PDA

View Full Version : Eesti meistriliiga ennustus



Leheküljed : 1 2 3 [4] 5

magnisco
23.07.10, 23:12
22.voor

24.07.2010 17:00 Narva JK Trans Viljandi JK Tulevik 1; Bezykornovas
24.07.2010 17:00 Nõmme JK Kalju Paide Linnameeskond 1
24.07.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve Lootus 1
25.07.2010 19:30 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1

Iceman
24.07.10, 17:34
24.07.2010 17:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 1, Bezykornovas
24.07.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
24.07.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve Lootus 1
25.07.2010 19:30 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1

17
25.07.10, 00:12
kuradi kurat..

22.voor

25.07.2010 19:30 Tallinna FC Levadia Tallinna FC Flora 2

karl54
27.07.10, 15:28
23.voor

31.07.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia
31.07.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik
31.07.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans
31.07.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka
31.07.2010 19:30 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare väravalööja

karl54
27.07.10, 15:29
23.voor

31.07.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia x
31.07.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
31.07.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans x
31.07.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
31.07.2010 19:30 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 1 Kõll

keenjus250
27.07.10, 15:33
23.voor

31.07.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
31.07.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
31.07.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans x
31.07.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
31.07.2010 19:30 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 1 Kõll

fcfloraforever
27.07.10, 15:49
23.voor

31.07.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia x
31.07.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
31.07.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans x
31.07.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
31.07.2010 19:30 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 2 Pukk

rallikas
27.07.10, 15:49
23.voor

31.07.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
31.07.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
31.07.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 1
31.07.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka X
31.07.2010 19:30 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 1 Neemelo

karl54
27.07.10, 16:03
17. Vooru tabel

1. Raoy (5) 125
2-4. werty777 (4), aarekene (6), Rantz (6) 124
5. zip (4) 122
6. rainer44 (-) 121
7. Iceman (-) 117
8-11. Epic (4), krissu04 (4), jaamu (4), Tauri.T (6) 116
12. magnisco (4) 115
13. rallikas (4) 112
14-15. Gallacher (4), marcello (6) 111
16-17. Piksenool (4), karl54 (6) 110
18. heless (-) 109
19. 17 (4) 108
20. boobek (5) 107
21. mazz (4) 105
22. kapitan (-) 102
23. mloit (6) 101
24. SainAru (-) 100
25. eika (-) 99
26. salajane33 (4) 98
27. fcfloraforever (6) 95
28. JT8055 (8) 78
29-31. Karla (-), tomy06 (-), insein-o (-) 74
32. fitti (-) 69
33. Mällar (6) 66
34. Võss (-) 55
35. Shermann (-) 28
36. Lambiahv (-) 23
37. xrip (-) 16
38. budulojus (-) 13
39-40. mister (-), Meintz (-) 12
41. Arteta (-) 9
42-44. sunnik (-), tiriam (-), Elauter (-) 8
45. erxu (-) 6
46-47. Lambimees (-), QR717 (-) 2



Vooruvõitjad

1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11
4. mazz, salajane33, kapitan, Tauri.T, tomy06, jaamu, aarekene, epic, Shermann, Jt8055, werty777, eika, Raoy, RantZ, rainer44, Gallacher ja Iceman 8
5. krissu04 8
6. eika, zip, Iceman, rainer44, werty777, aarekene, Tauri.T, tomy06, Piksenool, magnisco 9
7. RantZ (2), salajane33 (2) 10
8. Magnisco (2), werty777 (3), Raoy (3), SainAru (1) 10
9. rallikas (1) 8
10. Zip (2), Epic (2), rallikas (2), Võss (1), salajane33 (3) 11
11. marcello (1), mazz (2), kapitan (2) 11
12. RantZ (3), Tauri.T (4) 11
13. mazz (3), 17 (1) 10
14. fcfloraforever (1) 11
15. werty777 (4), Raoy (4), rainer44 (3), Zip (3), RantZ (4), Jaamu (2), Tauri.T (5), mazz (4), 17 (2), marcello (2) 9
16. Elauter (1) 8
17. Jt8055 (3) 8

karl54
27.07.10, 16:46
18. Vooru tabel

1. werty777 (9) 133
2. Raoy (7) 132
3-4. aarekene (7), zip (9) 131
5. Rantz (5) 129
6. rainer44 (5) 126
7-8. krissu04 (7), jaamu (7) 123
9. Iceman (5) 122
10-12. Epic (5), Tauri.T (5), magnisco (6) 121
13. Gallacher (7) 118
14-15. marcello (6), rallikas (5) 117
16. boobek (9) 116
17-18. karl54 (5), heless (6) 115
19-20. Piksenool (4), mazz (9) 114
21. 17 (5) 113
22. mloit (7) 108
23-24. kapitan (-), salajane33 (4) 102
25. fcfloraforever (5) 101
26. SainAru (-) 100
27. eika (-) 99
28. JT8055 (2) 80
29-31. Karla (-), tomy06 (-), insein-o (-) 74
32. Mällar (7) 73
33. fitti (-) 69
34. Võss (-) 55
35. Shermann (-) 28
36. Lambiahv (-) 23
37. xrip (-) 16
38. budulojus (-) 13
39-40. mister (-), Meintz (0) 12
41. Arteta (-) 9
42-44. sunnik (-), tiriam (-), Elauter (-) 8
45. erxu (-) 6
46-47. Lambimees (-), QR717 (-) 2



Vooruvõitjad

1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11
4. mazz, salajane33, kapitan, Tauri.T, tomy06, jaamu, aarekene, epic, Shermann, Jt8055, werty777, eika, Raoy, RantZ, rainer44, Gallacher ja Iceman 8
5. krissu04 8
6. eika, zip, Iceman, rainer44, werty777, aarekene, Tauri.T, tomy06, Piksenool, magnisco 9
7. RantZ (2), salajane33 (2) 10
8. Magnisco (2), werty777 (3), Raoy (3), SainAru (1) 10
9. rallikas (1) 8
10. Zip (2), Epic (2), rallikas (2), Võss (1), salajane33 (3) 11
11. marcello (1), mazz (2), kapitan (2) 11
12. RantZ (3), Tauri.T (4) 11
13. mazz (3), 17 (1) 10
14. fcfloraforever (1) 11
15. werty777 (4), Raoy (4), rainer44 (3), Zip (3), RantZ (4), Jaamu (2), Tauri.T (5), mazz (4), 17 (2), marcello (2) 9
16. Elauter (1) 8
17. Jt8055 (3) 8
18. werty777 (5), Zip (4), mazz (5), boobek (1) 9

Kui vigu märkate andke ikka ilusti teada.

Piksenool
27.07.10, 16:57
23.voor

31.07.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
31.07.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
31.07.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans x
31.07.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
31.07.2010 19:30 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare x Skiperski

Mällar
27.07.10, 22:39
23.voor

31.07.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
31.07.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
31.07.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 1
31.07.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
31.07.2010 19:30 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 1 Skiperski

Gallacher
27.07.10, 23:13
23.voor

31.07.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
31.07.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
31.07.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 1
31.07.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
31.07.2010 19:30 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare x (väravaid ei lööda)

zip
28.07.10, 18:41
23.voor

31.07.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
31.07.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
31.07.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans x
31.07.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
31.07.2010 19:30 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 1 Skiperski

werty777
28.07.10, 22:25
23.voor

31.07.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
31.07.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
31.07.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 2
31.07.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
31.07.2010 19:30 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 1 Skiperski

RantZ
28.07.10, 23:04
23.voor

31.07.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
31.07.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
31.07.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 1
31.07.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
31.07.2010 19:30 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare x Neemelo

aarekene
29.07.10, 10:09
[23.voor

31.07.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
31.07.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
31.07.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 2
31.07.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
31.07.2010 19:30 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 1 kööp

jaamu
29.07.10, 10:53
23.voor

31.07.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
31.07.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
31.07.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 2
31.07.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
31.07.2010 19:30 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare x Skiperski
__________________

Epic
29.07.10, 14:51
23.voor

31.07.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
31.07.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik x
31.07.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans x
31.07.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
31.07.2010 19:30 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare x; Skiperski

mazz
29.07.10, 21:30
23.voor

31.07.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
31.07.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
31.07.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 1
31.07.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
31.07.2010 19:30 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 1, Kööp

Raoy
29.07.10, 23:06
23.voor

31.07.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
31.07.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
31.07.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 2
31.07.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
31.07.2010 19:30 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 1 Kõll

boobek
30.07.10, 11:04
23.voor

31.07.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
31.07.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
31.07.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 1
31.07.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka x
31.07.2010 19:30 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 1 Saar

salajane33
30.07.10, 20:20
23.voor

31.07.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
31.07.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
31.07.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 1
31.07.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
31.07.2010 19:30 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare x Pukk

heless
30.07.10, 22:39
23.voor

31.07.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia ----2
31.07.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik----1
31.07.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans ------2
31.07.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka------1
31.07.2010 19:30 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare ---2 ja Varendi

17
30.07.10, 22:47
23.voor

31.07.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
31.07.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
31.07.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans x
31.07.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
31.07.2010 19:30 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 2 ; Elari Valmas

Iceman
31.07.10, 00:29
23.voor

31.07.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
31.07.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik x
31.07.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 1
31.07.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
31.07.2010 19:30 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 1 Kõll

rainer44
31.07.10, 00:57
23.voor

31.07.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
31.07.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
31.07.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 2
31.07.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
31.07.2010 19:30 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare x väravaid pole

magnisco
31.07.10, 11:31
23.voor

31.07.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
31.07.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
31.07.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 1
31.07.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
31.07.2010 19:30 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 1 Skiperski

JT8055
31.07.10, 15:15
23.voor

31.07.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
31.07.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
31.07.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 2
31.07.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
31.07.2010 19:30 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 1

Tauri.T
31.07.10, 17:19
23.voor

31.07.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
31.07.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik x
31.07.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 1
31.07.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
31.07.2010 19:30 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 1 Kõll

karl54
03.08.10, 17:18
24.voor

07.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju väravalööja
07.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond
07.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev
07.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus
07.08.2010 19:30 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora

karl54
03.08.10, 17:18
24.voor

07.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2 Konsa
07.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
07.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 2
07.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
07.08.2010 19:30 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

keenjus250
03.08.10, 17:27
24.voor

07.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2 Jevdokimov
07.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
07.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 2
07.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
07.08.2010 19:30 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

Piksenool
03.08.10, 17:33
24.voor

07.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2 Teever
07.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
07.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev x
07.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
07.08.2010 19:30 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

