PDA

View Full Version : Eesti meistriliiga ennustus



Leheküljed : 1 [2] 3 4 5

Mällar
09.04.10, 23:58
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2 Leitan
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka 2

Iceman
10.04.10, 00:47
10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1 Tarassenkov
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka 2

heless
10.04.10, 09:49
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju väravalööja---1 ja Naumov
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia-----2
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans------2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare---------1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka------2

karl54
12.04.10, 16:26
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora väravalööja

karl54
12.04.10, 16:27
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 2
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 2 Konsa

marcello
12.04.10, 16:58
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus x
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka x
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 2 Konsa

keenjus250
12.04.10, 17:21
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus x
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 2 dupikov

kapitan
12.04.10, 18:21
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 1
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 2
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 2 Alliku

eika
12.04.10, 18:32
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 2
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 1 Jevdokimov

SainAru
12.04.10, 19:33
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 2
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka x
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 2 Kasimir

17
12.04.10, 19:34
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 1
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 2 ; Oliver Konsa

Raoy
12.04.10, 21:16
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 2
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka X
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 2 Konsa

rallikas
12.04.10, 21:36
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 2
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammek X
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora X Zakaria Beglarishvili

salajane33
12.04.10, 22:17
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus x
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora x Teever

fcfloraforever
12.04.10, 22:27
--------------------------------------------------------------------------------
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus x
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka x
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 2 ; Zakaria

rainer44
12.04.10, 22:43
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus x
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 2 Dupikov

werty777
12.04.10, 23:23
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 2
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka x
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 2 Dupikov

boobek
12.04.10, 23:42
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 2
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 2 Nunes

Piksenool
13.04.10, 16:39
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 1
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 2 Konsa

aarekene
13.04.10, 21:53
[QUOTE=karl54;1168252]8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 2
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 2 konsa

mazz
14.04.10, 04:50
17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 2
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 2 Alliku

RantZ
14.04.10, 10:22
17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 2
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora x Konsa

JT8055
15.04.10, 05:05
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 1
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 1

jaamu
15.04.10, 10:34
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus x
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 2 Konsa

mloit
15.04.10, 10:50
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 1
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka x
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev x
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 2 konsa

Epic
15.04.10, 13:21
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 1
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 2; Konsa

Võss
15.04.10, 15:26
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 1
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 2 ; Mošnikov

zip
15.04.10, 18:09
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 1
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 2 Dupikov

tomy06
15.04.10, 20:32
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 2
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik 1 Neemelo
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 2 Konsa

Feljonks
16.04.10, 12:45
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 1
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 2 Nunes

Feljonks
16.04.10, 12:46
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 1
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 2 Nunes

Viimase mängu võitja oli valesti pandud..

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 1
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 1 Nunes

Gallacher
16.04.10, 15:38
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 2
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 2 Dupikov

Piksenool
16.04.10, 16:46
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 1
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 2 Kasimir

heless
16.04.10, 19:27
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus-----2
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka-------1
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev-------2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK ---------------1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora--------2 ja Konsa

rallikas
16.04.10, 23:07
Teen ennustaja vedaja soovil seekord ise tabeli ära.

7. Voor

1. rainer44 (9) 56
2. Iceman (9) 55
3-4. werty777 (9), zip (8) 51
5-6. eika (6), Raoy (6) 50
7. RantZ (10) 49
8. aarekene (6) 48
9. Krissu04 (6) 47
10-11. Gallacher (6), Epic (6) 46
12. magnisco (9) 45
13. tomy06 (6) 44
14-17. Karla (8), Sainaru (8), boobek(8), karl54 (6) 43
18-20. jaamu (6), Piksenool (6), kapitan (8) 42
21. heless (8) 41
22-23. JT8055 (-), marcello (8) 40
24. insein-o (6) 39
25. Tauri.T (-) 38
26-27. rallikas (8), mloit (6) 36
28. mazz (6)
29-30. salajane33 (10), 17 (6) 34
31-32. fitti (-), Võss (6) 32
33. Shermann (-) 28
34-35. Mällar (8), fcfloraforever (8) 24
36. Lambiahv (-) 23
37. xrip55 (8) 16
38-39. mister (-), budulojus (-) 12
40. sunnik (-)
41. erxu (-)
42. Arteta (-) 4
43-44. Lambimees (-), QR717 (-) 2


Vooruvõitjad

1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11
4. mazz, salajane33, kapitan, Tauri.T, tomy06, jaamu, aarekene, epic, Shermann, Jt8055, werty777, eika, Raoy, RaintZ, rainer44, Gallacher ja Iceman 8
5. krissu04 8
6. eika, zip, Iceman, rainer44, werty777, aarekene, Tauri.T, tomy06, Piksenool, magnisco 9
7. RantZ (1), salajane33 (2) 10
8.


Marcello vigased punktid 6. voorust sai ka ära parandatud.

