320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Forex

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Forex

    Kas Soccernetis sellega (forex ehk valuutaga kauplemine) tegelevaid inimesi ka on?

    #2
    spekulandid kohtuvad läbus.

    Kommentaar


      #3
      Äkki keegi selgitaks miks see teema läbusse tõsteti? See on väga tõsine teema kus võid tuhandeid dollareid kaotada aga samas teema "rõve pohmell" istub endiselt off topicus. Kus see loogika on? Siin peaks olema targem jutt kui see kui palju keegi eelmine päev jõi ja keda pani. Pankadel ja osadel firmadel on spetsiaalne inimene kes sellega tegeleb. See kes teema läbusse tõstis peab ikka oma silmaringi tõsiselt laiendama või on ta loogika lihtsalt väga paigast ära.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
        spekulandid kohtuvad läbus.
        Sa võid veel palju sõnu siia lisada....mängurid, majandusanalüütikud, matemaatikud jne. Kes on kes nendest, oleneb strateegiast.

        Kommentaar


          #5
          Tundub, et ei ole kedagi

          Kommentaar


            #6
            mine perse
            Sa vist ei tea, mis moodi valmib talveks moos. Kõigepealt võtab ema purgid, kuid enne seda tuleb tuua marjad soost.

            Kommentaar


              #7
              tõepoolest ballack. ei tahaks korrata aga see lihtsalt ei ole võimalik.

              mine persse
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                #8
                Ju siis jalgpallifännid mängurlusest (Triobet, Unibet jne.) kõrgemale tasemele ei pürgi ehk siis jäävad lootust va lollide lohutust valima analüüsimise õppimise asemel

                Keegi modedest võiks teema ära kustutada nüüd kuna siin normaalset elu niikuinii ei tule nagu näha on.

                Kommentaar


                  #9
                  sa võid sellest vähe pikemalt ise rääkida ju...
                  mulje on jäänud küll, et see teema on paras BS ja ega sa ise kaa suurt ei tee, et muuta minu (ja ilmselt ka teiste) arvamust
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas zaz Vaata postitust
                    sa võid sellest vähe pikemalt ise rääkida ju...
                    mulje on jäänud küll, et see teema on paras BS ja ega sa ise kaa suurt ei tee, et muuta minu (ja ilmselt ka teiste) arvamust
                    See teema ei olnudki mõeldud inimestele kes sellest ei tea midagi ja ei tegele sellega. Kes seda uurinud pole neil pole siin midagi teha. Aga kuna on näha, et on idioote, kes suudavad kohe kõik ära rikkuda mingi ei tea mis pasaga (ei käi sinu kohta zaz ), siis pole mõtet sellel teemal siin rääkida. Avasin teema siin kuna ei viitsi paljudes foorumites korraga olla ja üritasin lihtsalt vähendada paikasid mida külastada. Palun kustutage teema ära kes saab. End of story.

                    Kommentaar


                      #11
                      mina uurin ya puurin seda praegu, olen lugenud mõned raamatud, ya hetkel mayandan küll mängurahaga, et asya selgeks saada.

                      (yott täht ei tööta)

                      Kommentaar


                        #12
                        Plaanis kah harjutama hakata mingi aeg kui aega rohkem leidub.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                          mina uurin ya puurin seda praegu, olen lugenud mõned raamatud, ya hetkel mayandan küll mängurahaga, et asya selgeks saada.

                          (yott täht ei tööta)
                          EURUSDi oled ikka müünud? See on praegu nii ilus, et võtab kohe pisara silma Oleks ainult deposiit suurem...saaks veel rohkem

                          Kommentaar


                            #14
                            Oskab keegi öelda mis toimus eile kell 16:30 taala paaridega? 17:00 olid uudised mis mõjutasid nii palju kuid pool tundi varem toimus midagi väga kahtlast ja ei suutnud leida ühtegi majandusuudist selle aja kohta....ei leidnud uudiseid ega kehtinud ka ükski matemaatiline süsteem nii suurele muutusele

                            Kommentaar


                              #15
                              ma kaotasin 50 000$ forexil "kätt proovides".ei valeta.
                              praegu olen 0 juures juures kuskil.
                              3 aastat tegelenud.3 aastat olen veel nõus investeerima.
                              siis vaatab mis saab

                              screenshot kah.
                              Last edited by suvaline; 02.03.10, 00:18. Põhjus: liiga suur fail, ei lae üles.vahet pole ka.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X