PDA

View Full Version : Kalju fännide laimamise teema

Sir Tamme
22.02.10, 02:02
Kirjutage miks teile Kalju fännid ei meeldi. Raäkige mis naljakat olete näinud seoses nendega. Kuidas te ise paremad olete.
Ainult Florat ei saa ka laimata.

Çelik Destan
22.02.10, 04:01
Kirjutage miks teile Kalju fännid ei meeldi. Raäkige mis naljakat olete näinud seoses nendega. Kuidas te ise paremad olete.
Ainult Florat ei saa ka laimata.

Aga tee siis Levadia, Tammeka, Tuleviku, Paide fännide laimamise teema ka siis
Ainulr Florat ja Kaljut laimata ei saa;)

PraS
22.02.10, 04:35
Ma mäletan,et üks Kalju fänn peale TVMKle pähe tegemist lasi püksid trammis täis. Muud kogemused puuduvad.

HaTe
22.02.10, 13:36

Pff naljanumber,ei nõua sa mingit võrdsust siin,vaid soovid,et Kalju jääks puutumatuks. Kuigi arvan,et nii mõnelgi inimesel ka Kalju kohta nii mõnigi halvustav asi öelda. Nii,et tolerantsuse etalonid,näidake nüüd seda.

xrip55
22.02.10, 14:52
kaljut toetavad ainult vinnis pubekad

Sir. Nuutu
22.02.10, 16:17
nonoh... veel üks "Sir" meil siin.

ballack
22.02.10, 17:00

Kardad, et teile tuleb muidu liiga palju negatiivset tähelepanu? :D Tee parem ise need teemad.

Ei viitsi sõimata. Mida sellega saavutab? Saaks aru kui midagi otseselt sitta tehakse (laamendatakse, rikutakse vara jms). Minupoolest las teevad kõike nii edasi nagu teevad. Igal fännirühmitusel oma nägu ja läheks igavaks kui nad teiste juttude pärast end muutma hakkaksid...tuleks ainult üks suur hall mass.

-RoMaRiO-
22.02.10, 17:01
Netiavarustes peaks neid naljapilte Kalju fännidest, a.la kasuta kondoomi päris palju olema, laske üles! :).

Mõni erapooletuna võttes koguni üpris humoorikas. Aga PraS, see sinu poolt mainitud seik oli päriselt? :D

PraS
22.02.10, 17:25
Netiavarustes peaks neid naljapilte Kalju fännidest, a.la kasuta kondoomi päris palju olema, laske üles! :).

Mõni erapooletuna võttes koguni üpris humoorikas. Aga PraS, see sinu poolt mainitud seik oli päriselt? :D

Sa ise ei mäleta siis või ?:D

keenjus250
22.02.10, 19:58
keegi tehku eesti koondise laimamise teema

JanK
22.02.10, 21:31
Mario pidavat kõikidel mängudel täis olema, kust ta siis mäletab.

Piksenool
22.02.10, 21:51

http://static1.album.ee/files/795/17/large_19879487_qqIh.jpg

No aga tegelikult kaa, Kalju fännid ei ole normaalsed. Enamik ongi mis palja ülakehaga pubekad. Fännatakse Roosat pantrit ja tema saba. Põhikooli värk pisut. Pidevalt inisetakse ja vingutakse, et mänguinspektor on neile liiga teinud ja pealtvaatajate arvu vähendanud 500- 5000 võrra. Ja üleüldse tehakse iga asjaga liiga. Minu arust on need praegused Kalju fännid nagu klubigi üks naljanumber. Aga eks anname aega atra seada kümmekond aastat, olete kõvasti maas.

Saba nimel,
Piksenool

-RoMaRiO-
22.02.10, 22:07
http://static1.album.ee/files/795/17/large_19879487_qqIh.jpg

No aga tegelikult kaa, Kalju fännid ei ole normaalsed. Enamik ongi mis palja ülakehaga pubekad. Fännatakse Roosat pantrit ja tema saba. Põhikooli värk pisut. Pidevalt inisetakse ja vingutakse, et mänguinspektor on neile liiga teinud ja pealtvaatajate arvu vähendanud 500- 5000 võrra. Ja üleüldse tehakse iga asjaga liiga. Minu arust on need praegused Kalju fännid nagu klubigi üks naljanumber. Aga eks anname aega atra seada kümmekond aastat, olete kõvasti maas.