Mällar
03.08.10, 17:39
24.voor

07.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2 Jevdokimov
07.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
07.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev X
07.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
07.08.2010 19:30 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

RantZ
03.08.10, 19:15
24.voor

07.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2 Jevdokimov
07.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
07.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev x
07.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
07.08.2010 19:30 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

aarekene
03.08.10, 22:00
24.voor

07.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2 Teeveer
07.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
07.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 1
07.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
07.08.2010 19:30 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

fcfloraforever
03.08.10, 22:04
24.voor

07.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2 Jevdokimov
07.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
07.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev x
07.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus x
07.08.2010 19:30 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

salajane33
04.08.10, 00:22
24.voor

07.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2 Jevdokimov
07.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
07.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev x
07.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
07.08.2010 19:30 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

Piksenool
04.08.10, 00:32
Ma paneks ikka väravalööjaks Kõrtsmiku. Hea väle poiss :) Eelmine mõttesegadus siis palun jätta arvestamata. Kõik muu sama.

rallikas
04.08.10, 02:13
24.voor

07.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2 Konsa
07.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
07.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 2
07.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
07.08.2010 19:30 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

karl54
04.08.10, 16:22
19. Vooru tabel

1. werty777 (6) 139
2. Raoy (4) 136
3-4. aarekene (4), zip (4) 135
5. Rantz (2) 131
6. rainer44 (4) 130
7. jaamu (4) 127
8. Iceman (4) 126
9-10. Epic (4), magnisco (4) 125
11-12. krissu04 (0), Tauri.T (2) 123
13-14. boobek (4), mazz (6) 120
15-17. karl54 (4), heless (4), rallikas (2) 119
18-19. Gallacher (-), Piksenool (4) 118
20. marcello (0) 117
21. 17 (2) 115
22. mloit (4) 112
23-24. kapitan (-), salajane33 (0) 102
25. fcfloraforever (0) 101
26. SainAru (0) 100
27. eika (-) 99
28. JT8055 (4) 84
29. tomy06 (2) 76
30. Mällar (2) 75
31-32. Karla (-), insein-o (-) 74
33. fitti (-) 69
34. Võss (-) 55
35. Shermann (-) 28
36. Lambiahv (-) 23
37. xrip (-) 16
38. budulojus (-) 13
39-40. mister (-), Meintz (0) 12
41. Arteta (-) 9
42-44. sunnik (-), tiriam (-), Elauter (-) 8
45. erxu (-) 6
46-47. Lambimees (-), QR717 (-) 2
48. Rams (0) 0


Vooruvõitjad

1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11
4. mazz, salajane33, kapitan, Tauri.T, tomy06, jaamu, aarekene, epic, Shermann, Jt8055, werty777, eika, Raoy, RantZ, rainer44, Gallacher ja Iceman 8
5. krissu04 8
6. eika, zip, Iceman, rainer44, werty777, aarekene, Tauri.T, tomy06, Piksenool, magnisco 9
7. RantZ (2), salajane33 (2) 10
8. Magnisco (2), werty777 (3), Raoy (3), SainAru (1) 10
9. rallikas (1) 8
10. Zip (2), Epic (2), rallikas (2), Võss (1), salajane33 (3) 11
11. marcello (1), mazz (2), kapitan (2) 11
12. RantZ (3), Tauri.T (4) 11
13. mazz (3), 17 (1) 10
14. fcfloraforever (1) 11
15. werty777 (4), Raoy (4), rainer44 (3), Zip (3), RantZ (4), Jaamu (2), Tauri.T (5), mazz (4), 17 (2), marcello (2) 9
16. Elauter (1) 8
17. Jt8055 (3) 8
18. werty777 (5), Zip (4), mazz (5), boobek (1) 9
19. werty777 (6), mazz (6) 6

boobek
04.08.10, 18:18
24.voor

07.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2 Jevdokimov
07.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
07.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 1
07.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
07.08.2010 19:30 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

Meintz
04.08.10, 19:17
24.voor

07.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 4
07.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 2
07.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev x
07.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
07.08.2010 19:30 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 1

zip
05.08.10, 04:57
24.voor

07.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2 Jevdokimov
07.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
07.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 2
07.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
07.08.2010 19:30 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

werty777
05.08.10, 23:03
24.voor

07.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2 Jevdokimov
07.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
07.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 1
07.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
07.08.2010 19:30 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

Raoy
06.08.10, 01:10
24.voor

07.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2 Jevdokimov
07.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
07.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 2
07.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
07.08.2010 19:30 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

aarekene
06.08.10, 10:47
[QUOTE=aarekene;1208544]24.voor
jevdokimov
07.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
07.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 1
07.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
07.08.2010 19:30 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

aarekene
06.08.10, 10:50
[QUOTE=aarekene;1208544]24.voor

07.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2 jevdokimov
07.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
07.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 1
07.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
07.08.2010 19:30 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

jaamu
06.08.10, 12:50
24.voor

07.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2 Jevdokimov
07.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
07.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 2
07.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
07.08.2010 19:30 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

Tauri.T
07.08.10, 09:15
24.voor

07.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2 Kouadio
07.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
07.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 1
07.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
07.08.2010 19:30 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

budu
07.08.10, 12:06
24.voor

07.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2 väravalööja Konsa
07.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
07.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 2
07.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
07.08.2010 19:30 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora x

17
07.08.10, 13:42
24.voor

07.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2 ; Juri Jevdokimov
07.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
07.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 2
07.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
07.08.2010 19:30 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

heless
07.08.10, 13:58
24.voor

07.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju ---2 ja Konsa
07.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond---1
07.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Ka2
07.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus ----1
07.08.2010 19:30 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora----2

Epic
07.08.10, 14:11
24.voor

07.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2; Jevdokimov
07.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
07.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 2
07.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
07.08.2010 19:30 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora x

Iceman
07.08.10, 14:26
07.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2; Jevdokimov
07.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
07.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 2
07.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
07.08.2010 19:30 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

karl54
08.08.10, 14:13
20. Vooru tabel

1. werty777 (6) 145
2. Raoy (6) 142
3-4. aarekene (6), zip (6) 141
5. Rantz (6)0137
6. rainer44 (4) 134
7. jaamu (4) 131
8. Iceman (4) 130
9-10. Epic (4), krissu04 (6) 129
11. boobek (8) 128
12-14. magnisco (0), karl54 (6), heless (6) 125
15. mazz (4) 124
16-17. Tauri.T (0), rallikas (4) 123
18. Piksenool (4) 122
19. 17 (4) 119
20. Gallacher (0) 118
21. marcello (0) 117
22. mloit (2) 114
23. salajane33 (4) 106
24. fcfloraforever (2) 103
25. kapitan (-) 102
26. SainAru (0) 100
27. eika (-) 99
28. JT8055 (4) 88
29. Mällar (6) 81
30. tomy06 (-) 76
31-32. Karla (-), insein-o (0)0 74
33. fitti (-) 69
34. Võss (-) 55
35. Shermann (-) 28
36. Lambiahv (-) 23
37. budulojus (6) 19
38. xrip (-) 16
39-40. mister (-), Meintz (-) 12
41. Arteta (-) 9
42-44. sunnik (-), tiriam (-), Elauter (-) 8
45. erxu (-) 6
46-47. Lambimees (-), QR717 (-) 2
48. Rams (-) 0


Vooruvõitjad

1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11
4. mazz, salajane33, kapitan, Tauri.T, tomy06, jaamu, aarekene, epic, Shermann, Jt8055, werty777, eika, Raoy, RantZ, rainer44, Gallacher ja Iceman 8
5. krissu04 8
6. eika, zip, Iceman, rainer44, werty777, aarekene, Tauri.T, tomy06, Piksenool, magnisco 9
7. RantZ (2), salajane33 (2) 10
8. Magnisco (2), werty777 (3), Raoy (3), SainAru (1) 10
9. rallikas (1) 8
10. Zip (2), Epic (2), rallikas (2), Võss (1), salajane33 (3) 11
11. marcello (1), mazz (2), kapitan (2) 11
12. RantZ (3), Tauri.T (4) 11
13. mazz (3), 17 (1) 10
14. fcfloraforever (1) 11
15. werty777 (4), Raoy (4), rainer44 (3), Zip (3), RantZ (4), Jaamu (2), Tauri.T (5), mazz (4), 17 (2), marcello (2) 9
16. Elauter (1) 8
17. Jt8055 (3) 8
18. werty777 (5), Zip (4), mazz (5), boobek (1) 9
19. werty777 (6), mazz (6) 6
20. boobek (2) 8

karl54
08.08.10, 14:26
20. Vooru tabel

1. werty777 (5) 150
2-3. Raoy (4), zip (5) 146
4. aarekene (4) 145
5. Rantz (5 ) 142
6. rainer44 (4) 138
7-8. jaamu (4), Iceman (5) 135
9-10. Epic (5), krissu04 (5) 134
11. boobek (5) 133
12-13. karl54 (5), heless (5) 130
14-15. mazz (5), magnisco (4) 129
16. rallikas (5) 128
17. Tauri.T (4) 127
18. Piksenool (4) 126
19. 17 (4) 123
20. Gallacher (4) 122
21. marcello (-) 117
22. mloit (-) 114
23. salajane33 (2) 108
24. fcfloraforever (-) 103
25. kapitan (-) 102
26. SainAru (-) 100
27. eika (-) 99
28. JT8055 (-) 88
29. Mällar (5) 86
30. tomy06 (-) 76
31-32. Karla (-), insein-o (-) 74
33. fitti (-) 69
34. Võss (-) 55
35. Shermann (-) 28
36. Lambiahv (-) 23
37. budulojus (-) 19
38. xrip (-) 16
39-40. mister (-), Meintz (-) 12
41. Arteta (-) 9
42-44. sunnik (-), tiriam (-), Elauter (-) 8
45. erxu (-) 6
46-47. Lambimees (-), QR717 (-) 2
48. Rams (-) 0


Vooruvõitjad

1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11
4. mazz, salajane33, kapitan, Tauri.T, tomy06, jaamu, aarekene, epic, Shermann, Jt8055, werty777, eika, Raoy, RantZ, rainer44, Gallacher ja Iceman 8
5. krissu04 8
6. eika, zip, Iceman, rainer44, werty777, aarekene, Tauri.T, tomy06, Piksenool, magnisco 9
7. RantZ (2), salajane33 (2) 10
8. Magnisco (2), werty777 (3), Raoy (3), SainAru (1) 10
9. rallikas (1) 8
10. Zip (2), Epic (2), rallikas (2), Võss (1), salajane33 (3) 11
11. marcello (1), mazz (2), kapitan (2) 11
12. RantZ (3), Tauri.T (4) 11
13. mazz (3), 17 (1) 10
14. fcfloraforever (1) 11
15. werty777 (4), Raoy (4), rainer44 (3), Zip (3), RantZ (4), Jaamu (2), Tauri.T (5), mazz (4), 17 (2), marcello (2) 9
16. Elauter (1) 8
17. Jt8055 (3) 8
18. werty777 (5), Zip (4), mazz (5), boobek (1) 9
19. werty777 (6), mazz (6) 6
20. boobek (2) 8
21. Kõik kasutajad kes teenisid 5 punkti.