Iceman
17.04.10, 00:54
17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus x
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 2 Konsa

Mällar
17.04.10, 01:17
17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 2
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 2
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi Tulevik 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 1

JT8055
17.04.10, 02:04
17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 1
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi Tulevik 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 1

fitti
17.04.10, 12:16
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 1
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka x
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 2 Dupikov

magnisco
17.04.10, 14:45
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 2
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka x
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 2 Dupikov

Tauri.T
17.04.10, 14:51
8. voor

17.04.2010 14:00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 1
17.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka x
17.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 2
17.04.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik 1
17.04.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora 2 Dupikov

karl54
20.04.10, 16:09
9. voor

24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans väravalööja
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare

karl54
20.04.10, 16:10
9. voor

24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans x Dubõkin
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju x
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 2
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 1

werty777
20.04.10, 16:25
9. voor

24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1 Tarassenkov
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju 2
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 2
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 1

keenjus250
20.04.10, 16:28
9. voor

24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1 gruznov
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju 2
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 2
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare x

eika
20.04.10, 16:59
9. voor

24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1 gruznov
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju 2
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 2
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 1

fcfloraforever
20.04.10, 17:47
9. voor

24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1 ei löö keegi
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju x
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia x
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 1

Võss
20.04.10, 17:53
9. voor

24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1 Tarassenkov
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju 2
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 2
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare x

SainAru
20.04.10, 18:20
9. voor

24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans x Gruznov
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju x
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 2
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 1

RantZ
20.04.10, 18:35
24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1 Gruznov
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju 2
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 2
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare x

Raoy
20.04.10, 19:18
9. voor

24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1 Vasiliauskas
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju 2
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 2
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 1

Piksenool
20.04.10, 19:28
9. voor

24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1 Rimas
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju 2
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 2
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 1

boobek
20.04.10, 22:27
9. voor

24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1 Stankevicius
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju 2
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia x
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 1

Arteta
21.04.10, 19:25
9. voor

24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans x Stanckevikus
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju 1
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1 Alliku
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia x Tamm
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 1 In Der Mitte
__________________

rallikas
21.04.10, 21:00
9. voor

24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1 Tarassenkov
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju 2
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia X
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare X

mloit
22.04.10, 14:46
9. voor

24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1 gruznov
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju 2
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 2
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 1

Gallacher
22.04.10, 15:48
9. voor

24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1, Tarassenkov
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju 2
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 2
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 1

17
22.04.10, 16:12
9. voor

24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1 ; Aleksandr Tarassenkov
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju 2
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 2
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare x

rainer44
22.04.10, 18:37
9. voor

24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1 Tarassenkov
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju 2
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 2
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 2

tomy06
22.04.10, 18:45
9. voor

24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju 2
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 2
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare x

aarekene
22.04.10, 19:21
[]9. voor

24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1 Vasiliauskas
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju 2
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 2
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare x

salajane33
22.04.10, 20:28
9. voor

24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1 Tarassenkov
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju 2
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia x
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 2

rallikas
22.04.10, 22:36
Seoses tehniliste probleemidega, teen taaskord tabeli mina.

Voor 8.

1. rainer44 (6) 62
2-3. werty777 (10), Iceman (6) 61
4. Raoy (10) 60
5. zip (6) 57
6-7. aarekene (8), eika (6) 56
8-9. magnisco (10), Rantz (6) 55
10-11. krissu04 (6), SainAru (10) 53
12-14. Epic (6), tomy06 (8), Gallacher (8) 52
15-16. boobek (8), karl54 (8) 51
17-18. kapitan (7), heless (8) 49
19-21. Piksenool (6), jaamu (6), marcello (8) 48
22. Tauri.T (8) 46
23-25. JT8055 (4), mazz (9), rallikas (8) 44
26-27. insein-o (4), karla (-) 43
28. mloit (6) 42
29-30. 17 (6), fitti (8) 40
31-32. salajane33 (4), Võss (6) 38
33. fcfloraforever (8) 32
34. Mällar (6) 30
35. Shermann (-) 28
36. Lambiahv (-) 23
37. xrip (8) 16
38-39. mister (-), budulojus (-) 12
40. sunnik (-) 8
41. erxu (-) 6
42. Arteta (-) 4
43-44. Lambimees (-), QR717 (-) 2



Vooruvõitjad

1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11
4. mazz, salajane33, kapitan, Tauri.T, tomy06, jaamu, aarekene, epic, Shermann, Jt8055, werty777, eika, Raoy, RaintZ, rainer44, Gallacher ja Iceman 8
5. krissu04 8
6. eika, zip, Iceman, rainer44, werty777, aarekene, Tauri.T, tomy06, Piksenool, magnisco 9
7. RantZ, salajane33 10
8. magnisco (2), werty777 (3), Raoy (3), SainAru (1) 10
9.

rallikas
22.04.10, 22:37
Lisan veel: Kui tuleb topeltennustus ühes voorus, arvestan viimast poostitust.

zip
23.04.10, 00:13
9. voor

24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1 Tarassenkov
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju 2
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 2
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 1

jaamu
23.04.10, 11:06
9. voor

24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans x Tarassenkov
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju x
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 2
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare x

marcello
23.04.10, 11:17
9. voor


24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1 Stankevicius
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju x
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 2
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 1

Epic
23.04.10, 16:03
9. voor

24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1; Tarassenkov
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju 2
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 2
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare x

magnisco
23.04.10, 19:31
9. voor

24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1 Tarassenkov
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju x
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 2
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 1

magnisco
23.04.10, 19:31
asdfffffffffffffffsdffffffff

Karla
23.04.10, 23:43
9. voor

24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1; Stankevicius
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju 2
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia x
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 1

heless
23.04.10, 23:49
9. voor

24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans väravalööja ---2 ja Abramenko
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju -----2
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond -----1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia -----2
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare------2

mazz
24.04.10, 01:57
9. voor

24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1, Tarassenkov
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju X
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 2
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 1

kapitan
24.04.10, 02:20
24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1 [Tarassenkov]
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju 2
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 2
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 1