Saba nimel,
Piksenool

1. Mis paljal ülakehal viga on?
2. Väga paljude klubide tunnusloomaks on roosa panter, mis selles halba on?
3. Mis selles halba on, et ka põhikoolis käivad inimesed huvituvad jalgpallist ja fänlusest?
4. Mis selles halba on, et inimesed soovivad saada täpset infot, kui tippliigades, kus on 50 000+ inimest staadionil, suudetakse inimese täpsusega publikunumber paika panna, miks siin ei suudeta?
5. Miks Kalju ja Kalju fännid on naljanumber? Seetõttu et klubi on kahe Meistriliiga hooajaga ka pannud rõhku millegile muule peale tulemuse? Ja fännid sellega, et nii väikese ajaga on suudetud luua vaat et suurim ja atrkatiivseim klubit toetav fännirühmitus Eestis?
6. Kümmekond aastat maas? Millest maas?

vastad arutlevalt ära, saad pika pai.

ballack
22.02.10, 22:45
Kasti õlle eest võiks ma vaidlema küll hakata küsimuste üle (ilma kasti õlleta ei viitsi hakata)....küll ma midagi välja mõtlen :D

Piksenool
22.02.10, 22:47
1. Mis paljal ülakehal viga on?
No tegelt on ikka naljakas, kui terve Tallinna Uhkuse lapsfänniarmee paljastab oma väljaarenemata keha. Normaalsed inimesed suudavad istuda ja fännata jalgpalli särk seljas ja võibolla väga kuuma ilmaga võtavad särgi maha, aga kalju lapsed kisuvad need ka siis seljast, kui väljas ei ole just kõige soojem.
2. Väga paljude klubide tunnusloomaks on roosa panter, mis selles halba on?
Jah, ja need klubid mängivad miski ameerika koolinoorte MV-tel. Pisut lapsemeelne jälle. Suht imelik oleks täismehena fännata roosat.
3. Mis selles halba on, et ka põhikoolis käivad inimesed huvituvad jalgpallist ja fänlusest? Selles ei ole absoluutselt mitte midagi halba ja on vägagi tervitatav. Ütlesin, et roosa pantri saba fännamine on pisut põhikooli värk.
4. Mis selles halba on, et inimesed soovivad saada täpset infot, kui tippliigades, kus on 50 000+ inimest staadionil, suudetakse inimese täpsusega publikunumber paika panna, miks siin ei suudeta? Ma millegipärast kahtlen selles, et see inimese täpsusega paigas on. Ja egal kõigil klubidel pole ka säästutribüüni, keda teie tahate oma publiku hulka lugeda. Ja kuidas on võimalik, et ainult teile liiga tehakse? Või miks teie selle üle koguaeg vingute? Pakun lahenduseks, et lugege oma tribüüni istekohad kokku ja kuna need on teil ju koguaeg täis, siis lahutage enne poolaja lõppu sealt tühjad istekohad ja saategi oma vaatajanumbri. Edastage ja näidake seda inspektorile, mitte ärge tõmmelge oma piletikontsude ja ma ei tea millega.
5. Miks Kalju ja Kalju fännid on naljanumber? Seetõttu et klubi on kahe Meistriliiga hooajaga ka pannud rõhku millegile muule peale tulemuse? Ja fännid sellega, et nii väikese ajaga on suudetud luua vaat et suurim ja atrkatiivseim klubit toetav fännirühmitus Eestis? Tototottot, atraktiivseim fännirühmitus????? :rolleyes: Naljanumber on Tallinna Uhkus oma väljamaa meestega, kes on omal maal miskid täielikud amatöörid, III liiga ja ma ei tea mida veel. Iga brass ei ole Rivaldo ega Roberto Carlos. Ma ei saa aru miks neid siia tuua? Sambajalgpallist on asi kaugel kui nad ei suuda siin meie omade poiste vastu hakkama saada. Kui need poisid siit lahkuvad ei kuule neist enam midagi. Lähevad jälle tagasi kuhugi viiendasse divisjoni. Flora on toonud siia väljamaalasi, kes on kuhugi jõudnudki. Tooge selliseid mehi ja olete atraktiivsed. Off-topic, aga ka kossutiimid toovad siia välkareid, kes hiljem suudavad veel euroopas ilma teha.
6. Kümmekond aastat maas? Millest maas? Kogemustega! Kogemustegaolete kindlasti dekaadi või isegi kaks maas. Küll arenete.

