320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernetlased ebakainena....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Soccernetlased ebakainena....

    Njah, otsustasin ainsa üleval ja ärkvel püsivana siin hilisel öötunnil kirja panna, kuidas teised välja näevad joomingu käigus mis siis 23.02.2002 Koski juures aset leidis. Enamus magab hetkel......

    Kosk
    Magab.
    Juba tükk aega magab.

    Muidu oli meil siin aktiivne (mille käigus lõhkus ka tooli seljatoe ja käis 15ne õllega poest tulles käpla), aga see selleks - ta on hetkel sunderlandi särkki väljariietatuna ja kannab oranije pearätti. Kosk oli täna suhtsõbralikus tuju - st. ta ei tahtnud üle 10 korra kellegile lõuga panna

    kolmteist
    ilmus lambist siia, siis kui mina just ärkasin - aga ilmus vähemalt koos viinaga
    13 on KURADI KAINE!!! ...teistega võrreldes. Hetkel ajab igavuse peletamiseks (nojah, teised kõik magavad) #Armutuba -nimelises jututoas pläma, õnneks poolene Saaremaa ei seisa tast kaugel.

    Erxx
    Andis alla. Jäi magama. ;uidu hoidis jututempot üleval. Ühesõnaga - kahju kui ainsa vähekenegi kainema jutukaaslase unele pead saatma. Erxx oli Kamikadzes ja siin suht kõikuvas tujus: kord tegi nalja, kord mõnitas teisi kui isu tuli

    wiiner!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Magab......
    Nagu kogu päeva on maganud.....
    Siga sihuke. See on see sportlase elu - hetk alkoholiga keerab su meca ka. Seega pole mul tast kui tegelikult vörvikast inimesest hetkel palju rääkida kui te just ei taha teada kuivõrde kõveras asendis ta tugitoolis magada oskab

    yeg ise......
    yeg magaS, seega on koos 13nega ainus ärkvel inimene. yeg on riietatud Rocki'i ja Eesti koondise särkidesse (Koski omad kõik......) Praegu joob jeeg viina 7UP'i abiga. Nüüd on ka 13 magamas ja ma olen üksi jäetud koos viina ja nii mõnegi õllega - seega kaduge siia!!!!!!!

    Siit käisid läbi ka Ott, aiFo (keegi naine temaga koos), Jansa ja jõuk ja puha.....
    See kiri siin on all

    #2
    kas ma olen nii vanamoodne, või on see postitus absoluutselt mõttetu?
    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

    Kommentaar


      #3
      Orginally posted by aojalgpall

      kas ma olen nii vanamoodne, või on see postitus absoluutselt mõttetu?
      ma arvan, et asi oli selles, et yeg oli ka ise ebakaine , ja nagu välja võis lugeda, oli tal ääretult igav kah veel pealekauba.
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        #4
        Devil irwitab

        ega jah "sportlase" elu on raske eriti kui tegeled mitme alaga joomise ja jalgpalliga ... aga sobivad kokku ... mulle meeldivad mõlemad ... ehk tahate meilt revanssi hoopis mitte jalkaplatsil vaid õlleplatsil .... /me omab veel pohmakat nii et andke andeks kui postitus ei meeldi :P

        Kommentaar


          #5
          Kogu ettevõtmise kirjeldus (my version)