Tauri.T
24.04.10, 09:53
9. voor

24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1, Stankevicius
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju 2
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 2
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 1

Iceman
24.04.10, 14:01
24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1 Tarassenkov
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju 2
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 2
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 1

fitti
24.04.10, 14:09
9. voor

24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans x, Tarassenkov
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju 2
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 2
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 1

JT8055
24.04.10, 17:34
9. voor

24.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans x, Tarassenkov
24.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju 2
24.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1
24.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 2
24.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 2

karl54
25.04.10, 17:08
10. voor

01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik Väravalööja

karl54
25.04.10, 17:14
10. voor

01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev x
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 2 Pukk

Piksenool
25.04.10, 17:56
10. voor

01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev x
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik x Skiperski

Võss
25.04.10, 22:41
10. voor

01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev x
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 1 Kuusik

rallikas
25.04.10, 23:32
10. voor

01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev X
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 1 Kuusik

SainAru
26.04.10, 00:09
10. voor

01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev 1
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 2 Koogas

mloit
26.04.10, 12:44
10. voor

01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev 2
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik x polegi

marcello
27.04.10, 02:04
10. voor

01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev 1
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik x Skiperski

keenjus250
27.04.10, 16:31
10. voor

01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev x
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik2 Skiperski

RantZ
27.04.10, 21:05
10. voor

01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev 2
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik x Skiperski

Raoy
28.04.10, 13:59
10. voor

01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev 2
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 2 Skiperski

fcfloraforever
28.04.10, 18:24
10. voor

01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev x
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 2 x Pukk

rainer44
28.04.10, 18:25
10. voor

01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev x
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik x polegi

tomy06
28.04.10, 18:42
10. voor

01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev x
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1 Neemelo
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik x

aarekene
28.04.10, 21:07
01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev 1
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 2 Skiperski

fitti
28.04.10, 21:34
10. voor

01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev 2
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik x Skiperski

werty777
29.04.10, 15:47
10. voor

01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev 1
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 1 Skiperski

kapitan
29.04.10, 15:50
10. voor

01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev 2
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 2 Tomson
__________________

17
29.04.10, 16:49
10. voor

01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev 2
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 1 ; Dmitri Skiperski

eika
29.04.10, 17:35
10. voor

01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev 2
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik x Skiperski

boobek
29.04.10, 17:38
10. voor

01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev 2
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 2 Indermitte

salajane33
29.04.10, 19:52
10. voor

01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev x
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 1 Skiperski

jaamu
30.04.10, 12:24
10. voor

01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev x
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik x Skiperski

magnisco
30.04.10, 12:31
10. voor

01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev 1
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 1 skiperski

Epic
30.04.10, 14:43
10. voor

01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev x
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 1 ; Dmitri Skiperski

zip
30.04.10, 19:40
10. voor

01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev x
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 1 Skiperski

mazz
30.04.10, 20:40
10. voor

01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev 2
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik x, mitte keegi

JT8055
30.04.10, 21:15
10. voor

01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev 1
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 2

heless
30.04.10, 22:12
10. voor

01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev-------2
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus------1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora--------2
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka------1
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik-----1 ja Kuusik

Gallacher
30.04.10, 22:28
10. voor

01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev 2
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 2 x Pukk

rallikas
01.05.10, 00:31
9. Vooru tabel

1. rainer44 (4) 66
2-3. Iceman (4), werty777 (4) 65
4. Raoy (4) 64
5. aarekene (6) 62
6-7. Rantz (6), zip (4) 61
8. eika (4) 60
9. krissu04 (6) 59
10-12. boobek (7), tomy06 (6), Epic (6) 58
13. magnisco (2) 57
14. Gallacher (4) 56
15-16. SainAru (2), heless (6) 55
17-18. karl54 (2), kapitan (4) 53
19-21. Piksenool (4), rallikas (8), jaamu (4) 52
22-23. marcello (3), Tauri.T (5) 51
24. Karla (7) 50
25-27. mloit (4), 17 (6), mazz (2) 46
28-31. Võss (6), salajane33 (6), fitti (4), JT8055 (0) 44
32. insein-o (-) 43
33. fcfloraforever (4) 36
34. Mällar (-) 30
35. Shermann (-) 28
36. Lambiahv (-) 23
37. xrip (-) 16
38-39. mister (-), budulojus (-) 12
40. Arteta (5) 9
41. sunnik (-) 8
42. erxu (-) 6
43-44. Lambimees (-), QR717 (-) 2



Vooruvõitjad

1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11
4. mazz, salajane33, kapitan, Tauri.T, tomy06, jaamu, aarekene, epic, Shermann, Jt8055, werty777, eika, Raoy, RaintZ, rainer44, Gallacher ja Iceman 8
5. krissu04 8
6. eika, zip, Iceman, rainer44, werty777, aarekene, Tauri.T, tomy06, Piksenool, magnisco 9
7. RantZ, salajane33 10
8. magnisco, werty777, Raoy, SainAru 10
9. rallikas (1) 8
10.