karl54
08.08.10, 14:47
22. Vooru tabel

1. werty777 (7) 157
2. zip (5) 151
3-4 Raoy (4), aarekene (5) 150
5. Rantz (4) 146
6. rainer44 (4) 142
7.Iceman (5) 140
8. krissu04 (5) 139
9-10. Epic (4), jaamu (3) 138
11. boobek (4) 137
12. karl54 (6) 136
13-14. mazz (5), magnisco (5) 134
15-16. heless (2), Piksenool (6) 132
17. rallikas (0) 128
18-19. Tauri.T (-), Gallacher (5) 127
20. 17 (0) 123
21. marcello (-) 117
22. mloit (-) 114
23-24. salajane33 (-), fcfloraforever (5) 108
25. kapitan (-) 102
26. SainAru (-) 100
27. eika (-) 99
28. Mällar (7) 93
29. JT8055 (-) 88
30. tomy06 (-) 76
31-32. Karla (-), insein-o (-) 74
33. fitti (-) 69
34. Võss (-) 55
35. Shermann (-) 28
36. Lambiahv (-) 23
37. budulojus (-) 19
38. xrip (-) 16
39-40. mister (-), Meintz (-) 12
41. Arteta (-) 9
42-44. sunnik (-), tiriam (-), Elauter (-) 8
45. erxu (-) 6
46-47. Lambimees (-), QR717 (-) 2
48. Rams (-) 0


Vooruvõitjad

1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11
4. mazz, salajane33, kapitan, Tauri.T, tomy06, jaamu, aarekene, epic, Shermann, Jt8055, werty777, eika, Raoy, RantZ, rainer44, Gallacher ja Iceman 8
5. krissu04 8
6. eika, zip, Iceman, rainer44, werty777, aarekene, Tauri.T, tomy06, Piksenool, magnisco 9
7. RantZ (2), salajane33 (2) 10
8. Magnisco (2), werty777 (3), Raoy (3), SainAru (1) 10
9. rallikas (1) 8
10. Zip (2), Epic (2), rallikas (2), Võss (1), salajane33 (3) 11
11. marcello (1), mazz (2), kapitan (2) 11
12. RantZ (3), Tauri.T (4) 11
13. mazz (3), 17 (1) 10
14. fcfloraforever (1) 11
15. werty777 (4), Raoy (4), rainer44 (3), Zip (3), RantZ (4), Jaamu (2), Tauri.T (5), mazz (4), 17 (2), marcello (2) 9
16. Elauter (1) 8
17. Jt8055 (3) 8
18. werty777 (5), Zip (4), mazz (5), boobek (1) 9
19. werty777 (6), mazz (6) 6
20. boobek (2) 8
21. Kõik kasutajad kes teenisid 5 punkti.
22. werty777 (8), Mällar (2) 7

karl54
08.08.10, 14:54
25. voor

14.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Narva JK Trans
14.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik väravalööja
14.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia
14.08.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus
14.08.2010 19:30 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka

karl54
08.08.10, 14:55
25. voor

14.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2
14.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1 Dubõkin
14.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2
14.08.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
14.08.2010 19:30 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2

keenjus250
08.08.10, 14:55
25. voor

14.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2
14.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1 bezykornovas
14.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia x
14.08.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
14.08.2010 19:30 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2

fcfloraforever
08.08.10, 15:24
25. voor

14.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2
14.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1 Kolyaev
14.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2
14.08.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
14.08.2010 19:30 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka x

budu
08.08.10, 15:27
25. voor

14.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2
14.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1 väravalööja dubõkin
14.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2
14.08.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC 1Lootus
14.08.2010 19:30 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 1

aarekene
08.08.10, 15:51
[QUOTE=karl54;1210359]25. voor

14.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2
14.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - GRUZNOV -vILJANI tulevik 1
14.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2
14.08.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
14.08.2010 19:30 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2[/

rallikas
08.08.10, 22:16
25. voor

14.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2
14.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1 Kolyaev
14.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2
14.08.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
14.08.2010 19:30 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2

Meintz
09.08.10, 12:39
25. voor

14.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2
14.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1 Kolyaev
14.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia x
14.08.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
14.08.2010 19:30 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka x

boobek
09.08.10, 21:08
25. voor

14.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2
14.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1 Bezykornovas
14.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2
14.08.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
14.08.2010 19:30 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 1

salajane33
10.08.10, 22:17
25. voor

14.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2
14.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik x Gruznov
14.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia x
14.08.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
14.08.2010 19:30 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2

rainer44
11.08.10, 13:20
25. voor

14.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2
14.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1 Gruznov
14.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2
14.08.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
14.08.2010 19:30 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2

werty777
11.08.10, 20:06
25. voor

14.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2
14.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1 Bezykornovas
14.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2
14.08.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
14.08.2010 19:30 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2

Epic
12.08.10, 22:55
25. voor

14.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2
14.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1; Bezykornovas
14.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia x
14.08.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
14.08.2010 19:30 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2

Raoy
13.08.10, 00:45
25. voor

14.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2
14.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1 Dubõkin
14.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2
14.08.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
14.08.2010 19:30 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2

17
13.08.10, 01:48
25. voor


14.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1; Bezykornovas


Ilmselt paljud konkurendid söövad mind elusalt, aga ma ikkagi mõtlesin, et Marius Bezykornovast Sillamäe Kalevi või Viljandi Tuleviku väravalööjaks pakkuda on üsna avantüristlik lüke..

jaamu
13.08.10, 09:47
25. voor

14.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2
14.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1 Gruznov
14.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2
14.08.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
14.08.2010 19:30 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2

karl54
13.08.10, 14:45
23. Vooru tabel

1. werty777 (8) 165
2. Raoy (9) 159
3. aarekene (8) 158
4. zip (6) 157
5. Rantz (4) 150
6. Iceman (9) 149
7. rainer44 (6) 148

8. krissu04 (7) 146
9-10. Epic (6), jaamu (6) 144
11-12. boobek (4), karl54 (5) 141
13-14. mazz (6), magnisco (6) 140
15. heless (6) 138
16-17. Piksenool (4), Tauri.T (9) 136
18. rallikas (4) 132
19. Gallacher (4) 131
20. 17 (4) 127
21. marcello (-) 117
22. mloit (-) 114
23. salajane33 (4) 112
24. fcfloraforever (2) 110
25. kapitan (-) 102
26. SainAru (-) 100
27-28. eika (-), Mällar (6) 99
29. JT8055 (8) 96
30. tomy06 (-) 76
31-32. Karla (-), insein-o (-) 74
33. fitti (-) 69
34. Võss (-) 55
35. Shermann (-) 28
36. Lambiahv (-) 23
37. budulojus (-) 19
38. xrip (-) 16
39-40. mister (-), Meintz (-) 12
41. Arteta (-) 9
42-44. sunnik (-), tiriam (-), Elauter (-) 8
45. erxu (-) 6
46-47. Lambimees (-), QR717 (-) 2
48. Rams (-) 0


Vooruvõitjad

1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11
4. mazz, salajane33, kapitan, Tauri.T, tomy06, jaamu, aarekene, epic, Shermann, Jt8055, werty777, eika, Raoy, RantZ, rainer44, Gallacher ja Iceman 8
5. krissu04 8
6. eika, zip, Iceman, rainer44, werty777, aarekene, Tauri.T, tomy06, Piksenool, magnisco 9
7. RantZ (2), salajane33 (2) 10
8. Magnisco (2), werty777 (3), Raoy (3), SainAru (1) 10
9. rallikas (1) 8
10. Zip (2), Epic (2), rallikas (2), Võss (1), salajane33 (3) 11
11. marcello (1), mazz (2), kapitan (2) 11
12. RantZ (3), Tauri.T (4) 11
13. mazz (3), 17 (1) 10
14. fcfloraforever (1) 11
15. werty777 (4), Raoy (4), rainer44 (3), Zip (3), RantZ (4), Jaamu (2), Tauri.T (5), mazz (4), 17 (2), marcello (2) 9
16. Elauter (1) 8
17. Jt8055 (3) 8
18. werty777 (5), Zip (4), mazz (5), boobek (1) 9
19. werty777 (6), mazz (6) 6
20. boobek (2) 8
21. Kõik kasutajad kes teenisid 5 punkti.
22. werty777 (8), Mällar (2) 7
23. Raoy (5), Tauri.T (6), Iceman (5) 9

JT8055
13.08.10, 15:04
25. voor

14.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2
14.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
14.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2
14.08.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
14.08.2010 19:30 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2

karl54
13.08.10, 15:14
24. Vooru tabel

1. werty777 (9) 174
2. Raoy (11) 170
3. zip (11) 168
4. aarekene (9) 167
5. Iceman (11) 160
6. Rantz (9) 159
7. krissu04 (11) 157
8. jaamu (11) 155
9. Epic (9) 153
10. karl54 (10) 151
11. boobek (9) 149
12-13. rainer44 (-), heless (10) 148
14-15. Piksenool (8), Tauri.T (8) 144
16. rallikas (10) 142
17-18. mazz (-), magnisco (-) 140
19. 17 (11) 138
20. Gallacher (-) 131
21. salajane33 (9) 121
22-23. marcello (-), fcfloraforever (7) 117
24. mloit (-) 114
25. Mällar (9) 108
26. kapitan (-) 102
27. SainAru (-) 100
28. Eika (-) 99
29. JT8055 (-) 96
30. tomy06 (-) 76
31-32. Karla (-), insein-o (-) 74
33. fitti (-) 69
34. Võss (-) 55
35. Shermann (-) 28
36. budulojus (8) 27
37. Lambiahv (-) 23
38. xrip (-) 16
39. Meintz (2) 14
40. mister (-),12
41. Arteta (-) 9
42-44. sunnik (-), tiriam (-), Elauter (-) 8
45. erxu (-) 6
46-47. Lambimees (-), QR717 (-) 2
48. Rams (-) 0


