320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Horvaatia (26. mai 2010, Tallinn)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti - Horvaatia (26. mai 2010, Tallinn)

    Eesti jalgpallikoondis peab kolmapäeval, 26. mail Tallinnas A. Le Coq Arenal sõpruskohtumise FIFA edetabelis 11. kohal asuva Horvaatiaga.

    Horvaatia koondis kuulub maailma tippu, olles jõudnud kolmel korral nii MM- kui ka EM-finaalturniirile. 1998. aasta maailmameistrivõistlustel teenis Horvaatia 3. koha, 2008. aasta Euroopa meistrivõistlustel jõuti veerandfinaali. Koondise peatreeneriks on endine tippmängija Slaven Bilic.

    "Meie jaoks on Horvaatia võõrustamine väga oluline, sest tegu on kõrgetasemelise vastasega ja neid ei ole siia Eestisse kerge tuua. Soovime aga alati pakkuda oma koondisele ja jalgpallihuvilistele häid matše. Leppisime juba ka kokku, et 2011. aastal peame Horvaatiaga sõprusmängu võõrsil," märkis Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak.

    Viimasel ajal on Eesti Jalgpalli Liidul õnnestunud sõpruskohtumisteks Eestisse tuua maailma tipud Brasiilia ja Portugal, nüüd lisandub neile Horvaatia ning läbirääkimised on pooleli veel kahe tuntud koondisega. Valiksarja kohtumistes on Eesti viimaste aastate jooksul võõrustanud selliseid tippkoondisi nagu Hispaania, Türgi, Venemaa ja Inglismaa, oma järge ootavad värskelt loositud EM-valikgrupis Itaalia ja Serbia.

    Eesti - Horvaatia senised kohtumised
    04.09.1994 Tallinn, Eesti - Horvaatia 0:2 (EM-valikmäng)
    03.09.1995 Zagreb, Horvaatia - Eesti 7:1 (EM-valikmäng)
    07.09.2002 Osijek, Horvaatia - Eesti 0:0 (EM-valikmäng)
    11.06.2003 Tallinn, Eesti - Horvaatia 0:1 (EM-valikmäng)
    02.06.2007 Tallinn, Eesti - Horvaatia 0:1 (EM-valikmäng)
    08.09.2007 Zagreb, Horvaatia - Eesti 2:0 (EM-valikmäng)

    #2
    Milleks selline teema pealkiri?

    Eesti - Horvaatia sobiks paremini.

    Aga igatahes väga tore, ise olen kindlalt kohal.
    Näeb siis esimest korda koha peal ka üht minu lemmikkoondist.

    Kus kohast sa selle uudise võtsid muidu?
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      Milleks selline teema pealkiri?

      Eesti - Horvaatia sobiks paremini.

      Aga igatahes väga tore, ise olen kindlalt kohal.
      Näeb siis esimest korda koha peal ka üht minu lemmikkoondist.

      Kus kohast sa selle uudise võtsid muidu?
      Uudis pärineb jalgpalliliidu lehelt.

      Kommentaar


        #4
        Nuvot, selline jalgpalliliidu töö on juba midagi head, ning kui nii jätkatakse, võib loota ka Eesti tulemuste paranemisele... selleks ajaks on ehk vorm ka parem, huvitav, mis need piletihinnad sellele mängule tulevad umbes.. tahaks ka minna

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas asdf Vaata postitust
          Uudis pärineb jalgpalliliidu lehelt.
          Ei tea küll kuidas sa leidsid selle, aga sel ajal, kui ma vastasin, otsisin isegi sealt ja viimane uudis oli gruusia mängust, nüüd on paar uut uudist lisandnud jah.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            Ei tea küll kuidas sa leidsid selle, aga sel ajal, kui ma vastasin, otsisin isegi sealt ja viimane uudis oli gruusia mängust, nüüd on paar uut uudist lisandnud jah.
            Ma pakuks, et asdf ise kirjutas, sest see on nagu umbes EJLis tema tööülesanne või nii.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Ma pakuks, et asdf ise kirjutas, sest see on nagu umbes EJLis tema tööülesanne või nii.
              EJL lehele ilmus artikkel 11:25 ja siia 11:12

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas dnb Vaata postitust
                EJL lehele ilmus artikkel 11:25 ja siia 11:12
                Inimene teab vähemalt mida rohkem loetakse
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  #9
                  Kuna nüüd siis levibdad jututd, et Lindperegi tuleb kodumaale, siis mina paneks sellise koosseisu:

                  ----------------------Pareiko-------------------------

                  Jääger--------Piiroja-----------Rähn-------------Klavan

                  Kink-------------------dmitrijev-----------------Kruglov

                  ---------Vassiljev---------------------Lindpere---------

                  -------------------------Oper--------------------------




                  Vahetuses: Aksalu;Bärengrub;Saag;Zenjov;Puri;Sidorenkov;Vunk


                  Vahetuses siis: Ning siis vastavad mehed valikus, kes platsile ei mahu.

                  karta on, et Horvaatia siis oma põhikoosseisuga siin, seega tuleks mõelda veidi kaitsvalt, aga mitte unustada ründejõudu.