Iceman
01.05.10, 02:17
01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev x
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 2 Orgla

karl54
01.05.10, 07:20
Nii teispäev peetakse siis üks 3. ringi mäng juba ette ära.
19.voor

04.05.2010 18:45 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans

karl54
01.05.10, 07:21
19.voor

04.05.2010 18:45 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans x

karl54
01.05.10, 07:21
19.voor

04.05.2010 18:45 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans x

aarekene
01.05.10, 10:18
19.voor

04.05.2010 18:45 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1

Iceman
01.05.10, 12:27
04.05.2010 18:45 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1

Rams
01.05.10, 12:37
19.voor

04.05.2010 18:45 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1

marcello
01.05.10, 15:49
04.05.2010 18:45 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1

Tauri.T
01.05.10, 17:41
10. voor

01.05.2010 17:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev x
01.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1
01.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2
01.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1
01.05.2010 19:30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik x Skpierski

keenjus250
01.05.10, 22:48
04.05.2010 18:45 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans x

rallikas
01.05.10, 22:50
19.voor

04.05.2010 18:45 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1

jaamu
01.05.10, 23:05
19.voor

04.05.2010 18:45 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans x

Epic
01.05.10, 23:53
19.voor

04.05.2010 18:45 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1

17
02.05.10, 00:55
19.voor

04.05.2010 18:45 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1

karl54
02.05.10, 01:40
11. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans väravalööja
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare

karl54
02.05.10, 01:40
11. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 1
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans 2 Prosa
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare 1

rainer44
02.05.10, 01:58
04.05.2010 18:45 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1[/QUOTE]

aarekene
02.05.10, 09:49
11. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 1
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans 2 Prosa
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare 1[/QUOTE]

boobek
02.05.10, 10:27
04.05.2010 18:45 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1

11. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 1
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans 1 Torop
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare 1

rallikas
02.05.10, 13:14
08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 1
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans 2 Torop
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare X

salajane33
02.05.10, 14:28
19.voor

04.05.2010 18:45 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans x

11. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 1
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans x Bezykornovas
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare x

Piksenool
02.05.10, 17:33
04.05.2010 18:45 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1

11. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 1
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans 2 Laas
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare x

RantZ
02.05.10, 17:39
19.voor

04.05.2010 18:45 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1

11. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 1
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans x Prosa
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare x

zip
02.05.10, 18:10
19. voor

04.05.2010 18:45 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans x

11. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 1
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans x Bezykornovas
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare 2

SainAru
02.05.10, 19:33
19.voor

04.05.2010 18:45 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans x

SainAru
02.05.10, 19:34
11. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 1
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans 2 Prosa
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare 1

werty777
02.05.10, 22:14
19. voor

04.05.2010 18:45 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 2

11. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 1
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans 2 Bezykornovas
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare 1

fcfloraforever
02.05.10, 22:57
19. voor

04.05.2010 18:45 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans x

11. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 1
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans x Prosa
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare 2

heless
02.05.10, 23:33
19.voor

04.05.2010 18:45 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans----2

Raoy
03.05.10, 14:16
19.voor

04.05.2010 18:45 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1

11. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 1
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans 2 Bezykornovas
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare 1

mloit
03.05.10, 15:47
19.voor

04.05.2010 18:45 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans x

mloit
03.05.10, 15:49
11. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 1
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans x polegi
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare 1

tomy06
03.05.10, 22:31
04.05.2010 18:45 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 2

11. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 1
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans x
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare 1

Tauri.T
04.05.10, 00:52
04.05.2010 18:45 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 2

11. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond x
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 1
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans x Prosa
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare 1

mazz
04.05.10, 12:23
19.voor

04.05.2010 18:45 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 2

17
05.05.10, 00:28
11. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 1
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans 2 ; Marius Bezykornovas
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare 2

marcello
05.05.10, 13:06
11. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 1
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans 2 ; Bazjukin
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare 1

eika
05.05.10, 17:02
11. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju x
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans 2 Bezykornovas
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare 1

Feljonks
05.05.10, 19:42
11. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 1
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans 2 Bezykornovas
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare x

mazz
07.05.10, 00:29
11. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 1
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans 2 Bazjukin
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare 1

Epic
07.05.10, 01:44
11. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 1
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans 2; Bezykornovas
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare x

magnisco
07.05.10, 09:37
12. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 1
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans x Bazjukin
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare 1

jaamu
07.05.10, 10:02
11. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 1
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans 2 Bezykornovas
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare 2

heless
07.05.10, 19:11
11. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond------1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju-----------1
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans väravalööja----2 ja Mitin
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia--------2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare------2

keenjus250
07.05.10, 19:18
11. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 1
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans 2 Bazjukin
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare x

Mällar
07.05.10, 20:54
11. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju x
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans x
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare 2 Skiperski

rainer44
07.05.10, 20:57
11. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 1
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans 2
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare 2 Skiperski

Mällar
07.05.10, 21:02
Kurat ma siin ajan segaseks asja...vooru väravalööja tuleb valida tammeka-trans mängust :D No ma muudaks Prosa peale!

kapitan
07.05.10, 23:52
11. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 1
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans 2 Bazjukin
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare 1

Karla
07.05.10, 23:54
11. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 1
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans 2 Prosa
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare x

Iceman
08.05.10, 02:15
08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 1
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans 2 Maksim Bazjukin
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare 2

rainer44
08.05.10, 02:34
Ka mina kirjutasin vale mängu väravate lööja, seega panen panused Bezykornovas-le


vabandust segaduse pärast.