          Niisiis.. leppisime miskiaeg yegiga kokku, et tulen päälinna... ja tulingi - laupäeva hommikul istusin rongi ja varsti olingi kohal.. yeg oli mulle vastu tulnud ja siis läksimegi tema poole, kus mängisime natuke fifat (täisversiooni, ise kinkisin )...
          Peale vihvatamist läksime miskile ülinadile koolistaadionile palli mängima ja alguses üritasime pealelööke, mis minul konkreetselt ¤&$#£@% läksid.. anoh... eks see oli peale minu halva vormi ka tühja palli ja nõmeda väljaku ning ilma süü... mnjah.. see selleks. Peale väikest ringikekslemist palliplatsil suundusime taaskord yegi juurde ja peale seda Koski poole. Välja tuli aga selline asi, et Õllekunni juures ei olnud õlut :P ja siis saadeti meid yegiga poodi.. Yeg oli suht kindel, et talle ei müüda midagi... Kosk tuli siis ise poodi ja ostsime nii palju Rocki kui korvi mahtus (15 pudelit). Kuna kellegil kilekotti vist kaasas polnud, siis sai müüjalt küsitud et äkki tohib korviga koos koju minna (sai muidugi lubatud, et samal õhtul tagastame korvi) ja müüjatädi lubas.. Korvist niipalju, et.. selle istus Kosk puruks hiljem :P
          Korvi kandis muidugi Kosk jällegi.. ja kukkus mingite vaking puujuurte tõttu koos korviga käpukile.. valus tal oli, aga õllepudelid jäid terveks
          Pärast mõningast õllemekkimist saabusid kohale aiFo, yheksa, Berg ja Kaida (mitte kõik korraga muidugi) ja algusest peale olid kohal Aff ja hökhömn.. mr. Pasteet-Peller
          Siis sai väheke Veerpalu sõitu vaadatud ja yegil oli mingi kinnisidee rahvast juurde kutsuda. Helistas ta siis netukale ja Otile. Netu ei võtnud vedu, aga Ott küll.. pidime siis Otile vastu minema, aga tüüpi ei tulnud ja ei tulnud... Lõpuks jäime mina, Kosk ja Yeg kõik välisukse taha, kusjuures võtit kaasas ei olnud ja ainuke tüüp kes mobla kaasa võttis (yeg) kadus äkitselt ära.. lõpuks leidsime ta üles kuidagi (vist)... ja nüüd on mu mälu natuke katkendlik... Igaljuhul varsti saime imeväel tuppa tagasi... Ott kaasaarvatud..
          Katkendliku mälu tõttu hästi ei mäleta enam aga varsti otsustasime igaljuhul Kamikazesse minema hakata. Seda kuidas või mil viisil me sinna läksime... seda kahjuks ei meenu
          Igatahes sissesaamisega (nooruse tõttu ntx?) kellegil probleeme ei tekkinud ja kohevarsti istusimegi lauas. Telliti siis õllesid ja sai vaadatud Veerpalut ja tema autasustamist.. Ise ei tellinud ma ühtegi õlle aga see-eest sai teiste eest päris palju ära kulistatud (Kaida ntx..)
          Mingi aeg suutsin ma siis magama jääda.. teiste jutu järgi vähemalt... ise ei mäleta eriti.. ja kui mind üles äratati, viidi mind järsku õue.... mnjah siinkohal jätan mõned sündmused vahele
          .. ja varsti olin õues täitsa püsti ja pea oli kah "imeväel" suht selge ja siis seisis mu ees terve Jalgpallihaigla! Meie jututeemat ma täpselt meenutada küll ei suuda, kuid päris tore oli PaPa ja ROOTSI KUNNiga esimesed sõnad vahetada! ...
          Varsti olime erxxi autos ning suundusime tagasi Koski poole.. seal helistas meile 13, kes kohevarsti ka poolese Saaremaa, 7UPi ning A.Le.Coq nelipakiga kohal oli.. eitea.. mul nagu erilist joomahimu ei olnud enam
          Vaatasime siis telekat ja 13 rääkis #Armutoas mingit vahvat juttu ning mingiaeg tuli see magamaminekuaeg kah (kell oli hommikul pool seitse umbes). Mina jäin tugitooli mingit viisi kõverasse, Erxx magas Koski voodis ja Kosk ise voodi kõrval põrandal :P Yeg magas samuti põrandal ning 13 ja esteet kõrvaltoas...
          kuna meestel oli hommikul plaan paraadile minna, siis äratuskell tegi oma tööd ja kõik pidid üles ärkama.. magada saime mingi 2 tundi umbes kokku siis... Suundusime Balti jaama, kus ostsime üle pika aja taaskord süüa (mina polnud söönud eelmisest hommikust saati) ja Kosk ostis mulle, wiinerile, kaks viinerit.. need unustas ta ka oma tasku btw
          Igatahes siis läksid meie teed lahku. Mina läksin rongi peale ja Yeg, 13, Kosk ning Esteet paraadile...
          Lõpp hea, kõik hea...

          Kommentaar


            #6
            Kogu ettevõtmise kirjeldus

            Siinkohal tahaks meelde tuletada, et ma ebakaines olekus ei leidnud ülesse seda teemat mille Kosk juba kunagi ammu alustas ja kuhu ideekohaselt sellised asjad mienma peaksidki... Samuti vabandan juba ette võimalike pisiasjade möödakirjutamise puhul