                  Lõpetuseks võib öelda, et reaalselt on meil oodata kaotust, arvan, et umbes 2:1.

                  Võib ka juhtuda, et pareiko teeb Clean sheete`i... 0:0

                  Kommentaar


                    #10
                    No mina püüan ikka kõik koondise mängud ale coq arenal ära käia. Eelmist mängu, mis 1-0 olin käisin ka vaatamas. MA arvan, et ostan pileti küll. Soome vastu ei tea veel.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Andrev96 Vaata postitust
                      No mina püüan ikka kõik koondise mängud ale coq arenal ära käia. Eelmist mängu, mis 1-0 olin käisin ka vaatamas. MA arvan, et ostan pileti küll. Soome vastu ei tea veel.
                      Osta pakett, tuleb odavam ka.

                      Kommentaar


                        #12
                        Homme, 1. mail algab üksikpiletite müük A. Le Coq Arenal toimuvatele Eesti jalgpallikoondise sõprusmängudele Soome (21. mai kell 19) ja Horvaatiaga (26. mai kell 21:30). Seni olid pääsmed müügil ühtse paketina.

                        Täna, 30. aprillil on viimast päeva müügil piletipakett, mis sisaldab pääset mõlemale mängule - küljetribüüni paketi hind on 250 krooni (sama kategooria üksikpiletid maksavad kokku 300 krooni) ja otsatribüüni oma 200 krooni (sama kategooria üksikpiletid maksavad kokku 250 krooni).

                        Täna on veel müügil ka sooduspaketid, mida saavad osta 1988.-2003. aastal sündinud ja 1950. aastal või varem sündinud inimesed isikut tõendava dokumendi alusel. Küljetribüüni sooduspaketi hind on 150 krooni (sama kategooria üksikpiletid maksvad kokku 200 krooni) ja otsatribüüni sooduspaketi hind 100 krooni (sama kategooria üksikpiletid maksavad kokku 150 krooni). 2004. aastal ja hiljem sündinud saavad mängudele tasuta, kui nad istuvad lapsevanema süles.

                        Homme algavas üksikpiletite müügis on pääsmete hinnad järgmised: küljetribüüni pilet maksab 150 krooni ning otsatribüüni pääse 125 krooni. Sooduspileti hinnad on 100 krooni (küljetribüün) ja 75 krooni (otsatribüün).

                        Kohtumistele on võimalik osta ka VIP pileteid - pääsmeid EJL Business Clubi saab soetada Eesti Jalgpalli Liidu kommertosakonna kaudu (helistades 627 9958 või saates e-kirja aadressile kommerts@jalgpall.ee).

                        Staadioni väravad avatakse 2 tundi enne mängu algust.

                        Kommentaar


                          #13
                          Horvaatia külastas täna Austriat, võideti 1:0 Bilici 86. minuti väravast.

                          Ilusat mängu näitasid, arvan, et mina paneksin meie koondise lootused viigile Horvaatia vastu, ning võidule Soome vastu

                          Kommentaar


                            #14
                            Millal juba saab teada Horvatska- kooseis???
                            Kas Olic, Petric, tulevad?

                            Kommentaar


                              #15
                              Mingi leitud uudise järgi peaksid Olic ja Pranjic Eesti mänguks liituma küll. Petric on samuti nimekirjas ja klubihooaeg läbi, ju siis ikka mängib siin ka. Iseenesest on neil selline list kõigi kolme maikuu mängu kohta (Austria, Wales, Eesti):

                              Popis pozvanih reprezentativaca: Vedran Runje (Lens), Danijel Subašić (Hajduk), Stipe Pletikosa (Spartak), Darijo Srna (Šahtar), Dario Knežević (Livorno), Josip Šimunić (Hoffenheim), Hrvoje Čale (Trabzonspor), Ognjen Vukojević (Dynamo Kijev), Tomislav Dujmović (Lokomotiv Moskva), Luka Modrić (Tottenham), Nikola Pokrivač (Red Bull), Drago Gabrić (Trabzonspor), Eduardo da Silva (Arsenal), Mladen Petrić (HSV), Nikica Jelavić (Rapid Beč), Mate Bilić (Sporting Gijon), Mario Mandžukić (Dinamo), Danijel Pranjić (Bayern), Ivica Olić (Bayern), Jurica Buljat (Hajduk), Ivan Strinić (Hajduk)
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar

                              Working...
                              X