Gallacher
08.05.10, 09:31
11. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 1
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans 1 Prosa
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare 1

fitti
08.05.10, 12:32
11. voor

08.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1
08.05.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 1
08.05.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans 2 Abramenko
08.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2
08.05.2010 19:30 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare 1

karl54
12.05.10, 01:22
12. voor

15.05.2010 17:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora
15.05.2010 17:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond
15.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev
15.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia Kohtla - Järve FC Lootus
15.05.2010 20:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik väravalööja

karl54
12.05.10, 01:24
12. voor

15.05.2010 17:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2
15.05.2010 17:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1
15.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 2
15.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Kohtla Järve FC Lootus 1
15.05.2010 20:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik x Tamm

17
12.05.10, 01:27
12. voor

15.05.2010 17:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2
15.05.2010 17:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1
15.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 2
15.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia Kohtla - Järve FC Lootus 1
15.05.2010 20:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 ; Heiko Tamm

rallikas
12.05.10, 10:59
12. voor

15.05.2010 17:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2
15.05.2010 17:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1
15.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev X
15.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Kohtla-Järve FC Lootus 1
15.05.2010 20:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 ; Mikk Laas

RantZ
12.05.10, 11:12
15.05.2010 17:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2
15.05.2010 17:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1
15.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 1
15.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia Kohtla - Järve FC Lootus 1
15.05.2010 20:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 Tamm

boobek
12.05.10, 16:04
12. voor

15.05.2010 17:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2
15.05.2010 17:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1
15.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 2
15.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia Kohtla - Järve FC Lootus 1
15.05.2010 20:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 Prosa

Piksenool
12.05.10, 18:12
12. voor

15.05.2010 17:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2
15.05.2010 17:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1
15.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 2
15.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia Kohtla - Järve FC Lootus 1
15.05.2010 20:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 Kiidron

SainAru
12.05.10, 18:30
12. voor

15.05.2010 17:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2
15.05.2010 17:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1
15.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev x
15.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia Kohtla - Järve FC Lootus 1
15.05.2010 20:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 Prosa

fcfloraforever
12.05.10, 18:48
12. voor

15.05.2010 17:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2
15.05.2010 17:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1
15.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev x
15.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia-KJ FC Lootus 1
15.05.2010 20:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 Prosa

aarekene
12.05.10, 20:03
[QUOTE=karl54;1180066]12. voor

15.05.2010 17:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2
15.05.2010 17:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1
15.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 1
15.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia Kohtla - Järve FC Lootus 1

15.05.2010 17:00 Tartu Tammeka-Viljandi 1 Mikk laas

salajane33
12.05.10, 21:26
12. voor

15.05.2010 17:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2
15.05.2010 17:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1
15.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 2
15.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia- Kohtla Järve FC Lootus 1
15.05.2010 20:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik x Laas

rainer44
12.05.10, 22:52
12. voor

15.05.2010 17:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2
15.05.2010 17:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1
15.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 2
15.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia Kohtla - Järve FC Lootus 1
15.05.2010 20:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 Prosa

Raoy
13.05.10, 00:21
12. voor

15.05.2010 17:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2
15.05.2010 17:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1
15.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 2
15.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia Kohtla - Järve FC Lootus 1
15.05.2010 20:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 Prosa

werty777
13.05.10, 10:31
12. voor

15.05.2010 17:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2
15.05.2010 17:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1
15.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev x
15.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia- Kohtla Järve FC Lootus 1
15.05.2010 20:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 Laas

karl54
13.05.10, 13:42
10. Vooru tabel

1-2. rainer44 (8), werty777 (9) 74
3. Iceman (8) 73
4. zip (11) 72
5. Raoy (7) 71
6-7. aarekene (7), Epic (11) 69
8-9. Rantz (7), krissu04 (9) 68
10. eika (7) 67
11. tomy06 (8) 66
12. magnisco (9) 65
13-14. boobek (6), heless (9) 64
15. rallikas (11) 63
16. Gallacher (6) 62
17-20. SainAru (6), karl54 (8), Piksenool (9), jaamu (9) 61
21. Tauri.T (9) 60
22. kapitan (6) 59
23. marcello (7, 58
24-25. Võss (11), salajane33 (11) 55
26. 17 (7) 53
27-28. mloit (6), mazz (6) 52
29. fitti (7) 51
30-31. Karla (-) JT8055 (6) 50
32. fcfloraforever (8) 44
33. insein-o (-) 43
34. Mällar (-) 30
35. Shermann (-) 28
36. Lambiahv (-) 23
37. xrip (-) 16
38-39. mister (-), budulojus (-) 12
40. Arteta (-) 9
41. sunnik (-) 8
42. erxu (-) 6
43-44. Lambimees (-), QR717 (-) 2



