PDA

View Full Version : ValiceCar CUP`10



ValiceCar
31.01.10, 22:09
Ka see aasta toimub saalijalpalliturniir ValiceCar CUP

Hea korraldus, ilusad karikad ja huvitavad auhinnad ootavad Teid!

Toimumise aeg: 20.03.2010

Turniir toimub Pärnu-Jaagupi spordikeskuses

Osavõtumaks: 1000 EEK

Võiskonna suurus (kuni 10 mängijat)

Registreerimine: 55560844, 55643128 või e-mail wintercup09@hot.ee

Turniirile on oodatud 12 meeskonda
Mägitakse futsali palliga
Mänguaeg: 11 min, alates poolfiinaalidest 2x7. Mängude viimane minut - puhas aeg

Turniiri juhendi saadame reg. meeskondadele e-mailile

barcelona44
14.02.10, 14:03
mis meeskonnad on juba registreerunud?

ValiceCar
15.02.10, 13:47
Hetkel on registreerunud:

ValiceCar
NOTE
Pärnu-Jaagupi
Pärnu utd.
LivalSport

ValiceCar
22.02.10, 16:51
Hetkel on registreerunud:

ValiceCar
NOTE
Pärnu-Jaagupi
Pärnu utd.
LivalSport
Metropool
Raketa
Risti FC

ValiceCar
27.02.10, 20:08
Hetkel registreeritud

ValiceCar
NOTE
Pärnu-Jaagupi
Pärnu utd.
LivalSport
Metropool
Raketa
Risti FC
JK Ummistuse

ValiceCar
04.03.10, 16:25
Hetkel registreeritud:

1.ValiceCar
2.Pärnu utd.
3.Pärnu-Jaagupi
4.LivalSport
5.Metropool
6.Raketa
7.Risti FC
8.JK Ummistuse
9.Vaprus U17
10.FC Štrommi

barcelona44
08.03.10, 13:13
juurde ka regand keegi veel?

ValiceCar
09.03.10, 16:09
Registreeritud:

1.ValiceCar
2.Pärnu utd.
3.Pärnu-Jaagupi
4.LivalSport
5.Metropool
6.TSA Team
7.Risti FC
8.JK Ummistuse
9.Vaprus U17
10.FC Štrommi
11.PSK Alexela
12.

Üks koht veel vaba!

barcelona44
11.03.10, 14:33
mis päeval umbes alagrupid loositakse?

PSK Alexela
11.03.10, 18:07
huvitav et Alexela kirjas on:S peale Futsal Pro Winter 2.etappi arutasime seda turniiri asja ja nagu j2i lõplik otsus et me ei sõida kuna paljud põhimehed ei saa tulla:s imelik...pean asja uurima

kaitz
16.03.10, 23:01
Registreeritud:

1.ValiceCar
2.Pärnu utd.
3.Pärnu-Jaagupi
4.LivalSport
5.Metropool
6.TSA Team
7.Risti FC
8.JK Ummistuse
9.Vaprus U17
10.FC Štrommi
11.PSK Alexela
12.

Üks koht veel vaba!

FC Abja on siis kirjas:p

ValiceCar
18.03.10, 21:17
GROUP A

ValiceCar
Metropool
Pärnu-Jaagupi
Märjamaa Kompanii

GROUP B

TSA Team
Risti FC
WC Guwalda
Pärnu UTD

GROUP C

LivalSport
PSK Alexela
FC Štrommi
FC Abja

9:00 ValiceCar - Märjamaa Kompanii
9:15 Metropool - Pärnu-Jaagupi
9:30 TSA Team - Pärnu UTD
9:45 Risti FC - WC Guwalda
10:00 LivalSport - FC Abja
10:15 PSK Alexela - FC Štrommi
10:30 Märjamaa Kompanii - Metropool
10:45 Pärnu-Jaagupi - ValiceCar
11:00 Pärnu UTD - Risti FC
11:15 WC Guwalda - TSA Team
11:30 FC Abja - PSK Alexela
11:45 FC Štrommi - LivalSport
12:00 ValiceCar - Metropool
12:15 Pärnu-Jaagupi - Märjamaa Kompanii
12:30 TSA Team - Risti FC
12:45 WC Guwalda - Pärnu UTD
13:00 LivalSport - PSK Alexela
13:15 FC Štrommi - FC Abja

13:45 Q - Q
14:00 Q - Q
14:15 Q - Q
14:30 Q - Q
14:45 1/4 - 1/4
15:00 1/4 - 1/4
15:15 1/4 - 1/4
15:30 1/4 - 1/4
15:45 1/2 - 1/2
16:05 1/2 - 1/2

