320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kogemusi Tele2 kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kogemusi Tele2 kohta

    Sõbrad kes on Tele2 võrgus, andke palun tagasisidet mis on teie silmis selle operaatori suurimad puudused? Seejuures tahaks ära hoida situatsiooni, kus iga lits oma .. kiidab. Sooviks konkreetset infot.

    Mille peale mõni kord hambaid krigistate, kui teate et mingis teises võrgus on asi paremini lahendatud? Ehk on hoopis miskit sellist, mille üle eriti rahul olete?

    Levi nii kõnel, kui muul andmesidel, lisateenused, klienditeenindus jne.

    Täna sain selles osas vähemalt targemaks, et ka neil on M-ID alates 15. detsembrist olemas (mingil põhjusel pole sellest aga laialt teavitatud, ometi hoidsin ma sellel silma peal) ja kaalun teenusepakkuja vahetust.
    Tele2 vana imago hoiab mind aga veel tagasi.. kuid vähemalt klienditeenindus vastas lihtsale küsimusele e-maili teel kiiremini kui EMT

    Ühtlasi võiksite siis ka mainida, kas te peale helistamise veel midagi teete, sest ainult helistamise ja SMS saatmise teenusega saavad vist kõik kenasti hakkama.

    Tänud.
    BVB - Vaprus

    #2
    kui mustakal elasin... siis paneelmajade vahel olid leviagud... nüüd kolisin nõmmele, ja levi on ok....

    hinnad ka enamvähem soodsad... neid saad ise muidugi võrrelda... vahepeal kasutan wapi, vajalikud asjad saan sellega ära õiendatud...

    ega ma eriti mingit suurt abi sulle anda ei oska, pole eriline momblahäkker vms.

    Kommentaar


      #3
      mul tele2 kõnekaart. Klienditeenindusest olen kunagi midagi küsinud sain kiiresti pädeva vastuse.

      GPRS ja WAP olen kasutanud, toimib. Ei kurda absoluutselt ja probleeme ei ole

      Kommentaar


        #4
        Iseteenindus (netis)on ka täitsa ok neil ja saab kõik asjad ilusasti aetud.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          #5
          Siiani pole midagi kurta, telefonid on odavad, hinnad on soodsad, levi on hea. EMT peaks värisema tegelt ja küllap nad vaikselt värisevadki. Ilma firmadest klientideta oleks neil pillid koos juba.

          Varem kasutasin teenustest veel M15 internet vms, kui "tellis" töökorras oli.
          AILTON

          Kommentaar


            #6
            Kui oled üksik ja keegi sulle sõnumeid ei saada, siis Tele 2 ikka saadab.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Epic Vaata postitust
              Kui oled üksik ja keegi sulle sõnumeid ei saada, siis Tele 2 ikka saadab.
              duubel rsk

              Kommentaar


                #8
                Selles suhtes pole ilmselt vahet - ka EMT peab mind paar korda kuus meeles. Ikka tuletatakse meelde, et ma nende surfporti kasutaksin või teevad nad mingi "hüpersuper pakkumise". Ok, mõni kord on ka mingi hea hinnaga kontserdipileteid pakkumisel.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  #9
                  Mina olin just see inimene, kes tõmbas mõned päevad tagasi Tele2.st minema. Ehk siis EMT-sse.
                  Tegin kalkulatsioone ja värke ja kuna ma väga palju ei helista (Arved kusagil 200-300 vahel tavaliselt), siis leidsin, et kuna enamjaolt rakendan 3-4 numbrit, kellega räägin rohkem, kui 23 sekundit ja need on EMT.sse kuuluvad, siis tundus olevat loogiline lüke.
                  EMT-l on 1 (EMT) number tasuta noortel vms. ja 3 sõbranumbrit (Kes kõik peavad kuuluma EMT.sse) millele helistamine 25senti minut.

                  Miks ma lahkusin Tele2-st?

                  Seepärast, et olles mingi vähemalt 3 aastat olnud viks ja viisakas klient, kes maksab püsikorraldusega arveid ja kõike muud paremat( Ettegi maksnud vahepeal, kui välismaale mindud on jne), pean vaatama, kuidas tuuakse kliente üle mingi 25 senti minutis. Miks mulle seda ei pakuta? Labane võte küll, sest see on ju kõigest 3kuud, edasi paned ikka sama täie rauaga vms.Aga ikkagi. Muidugi pärast EMT.s avalduse tegemist helistati Tele2.st ka 3-4korda. Olin vahepeal loengutes ja trennis ja telefon oli hääletu, aga eeldan, et pakutigi seda 3kuu soodust, et ma mitte ära ei läheks vms.

                  Ühesõnaga üks asi on kindel, et see tele2-e kampaania on jama (minu jaoks) ja ei tee mind õnnelikuks. MinuEMT paketiga aga jäävad mulle mu 25sendised sõbrakõned elu lõpuni (siiras loll mõttekäik).

                  Kommentaar


                    #10
                    Vaatasin just telefoni ekraani, et teada saada, mis operaator mul on. Ja ossa nugis, ongi tele2!? Arvete suurust ei tea, sest läheb otsekorraldusega maha. Ainsad suured arved tulid siis, kui ma Venemaal olin ja kunagi katseeksitusmeetodil teada sain, et Venemaalt Eestisse helistamine maksis ~60 eeku minutis. Levi on Tallinnas ka normaalne, maal ei tea. Sõnumeid saadetakse ka vahepeal, see on pask.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                      Miks ma lahkusin Tele2-st?