Vooruvõitjad

1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11
4. mazz, salajane33, kapitan, Tauri.T, tomy06, jaamu, aarekene, epic, Shermann, Jt8055, werty777, eika, Raoy, RantZ, rainer44, Gallacher ja Iceman 8
5. krissu04 8
6. eika, zip, Iceman, rainer44, werty777, aarekene, Tauri.T, tomy06, Piksenool, magnisco 9
7. RantZ (2), salajane33 (2) 10
8. Magnisco (2), werty777 (3), Raoy (3), SainAru (1) 10
9. rallikas (1) 8
10. Zip (2), Epic (2), rallikas (2), Võss (1), salajane33 (3) 11
11. marcello (1), mazz (2), kapitan (2) 11
12. RantZ (3), Tauri.T (4) 11
13. mazz (3), 17 (1) 10
14. fcfloraforever (1) 11
15. werty777 (4), Raoy (4), rainer44 (3), Zip (3), RantZ (4), Jaamu (2), Tauri.T (5), mazz (4), 17 (2), marcello (2) 9
16. Elauter (1) 8
17. Jt8055 (3) 8
18. werty777 (5), Zip (4), mazz (5), boobek (1) 9
19. werty777 (6), mazz (6) 6
20. boobek (2) 8
21. Kõik kasutajad kes teenisid 5 punkti.
22. werty777 (8), Mällar (2) 7
23. Raoy (5), Tauri.T (6), Iceman (5) 9
24. 17 (3), Raoy (6), Iceman (6), Zip (6), Jaamu (3), krissu04 (3) 11

zip
13.08.10, 15:25
25. voor

14.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2
14.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1 Bezykornovas
14.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2
14.08.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
14.08.2010 19:30 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2

RantZ
13.08.10, 16:39
25. voor

14.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2
14.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1 Bezykrnovas
14.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2
14.08.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
14.08.2010 19:30 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka x

Piksenool
14.08.10, 00:45
25. voor

14.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2
14.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1Kolyaev
14.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2
14.08.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
14.08.2010 19:30 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2

magnisco
14.08.10, 01:47
25. voor

14.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2
14.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1 Bezykornovas
14.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2
14.08.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
14.08.2010 19:30 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2

17
14.08.10, 01:57
no allleaaa, kust kohast te kukkunud olete, et te seda fkin Bezykornovast väravalööjaks pakute!?

25. voor

14.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2
14.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1 ; Nikita Kolyaev
14.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2
14.08.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
14.08.2010 19:30 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2

Iceman
14.08.10, 02:10
25. voor

14.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2
14.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1 ; Nerijus Vasiliauskas
14.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia x
14.08.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
14.08.2010 19:30 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2

Tauri.T
14.08.10, 11:38
25. voor

14.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2
14.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1 Arvydas Veikutis
14.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2
14.08.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
14.08.2010 19:30 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka x

heless
14.08.10, 14:17
[QUOTE=karl54;1210358]25. voor

14.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Narva JK Trans---2
14.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik---1 ja Dubõkin
14.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia-----2
14.08.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus----1
14.08.2010 19:30 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka----2

karl54
15.08.10, 15:03
18.voor

17.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev

karl54
15.08.10, 15:04
18.voor

17.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1

keenjus250
15.08.10, 15:05
18.voor

17.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1

karl54
15.08.10, 15:07
26.voor

21.08.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev
21.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare
21.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju
21.08.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond väravalööja
21.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora

karl54
15.08.10, 15:08
26.voor

21.08.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
21.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
21.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju x
21.08.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond Kõll
21.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2

jaamu
15.08.10, 15:19
18.voor

17.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1

fcfloraforever
15.08.10, 15:24
18.voor

17.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1

26.voor

21.08.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
21.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
21.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 1
21.08.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond x Indermitte
21.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2

Piksenool
15.08.10, 15:46
17.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1

26.voor

21.08.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
21.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
21.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
21.08.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond x A.Sillaste
21.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora x

keenjus250
15.08.10, 16:07
26.voor

21.08.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
21.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
21.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
21.08.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 1 Sillaste
21.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2

Raoy
15.08.10, 16:09
18.voor

17.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1

aarekene
15.08.10, 16:57
18.voor

17.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1

aarekene
15.08.10, 17:31
26.voor

21.08.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
21.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
21.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
21.08.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond Kõll 1
21.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora x [/QUOTE]

Meintz
15.08.10, 18:00
18.voor

17.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1

26.voor

21.08.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
21.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
21.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 1
21.08.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 2
21.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2

salajane33
15.08.10, 18:01
18.voor

17.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1

26.voor

21.08.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
21.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
21.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju x
21.08.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 2
21.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2

budu
15.08.10, 18:32
18.voor

17.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 2

budu
15.08.10, 18:33
26.voor

21.08.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
21.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
21.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
21.08.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond väravalööja 2 mägi
21.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 1

salajane33
15.08.10, 19:02
Väravalööja ka siis:


18.voor

17.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1

26.voor

21.08.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
21.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
21.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju x
21.08.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 2 Sillaste
21.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2

17
15.08.10, 21:29
18.voor

17.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1

werty777
16.08.10, 09:00
18.voor

17.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1

26.voor

21.08.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
21.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
21.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju x
21.08.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 1 Stüf
21.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2

RantZ
16.08.10, 12:04
18.voor

17.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1

26.voor

21.08.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
21.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
21.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
21.08.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 1 Sillaste
21.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2

boobek
16.08.10, 12:53
18.voor

17.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1

26.voor

21.08.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
21.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
21.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 1
21.08.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 2 Neemelo
21.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2

rallikas
16.08.10, 13:50
18.voor

17.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1

26.voor

21.08.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
21.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
21.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
21.08.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 1 Indermitte
21.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2

Tauri.T
17.08.10, 03:41
18.voor

17.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1


26.voor

21.08.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
21.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
21.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju x
21.08.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 2 Ištšuk
21.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2

Tauri.T
17.08.10, 03:42
18.voor

17.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1

26.voor

21.08.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
21.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
21.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju x
21.08.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 2 Ištšuk
21.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2

zip
17.08.10, 18:35
18.voor

17.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1

26.voor

21.08.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
21.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
21.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 1
21.08.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 2 Sillaste
21.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2

JT8055
18.08.10, 16:35
18.voor

17.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1

26.voor

21.08.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
21.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
21.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
21.08.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 1
21.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2

Epic
19.08.10, 17:08
26.voor

21.08.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
21.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
21.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
21.08.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond x; Ištšuk
21.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2

Mällar
19.08.10, 17:59
26.voor

21.08.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
21.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
21.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju x
21.08.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond x Stüf
21.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2

football2u
19.08.10, 19:15
26.voor (Ärge minu tulemust arvestage, ma niisama!!!)

21.08.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
21.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
21.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
21.08.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 2
21.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2 Post

rainer44
19.08.10, 19:32
26.voor
21.08.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
21.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
21.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju x
21.08.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 1
21.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2 Anier

jaamu
19.08.10, 21:33
26.voor

21.08.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
21.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
21.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju x
21.08.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond x Sillaste
21.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2

Raoy
19.08.10, 22:49
26.voor

21.08.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
21.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
21.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
21.08.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 1 Luigend
21.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2

17
20.08.10, 01:38
26.voor

21.08.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
21.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
21.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
21.08.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond x ; Edwin Stüf
21.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2

heless
21.08.10, 12:15
26.voor

21.08.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev -----2
21.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare ----1
21.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju -----2
21.08.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond väravalööja ---Sillaste ja 1
21.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora-------2

Iceman
21.08.10, 16:42
26.voor

21.08.2010 17:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
21.08.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
21.08.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju x
21.08.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 2 Kõll
21.08.2010 19:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2

karl54
23.08.10, 14:45
Kaks edasilükatud mängu saavad homme oma lahenduse.

24.08.2010 18:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju
24.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond

karl54
23.08.10, 14:45
24.08.2010 18:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1
24.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1

keenjus250
23.08.10, 14:46
24.08.2010 18:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju x
24.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1

karl54
23.08.10, 14:49
27. voor

28.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka
28.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora
28.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik
28.08.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus väravalööja
28.08.2010 19:30 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans

karl54
23.08.10, 14:50
27. voor

28.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
28.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 2
28.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1
28.08.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 1
28.08.2010 19:30 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans x

salajane33
23.08.10, 14:55
19. voor

24.08.2010 18:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju x

21. voor

24.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1

27. voor

28.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1
28.08.2010 17:00 Paide linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus x
28.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 2
28.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka x
28.08.2010 19:30 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1

jaamu
23.08.10, 17:20
24.08.2010 18:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1
24.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1

keenjus250
23.08.10, 17:23
27. voor

28.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
28.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 2
28.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1
28.08.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 1
28.08.2010 19:30 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1

Mällar
23.08.10, 17:28
19. voor

24.08.2010 18:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju x

21. voor

24.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1

27. voor

28.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
28.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 2
28.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1
28.08.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Kabaev
28.08.2010 19:30 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1

mazz
23.08.10, 17:29
24.08.2010 18:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1
24.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1

aarekene
23.08.10, 17:49
24.08.2010 18:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1
24.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1

boobek
23.08.10, 17:53
24.08.2010 18:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 2
24.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1

aarekene
23.08.10, 18:11
27. voor

28.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
28.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 2
28.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1
28.08.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 1 kõll
28.08.2010 19:30 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1

fcfloraforever
23.08.10, 18:16
24.08.2010 18:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju x
24.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1

27. voor

28.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
28.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 2
28.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik x
28.08.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Sillaste
28.08.2010 19:30 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1

zip
23.08.10, 18:29
24.08.2010 18:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1
24.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1

Piksenool
23.08.10, 19:30
24.08.2010 18:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1
24.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1

27. voor

28.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
28.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 2
28.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1
28.08.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Sillaste
28.08.2010 19:30 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1

Raoy
23.08.10, 20:57
24.08.2010 18:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1
24.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1

rainer44
23.08.10, 23:11
24.08.2010 18:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1
24.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1

27. voor

28.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
28.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 2
28.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1
28.08.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus x 0-0
28.08.2010 19:30 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1

rallikas
24.08.10, 03:45
19. voor

24.08.2010 18:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 2

21. voor

24.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1

27. voor

28.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1
28.08.2010 17:00 Paide linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 2 Ametov
28.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 2
28.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
28.08.2010 19:30 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1

werty777
24.08.10, 09:38
24.08.2010 18:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1
24.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1

27. voor

28.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
28.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 2
28.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1
28.08.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Sillaste
28.08.2010 19:30 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1

budu
24.08.10, 09:53
19. voor

24.08.2010 18:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1

21. voor

24.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1

27. voor

28.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1
28.08.2010 17:00 Paide linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Sillaste
28.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 1
28.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
28.08.2010 19:30 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1

Tauri.T
24.08.10, 11:32
24.08.2010 18:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1
24.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1

heless
24.08.10, 12:19
[QUOTE=karl54;1217026]Kaks edasilükatud mängu saavad homme oma lahenduse.

