320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hiinlane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hiinlane

    Me ei ole rassistid.

    #2
    T6esti või??
    Iv seen better days

    Kommentaar


      #3

      Kommentaar


        #4
        mis seos on hiinlasel jaapani animestaaridega?

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Noonik Vaata postitust
          mis seos on hiinlasel jaapani animestaaridega?
          Mone jaoks on ilmselt koik pilukad hiinlased...

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
            Mone jaoks on ilmselt koik pilukad hiinlased...
            Aga kusjuures oleme meie nende jaoks samuti kõik ühesugused. Kui meie suudame ikka tänaval suuremal jaol vahet teha, kas tegu on eestlase, venelase või soomlasega, siis nemad 100% kindlasti mitte.

            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
            Mone jaoks on ilmselt koik pilukad hiinlased...
            Ja siis nad solvuvad, kui japse hiinlasteks kutsuda, või hiinlasi japsideks.
            KILID rsk.

            Infoks:
            14. veebruaril 2010. algab hiina kalendri järgi uus YANG METALL TIIGRI aasta.

            Algava aasta märgusõnad on raha, väärtused, kvaliteet, aga ka jõud, julgus ja ambitsioonid. Tegemist on aastaga, mis on täis vastuolusid, riske ja võimalusi – tuleb õige hetk ära tabada. Et Yang Metall Tiigri aasta meile häid võimalusi looks, tasub uus aasta austusega vastu võtta. Idamaade traditsioonide järgi tähistatakse uue aasta saabumist paari nädala jooksul.
            Algselt postitas alehis
            "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
            Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

            Kommentaar


              #7

              Algselt postitas alehis
              "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
              Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                Aga kusjuures oleme meie nende jaoks samuti kõik ühesugused. Kui meie suudame ikka tänaval suuremal jaol vahet teha, kas tegu on eestlase, venelase või soomlasega, siis nemad 100% kindlasti mitte.
                No mina küll teen vahet jaapanlastel ja hiinlastel näiteks. Paremini kui näiteks rootslasel ja norralasel. Vietnaamlasel ja mongolil peaks vist igaüks oskama vahet teha kui neid näeks. Muidugi hiinlastel ei ole üks ühine rahvus, nagu ka hispaanlastel... Jaapanlased on siiski päris erinevad teistest asiaatidest muideks ja sellepärast on neid ka eurooplastel kergem teistest eristada.

                Pilukad saavad küll aru, kes on pohja euroopast, kes keskeuroopast muideks. Vähemalt sama hästi kui neegrid, araablased, ladina ameeriklased ja kaukaaslased, kes pidevalt küsivad, kas ma olen rootslane voi skandinaavlane.

                Eestlasel ja soomlasel ei oskagi vahet teha eriti keegi muu kui soomlane ja eestlane, välja arvatud need inimesed, kes on eestlaste ja soomlastega rohkem kokku puutunud.

                Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                Ja siis nad solvuvad, kui japse hiinlasteks kutsuda, või hiinlasi japsideks. KILID rsk.
                Ja eestlased ei solvu kui neid venelasteks kutsuda? Muideks päris tihti juhtub midagi sellist kui suhelda brittidega näiteks, kes vahest arvavad, et eestlased räägivad vene keelt voi, et eesti on osa venemaast jne. Mitu-mitu korda juhtunud.

                Muideks kui sa natuke ajalugu tunneks siis sa saaks aru, miks hiinlastele eriti ei meeldu kui neid jaapanlasteks kutsutakse.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                  Muidugi hiinlastel ei ole üks ühine rahvus, nagu ka hispaanlastel... Mis hispaanlsed siia puutusid? Kukkusid targutama?

                  Ja eestlased ei solvu kui neid venelasteks kutsuda? Muideks päris tihti juhtub midagi sellist kui suhelda brittidega näiteks, kes vahest arvavad, et eestlased räägivad vene keelt voi, et eesti on osa venemaast jne. Mitu-mitu korda juhtunud. A miks ma peaks siukeste peale solvuma? Selgitan asja ära ja korras. Kui inimene sellest aru ei saa, siis palju õnne, aga solvuda ma ei näe mõtet.

                  Muideks kui sa natuke ajalugu tunneks siis sa saaks aru, miks hiinlastele eriti ei meeldu kui neid jaapanlasteks kutsutakse.Ajalool ei ole siin midagi pistmist. Ise ju pidid ka solvuma, kui sind venelaseks kutsuda
                  Peace!
                  Algselt postitas alehis
                  "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                  Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                  Kommentaar


                    #10
                    Sa tahad oelda, et enamus eestlasi ei tunne ennast ebamugavalt kui neid venelasteks kutsutakse?

                    Hispaaniat mainisin lihtsalt sellepärast, et sellist rahvust nagu hispaanlased pole päriselt olemas nagu ka hiinlaste rahvust, kuigi tihti seda arvatakse. Pealegi mulle meeldib targutada...

                    Ma ei solvu kui peale seda kui ütlen, et olen eestlane keegi arvab, et ma pean siis rääkima vene keelt, kuid jah tunnen ennast vahest natuke ebamugavalt, eriti kui hakatakse mingisugust joru ajama sellest, et Eesti on ju ikka ajalooliselt venemaa osa jne. Samas kui pakutakse, et olen rootslane siis ei tunne midagi sellist.

                    Arvad, et see ei ole kuidagi ajalooga seotud?

                    Kommentaar

                    Working...
                    X