16:35 3-d place - 3-d place

16:55 Final - Final

mik268
20.03.10, 20:18
Väga hea korraldus ja meeskondade tase oli suht võrdne
Kohtunikud oma ala profid , kuigi mõned apsud olid aga juhtub ikka, yldiselt väga tip-top
kahju ainult, et ei suutnud Valicecar-i vastu veerand finaalis midagi keerutada, peale yhe :D:D
ja kui aus olla siis mina ei saa siiamaani aru , kuidas me ainult oma alagrupi meeskondadega mängisime, ju siis ei ole see jäähoki systeem minu ala :D
Ootame juba uut turniiri
Edu teile

kaitz
20.03.10, 22:41
GROUP A

ValiceCar
Metropool
Pärnu-Jaagupi
Märjamaa Kompanii

GROUP B

TSA Team
Risti FC
WC Guwalda
Pärnu UTD

GROUP C

LivalSport
PSK Alexela
FC Štrommi
FC Abja

9:00 ValiceCar - Märjamaa Kompanii
9:15 Metropool - Pärnu-Jaagupi
9:30 TSA Team - Pärnu UTD
9:45 Risti FC - WC Guwalda
10:00 LivalSport - FC Abja 2:2 Reio,Kaspar.
10:15 PSK Alexela - FC Štrommi
10:30 Märjamaa Kompanii - Metropool
10:45 Pärnu-Jaagupi - ValiceCar
11:00 Pärnu UTD - Risti FC
11:15 WC Guwalda - TSA Team
11:30 FC Abja - PSK Alexela 1:0 Helari.
11:45 FC Štrommi - LivalSport
12:00 ValiceCar - Metropool
12:15 Pärnu-Jaagupi - Märjamaa Kompanii
12:30 TSA Team - Risti FC
12:45 WC Guwalda - Pärnu UTD
13:00 LivalSport - PSK Alexela
13:15 FC Štrommi - FC Abja 1:1 Tanel.

13:45 Q - Q
14:00 Q - Q
14:15 Q - Q
14:30 Q - Q
14:45 1/4 - 1/4
15:00 1/4 - 1/4
15:15 1/4 - 1/4
15:30 1/4 FC ABJA - Pärnu Jaagupi 0:0 pen 1:0 Rait. 1/4
15:45 1/2 - 1/2
16:05 1/2 FC ABJA - TSA Team 0:1 1/2

16:35 3-d place FC ABJA - Lival Sport 0:4 3-d place

16:55 Final - Final


FC Abja julgen pakkuda oli turniiri noorim võistkond,aga tuleb vist4.kohaga rahul olla,kuigi koht,mis ei maksa midagi. Natukene kummaline oli alguses kohaneda futsali palli ja reeglitega ja nuh jh üldiselt tore turniir.Edu edaspidiseks. Minuarust oli Parim sats mängustealilt TSA Team.

eidzio
21.03.10, 20:28
1. ValiceCar
2. TSA Team
3. LivalSport
4. FC Abja

Oli vist nii...

ValiceCar
22.03.10, 21:02
GROUP STAGE ValiceCar 6 - 1 Märjamaa
GROUP STAGE Metropool 2 - 3 Pärnu-Jaagupi

GROUP STAGE WC Guwalda 2 - 0 Pärnu UTD
GROUP STAGE LivalSport 2 - 2 FC Abja
GROUP STAGE PSK Alexela 2 - 2 FC Štrommi
GROUP STAGE Märjamaa 0 - 0 Metropool
GROUP STAGE P-Jaagupi 0 - 3 ValiceCar
GROUP STAGE Pärnu UTD 0 - 2 TSA Team
GROUP STAGE FC Abja 1 - 0 PSK Alexela
GROUP STAGE FC Štrommi 1 - 4 LivalSport
GROUP STAGE ValiceCar 0 - 0 Metropool
GROUP STAGE P-Jaagupi 2 - 0 Märjamaa Kompanii
GROUP STAGE TSA Team 4 - 0 WC Guwalda
GROUP STAGE LivalSport 1 - 1 PSK Alexela
GROUP STAGE FC Štrommi 1 - 1 FC Abja

QUALIFYING ROUND PSK Alexela 3 - 2 FC Štrommi
QUALIFYING ROUND Metropool 2 - 0 Märjamaa Kompanii
QUALIFYING ROUND WC Guwalda 0 - 5 Pärnu UTD

QUARTER-FINAL TSA Team 2 - 2 PSK Alexela pen. 3-1
QUARTER-FINAL ValiceCar 4 - 0 Metropool
QUARTER-FINAL LivalSport 4 - 0 Pärnu UTD
QUARTER-FINAL FC Abja 0 - 0 Pärnu-Jaagupi pen. 1-0

SEMI-FINAL ValiceCar 3 - 1 LivalSport
SEMI-FINAL TSA Team 1 - 0 FC Abja

MATCH FOR THIRD PLACE LivalSport 4 - 0 FC Abja

FINAL ValiceCar 1 - 1 TSA Team pen. 3-2
Artur Pinka 10' Jüri Amosov 2'

ValiceCar
22.03.10, 21:03
BEST PLAYER Pavel Apalinskii ( TSA Team )
BEST GOALKEEPER Kalev Moppel ( ValiceCar )
BEST GOALSCORER Deniss Jeršov ( LivalSport ) 5

Jenkamees
23.03.10, 11:34
Mulle meeldis vastastest kõige rohkem FC Abja. Väga ilusat jalgpalli mängisid. Kui nüüd veidi liha veel luudele juurde kasvab siis võib neist asja saada :)

riyanjason
15.07.10, 09:26
Juba sellel pühapäeval toimub Nõmme Spordikeskuse rannajalgpalliAreenal hooaja esimene peaproov nii publikule, kui ka mängijatele!
Pühapäeva 30. mai AJAKAVA:10.00 Nõmme Kevadpäevade rannajalgpalliturniir vilistatakse alanuks!