320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Must Q taas kokku!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Must Q taas kokku!

    Tere
    Kõik, kes mäletavad Sanna "Seks on mõnna" (12) ja muud 90-ndate tähtsamaid asju, ootan teie liitumist alljärgneva petitsiooniga. Must Q peab taas kokku tulema! http://www.petitionspot.com/petitions/mustq/

    #2
    Sannat ei mäleta, aga Musta Q-d küll.
    Tädimees tegi mulle vaikselt läbi lillede selgeks, et ca kümbistel tatikatel pole sobilik "kui täna esisild ei vea, siis homme on mul haige pea" laulda.

    http://mustq.omar.pri.ee/



    Kozy tavai na!

    Kommentaar


      #3
      aah, must q, vahepeal ikka youtube'st vaatan/kuulan. kreisi. rada7s oli ka minu mäletamist mööda mingi teema, kus musta q reunionit nõuti!

      Kommentaar


        #4
        sa ei pea sellega ärplema, et sul nüüd oopiumi ülekülluses on.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          #5
          Kunagi omal ajal Kozy lausus kusagil peol põgusalt vesteldes, et ta sooviks endale mälukaotust selle Must Q projekti kohale. Enam ei kujutaks küll tüüpe backstreetboysi moodi tantsimas ja "Käpp on maas ja tuju hea, viinad sees ja muust ei tea" laulmas.
          Aga see ei tähenda, et seda jõuluvanalt jõuludeks ei tohi paluda. Ennegi imesid sündinud.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
            Kunagi omal ajal Kozy lausus kusagil peol põgusalt vesteldes, et ta sooviks endale mälukaotust selle Must Q projekti kohale. Enam ei kujutaks küll tüüpe backstreetboysi moodi tantsimas ja "Käpp on maas ja tuju hea, viinad sees ja muust ei tea" laulmas.
            Aga see ei tähenda, et seda jõuluvanalt jõuludeks ei tohi paluda. Ennegi imesid sündinud.
            mis siin tühi häbeneda. aeg oli selline, stiil oli selline ja see panigi asjad enamvähem paika. samamoodi eks see siuke eneseotsimise periood oli

            15-20 aasta pärast hetkel jube popid homod-emod ja muud mehed häbenevad ilmselt samamoodi oma tegusid. samas, kuulajaid on.


            a muidu memoriaalansambel meeldib rohkem

            Kommentaar


              #7
              oujees. ülikõva oleks.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                Kunagi omal ajal Kozy lausus kusagil peol põgusalt vesteldes, et ta sooviks endale mälukaotust selle Must Q projekti kohale. Enam ei kujutaks küll tüüpe backstreetboysi moodi tantsimas ja "Käpp on maas ja tuju hea, viinad sees ja muust ei tea" laulmas.
                Aga see ei tähenda, et seda jõuluvanalt jõuludeks ei tohi paluda. Ennegi imesid sündinud.
                Maris Uusna kes teeb või tegi Raadio 2 hommikuprogrammi oli mingi aeg vist küsin Kaarel Kose käest,et kas Must Q ka kunagi kokku tuleb ja siis olle Kose öeld ,et nad juba nii paksud ja ei jõua kuidagi nii hüpata nagu siis aga lootus sureb viimasena
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  #9
                  From: Dannar Leitmaa
                  Sent: Thursday, February 04, 2010 11:08 AM
                  To: 'kaarel.kose@mv.harju.ee'
                  Subject: Üks küsimus

                  Tere
                  Selline mitte just tööalane küsimus, aga mul tekkis meie kultuurireporteri Tiiu Laksiga väike arutelu, et kas Mustal Q-l on sellest loost kaver tehtud: http://www.youtube.com/watch?v=Dyx4v1QFzhQ See on siis Reel 2 Reel „I like to move it“. Ja kui on, siis mis selle loo nimi Mustal Q-l oli?

                  Parimat
                  Dannar Leitmaa
                  Eesti Päevaleht
                  Tel. 680 4446
                  p.s. te võiksite ikka veelkord kokku tulla.
                  --------------------------------------------------------------------------
                  From: Mari Kodres [mailto:mari.kodres@epl.ee]
                  Sent: Thursday, February 04, 2010 11:16 AM
                  To: Kaarel Kose
                  Subject: palve Eesti Päevalehes
                  Tere,

                  olge hea, pange palun mulle ka vastus Cc-sse.

                  Kena neljapäeva,
                  Tervitades,
                  Mari Kodres

                  PS: Ühinen Dannari palvega.
                  Mari Kodres
                  EPL uudised
                  Tel: 6804639
                  Gsm: 56454598
                  --------------------------------------------------------------------------
                  From: Kaarel Kose [mailto:kaarel.kose@mv.harju.ee]
                  Sent: Thursday, February 04, 2010 12:26 PM
                  To: Mari Kodres; Dannar Leitmaa
                  Subject: RE: palve Eesti Päevalehest



                  Ei sellest kaverit pole. Me tegime seda küll mõnikord oma livedel kui instrumentaali peale mulle meeldib seda liigutada liigutada karjusime aga tegelikult seda lugu pole. Küll aga on armastuse mudel originaalis Erick Morillo tehtud (Reel 2 Real'i musategija ja kuulus house-muusik ja DJ, ühtlasi vast ka üks Must Q enim mõjutanud artiste) ja esitajaks olid MTV käpiknukud Zig & Zag http://www.youtube.com/watch?v=zrQ8-U4UmOE

                  Mustal Q'l küll on avaldamata palasid, isegi üks lastelaul, mis on kas poolikud või valmis (aastate tagant, kui jäi ilmumata album Noored Jumalad) aga ma pole kindel, kas ma neid salvestusi üles suudaks leida.

                  kaarel

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Tere
                    Kõik, kes mäletavad Sanna "Seks on mõnna" (12)
                    Põhjanaela klassika. Mäletan, et ta oli korra maganud isegi 18 aastase poisiga. Peamiselt olnud sekspartnerid ikka 14-15 aastased. 14 aastase poisina mõtlesin, et kus ikka mõned oskavad elada. Eesti ajakirjandus võiks Sanna üles otsida ja tast loo teha.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas kyps Vaata postitust
                      Põhjanaela klassika. Mäletan, et ta oli korra maganud isegi 18 aastase poisiga. Peamiselt olnud sekspartnerid ikka 14-15 aastased. 14 aastase poisina mõtlesin, et kus ikka mõned oskavad elada. Eesti ajakirjandus võiks Sanna üles otsida ja tast loo teha.
                      Selle kirja saatsid toonased Mart Reiniku gümnaasiumi gümnasistid.
                      Vabandan kõigi ees, kelle maailma ma sellega purustasin.

                      Kommentaar


                        #12
                        See Sanna jutt on netis ka üleval kusagil? Tahaks lugeda.

                        Kommentaar


                          #13
                          Alles see link liikus kuskil foorumis.

                          Kommentaar

                          Working...
                          X