vastad arutlevalt ära, saad pika pai. Pikka paid Kalju mehelt ei taha, aga loodan, et jäid pisutki rahule. Loomulikult ei taha keegi miskilt suvaliselt oma vastu kriitikat kuulata. Ja sinu mõttemaailma ma ka kindlasti ei muuda. Tean, et oled tulihingeline Kalju fänn. Selliseid fänne on vaja, aga kahjuks fännad sellist asja millest ma aru ei saa. Kellele MustQ, kellele Metallica.

Yes
22.02.10, 23:05
Piksenool, miks Sa kulutad suurel hulgal oma energiat ja emotsioone Kalju halvustamisele?
Kui Sul on pind silmas, siis peeglisse vaatamine aitab sellest vabaneda! ;)

Piksenool
22.02.10, 23:19
Piksenool, miks Sa kulutad suurel hulgal oma energiat ja emotsioone Kalju halvustamisele?
Kui Sul on pind silmas, siis peeglisse vaatamine aitab sellest vabaneda! ;)
Inimene küsis, mina vastasin. Lihtne!
Aga meeldiv, et pidid selle küsimuse esitamiseks uue konto looma.

Yes
22.02.10, 23:42
Vabandan, aga ma ei mõista Sinu kriitika iva...
Kalju fännid loeksid huviga Su näpunäiteid, kuidas saada heaks fännirühmituseks. :D

Inimesed on erinevad, nagu ka nende arvamused. Sa ilmselt mõistad seda ja tahad oma arvamust kuulutada, aga miks teed maha neid erinevaid inimesi?
Parem ütle oma mõtted, mida võiks paremini teha ja võib-olla tuleva hooaja lõpuks on olemas juba parem, küpsem fännklubi! ;)

HABE
23.02.10, 01:13
Kas see ongi ainus kriitika, mis suudetakse Kalju fännide kohta kirjutada siia???? Tulistaga nüüd täiega ikka. Muidu on igav lugeda ju foorumit.
Hooaja käigus näeme, kes mida suudab tribüünil teha.
Ka kehv reklaam on reklaam ning parem kui vaikus.

HaTe
23.02.10, 01:29
Kas see ongi ainus kriitika, mis suudetakse Kalju fännide kohta kirjutada siia???? Tulistaga nüüd täiega ikka. Muidu on igav lugeda ju foorumit.

Tohoh seljuhul on Flora saanud reklaami nii kus koliseb. Kuid ärge siis nüüd Flora teemat tühjaks jätke `` Natsid,Fašhistid,värdjad,jobud,peksjad,debiilikud, madalalaubalised`` Raiuga nüüd kõvasti !!!! :D

818
23.02.10, 01:43
http://static2.album.ee/files/848/97/orig_21224357_hIb6.jpg
http://static2.album.ee/files/891/97/orig_22299323_3UGp.jpg
Fuk Juu dolfiiin, Fuk Juu vheeeil:D :D
http://www.southparkstudios.com/episodes/251888/

vpiigo
23.02.10, 01:51
Sa kindlasti nägid terve öö sellega vaeva ja oled jube uhke enda üle-proovi nyyd natukene end kokku võtta ja täiskasvanuks saada--selline tyypiline hitleri kutsika nali

http://static2.album.ee/files/848/97/orig_21224357_hIb6.jpg
http://static2.album.ee/files/891/97/orig_22299323_3UGp.jpg
Fuk Juu dolfiiin, Fuk Juu vheeeil:D :D

