320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Müüa Raagritsikad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Müüa Raagritsikad

    Müün raagritsikaid 25 eek(selle raha eest saab valida 1-5 ritsikat)
    Infot:Raagritsikad on Lahksugulised putukad,elavad troopilistel aladel.Kasvavad - 15 cm pikkuseks( see liik mis mul on) ( ühtlasi on nad ka maailma pikimad putukad... oleneb liigist) neile meeldib, soe, niiske õhk.. Söövad kapsast,igasuguseid lehekesi- taimi ühesõnaga.
    Müün sp. et neid mul väga palju ja puur hakkab väikseks jääma, ja ära tappa ka ei taha.
    PS- inimesele ohtlikud pole, võid vabalt käepeale võtta jms,ning nende eest ei pea palju hoolt ka kandma, elavad ilma toiduta ilusti 5-7 päeva ära.

    Lisainffi ja kõike muud: sten54@msn.com

    #2
    orienteeruv hind? või täpne?

    Kommentaar


      #3
      Kui pikad nad praegu on ja kus ma neid hoidma peaks ?

      Kommentaar


        #4
        täpne hind on.
        Hetkel mul neid üle 60.üks on suur 12 cm( rohkem ei kasva ka) ja siis hulga beebisid 2-4 cm pikkused( munast koorudes ca.1,5 cm pikkused.
        mina hoian neid sellises "puuris",midakasutatakse vist tegelikult kalade transportimiseks.Aga võb hoida ka suvalises purgis,karbis vms, hea kui ikka läbipaistev oleks. alla paned mulda natuke,ja puuoksi ka puuri.mul on marli riie ka seal peal, et pisikesed välja ei vupsaks, peamine, et oleks soe(toatemp. sobib) ja vahest ka pritsida vett neile, et niiske oleks.

        Kommentaar


          #5
          Kujult on nad sellised: http://www.mongabay.com/images/peru/..._1029_4816.JPG aga mul ikka suhteliselt väiksemad ja pisut paksukesemad-jalad ka lühemad.

          Kommentaar


            #6
            Pane sitikakaamera püsti.

            Kommentaar


              #7
              Pane näpp p*rse endale.

              Kommentaar


                #8
                Haha, see oli ootamatu.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas D-7 Vaata postitust
                  Haha, see oli ootamatu.
                  Kuidas on ootamatu, et raagritsikamees käseb näppu aanusesse panna ?

                  Kommentaar


                    #10
                    Raagritsikamees .
                    Plekkpurk, kuidas peaks su VÄGA imelikult esitatud küsimusele vastama?

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                      Kuidas on ootamatu, et raagritsikamees käseb näppu aanusesse panna ?
                      Lihtsalt oletasin, et raagritsikarahvas on selline viks ja viisakas kontingent. Eelarvamused, eelarvamused...

                      Kommentaar


                        #12
                        No vot sulle nalja.

                        Kommentaar


                          #13
                          Oota, ma ei mõista seda nime värki, et kui siin keegi müüks kassipoegi, siis oleks ta kohe kassipojamees?

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas stennu Vaata postitust
                            Oota, ma ei mõista seda nime värki, et kui siin keegi müüks kassipoegi, siis oleks ta kohe kassipojamees?
                            Ei, siis ta oleks pussy.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas stennu Vaata postitust
                              Oota, ma ei mõista seda nime värki, et kui siin keegi müüks kassipoegi, siis oleks ta kohe kassipojamees?
                              kisub ostamüügiteemas suht offtopicuks, aga mõned näited:

                              Pirjo käis Bussi saates - Bussi-Pirjo
                              Paavo käis Baari saates - Baari-Paavo
                              Lilith(vms) käis tõehetke saates vb - Tõehetke-Lilith
                              Kalev käis kapotil - Kapoti-Kalev
                              Stennu müüb raagritsikaid ja siis otsustab vihjata, et võiks näpu aanusesse panna - Raagiritsikamees-Stennu (näpuanaali ei hakka lisama, sest muidu läheks nimi liiga pikaks)

                              Kommentaar

                              Working...
                              X