            Laupäeval, kahekümne kolmandamanamal veebruaril kell 13:30 oli see aeg, kui Balti Jaamas sain wiineriga kokku. Läksime teel minu poole miskist saiakesepoest ka läbi juab ette teades, et sealt ostetu saab ilmselt olema vaat et ainus kõhutäide sel päeval.
            Minu juurde jõudes kinkis wiiner mulle FIFA 2002 täiseversiooni, mis on ikka kohe väga täiuslik. . Paar näidismatshi tehtud panime Otiga koos (st. kokku kolemkesi) välja vutti taguma. Sai seal letukat ja muidu pealelööke tehtud ja üldiselt oli maru - tühi pall, tugev tuul, sitt ilm ja ülemängimatu wiiner. Eelnevalt sai kokku lepitud minek õhtal Koski juurde, et viimase pool olümpiat vaadata, õlut juua ja peale seda krtteabmida teha. Jalkat mängimast tagasi jõudes kogusin raha kokku ja asusin koos wiineriga Koski poole teele, Ott läks oma koju, teepeal sai 1 suur Snickers lubatud, kuna see jäi tõesti viimaseks söögipalaks sel õhtal...
            Jõudsime siis Sõle 47 maja alla ja jäime Koski ootama, koperdaski siis teine lõpusk meile vastu ja sõitsime liftiga ülesse, esimene asi mis seal nägin oli see kuidas Esteet Koskile rusikaga khm-piirkonda saatis (nende 2e vahel oli üldse 1 suur kisma läbi õhtu). Avastus oli kohe ka see et joogid otsas, kadusime siis poodi ja taibates et kudiagi väga väikese õnnestumisprossaga oleks minul ja wiinul juua saada, kutsusime Koski alla ostma. Ladusime korvi 15e õllega täis ja läksime tagasi. Teepeal hakkss miski neeger neid õllesid endale tahtma ning temale vastates ei pannud Kosk tähele enda nina ees olnud oksaroikaid ja et veel seljas oli jalkavorm lühikeste pükste variandis, siis kukkumine oli valus võitu, õlled jäid terveks.
            Jõudnud tagasi ülesse (muuseas vahepeal oli liftist meile vastu tulnud miski kiimas kääbusmutt) asusime agaralt õllede kallale ja nüüd tulevad lünklikud kirjeldused...
            No mäletan et kohe-kohe hakkas ka Veerpalu sõit, mida jälgima hakkasime nagu ka Livescore.com'ist Derby fantastilist võitu ja Liverpooli derbyt
            Poole suusatamise pealt aga ilmusid sinna aiFo koos ühe naisega, hiljem ka veel Berg (kellel jõudsin vaid kätt suruda). Saatusliku vea tegin kui hakkasin mingit veini suurest pudelist õllega segamini alla jooma, viis pildi üpris tasku. Suustamise jälgimine jäi unarusse ja asusin agaralt inimesi Koski pooel kutsuma (kutseohvriteks said netukas mingi 3-... korda, m1ck ja Ott ning mu tädipoeg isegi). Ott reageeris ainsana. Niisis otsustasin mina, Kosk ja wiiner talle vastu minna kui juhtnöörid kohaletulemiseks antud olid. Otti aga ei tulnud kuidagi ja nii siis läksime tagasi maja poole, tee peal sai paar õlle putkast veel ostetud. Jõudnud maja alla, avastasime et sisse ei saa kudiagi, mina seda ei mõiganud ja läksin tagasi bussipeatusesse Oti järele jättes Koski ja wiinu omapead. Tükk aega ootasin ja külmetasin bussi(trolli)peatuses aga mida ei tulnud, seda ei tulnud. Komberdasin siis tagasi maja juurde ja helistasin ülesse et mulle "KOHE LAHTI TEHTAKS! MA OLEN ALL!". Näedsa, olidki teised päral. Sisse jõudes oli Veerpalu juba pronksi(hõbeda) saanud ja nüüd on mu mälu küll täitsa metsas. Oli vist nii et sai veel juurde joodud, helistatud veel kõikjale kui äkki nagu välk selgest taevast vajus sisse Ott, minul sisi rõõm meeletu surusin talle aiFo õlle pihku. Seejärel olime natsa aega Koski pool, kusjuures mingi aeg käis rahvas ka õues vutti tagumas, sealt mäletan vaid niipalju et ma panin, ei tegelikult paljud panid üksteist rohkem pikali kui lõid palli. oeh, ja nüdü tuleb eriti raske osa... järgmiseks saan rääkida vaid sellest mida mäletan, järjekorda pole ilmselt ollagi.
