320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Foorumi suurim joodik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Foorumi suurim joodik

    No kes see on?

    #2
    Nagu näha ihkad salamisi tiitlit omale. Eks ma pakun siis sind.
    Cannuman on kindlasti foorumi suurim joodik.
    Algselt postitas alehis
    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

    Kommentaar


      #3
      Ei ihka. Usun et ma ei mahuks top20 sekka isegi. Pole sel aastal korralikult viinagi võtnud vist.

      Ja üleüldse miks sa mind pakud. Sa ei tea minu joomaharjumustest mu sittagi.

      Kommentaar


        #4
        ma esitaks oma kanditatuuri tegelt.

        Kommentaar


          #5
          lükka mingi tutvustav jutuke ja olulisemad parameetrid žürii jaoks

          Kommentaar


            #6
            ma olen liiga täis selleks, kuigi täna pole joonud, eilsest siis veel. krt maks ei põleta enam nagu leivahi vist.

            Kommentaar


              #7
              Mina olen foorumi suurim VEEjoodik !

              Kommentaar


                #8
                ma hõivaks mingi toreda 20nda koha, see oleks sobiv mulle. viin maitseb hästi ja hommikuti on silma alused punaseid täppe täis.
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  #9
                  saan ma õigesti aru, et inimesed pretendeeivad mingisse top joodikute nimekirja ja ajavad aupäeva keskpäeval nii selgt jutu?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    #10
                    ma ei ole 17 novembrist saati tilkagi võtnud aga kui vanu teeneid hulka arvestada siis top 30nesse peaksin küll pääsema
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      ma ei ole 17 novembrist saati tilkagi võtnud aga kui vanu teeneid hulka arvestada siis top 30nesse peaksin küll pääsema
                      Ärajoonud vitupead pole teretulnud, mine ära.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        #12
                        Kui foorumlane suudab enda kanditatuuri enne teisipäeva lõunat käesolevasse teemasse esitada, on see selge märk sellest, et tegemist ei ole siinse top1 joomariga.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          #13
                          LÄBUUU....
                          Algselt postitas alehis
                          "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                          Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                          Kommentaar


                            #14
                            ühes teises linnas, ühes teises olukorras olen pea samamoodi vedelenud kaubanduskeskuse esisel muruplatsil, kuid siiski teadvusel
                            Aga foorumi joodikutest ma ilmselt top 1000 sisse vist hetkel küll ei mahuks...
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              #15
                              ma usun et eilse õhtuga ma tõusin mingi 1 koha.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X