PDA

View Full Version : 2010 IIHF World U18 Championship Div.2 Group A



Tosh
26.02.10, 02:19
-Eesti U18 koondise kandidaadid 2009/2010-

GK Aleksei Arno HC Unistars, Tallinn EST 04.07.1994
Artjom Rozenberg Viru Sputnik, Kohtla-Järve EST 08.09.1992
Rauno Tikka EHC, Helsinki FIN 12.09.1992
Aleksei Romanovski HC Unistars, Tallinn EST 02.03.1993

D Ken Kuusk Jokerit, Helsinki FIN 16.01.1992
Maksim Silantjev WSV Sterzing/SSI Vipiteno Broncos ITA 30.10.1992
Siim Naarits Viru Sputnik, Kohtla-Järve EST 07.06.1992
Silver Kerna SaiPa, Lappeenranta FIN 13.08.1994
Alex Kuusk Purikad, Tallinn EST 25.04.1992
Erik Bender K-Vantaa, Vantaa FIN 29.12.1994
Aleksandr Petrov Lokomotiv, Yaroslavl RUS 30.01.1994
Vitali Labzin Kajakas, Tartu EST 06.06.1993

F Artur Fedoruk HK Ogre, LAT 04.01.1992
Martin Gut HK Purikad, Tallinn EST 17.10.1992
Robert Rooba Blues, Espoo FIN 02.09.1993
Artjom Gornostajev SKA-Petergof, St.-Petersburg RUS 17.08.1993
Sergei Silenko Spartak, St.-Petersburg RUS ? 12.03.1992
Rainer Komi HK Purikad, Tallinn EST 13.05.1992
Maksim Borovikov Viru Sputnik, Kohtla-Järve EST 13.02.1992
Mark Taru Ilves, Tampere FIN 30.08.1993
Christopher Tilk Red Wings Hockey, Helsinki FIN 26.02.1993
Maksim Burdastõhh PSK, Narva EST 12.11.1992
Anton Gurtovoi HC Unistars, Tallinn EST 03.03.1993
Igor Krivorukov Viru Sputnik, Kohtla-Järve EST 13.02.1992
Jevgeni Missenjov Dynamo, Moscow RUS 28.04.1993
Martin Terna Kajakas, Tartu EST 15.05.1994

__________________________________________

01 13.03.2010 Narva Iceland - Croatia 13.00
02 13.03.2010 Narva Romania - Italy 16.30
03 13.03.2010 Narva Estonia - Serbia 20.00
04 14.03.2010 Narva Italy - Croatia 13.00
05 14.03.2010 Narva Serbia - Iceland 16.30
06 14.03.2010 Narva Estonia - Romania 20.00
07 16.03.2010 Narva Italy - Serbia 13.00
08 16.03.2010 Narva Romania - Croatia 16.30
09 16.03.2010 Narva Estonia - Iceland 20.00
10 17.03.2010 Narva Serbia - Romania 13.00
11 17.03.2010 Narva Iceland - Italy 16.30
12 17.03.2010 Narva Croatia - Estonia 20.00
13 19.03.2010 Narva Romania - Iceland 13.00
14 19.03.2010 Narva Croatia - Serbia 16.30
15 19.03.2010 Narva Italy - Estonia 20.00

___________________________

No, kes tahab vaadata? Welcome Narvas...

Ootame eesti jäähoki fännid...

Narvas toimub 13. kuni 19. märtsini 2010. aastal noorte II divisioni A grupi turniir.

Turniiri toimumiskohaks on Narva jäähall.

Turniiril osalevad: Itaalia, Eesti, Rumeenia, Horvaatia, Serbia ja Island.

Epic
26.02.10, 22:29
Mängu algusajad on eesti aja järgi, right?

Tosh
27.02.10, 00:19
Jah, muidugi... :cool:

smithlanger
26.06.10, 13:04
sounds good to me :) :)