            Niisiis kui me hakkasime minema ideekohaselt kõik Aadu sünnale siis võeti miskipärast ka miski pall kaasa ja niikaua kui teised ennast riidesse panid mängisid osad mehed sellega ka juab koridoris, et minu osaks jäi teistelt palli ära võtmine siis õllepudel käes sai see saatuslikuks ja kati ta oligi. Trepist allaminekul mäletan et korra kaotasin sammu ja koperdasin päris ehmatavalt, õnneks tuli enen korrusevahe ja jäin püsti. Siis tuli erxxi auto ja nüüd totaalne tühjus. Ott rääkis et me olevat Eks-kaubamajja läinud (seda et Ott üldse siis veel meiega oli, ma küll ei mäletaks). Eks-kaubamajs olevat miski kamm olnud et ma ei seisnut püsti, nojee :P
            Järgmsiena mäletan Kamikadze pubi väravaid ja seda et me sinan sisse läksime. Istusin laua taha ja hakkasin lihstalt jälgima mida rahvas teeb. Ühe korra üritasin nagu ma aru sain 2 krooni eest ka õlut osta. Kamikadzes oleku ajal minuteada tuli mul üks tubli 3x korda käia kas heas majas või õues, et.... õnneks midagi ei juhtunud
            Vahepeal käisin ka vist ihuüksi kuskil putkas Opocorne ostmas, millega sai siis soccerneti nälgind rahvast kamikadzes toitlustatud. Niih, nüüd juba läheb selgemaks - järgmine asi oli see kuidas äravajunud wiinerit tuli K'kadzest välja tassida et see nurga peale....
            Sellele järgnes Jalgpallihaigla arutlus wiineri endaga ja siis istusid kõik Koski poole tagasiminejad erxxi autosse. Vahepeal käisime tanklas õlel ostmas, Koskilt küsiti vist isegi vanust tõendavat dokustaati
            Koski juurde jõudnud panin ma vist üsna kohe magama
            Kui ülesse ärkasin, oli 13 sinna jõudnud, koos Saaremaaga, 7UP'iga ja õlledega, ojee Sai igast asjast vist natuke mekitud. Minu ülesse ärgates hakkas rahvas üldiselt magama jääma, mina ainsana jäingi lõpuks ülevale ja võtsin pliiatsi ja paberi krt teab kust välja ning märkisin ülesse omaarust kõik, kes seal olid lisades lühikirjeldused, et millised nad hetkel välja nägid. Sai siis miskit ebaõnnestunult siia kribatud ja isegi magama mindud, kell oli siis juba 07:30 hommikul.
            kell oli kõigest 09:30 saanud kui ülesse ärkasin, imelik aga tõsi - kainevõitu tunen oli nii lühikese une peale, kuigi kudiagi teadvusetu tunne oli, ei saand päris hästi ruumidest aru jne. Igatahes rämedat pohmakata mul ei tulnud kordagi.
            Järgmien asi oli see kuidas me wiineri Balti Jaama ära saatsime ja mina, Esteet, 13, Kosk ja Erxx vanalinan läksime. Puffetist sai kaasa võetud taas Jalgapllihaigla kogukond koos lippude ja muu atribuutikaga, mida Eesti koondise mängudel ikka nägema võdi juhtuda. Panime siis Iseseisvuspäevaparaadile lipud uhkelt selle mäe jalamail, mis Vabaduse Väljaku kõrval on.
            Seejärel läksime veel korra Vanalinna kesklinna, Raekoja platsile, kus mängisime vutti natsa, õigemini tegime söötu.
            Järgmine asi oli pmst Lilleküla kunstmuruväljak ja SC Real vs JK Pärnu Tervise mäng, mina isiklikult läksin sinna imelapse Tarmo Kingi mängu vaatama, kelle mäng üldjoontes ebaõnnestus, oli vist teisel nädalavahetusel ka raske turniir selja taga olnud ja nii oli ta juba mitu päeva järjest mänginud. Et mina ja Ott teistest fännidest eraldi väljaku otsa Kingi rünnatavasse värava juurde läksime siis vahepeal ei pannud nagu õieti tähelegi kuidas KÕIK, va. mina ja Ott ära läksid, mäng lõpuni vaadatud kadusin lõpuks ometi koju, magama
            See kiri siin on all

            Kommentaar


              #7
              Koskist, Aifost, Luast ja Gaskoffist tean seiklusi rääkida
              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

              Kommentaar


                #8
                [glow tcolor=sinine, fcolor=punane, size=3, strength=3]no[/glow] [glow tcolor=kollane, fcolor=sinine, size=3, strength=3]räägi[/glow] [glow tcolor=lilla, fcolor=punane, size=3, strength=3]siis[/glow].
                aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

                Kommentaar

                Working...
                X