskil lehvitanud a`la palgu hitleri pildi v nimega? Või skandeerinud "heil Hitler" vms?
Et, mis see Hitler siia teemasse üldse puutub?
+1

ja märgid

Vähetuntud vutivaatleja
03.07.10, 12:03
Nüüd tekkis minul küsimus. Kas keegi on kuskil lehvitanud a`la palgu hitleri pildi v nimega? Või skandeerinud "heil Hitler" vms?

Iseenesest ei puutugi. Kuid teatavad hoiakud tulevad selgelt välja ning selleks ei ole vaja lehvitada piltidega ega skandeerida. Pigem näitab see teatavat maailmapildi ulatust ja inimeste sisu.

elx
03.07.10, 12:41
Iseenesest ei puutugi. Kuid teatavad hoiakud tulevad selgelt välja ning selleks ei ole vaja lehvitada piltidega ega skandeerida. Pigem näitab see teatavat maailmapildi ulatust ja inimeste sisu.
Seega kui mõni rahvuslane on homoseksuaal (ja kindlasti mõni selline leidub), siis võiks tema käest küsida kuidas puutuvad kokku homoseksuaalsus ja rahvuslus?
Muidugi jah, küsida võib ju kõike.

Vähetuntud vutivaatleja
03.07.10, 20:07
Seega kui mõni rahvuslane on homoseksuaal (ja kindlasti mõni selline leidub), siis võiks tema käest küsida kuidas puutuvad kokku homoseksuaalsus ja rahvuslus?
Muidugi jah, küsida võib ju kõike.

Kui see on sulle südamelähedane teema, mis sind erutab ja puudutab, siis võib kahtlemata ka sel teemal arutleda. Siiski on inimese mõttemaailm ja võimekus veidi teine teema tema füüsilistest eelistest või puudustest. Üks on siiski kontrollitav ja teine mitte. Kuid ma ei saa öelda, et üks küsimus on teisest olulisem - eriti veel olukorras, kus inimesel on mõni konkreetne teema südamelähedane nagu sinul.

elx
04.07.10, 00:34
Kui see on sulle südamelähedane teema, mis sind erutab ja puudutab, siis võib kahtlemata ka sel teemal arutleda. Siiski on inimese mõttemaailm ja võimekus veidi teine teema tema füüsilistest eelistest või puudustest. Üks on siiski kontrollitav ja teine mitte. Kuid ma ei saa öelda, et üks küsimus on teisest olulisem - eriti veel olukorras, kus inimesel on mõni konkreetne teema südamelähedane nagu sinul.

Ma ütleks, et kui inimene on idioot, siis ei saa ka tema seda kontrollida.

Nohik
05.07.10, 00:46
Näe, etskae, kas taas järjekordne vastsündinu pani enda lapsearuga + ja - otsad kokku, sai särakat ja hakkab nüüd oma kärssanud küünealustega lödinäpukeste abil vanas ja ära leierdatud teemas tolmu üles keerutama...!? Parem mitte.
Kui sa piisavalt vana ja arukas inimene pole, et sellest iseseisvalt aru saada, siis soovitan sulle, et parem eemaldu rahulikult klaviatuuri tagant, hinga erutuse piiramiseks sügavalt sisse ja välja ja las emme teeb sulle suhkruvett või midagi...
Ja ära üldse hakka parem targutama, mismoodi, kurat võtaks, Hitler kuskile teemasse siin sinu arust puutub? Kui sul igav on, siis mine otsi oma natsitonte kuskilt mujalt.

Päikest ja jõudu.

Mida tahendab 818?

Sir. Nuutu
05.07.10, 01:29
Ta on selle juba lahti seletanud. Sirvi veidike siin

Gallacher
05.07.10, 01:40
Mida tahendab 818?
Jumala eest, 818 on siin foorumis kannatlikult seletanud oma poliitilisi eelistusi ja öelnud, et tema ja mõni teine (rõhk sõnal mõni) Flora fänn pooldavad rahvussotsialistlikku maailmavaadet. Mis sinul sellest? Võib-olla on pundis ka mõni konservativ, sotsiaaldemokraat või liberaal - mis teha siis? Ja kui mitte Floras siis mõne teise satsi fännide hulgas. Hakkame nutma?
Tunnistan, et sinu ja Vähetuntud vutivaatleja taoliste tüüpide provotseerimist ja vingumist lugedes tekib tahtmine teiesuguste ees põhimõtteliselt kätt loopida ja Sieg Heil hüüda, ehkki ma seda muidu ei tee.

