7. jaanuar
kell ??.?? Tallinna FC Levadia II - FC Atletik 7:2
10. jaanuar
kell ??.?? Tallinna FC Levadia II - TJK Legion 3:1
kell 15.00 Tallinna FC Levadia - Panevežyse Ekranas (LIT) 1:2
16. jaanuar
kell 13.00 FC Kuressaare - Kiviõli Tamme Auto 4:4
kell 13.00 Põlva FC Lootos - Tartu JK Tammeka 0:3
kell 14.00 Tallinna FC Levadia - MTTU Ashgabad (TM) 1:3
kell 15.00 Rakvere FC Flora - Jõhvi JK Orbiit 1:4
kell 17.00 Tallinna FC Flora II - Kohtla-Järve FC Lootus 1:0
kell ??.?? Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve JK Alko 9:0
17. jaanuar
kell 12.00 Tallinna FC Levadia II - Lasnamäe FC Ajax 1:0
kell 14.00 Tallinna FC Levadia - Kiievi Dünamo (UKR) 0:1
19. jaanuar
kell ??.?? FC Lahti (FIN) - Nõmme JK Kalju 5:0
kell 14.00 Tallinna FC Levadia - Venemaa klubide koondis (RUS) 1:1
22. jaanuar
kell 17.00 Riia Skonto (LAT) - Nõmme JK Kalju 5:0
23. jaanuar
kell 14.30 Eesti U-19 - Viljandi JK Tulevik 3:1
28. jaanuar
kell 20.30 Tabasalu Palliklubi - Paide linnameeskond 4:6
29. jaanuar
kell 17.45 Riia Skonto (LAT) - Tallinna FC Flora 3:0
kell 20.00 Valkeakoski Haka (FIN) - Viljandi JK Tulevik 2:1
30. jaanuar
kell 10.00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 2:0
kell 12.00 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Flora II 1:1
kell 13.00 JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka 1:3
kell 14.00 Rakvere FC Flora - JK Dünamo Tallinn 1:0
kell ??.?? KuPS (FIN) - Viljandi JK Tulevik 3:0
31. jaanuar
kell 12.00 JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve FC Lootus 3:3
2. veebruar
kell ??.?? FBK Kaunas (LIT) - Narva JK Trans 1:0
3. veebruar
kell 12.45 CD Tenerife II (SPA3) - Nõmme JK Kalju 5:0
kell 23.30 CD Marino (SPA4) - Nõmme JK Kalju 1:2
5. veebruar
kell 13.00 FC Honka Espoo (FIN) - Tallinna FC Levadia 2:0
kell 17.30 Riia Skonto (LAT) - JK Sillamäe Kalev 3:1
kell 19.30 Viljandi JK Tulevik - Pärnu JK Vaprus 1:0
kell ??.?? FK Suduva (LIT) - Narva JK Trans 3:1
6. veebruar
kell 12.00 Tallinna FC Flora - Paide linnameeskond 2:0
kell 13.00 JK Tallinna Kalev - Tallinna JK Dünamo 6:0
kell 14.00 FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia II 3:1
kell 14.00 Tartu JK Tammeka - FK Jurmala (LAT) 1:0
kell 16.00 Rakvere FC Flora - Lasnamäe FC Ajax 3:0
7. veebruar
kell 14.00 Tallinna FC Flora II - Türi JK Ganvix 2:1
kell ??.?? JK Sillamäe Kalev - JK Sillamäe Kalev II 1:0
8. veebruar
kell ??.?? FK Inkaras (LIT) - Narva JK Trans 1:1
10. veebruar
kell 13.00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 0:2
kell 17.30 Kohtla-Järve FC Lootus - Kohtla-Järve JK Alko 6:1
11. veebruar
kell 14.30 Valkeakoski Haka (FIN) - Nõmme JK Kalju 1:1
12. veebruar
kell 19.00 Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka 2:2
13. veebruar
kell 12.00 Tallinna FC Levadia - JK Tallinna Kalev 2:1
kell 12.00 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 4:0