                      Seepärast, et olles mingi vähemalt 3 aastat olnud viks ja viisakas klient, kes maksab püsikorraldusega arveid ja kõike muud paremat( Ettegi maksnud vahepeal, kui välismaale mindud on jne), pean vaatama, kuidas tuuakse kliente üle mingi 25 senti minutis. Miks mulle seda ei pakuta? Labane võte küll, sest see on ju kõigest 3kuud, edasi paned ikka sama täie rauaga vms.Aga ikkagi. Muidugi pärast EMT.s avalduse tegemist helistati Tele2.st ka 3-4korda. Olin vahepeal loengutes ja trennis ja telefon oli hääletu, aga eeldan, et pakutigi seda 3kuu soodust, et ma mitte ära ei läheks vms.
                      Ise ka irvitan, et kes loll selle reklaami peale operaatorit vahetama hakkaks. Tegelikult tahtsin rääkida aga nendest pikkadest kliendiks olemistest.. mina olen siis EMT-s olnud 1999 oktoobrist. Vahel oli küll number tööandja käes ja seetõttu jääb ametlikust 10-aastasest staa˛ist paar kuud puudu. Kuid jah - kui lähed klienditeenindaja juurde ja küsid, kas selle pika kliendisuhte eest ka miskit head saab peale selle, et oma sünnipäeval poole hinnaga rääkida saad ning saad vastu vaid naeratades pakkumisi uute "toredate" teenuste kohta, siis on selge, et pikaajalisel kliendisuhtel pole mingit väärtust ja seda teenusepakkujast sõltumata.

                      Juttu, et lahkudes tehakse mingeid viimase hetke pakkumisi, olen varemgi kuulnud, eks vaatame.. mõtlen siin veel paar päeva ja siis teen vastava otsuse korral omad sammud.

                      Mis puutub aga sõbranumbritesse, siis mul kipub vastupidi olema.. kõik on juba EMTst jalga lasknud.. enamasti küll Elisasse. Kõige pikemad ja kõige rohkem on kõnesid aga just tele2-e, seepärast ka huvi sinna poole.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        #12
                        Samuti ka mina Tele 2. Levi oli kunagi ilge pauk, aga nüüd on nad tõesti vaeva näinud ja levi väga hea. Ei ole veel probleeme olnud ja mulle meeldib see ka, et iseteenindus on( netist saan koguaeg oma arvet vaadata ja mille eest kui palju jne).

                        Kommentaar


                          #13
                          Elisa on ju kallis?
                          Jalgpall

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            pikaajalisel kliendisuhtel pole mingit väärtust ja seda teenusepakkujast sõltumata.
                            Indeed. Mul oli vahepeal ka firma nimel number ja firma on üle 10 aasta olnud EMT klient, jäämata seejuures kordagi võlgu. Ja siis tekkis olukord, kus otsekorraldusega ei läinud kogu summa üle, vaid mingi 100 eeki jäi miinust. Selle asemel, et viisakalt teatada, et nii ja nii, tõmmati mul järgmisel päeval lihtsalt toru kinni, väljuvad kõned piiratud. Kuigi ma kandsin teiselt arvelt KOHE selle puuduoleva soti ära, lülitati mul väljuvad kõned jälle sisse umbes kahe faking nädala pärast. Pole vist vaja öelda, et mu töökõned käivad kõik mobiili kaudu. Ma ei mäleta, mis see venitamise põhjus oli, ootasid uue arvelduskuu algust või ma ei tea mida, aga loomulikult lahkusin nende sellise nörritamise peale EMT klientide ringist. Võtsin vastu ka kõne, mis neilt tuli, kui mu avaldus lepingu lõpetamise kohta kohale jõudis ja võin öelda, et nautisin vestlust kliendihalduriga päris südamest.

                            PS. Ja maksan nüüd Elisas oluliselt vähem.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              #15
                              Njahh.. ega ma pika jutu mees pole, seetõttu pole mul ka suured arved ja seetõttu tuli minu jaoks hetkel suhteliselt ebameeldiva üllatusena, et teenus "email SMS-ile" tuleb nii Elisas kui ka Tele2-es eraldi osta rohkem kui 25 EEKi eest.. EMT-s on see aga pakettides põhiteenusena juba sees. Ilma selleta ma aga ei saa, töö jaoks on vaja, tööandjalt aga kompensatsiooni ilmselgelt ei saa. Minu keskmisest arvest on see aga tubli 10+ protsenti. Tundub, et see teenus sööb kõvasti odavama minutihinna positiivset poolt.

                              Edit: muidugi käesolevat posti lugedes tekib mul ikka ja jälle seesama mõte, et mu arved on nii väikesed, et ei tasu tõmblemist teenusepakkujate vahel ära. Seetõttu ma ka nii kaua paigal püsinud olengi.
                              Last edited by elx; 02.02.10, 16:43. Põhjus: "edit" osa
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar

                              Working...
                              X