Ono
05.07.10, 08:55

Kirjutab kasutaja nimega Aadu&Co?!
Iga teise pildi peal (facebook) lastakse natsi saluuti ja flora lippudele pannakse mingi haakristi meenutab junn, mis muidugi ei ole kindlasti haakrist, aga miskipärast ei suudeti ise midagi sisukamat ise välja mõelda.
Kõigil parema tiiva ajukääbikutel on vajalik panna 88, 12 või mõni muu number ka oma kasutajanime taha ja see on ka juhuslikult valitud.

kesa
05.07.10, 09:50
Ei saa aru, mida need isehakanud natsikütid, minizuroffid vinguvad, looge mõne klubi toetuseks (kasvõi Lasnamäe Ajax) oma anti-fa, anti-ra või anti-flo fännigrupp ja näidake statal flora nn. natsifännidele koht kätte.
Tekitage uus rivaliteet, tooge elevust liigavutti.

Tegelikult kuulub jalgpall kõigile, maailm kubiseb erinevate taustade, maailmavaadetega fännigruppidest. Kõigil on koht päikese all.
Häbenema ei peaks mõne fännigrupi maailmavaadet vaid tühje tribüüne.

http://www.footballderbies.com/forum/viewforum.php?f=24
http://www.footballderbies.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=7454

http://img708.imageshack.us/img708/787/italienskafirmorkj2.jpg (http://img708.imageshack.us/i/italienskafirmorkj2.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Vähetuntud vutivaatleja
05.07.10, 12:32
Ma ütleks, et kui inimene on idioot, siis ei saa ka tema seda kontrollida.

Ma ei ole siiani kohanud mitte ühtegi inimest, kes tunnistaks, et ta on idioot sõltumata sellest, kas ta on ehitaja, rekkamees või sibi. Haritumatest inimestest ei hakka siinjuures rääkimagi. Igal ühel on õigus oma arvamusele ja erinevalt paljudest teistest, kaasaarvatud siin foorumis sõnavõtjatest, ma tunnustan seda. Ma ei väida, et sinul või Hitlerist öösiti und nägevate inimeste seisukohad oleksid valed. Iga inimese hinnangud on mingitel konkreetsetel põhjustel just sellisena välja kujunenud. Ma ei ole provokatiivne. Kuid ma eeldan, et ennast mitte idioodiks pidav inimene suudaks veidi ka analüüsida teema tagamaad ega lahmi niisama sisutuid hüüdlauseid. Silmaklappidega elamine ning piiratud mõttemaailm ei ilusta mitte ühetgi inimest. Ning veelgi vähem näitab see, et inimene ei ole idioot. Ma loodan, et ka kõige tulisem rahvuslane mõistab, et iga riigi rahvuslus on omanäoline ning selle sisu otseselt vastukäiv teistele rahvuslustele. Vastupidisel juhul kaotab rahvuslik idee oma sisu. Sellest tekib ka konflikt, mida paluti selgitada. Paraku ei suudetud talle seda selgitust pakkuda. Milles see võimetus oma nägemust selgitada ja küsimusele vastust anda seisneb, teavad vaid osalejad.

elx
05.07.10, 12:42
Minul tekkis vaid küsimus - kus on ühendatud Hitler ja rahvuslus? Ka sellele pole vastust antud. See, kui rahvuslane arvab, et A. Hitler oli tore onu, ei ühenda veel neid kahte teemat vaid toob esile ka rahvusslase teisi väärtuseid.

Nahkpea
05.07.10, 19:04
Kõigil parema tiiva ajukääbikutel on vajalik panna 88, 12 või mõni muu number ka oma kasutajanime taha ja see on ka juhuslikult valitud.

Häirib see sind kui seal 88, 18 või 14 on? Ja kes oled sina üldse, et kedagi ajukääbikuks nimetad? Mille poolest sinu intelligents kõrgem on?

818
06.07.10, 19:36
Naljaninad.... Kordan veelkord, seda teemat, mis siin kirgi jälle kütab, olen ma juba mitmeid kordi oma vaatenurgast lähtudes, igasuguste targutajate, provokaatorite ja uudishimulike inimeste rõõmustamiseks ja teadmishimu rahuldamiseks, lahti seletanud.
Kui huvilised iseseisvalt ei viitsi veidikene uurida, siis minu jaoks on see võõras mure, kuid selle pärast pole vaja kohe mind või teisi inimesi Paremast Tiivast ajukääbikuteks tituleerida....