kell 13.00 FC Viikingit (FIN) - Kohtla-Järve FC Lootus 2:0
kell 14.00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 1:3
kell 16.00 Rakvere FC Flora - Tallinna FC Flora II 2:2
14. veebruar
kell 13.00 MyPa-47 (FIN) - Nõmme JK Kalju 1:0
kell 16.00 Tallinna FC Levadia II - TJK Legion 9:0
17. veebruar
kell 14.00 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1:1
kell 16.30 Brondby IF (DEN) - Tallinna FC Flora 4:0
20. veebruar
kell 14.00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 0:3
kell 16.00 Rakvere FC Flora - Kohtla-Järve JK Alko 6:1
kell ??.?? Paide linnameeskond - JK Tallinna Kalev 2:0
21. veebruar
kell 12.00 Tallinna FC Levadia II - Kiviõli Tamme Auto 1:1
24. veebruar
kell 14.00 FC Atlantis (FIN) - Nõmme JK Kalju 1:8
26. veebruar
kell 12.45 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev 1:0
27. veebruar
kell 14.00 FC Kuressaare - JK Tallinna Kalev 2:4
kell 14.00 Stockholmi AIK (SWE) - Tallinna FC Flora 2:1
kell ??.?? SK 10 Premium Tartu - Narva JK Trans 3:7
kell ??.?? FK Jelgava (LAT) - Tartu JK Tammeka 1:5
28. veebruar
kell 12.00 Tallinna FC Flora II - Tallinna FC Levadia II 1:1
kell ??.?? FK Jurmala (LAT) - Tartu JK Tammeka 0:1
3. märts
kell ??.?? Kohtla-Järve FC Lootus - Narva JK Trans 3:2
6. märts
kell 10.00 FC Kuressaare - Rakvere FC Flora 3:0
kell 12.00 Viljandi JK Tulevik - FK Jauniba Riga (LAT) 0:0
kell 14.00 IF Gnistan (FIN3) - JK Tallinna Kalev 1:1
kell ??.?? Tallinna FC Levadia II - FC Atletik 7:2
10. jaanuar
kell ??.?? Tallinna FC Levadia II - TJK Legion 3:1
kell 15.00 Tallinna FC Levadia - Panevežyse Ekranas (LIT) 1:2
16. jaanuar
kell 13.00 FC Kuressaare - Kiviõli Tamme Auto 4:4
kell 13.00 Põlva FC Lootos - Tartu JK Tammeka 0:3
kell 14.00 Tallinna FC Levadia - MTTU Ashgabad (TM) 1:3
kell 15.00 Rakvere FC Flora - Jõhvi JK Orbiit 1:4
kell 17.00 Tallinna FC Flora II - Kohtla-Järve FC Lootus 1:0
kell ??.?? Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve JK Alko 9:0
17. jaanuar
kell 12.00 Tallinna FC Levadia II - Lasnamäe FC Ajax 1:0
kell 14.00 Tallinna FC Levadia - Kiievi Dünamo (UKR) 0:1
19. jaanuar
kell ??.?? FC Lahti (FIN) - Nõmme JK Kalju 5:0
kell 14.00 Tallinna FC Levadia - Venemaa klubide koondis (RUS) 1:1
22. jaanuar
kell 17.00 Riia Skonto (LAT) - Nõmme JK Kalju 5:0
23. jaanuar
kell 14.30 Eesti U-19 - Viljandi JK Tulevik 3:1
28. jaanuar
kell 20.30 Tabasalu Palliklubi - Paide linnameeskond 4:6
29. jaanuar
kell 17.45 Riia Skonto (LAT) - Tallinna FC Flora 3:0
kell 20.00 Valkeakoski Haka (FIN) - Viljandi JK Tulevik 2:1
30. jaanuar
kell 10.00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 2:0
kell 12.00 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Flora II 1:1
kell 13.00 JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka 1:3
kell 14.00 Rakvere FC Flora - JK Dünamo Tallinn 1:0
kell ??.?? KuPS (FIN) - Viljandi JK Tulevik 3:0