24.08.2010 18:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju ----1
24.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond---1

17
24.08.10, 12:40
19. voor

24.08.2010 18:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1

21. voor

24.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1

karl54
24.08.10, 17:09
25. Vooru tabel

1. werty777 (10) 184
2. Raoy (10) 180
3. zip (10) 178
4. aarekene (10) 177
5. Iceman (8) 168
6. Rantz (8) 167
7-8. krissu04 (8), jaamu (10) 165
9-10. Epic (8), karl54 (10) 161
11. boobek (10) 159
12-13. rainer44 (10)0, heless (10)0 158
14. Piksenool (11) 155
15. rallikas (11) 153
16. Tauri.T (8) 152
17. magnisco (10) 150
18. 17 (11) 149
19. mazz (-) 140
20. Gallacher (-) 131
21. salajane33 (6) 127
22. fcfloraforever (9) 126
23. Marcello (-) 117
24. mloit (-) 114
25. Mällar (-) 108
26. JT8055 (10) 106
27. kapitan (-) 102
28. SainAru (-) 100
29. Eika (-) 99
30. tomy06 (-) 76
31-32. Karla (-), insein-o (-) 74
33. fitti (-) 69
34. Võss (-) 55
35. budulojus (10) 37
36. Shermann (-) 28
37. Lambiahv (-) 23
38. Meintz (7) 21
39. xrip (-) 16

40. mister (-),12
41. Arteta (-) 9
42-44. sunnik (-), tiriam (-), Elauter (-) 8
45. erxu (-) 6
46-47. Lambimees (-), QR717 (-) 2
48. Rams (-) 0


Vooruvõitjad

1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11
4. mazz, salajane33, kapitan, Tauri.T, tomy06, jaamu, aarekene, epic, Shermann, Jt8055, werty777, eika, Raoy, RantZ, rainer44, Gallacher ja Iceman 8
5. krissu04 8
6. eika, zip, Iceman, rainer44, werty777, aarekene, Tauri.T, tomy06, Piksenool, magnisco 9
7. RantZ (2), salajane33 (2) 10
8. Magnisco (2), werty777 (3), Raoy (3), SainAru (1) 10
9. rallikas (1) 8
10. Zip (2), Epic (2), rallikas (2), Võss (1), salajane33 (3) 11
11. marcello (1), mazz (2), kapitan (2) 11
12. RantZ (3), Tauri.T (4) 11
13. mazz (3), 17 (1) 10
14. fcfloraforever (1) 11
15. werty777 (4), Raoy (4), rainer44 (3), Zip (3), RantZ (4), Jaamu (2), Tauri.T (5), mazz (4), 17 (2), marcello (2) 9
16. Elauter (1) 8
17. Jt8055 (3) 8
18. werty777 (5), Zip (4), mazz (5), boobek (1) 9
19. werty777 (6), mazz (6) 6
20. boobek (2) 8
21. Kõik kasutajad kes teenisid 5 punkti.
22. werty777 (8), Mällar (2) 7
23. Raoy (5), Tauri.T (6), Iceman (5) 9
24. 17 (3), Raoy (6), Iceman (6), Zip (6), Jaamu (3), krissu04 (3) 11
25. 17 (4), Rallikas (3), Piksenool (2) 11

karl54
24.08.10, 17:30
26. Vooru tabel

1. werty777 (8) 192
2. Raoy (10) 190
3. aarekene (8) 185
4. zip (6) 184
5. Rantz (10) 177
6. krissu04 (10) 175
7. Iceman (6) 174
8. jaamu (6) 171
9. Epic (8) 169
10. heless (10) 168
11. karl54 (6) 167
12. rainer44 (8) 166
13. boobek (6) 165
14. rallikas (10) 163
15. Piksenool (6) 161
16. Tauri.T (6) 158
17. 17 (8) 157
18. magnisco (-) 150
19. mazz (-) 140
20. salajane33 (6) 133
21. fcfloraforever (6) 132
22. Gallacher (-) 131
23. Marcello (-) 117
24. JT8055 (10) 116
25-26. mloit (-), Mällar (6) 114
27. kapitan (-) 102
28. SainAru (-) 100
29. Eika (-) 99
30. tomy06 (-) 76
31-32. Karla (-), insein-o (-) 74
33. fitti (-) 69
34. Võss (-) 55
35. budulojus (6) 43
36. Shermann (-) 28
37. Meintz (6) 27
38. Lambiahv (-) 23
39. xrip (-) 16
40. mister (-),12
41. Arteta (-) 9
42-44. sunnik (-), tiriam (-), Elauter (-) 8
45. erxu (-) 6
46-47. Lambimees (-), QR717 (-) 2
48. Rams (-) 0


Vooruvõitjad

1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11
4. mazz, salajane33, kapitan, Tauri.T, tomy06, jaamu, aarekene, epic, Shermann, Jt8055, werty777, eika, Raoy, RantZ, rainer44, Gallacher ja Iceman 8
5. krissu04 8
6. eika, zip, Iceman, rainer44, werty777, aarekene, Tauri.T, tomy06, Piksenool, magnisco 9
7. RantZ (2), salajane33 (2) 10
8. Magnisco (2), werty777 (3), Raoy (3), SainAru (1) 10
9. rallikas (1) 8
10. Zip (2), Epic (2), rallikas (2), Võss (1), salajane33 (3) 11
11. marcello (1), mazz (2), kapitan (2) 11
12. RantZ (3), Tauri.T (4) 11
13. mazz (3), 17 (1) 10
14. fcfloraforever (1) 11
15. werty777 (4), Raoy (4), rainer44 (3), Zip (3), RantZ (4), Jaamu (2), Tauri.T (5), mazz (4), 17 (2), marcello (2) 9
16. Elauter (1) 8
17. Jt8055 (3) 8
18. werty777 (5), Zip (4), mazz (5), boobek (1) 9
19. werty777 (6), mazz (6) 6
20. boobek (2) 8
21. Kõik kasutajad kes teenisid 5 punkti.
22. werty777 (8), Mällar (2) 7
23. Raoy (5), Tauri.T (6), Iceman (5) 9
24. 17 (3), Raoy (6), Iceman (6), Zip (6), Jaamu (3), krissu04 (3) 11
25. 17 (4), Rallikas (3), Piksenool (2) 11
26. Raoy (7), RantZ (6), krissu04 (4), Rallikas (5), Jt8055 (4), heless (2) 10

Epic
24.08.10, 19:15
19. voor

24.08.2010 18:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1

21. voor

24.08.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1

27. voor

28.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1
28.08.2010 17:00 Paide linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus x
28.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 2
28.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka x
28.08.2010 19:30 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1

Epic
24.08.10, 19:16
Sillaste paugutab!

keenjus250
24.08.10, 19:18
27. voor

28.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
28.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 2
28.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1
28.08.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 1
28.08.2010 19:30 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1

Väravalööjaks kabaev.

zip
24.08.10, 22:54
27. voor

28.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1
28.08.2010 17:00 Paide linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 2 Sillaste
28.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 2
28.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
28.08.2010 19:30 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1

boobek
26.08.10, 09:38
27. voor

28.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1
28.08.2010 17:00 Paide linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Neemelo
28.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 2
28.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
28.08.2010 19:30 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1

Raoy
26.08.10, 12:41
27. voor

28.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
28.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 2
28.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1
28.08.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 2 Kulik
28.08.2010 19:30 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1

jaamu
26.08.10, 13:08
27. voor

28.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1
28.08.2010 17:00 Paide linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus x Sillaste
28.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 2
28.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka x
28.08.2010 19:30 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1

karl54
26.08.10, 15:48
3 järelepeetud mängu.

1. werty777 (6) 198
2. Raoy (6) 196
3. aarekene (6) 191
4. zip (6) 190
5-6. Rantz (2), krissu04 (4) 179
7. jaamu (6) 177
8. Iceman (-) 174
9-10. Epic (4), karl54 (6) 173
11. heless (4) 172
12. rainer44 (4) 170
13. boobek (4) 169
14-15. rallikas (4), Piksenool (6)0 167
16. Tauri.T (6) 164
17. 17 (6) 163
18. magnisco (-) 150
19. mazz (4) 144
20. salajane33 (4) 137
21. fcfloraforever (4) 136
22. Gallacher (-) 131
23. Marcello (-) 117
24-25. JT8055 (-), Mällar (2) 116
26. mloit (-) 114
27. kapitan (-) 102
28. SainAru (-) 100
29. Eika (-) 99
30. tomy06 (-) 76
31-32. Karla (-), insein-o (-) 74
33. fitti (-) 69
34. Võss (-) 55
35. budulojus (4) 47
36. Shermann (-) 28
37. Meintz (2) 29
38. Lambiahv (-) 23
39. xrip (-) 16
40. mister (-),12
41. Arteta (-) 9
42-44. sunnik (-), tiriam (-), Elauter (-) 8
45. erxu (-) 6
46-47. Lambimees (-), QR717 (-) 2
48. Rams (-) 0


Vooruvõitjad

1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11
4. mazz, salajane33, kapitan, Tauri.T, tomy06, jaamu, aarekene, epic, Shermann, Jt8055, werty777, eika, Raoy, RantZ, rainer44, Gallacher ja Iceman 8
5. krissu04 8
6. eika, zip, Iceman, rainer44, werty777, aarekene, Tauri.T, tomy06, Piksenool, magnisco 9
7. RantZ (2), salajane33 (2) 10
8. Magnisco (2), werty777 (3), Raoy (3), SainAru (1) 10
9. rallikas (1) 8
10. Zip (2), Epic (2), rallikas (2), Võss (1), salajane33 (3) 11
11. marcello (1), mazz (2), kapitan (2) 11
12. RantZ (3), Tauri.T (4) 11
13. mazz (3), 17 (1) 10
14. fcfloraforever (1) 11
15. werty777 (4), Raoy (4), rainer44 (3), Zip (3), RantZ (4), Jaamu (2), Tauri.T (5), mazz (4), 17 (2), marcello (2) 9
16. Elauter (1) 8
17. Jt8055 (3) 8
18. werty777 (5), Zip (4), mazz (5), boobek (1) 9
19. werty777 (6), mazz (6) 6
20. boobek (2) 8
21. Kõik kasutajad kes teenisid 5 punkti.
22. werty777 (8), Mällar (2) 7
23. Raoy (5), Tauri.T (6), Iceman (5) 9
24. 17 (3), Raoy (6), Iceman (6), Zip (6), Jaamu (3), krissu04 (3) 11
25. 17 (4), Rallikas (3), Piksenool (2) 11
26. Raoy (7), RantZ (6), krissu04 (4), Rallikas (5), Jt8055 (4), heless (2) 10

heless
27.08.10, 23:15
27. voor

28.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka ---2
28.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora ------ 2
28.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik -----1
28.08.2010 17:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus väravalööja---1 ja Nõmme
28.08.2010 19:30 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans---1