HaTe
23.02.10, 01:54
Sa kindlasti nägid terve öö sellega vaeva ja oled jube uhke enda üle-proovi nyyd natukene end kokku võtta ja täiskasvanuks saada--selline tyypiline hitleri kutsika nali

kas ka sina oled üks neist kes annab headele lastele mitu nime ?

vpiigo
23.02.10, 01:57
Ei ole-mina olen see kes vaatab ja jätab meelde kui "headele" lastele on mitu nime antud:)

kas ka sina oled üks neist kes annab headele lastele mitu nime ?

meesmuiste
23.02.10, 04:49
Tohoh seljuhul on Flora saanud reklaami nii kus koliseb. Kuid ärge siis nüüd Flora teemat tühjaks jätke ``

Ongi. Iseküsimus kas selle üle tasub uhkust tunda? Aga ilmselt see teie peamine eesmärk ongi olnud...

ja Kalju poisid, paistab ikka väga veider ja imelik välja kui võtate siin teemas teie kohta kirjutatut surmtõsiselt. lisaks näitab see osaliselt ka nõustumist esitatavate süüdistustega, lisaks muudki üht-teist isikute kohta jne.

elx
23.02.10, 10:58
Flora teema oli veel originaalne ja vajalik, kuid mis paganama pärast oli vaja käesolevat teemat teha? On ju näha, et mingit intriigi pole (kui mu enda post nüüd trolli ei pane) - teema ignoreerimine on paras ja seda ma ka teen, kahju ainult, et foorumi tehniliste vahenditega teatud teemasid ignoreerida ei saa.

ballack
23.02.10, 15:28

Nime järgi on see laimamise mitte kritiseerimise teema ;)

Jasper
24.02.10, 14:49
http://www.youtube.com/v/KLni3wbndls

hea vastus Flora teemas ; )

Piksenool
06.03.10, 15:50
Hei Rahvas ( JK Nõmme Kalju fännid ) !
Soovitan vaatamas käia tuleval hooajal kindlasti JK Nõmme Kalju 3 meeskonna mänge. Näete Ilusta ja korraliku jalgpalli ;)

Nii et Olge kohale ;)
Puhas laim, et näete ilusat ja korralikku jalgpalli. Kopliste on udupeen ärapanija. S"ttagi te ei näe.

Çelik Destan
06.03.10, 16:03
Puhas laim, et näete ilusat ja korralikku jalgpalli. Kopliste on udupeen ärapanija. S"ttagi te ei näe.

Kle Piksenool mis su vigastus on?
No eks sa tule ja vaata mänge siis otsusta ''Tainas''.

elx
06.03.10, 17:42
kas kalju 3 treener on sama kes eelmisel aastal? sel juhul on ilmselt tema põhiline keda näete ja kuulete:P

Odras
06.03.10, 18:29
Kuidagi vähe kritiseeritakse. Kuipalju on jõudnud minus tegemisi äpardusi tribüünidel teiste fännide silmini? Neid seiku võiksite kirjeldada ka läbi oma silmade, eks siis äkki saaks teema elavamaks.

Tehke oma päev ka roosamaks ja tulistage.

PS: Ma sain endale Eestikeele lõpuks peale, et nüüd eksisteerivad ka mul täpitähed ja selleüle ei ole vaja tulistada see probleem lahendatud.

Piksenool
06.03.10, 18:38
Kuipalju on jõudnud minus tegemisi äpardusi tribüünidel teiste fännide silmini?

Google translatorit kasutad siia postitamiseks või? Mis keeles muidu räägid?

elx
06.03.10, 19:27
PS: Ma sain endale Eestikeele lõpuks peale, et nüüd eksisteerivad ka mul täpitähed ja selleüle ei ole vaja tulistada see probleem lahendatud.
Aga tühikut ikka veel pole:P

Çelik Destan
06.03.10, 20:35
kas kalju 3 treener on sama kes eelmisel aastal? sel juhul on ilmselt tema põhiline keda näete ja kuulete:P

ei ole Kalju III on see aasta täitsa uus sats, uus treener ja mängijad