31. jaanuar
kell 12.00 JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve FC Lootus 3:3
2. veebruar
kell ??.?? FBK Kaunas (LIT) - Narva JK Trans 1:0
3. veebruar
kell 12.45 CD Tenerife II (SPA3) - Nõmme JK Kalju 5:0
kell 23.30 CD Marino (SPA4) - Nõmme JK Kalju 1:2
5. veebruar
kell 13.00 FC Honka Espoo (FIN) - Tallinna FC Levadia 2:0
kell 17.30 Riia Skonto (LAT) - JK Sillamäe Kalev 3:1
kell 19.30 Viljandi JK Tulevik - Pärnu JK Vaprus 1:0
kell ??.?? FK Suduva (LIT) - Narva JK Trans 3:1
6. veebruar
kell 12.00 Tallinna FC Flora - Paide linnameeskond 2:0
kell 13.00 JK Tallinna Kalev - Tallinna JK Dünamo 6:0
kell 14.00 FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia II 3:1
kell 14.00 Tartu JK Tammeka - FK Jurmala (LAT) 1:0
kell 16.00 Rakvere FC Flora - Lasnamäe FC Ajax 3:0
7. veebruar
kell 14.00 Tallinna FC Flora II - Türi JK Ganvix 2:1
kell ??.?? JK Sillamäe Kalev - JK Sillamäe Kalev II 1:0
8. veebruar
kell ??.?? FK Inkaras (LIT) - Narva JK Trans 1:1
10. veebruar
kell 13.00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 0:2
kell 17.30 Kohtla-Järve FC Lootus - Kohtla-Järve JK Alko 6:1
11. veebruar
kell 14.30 Valkeakoski Haka (FIN) - Nõmme JK Kalju 1:1
12. veebruar
kell 19.00 Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka 2:2
13. veebruar
kell 12.00 Tallinna FC Levadia - JK Tallinna Kalev 2:1
kell 12.00 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 4:0
kell 13.00 FC Viikingit (FIN) - Kohtla-Järve FC Lootus 2:0
kell 14.00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 1:3
kell 16.00 Rakvere FC Flora - Tallinna FC Flora II 2:2
14. veebruar
kell 13.00 MyPa-47 (FIN) - Nõmme JK Kalju 1:0
kell 16.00 Tallinna FC Levadia II - TJK Legion 9:0
17. veebruar
kell 14.00 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1:1
kell 16.30 Brondby IF (DEN) - Tallinna FC Flora 4:0
20. veebruar
kell 14.00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 0:3
kell 16.00 Rakvere FC Flora - Kohtla-Järve JK Alko 6:1
kell ??.?? Paide linnameeskond - JK Tallinna Kalev 2:0
21. veebruar
kell 12.00 Tallinna FC Levadia II - Kiviõli Tamme Auto 1:1
24. veebruar
kell 14.00 FC Atlantis (FIN) - Nõmme JK Kalju 1:8
26. veebruar
kell 12.45 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev 1:0
27. veebruar
kell 14.00 FC Kuressaare - JK Tallinna Kalev 2:4
kell 14.00 Stockholmi AIK (SWE) - Tallinna FC Flora 2:1
kell ??.?? SK 10 Premium Tartu - Narva JK Trans 3:7
kell ??.?? FK Jelgava (LAT) - Tartu JK Tammeka 1:5
28. veebruar
kell 12.00 Tallinna FC Flora II - Tallinna FC Levadia II 1:1
kell ??.?? FK Jurmala (LAT) - Tartu JK Tammeka 0:1
3. märts
kell ??.?? Kohtla-Järve FC Lootus - Narva JK Trans 3:2
6. märts
kell 10.00 FC Kuressaare - Rakvere FC Flora 3:0
kell 12.00 Viljandi JK Tulevik - FK Jauniba Riga (LAT) 0:0
kell 14.00 IF Gnistan (FIN3) - JK Tallinna Kalev 1:1
Kommentaar