17
28.08.10, 12:26
27. voor

28.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1
28.08.2010 17:00 Paide linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus x ; Ats Sillaste
28.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 2
28.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka x
28.08.2010 19:30 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans x

Tauri.T
28.08.10, 13:33
27. voor

28.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1
28.08.2010 17:00 Paide linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Nõmme
28.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 2
28.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
28.08.2010 19:30 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1

Iceman
28.08.10, 17:23
27. voor

28.08.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1
28.08.2010 17:00 Paide linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Sillaste
28.08.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 2
28.08.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
28.08.2010 19:30 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1

karl54
29.08.10, 14:16
27. voor

1. werty777 (4) 202
2. Raoy (5) 201
3. aarekene (4) 195
4. zip (4) 194
5-6. krissu04 (4), jaamu (6) 183
7-9. Rantz (-), Epic (6), karl54 (6) 179
10. Iceman (4) 178
11-12. heless (4), rainer44 (6) 176
13. boobek (4) 173
14-16. rallikas (4), Piksenool (4), 17 (8) 171
17. Tauri.T (4) 168
18. magnisco (-) 150
19. mazz (-) 144
20. salajane33 (6) 143
21. fcfloraforever (2) 138
22. Gallacher (-) 131
23. Mällar (4) 120
24. Marcello (-) 117
25. JT8055 (-)b116
26. mloit (-) 114
27. kapitan (-) 102
28. SainAru (-) 100
29. Eika (-) 99
30. tomy06 (-) 76
31-32. Karla (-), insein-o (-) 74
33. fitti (-) 69
34. Võss (-) 55
35. budulojus (2) 49
36. Shermann (-) 28
37. Meintz (-) 29
38. Lambiahv (-) 23
39. xrip (-) 16
40. mister (-),12
41. Arteta (-) 9
42-44. sunnik (-), tiriam (-), Elauter (-) 8
45. erxu (-) 6
46-47. Lambimees (-), QR717 (-) 2
48. Rams (-) 0


Vooruvõitjad

1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11
4. mazz, salajane33, kapitan, Tauri.T, tomy06, jaamu, aarekene, epic, Shermann, Jt8055, werty777, eika, Raoy, RantZ, rainer44, Gallacher ja Iceman 8
5. krissu04 8
6. eika, zip, Iceman, rainer44, werty777, aarekene, Tauri.T, tomy06, Piksenool, magnisco 9
7. RantZ (2), salajane33 (2) 10
8. Magnisco (2), werty777 (3), Raoy (3), SainAru (1) 10
9. rallikas (1) 8
10. Zip (2), Epic (2), rallikas (2), Võss (1), salajane33 (3) 11
11. marcello (1), mazz (2), kapitan (2) 11
12. RantZ (3), Tauri.T (4) 11
13. mazz (3), 17 (1) 10
14. fcfloraforever (1) 11
15. werty777 (4), Raoy (4), rainer44 (3), Zip (3), RantZ (4), Jaamu (2), Tauri.T (5), mazz (4), 17 (2), marcello (2) 9
16. Elauter (1) 8
17. Jt8055 (3) 8
18. werty777 (5), Zip (4), mazz (5), boobek (1) 9
19. werty777 (6), mazz (6) 6
20. boobek (2) 8
21. Kõik kasutajad kes teenisid 5 punkti.
22. werty777 (8), Mällar (2) 7
23. Raoy (5), Tauri.T (6), Iceman (5) 9
24. 17 (3), Raoy (6), Iceman (6), Zip (6), Jaamu (3), krissu04 (3) 11
25. 17 (4), Rallikas (3), Piksenool (2) 11
26. Raoy (7), RantZ (6), krissu04 (4), Rallikas (5), Jt8055 (4), heless (2) 10
27. 17 (5) 8

karl54
04.09.10, 15:47
Alates sellest voorust siis ennustage igas mängu väravalööja.

28. voor

11.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Paide Linnameeskond
11.09.2010 14:00 Narva JK Trans Tallinna - FC Levadia
11.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare
11.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju
11.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev

karl54
04.09.10, 15:48
28. voor

11.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Paide Linnameeskond x Kulik
11.09.2010 14:00 Narva JK Trans - TallinnaFC Levadia 2 Neemelo
11.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare 1 Prosa
11.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju x Konsa
11.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1 Post

aarekene
04.09.10, 19:35
[]28. voor

11.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Paide Linnameeskond 1 Kulik
11.09.2010 14:00 Narva JK Trans - TallinnaFC Levadia 2 Neemelo
11.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare 1 Prosa
11.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju 2 jevdokimov
11.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1 Post]

boobek
04.09.10, 20:48
Alates sellest voorust siis ennustage igas mängu väravalööja.


OMG? Mids järgmiseks? Algkooseisud ja kaardid? Vahetused? Seksikaim soeng?


28. voor

11.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Paide Linnameeskond 2 Post
11.09.2010 14:00 Narva JK Trans Tallinna - FC Levadia 2 Post
11.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare 1 Post
11.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju 2 Post
11.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1 Post

Piksenool
04.09.10, 22:45
28. voor

11.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Paide Linnameeskond 2 Sillaste
11.09.2010 14:00 Narva JK Trans Tallinna - FC Levadia 2 Nunes
11.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare x Prosa
11.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju 2 Jevdokimov
11.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1 Minkenen

fcfloraforever
04.09.10, 22:49
28. voor

11.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Paide Linnameeskond 2 Sillaste
11.09.2010 14:00 Narva JK Trans Tallinna - FC Levadia x ei lööda
11.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare 1 Prosa
11.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju 2 Koogas
11.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1 Post

Iceman
05.09.10, 00:53
11.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Paide Linnameeskond 2 Sillaste
11.09.2010 14:00 Narva JK Trans Tallinna - FC Levadia 2 Puri
11.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare 1 Prosa
11.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju 2 Jevodkimov
11.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1 Post

rallikas
05.09.10, 01:47
28. voor

11.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Paide Linnameeskond X Ei lööda
11.09.2010 14:00 Narva JK Trans Tallinna - FC Levadia 1 Bazjukin
11.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare 1 Haljak
11.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju 2 Konsa
11.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1 Post

keenjus250
05.09.10, 10:27
28. voor

11.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Paide Linnameeskond 2 sillaste
11.09.2010 14:00 Narva JK Trans Tallinna - FC Levadia 2 neemelo
11.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare 1 prosa
11.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju 2 jevdokimov
11.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1 post

budu
05.09.10, 11:44
28. voor

11.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Paide Linnameeskond 2 Kulik
11.09.2010 14:00 Narva JK Trans - TallinnaFC Levadia x Neemelo
11.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare 1 Prosa
11.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju x Konsa
11.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1 Post

Mällar
05.09.10, 12:48
28. voor

11.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Paide Linnameeskond 1 KULIK
11.09.2010 14:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Levadia 2 LEITAN
11.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare 1 PROSA
11.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju 2 JEVDOKIMOV
11.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1 POST

RantZ
05.09.10, 18:44
28. voor

11.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Paide Linnameeskond 1 Kulik
11.09.2010 14:00 Narva JK Trans Tallinna - FC Levadia 2 Nunes
11.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare 1 Prosa
11.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju 2 Jevdokimov
11.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1 Post

werty777
06.09.10, 08:01
28. voor

11.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Paide Linnameeskond 1 Kulik
11.09.2010 14:00 Narva JK Trans Tallinna - FC Levadia 2 Neemelo
11.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare 1 Prosa
11.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju 2 Jevdokimov
11.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1 Post

17
10.09.10, 10:03
28. voor

11.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Paide Linnameeskond x; Irfan Ametov
11.09.2010 14:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Levadia 2; Tarmo Neemelo
11.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare x; Martti Pukk
11.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju 2; Juri Jevdokimov
11.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1; Sander Post

jaamu
10.09.10, 15:51
28. voor

11.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Paide Linnameeskond 1 Kulik
11.09.2010 14:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
11.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare 1 Prosa
11.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju 2 Jevdokimov
11.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1 Post

Raoy
10.09.10, 15:57
28. voor

11.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Paide Linnameeskond 1 Kulik
11.09.2010 14:00 Narva JK Trans Tallinna - FC Levadia 2 Leitan
11.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare 1 Prosa
11.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju 2 Jevdokimov
11.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1 Post

mazz
10.09.10, 22:22
28. voor

11.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Paide Linnameeskond 2 Kööp
11.09.2010 14:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
11.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare 1 Torop
11.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju 2 Jevdokimov
11.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1 Post

mazz
10.09.10, 22:26
Muideks, Prosa on mängukeelu all.

Black Magic
10.09.10, 22:29
28. voor

11.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Paide Linnameeskond 2
11.09.2010 14:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Levadia 2
11.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare 1
11.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju x
11.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev x

nimedega ei ole eriti kursis

fcfloraforever
10.09.10, 22:35
28. voor

11.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Paide Linnameeskond 2 Sillaste
11.09.2010 14:00 Narva JK Trans Tallinna - FC Levadia x ei lööda
11.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare 1 Haljak
11.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju 2 Koogas
11.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1 Post

heless
11.09.10, 00:10
28. voor

11.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Paide Linnameeskond ----2 ja Sillaste
11.09.2010 14:00 Narva JK Trans Tallinna - FC Levadia ---2 ja Nemelo
11.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare -------1 ja Tenno
11.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju -----2 ja Mones
11.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev---1 ja Post

Raoy
11.09.10, 01:58
28. voor

11.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Paide Linnameeskond 1 Kulik
11.09.2010 14:00 Narva JK Trans Tallinna - FC Levadia 2 Leitan
11.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare 1 Torop
11.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju 2 Jevdokimov
11.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1 Post

Muudatus Tammeka väravalööjas. Tänud mazzile.