Vooruvõitjad

1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11
4. mazz, salajane33, kapitan, Tauri.T, tomy06, jaamu, aarekene, epic, Shermann, Jt8055, werty777, eika, Raoy, RaintZ, rainer44, Gallacher ja Iceman 8
5. krissu04 8
6. eika, zip, Iceman, rainer44, werty777, aarekene, Tauri.T, tomy06, Piksenool, magnisco 9
7. RantZ (2), salajane33 (2) 10
8. Magnisco (2), werty777 (3), Raoy (3), SainAru (1) 10
9. rallikas (1) 8
10. Zip (2), Epic (2), rallikas (2), Võss (1), salajane33 (3) 11

tiriam
13.05.10, 17:28
15.05.2010 17:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2
15.05.2010 17:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1
15.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 1
15.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia- Kohtla Järve FC Lootus 1
15.05.2010 20:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik x Tomson

Epic
13.05.10, 18:09
12. voor

15.05.2010 17:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2
15.05.2010 17:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1
15.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev x
15.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia Kohtla - Järve FC Lootus 1
15.05.2010 20:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1; Prosa

Tauri.T
14.05.10, 09:50
12. voor

15.05.2010 17:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2
15.05.2010 17:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1
15.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 1
15.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia Kohtla - Järve FC Lootus 1
15.05.2010 20:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 Tamm

marcello
14.05.10, 11:54
12. voor

15.05.2010 17:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2
15.05.2010 17:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1
15.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 2
15.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia Kohtla - Järve FC Lootus 1
15.05.2010 20:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1; Laas

fitti
14.05.10, 13:40
12. voor

15.05.2010 17:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2
15.05.2010 17:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1
15.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev x
15.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Kohtla-Järve FC Lootus 1
15.05.2010 20:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1; Laas

keenjus250
14.05.10, 14:33
12. voor

15.05.2010 17:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2
15.05.2010 17:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1
15.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 2
15.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia- Kohtla Järve FC Lootus 1
15.05.2010 20:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 Laas

Gallacher
14.05.10, 16:12
12. voor

15.05.2010 17:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2
15.05.2010 17:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1
15.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 2
15.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia- Kohtla Järve FC Lootus 1
15.05.2010 20:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 Prosa

magnisco
14.05.10, 16:55
12. voor

15.05.2010 17:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2
15.05.2010 17:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1
15.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 2
15.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia Kohtla - Järve FC Lootus 1
15.05.2010 20:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 Prosa
__________________

mloit
14.05.10, 17:26
2. voor

15.05.2010 17:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2
15.05.2010 17:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1
15.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev x
15.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia Kohtla - Järve FC Lootus 1
15.05.2010 20:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 tikenberg

jaamu
14.05.10, 19:56
12. voor

15.05.2010 17:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2
15.05.2010 17:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1
15.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev x
15.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia- Kohtla Järve FC Lootus 1
15.05.2010 20:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 Laas

mazz
14.05.10, 23:22
12. voor

15.05.2010 17:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2
15.05.2010 17:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1
15.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 2
15.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Kohtla Järve FC Lootus 1
15.05.2010 20:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik x, ei löödagi

Iceman
14.05.10, 23:36
12. voor

15.05.2010 17:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2
15.05.2010 17:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1
15.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev x
15.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Kohtla - Järve FC Lootus 1
15.05.2010 20:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 tikenberg

heless
14.05.10, 23:51
12. voor

15.05.2010 17:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora -----2
15.05.2010 17:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond -----1
15.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev -------2
15.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia Kohtla - Järve FC Lootus ------2
15.05.2010 20:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik -----1 ja Laas

zip
15.05.10, 13:11
12. voor

15.05.2010 17:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2
15.05.2010 17:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1
15.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 2
15.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia- Kohtla Järve FC Lootus 1
15.05.2010 20:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 Laas

kapitan
15.05.10, 15:53
12. voor

15.05.2010 17:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2
15.05.2010 17:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1
15.05.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 2
15.05.2010 17:00 Tallinna FC Levadia- Kohtla Järve FC Lootus 1
15.05.2010 20:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 [Laas]

karl54
19.05.10, 14:58
Üks järgmine nädal ettepeetav 20. vooru mäng ka ennustamiseks.
20.voor

25.05.2010 18:45 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka

karl54
19.05.10, 14:58
20.voor

25.05.2010 18:45 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1

keenjus250
19.05.10, 15:04
20.voor

25.05.2010 18:45 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka x

karl54
19.05.10, 15:42
11. Vooru tabel

1. werty777 (10) 84
2-3. rainer44 (8), Iceman (9) 82
4. Raoy (10) 81
5. aarekene (10) 79
6. zip (6) 78
7-8. Epic (8), krissu04 (9) 77
9. eika (8) 75
10-12. Rantz (6), tomy06 (8), magnisco (9) 74
13-14. boobek (8), heless (8) 72
15-18. rallikas (8), SainAru (10), karl54 (10), jaamu (10) 71
19-21. Gallacher (8), Piksenool (9), kapitan (11) 70
22. marcello (11) 69
23. Tauri.T (6) 66
24-25. 17 (10), mazz (11) 63
26-27. salajane33 (6), fitti (10) 61
28. mloit (8) 60
29. Karla (8) 58
30. Võss (-) 55
31. insein-o (8) 51
32-33. JT8055 (-), fcfloraforever (6) 50
34. Mällar (4) 34
35. Shermann (-) 28
36. Lambiahv (-) 23
37. xrip (-) 16
38-39. mister (-), budulojus (-) 12
40. Arteta (-) 9
41. sunnik (-) 8
42. erxu (-) 6
43-44. Lambimees (-), QR717 (-) 2