Tauri.T
11.09.10, 09:14
28. voor

11.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Paide Linnameeskond 2 Kõll
11.09.2010 14:00 Narva JK Trans Tallinna - FC Levadia x Nunes
11.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare 1 Tenno
11.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju 2 Jevdokimov
11.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1 Luts

Mällar
11.09.10, 11:51
28. voor

11.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Paide Linnameeskond 1 KULIK
11.09.2010 14:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Levadia 2 LEITAN
11.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare 1 LAAS
11.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju 2 JEVDOKIMOV
11.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1 POST

Tegin kah siis väikse paranduse!

Epic
11.09.10, 16:31
28. voor

11.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1 Post

salajane33
11.09.10, 18:00
28. voor

11.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 1 Post

rallikas
12.09.10, 21:32
29. voor

14.09.2010 17:45 FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia
14.09.2010 17:45 JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve FC Lootus
14.09.2010 17:45 Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik
14.09.2010 18:45 Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka
14.09.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Narva JK Trans

Tuletan meelde, et väravalööjat tuleb ennustada kõikidel mängudel.

rallikas
12.09.10, 21:34
14.09.2010 17:45 FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia 2 Nunes
14.09.2010 17:45 JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve FC Lootus 2 Kulik
14.09.2010 17:45 Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik X Ei lööda
14.09.2010 18:45 Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka 1 Kaukvere
14.09.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Narva JK Trans 1 Post

keenjus250
12.09.10, 21:41
29. voor

14.09.2010 17:45 FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia 2 neemelo
14.09.2010 17:45 JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve FC Lootus 1 gruznov
14.09.2010 17:45 Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik 2 tomson
14.09.2010 18:45 Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka 1 jevdokimov
14.09.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Narva JK Trans 1 post

Mällar
12.09.10, 22:31
29. voor

14.09.2010 17:45 FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia 2 Malov
14.09.2010 17:45 JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Vasiliauskas
14.09.2010 17:45 Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik x ei lööda
14.09.2010 17:45 Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka x Prosa
14.09.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Narva JK Trans 1 Anier

salajane33
12.09.10, 22:39
29. voor

14.09.2010 17:45 FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia 2 Puri
14.09.2010 17:45 JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Tarassenkov
14.09.2010 17:45 Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik 1 Nõmme
14.09.2010 18:45 Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka 1 Konsa
14.09.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Narva JK Trans 1 Post

Piksenool
13.09.10, 08:00
29. voor

14.09.2010 17:45 FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
14.09.2010 17:45 JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Kolyaev
14.09.2010 17:45 Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik x Tomson
14.09.2010 18:45 Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka 1 Jevdokimov
14.09.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Narva JK Trans 1 Anier

jaamu
13.09.10, 10:08
29. voor

14.09.2010 17:45 FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
14.09.2010 17:45 JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Gruznov
14.09.2010 17:45 Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik 1 Tomson
14.09.2010 18:45 Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka 1 Jevdokimov
14.09.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Narva JK Trans 1 Post

werty777
13.09.10, 10:16
29. voor

14.09.2010 17:45 FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
14.09.2010 17:45 JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Gruznov
14.09.2010 17:45 Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik 2 Stüf
14.09.2010 18:45 Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka 1 Jevdokimov
14.09.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Narva JK Trans 1 Post

Raoy
13.09.10, 11:31
29. voor

14.09.2010 17:45 FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
14.09.2010 17:45 JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Stankevicius
14.09.2010 17:45 Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik 2 Tomson
14.09.2010 18:45 Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka 1 Jevdokimov
14.09.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Narva JK Trans 1 Post

aarekene
13.09.10, 18:24
. voor

14.09.2010 17:45 FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
14.09.2010 17:45 JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Gruznov
14.09.2010 17:45 Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevikx tomson
14.09.2010 18:45 Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka 1 Jevdokimov
14.09.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Narva JK Trans 1 Post[/QUOTE]

karl54
13.09.10, 20:28
29. voor

14.09.2010 17:45 FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia 2
14.09.2010 17:45 JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve FC Lootus 1
14.09.2010 17:45 Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik x
14.09.2010 18:45 Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka 1
14.09.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Narva JK Trans 1

karl54
13.09.10, 20:29
29. voor

14.09.2010 17:45 FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia 2
14.09.2010 17:45 JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve FC Lootus 1
14.09.2010 17:45 Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik x
14.09.2010 18:45 Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka 1
14.09.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Narva JK Trans 1

väravalööjad :
Neemelo
Tarassenkov
Kõll
Prosa
Anier

heless
13.09.10, 23:01
29. voor

14.09.2010 17:45 FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia---2 ja Neemelo
14.09.2010 17:45 JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve FC Lootus------1 ja Nikulin
14.09.2010 17:45 Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik------1 ja Istsuk
14.09.2010 18:45 Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka---1 ja Jevdokimov
14.09.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Narva JK Trans----1 ja Post

fcfloraforever
13.09.10, 23:06
29. voor

14.09.2010 17:45 FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia 2 Nunes
14.09.2010 17:45 JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Kolayev vms
14.09.2010 17:45 Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik 1 Ats Sillaste
14.09.2010 18:45 Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka 2 Prosa
14.09.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Narva JK Trans 1 Post

RantZ
13.09.10, 23:27
29. voor

14.09.2010 17:45 FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia 2 Nunes
14.09.2010 17:45 JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Gruznov
14.09.2010 17:45 Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik 2 Tomson
14.09.2010 18:45 Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka 1 Prosa
14.09.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Narva JK Trans 1 Post

Epic
14.09.10, 01:00
29. voor

14.09.2010 17:45 FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
14.09.2010 17:45 JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Gruznov
14.09.2010 17:45 Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik x Tomson
14.09.2010 18:45 Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka 1 Jevdokimov
14.09.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Narva JK Trans 1 Post

17
14.09.10, 01:00
29. voor

14.09.2010 17:45 FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia 2; Felipe Nunes
14.09.2010 17:45 JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve FC Lootus 1; Aleksandr Tarassenkov
14.09.2010 17:45 Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik 2; Rasmus Tomson
14.09.2010 18:45 Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka 1; Juri Jevdokimov
14.09.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Narva JK Trans 1; Henri Anier

mazz
14.09.10, 05:44
29. voor

14.09.2010 17:45 FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia 2; Felipe Nunes
14.09.2010 17:45 JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve FC Lootus 1; Nikita Koljajev
14.09.2010 17:45 Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik x; Mihhail Ištšuk
14.09.2010 18:45 Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka 1; Jüri Jevdokimov
14.09.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Narva JK Trans 1; Sander Post

Tauri.T
14.09.10, 11:34
29. voor

14.09.2010 17:45 FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia 2; Neemelo
14.09.2010 17:45 JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve FC Lootus 1; Dubõkin
14.09.2010 17:45 Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik 1; A. Sillaste
14.09.2010 18:45 Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka 1; Konsa
14.09.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Narva JK Trans 1; Post

Iceman
14.09.10, 17:17
14.09.2010 17:45 FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia 2; Neemelo
14.09.2010 17:45 JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve FC Lootus 1; Dubõkin
14.09.2010 17:45 Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik 1; Nõmme
14.09.2010 18:45 Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka 1; Konsa
14.09.2010 18:45 Tallinna FC Flora - Narva JK Trans 1; Post

karl54
14.09.10, 21:23
30. voor

18.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora
18.09.2010 14:00 Narva JK Trans - FC Kuressaare
18.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond
18.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev
18.09.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju

karl54
14.09.10, 21:24
30. voor

18.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora 2
18.09.2010 14:00 Narva JK Trans - FC Kuressaare 1
18.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond x
18.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev 2
18.09.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju 1

keenjus250
14.09.10, 21:26
30. voor

18.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora 2
18.09.2010 14:00 Narva JK Trans - FC Kuressaare 1
18.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond 1
18.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev 2
18.09.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju 1

jaamu
14.09.10, 21:31
väravalööjaid enam ei ennusta?

karl54
14.09.10, 22:40
väravalööjaid enam ei ennusta?

Minu viga, ennustab ikka.

karl54
14.09.10, 22:41
30. voor

18.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora 2
18.09.2010 14:00 Narva JK Trans - FC Kuressaare 1
18.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond x
18.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev 2
18.09.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju 1

Unustasin jälle väravalööjaid ennustada.

Anier
Gruznov
Prosa
Dubõkin
Neemelo

aarekene
15.09.10, 18:44
[.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora 2--post
18.09.2010 14:00 Narva JK Trans - FC Kuressaare 1 --Bazjukin
18.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond 1--Laas
18.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev 2 Gruznov
18.09.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju 1 --Neemelo

keenjus250
15.09.10, 18:47
30. voor

18.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora 2
18.09.2010 14:00 Narva JK Trans - FC Kuressaare 1
18.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond 1
18.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev 2
18.09.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju 1

väravalööjad:
post
gruznov
tenno
bezykornovas
neemelo

zip
15.09.10, 20:14
Miks nüüd igal mängul väravalööjat vaja ennustada endise ühe asemel?

30. voor

18.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora 2 Post
18.09.2010 14:00 Narva JK Trans - FC Kuressaare 1 Gruznov
18.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond 1 Prosa
18.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev 2 Dubõkin
18.09.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju 1 Nahk

werty777
16.09.10, 07:59
30. voor

18.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora 2 Post
18.09.2010 14:00 Narva JK Trans - FC Kuressaare 1 Gruznov
18.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond 1 Prosa
18.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev 2 Bezykornovas
18.09.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju 1 Neemelo

karl54
16.09.10, 15:47
Miks nüüd igal mängul väravalööjat vaja ennustada endise ühe asemel?

30. voor

18.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora 2 Post
18.09.2010 14:00 Narva JK Trans - FC Kuressaare 1 Gruznov
18.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond 1 Prosa
18.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev 2 Dubõkin
18.09.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju 1 Nahk

Viimane ring hakkas ja mõtlesin, et teeks väikese uuenduse, aga nagu näha enamusele see ei meeldi.

rallikas
16.09.10, 17:33
30. voor

18.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora 2 Anier
18.09.2010 14:00 Narva JK Trans - FC Kuressaare X ei lööda
18.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond X Prosa
18.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev 2 Kolyaev
18.09.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju X Konsa

karl54
16.09.10, 17:53
28.voor

1. werty777 (7) 205
2. Raoy (7) 204
3. aarekene (7) 198
4. zip (-) 190
5. krissu04 (9) 188
6. Rantz (7) 186
7. jaamu (7) 184
8. Iceman (9) 183
9. heless (9) 181
10-11. karl54 (5), boobek (9) 178
12. Epic (3) 176
13. Piksenool (8) 175
14. rallikas (5) 172
15-17. Tauri.T (6), 17 (7), rainer44 (-) 170
18. mazz (9) 153
19. magnisco (-) 150
20. fcfloraforever (7) 143
21. salajane33 (3) 140
22. Gallacher (-) 131
23. Mällar (7) 123
24. Marcello (-) 117
25. JT8055 (-) 116
26. mloit (-) 114
27. kapitan (-) 102
28. SainAru (-) 100
29. Eika (-) 99
30. tomy06 (-) 76
31-32. Karla (-), insein-o (-) 74
33. fitti (-) 69
34. Võss (-) 55
35. budulojus (5) 52
36. Shermann (-) 28
37. Meintz (-) 29
38. Lambiahv (-) 23
39. xrip (-) 16
40. mister (-) 12
41. Arteta (-) 9
42-44. sunnik (-), tiriam (-), Elauter (-) 8
45. erxu (-) 6
46. Black magic (4) 4
47-48. Lambimees (-), QR717 (-) 2
49. Rams (-) 0



Vooruvõitjad

1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11
4. mazz, salajane33, kapitan, Tauri.T, tomy06, jaamu, aarekene, epic, Shermann, Jt8055, werty777, eika, Raoy, RantZ, rainer44, Gallacher ja Iceman 8
5. krissu04 8
6. eika, zip, Iceman, rainer44, werty777, aarekene, Tauri.T, tomy06, Piksenool, magnisco 9
7. RantZ (2), salajane33 (2) 10
8. Magnisco (2), werty777 (3), Raoy (3), SainAru (1) 10
9. rallikas (1) 8
10. Zip (2), Epic (2), rallikas (2), Võss (1), salajane33 (3) 11
11. marcello (1), mazz (2), kapitan (2) 11
12. RantZ (3), Tauri.T (4) 11
13. mazz (3), 17 (1) 10
14. fcfloraforever (1) 11
15. werty777 (4), Raoy (4), rainer44 (3), Zip (3), RantZ (4), Jaamu (2), Tauri.T (5), mazz (4), 17 (2), marcello (2) 9
16. Elauter (1) 8
17. Jt8055 (3) 8
18. werty777 (5), Zip (4), mazz (5), boobek (1) 9
19. werty777 (6), mazz (6) 6
20. boobek (2) 8
21. Kõik kasutajad kes teenisid 5 punkti.
22. werty777 (8), Mällar (2) 7
23. Raoy (5), Tauri.T (6), Iceman (5) 9
24. 17 (3), Raoy (6), Iceman (6), Zip (6), Jaamu (3), krissu04 (3) 11
25. 17 (4), Rallikas (3), Piksenool (2) 11
26. Raoy (7), RantZ (6), krissu04 (4), Rallikas (5), Jt8055 (4), heless (2) 10
27. krissu04 (5), heless (3), Iceman (7), boobek (4), mazz (7) 9

heless
16.09.10, 21:14
30. voor

18.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora ------2 ja Palatu
18.09.2010 14:00 Narva JK Trans - FC Kuressaare -----1 ja Bazjukin
18.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond ----1 ja Prosa
18.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev -----2 ja Kulik
18.09.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju---1 ja Nunes

jaamu
17.09.10, 09:58
30. voor

18.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora 2 Post
18.09.2010 14:00 Narva JK Trans - FC Kuressaare 1 Gruznov
18.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond 1 Prosa
18.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev 2 Bezykornovas
18.09.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju 1 Neemelo

Piksenool
17.09.10, 11:13
30. voor

18.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora 2 Post
18.09.2010 14:00 Narva JK Trans - FC Kuressaare 1 Bezykornovas
18.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond 1 Tenno
18.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev 2 Kolyaev
18.09.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju 1 Nunes

Raoy
17.09.10, 11:47
30. voor

18.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora 2 Post
18.09.2010 14:00 Narva JK Trans - FC Kuressaare 1 Bezykornovas
18.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond 1 Prosa
18.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev 2 Vasiliauskas
18.09.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju 1 Neemelo

boobek
17.09.10, 11:51
30. voor

18.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora 2 Post
18.09.2010 14:00 Narva JK Trans - FC Kuressaare 1 Post
18.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond 2 Post
18.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev 1 Post
18.09.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju 1 Post

mazz
17.09.10, 17:57
30. voor

18.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora 2 Post
18.09.2010 14:00 Narva JK Trans - FC Kuressaare 1 Bezykornovas
18.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond 1 Prosa
18.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev 2 Tarassenkov
18.09.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju 1 Felipe Nunes

salajane33
17.09.10, 18:50
30. voor

18.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora 2 Anier
18.09.2010 14:00 Narva JK Trans - FC Kuressaare 1 Bezykornovas
18.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond 1 Prosa
18.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev 2 Vasiliauskas
18.09.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju 1 Nahk

Epic
17.09.10, 20:54
30. voor

18.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora 2 Post
18.09.2010 14:00 Narva JK Trans - FC Kuressaare 1 Bezykornovas
18.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond 1 Prosa
18.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev 2 Tarassenkov
18.09.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju 1 Neemelo

Iceman
17.09.10, 20:58
30. voor

18.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora 2 Post
18.09.2010 14:00 Narva JK Trans - FC Kuressaare 1 Bezykornovas
18.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond 1 Prosa
18.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev 2 Tarassenkov
18.09.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju x Jevodkimov

Raoy
17.09.10, 21:36
30. voor

18.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora 2 Post
18.09.2010 14:00 Narva JK Trans - FC Kuressaare 1 Bezykornovas
18.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond 1 Prosa
18.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev 2 Tarassenkov
18.09.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju 1 Neemelo

Muudatus ennustuses. Vabandused segaduse pärast.

Tauri.T
18.09.10, 00:57
30. voor

18.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora 2 Post
18.09.2010 14:00 Narva JK Trans - FC Kuressaare 1 Abramenko
18.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond 2 Kõll
18.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev 2 Stankevicius
18.09.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju 1 Jevdokimov

Mällar
18.09.10, 01:45
30. voor

18.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora 2 Post
18.09.2010 14:00 Narva JK Trans - FC Kuressaare 1 Gruznov
18.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond 1 Prosa
18.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev 2 Kolyaev
18.09.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju 1 Nunes

vasjak
18.09.10, 01:51
18.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora 1
18.09.2010 14:00 Narva JK Trans - FC Kuressaare 1
18.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond 1
18.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev 2
18.09.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju x

Meintz
18.09.10, 13:02
18.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora 2
18.09.2010 14:00 Narva JK Trans - FC Kuressaare 1
18.09.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond x
18.09.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev 2
18.09.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju 1

karl54
20.09.10, 17:10
31. voor

25.09.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka
25.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Narva JK Trans
25.09.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare
25.09.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia
25.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik

karl54
20.09.10, 17:12
31. voor

25.09.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka 1 Prosa
25.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Narva JK Trans 2 Gruznov
25.09.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare 1 Jevdokimov
25.09.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
25.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 1 Post

keenjus250
20.09.10, 18:47
31. voor

25.09.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka 1 gruznov
25.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Narva JK Trans 2 bezykornovas
25.09.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare 1 jevdokimov
25.09.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia 2 neemelo
25.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 1 post

Piksenool
20.09.10, 18:55
31. voor

25.09.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka 1 Kolyaev
25.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Narva JK Trans 2 Gruznov
25.09.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare 1 Jevdokimov
25.09.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
25.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 1 Post

fcfloraforever
20.09.10, 19:15
31. voor

25.09.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka 1 Nikulin
25.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Narva JK Trans 2 Bezykornovas
25.09.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare 1 Pukk
25.09.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
25.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 1 Post

boobek
20.09.10, 20:45
31. voor

25.09.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka 1 Post
25.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Narva JK Trans 2 Post
25.09.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare 1 Post
25.09.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia 2 Post
25.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 1 Post

rallikas
21.09.10, 00:48
31. voor

25.09.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka 1 Kolyaev
25.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Narva JK Trans 2 Gruznov
25.09.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare 1 Elysee
25.09.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
25.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik1 Post

werty777
21.09.10, 08:21
31. voor

25.09.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka 1 Koljajev
25.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Narva JK Trans 2 Bezykornovas
25.09.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare 1 Jevdokimov
25.09.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
25.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 1 Post

Raoy
21.09.10, 12:34
31. voor

25.09.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka 1 Vasiliauskas
25.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Narva JK Trans 2 Bezykornovas
25.09.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare 1 Jevdokimov
25.09.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
25.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 1 Post

salajane33
21.09.10, 15:50
31. voor

25.09.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka x Vasiliauskas
25.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Narva JK Trans 2 Bezykornovas
25.09.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare 1 Jevdokimov
25.09.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia 2 Nunes
25.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 1 Post

zip
21.09.10, 18:19
31. voor

25.09.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka 1 Prosa
25.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Narva JK Trans 2 Bezykornovas
25.09.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare 1 Jevdokimov
25.09.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
25.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 1 Post

RantZ
21.09.10, 18:21
31. voor

25.09.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka 1 Prosa
25.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Narva JK Trans 2 Bezykornovas
25.09.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare 1 Jevdokimov
25.09.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
25.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 1 Post

aarekene
21.09.10, 18:28
[31. voor

25.09.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka 1 Gruznov
25.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Narva JK Trans 2 Bezykornovas
25.09.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare 1 Jevdokimov
25.09.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
25.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 1 Post

heless
22.09.10, 23:24
31. voor

25.09.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka ------1 ja Nikulin
25.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Narva JK Trans------2 ja Gruznov
25.09.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare ----1 ja Jevdokimov
25.09.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia ---2 ja Numes
25.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik-----1 ja Post

Epic
23.09.10, 14:44
31. voor

25.09.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka 1 Gruznov
25.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Narva JK Trans 2 Bezykornovas
25.09.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare 1 Jevdokimov
25.09.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
25.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 1 Post

jaamu
24.09.10, 10:18
31. voor

25.09.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka 1 Gruznov
25.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Narva JK Trans 2 Bezykornovas
25.09.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare 1 Jevdokimov
25.09.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
25.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 1 Post

17
24.09.10, 13:38
31. voor

25.09.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka 1 ; Vitalis Stankevicius
25.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Narva JK Trans 2 ; Marius Bezykornovas
25.09.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare 1 ; Tõnis Kaukvere
25.09.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia 2 ; Tarmo Neemelo
25.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 1 ; Sander Post