Vooruvõitjad

1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11
4. mazz, salajane33, kapitan, Tauri.T, tomy06, jaamu, aarekene, epic, Shermann, Jt8055, werty777, eika, Raoy, RaintZ, rainer44, Gallacher ja Iceman 8
5. krissu04 8
6. eika, zip, Iceman, rainer44, werty777, aarekene, Tauri.T, tomy06, Piksenool, magnisco 9
7. RantZ (2), salajane33 (2) 10
8. Magnisco (2), werty777 (3), Raoy (3), SainAru (1) 10
9. rallikas (1) 8
10. Zip (2), Epic (2), rallikas (2), Võss (1), salajane33 (3) 11
11. marcello (1), mazz (2), kapitan (2) 11

SainAru
19.05.10, 17:02
20.voor

25.05.2010 18:45 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1

Raoy
19.05.10, 17:39
20.voor

25.05.2010 18:45 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1

boobek
19.05.10, 18:11
20.voor

25.05.2010 18:45 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka x

Feljonks
19.05.10, 18:28
20.voor

25.05.2010 18:45 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1

aarekene
19.05.10, 19:06
20.voor

25.05.2010 18:45 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1

RantZ
19.05.10, 19:11
20.voor

25.05.2010 18:45 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 2

Piksenool
19.05.10, 20:10
20.voor

25.05.2010 18:45 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1

17
19.05.10, 20:35
20.voor

25.05.2010 18:45 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1

jaamu
19.05.10, 20:41
20.voor

25.05.2010 18:45 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1

werty777
20.05.10, 08:40
20.voor

25.05.2010 18:45 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1

rallikas
20.05.10, 22:31
20.voor

25.05.2010 18:45 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1

magnisco
20.05.10, 23:04
20.voor

25.05.2010 18:45 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1

heless
20.05.10, 23:54
20.voor

25.05.2010 18:45 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka----1

mloit
21.05.10, 14:59
20.voor

25.05.2010 18:45 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1

Epic
21.05.10, 22:34
20.voor

25.05.2010 18:45 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1

karl54
24.05.10, 13:09
13. voor

29.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare
29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka väravalööja
29.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju
29.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans
29.05.2010 19:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia

karl54
24.05.10, 13:09
13. voor

29.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare 1
29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka x Laas
29.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju 2
29.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 2
29.05.2010 19:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia x

mazz
24.05.10, 14:25
20.voor

25.05.2010 18:45 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1

keenjus250
24.05.10, 14:33
13. voor

29.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare 1
29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka 2 Sonn
29.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju 2
29.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 2
29.05.2010 19:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 2

rallikas
24.05.10, 14:40
13. voor

29.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare 1
29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka 2 Kulik
29.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju 2
29.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 2
29.05.2010 19:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 2

mloit
24.05.10, 14:56
13. voor

29.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare 1
29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka 2 Laas
29.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju x
29.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 2
29.05.2010 19:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 2

SainAru
24.05.10, 15:26
13. voor

29.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare 1
29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka x Kulik
29.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju 2
29.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 2
29.05.2010 19:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 1

rainer44
24.05.10, 16:18
20.voor

25.05.2010 18:45 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1

salajane33
24.05.10, 20:15
20.voor

25.05.2010 18:45 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1

13. voor

29.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare 1
29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka x Kulik
29.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju 2
29.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 2
29.05.2010 19:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia x

Feljonks
24.05.10, 20:58
13. voor

29.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare 1
29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka 1 Kulik
29.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju 2
29.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 2
29.05.2010 19:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 2

Iceman
24.05.10, 21:19
20.voor

25.05.2010 18:45 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1

Raoy
24.05.10, 21:51
13. voor

29.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare 1
29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka 2 Prosa
29.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju 2
29.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 2
29.05.2010 19:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 2

RantZ
24.05.10, 22:52
13. voor

29.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare 1
29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka 2 Laas
29.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju 2
29.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 2
29.05.2010 19:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 2

Mällar
24.05.10, 23:10
20.voor

25.05.2010 18:45 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka x

13. voor

29.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare 1
29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka 2 Prosa
29.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju 2
29.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 2
29.05.2010 19:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia x

fcfloraforever
24.05.10, 23:27
20.voor

25.05.2010 18:45 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 2

13. voor

29.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare 1
29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka 2 Kulik
29.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju x
29.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 2
29.05.2010 19:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 1

Piksenool
25.05.10, 00:42
13. voor

29.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare 1
29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka 2 Sonn
29.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju 2
29.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 2
29.05.2010 19:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia x

Gallacher
25.05.10, 03:24
20.voor

25.05.2010 18:45 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1

Tauri.T
25.05.10, 11:14
20.voor

25.05.2010 18:45 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1

13. voor

29.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare 1
29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka 2 Tamm
29.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju 2
29.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 2
29.05.2010 19:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 1

marcello
25.05.10, 12:24
20.voor

25.05.2010 18:45 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 1

13. voor

29.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare 1
29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka 2 Prosa
29.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju 2
29.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 2
29.05.2010 19:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia x

werty777
26.05.10, 11:05
13. voor

29.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare 1
29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka 2 Prosa
29.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju 2
29.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 2
29.05.2010 19:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 2

karl54
26.05.10, 14:19
Esikohale on jätkuvalt kõva konkurents, 5. Ennustajat 3. Punkti sees, samuti on vooruvõitude tabelis tihe seis – parimad on kogunud 3 vooruvõitu, kui vigu märkate andke teada.

12. Vooru tabel

1. werty777 (8) 92
2-3. rainer44 (8), Iceman (8) 90
4-5. Raoy (8), aarekene (10) 89
6. zip (8) 86
7-9. Epic (8), krissu04 (8), Rantz (11) 85
10. eika (8) 83
11. magnisco (8) 82
12. boobek (8) 80
13-15. rallikas (8), SainAru (8), jaamu (8) 79
16-20. heless (6), Gallacher (8), Piksenool (8), kapitan (8), karl54 (7) 78
21-22. marcello (8), Tauri.T (11) 77
23. tomy06 (-) 74
24. 17 (9) 72
25-26. mazz (6), fitti (8) 69
27. mloit (8) 68
28. salajane33 (6) 67
29. Karla (8) 66
30. insein-o (8) 59
31. fcfloraforever (8) 58
32. Võss (-) 55
33. JT8055 (-) 50
34. Mällar (-) 34
35. Shermann (-) 28
36. Lambiahv (-) 23
37. xrip (-) 16
38-39. mister (-), budulojus (-) 12
40. Arteta (-) 9
41-42. sunnik (-), tiriam (8) 8
43. erxu (-) 6
44-45. Lambimees (-), QR717 (-) 2



Vooruvõitjad

1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11
4. mazz, salajane33, kapitan, Tauri.T, tomy06, jaamu, aarekene, epic, Shermann, Jt8055, werty777, eika, Raoy, RaintZ, rainer44, Gallacher ja Iceman 8
5. krissu04 8
6. eika, zip, Iceman, rainer44, werty777, aarekene, Tauri.T, tomy06, Piksenool, magnisco 9
7. RantZ (2), salajane33 (2) 10
8. Magnisco (2), werty777 (3), Raoy (3), SainAru (1) 10
9. rallikas (1) 8
10. Zip (2), Epic (2), rallikas (2), Võss (1), salajane33 (3) 11
11. marcello (1), mazz (2), kapitan (2) 11
12. RantZ (3), Tauri.T (3) 11

JT8055
26.05.10, 16:11
13. voor

29.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare 1
29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka 2
29.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju 2
29.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 2
29.05.2010 19:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 2

zip
26.05.10, 16:28
13. voor

29.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare 1
29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka 2
29.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju 2
29.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 2
29.05.2010 19:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 2

aarekene
26.05.10, 18:03
[QUOTE=karl54;1184427]13. voor

29.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare 1
29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka väravalööja 2
29.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju 2
29.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 2
29.05.2010 19:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia x
Väravalööja Laas

boobek
26.05.10, 19:39
13. voor

29.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare 1
29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka 2 Prosa
29.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju 2
29.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 2
29.05.2010 19:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 2

rainer44
27.05.10, 16:18
13. voor

29.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare 1
29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka 2 Laas
29.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju 2
29.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 2
29.05.2010 19:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 2

jaamu
27.05.10, 16:28
13. voor

29.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare 1
29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka 2 Laas
29.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju 2
29.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 2
29.05.2010 19:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 2

Epic
28.05.10, 16:44
13. voor

29.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare 1
29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka 2 Tamm
29.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju 2
29.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans x
29.05.2010 19:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia x

mazz
28.05.10, 17:12
13. voor

29.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare 1
29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka 2 Prosa
29.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju 2
29.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 2
29.05.2010 19:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 1

17
28.05.10, 17:38
13. voor

29.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare 1
29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka 2 ; Heiko Tamm
29.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju 2
29.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 2
29.05.2010 19:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 1

heless
29.05.10, 00:23
[QUOTE=karl54;1184427]13. voor

29.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare -----1
29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka ----2 ja Tamm
29.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju -----2
29.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans ------2
29.05.2010 19:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia----2

Iceman
29.05.10, 12:43
29.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare 1
29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka 2 Prosa
29.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju 2
29.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 2
29.05.2010 19:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia x

magnisco
29.05.10, 15:37
13. voor

29.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare 1
29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka 2 Laas
29.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju 2
29.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 2
29.05.2010 19:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 2

Gallacher
29.05.10, 15:42
13. voor

29.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare 1
29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka 2 Prosa
29.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju 2
29.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 2
29.05.2010 19:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 2

zip
29.05.10, 17:26
Unustasin väravalööja:

13. voor

29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka 2 Prosa

kapitan
29.05.10, 17:37
13. voor

29.05.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare 1
29.05.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka 2 Tikenberg
29.05.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju 2
29.05.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 2
29.05.2010 19:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 2

karl54
30.05.10, 13:53
14. voor

01.06.2010 18:45 FC Kuressaare - Paide Linnameeskond
01.06.2010 18:45 Narva JK Trans - Nõmme JK Kalju
01.06.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev väravalööja
01.06.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora
01.06.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Kohtla-Järve FC Lootus

karl54
30.05.10, 13:54
14. voor

01.06.2010 18:45 FC Kuressaare - Paide Linnameeskond x
01.06.2010 18:45 Narva JK Trans - Nõmme JK Kalju 1
01.06.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev x Neemelo
01.06.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora 2
01.06.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Kohtla-Järve FC Lootus 1